výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Jablonec nad Nisou (22. - 23. 9. 2018)

Hod oštěpem 500g - Žákyně

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
45.27 Tereza Škarková CZE 17.06.2018 Jihlava
NR 55.55 Nikol Tabačková CZE 28.09.2013 Budapest
MR 50.57 Nikol Tabačková 2013
(ne, 23.9.2018 - 12:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 18 SB 43.48 38.1436.62X38.1437.5937.2243.48
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 19 41.62 36.5639.7537.2139.7539.8434.5441.62
3 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 15 38.39 33.6234.6032.8334.6038.3936.1436.12
4 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 17 36.33 36.3335.9336.2636.33X34.50X
5 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 12 35.34 34.5334.1634.2434.53XX35.34
6 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 34.83 X33.7034.6934.6931.9034.83X
7 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 14 34.38 33.9630.9434.3834.3833.2732.7631.40
8 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 1 SB 34.31 34.31XX34.3131.0334.04X
9 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 13 33.56 33.5629.1729.0333.56
10 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 11 33.43 29.2932.4033.4333.43
11 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 10 33.30 31.5533.30X33.30
12 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 2 32.59 32.5932.01X32.59
13 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 16 32.16 32.1631.3031.0132.16
14 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4 31.94 31.8629.3731.9431.94
15 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 9 31.53 31.5331.36X31.53
16 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 7 30.35 30.3524.5529.4430.35
17 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 8 29.29 24.3227.2529.2929.29
18 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 27.78 X27.6327.7827.78
19 Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6 24.64 XX24.6424.64
Celkem 19 závodníků