výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (13. - 14. 1. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.09 851.00
2 Jan DoležalJan Doležal 960605 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.12 840.00
3 Petr JindřichPetr Jindřich 880425 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 07.29 782.00
4 David HavelDavid Havel 980620 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.34 765.00
5 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.37 755.00
6 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.47 723.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970428 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.11 844.00
2 David HolýDavid Holý 980304 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.26 792.00
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 980812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.30 779.00
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980416 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.35 762.00
5 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.39 749.00
6 Radek HykešRadek Hykeš 900902 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.46 726.00
7 Jakub JandaJakub Janda 890307 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.57 690.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.51 710.00
2 Aleš KadlecAleš Kadlec 980417 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.59 684.00
3 Adam ZachAdam Zach 930328 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.63 671.00
4 Jan KaislerJan Kaisler 980810 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.68 656.00
5 Marwan QasemMarwan Qasem 960911 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.74 637.00
6 Filip TrnkaFilip Trnka 961230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.16 514.00
7 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček 940802 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.00 304.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990719 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.36 759.00
2 Jan RejhaJan Rejha 991005 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.38 752.00
3 Jan LepeškaJan Lepeška 000714 AK BílinaAK Bílina 07.38 752.00
4 Marek BahníkMarek Bahník 990509 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.59 684.00
5 Pavel HalířPavel Halíř 000424 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.66 662.00
6 Tomáš PraskýTomáš Praský 990329 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.66 662.00
7 Mikuláš ValoMikuláš Valo 000906 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 07.96 571.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 990620 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 07.56 694.00
2 Vladimir KostičVladimir Kostič 001230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.60 681.00
3 Adam MilerAdam Miler 000726 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 07.67 659.00
4 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 000928 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.76 631.00
5 David CapoušekDavid Capoušek 991202 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.83 610.00
6 Jakub KlusáčekJakub Klusáček 000724 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.12 525.00
7 Jan EfflerJan Effler 001022 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.23 255.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 990507 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.07 782.00
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.30 779.00
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 07.42 739.00
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.49 716.00
4 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.53 703.00
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020609 AC PardubiceAC Pardubice 07.55 697.00
6 František DoubekFrantišek Doubek 020403 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.65 665.00
7 Adam ŽákAdam Žák 020925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.65 665.00
8 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.75 634.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.57 690.00
2 Roman BašeRoman Baše 011014 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.59 684.00
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.63 671.00
4 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.69 653.00
5 Daniel StádníkDaniel Stádník 011123 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.74 637.00
6 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.96 571.00
Vojtěch KloudVojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.63 671.00
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 010809 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.84 607.00
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.85 604.00
4 Adam HavlíkAdam Havlík 010827 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.89 592.00
5 Michal MašekMichal Mašek 011226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.89 592.00
6 Jan MašekJan Mašek 021002 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.01 557.00
7 Tomáš NovýTomáš Nový 020907 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.10 531.00
8 Adam LudvíkAdam Ludvík 020928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.33 468.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 030720 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.49 716.00
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 030315 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.73 640.00
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 030607 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.80 619.00
4 Marek ŠpácMarek Špác 031028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.82 613.00
5 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.85 604.00
6 Adam JarošAdam Jaroš 030305 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.87 598.00
7 Vítek VránaVítek Vrána 031003 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.13 523.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel GrulichSamuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 07.92 583.00
2 Mike DallalMike Dallal 030829 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.96 571.00
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040802 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.00 560.00
4 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.04 548.00
5 Dušan VodičkaDušan Vodička 030608 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.35 462.00
6 Roman KadavýRoman Kadavý 051117 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.53 416.00
7 Jakub ValoJakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.56 408.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.81 616.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 030128 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.94 577.00
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí 030128 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.15 517.00
4 Matěj DvořákMatěj Dvořák 030506 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.20 503.00
5 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 040209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.40 449.00
6 Michal TreglerMichal Tregler 040523 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.45 436.00
7 Karel VeličkaKarel Velička 030104 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.46 434.00
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GondaPavel Gonda 030707 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.83 610.00
2 Jakub HůzaJakub Hůza 030614 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.15 517.00
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 040616 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.35 462.00
4 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 030421 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.37 457.00
6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.03 298.00
7 Radomír PlačekRadomír Plaček 031128 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.54 196.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 971027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:26.63 736.00
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 960211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:37.18 606.00
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 981126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:39.55 578.00
4 Šárka KalvováŠárka Kalvová 971020 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:40.92 562.00
5 Klára HolečkováKlára Holečková 980925 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:41.25 559.00
6 Adéla MaříkováAdéla Maříková 950929 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:51.85 445.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 990422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:22.03 796.00
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 990913 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.21 741.00
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010816 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:27.83 720.00
4 Kateřina HájkováKateřina Hájková 991219 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:32.99 656.00
5 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 000214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:40.69 565.00
6 Klára StaňkováKlára Staňková 001002 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:42.03 550.00
