výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody PAS

Praha - Strahov (12. 1. 2018)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16.08
2 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.31
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 020913 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.55
4 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 011021 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.72
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 16.42
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16.53
3 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.81
4 Václav BarekVáclav Barek 010522 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.03
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 020919 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.00
2 Michal VávraMichal Vávra 000729 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.16
3 Jan VaněčekJan Vaněček 020611 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.54
4 Karel DvořákKarel Dvořák 011016 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.12
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian MertaSebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.48
2 Dominik PodlenaDominik Podlena 020420 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.76
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.19
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.67
2 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 770724 AK KroměřížAK Kroměříž 16.81
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 010112 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.52
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.45
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.58
3 Michal AyebouaMichal Ayeboua 840628 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.92
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.83
2 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.84
3 Martin OrnstMartin Ornst 010225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.33
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.09
2 Jiří SvobodaJiří Svoboda 961121 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.92
3 František KraklFrantišek Krakl 000709 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.59
4 Filip TrachtaFilip Trachta 99 neregistrovanýneregistrovaný 18.70
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.47
2 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.82
3 Lukáš FrkLukáš Frk 020209 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.90
4 David FilipDavid Filip 020122 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.69
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VolejníkJan Volejník 990115 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16.92
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK MostAK Most 17.21
3 Martin MacháčekMartin Macháček 011227 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.38
4 Tomáš MelicharTomáš Melichar 010214 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.85
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PetříkPavel Petřík 990712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.90
2 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.51
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 000929 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.25
4 David ŠtenglDavid Štengl 940322 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.72
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MóriMatyáš Móri 000602 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17.63
2 Jakub FaměraJakub Faměra 980702 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.09
3 Josef DrahotaJosef Drahota 030326 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.60
4 David ŠalandaDavid Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 19.04
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian MertaSebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.53
2 Dominik PodlenaDominik Podlena 020420 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.90
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 001212 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.09
4 Pavel FrantíkPavel Frantík 020810 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.65
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 010112 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.53
2 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 020919 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.11
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.01
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16.98
2 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.46
3 Martin MacháčekMartin Macháček 901215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.79
4 Zdeněk PechZdeněk Pech 661105 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 19.41
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PeřichMarek Peřich 980830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.32
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 000903 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.57
3 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 001030 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.22
4 Michal KulhánekMichal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.46
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.36
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.78
3 Filip LazarFilip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 19.11
Ondřej HemerkaOndřej Hemerka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.59
2 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.64
3 David ŠimekDavid Šimek 971112 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.66
4 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 010622 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.56
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin FaměraMartin Faměra 980702 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.76
2 Matěj PavingerMatěj Pavinger 000911 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.85
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.10
4 Adam ŽižkaAdam Žižka 010822 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.19
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert MouchaRobert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 17.99
2 Filip MacháčekFilip Macháček 010830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.01
3 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18.47
4 Ota ŠkvorOta Škvor 990215 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.49
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav LuhanVáclav Luhan 991011 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.35
2 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 17.66
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 000210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 18.15
David LuxDavid Lux 970730 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HorkýFrantišek Horký 011002 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.08
2 Ondřej GrimOndřej Grim 950712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.28
3 Adam EhrenbergerAdam Ehrenberger 010221 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.77
Celkem 3 závodníků
Běh 23 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 010206 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.19
2 Filip SeveraFilip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 18.86
3 František SoukupFrantišek Soukup 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.86
Celkem 3 závodníků
Běh 24 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15.98
2 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.16
3 Václav BarekVáclav Barek 010522 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.89
Celkem 3 závodníků
Běh 25 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 16.34
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16.38
Michal AyebouaMichal Ayeboua 840628 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 26 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.36
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.43
3 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 770724 AK KroměřížAK Kroměříž 16.78
Celkem 3 závodníků
Běh 27 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.98
2 Jiří SvobodaJiří Svoboda 961121 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.82
3 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 020515 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.91
Celkem 3 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 940310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.64
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 950106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.18
3 Eliška OnderkováEliška Onderková 020614 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.53
4 Nicole BöhmováNicole Böhmová 020502 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.78
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 950226 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18.96
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 990612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.08
3 Hana CaisováHana Caisová 950109 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.39
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 020201 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.86
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 930729 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19.92
3 Elpida TokaElpida Toka 93 OBZ ArgolidasOBZ Argolidas 20.02
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 000530 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.99
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 001127 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.12
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 001001 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 19.30
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 990906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18.07
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 020731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18.47
3 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 961024 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.19
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 001025 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.96
2 Tereza MarkováTereza Marková 010130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.22
3 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 971023 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.24
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 010823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.90
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 980216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.93
3 Tereza HusákováTereza Husáková 010124 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.95
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 010113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.07
2 Jana MatějkováJana Matějková 991129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.24
3 Kateřina TicháKateřina Tichá 010130 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.26
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 001228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.87
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 010303 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 20.79
3 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 020118 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.89
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 000706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.81
2 Natálie MarkováNatálie Marková 000603 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.20
3 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 021029 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.31
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 980726 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.64
2 Petra ŠpačkováPetra Špačková 030226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.33
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 010718 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.65
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 970826 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.50
2 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 000909 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.60
3 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 001221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.79
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 990612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.84
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 950226 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18.96
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 000530 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.20
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 950106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.38
