výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi)

Praha-Strahov (14. 1. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 031008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.49
2 David MoravecDavid Moravec 031028 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.93
3 Daniel ZborníkDaniel Zborník 031112 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.34
4 Adam HroudaAdam Hrouda 030823 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.45
5 Václav BrůžekVáclav Brůžek 030225 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.94
MS Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 030324 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.67
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.12
3 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 040405 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
4 Šimon LacinaŠimon Lacina 040807 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.65
5 Jan KlírJan Klír 040702 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.91
Daniel ČervášekDaniel Červášek 030220 ŠSK SlanýŠSK Slaný DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.59
2 Daniel BarešDaniel Bareš 040409 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.07
3 David ŠípDavid Šíp 030618 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.16
4 Tomáš KrbaťaTomáš Krbaťa 031007 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 08.24
5 Tomáš KalašTomáš Kalaš 041106 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.41
6 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 031118 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 030117 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.73
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 040625 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.02
3 Šimon PácalŠimon Pácal 030618 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.35
4 Tomáš VašekTomáš Vašek 030706 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.57
5 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 041229 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.76
MS Jan KrálJan Král 040514 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.79
2 Marek ZatloukalMarek Zatloukal 030104 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.23
3 Filip KolářFilip Kolář 030918 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.27
4 Vratislav ČeněkVratislav Čeněk 030703 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.34
5 Jakub StehlíkJakub Stehlík 030826 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.92
6 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 040621 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PeštálAdam Peštál 031129 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.03
2 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 040504 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.90
3 Eduard MosesEduard Moses 041004 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.22
4 Daniel MikešDaniel Mikeš 040826 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.40
MS Nicolas NeumannNicolas Neumann 031126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.90
Vít VinduškaVít Vinduška 041214 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 030717 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.97
2 Jiří AdamecJiří Adamec 030131 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.82
3 Filip BartákFilip Barták 030606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.02
MS Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.73
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák 040424 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.78
MS Lukáš VeselýLukáš Veselý 040317 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 040220 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.91
2 Pavel RejzlPavel Rejzl 030823 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.03
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 040322 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.26
4 Marek MyškaMarek Myška 031020 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.78
5 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 041010 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 030515 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.06
2 Lukáš TureckýLukáš Turecký 030306 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.14
3 Matěj FořtMatěj Fořt 030104 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.18
4 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka 031003 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.99
MS Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 040324 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NovákOndřej Novák 030222 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.08
2 Jan BürgerJan Bürger 030825 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.50
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 030618 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.55
4 Jakub DouděraJakub Douděra 040122 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.55
MS Jan SladkýJan Sladký 040129 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín ReichlAntonín Reichl 030224 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.03
2 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 030926 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.36
3 Matěj SeveraMatěj Severa 031009 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.38
MS Vít FröhlichVít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.40
Ondřej MlchOndřej Mlch 040309 ŠSK SlanýŠSK Slaný DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 031008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.45
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 030324 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.60
3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 030117 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.62
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.77
5 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.85
6 Jan UllmanJan Ullman 040220 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.86
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 030618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.02
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 040808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.02
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 040226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.25
4 Tereza StudničkováTereza Studničková 030328 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.32
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 030404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.35
6 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 030331 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.44
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 030618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.98
2 Denisa BurianováDenisa Burianová 030418 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.84
3 Tereza MerhautováTereza Merhautová 030212 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.90
4 Veronika DandováVeronika Dandová 041111 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.99
5 Ema TvrdáEma Tvrdá 040707 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.05
6 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková 040325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 040808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.11
2 Kamila ToumiKamila Toumi 030702 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 08.79
3 Vendula HajnáVendula Hajná 030315 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.98
4 Adéla KulihováAdéla Kulihová 030923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.06
MS Zuzana NěmcováZuzana Němcová 030319 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.61
MS Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 040726 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 040810 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.66
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 030328 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.72
3 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 031210 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.95
4 Lada BaštováLada Baštová 040504 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.74
MS Eliška VébrováEliška Vébrová 030424 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.33
MS Valerie HerzováValerie Herzová 040501 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 040709 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.97
2 Sabina LukešováSabina Lukešová 040126 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.00
