výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha-Juliska (23. - 24. 6. 2018)

4 x 400 m - Junioři

(ne, 24.6.2018 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubík, Adamec, Franěk, Holub Kubík, Adamec, Franěk, Holub AC PardubiceAC Pardubice 4 3:21.53 0.188
2 Běhounek, Vích, Machotka, Sadirov Běhounek, Vích, Machotka, Sadirov ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:23.63 0.261
3 Novotný, Urban, Macháček, Volejník Novotný, Urban, Macháček, Volejník Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 3:23.67 0.211
4 Kuban, Šebík, Hampel, Beneš Kuban, Šebík, Hampel, Beneš PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 3:27.12 0.375
5 Rada, Koška, Kulhánek, Novotný Rada, Koška, Kulhánek, Novotný TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 3:32.79 0.225
6 Hvasta, Dvořák T., Pazourek, Stibal Hvasta, Dvořák T., Pazourek, Stibal AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 3:33.99 0.256
7 Kučera, Drunecký, Herák, Krsek Kučera, Drunecký, Herák, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:43.83 0.279
Michal, Kulhánek, Nevole, Pešta Michal, Kulhánek, Nevole, Pešta Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DQ 162.7 0.016
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.6.2018 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ornst, Novotný, Schneider, Havelka Ornst, Novotný, Schneider, Havelka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:27.01 0.230
2 Pánek, Sobotka, Kašpar, Lehár Pánek, Sobotka, Kašpar, Lehár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:27.10 0.364
3 Petrikovič, Vaidiš, Had, Sztrapek Petrikovič, Vaidiš, Had, Sztrapek SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 3:28.83 0.603
4 Rež, Pánik, Procházka, Pokorný Rež, Pánik, Procházka, Pokorný AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:29.58 0.310
5 Kořínek, Kupka, Ayeni, Macík Kořínek, Kupka, Ayeni, Macík TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:33.06 0.178
6 Derka, Lenomar, Hajzler, Bárek Derka, Lenomar, Hajzler, Bárek Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 3:40.44 0.177
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 24.6.2018 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dohnal, Grégr L., Tichý, Grégr J. Dohnal, Grégr L., Tichý, Grégr J. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 3:32.11 0.225
2 Stehno, Podaný, Tláskal, Pecha Stehno, Podaný, Tláskal, Pecha AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 3:32.19 0.214
3 Gnip, Bokketa, Krnek, Novák Gnip, Bokketa, Krnek, Novák Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 3:35.45 0.167
4 Šabata, Hotmann, Sudek, Škrland Šabata, Hotmann, Sudek, Škrland TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:36.13 0.233
5 Juráš, Petrjanoš, Halášek, Oberndorfer Juráš, Petrjanoš, Halášek, Oberndorfer TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 3:37.12 0.157
6 Šlouf, Severa, Šalanda, Lazar Šlouf, Severa, Šalanda, Lazar ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 3:40.66 0.233
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ornst, Novotný, Schneider, Havelka Ornst, Novotný, Schneider, Havelka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:27.01 0.230
2 Pánek, Sobotka, Kašpar, Lehár Pánek, Sobotka, Kašpar, Lehár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:27.10 0.364
3 Petrikovič, Vaidiš, Had, Sztrapek Petrikovič, Vaidiš, Had, Sztrapek SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 3:28.83 0.603
4 Rež, Pánik, Procházka, Pokorný Rež, Pánik, Procházka, Pokorný AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:29.58 0.310
5 Dohnal, Grégr L., Tichý, Grégr J. Dohnal, Grégr L., Tichý, Grégr J. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 3:32.11 0.225
6 Stehno, Podaný, Tláskal, Pecha Stehno, Podaný, Tláskal, Pecha AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 3:32.19 0.214
7 Kořínek, Kupka, Ayeni, Macík Kořínek, Kupka, Ayeni, Macík TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:33.06 0.178
8 Gnip, Bokketa, Krnek, Novák Gnip, Bokketa, Krnek, Novák Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 3:35.45 0.167
9 Šabata, Hotmann, Sudek, Škrland Šabata, Hotmann, Sudek, Škrland TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:36.13 0.233
10 Juráš, Petrjanoš, Halášek, Oberndorfer Juráš, Petrjanoš, Halášek, Oberndorfer TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 3:37.12 0.157
11 Derka, Lenomar, Hajzler, Bárek Derka, Lenomar, Hajzler, Bárek Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 3:40.44 0.177
12 Šlouf, Severa, Šalanda, Lazar Šlouf, Severa, Šalanda, Lazar ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 3:40.66 0.233