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 990905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.10 538.00
8 Marika MatějovskáMarika Matějovská 990910 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:52.81 435.00
9 Kateřina FialováKateřina Fialová 000525 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:57.41 390.00
Veronika JégrováVeronika Jégrová 000607 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Kateřina MastnáKateřina Mastná 001214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 010617 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:19.53 830.00
2 Kristina JánskáKristina Jánská 010317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:29.37 701.00
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 011117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:32.90 657.00
4 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 021215 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:34.78 634.00
5 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 010826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.27 616.00
6 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 011107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:37.46 602.00
7 Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 2:37.78 599.00
8 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 010925 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:39.74 576.00
9 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 010818 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:45.35 513.00
10 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 010303 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:49.89 465.00
11 Daniela KotkováDaniela Kotková 020128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:52.84 435.00
12 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 021206 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:57.04 393.00
13 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 021210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:07.10 302.00
14 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 010826 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:09.29 284.00
Terezie BřezinováTerezie Březinová 020305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 010427 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:27.41 726.00
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 020928 AK BílinaAK Bílina 2:29.20 703.00
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 010822 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.05 692.00
4 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 010921 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:35.00 632.00
5 Tereza HusákováTereza Husáková 010124 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:36.14 618.00
6 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 010828 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:41.90 551.00
7 Linda DufkováLinda Dufková 010506 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:47.64 488.00
8 Klára BažoutováKlára Bažoutová 020312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:48.75 477.00
9 Klára FrancouzováKlára Francouzová 010517 AK BílinaAK Bílina 2:50.14 462.00
10 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 010119 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:51.24 451.00
11 Ema KaletováEma Kaletová 020423 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:53.85 424.00
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 010607 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:37.18 606.00
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 010209 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:45.60 510.00
3 Monika PaškováMonika Pašková 020723 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:45.82 508.00
4 Daniela VolnáDaniela Volná 020612 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:46.02 506.00
5 Linda SucháLinda Suchá 010927 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:47.89 486.00
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 010816 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:49.43 470.00
7 Petra ViplerováPetra Viplerová 021214 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:52.19 441.00
8 Mirka PerutkováMirka Perutková 020119 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:52.20 441.00
9 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 010628 ASK DěčínASK Děčín 2:56.71 396.00
10 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 021025 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:06.24 309.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 030514 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:33.08 655.00
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:38.48 590.00
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 041215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:39.33 581.00
4 Adéla HusákováAdéla Husáková 040729 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:39.62 577.00
5 Sára ČihulováSára Čihulová 030204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:39.66 577.00
6 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 040513 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:45.58 511.00
7 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 040306 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:47.46 490.00
8 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 030602 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:49.67 467.00
9 Eliška NovákováEliška Nováková 030503 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:49.69 467.00
10 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 030907 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:51.02 453.00
11 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 031002 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.25 440.00
12 Rebecca SzaboRebecca Szabo 030901 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:00.66 359.00
13 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 040117 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:08.38 291.00
14 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 030502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:16.63 226.00
15 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 040225 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:23.36 179.00
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 040728 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:38.26 593.00
2 Monika FlorováMonika Florová 040207 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:39.43 579.00
3 Barbora MarkováBarbora Marková 040410 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:40.45 568.00
4 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 040312 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:43.09 538.00
5 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 030703 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:45.07 516.00
6 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 041128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:46.38 502.00
7 Barbora KonečnáBarbora Konečná 040125 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:47.35 491.00
8 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 030222 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:51.37 449.00
9 Adéla NovotnáAdéla Novotná 040425 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.77 435.00
10 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 040808 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:54.80 415.00
11 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 040116 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:55.60 407.00
12 Adriana NerudaAdriana Neruda 040621 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:57.10 393.00
13 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 040723 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:57.82 386.00
14 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 040618 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:57.82 386.00
15 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 040404 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:59.35 371.00
16 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 031203 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:59.93 366.00
Celkem 16 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 030304 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:33.89 645.00
2 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská 040813 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:43.11 538.00
3 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 030106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.45 501.00
4 Monika MarianiMonika Mariani 041114 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:47.46 490.00
5 Marina KollárováMarina Kollárová 040728 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:49.93 464.00
6 Sára KřížkováSára Křížková 040805 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:50.39 460.00
7 Anna StředováAnna Středová 031108 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:50.48 459.00
8 Nela MazůrkováNela Mazůrková 040517 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:51.96 443.00
9 Bára KošťálováBára Košťálová 031205 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:53.41 429.00
10 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 040818 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:54.26 420.00
11 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 040911 AK BílinaAK Bílina 3:00.65 359.00
12 Tereza TóthováTereza Tóthová 030507 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:01.87 348.00