3 Jitka MenclováJitka Menclová 030611 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.21
4 Eva TuháčkováEva Tuháčková 030121 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.27
MS Kateřina ČapskáKateřina Čapská 030516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.27
MS Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 040228 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 030404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.37
2 Karolína ŘepováKarolína Řepová 031124 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.76
3 Adéla KarasováAdéla Karasová 040913 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.00
4 Tereza LandováTereza Landová 040117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.06
5 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 031021 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.26
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 030730 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.88
2 Tereza BartíkováTereza Bartíková 040923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.06
3 Denisa UhlířováDenisa Uhlířová 030918 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.38
4 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 040412 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.39
5 Klára KuncováKlára Kuncová 040408 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.49
MS Pavla KrejčíPavla Krejčí 030726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 040226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.27
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská 040105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.73
3 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 031209 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.05
4 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 040419 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.12
5 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 040118 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.44
6 Markéta PokornáMarkéta Pokorná 040311 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 030406 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.55
2 Eliška BlechováEliška Blechová 030228 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.77
3 Natálie LeváNatálie Levá 040311 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.87
4 Adéla AlexováAdéla Alexová 041017 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.23
5 Agáta DuškováAgáta Dušková 031206 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.27
Johana HavlíkováJohana Havlíková 040221 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 040220 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.85
2 Eliška SilnáEliška Silná 040703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.03
3 Viktorie NeradováViktorie Neradová 040914 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.25
4 Bára DubováBára Dubová 040531 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.28
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová 041227 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.30
Tereza KlasnováTereza Klasnová 040322 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 040805 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.58
2 Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá 031113 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.80
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 040511 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.83
4 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 030831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.92
MS Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 040706 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.33
MS Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 040626 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SrnováTereza Srnová 030612 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.49
2 Tereza SychrovskáTereza Sychrovská 040613 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.38
3 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 041213 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.52
4 Lucie NedomováLucie Nedomová 041117 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.93
MS Aneta PazderováAneta Pazderová 030425 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 08.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StudničkováTereza Studničková 030328 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.41
2 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 030711 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.48
3 Eliška KrajčiováEliška Krajčiová 030512 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.80
4 Johana SoukupováJohana Soukupová 040819 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.81
5 Lucie MüllerováLucie Müllerová 030629 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.91
6 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 040805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 040328 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
2 Karolína CvakováKarolína Cvaková 030414 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.93
3 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 030426 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.08
4 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 040917 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.44
5 Štěpánka VětrovskáŠtěpánka Větrovská 031111 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.51
MS Karolína SukováKarolína Suková 030814 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 030331 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.43
2 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 030725 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.88
3 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 040510 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.04
4 Eliška ČernáEliška Černá 031027 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.22
5 Alžběta ČernáAlžběta Černá 040726 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.23
MS Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 040123 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 15 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 030424 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.58
2 Nela AnýžováNela Anýžová 040326 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.99
3 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 030905 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.13
4 Vendula VeseláVendula Veselá 041215 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.20
5 Nikola BadinováNikola Badinová 040720 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.74
MS Lucie VorlíčkováLucie Vorlíčková 030712 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 16 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 040326 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.60
2 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 030313 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.73
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 030609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.78
4 Eliška ŠichováEliška Šichová 040624 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.89
5 Nikol VeseckáNikol Vesecká 040316 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.30
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 031212 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 17 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SýkorováLucie Sýkorová 030504 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.68
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 041120 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.91
3 Lucie PrchalováLucie Prchalová 031127 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.97
4 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 031117 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.85
5 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 041027 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.08
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 030324 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.04
2 Adam RaškaAdam Raška 031008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18.25
3 Jakub ČervinkaJakub Červinka 030117 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 18.89
4 Zdeněk ŠedivýZdeněk Šedivý 030924 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.54
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 030717 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.09
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 040322 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.44
3 Jan BrátJan Brát 030710 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.45
