výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost

Ostrava (13. - 14. 1. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018 - 12:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HájekDavid Hájek 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.15 830
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.17 823
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 07.24 799
4 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 07.25 796
5 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.37 755
6 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 07.40 745
7 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.44 732
8 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.67 659
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 12:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.68 656
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.70 650
3 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 SlovenskoSlovensko 3 07.80 619
4 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 07.81 616
5 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.08 537
6 Adam FialaAdam Fiala 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.08 537
7 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 10.20 93
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HájekDavid Hájek 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.15 830
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.17 823
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 07.24 799
4 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 07.25 796
5 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.37 755
6 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 07.40 745
7 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.44 732
8 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.67 659
9 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.68 656
10 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.70 650
11 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 SlovenskoSlovensko 3 07.80 619
12 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 07.81 616
13 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.08 537
14 Adam FialaAdam Fiala 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.08 537
15 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 10.20 93

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 06.76
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.12 840
MS Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.19
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.28 785
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.30 779
6 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.41 742
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.34 765
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.51 710
3 František MužnýFrantišek Mužný 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.66 662
4 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 07.75 634
5 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.91 586
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 06.76
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.12 840
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.19
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.28 785
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.30 779
6 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.34 765
7 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.41 742
8 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.51 710
9 František MužnýFrantišek Mužný 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.66 662
10 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 07.75 634
11 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.91 586

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018 - 12:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.07 858
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.16 826
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.29 782
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.47 723
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.54 700
6 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.59 684
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.60 681
8 David RybaDavid Ryba 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 07.70 650
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 12:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.73 640
2 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.73 640
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.79 622
4 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.80 619
5 Lukáš HortLukáš Hort 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.18 509
6 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.22 498
7 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.27 484
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.07 858
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.16 826
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.29 782
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.47 723
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.54 700
6 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.59 684
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.60 681
8 David RybaDavid Ryba 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 07.70 650
9 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.73 640
10 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.73 640
11 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.79 622
12 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.80 619
13 Lukáš HortLukáš Hort 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.18 509
14 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.22 498
15 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.27 484

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.42 739
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.45 729
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.64 668
4 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 7 07.67 659
5 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.80 619
6 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.85 604
7 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 07.95 574
8 Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 07.95 574
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.72 643
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 07.95 574
3 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.31 473
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.34 465
5 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.42 444
6 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.43 441
7 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.66 383
8 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.97 311
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.42 739
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.45 729
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.64 668
4 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 7 07.67 659
5 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.72 643
6 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.80 619
7 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.85 604
8 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 07.95 574
9 Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 07.95 574
10 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 07.95 574
11 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.31 473
12 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.34 465
13 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.42 444
14 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.43 441
15 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 08.66 383
16 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.97 311

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:01) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 16.85
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 17.22
3 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.30
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 18.32
5 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 19.49
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 13:01) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 17.21
2 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 17.68
3 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.70
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 18.46
5 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 19.34
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018 - 13:01) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 17.48
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 17.62
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.95
4 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 18.01
5 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 18.96
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018 - 13:01) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.09
2 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 3 18.12
3 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 18.17
4 Jakub DominasJakub Dominas 01 PolskoPolsko 4 18.56
5 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 SlovenskoSlovensko 1 18.98
6 Noel PachNoel Pach 00 SlovenskoSlovensko 5 19.52
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 14.1.2018 - 13:01) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 17.94
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.70
3 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 19.05
4 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 19.67
5 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.16
6 Andrzej WalczakAndrzej Walczak 05 PolskoPolsko 4 22.50
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 14.1.2018 - 13:01) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.18
2 Adam JarzynaAdam Jarzyna 05 PolskoPolsko 3 21.94
3 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.11
4 Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.36
5 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.65
6 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 23.73
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 16.85
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 17.21
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 17.22
4 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.30
5 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 17.48
6 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 17.62
7 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 17.68
8 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.70
9 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 17.94
10 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.95
11 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 18.01
12 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.09
13 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 3 18.12
14 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 18.17
15 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 18.32
16 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 18.46
17 Jakub DominasJakub Dominas 01 PolskoPolsko 4 18.56
18 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.70
19 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 18.96
20 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 SlovenskoSlovensko 1 18.98
21 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 19.05
22 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 19.34
23 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 19.49
24 Noel PachNoel Pach 00 SlovenskoSlovensko 5 19.52
25 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 19.67
26 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.16
27 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.18
28 Adam JarzynaAdam Jarzyna 05 PolskoPolsko 3 21.94
29 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.11
30 Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.36
31 Andrzej WalczakAndrzej Walczak 05 PolskoPolsko 4 22.50
32 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.65
33 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 23.73