13 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 031008 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:05.44 316.00
14 Anna JedličkováAnna Jedličková 030213 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:11.49 266.00
15 Kateřina HedlováKateřina Hedlová 030520 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:28.73 145.00
Celkem 15 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:56.03 704.00
2 Aleš KadlecAleš Kadlec 980417 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:57.42 690.00
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980416 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:58.56 678.00
4 Jan KaislerJan Kaisler 980810 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:06.77 599.00
5 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970428 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:07.95 588.00
6 Radek HykešRadek Hykeš 900902 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3:10.17 568.00
7 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:14.16 532.00
8 Filip TrnkaFilip Trnka 961230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:15.36 522.00
9 Marwan QasemMarwan Qasem 960911 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:23.32 454.00
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan DoležalJan Doležal 960605 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:50.77 758.00
2 David HavelDavid Havel 980620 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:59.35 671.00
3 Petr JindřichPetr Jindřich 880425 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:01.00 654.00
4 David HolýDavid Holý 980304 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:01.16 653.00
5 Petr UrbánekPetr Urbánek 980812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:01.34 651.00
6 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:03.88 627.00
7 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:05.78 609.00
Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček 940802 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Adam ZachAdam Zach 930328 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

1000 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek BahníkMarek Bahník 990509 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:44.85 820.00
2 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 000928 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:53.75 727.00
3 David CapoušekDavid Capoušek 991202 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:02.41 641.00
4 Pavel HalířPavel Halíř 000424 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:03.09 634.00
5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 990620 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3:07.66 591.00
6 Vladimir KostičVladimir Kostič 001230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:25.70 435.00
7 Jakub KlusáčekJakub Klusáček 000724 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:29.72 403.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan RejhaJan Rejha 991005 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:50.77 758.00
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990719 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:56.15 702.00
3 Jan LepeškaJan Lepeška 000714 AK BílinaAK Bílina 3:01.43 650.00
4 Tomáš PraskýTomáš Praský 990329 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3:18.38 495.00
Adam MilerAdam Miler 000726 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Celkem 5 závodníků

1000 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 3:00.12 663.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020609 AC PardubiceAC Pardubice 3:05.23 614.00
3 František DoubekFrantišek Doubek 020403 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3:05.24 614.00
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:11.01 560.00
5 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:14.67 528.00
6 Adam ŽákAdam Žák 020925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:15.41 521.00
7 Tomáš NovýTomáš Nový 020907 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:17.21 506.00
8 Daniel StádníkDaniel Stádník 011123 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:18.66 493.00
9 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:19.71 484.00
10 Michal MašekMichal Mašek 011226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:20.25 480.00
11 Jan MašekJan Mašek 021002 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:21.87 466.00
12 Adam HavlíkAdam Havlík 010827 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:27.47 420.00
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub JonJakub Jon 010208 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:47.93 682.00
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:58.19 651.00
3 Roman BašeRoman Baše 011014 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:01.34 651.00
4 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:01.37 650.00
5 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:01.47 642.00
6 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:02.31 629.00
7 Jakub TrafinaJakub Trafina 010809 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:03.67 607.00
8 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:05.98 591.00
9 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:07.69 568.00
10 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:10.15 542.00
11 Adam LudvíkAdam Ludvík 020928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:13.09
Vojtěch KloudVojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 12 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon BohmanŠimon Bohman 030607 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:05.95 607.00
2 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:07.89 589.00
3 Marek ŠpácMarek Špác 031028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:08.68 582.00
4 Adam JarošAdam Jaroš 030305 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:08.82 580.00
5 Matěj DvořákMatěj Dvořák 030506 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:17.17 506.00
6 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 040209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:18.31 496.00
7 Pavel GondaPavel Gonda 030707 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:21.48 469.00
8 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:24.74 442.00
9 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 030128 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:24.80 442.00
10 Samuel GrulichSamuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:25.80 434.00
11 Jiří KrejčíJiří Krejčí 030128 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:26.19 431.00
12 Roman KadavýRoman Kadavý 051117 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:29.14 407.00
13 Jakub PeterkaJakub Peterka 040616 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:41.76 314.00
14 Radomír PlačekRadomír Plaček 031128 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:44.69 294.00
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:05.84 608.00
4 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 030421 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:12.48 547.00
5 Jakub ValoJakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:15.51 520.00
6 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 030720 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:17.20 506.00
7 Karel VeličkaKarel Velička 030104 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:21.72 467.00
8 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:21.84 466.00
9 Jakub HůzaJakub Hůza 030614 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:22.89 458.00
10 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040802 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:27.74 418.00
11 Michal TreglerMichal Tregler 040523 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:35.80 357.00
12 Vítek VránaVítek Vrána 031003 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:46.62 281.00
13 Mike DallalMike Dallal 030829 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:55.60 225.00
2= Dušan VodičkaDušan Vodička 030608 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:07.04 597.00
2= Cyril ŽeravaCyril Žerava 030315 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:10.33 567.00
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 960605 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.17 939.00
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970428 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.43 877.00
3 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.56 846.00
4 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.57 843.00
5 David HolýDavid Holý 980304 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.71 811.00
6 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980416 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.90 768.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JindřichPetr Jindřich 880425 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.92 764.00
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 980812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.00 746.00
3 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.31 679.00
4 David HavelDavid Havel 980620 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41 658.00
5 Adam ZachAdam Zach 930328 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.36 475.00