4 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 030515 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 19.51
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 030827 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 18.65
2 Daniel BarešDaniel Bareš 040409 TJ NeratoviceTJ Neratovice 19.39
3 Matěj FialaMatěj Fiala 030807 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 20.41
4 Tomáš KalašTomáš Kalaš 041106 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.66
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 040924 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 20.20
2 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 030926 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 20.42
3 Tomáš SitekTomáš Sitek 040320 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.57
4 Josef SmutnýJosef Smutný 031027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 21.60
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vratislav ČeněkVratislav Čeněk 030703 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.90
2 Eduard MosesEduard Moses 041004 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.67
3 Samuel GolombekSamuel Golombek 040723 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 23.44
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 031021 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 20.19
2 Marek ZatloukalMarek Zatloukal 030104 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.38
3 Jan KřivskýJan Křivský 040910 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.65
Jakub HradskýJakub Hradský 031219 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín KrejčaAntonín Krejča 030129 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 19.51
2 Miroslav TodtMiroslav Todt 040220 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.43
3 Tomáš VašekTomáš Vašek 030706 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.67
4 Radek PetržálekRadek Petržálek 040215 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.31
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SeveraMatěj Severa 031009 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.68
2 Jalil CookJalil Cook 040214 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.86
3 Jakub StehlíkJakub Stehlík 030826 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.15
4 Daniel MezeraDaniel Mezera 030902 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.68
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.56
2 Šimon PácalŠimon Pácal 030618 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 19.86
3 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 040206 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.28
Filip TelenskýFilip Telenský 040424 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NovákOndřej Novák 030222 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.90
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 040116 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.45
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 030618 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20.49
4 František SlabaFrantišek Slaba 040322 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.46
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HroudaAdam Hrouda 030823 TJ NeratoviceTJ Neratovice 20.39
2 Lukáš TrtíkLukáš Trtík 031026 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 22.21
MS Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.57
MS Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 20.17
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ondřej LenghartOndřej Lenghart 030221 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 18.40
MS Damjan ToljDamjan Tolj 041120 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.26
Nicolas NeumannNicolas Neumann 031126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adam BlažekAdam Blažek 021106 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20.00
MS Michal SupMichal Sup 040714 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.56
MS Jakub JonášJakub Jonáš 030314 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 22.24
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák 040424 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.29
MS Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 040324 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.82
MS Vít FröhlichVít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.47
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 030404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 19.98
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 040226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.01
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 030618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.31
4 Tereza SrnováTereza Srnová 030612 TJ NeratoviceTJ Neratovice 20.86
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 040808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.67
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 030925 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.19
MS Tereza DvořákováTereza Dvořáková 030524 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.76
MS Eliška VébrováEliška Vébrová 030424 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20.42
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 030110 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20.85
2 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 030306 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.23
3 Eliška MasnerováEliška Masnerová 030430 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.44
4 Sára PšeničkováSára Pšeničková 031210 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.68
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 030904 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.63
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 040511 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.55
3 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 040510 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.18
4 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová 030422 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.97
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 040105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.32
2 Kristína KučerováKristína Kučerová 040810 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.35
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 030730 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.67
4 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 030831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.11
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HroudováVendula Hroudová 040719 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.94
2 Tereza LandováTereza Landová 040117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.99
3 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 031208 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.28
4 Alžběta ČernáAlžběta Černá 040726 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.36
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie LeváNatálie Levá 040311 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.01
2 Tereza BartíkováTereza Bartíková 040923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.30
3 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 040326 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.80
4 Johana HavlíkováJohana Havlíková 040221 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 23.34
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BlechováEliška Blechová 030228 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.91
2 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 040419 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.43
3 Veronika PohlováVeronika Pohlová 041116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.36
4 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 041213 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 24.73
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena FridrichováAlena Fridrichová 031203 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.44
2 Eva ZichováEva Zichová 030129 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.10
3 Eliška ŠichováEliška Šichová 040624 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.48
4 Alžběta LondinováAlžběta Londinová 031021 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.78
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 040824 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.15
2 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 040328 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.31
3 Tereza MerhautováTereza Merhautová 030212 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.20
