Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze
Praha - Juliska (23. - 24. 6. 2018)100 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 12:10) official | Vítr: -0.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.60 | Q | 0.157 | ||||||||||||
2 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 10.76 | Q | 0.154 | ||||||||||||
3 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 3 | 11.06 | q | 0.174 | ||||||||||||
4 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 11.37 | 0.186 | |||||||||||||
5 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 11.46 | 0.163 | |||||||||||||
6 | Jan JanovskýJan Janovský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 11.46 | 0.151 | |||||||||||||
7 | Dalibor HavelkaDalibor Havelka | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 11.63 | 0.109 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 12:10) official | Vítr: -0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.94 | Q | 0.209 | ||||||||||||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 11.14 | Q | 0.300 | ||||||||||||
3 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 11.29 | q | 0.179 | ||||||||||||
4 | Jan MusilJan Musil | 00 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 11.34 | 0.174 | |||||||||||||
5 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 11.59 | 0.177 | |||||||||||||
6 | Lukáš NovotnýLukáš Novotný | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | 11.62 | 0.165 | |||||||||||||
7 | Adam BosákAdam Bosák | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 11.66 | 0.190 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 12:10) official | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.82 | Q | 0.163 | ||||||||||||
2 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 11.01 | Q | 0.159 | ||||||||||||
3 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 11.32 | 0.185 | |||||||||||||
4 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 11.51 | 0.202 | |||||||||||||
5 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 11.56 | 0.195 | |||||||||||||
6 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 11.65 | 0.155 | |||||||||||||
7 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 1 | 11.87 | 0.151 | |||||||||||||
Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.60 | Q | 0.157 | |
2 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 10.76 | Q | 0.154 | |
3 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.82 | Q | 0.163 | |
4 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.94 | Q | 0.209 | |
5 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 11.01 | Q | 0.159 | |
6 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 3 | 11.06 | q | 0.174 | |
7 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 11.14 | Q | 0.300 | |
8 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 11.29 | q | 0.179 | |
9 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 11.32 | 0.185 | ||
10 | Jan MusilJan Musil | 00 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 11.34 | 0.174 | ||
11 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 11.37 | 0.186 | ||
12 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 11.46 | 0.163 | ||
13 | Jan JanovskýJan Janovský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 11.46 | 0.151 | ||
14 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 11.51 | 0.202 | ||
15 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 11.56 | 0.195 | ||
16 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 11.59 | 0.177 | ||
17 | Lukáš NovotnýLukáš Novotný | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | 11.62 | 0.165 | ||
18 | Dalibor HavelkaDalibor Havelka | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 11.63 | 0.109 | ||
19 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 11.65 | 0.155 | ||
20 | Adam BosákAdam Bosák | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 11.66 | 0.190 | ||
21 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 1 | 11.87 | 0.151 | ||
Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | DNS |
100 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 23.6.2018 - 15:05) official | Vítr: -0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.62 | 0.166 | |||||||||||||
2 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 10.66 | 0.163 | |||||||||||||
3 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 10.76 | 0.179 | |||||||||||||
4 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 10.81 | 0.151 | |||||||||||||
5 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 11.02 | 0.161 | |||||||||||||
6 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 11.06 | 0.160 | |||||||||||||
7 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 11.20 | 0.149 | |||||||||||||
8 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 11.30 | 0.168 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 11:55) official | Vítr: +0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 10.94 | Q | 0.185 | ||||||||||||
2 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.19 | Q | 0.163 | ||||||||||||
3 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 11.37 | 0.181 | |||||||||||||
4 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 8 | 11.45 | 0.146 | |||||||||||||
5 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 11.47 | 0.194 | |||||||||||||
6 | Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 11.80 | 0.172 | |||||||||||||
7 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 13.38 | 0.172 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 11:55) official | Vítr: -1.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JanekJakub Janek | 01 | VSK Univerzita Brno | 4 | 11.27 | Q | 0.172 | ||||||||||||
2 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.35 | Q | 0.162 | ||||||||||||
3 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.40 | 0.186 | |||||||||||||
4 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 11.45 | 0.166 | |||||||||||||
5 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 11.51 | 0.165 | |||||||||||||
