výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (13. 1. 2018)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.32
2 Jiří KuntJiří Kunt 950414 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.35
3 Jan MartinecJan Martinec 980424 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.79
MS Lukáš OsinekLukáš Osinek 980930 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.48
MS Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 07.13
Marek BakalárMarek Bakalár 950510 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 970915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.13
2 Tomáš DaněkTomáš Daněk 870728 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 07.52
3 Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.55
MS Milan PírekMilan Pírek 870716 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.08
MS Jiří KorejzJiří Korejz 960313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.42
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 900325 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.25
2 Marek ŠimonMarek Šimon 980819 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.69
MS Radek DvořákRadek Dvořák 950530 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.39
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 981221 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/7
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 970915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.09
2 Jan TesařJan Tesař 900325 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.27
3 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.29
4 Jiří KuntJiří Kunt 950414 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.36
5 Tomáš DaněkTomáš Daněk 870728 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 07.52
Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000512 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.89
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.90
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.01
4 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.20
5 Martin KadlecMartin Kadlec 990926 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.31
6 Jan-František LínekJan-František Línek 000320 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.41
Celkem 6 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.95
2 Adam RoztočilAdam Roztočil 990527 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.48
3 Tomáš PuczekTomáš Puczek 000225 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.59
4 Tomáš MusilTomáš Musil 990315 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.68
MS Hynek HampelHynek Hampel 990709 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.41
MS Adam HavlasAdam Havlas 000220 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000512 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.03
2 Martin KadlecMartin Kadlec 990926 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.34
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 990715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.49
MS Daniel CífkaDaniel Cífka 990621 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.90
MS Michal BrychMichal Brych 991231 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.82
MS Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 AK BílinaAK Bílina 07.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.06
2 Martin DostálMartin Dostál 990204 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.69
3 Jan GročekJan Groček 000711 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.81
4 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 000615 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.89
MS Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.41
MS Lukáš PeremskýLukáš Peremský 000506 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.28
2 Jan-František LínekJan-František Línek 000320 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.39
3 Jiří SekyraJiří Sekyra 001003 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.53
4 Dominik BohataDominik Bohata 000617 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.82
5 Martin NavrátilMartin Navrátil 990719 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 07.88
MS Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991015 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.75
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.53
2 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 021019 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.57
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 020331 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.72
4 Pavel SvobodaPavel Svoboda 020529 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.87
Jakub VítekJakub Vítek 010512 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
MS Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.70
2 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 021229 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.01
MS Václav ZýkaVáclav Zýka 020701 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.22
MS Jan VondraJan Vondra 020922 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 08.19
MS Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020602 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.50
Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 010728 AK MostAK Most DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KašparMartin Kašpar 010828 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.58
2 Jakub KlasnaJakub Klasna 010826 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.66
3 Tomáš FormanTomáš Forman 020427 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.14
4 David MittelbachDavid Mittelbach 021103 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.61
5 Jan ČermákJan Čermák 020715 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.18
MS Vladimír ŠaurVladimír Šaur 021121 AK BílinaAK Bílina 07.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HojdaAdam Hojda 020206 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.13
2 Jakub DudášJakub Dudáš 020123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.33
3 Matěj KubánekMatěj Kubánek 021108 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.06
MS Jakub ŽákJakub Žák 010809 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 08.04
MS Ondřej SeinerOndřej Seiner 010923 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 07.57
Tomáš KořínekTomáš Kořínek 010925 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 010814 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.23
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 010910 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.50
3 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 010614 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 07.76
4 Michal PernerMichal Perner 020614 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.45
5 Pavel BendaPavel Benda 020718 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.47
6 Jonáš SlusariucJonáš Slusariuc 021221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jakub FialaJakub Fiala 010325 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.38
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.38
2 Šimon HumplŠimon Humpl 020613 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.01
3 Martin AndresMartin Andres 010105 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.81
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.55
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 010409 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.44
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 011107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.78
3 Stanislav BělkaStanislav Bělka 020607 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.84
4 Dominik LafekDominik Lafek 020915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.79
MS Viktor KašákViktor Kašák 010309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.35
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 010907 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.46
2 Jakub KoudelkaJakub Koudelka 021014 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.93
3 Prokop MálekProkop Málek 020902 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.00
4 Adam ChocholaAdam Chochola 021103 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37
Tomáš PešekTomáš Pešek 010506 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 010814 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.20