6 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.08 355.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KaislerJan Kaisler 980810 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.39 662.00
2 Radek HykešRadek Hykeš 900902 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 09.41 658.00
3 Aleš KadlecAleš Kadlec 980417 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.95 376.00
4 Filip TrnkaFilip Trnka 961230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.29 324.00
5 Marwan QasemMarwan Qasem 960911 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.53 289.00
Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček 940802 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990719 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37 891.00
2 Marek BahníkMarek Bahník 990509 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.73 806.00
3 Jan RejhaJan Rejha 991005 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.85 779.00
4 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 990620 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 09.13 717.00
5 Tomáš PraskýTomáš Praský 990329 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09.41 658.00
6 David CapoušekDavid Capoušek 991202 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.62 615.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HalířPavel Halíř 000424 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.93 761.00
2 Jan LepeškaJan Lepeška 000714 AK BílinaAK Bílina 08.94 759.00
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 000928 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.67 605.00
4 Jakub KlusáčekJakub Klusáček 000724 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.83 574.00
5 Vladimir KostičVladimir Kostič 001230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.52 291.00
Adam MilerAdam Miler 000726 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.55 848.00
2 František DoubekFrantišek Doubek 020403 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.60 836.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 08.65 825.00
4 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.72 809.00
5 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.72 809.00
6 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.87 775.00
7 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.02 741.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.69 816.00
2 Daniel StádníkDaniel Stádník 011123 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.74 804.00
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020609 AC PardubiceAC Pardubice 08.94 759.00
4 Roman BašeRoman Baše 011014 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.04 737.00
5 Adam ŽákAdam Žák 020925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.33 675.00
6 Tomáš NovýTomáš Nový 020907 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.44 652.00
7 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.45 650.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.30 681.00
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.40 660.00
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 010809 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.50 639.00
4 Michal MašekMichal Mašek 011226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.68 603.00
5 Adam HavlíkAdam Havlík 010827 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.05 532.00
6 Adam LudvíkAdam Ludvík 020928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.24 497.00
7 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.74 410.00
8 Jan MašekJan Mašek 021002 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.29 324.00
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠpácMarek Špác 031028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.93 761.00
2 Pavel GondaPavel Gonda 030707 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.10 724.00
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 030128 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.24 694.00
4 Adam JarošAdam Jaroš 030305 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.33 675.00
5 Dušan VodičkaDušan Vodička 030608 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.43 654.00
6 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.52 635.00
7 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 040209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.72 595.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 030720 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.49 862.00
2 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.06 733.00
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 030607 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.45 650.00
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava 030315 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.57 625.00
5 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.59 621.00
6 Samuel GrulichSamuel Grulich 040328 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.80 579.00
7 Mike DallalMike Dallal 030829 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.20 504.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj DvořákMatěj Dvořák 030506 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.44 652.00
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí 030128 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.85 570.00
3 Karel VeličkaKarel Velička 030104 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.01 539.00
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040802 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.19 506.00
5 Jakub PeterkaJakub Peterka 040616 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.23 498.00
6 Vítek VránaVítek Vrána 031003 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.23 498.00
7 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.60 433.00
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 051117 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.42 464.00
2 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 030421 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.51 449.00
3 Jakub ValoJakub Valo 031103 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.73 411.00
4 Michal TreglerMichal Tregler 040523 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.12 349.00
5 Jakub HůzaJakub Hůza 030614 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.54 288.00
6 Radomír PlačekRadomír Plaček 031128 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12.60 158.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy

(ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 960211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.11 887.00
2= Denisa MajerováDenisa Majerová 971027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.48 812.00
2= Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 981126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.48 812.00
4 Klára HolečkováKlára Holečková 980925 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.88 735.00
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 971020 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.89 733.00
6 Adéla MaříkováAdéla Maříková 950929 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.01 535.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010816 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.73 967.00
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 990905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.18 873.00
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 990422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.27 854.00
4 Veronika JégrováVeronika Jégrová 000607 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.62 785.00
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 990913 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.25 666.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára StaňkováKlára Staňková 001002 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.34 650.00
2 Marika MatějovskáMarika Matějovská 990910 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.47 627.00
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 000214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.66 594.00
4 Kateřina HájkováKateřina Hájková 991219 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10.77 575.00
5 Kateřina FialováKateřina Fialová 000525 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.81 568.00
Kateřina MastnáKateřina Mastná 001214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 020128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.87 937.00
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 011117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.15 879.00
3 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 010828 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.16 877.00
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 09.25 858.00
5 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 010826 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.43 822.00
6 Ema KaletováEma Kaletová 020423 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.47 814.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 020312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.07 895.00
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 010822 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.10 889.00
3 Linda SucháLinda Suchá 010927 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.13 883.00
4 Linda DufkováLinda Dufková 010506 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.17 875.00
5 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 010607 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.21 867.00