6 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 11.52 | 0.155 | |||||||||||||
7 | Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec | 01 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 11.71 | 0.157 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 11:55) official | Vítr: +0.9 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.06 | Q | 0.172 | ||||||||||||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 11.08 | Q | 0.151 | ||||||||||||
3 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 11.13 | q | 0.183 | ||||||||||||
4 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 11.22 | q | 0.153 | ||||||||||||
5 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 8 | 11.44 | 0.164 | |||||||||||||
6 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 11.45 | 0.171 | |||||||||||||
7 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 11.47 | 0.187 | |||||||||||||
8 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.51 | 0.337 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 10.94 | Q | 0.185 | |
2 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.06 | Q | 0.172 | |
3 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 11.08 | Q | 0.151 | |
4 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 11.13 | q | 0.183 | |
5 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.19 | Q | 0.163 | |
6 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 11.22 | q | 0.153 | |
7 | Jakub JanekJakub Janek | 01 | VSK Univerzita Brno | 4 | 11.27 | Q | 0.172 | |
8 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.35 | Q | 0.162 | |
9 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 11.37 | 0.181 | ||
10 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.40 | 0.186 | ||
11 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 8 | 11.44 | 0.164 | ||
12 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 11.45 | 0.171 | ||
13 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 8 | 11.45 | 0.146 | ||
14 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 11.45 | 0.166 | ||
15 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 11.47 | 0.194 | ||
16 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 11.47 | 0.187 | ||
17 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 11.51 | 0.165 | ||
18 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.51 | 0.337 | ||
19 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 11.52 | 0.155 | ||
20 | Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec | 01 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 11.71 | 0.157 | ||
21 | Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 11.80 | 0.172 | ||
22 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 13.38 | 0.172 |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 23.6.2018 - 15:00) official | Vítr: +0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 10.86 | 0.166 | |||||||||||||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 11.10 | 0.151 | |||||||||||||
3 | Jakub JanekJakub Janek | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 11.12 | 0.179 | |||||||||||||
4 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 11.15 | 0.163 | |||||||||||||
5 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 8 | 11.28 | 0.161 | |||||||||||||
6 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 11.29 | 0.160 | |||||||||||||
7 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 11.40 | 0.168 | |||||||||||||
Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 0.149 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 11:40) official | Vítr: +1.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 11.91 | Q | 0.357 | ||||||||||||
2 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 12.27 | Q | 0.213 | ||||||||||||
3 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 7 | 12.30 | Q | 0.202 | ||||||||||||
4 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 12.43 | q | 0.340 | ||||||||||||
5 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 12.44 | 0.216 | |||||||||||||
6 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 2 | 12.57 | 0.341 | |||||||||||||
7 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 12.81 | 0.190 | |||||||||||||
8 | Barbora BradováBarbora Bradová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 13.28 | 0.168 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 11:40) official | Vítr: -1.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.22 | Q | 0.295 | ||||||||||||
2 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 5 | 12.34 | Q | 0.157 | ||||||||||||
3 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 3 | 12.35 | Q | 0.179 | ||||||||||||
4 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 12.35 | q | 0.368 | ||||||||||||
5 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 12.74 | 0.177 | |||||||||||||
6 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 12.90 | 0.262 | |||||||||||||
7 | Adéla JiránkováAdéla Jiránková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 12.97 | 0.155 | |||||||||||||
8 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 13.26 | 0.183 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 11.91 | Q | 0.357 | |
2 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.22 | Q | 0.295 | |
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 12.27 | Q | 0.213 | |
4 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 7 | 12.30 | Q | 0.202 | |
5 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 5 | 12.34 | Q | 0.157 | |
6 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 3 | 12.35 | Q | 0.179 | |
7 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 12.35 | q | 0.368 | |
8 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 12.43 | q | 0.340 | |
9 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 12.44 | 0.216 | ||
10 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 2 | 12.57 | 0.341 | ||
11 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 12.74 | 0.177 | ||
12 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 12.81 | 0.190 | ||