150 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 14.1.2018 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 18.25
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 18.93
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.90
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.05
5 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 22.58
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (ne, 14.1.2018 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.01
2 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.05
3 Karolina StetnerKarolina Stetner 00 PolskoPolsko 3 20.78
4 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 21.38
5 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 21.49
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (ne, 14.1.2018 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 PolskoPolsko 6 20.42
2 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.62
3 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 22.42
4 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.95
5 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 PolskoPolsko 5 23.18
Celkem 5 závodníků
Finále 4 (ne, 14.1.2018 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 2 19.33
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.71
3 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.31
4 Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk 06 PolskoPolsko 4 24.33
5 Dominika WasalaDominika Wasala 06 PolskoPolsko 3 25.52
Celkem 5 závodníků
Finále 5 (ne, 14.1.2018 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 22.08
2 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 22.73
3 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 23.00
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 23.68
5 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 24.60
Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále 7 (ne, 14.1.2018 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.04
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.55
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.04
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 18.25
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.55
4 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 18.93
5 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 2 19.33
6 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.71
7 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.90
8 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.01
9 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.05
10 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.05
11 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 PolskoPolsko 6 20.42
12 Karolina StetnerKarolina Stetner 00 PolskoPolsko 3 20.78
13 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 21.38
14 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 21.49
15 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.62
16 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 22.08
17 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.31
18 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 22.42
19 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 22.58
20 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 22.73
21 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.95
22 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 23.00
23 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 PolskoPolsko 5 23.18
24 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 23.68
25 Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk 06 PolskoPolsko 4 24.33
26 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 24.60
27 Dominika WasalaDominika Wasala 06 PolskoPolsko 3 25.52
Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:46) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 35.86
2 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 35.94
3 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 99 SlovenskoSlovensko 3 36.60
4 Michal LadakMichal Ladak 01 PolskoPolsko 6 39.39
5 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 39.96
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 13:46) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 36.25
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 36.50
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 37.69
4 Roger KlosRoger Klos 93 PolskoPolsko 2 38.02
Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018 - 13:46) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 37.17
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 40.20
3 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 40.40
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 40.51
Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018 - 13:46) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 38.12
2 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 40.84
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 41.04
4 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 42.09
Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 DNS
Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 14.1.2018 - 13:46) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 42.79
2 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 50.11
3 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 50.87
4 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 51.66
Andrzej WalczakAndrzej Walczak 05 PolskoPolsko 3 DNS
Adam JarzynaAdam Jarzyna 05 PolskoPolsko 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 14.1.2018 - 13:46) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 40.56
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 45.44
3 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.90
4 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 51.20
Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 35.86
2 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 35.94
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 36.25
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 36.50
5 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 99 SlovenskoSlovensko 3 36.60
6 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 37.17
7 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 37.69
8 Roger KlosRoger Klos 93 PolskoPolsko 2 38.02
9 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 38.12
10 Michal LadakMichal Ladak 01 PolskoPolsko 6 39.39
11 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 39.96
12 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 40.20
13 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 40.40
14 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 40.51
15 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 40.56
16 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 40.84
17 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 41.04
18 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 42.09
19 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 42.79
20 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 45.44
21 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.90
22 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 50.11
23 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 50.87
24 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 51.20
25 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 51.66
Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 DNS
Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Andrzej WalczakAndrzej Walczak 05 PolskoPolsko 3 DNS
Adam JarzynaAdam Jarzyna 05 PolskoPolsko 5 DNS
Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 40.21
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 40.65
3 Lucia MatějíčkováLucia Matějíčková 98 SlovenskoSlovensko 2 43.83
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 43.90
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 47.21
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 5 42.09
2 Sandra SobstelSandra Sobstel 01 PolskoPolsko 4 42.37
3 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolskoPolsko 3 43.72
4 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 44.86
Weronika LeszekWeronika Leszek 03 PolskoPolsko 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BučičováNatálie Bučičová 99 SlovenskoSlovensko 4 42.38
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 42.71
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 43.26
4 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 45.26
5 Natalia SobikNatalia Sobik 02 PolskoPolsko 2 46.33
6 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 52.99
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 44.04
2 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 47.78
3 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 48.08
4 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 48.99
5 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 53.23
Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.57
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.31
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 49.11
Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk 06 PolskoPolsko 1 DNS
Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 PolskoPolsko 2 DNS
Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 45.58
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 45.59
3 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 48.12
4 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 48.81
Klaudia StronkKlaudia Stronk 05 PolskoPolsko 4 DNS
Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 49.72
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 50.68
3 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 50.97
4 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 51.30
5 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 55.25
Dominika WasalaDominika Wasala 06 PolskoPolsko 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (ne, 14.1.2018 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 38.72
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 41.11
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 38.72
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 40.21
3 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 40.65
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 41.11
5 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 5 42.09
6 Sandra SobstelSandra Sobstel 01 PolskoPolsko 4 42.37
7 Natálie BučičováNatálie Bučičová 99 SlovenskoSlovensko 4 42.38
8 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 42.71
9 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 43.26
10 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolskoPolsko 3 43.72
11 Lucia MatějíčkováLucia Matějíčková 98 SlovenskoSlovensko 2 43.83
12 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 43.90
13 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 44.04
14 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 44.86
15 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 45.26
16 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 45.58
17 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 45.59
18 Natalia SobikNatalia Sobik 02 PolskoPolsko 2 46.33
19 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 47.21
20 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.57
21 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 47.78
22 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 48.08
23 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 48.12
24 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.31
25 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 48.81
26 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 48.99
27 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 49.11
28 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 49.72
29 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 50.68
30 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 50.97
31 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 51.30
32 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 52.99
33 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 53.23
34 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 55.25
Weronika LeszekWeronika Leszek 03 PolskoPolsko 6 DNS
Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 DNS
Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk 06 PolskoPolsko 1 DNS
Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 PolskoPolsko 2 DNS
Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 3 DNS
Klaudia StronkKlaudia Stronk 05 PolskoPolsko 4 DNS
Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DNS
Dominika WasalaDominika Wasala 06 PolskoPolsko 3 DNS