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 001127 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.14
3 Hana CaisováHana Caisová 950109 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.39
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 001001 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 19.27
2 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 990929 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.33
3 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 020509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.96
Celkem 3 závodníků
Běh 16 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 930729 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19.71
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 020201 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.74
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 000213 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.97
Celkem 3 závodníků
Běh 17 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NovotnáEliška Novotná 001029 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.14
2 Eliška KrejčíEliška Krejčí 020520 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.96
Barbora PatočkováBarbora Patočková 991004 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 18 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 021101 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.60
2 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 010404 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.91
3 Rozálie BenováRozálie Benová 021205 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.04
Celkem 3 závodníků
Běh 19 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 991104 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.77
2 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 990527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.47
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická 020801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.80
Celkem 3 závodníků
Běh 20 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka FialováLenka Fialová 990311 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.02
2 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.41
3 Denisa SlámováDenisa Slámová 000828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.74
Celkem 3 závodníků
Běh 21 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KovandováMichaela Kovandová 990608 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.70
2 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 020301 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.21
Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 011006 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 22 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HonsůKristýna Honsů 020702 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.64
2 Anna DaťkováAnna Daťková 000505 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.93
3 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 020309 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.17
Celkem 3 závodníků
Běh 23 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 020127 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.61
1= Klára JiráskováKlára Jirásková 951114 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.61
3 Jůlie ŘeřichováJůlie Řeřichová 010109 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.62
Celkem 3 závodníků
Běh 24 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HrachováEliška Hrachová 020611 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.59
2 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová 020921 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.86
3 Eliška PekárkováEliška Pekárková 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.29
Celkem 3 závodníků
Běh 25 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HusákováKateřina Husáková 980705 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 21.05
2 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 010208 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 22.20
3 Antonie RadilováAntonie Radilová 010524 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.23
4 Lenka NovákováLenka Nováková 020618 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 23.26
Celkem 4 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.43
2 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 34.94
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.42
2 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.35
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 34.59
2 Jan VolejníkJan Volejník 990115 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 35.36
3 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.65
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.21
2 Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.53
3 Kristián MikuleKristián Mikule 980414 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 37.20
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 36.21
2 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.06
3 Vojtěch JosefVojtěch Josef 961204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.27
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.56
2 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.38
3 Pavel PetříkPavel Petřík 990712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.57
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin FaměraMartin Faměra 980702 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 36.79
2 David ŠimekDavid Šimek 971112 SK JeseniovaSK Jeseniova 37.59
3 Martin MikulaMartin Mikula 980921 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.26
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.93
2 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.69
3 Jan JanoušekJan Janoušek 981107 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 40.20
Dominik MachotkaDominik Machotka 000903 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav LuhanVáclav Luhan 991011 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.68
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 001212 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.81
3 Jakub FaměraJakub Faměra 980702 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 37.95
4 Filip TrachtaFilip Trachta 99 neregistrovanýneregistrovaný 40.76
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 36.84
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.14
3 František KraklFrantišek Krakl 000709 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 38.60
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 37.97
2 Ondřej GrimOndřej Grim 950712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.78
3 Martin FišerMartin Fišer 000217 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 39.09
4 Adam ŽižkaAdam Žižka 010822 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.75
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ota ŠkvorOta Škvor 990215 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.73
2 Jakub RadaJakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 38.18
3 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.52
4 František SoukupFrantišek Soukup 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.30
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HorkýFrantišek Horký 011002 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 39.74
2 Jan ToulaJan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 40.09
3 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 010917 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 44.60
Zdeněk MašekZdeněk Mašek 000210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef DrahotaJosef Drahota 030326 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.30
2 Ondřej TomekOndřej Tomek 021213 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 40.20
3 Radim BrožRadim Brož 001117 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 40.98
4 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 020730 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 43.61
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym OulickýJáchym Oulický 020302 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 40.54
2 David WollerDavid Woller 931030 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 40.94
3 Martin MacháčekMartin Macháček 011227 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 41.04
Jonáš KořenekJonáš Kořenek 010221 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtenglDavid Štengl 940322 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 39.91
2 Robert CulliverRobert Culliver 020618 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 40.32
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 020913 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.40
MS Zdeněk MašekZdeněk Mašek 000210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 39.25
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PechZdeněk Pech 661105 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 41.85
2 Julius FrölichJulius Frölich 54 ČernošiceČernošice 54.32
Celkem 2 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 990906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 38.28
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 980624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.95
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 001228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.53
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 950106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 39.42
2 Tereza MarkováTereza Marková 010130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.32
3 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 980216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.44
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.77
2 Jana ReissováJana Reissová 960101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.98
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 000213 SK JeseniovaSK Jeseniova 43.52
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 870213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.19
2 Jana MatějkováJana Matějková 991129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.35
Natálie MarkováNatálie Marková 000603 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 971023 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.76
2 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 970826 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 43.53
3 Barbora PatočkováBarbora Patočková 991004 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 43.98
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 020509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 43.56
2 Anna MálkováAnna Málková 010417 SK JeseniovaSK Jeseniova 45.28
3 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 000909 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.30
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 980726 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 42.58
2 Kristýna VolfováKristýna Volfová 951221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.09
3 Barbora LampováBarbora Lampová 951219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.90
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 991104 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 44.42
2 Denisa SlámováDenisa Slámová 000828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.51
3 Klára BursováKlára Bursová 010812 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.78
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 000706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.35
2 Kateřina HusákováKateřina Husáková 980705 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 45.39
3 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.52
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 990513 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47.13
2 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 020309 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 47.81
3 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 011006 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 49.25
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 010718 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.11
2 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 000504 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 46.17
3 Sára KročkováSára Kročková 020312 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 47.50
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 990220 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 47.74
2 Michaela KolcováMichaela Kolcová 660529 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.16
3 Anežka PexováAnežka Pexová 020407 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 49.27
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 010203 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 47.94
2 Antonie RadilováAntonie Radilová 010524 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.70
3 Lenka NovákováLenka Nováková 020618 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 53.25
Celkem 3 závodníků