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.29
3 Jakub FialaJakub Fiala 010325 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.31
4 Daniel LeharDaniel Lehar 010907 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.38
5 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 010409 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.41
6 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 010910 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.48
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 001120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.30
2 Julie VosykováJulie Vosyková 991208 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.63
MS Terezie BláhováTerezie Bláhová 000605 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.77
MS Ola BaanjourOla Baanjour 950101 Lebanon-AnsarLebanon-Ansar 08.10
Jana BrabcováJana Brabcová 940508 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNS
Tereza SemeckáTereza Semecká 980912 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 961221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.12
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 991205 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.34
3 Lucía VítováLucía Vítová 000508 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 08.49
4 Nikola LanghansováNikola Langhansová 991130 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.88
5 Karolína RokosováKarolína Rokosová 991021 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.16
Martina HomolováMartina Homolová 960915 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 990930 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.05
2 Monika DoubkováMonika Doubková 000911 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.40
3 Justýna HolubováJustýna Holubová 000418 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.54
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 990406 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.66
5 Tereza ČikováTereza Čiková 001213 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.05
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 980511 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 990629 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.30
2 Eliška LetováEliška Letová 990718 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.75
3 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 000625 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.21
MS Aneta TiralováAneta Tiralová 000416 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.55
MS Kristýna BoušíKristýna Bouší 960611 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.40
MS Michaela HořejšíMichaela Hořejší 970510 AK MostAK Most 08.16
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 990930 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.08
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 001120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22
3 Veronika KošátkováVeronika Košátková 990629 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.31
4 Lucía VítováLucía Vítová 000508 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 08.32
5 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 991205 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.34
6 Monika DoubkováMonika Doubková 000911 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.46
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 020714 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.99
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 011030 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.12
3 Kateřina DondováKateřina Dondová 020102 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.15
4 Aneta JonášováAneta Jonášová 020316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.26
5 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 010618 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.37
Tereza ČermochováTereza Čermochová 010924 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/7
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 020714 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.07
2 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 010618 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.35
3 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 021008 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.75
4 Lucie NeradováLucie Neradová 010905 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.91
5 Nikola MelicharováNikola Melicharová 020920 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.03
6 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 010512 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 020102 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.15
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 020308 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.43
3 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 020617 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.56
4 Tereza SmítkováTereza Smítková 020909 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.62
5 Barbora ČernáBarbora Černá 010822 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.80
6 Karolína VoseckáKarolína Vosecká 020116 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 020316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.26
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 020505 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.87
3 Michaela KocurováMichaela Kocurová 020523 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.01
4 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková 020729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.44
MS Kateřina BílkováKateřina Bílková 021119 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.11
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková 020131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KhunováKateřina Khunová 020224 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.53
2 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 010711 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.92
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 011106 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.99
4 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 020716 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.10
MS Kateřina BaldováKateřina Baldová 010503 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.06
MS Kateřina UhlováKateřina Uhlová 021221 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 011030 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.13
2 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 021105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.37
3 Terezie StaňkováTerezie Staňková 021208 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.01
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 021221 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.14
MS Kateřina JarošováKateřina Jarošová 010201 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.46
MS Martina PolákováMartina Poláková 020801 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 020316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36
2 Anna VánišováAnna Vánišová 010512 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.42
3 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová 010401 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.21
4 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková 020814 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.25
5 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 020120 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.54
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 010325 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČermochováTereza Čermochová 010924 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.08
2 Anna VrábelováAnna Vrábelová 020327 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.58
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 020713 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.69
4 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 010807 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.88
5 Tereza BánováTereza Bánová 020915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.32
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KešnerVáclav Kešner 910702 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 51.49