4 x 400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 24.6.2018 - 15:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Holubářová, Dlabajová, Sklenská, Krupařová A Holubářová, Dlabajová, Sklenská, Krupařová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 3:50.73 0.369
2 Kordová, Žáková, Voříšková, Stýblová B. Kordová, Žáková, Voříšková, Stýblová B. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:58.61 0.250
3 Palaštuková, Matoušková, Šimková. Matějková Palaštuková, Matoušková, Šimková. Matějková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:00.05 0.195
4 Ptáková, Jánská, Škodová, Jádlová Ptáková, Jánská, Škodová, Jádlová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 4:04.32 0.213
5 Trundová A., Trundová M., Kucharčuková, Drásalová Trundová A., Trundová M., Kucharčuková, Drásalová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 4:07.82 0.379
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.6.2018 - 15:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Špádová, Čadová, Krouská, Nečásková Špádová, Čadová, Krouská, Nečásková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 4:03.24 0.185
2 Joklová, Fialová, Supová, Řežábková Joklová, Fialová, Supová, Řežábková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 4:07.25 0.387
3 Novosadová, Lorenčíková, Grodlová, Kozlová Novosadová, Lorenčíková, Grodlová, Kozlová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 4:10.17 0.379
4 Freibergerová, Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová Freibergerová, Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:15.14 0.214
5 Frydrychová, Hlávková, Šigutová, Leksová Frydrychová, Hlávková, Šigutová, Leksová AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 4:26.69 0.167
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Holubářová, Dlabajová, Sklenská, Krupařová A Holubářová, Dlabajová, Sklenská, Krupařová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 3:50.73 0.369
2 Kordová, Žáková, Voříšková, Stýblová B. Kordová, Žáková, Voříšková, Stýblová B. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:58.61 0.250
3 Palaštuková, Matoušková, Šimková. Matějková Palaštuková, Matoušková, Šimková. Matějková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:00.05 0.195
4 Špádová, Čadová, Krouská, Nečásková Špádová, Čadová, Krouská, Nečásková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 4:03.24 0.185
5 Ptáková, Jánská, Škodová, Jádlová Ptáková, Jánská, Škodová, Jádlová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 4:04.32 0.213
6 Joklová, Fialová, Supová, Řežábková Joklová, Fialová, Supová, Řežábková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 4:07.25 0.387
7 Trundová A., Trundová M., Kucharčuková, Drásalová Trundová A., Trundová M., Kucharčuková, Drásalová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 4:07.82 0.379
8 Novosadová, Lorenčíková, Grodlová, Kozlová Novosadová, Lorenčíková, Grodlová, Kozlová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 4:10.17 0.379
9 Freibergerová, Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová Freibergerová, Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:15.14 0.214
10 Frydrychová, Hlávková, Šigutová, Leksová Frydrychová, Hlávková, Šigutová, Leksová AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 4:26.69 0.167

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 24.6.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milotová, Kopecká, Hůlková, Šmilauderová Milotová, Kopecká, Hůlková, Šmilauderová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:52.51 0.275
2 Fornůsková, Zemaníková, Borová, Suchánková Fornůsková, Zemaníková, Borová, Suchánková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:55.32 0.271
3 Eibichová, Málková, Tichá, Husáková Eibichová, Málková, Tichá, Husáková SK JeseniovaSK Jeseniova 3 3:56.47 0.158
4 Dorňáková, Šámalová, Procházková, Cymbalová Dorňáková, Šámalová, Procházková, Cymbalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:05.04 0.288
5 Štorková, Všetečková, Jonášová, Kuwegová Štorková, Všetečková, Jonášová, Kuwegová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 4:06.67 0.163
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.6.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dušková, Štěrbová, Navrátilová, Korbová Dušková, Štěrbová, Navrátilová, Korbová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 4:01.75 0.212
2 Bennett, Pelová, Lamačová, Quadrátová Bennett, Pelová, Lamačová, Quadrátová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:02.26 0.185
3 Hrdličková, Kotková, Rabiňáková, Kaletová Hrdličková, Kotková, Rabiňáková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:06.89 0.178
4 Jinderlová, Babická K., Maršálková, Babická T. Jinderlová, Babická K., Maršálková, Babická T. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 4:10.90 0.282
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milotová, Kopecká, Hůlková, Šmilauderová Milotová, Kopecká, Hůlková, Šmilauderová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:52.51 0.275
2 Fornůsková, Zemaníková, Borová, Suchánková Fornůsková, Zemaníková, Borová, Suchánková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:55.32 0.271
3 Eibichová, Málková, Tichá, Husáková Eibichová, Málková, Tichá, Husáková SK JeseniovaSK Jeseniova 3 3:56.47 0.158
4 Dušková, Štěrbová, Navrátilová, Korbová Dušková, Štěrbová, Navrátilová, Korbová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 4:01.75 0.212
5 Bennett, Pelová, Lamačová, Quadrátová Bennett, Pelová, Lamačová, Quadrátová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:02.26 0.185
6 Dorňáková, Šámalová, Procházková, Cymbalová Dorňáková, Šámalová, Procházková, Cymbalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:05.04 0.288
7 Štorková, Všetečková, Jonášová, Kuwegová Štorková, Všetečková, Jonášová, Kuwegová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 4:06.67 0.163
8 Hrdličková, Kotková, Rabiňáková, Kaletová Hrdličková, Kotková, Rabiňáková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:06.89 0.178
9 Jinderlová, Babická K., Maršálková, Babická T. Jinderlová, Babická K., Maršálková, Babická T. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 4:10.90 0.282