600 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:16.88
2 Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:22.71
3 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:22.86
4 Vojtěch JosefVojtěch Josef 961204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:23.88
5 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:24.03
6 Leonard LendovskýLeonard Lendovský 92 SlovenskoSlovensko 1:24.08
7 Adam RůžičkaAdam Růžička 970709 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:24.39
8 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:24.61
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel JavůrekPavel Javůrek 880727 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:23.82
2 Aleš FilingrAleš Filingr 920204 AK MostAK Most 1:24.01
3 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:24.03
4 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:24.90
5 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:25.11
6 Kristián MikuleKristián Mikule 980414 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:26.61
7 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1:26.67
8 Matěj PavingerMatěj Pavinger 000911 SK JeseniovaSK Jeseniova 1:29.65
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr HolendaPetr Holenda 810602 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:27.51
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:29.12
3 Martin MikulaMartin Mikula 980921 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:29.52
4 Martin KulhánekMartin Kulhánek 000501 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:30.76
5 Jáchym OulickýJáchym Oulický 020302 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:31.83
6 Robert CulliverRobert Culliver 020618 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:32.76
7 Ondřej TomekOndřej Tomek 021213 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:33.25
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub RadaJakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:33.06
2 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 990601 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:34.18
3 David WollerDavid Woller 931030 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:35.94
4 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 020515 SK JeseniovaSK Jeseniova 1:36.10
5 Martin PěknýMartin Pěkný 830220 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:36.19
6 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 020730 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:40.95
7 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 010917 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:46.55
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Oliver SerafinOliver Serafin 020311 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1:31.88
2 Eduard JanoušekEduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1:32.45
3 Lukáš FrkLukáš Frk 020209 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:36.97
4 Marek FilikarMarek Filikar 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:37.27
5 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 420507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.79
6 František DolečekFrantišek Doleček 430426 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:07.31
7 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 Sabzo PrahaSabzo Praha 3:24.05
Celkem 7 závodníků