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 010427 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.51 806.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná 020612 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.21 867.00
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 010119 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.27 854.00
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 010816 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.31 846.00
4 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 010921 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.36 836.00
5 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 021210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.86 738.00
Tereza HusákováTereza Husáková 010124 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 011107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.49 810.00
2 Kristina JánskáKristina Jánská 010317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.59 791.00
3 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 010925 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.78 754.00
4 Denisa FolkováDenisa Folková 010617 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.96 720.00
5 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 021215 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.02 708.00
6 Terezie BřezinováTerezie Březinová 020305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.12 690.00
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 010818 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.81 748.00
2 Monika PaškováMonika Pašková 020723 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.03 706.00
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 010628 ASK DěčínASK Děčín 10.20 675.00
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 010303 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10.29 659.00
5 Mirka PerutkováMirka Perutková 020119 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.32 653.00
6 Klára FrancouzováKlára Francouzová 010517 AK BílinaAK Bílina 10.83 565.00
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 010209 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.86 738.00
2 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 021025 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.76 577.00
3 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 020928 AK BílinaAK Bílina 10.77 575.00
4 Petra ViplerováPetra Viplerová 021214 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.94 546.00
5 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 021206 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11.47 462.00
6 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 010826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.69 429.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 030602 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.05 900.00
2 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 030907 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.46 816.00
3 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 030222 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.87 737.00
4 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 040306 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.95 721.00
5 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 031002 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.99 714.00
6 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 030106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.07 699.00
7 Barbora KonečnáBarbora Konečná 040125 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.31 655.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČihulováSára Čihulová 030204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.59 791.00
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová 030514 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.93 725.00
3 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 040808 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.97 718.00
4 Eliška NovákováEliška Nováková 030503 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.03 706.00
5 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 040723 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.81 568.00
6 Anna JedličkováAnna Jedličková 030213 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.95 391.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 040117 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.91 729.00
2 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 040618 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.31 655.00
3 Marina KollárováMarina Kollárová 040728 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.33 652.00
4 Nela MazůrkováNela Mazůrková 040517 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.34 650.00
5 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 040911 AK BílinaAK Bílina 10.89 555.00
6 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 031008 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.15 512.00
7 Anna StředováAnna Středová 031108 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.16 511.00
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 040425 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.62 785.00
2 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 040225 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.71 767.00
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 040116 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.30 657.00
4 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 040818 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.37 644.00
5 Monika FlorováMonika Florová 040207 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.98 540.00
6 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 031203 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 12.02 381.00
7 Monika MarianiMonika Mariani 041114 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12.15 363.00
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 040513 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.44 820.00
2 Adéla HusákováAdéla Husáková 040729 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.89 733.00
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 030304 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.06 701.00
4 Barbora MarkováBarbora Marková 040410 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.17 509.00
5 Sára KřížkováSára Křížková 040805 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.20 504.00
6 Tereza TóthováTereza Tóthová 030507 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.76 418.00
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 040312 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.50 808.00
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 041215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.74 761.00
3 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 030703 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.01 710.00
4 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 040404 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.34 650.00
5 Rebecca SzaboRebecca Szabo 030901 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.17 509.00
6 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 041128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.24 498.00
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.27 854.00
2 Tereza LacinováTereza Lacinová 040728 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.81 748.00
3 Adriana NerudaAdriana Neruda 040621 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.95 721.00
4 Bára KošťálováBára Košťálová 031205 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.66 594.00
5 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 030502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.68 590.00
6 Kateřina HedlováKateřina Hedlová 030520 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.06 375.00
7 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská 040813 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12.07 374.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále A (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960605 2.04 840.00
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980416 1.98 785.00
3 David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
980304 1.95 758.00
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
970428 1.86 679.00
5 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 1.86 679.00
6 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
960315 1.80 627.00
7 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
880425 1.80 627.00
8 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
930328 1.68 528.00
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
950120 NM 0.00
Celkem 9 závodníků
Finále B (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
890307 1.92 731.00
2 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980812 1.77 602.00
3 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
980417 1.74 577.00
4 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961230 1.71 552.00
5 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
980224 1.68 528.00
6 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
900902 1.65 504.00
7 Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960911 1.65 504.00
8 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
970123 1.56 434.00
9 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980810 1.50 389.00