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:16) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 1:55.48
2 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 1:55.59
3 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:57.02
4 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 1:57.59
5 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 1:57.80
6 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 1:58.28
7 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:00.09
8 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:00.40
9 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:03.27
Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 13:16) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mateusz JarominMateusz Jaromin 00 PolskoPolsko 9 2:02.06
2 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 2:02.23
3 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:04.07
4 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:07.04
5 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 2:26.48
6 Jakub MartásekJakub Martásek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:27.81
7 Jan Walter WeissJan Walter Weiss 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:28.78
8 Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:29.63
9 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:46.32
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 1:55.48
2 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 1:55.59
3 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:57.02
4 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 1:57.59
5 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 1:57.80
6 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 1:58.28
7 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:00.09
8 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:00.40
9 Mateusz JarominMateusz Jaromin 00 PolskoPolsko 9 2:02.06
10 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 2:02.23
11 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:03.27
12 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:04.07
13 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:07.04
14 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 2:26.48
15 Jakub MartásekJakub Martásek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:27.81
16 Jan Walter WeissJan Walter Weiss 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:28.78
17 Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:29.63
18 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:46.32
Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 DNS

800 m - Ženy

(so, 13.1.2018 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:25.20 754
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:26.08 743
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 2:27.44 725
4 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15 2:51.09 452
Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovenskoSlovensko 8 DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:15.87
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:16.64
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:17.24
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:20.70
5 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:21.36
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:22.26
7 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:24.54
8 Julia BartzakJulia Bartzak 01 PolskoPolsko 1 2:25.71
9 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:28.77
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:33.49
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:35.18
3 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:40.93
4 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:45.50
5 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:00.20
6 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 3:00.81
7 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 3:02.25
Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:15.87
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:16.64
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:17.24
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:20.70
5 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:21.36
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:22.26
7 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:24.54
8 Julia BartzakJulia Bartzak 01 PolskoPolsko 1 2:25.71
9 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:28.77
10 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:33.49
11 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:35.18
12 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:40.93
13 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:45.50
14 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:00.20
15 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 3:00.81
16 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 3:02.25
Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS

800 m - Juniorky

(so, 13.1.2018 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:27.82 720
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 2:29.15 704
3 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:40.88 563
4 Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:43.13 537
5 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:44.90 518
6 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 2:45.57 511
Nikol JankuNikol Janku 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNF
Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 DNS
Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 DNS
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 2:27.77 721
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 3 2:27.82 720
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:29.65 697
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:29.83 695
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:34.62 636
6 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:35.78 622
7 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 2:38.53 590
8 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:44.19 526
9 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:47.80 487
10 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:52.54 438
11 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 3:01.91 348
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 10 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:35.44 626
2 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 2:41.93 551
3 Eliška DamaškováEliška Damašková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:42.60 543
4 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:44.93 518
5 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:45.40 513
6 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:45.92 507
7 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 2:53.05 432
8 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:53.41 429
9 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 2:59.96 366
10 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 3:02.09 346
11 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 3:15.70 233
12 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 3:26.46 159
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14 DNS
Sofie GálováSofie Gálová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 2:27.77 721
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 3 2:27.82 720
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:29.65 697
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:29.83 695