MS Radek DvořákRadek Dvořák 950530 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.10
MS Dominik PaslerDominik Pasler 980330 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.76
MS David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 50.83
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 990715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.20
MS Michal BurešMichal Bureš 990130 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 55.44
MS Michal BrychMichal Brych 991231 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 55.59
MS Jiří KorejzJiří Korejz 960313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.23
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 000615 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.92
2 Martin NavrátilMartin Navrátil 990719 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 62.21
MS Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 980708 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 53.95
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010531 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 51.52
2 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010604 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.16
MS Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020602 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 52.89
Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 010910 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 54.39
2 Aleš KučeraAleš Kučera 010629 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.54
MS Jakub RežJakub Rež 010514 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.95
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020519 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 52.35
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PánekJakub Pánek 010511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.10
2 Martin PechaMartin Pecha 011003 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 55.14
3 Jakub PodanýJakub Podaný 010326 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 55.46
MS Vítězslav VurmVítězslav Vurm 010118 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 55.55
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HumplŠimon Humpl 020613 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 58.76
2 Jiří KřivskýJiří Křivský 021210 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.15
3 Vojtěch KindaVojtěch Kinda 021111 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 69.57
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 970205 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 57.12
2 Jana NovosadováJana Novosadová 971230 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 57.78
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 970426 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 62.04
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucía VítováLucía Vítová 000508 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 61.58
2 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 970515 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 66.52
MS Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 000503 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 62.55
MS Ola BaanjourOla Baanjour 950101 Lebanon-AnsarLebanon-Ansar 68.53
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 010911 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 58.72
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 021026 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 59.02
3 Eliška ČechováEliška Čechová 010131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 59.43
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 020129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 62.93
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anna KorbováAnna Korbová 011205 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 60.68
MS Veronika BurešováVeronika Burešová 010528 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 67.79
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 021105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 62.78
2 Simona PelováSimona Pelová 011106 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 65.32
MS Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 021025 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 63.30
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 930815 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:13.98
2 Josef KošťálekJosef Košťálek 840926 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:30.92
Celkem 2 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000517 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:57.83
2 Josef AdamecJosef Adamec 990829 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:05.14
3 David ŠvihálekDavid Švihálek 000522 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:09.25
4 Jan TůmaJan Tůma 990724 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:15.66
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010531 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:57.44
2 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 010910 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:03.13
3 Martin PechaMartin Pecha 011003 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:07.34
4 Ondřej MelčOndřej Melč 020525 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:12.32
5 Roman StehnoRoman Stehno 020722 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:17.10
6 Matěj KUBÁNEKMatěj KUBÁNEK 021108 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:32.41
7 Vojtěch KindaVojtěch Kinda 021111 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:38.19
Andrej SnovakAndrej Snovak 020615 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 000117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:15.74
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 010926 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:16.26
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 970426 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:18.67
4 Eliška KordováEliška Kordová 010116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:18.87
5 Anita ŽákováAnita Žáková 000815 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:21.07
6 Anna PerglerováAnna Perglerová 001120 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:23.51
7 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 001208 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:32.55
8 Tereza BeranováTereza Beranová 990823 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:37.15
9 Nicole ČadkováNicole Čadková 991018 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:40.33
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 930815 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5:21.20
MS Borek PožárBorek Požár 000104 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 4:15.33
Josef KošťálekJosef Košťálek 840926 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr PavlišenPetr Pavlišen 990629 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:08.33
2 Václav JislVáclav Jisl 000704 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:18.32
3 Diviš VekrbauerDiviš Vekrbauer 000122 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:59.68
Tomáš MartínekTomáš Martínek 000517 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman PazderaRoman Pazdera 011209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:08.43
2 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 011018 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:12.76
3 Michal PernerMichal Perner 020614 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:33.19
4 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 011011 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:38.34
5 Michal BejčekMichal Bejček 020419 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:54.71
MS Jan ŠeboJan Šebo 020717 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4:30.22
MS Daniel StrakaDaniel Straka 020918 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:42.18
Celkem 7 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří ŠmídJiří Šmíd 840704 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10:27.64
2 Josef KošťálekJosef Košťálek 840926 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10:39.50
3 Karel HevessyKarel Hevessy 981002 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:48.02