David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980620 DNS 602.00
Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
940802 DNS 0.00
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále A (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990509 2.07 868.00
2 Jan RejhaJan Rejha
AC TJ JičínAC TJ Jičín
991005 1.86 679.00
Celkem 2 závodníků
Finále B (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
990329 1.80 627.00
2 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
000424 1.74 577.00
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
000928 1.71 552.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990719 1.68 528.00
5 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991202 1.62 480.00
6= Jakub KlusáčekJakub Klusáček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
000724 1.59 457.00
6= Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
990620 1.59 457.00
8 Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
001230 1.56 434.00
Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
000714 1.71 552.00
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
000906 DNS 0.00
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
990507 DNS 0.00
Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
001022 DNS 0.00
Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
000726 DNS 0.00
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
021002 1.54 419.00
2 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010809 1.51 396.00
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020205 1.48 374.00
Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011226 1.54 419.00
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011014 1.84 661.00
2 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
010102 1.84 661.00
3 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010110 1.81 636.00
4= Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020925 1.75 585.00
4= Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010122 1.75 585.00
6 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 1.75 585.00
7 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020221 1.75 585.00
8 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
011123 1.72 560.00
9 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020203 1.72 560.00
10 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
020125 1.69 536.00
11 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
020403 1.66 512.00
12 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
011120 1.60 464.00
13 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
020110 1.57 441.00
14 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
021226 1.57 441.00
15 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
020609 1.54 419.00
16 Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020928 1.54 419.00
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
020211 DNS 0.00
Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
020907 NM 0.00
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010827 NM 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále A (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030707 1.69 536.00
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
030210 1.66 512.00
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030128 1.57 441.00
4= Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030128 1.54 419.00
4= Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
030305 1.54 419.00
6 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
031028 1.54 419.00
7 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040616 1.48 374.00
8 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
030315 1.48 374.00
9 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
031103 1.45 352.00
10 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030614 1.45 352.00
11 Vítek VránaVítek Vrána
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
031003 1.45 352.00
12 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
040208 1.45 352.00
13 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030104 1.45 352.00
14= Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
040802 1.42 331.00
14= Šimon BohmanŠimon Bohman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
030607 1.42 331.00
16 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040209 1.42 331.00
17 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
030829 1.39 310.00
18 Michal TreglerMichal Tregler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
040523 1.36 290.00
19= Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
051117 1.33 270.00
19= Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
030421 1.33 270.00
19= Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
040328 1.33 270.00
22 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
040127 1.33 270.00
23 Radomír PlačekRadomír Plaček
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
031128 1.30 250.00
Celkem 23 závodníků
Finále B (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030720 1.66 512.00
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030214 1.63 488.00
3 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
030506 1.60 464.00
4 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030608 1.48 374.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
971027 1.76 928.00
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
960211 1.64 783.00
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
981126 1.61 747.00
4= Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
971020 1.31 419.00
4= Klára HolečkováKlára Holečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980925 1.31 419.00
6 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950929 1.28 389.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010816 1.70 855.00
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990422 1.52 644.00
3 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
990910 1.52 644.00
4= Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990905 1.52 644.00
4= Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
000607 1.52 644.00
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
991219 1.52 644.00
7 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
000525 1.49 610.00
8 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990913 1.46 577.00
9 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
000214 1.43 544.00
10 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
001002 1.37 481.00
Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
001214 DNS 0.00
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
010927 1.72 879.00
2 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
020612 1.69 842.00
3= Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010822 1.63 771.00
3= Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
010209 1.63 771.00
3= Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010427 1.60 736.00
6 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020423 1.60 736.00
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
020312 1.60 736.00
8 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011107 1.57 701.00
9 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
021215 1.54 666.00
10 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010119 1.51 632.00
11 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
011109 1.51 632.00
12 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
010303 1.51 632.00
13 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
010826 1.48 599.00
14 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020128 1.48 599.00
15 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
010317 1.42 534.00
16 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
011117 1.39 502.00
17 Terezie BřezinováTerezie Březinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020305 1.30 409.00
Celkem 17 závodníků
Finále B (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
010925 1.51 632.00
2 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
010517 1.48 599.00
3 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010506 1.45 566.00
4 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
010828 1.45 566.00
5= Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
020928 1.45 566.00
5= Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
010124 1.45 566.00
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010816 1.45 566.00
8= Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
010818 1.39 502.00
8= Mirka PerutkováMirka Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
020119 1.39 502.00
8= Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
010607 1.39 502.00
11 Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
020723 1.39 502.00
12 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010921 1.39 502.00
13 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
010628 1.36 470.00
14 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
021206 1.33 439.00
15 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
010617 1.30 409.00
16= Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
021210 1.21 321.00
16= Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010826 1.21 321.00
18 Viktorie VydrováViktorie Vydrová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
021025 1.21 321.00
Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
021214 NM 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040125 1.60 736.00
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040117 1.51 632.00
3= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
031002 1.48 599.00
3= Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