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:34.62 636
6 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:35.44 626
7 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:35.78 622
8 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 2:38.53 590
9 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 2:41.93 551
10 Eliška DamaškováEliška Damašková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:42.60 543
11 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:44.19 526
12 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:44.93 518
13 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:45.40 513
14 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:45.92 507
15 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:47.80 487
16 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:52.54 438
17 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 2:53.05 432
18 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:53.41 429
19 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 2:59.96 366
20 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 3:01.91 348
21 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 3:02.09 346
22 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 3:15.70 233
23 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 3:26.46 159
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 10 DNS
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14 DNS
Sofie GálováSofie Gálová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13 2:35.21 629
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:39.28 581
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 2:40.70 565
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:43.42 534
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 2:43.80 530
6 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:47.63 488
7 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:50.93 454
8 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 2:52.87 434
9 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 2:56.28 401
10 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 2:57.11 392
11 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:02.26 344
12 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 3:06.24 309
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 2:38.01 596
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 2:38.19 594
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:39.31 581
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15 2:39.60 577
5 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:40.07 572
6 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:48.57 479
7 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 11 2:48.65 478
8 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 8 2:50.70 456
9 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:52.47 438
10 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:55.55 408
11 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:58.61 378
12 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:00.38 362
13 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 3:13.86 247
14 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 3:18.70 211
15 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 3:30.48 134
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (so, 13.1.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:22.06 796
2 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:34.84 633
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:44.53 522
4 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:44.76 519
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:46.98 495
6 Marie VrbováMarie Vrbová 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 14 2:48.16 483
7 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:52.16 441
8 Barbora MarešováBarbora Marešová 04 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 11 2:53.25 430
9 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 3:07.17 301
10 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 3:16.93 224
11 Aneta KolaříkováAneta Kolaříková 04 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 3:28.42 147
12 Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová 04 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 3:31.51 128
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 DNS
Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Marta KurachováMarta Kurachová 03 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10 DNS
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:22.06 796
2 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:34.84 633
3 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13 2:35.21 629
4 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 2:38.01 596
5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 2:38.19 594
6 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:39.28 581
7 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:39.31 581
8 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15 2:39.60 577
9 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:40.07 572
10 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 2:40.70 565
11 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:43.42 534
12 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 2:43.80 530
13 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:44.53 522
14 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:44.76 519
15 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:46.98 495
16 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:47.63 488
17 Marie VrbováMarie Vrbová 04 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 14 2:48.16 483
18 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:48.57 479
19 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 11 2:48.65 478
20 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 8 2:50.70 456
21 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:50.93 454
22 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:52.16 441
23 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:52.47 438
24 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 2:52.87 434
25 Barbora MarešováBarbora Marešová 04 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 11 2:53.25 430
26 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:55.55 408
27 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 2:56.28 401
28 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 2:57.11 392
29 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:58.61 378
30 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:00.38 362
31 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:02.26 344
32 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 3:06.24 309
33 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 3:07.17 301
34 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 3:13.86 247
35 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13 3:16.93 224
36 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 3:18.70 211
37 Aneta KolaříkováAneta Kolaříková 04 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 3:28.42 147
38 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 3:30.48 134
39 Amálie CamfrlováAmálie Camfrlová 04 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 3:31.51 128
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNF
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 DNS
Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Marta KurachováMarta Kurachová 03 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10 DNS