600 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 870213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:35.88
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 980905 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:36.11
3 Anna MálkováAnna Málková 010417 SK JeseniovaSK Jeseniova 1:40.23
4 Eliška OnderkováEliška Onderková 020614 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:43.18
5 Barbora LampováBarbora Lampová 951219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:43.68
6 Michaela ČípováMichaela Čípová 980503 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1:52.37
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Elpida TokaElpida Toka 93 OBZ ArgolidasOBZ Argolidas 1:39.37
2 Martina AndrštováMartina Andrštová 900318 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:45.56
3 Petra ŠpačkováPetra Špačková 030226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:48.26
4 Kateřina HusákováKateřina Husáková 980705 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1:48.55
5 Michaela KolcováMichaela Kolcová 660529 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:50.71
6 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 011022 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1:51.73
7 Radka VlachováRadka Vlachová 990711 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:55.29
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona HildprandtováSimona Hildprandtová 010107 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:58.17
2 Kateřina HobzováKateřina Hobzová 991222 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:58.67
3 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 000504 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:00.91
4 Johana PetříkováJohana Petříková 020815 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:01.82
5 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 011011 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:01.96
6 Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová 000616 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:02.33
Celkem 6 závodníků

2000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin TimkoMartin Timko 941004 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:40.98
2 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:41.12
3 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:44.89
4 Ondřej MachOndřej Mach 940615 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:49.96
5 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:52.71
6 Michal ProcházkaMichal Procházka 820922 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5:55.02
7 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:55.65
8 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:56.48
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef PavlátJosef Pavlát 960730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:55.71
2 Antonín SemerádAntonín Semerád 980903 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6:03.88
3 Martin OlšanskýMartin Olšanský 990414 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6:04.42
4 David ŠtrosDavid Štros 000204 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6:09.40
5 Matěj ŠvarcMatěj Švarc 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:14.51
6 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 6:16.96
7 Milan SerafinMilan Serafin 650320 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6:22.69
8 Ondřej TeplýOndřej Teplý 780214 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6:33.79
9 Lukáš HálaLukáš Hála 020731 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6:36.93
Celkem 9 závodníků

2000 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 970802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6:47.68
2 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 020724 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6:55.19
3 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 001202 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7:07.68
4 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 961217 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7:12.23
5 Anežka SoučkováAnežka Součková 000914 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7:13.86
6 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 000130 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7:45.62
7 Paula GrandováPaula Grandová 010408 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8:05.84
8 Alžběta KošťálováAlžběta Košťálová 021226 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8:13.32
mix Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 920410 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5:59.22
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Muži

(pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990127 1.95
2 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
990318 1.90
3 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
991210 1.90
4 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
980830 1.90
5 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
990408 1.90
6 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
000927 1.85
7 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960314 1.85
8 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
020611 1.70
9 Jakub JahodaJakub Jahoda
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
010206 1.65
10 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
021217 1.65
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Muži

(pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
740926 3.90
Marek PěknýMarek Pěkný
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
931020 NM
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020928 3.30
2 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
030828 3.15
3 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
990606 2.60
4 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
021210 2.40
5 Natálie FridrichNatálie Fridrich
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
020708 2.40
Tereza HájkováTereza Hájková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
960409 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži

(pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
911214 7.16
2 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
990403 6.78
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
000927 6.41
4 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
011007 6.30
5 Jan AmlerJan Amler
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
970614 6.15
6 Martin OrnstMartin Ornst
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010225 6.04
7 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
010505 5.94
8 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
000115 5.83
9 Jakub JahodaJakub Jahoda
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
010206 5.30
10 Filip SeveraFilip Severa
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
010501 5.28
11 Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
020611 5.27
12 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
011102 4.91
13 Alexander NagyAlexander Nagy
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
010129 4.76
Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
001128 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy

(pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
961024 5.82
2 Lada VondrováLada Vondrová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
990906 5.74
3 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
020210 5.30
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
010303 4.98
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010823 4.94
6 Kateřina TicháKateřina Tichá
SK JeseniovaSK Jeseniova
010130 4.91
7 Michaela KovandováMichaela Kovandová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
990608 4.89
8 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020801 4.72
9 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990527 4.50
10 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
951114 4.42
11 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020211 4.42
12 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
010707 4.39
13 Kristýna HonsůKristýna Honsů
SK JeseniovaSK Jeseniova
020702 4.27
14 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
000505 4.27
15 Anežka PexováAnežka Pexová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020407 4.19
16 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020715 4.16
17 Emma BarnokyEmma Barnoky
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
011014 4.11
18 Sára KročkováSára Kročková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
020312 4.07
19 Klára CeleckáKlára Celecká
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
020720 3.72
Celkem 19 závodníků