040225 1.48 599.00
5 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
030502 1.48 599.00
6 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
030703 1.48 599.00
7 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
040306 1.48 599.00
8 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
041215 1.48 599.00
9 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
030514 1.48 599.00
10= Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
040513 1.45 566.00
10= Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
030907 1.45 566.00
12 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
030222 1.45 566.00
13 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030214 1.42 534.00
14 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
040728 1.42 534.00
15 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030204 1.42 534.00
16 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
041128 1.42 534.00
17 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
040729 1.39 502.00
18 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030602 1.39 502.00
19 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
030213 1.36 470.00
20 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
031203 1.36 470.00
21 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
040116 1.36 470.00
22 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
030503 1.30 409.00
23 Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
040207 1.30 409.00
24 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
040805 1.21 321.00
Celkem 24 závodníků
Finále B (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
040312 1.45 566.00
2 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
040808 1.39 502.00
3 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
040728 1.39 502.00
4 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
040618 1.39 502.00
5 Tereza ŠiklováTereza Šiklová
AK BílinaAK Bílina
040911 1.36 470.00
6 Anna StředováAnna Středová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
031108 1.36 470.00
7 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
040425 1.36 470.00
8= Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
030106 1.33 439.00
8= Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
030304 1.33 439.00
10 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
040818 1.33 439.00
11 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
030507 1.33 439.00
12 Nela MazůrkováNela Mazůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
040517 1.30 409.00
13 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
030901 1.30 409.00
14 Bára KošťálováBára Košťálová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
031205 1.27 379.00
15 Kateřina HedlováKateřina Hedlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
030520 1.27 379.00
16 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
040621 1.21 321.00
17 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
040723 1.21 321.00
18 Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
031008 1.21 321.00
19= Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
040410 1.18 293.00
19= Monika MarianiMonika Mariani
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
041114 1.18 293.00
21 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
040813 1.18 293.00
22 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
040404 1.15 266.00
Celkem 22 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále A (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
980304 5.10 941.00
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 5.00 910.00
3 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
980224 4.80 849.00
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
950120 4.70 819.00
5 Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
000319 4.70 819.00
6 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960605 4.70 819.00
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
970428 4.00 617.00
8= Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980416 3.80 562.00
8= Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
960315 3.80 562.00
Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
930328 NM 0.00
Celkem 10 závodníků
Finále B (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
880425 3.80 562.00
2 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980812 3.20 406.00
3 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980620 3.20 406.00
4 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
900902 2.90 333.00
5 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
980417 2.90 333.00
Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
940802 DNS 0.00
Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
970123 NM 0.00
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980810 NM 0.00
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961230 NM 0.00
Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960911 NM 0.00
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále A (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
000424 4.10 645.00
2 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991202 3.90 590.00
3 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990509 3.80 562.00
4 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
990620 3.60 509.00
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan RejhaJan Rejha
AC TJ JičínAC TJ Jičín
991005 3.90 590.00
2 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
000714 3.60 509.00
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990719 3.30 431.00
4 Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
990329 3.30 431.00
5 Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
001230 2.90 333.00
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
000928 2.80 309.00
Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
000726 DNS 0.00
Jakub KlusáčekJakub Klusáček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
000724 NM 0.00
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010110 3.80 562.00
2 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
010102 3.60 509.00
3 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020221 3.60 509.00
4 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 3.50 482.00
5 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
020403 3.40 457.00
6 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010122 3.40 457.00
7 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011014 3.30 431.00
8 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020925 3.10 381.00
9 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020203 3.00 357.00
10 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
021226 2.90 333.00
11 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010827 2.90 333.00
12 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020205 2.90 333.00
13 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010809 2.90 333.00
14 Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020928 2.80 309.00
15 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
020125 2.80 309.00
16 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011226 2.70 286.00
17 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
011123 2.70 286.00
18= Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
011120 2.50 242.00
18= Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
020609 2.50 242.00
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
020211 DNS 0.00
Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
020110 NM 0.00
Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
020907 NM 0.00
Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
021002 NM 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030214 3.90 590.00
2 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030104 3.30 431.00
3 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030608 3.20 406.00
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
030315 3.10 381.00
5 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030720 3.10 381.00
6 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
031103 2.90 333.00
7 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
030506 2.80 309.00
8 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030707 2.70 286.00
9 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
040127 2.70 286.00
10 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
030421 2.60 264.00
11 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
030305 2.50 242.00
12= Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
040802 2.30 199.00
12= František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
030210 2.30 199.00
12= Vítek VránaVítek Vrána
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
031003 2.20 179.00
12= Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
040208 2.20 179.00
16= Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030128 2.20 179.00
16= Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040209 2.20 179.00
18 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030128 2.20 179.00
Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
030829 NM 0.00
Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
031028 NM 0.00
Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040616 NM 0.00
Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030614 NM 0.00
Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
051117 NM 0.00
Michal TreglerMichal Tregler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
040523 NM 0.00
Radomír PlačekRadomír Plaček
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
031128 NM 0.00
Šimon BohmanŠimon Bohman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