1000 m - Muži

(ne, 14.1.2018 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 2:53.12 733
2 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:55.07 713
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:55.76 706
4 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:57.13 693
5 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 2:58.48 679
6 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 SlovenskoSlovensko 10 2:58.99 674
7 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 3:01.43 650
8 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 3:05.13 615
9 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:13.59 537
10 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 12 3:14.98 525
11 David HájekDavid Hájek 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:18.79 492
12 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13 4:01.78 189
13 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 14 4:38.27 39
Adam FialaAdam Fiala 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15 DNS
Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS
Celkem 15 závodníků

1000 m - Junioři

(ne, 14.1.2018 - 14:31) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:55.49 709
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:56.17 702
3 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 2:58.60 678
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 3:02.26 642
5 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 3:04.20 624
6 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 3:06.23 604
7 František MužnýFrantišek Mužný 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:26.62 427
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 DNS
Celkem 9 závodníků

1000 m - Dorostenci

(ne, 14.1.2018 - 12:41) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:48.94 777
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:49.58 770
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15 2:58.20 682
4 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 3:00.43 660
5 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 3:03.04 635
6 David RybaDavid Ryba 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13 3:03.53 630
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 10 3:07.39 594
8 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 3:10.25 567
9 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:14.24 531
10 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14 3:18.23 497
11 Lukáš HortLukáš Hort 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:22.33 462
12 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 3:36.89 349
Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 DNS
Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 15 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 14.1.2018 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16 3:05.86 608
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 3:07.02 597
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 3:10.02 569
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 3:10.16 568
5 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 3:13.26 540
6 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 3:14.16 532
7 Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:17.35 504
8 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:18.42 495
9 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 3:23.87 449
10 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 3:26.16 431
11 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 13 3:26.32 430
12 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 3:47.61 275
Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 DNS
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15 DNS
Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:36) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 4:35.20
2 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 4:41.64
3 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 4:49.01
4 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 4:49.01
5 Petr HalasPetr Halas 73 Orel VyškovOrel Vyškov 3 5:07.80
6 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 5:59.72
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 5 4:39.66
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:42.58
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:51.57
4 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 4:59.55
5 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 5:08.92
6 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 5:24.60
7 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 5:34.80
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 11:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.55 848
2 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 08.72 809
3 David HájekDavid Hájek 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.74 804
4 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 08.96 755
5 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.13 717
6 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.17 709
7 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.29 683
8 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.60 619
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 11:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.99 748
2 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 SlovenskoSlovensko 3 09.20 702
3 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.97 547
4 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.70 416
5 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 10.88 387
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 DNF
Adam FialaAdam Fiala 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.55 848
2 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 08.72 809
3 David HájekDavid Hájek 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.74 804
4 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 08.96 755
5 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.99 748
6 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.13 717
7 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.17 709
8 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 SlovenskoSlovensko 3 09.20 702
9 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.29 683
10 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.60 619
11 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.97 547
12 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.70 416
13 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 10.88 387
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 DNF
Adam FialaAdam Fiala 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.60 836
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.64 827
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.80 791
4 František MužnýFrantišek Mužný 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.54 631
5 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.69 601
6 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09.78 583
7 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.85 570
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 11:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.60 836
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.64 827
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.80 791
4 František MužnýFrantišek Mužný 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.54 631
5 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.69 601
6 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09.78 583
7 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.85 570
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 10:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.23 925
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.23 925
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.54 851
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.66 823
5 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.84 781
6 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.92 764
7 David RybaDavid Ryba 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.65 609
Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 10:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.46 648
2 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.78 583
3 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.63 428