MS Radek SedněvRadek Sedněv 920506 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09:03.04
Celkem 4 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj KonvalinkaMatěj Konvalinka 990302 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09:25.81
2 Zbyněk MalecZbyněk Malec 001117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:28.24
3 Matěj NovýMatěj Nový 000706 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10:41.97
Jan SkaličkaJan Skalička 000409 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. DNS
MS Vítek FialaVítek Fiala 001017 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09:50.91
MS Šimon KobližekŠimon Kobližek 991127 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09:42.77
MS Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 10:41.22
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 010622 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:56.47
2 David MartínekDavid Martínek 020412 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10:03.13
3 Lukáš PodolákLukáš Podolák 020816 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10:17.82
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 981221 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.53
2 Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.65
3 Jiří KuntJiří Kunt 950414 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.76
Jiří PospíšilJiří Pospíšil 850622 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNF
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.47
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.51
3 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.81
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000922 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.19
5 Tomáš MusilTomáš Musil 990315 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.27
MS Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 AK BílinaAK Bílina 08.96
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020803 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.71
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 011107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.18
3 Jakub PodanýJakub Podaný 010326 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.35
4 Martin ČechMartin Čech 010311 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.61
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.90
MS Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.70
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 001120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.26
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 001214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 09.44
MS Eliška MarkofováEliška Markofová 000828 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.56
MS Kristýna BoušíKristýna Bouší 960611 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.41
MS Tereza SemeckáTereza Semecká 980912 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.05
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 980909 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.33
MS Anita KelemenováAnita Kelemenová 001118 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.30
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 980511 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 10.14
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 000207 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNF
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SmítkováTereza Smítková 020909 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.63
2 Denisa PešováDenisa Pešová 010503 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.77
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 011106 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.11
4 Tereza VeseláTereza Veselá 010622 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.32
MS Tereza SupováTereza Supová 020307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.50
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 020123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.03
2 Aneta JonášováAneta Jonášová 020316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.62
3 Dita RychláDita Rychlá 010607 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.68
MS Barbora LánskáBarbora Lánská 020207 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.53
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 010325 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.82
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 011030 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.15
2 Barbora ČernáBarbora Černá 010822 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.59
3 Erika ČápováErika Čápová 020914 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.17
MS Alicia JoklováAlicia Joklová 021129 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.57
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
981221 1.92
2 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
800409 1.80
3 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
961203 1.70
4 Zdeněk PalaZdeněk Pala
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
820819 1.50
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990319 1.96
2 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000225 1.92
3 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000118 1.88
MS Lukáš PeremskýLukáš Peremský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
000506 1.75
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020607 1.84
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010221 1.75
3 Prokop MálekProkop Málek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
020902 1.60
4 Adam HojdaAdam Hojda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020206 1.60
5 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020509 1.60
6 Šimon HumplŠimon Humpl
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
020613 1.55
MS Jan VondraJan Vondra
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
020922 1.55
MS Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
020131 1.70
MS Jakub ŽákJakub Žák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
010809 1.70
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
001230 1.60
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
961221 1.55
3 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990902 1.50
4 Veronika KošátkováVeronika Košátková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
990629 1.45
5 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
000207 1.40
MS Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
990206 1.63
MS Kristýna BoušíKristýna Bouší
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
960611 1.45
MS Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
980912 1.55
Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
991130 NM
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
021205 1.63
2 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010503 1.63
3 Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
021207 1.55
4 Tereza ČermochováTereza Čermochová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010924 1.50
5= Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
010326 1.45
5= Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020224 1.45
7 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
020610 1.40
8 Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
020920 1.40
MS Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
010503 1.55
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020301 DNS
Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
010724 NM
Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020814 NM
Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
010106 NM
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
981209 4.90
Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
991118 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010512 4.20
2 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
001025 3.60
3 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
000909 3.30
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980909 3.90
2 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020301 3.00
3 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010325 2.70
4 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
010618 2.30
MS Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
920329 4.00
MS Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