030607 NM 0.00
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
040328 NM 0.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
960605 7.44 920.00
2 David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
980304 7.12 842.00
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
970428 6.64 729.00
4 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980620 6.42 679.00
5 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
880425 6.30 652.00
6 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 6.28 648.00
7 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
890307 6.24 639.00
8 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980416 6.20 630.00
9 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
960315 6.17 624.00
10 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
900902 6.09 606.00
11 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
980224 5.97 580.00
12 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980812 5.94 574.00
13 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
980417 5.71 525.00
14 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
930328 5.51 483.00
15 Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960911 5.50 481.00
16 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980810 5.47 475.00
17 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
970123 5.33 447.00
18 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961230 5.13 407.00
19 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
940802 4.21 240.00
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
950120 DNS 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan RejhaJan Rejha
AC TJ JičínAC TJ Jičín
991005 6.57 713.00
2 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990509 6.25 641.00
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990719 6.22 635.00
4 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
000714 6.18 626.00
5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
990620 6.10 608.00
6 Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
990329 5.98 582.00
7 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
000424 5.95 576.00
8 Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
001230 5.86 556.00
9 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
000726 5.73 529.00
10 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
000928 5.67 516.00
11 Jakub KlusáčekJakub Klusáček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
000724 5.01 384.00
12 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
001022 3.65 152.00
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
000906 DNS 0.00
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
990507 DNS 0.00
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991202 DNS 0.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010110 6.35 664.00
2 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
020403 6.32 657.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
020125 6.30 652.00
4 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
010102 6.28 648.00
5 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
021226 6.20 630.00
6 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 6.06 600.00
7 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
011123 6.05 597.00
8 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
011120 5.99 584.00
9 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
020609 5.91 567.00
10 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011014 5.89 563.00
11 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010122 5.88 561.00
12 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020203 5.87 559.00
13 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020925 5.76 535.00
14 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020221 5.40 461.00
15 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011226 5.30 441.00
16 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
020907 5.06 394.00
17 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
020110 5.04 390.00
18 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010809 4.92 367.00
19 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020205 4.92 367.00
20 Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
021002 4.88 360.00
21 Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020928 4.70 326.00
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
020211 DNS 0.00
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010827 DNS 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030720 5.79 542.00
2 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
040127 5.77 537.00
3 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
030210 5.69 521.00
4 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
030305 5.54 490.00
5 Šimon BohmanŠimon Bohman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
030607 5.46 473.00
6 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
031028 5.30 441.00
7 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030214 5.28 437.00
8 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
040802 5.22 425.00
9 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030707 5.21 423.00
10 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030128 5.15 411.00
11 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030608 5.15 411.00
12 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
030315 5.10 402.00
13 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030128 4.96 375.00
14 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
030506 4.94 371.00
15 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030614 4.92 367.00
16 Vítek VránaVítek Vrána
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
031003 4.89 361.00
17 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
031103 4.75 335.00
18 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030104 4.70 326.00
19 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
030421 4.69 324.00
20 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040209 4.64 315.00
21 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
030829 4.58 304.00
22 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040616 4.56 301.00
23 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
051117 4.49 288.00
24 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
040328 4.42 276.00
25 Michal TreglerMichal Tregler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
040523 4.34 262.00
26 Radomír PlačekRadomír Plaček
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
031128 3.90 190.00
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
040208 NM 0.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
971027 5.48 694.00
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
960211 5.25 628.00
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
981126 5.15 601.00
4 Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
971020 4.92 538.00
5 Klára HolečkováKlára Holečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980925 4.85 519.00
6 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950929 4.37 396.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010816 5.77 780.00
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990422 5.25 628.00
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
991219 5.11 589.00
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
000214 5.00 559.00
5 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
001002 4.98 554.00
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990905 4.74 490.00
7 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990913 4.68 474.00
8 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
000525 4.65 466.00
9 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
990910 4.65 466.00
10 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
000607 4.39 401.00
Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
001214 DNS 0.00
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
011117 5.51 703.00
2 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020128 5.33 651.00
3 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011107 5.13 595.00
4 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
010925 5.13 595.00
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
011109 5.10 587.00
6 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
010617 4.98 554.00
7 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
010818 4.74 490.00
8 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
010826 4.71 482.00
9 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
010317 4.71 482.00
10 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
010303 4.65 466.00
11 Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
021210 4.56 443.00
12 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
021215 4.34 388.00
13 Viktorie VydrováViktorie Vydrová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
021025 4.34 388.00
14 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
021214 4.32 384.00
15 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010826 4.27 371.00
16 Terezie BřezinováTerezie Březinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020305 4.12 336.00
Celkem 16 závodníků
Finále B (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
010927 5.63 738.00
2 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
020612 5.49 697.00
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
010607 5.42 677.00
4 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020423 5.11 589.00
5 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010119 5.01 562.00
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
020312