4 Lukáš HortLukáš Hort 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.81 398
5 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.32 319
Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.23 925
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.23 925
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.54 851
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.66 823
5 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.84 781
6 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.92 764
7 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.46 648
8 David RybaDavid Ryba 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.65 609
9 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.78 583
10 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.63 428
11 Lukáš HortLukáš Hort 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.81 398
12 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.32 319
Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNF
Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.67 820
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.94 759
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.96 755
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.04 737
5 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.07 730
6 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 8 09.31 679
7 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.99 543
Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.55 629
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.31 484
3 Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.61 432
4 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.68 420
5 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 11.87 243
6 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 12.12 212
Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNS
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.67 820
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.94 759
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.96 755
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.04 737
5 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.07 730
6 Casey LongCasey Long 04 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 8 09.31 679
7 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.55 629
8 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.99 543
9 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.31 484
10 Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.61 432
11 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.68 420
12 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 11.87 243
13 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 12.12 212
Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNS
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.55 1006
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovenskoSlovensko 3 08.68 978
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.92 927
4 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.86 560
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.02 533
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.58 1000
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.86 939
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.16 877
4 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.31 846
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.32 844
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.69 771
2 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.87 737
3 Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.25 666
4 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.36 646
5 Nikol JankuNikol Janku 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.51 620
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.58 1000
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.86 939
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.16 877
4 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 09.31 846
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.32 844
6 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.69 771
7 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.87 737
8 Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.25 666
9 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.36 646
10 Nikol JankuNikol Janku 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.51 620

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.60 995
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.62 991
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.79 954
4 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.12 885
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.29 850
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.29 850
7 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.90 731
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.15 879
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 5 09.24 860
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.40 828
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.48 812
5 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.67 775
6 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.75 759
Eliška DamaškováEliška Damašková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 13.1.2018 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 09.65 779
2 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 10.43 634
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.62 601
4 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.92 550
5 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 11.14 514
6 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 11.29 490
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 13.1.2018 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.82 746
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 10.25 666
3 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.26 664
4 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 11.34 482
5 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.58 445
6 Sofie GálováSofie Gálová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.72 424
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.60 995
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.62 991
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.79 954
4 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.12 885
5 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.15 879
6 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 5 09.24 860
7 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.29 850
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.29 850
9 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.40 828
10 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.48 812
11 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 09.65 779
12 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.67 775
13 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.75 759
14 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.82 746
15 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.90 731
16 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 10.25 666
17 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.26 664
18 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 10.43 634
19 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.62 601
20 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.92 550
21 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 11.14 514
22 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 11.29 490
23 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 11.34 482
24 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.58 445
25 Sofie GálováSofie Gálová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.72 424
Eliška DamaškováEliška Damašková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.03 904
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.16 877
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.48 812
4 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.63 783
5 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.71 767
6 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.82 746
7 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.83 744
8 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.89 733