13 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 12.90 | 0.262 | ||
14 | Adéla JiránkováAdéla Jiránková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 12.97 | 0.155 | ||
15 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 13.26 | 0.183 | ||
16 | Barbora BradováBarbora Bradová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 13.28 | 0.168 |
100 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 23.6.2018 - 14:55) official | Vítr: +1.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 11.88 | 0.157 | |||||||||||||
2 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 11.97 | 0.169 | |||||||||||||
3 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 12.26 | 0.218 | |||||||||||||
4 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 6 | 12.27 | 0.159 | |||||||||||||
5 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 12.33 | 0.195 | |||||||||||||
6 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 8 | 12.35 | 0.187 | |||||||||||||
7 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 12.38 | 0.137 | |||||||||||||
8 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 7 | 12.46 | 0.262 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 11:25) official | Vítr: -1.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.18 | Q | 0.188 | ||||||||||||
2 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 5 | 12.45 | Q | 0.188 | ||||||||||||
3 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 12.69 | 0.201 | |||||||||||||
4 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.74 | 0.336 | |||||||||||||
5 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 12.79 | 0.222 | |||||||||||||
6 | Lucie FialováLucie Fialová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.91 | 0.176 | |||||||||||||
7 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 12.94 | 0.315 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 11:25) official | Vítr: -2.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 5 | 12.46 | Q | 0.156 | ||||||||||||
2 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 12.46 | Q | 0.194 | ||||||||||||
3 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 12.63 | q | 0.217 | ||||||||||||
4 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 7 | 12.74 | 0.197 | |||||||||||||
5 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 6 | 12.80 | 0.157 | |||||||||||||
6 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 8 | 13.08 | 0.169 | |||||||||||||
7 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 13.09 | 0.216 | |||||||||||||
8 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 13.19 | 0.343 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 11:25) official | Vítr: -2.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 12.41 | Q | 0.194 | ||||||||||||
2 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.66 | Q | 0.146 | ||||||||||||
3 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 12.68 | q | 0.140 | ||||||||||||
4 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 12.88 | 0.171 | |||||||||||||
5 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 12.88 | 0.178 | |||||||||||||
6 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 8 | 13.05 | 0.162 | |||||||||||||
7 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | 13.10 | 0.311 | |||||||||||||
8 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 13.12 | 0.213 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.18 | Q | 0.188 | |
2 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 12.41 | Q | 0.194 | |
3 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 5 | 12.45 | Q | 0.188 | |
4 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 5 | 12.46 | Q | 0.156 | |
5 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 12.46 | Q | 0.194 | |
6 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 12.63 | q | 0.217 | |
7 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.66 | Q | 0.146 | |
8 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 12.68 | q | 0.140 | |
9 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 12.69 | 0.201 | ||
10 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 7 | 12.74 | 0.197 | ||
11 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.74 | 0.336 | ||
12 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 12.79 | 0.222 | ||
13 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 6 | 12.80 | 0.157 | ||
14 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 12.88 | 0.171 | ||
15 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 12.88 | 0.178 | ||
16 | Lucie FialováLucie Fialová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.91 | 0.176 | ||
17 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 12.94 | 0.315 | ||
18 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 8 | 13.05 | 0.162 | ||
19 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 8 | 13.08 | 0.169 | ||
20 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 13.09 | 0.216 | ||
21 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | 13.10 | 0.311 | ||
22 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 13.12 | 0.213 | ||
23 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 13.19 | 0.343 |
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 23.6.2018 - 14:50) official | Vítr: +0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.06 | 0.185 | |||||||||||||
2 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 12.15 | 0.179 | |||||||||||||
3 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 12.23 | 0.154 | |||||||||||||
4 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 3 | 12.28 | 0.144 | |||||||||||||
5 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 12.50 | 0.137 | |||||||||||||
6 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 12.58 | 0.200 | |||||||||||||
7 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | 12.68 | 0.195 | |||||||||||||
8 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 13.33 | 0.177 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |