výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Jablonec nad Nisou (22. - 23. 9. 2018)

Skok vysoký - Žáci

(so, 22.9.2018 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.641.681.721.761.801.831.861.89
1 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 SB 1.83 OOOOXXOXOXXX
2 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 15 1.83 --XOXXOXXOXXOXXX
3 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 12 1.80 OOOOOXXX
4 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 11 1.76 OXOOOXXX
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 13 1.72 XOOOXXX
6 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 7 1.72 OOXOXXX
7 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 5 1.72 XOOXOXXX
8 Casey LongCasey Long
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 4 1.72 OXXOXXOXXX
9 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 8 1.68 OOXXX
10= Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 2 1.68 OXOXXX
10= Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 3 1.68 OXOXXX
10= Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 14 1.68 OXOXXX
13 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 10 1.68 XOXOXXX
14 Jan SmékalJan Smékal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1 1.64 XOXXX
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 6 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 22.9.2018 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.531.561.591.621.651.681.711.74
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 16 1.65 -OOOOXXX
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 1.65 OOOXOXOXXX
3= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 17 1.62 OOXXOXOXXX
3= Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 19 1.62 OOXXOXOXXX
5 Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 11 1.59 XOOOXXX
6 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1 1.59 OXOXOXXX
7 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 12 1.59 OXOXXOXXX
8 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 18 1.56 OOXXX
9 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 9 1.56 XOOXXX
10= Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 14 1.53 OXXX
10= Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 3 1.53 OXXX
12 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 5 1.53 XOXXX
13 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 1.53 XXOXXX
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 6 DNS
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 NM
Klára SloukováKlára Slouková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 NM
Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 NM
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 15 NM
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 10 NM
Celkem 19 závodníků