výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

Tampere (10. - 15. 7. 2018)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 5 (út, 10.7.2018) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
6 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.78
Celkem 1 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 2 (čt, 12.7.2018) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
6 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.53
Celkem 1 závodníků
Rozběh 3 (čt, 12.7.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 21.22
Celkem 1 závodníků

200 m - Junioři (Semifinále)

Semifinále 3 (čt, 12.7.2018) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
5 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 21.45
Celkem 1 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 2 (čt, 12.7.2018) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.05
Celkem 1 závodníků

400 m - Junioři (Semifinále)

Semifinále 1 (čt, 12.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.59
Celkem 1 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 2 (st, 11.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.05
Celkem 1 závodníků
Rozběh 5 (st, 11.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
5 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 47.71
Celkem 1 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 2 (pá, 13.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:20.55
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 2 (pá, 13.7.2018) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.00
Celkem 1 závodníků
Rozběh 3 (pá, 13.7.2018) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.27
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Semifinále)

Semifinále 3 (so, 14.7.2018) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
7 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.83
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 2 (čt, 12.7.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.00
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 3 (st, 11.7.2018) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.75
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Junioři (Semifinále)

Semifinále 1 (st, 11.7.2018) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
6 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.93
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 11.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
6 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 61.49
Celkem 1 závodníků
Rozběh 6 (st, 11.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
8 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 63.44
Celkem 1 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 2 (čt, 12.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
8 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:02.45
Celkem 1 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 15.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
13 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:17.99
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 14.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
5 Jíra, Hampl, Krsek, Vejražka Jíra, Hampl, Krsek, Vejražka 99 Česká republikaČeská republika 39.75
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 13.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Jíra, Hampl, Krsek, Vejražka Jíra, Hampl, Krsek, Vejražka 99 Česká republikaČeská republika 39.91
Celkem 1 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 14.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
6 Holub, Sadirov, Töpfer, Němejc Holub, Sadirov, Töpfer, Němejc 99 Česká republikaČeská republika 3:14.71
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

Juniorky A (čt, 12.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
11 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 1.71
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (čt, 12.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.51
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Kvalifikace)

Kvalifikace B (út, 10.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.20
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (čt, 12.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 6.33 +0.0 m/s
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (pá, 13.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
9 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 6.00 +0.7 m/s
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Juniorky

Juniorky A (pá, 13.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
9 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 5.76 -1.3 m/s
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

Juniorky B (čt, 12.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
12 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 10.60
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 10.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
10 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 18.17
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Kvalifikace)

Kvalifikace A (so, 14.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
9 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 55.71
Celkem 1 závodníků
Kvalifikace B (so, 14.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
4 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 58.72
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 15.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
9 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 57.95
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 14.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
7 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 61.37
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Kvalifikace)

Kvalifikace B (čt, 12.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
3 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 61.26
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

Juniorky B (pá, 13.7.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
4 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 38.27
Celkem 1 závodníků
Sedmiboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
13 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5523
Celkem 1 závodníků