výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET

Györ (5. - 8. 7. 2018)

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 7.7.2018) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.58
Celkem 1 závodníků
Běh 5 (so, 7.7.2018) Vítr: +5.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.88
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 5.7.2018) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.90
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenci (Semifinále)

Semifinále 1 (čt, 5.7.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.91
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 6 (čt, 5.7.2018) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.25
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenky (Semifinále)

Semifinále 3 (čt, 5.7.2018) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
8 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.99
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 6.7.2018) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.88
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (pá, 6.7.2018) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.31
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenci (Semifinále)

Semifinále 2 (so, 7.7.2018) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
5 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.70
Celkem 1 závodníků
Semifinále 3 (so, 7.7.2018) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.23
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.7.2018) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.31
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky (Semifinále)

Semifinále 2 (so, 7.7.2018) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.92
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.7.2018) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
7 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.46
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 2 (čt, 5.7.2018) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 25.74
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (čt, 5.7.2018) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
7 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 26.51
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 3 (pá, 6.7.2018) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.47
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (pá, 6.7.2018) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
6 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24.93
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 3 (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
6 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 50.00
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 52.85
Celkem 1 závodníků
Běh 4 (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.09
Celkem 1 závodníků
Rozběh 5 (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 55.67
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenky (Semifinále)

Semifinále 2 (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
5 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 55.98
Celkem 1 závodníků
Semifinále 3 (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.50
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.66
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenci (Semifinále)

Semifinále 1 (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
5 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:54.25
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 2 (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
3 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:54.87
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky (Semifinále)

Semifinále 2 (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
8 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:13.85
Celkem 1 závodníků
Semifinále 3 (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
6 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:12.16
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 2 (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
3 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:12.35
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
4 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:12.54
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
8 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2:31.84
10 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:40.34
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
5 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:02.39
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 2 (ne, 8.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
10 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5:00.70
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 2 (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
13 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:47.82
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 3 (so, 7.7.2018) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
6 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.19
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (so, 7.7.2018) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (čt, 5.7.2018) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 22.93
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (čt, 5.7.2018) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 14.17
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Semifinále)

Semifinále 3 (pá, 6.7.2018) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.76
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 6.7.2018) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
7 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.94
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (pá, 6.7.2018) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.83
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.7.2018) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 14.88
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.7.2018) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
6 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.97
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 2 (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.72
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Dorostenci (Semifinále)

Semifinále 2 (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
8 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.20
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 60.97
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 61.50
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Dorostenky (Semifinále)

Semifinále 1 (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
5 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 60.49
Celkem 1 závodníků
Semifinále 2 (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 62.12
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
6 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 60.48
Celkem 1 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
4 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:50.57
14 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6:03.28
Celkem 2 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
4 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:54.41
Celkem 1 závodníků
Rozběh 2 (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:57.81
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
8 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2.04
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

Dorostenci B (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
7= František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 1.82
10= Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.76
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2.04
Celkem 1 závodníků
Kvalifikace B (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
11 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1.96
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

Dorostenky B (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.63
7 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.54
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
5= Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.77
Celkem 1 závodníků
Kvalifikace B (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
4 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1.77
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
7 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.74
12= Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1.69
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
14 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.55
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

Dorostenci B (ne, 8.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
2 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 4.00
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
7= Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.70
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

Dorostenci A (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
9 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 6.70 +2.5 m/s
Celkem 1 závodníků
Dorostenci B (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 7.04 +4.3 m/s
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Kvalifikace)

Kvalifikace B (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 7.18 +2.0 m/s
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
5 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 7.18 +3.2 m/s
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
6 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 6.13 +2.8 m/s 5.87 +1.1 m/s
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

Dorostenky A (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
9 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.43 +2.1 m/s 5.16 +1.9 m/s
Celkem 1 závodníků
Dorostenky B (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
5 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.74 +2.0 m/s
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Kvalifikace)

Kvalifikace B (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
4 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 6.03 -1.0 m/s
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Kvalifikace)

Kvalifikace B (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
9 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 13.79 -0.3 m/s
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

Dorostenky A (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 12.08
Celkem 1 závodníků
Dorostenky B (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
9 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 10.99
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Kvalifikace)

Kvalifikace B (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
9 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 14.04
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

Dorostenci A (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
12 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 12.13
Celkem 1 závodníků
Dorostenci B (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
4 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 14.66
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Kvalifikace)

Kvalifikace B (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 NM
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

Dorostenci B (ne, 8.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
7 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 36.84
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
13 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 65.71
Celkem 1 závodníků
Kvalifikace B (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
8 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 67.54
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
14 Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 46.24
Celkem 1 závodníků
Kvalifikace B (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 52.04
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
6 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 54.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

Dorostenky A (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
9 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 34.48
Celkem 1 závodníků
Dorostenky B (pá, 6.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 NM
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
8 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 63.74
Celkem 1 závodníků
Kvalifikace B (čt, 5.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
5 Martin FlorianMartin Florian
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 64.91
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
5 Martin FlorianMartin Florian
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 71.07
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

Dorostenci B (ne, 8.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 59.82
Celkem 1 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
13 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4970
19 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3611
Celkem 2 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
13 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6953
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 2 závodníků