991122 4.20
MS Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
920918 4.10
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
040306 2.50
Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
040423 NM
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
931216 6.87
2 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
830104 6.53
3 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980902 6.45
4 Petr OgounPetr Ogoun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
840813 6.24
5 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
980512 5.72
6 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
980424 5.61
7 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
800409 5.47
MS Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
870716 6.91
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990201 6.43
2 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000922 6.39
3 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
990913 6.28
4 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
000127 6.10
5 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000922 5.79
6 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
000711 5.46
7 Martin DostálMartin Dostál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990204 5.13
MS Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
990621 5.11
MS Lukáš PeremskýLukáš Peremský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
000506 6.24
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010325 5.88
2 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
021001 5.48
3 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
010311 5.47
4 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020509 5.41
5 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020427 5.38
6 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
021229 5.15
7 Adam ChocholaAdam Chochola
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
021103 4.93
8 Pavel BendaPavel Benda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020718 4.34
9 Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
021013 4.20
10 Jan ČermákJan Čermák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020715 4.13
MS Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
021202 5.32
Tomáš KořínekTomáš Kořínek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
010925 DNS
Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
010214 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
961221 5.25
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980909 5.10
3 Dominika AntošováDominika Antošová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
970924 4.85
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
980610 NM
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
001214 5.19
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
991205 5.16
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
001120 4.86
4 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
001117 4.71
5 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
991130 4.65
6 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
001213 4.42
7 Karolína RokosováKarolína Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
991021 4.25
8 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
000625 3.89
Patricie TóthováPatricie Tóthová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
000425 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020316 5.29
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
021205 5.02
3 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010331 4.90
4 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020716 4.88
5 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
010512 4.73
6 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
010401 4.51
7 Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
020920 4.41
8 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020325 4.31
9 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
020713 4.29
10 Lucie NeradováLucie Neradová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
010905 4.28
11 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010820 4.17
12 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020505 4.14
13 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020116 4.02
14 Terezie StaňkováTerezie Staňková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
021208 3.73
15 Tereza BánováTereza Bánová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020915 3.53
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
020131 4.71
MS Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
020801 4.33
MS Kristina NováKristina Nová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
020902 4.55
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
931216 13.85
2 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980902 13.30
3 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950416 13.23
4 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
980512 12.02
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000922 13.46
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000922 12.51
3 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010326 11.55
MS Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
010214 12.80
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990201 DNS
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010627 11.36
2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010512 10.16
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020224 09.92
4 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
021205 09.91
5 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
010512 09.68
6 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020505 09.41
7 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020116 09.31
8 Martina TýblováMartina Týblová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
021006 07.63
9 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
020120 07.32
10 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020729 06.97
11 Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
021031 06.55
MS Jana BulkováJana Bulková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
010816 12.50
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea AbrhamováAndrea Abrhamová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
960304 10.91
2 Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
980215 08.89
3 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981001 07.64
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
001214 09.17
2 Michaela DuškováMichaela Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
000217 08.87
3 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
000105 08.69
4 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
990906 08.24
5 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
001217 07.86
MS Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
001019 10.81
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010415 13.06
2 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ NeratoviceTJ Neratovice
020218 13.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020614 12.27
4 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020123 11.94
5 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
010828 10.23
6 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
021001 10.22
7 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
021103 10.04
8 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020111 09.29
9 Jonáš SlusariucJonáš Slusariuc
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
021221 08.90
10 Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
021013 06.80
11 Dominik LafekDominik Lafek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020915 06.77
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
990913 14.72
2 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
000711 13.38
3 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990312 11.47
4 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
000723 10.95
MS Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990729 16.97
MS Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
991030 13.58
MS Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
000927 12.18
Poznámky/pokusy:
" Závod mužů a juniorů ve vrhu koulí nebyl dokončen.
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
870330 16.20
MS Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
980929 13.45
Poznámky/pokusy:
" Závod mužů a juniorů ve vrhu koulí nebyl dokončen.
Celkem 2 závodníků