4 Denisa UhlířováDenisa Uhlířová 030918 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.23
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 030331 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 20.97
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 040314 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.46
3 Tereza SychrovskáTereza Sychrovská 040613 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.73
4 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 040401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.26
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 040216 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 20.49
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 040220 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.30
3 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 040719 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.47
4 Veronika PetříkováVeronika Petříková 040229 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.91
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 030313 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.26
2 Karolína ŘepováKarolína Řepová 031124 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.29
3 Denisa KopeckáDenisa Kopecká 030902 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.60
4 Sabina StrachováSabina Strachová 030121 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.64
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 040313 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 21.69
2 Iveta FilounováIveta Filounová 030103 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.43
3 Silvie BartošováSilvie Bartošová 031022 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.42
Adéla PísačkováAdéla Písačková 040310 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SýkorováLucie Sýkorová 030504 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.23
2 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 041009 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.52
3 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 030417 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.33
4 Lucie NedomováLucie Nedomová 041117 TJ NeratoviceTJ Neratovice 24.13
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Anita HruškováAnita Hrušková 030609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 1 závodníků
Běh 17 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LinhartováVeronika Linhartová 031222 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 22.38
2 Pavlína KrálováPavlína Králová 041227 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.54
3 Jana ZrzaváJana Zrzavá 040510 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 24.93
4 Adéla KulihováAdéla Kulihová 030923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.38
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana VidrichováHana Vidrichová 040523 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.24
2 Ema TvrdáEma Tvrdá 040707 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.28
3 Agáta DuškováAgáta Dušková 031206 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.63
4 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 041027 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.54
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 041013 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.56
2 Lucie PrchalováLucie Prchalová 031127 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 21.80
3 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 031210 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 22.12
4 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 040118 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.14
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Johana RejholcováJohana Rejholcová 031231 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.07
MS Valerie HerzováValerie Herzová 040501 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 21.58
MS Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 040726 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 21.89
Celkem 3 závodníků
Běh 21 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anna HobzováAnna Hobzová 030825 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.45
MS Barbora HejnováBarbora Hejnová 040729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.22
MS Zuzana MallátováZuzana Mallátová 040226 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.97
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 030717 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 40.28
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 040625 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 40.74
3 Jakub HolecJakub Holec 030412 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 41.11
4 Ondřej NovákOndřej Novák 030222 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 42.38
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 031021 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 42.51
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 040420 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 44.97
3 Marek MyškaMarek Myška 031020 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 46.16
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj FialaMatěj Fiala 030807 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 43.10
2 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 030515 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 43.50
3 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 030926 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 45.02
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 040405 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.20
2 Richard ČesnekRichard Česnek 041109 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 44.49
MS Nicolas NeumannNicolas Neumann 031126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 42.79
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel RejzlPavel Rejzl 030823 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 41.67
2 Jan PechJan Pech 031220 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 46.11
3 Martin BohmMartin Bohm 040203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.21
MS Adam BlažekAdam Blažek 021106 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 43.52
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk ŠedivýZdeněk Šedivý 030924 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 49.20
MS Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 38.11
MS Damjan ToljDamjan Tolj 041120 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 39.43
MS Ondřej LenghartOndřej Lenghart 030221 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 39.75
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 030110 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 44.39
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 030424 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 44.90
3 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 030306 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.37
4 Karolína CvakováKarolína Cvaková 030414 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 46.67
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 030331 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 44.84
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 041120 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 48.71
3 Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková 031216 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 48.72
Anna HavelkováAnna Havelková 040505 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MenclováJitka Menclová 030611 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 47.22
2 Veronika DandováVeronika Dandová 041111 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 49.41
3 Johana HavlíkováJohana Havlíková 040221 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 51.91
4 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 041213 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 53.75
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 040229 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.49
2 Johana SoukupováJohana Soukupová 040819 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.34
3 Hana VidrichováHana Vidrichová 040523 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.58
4 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 040326 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.63
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 030325 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.83
2 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 040917 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.57
3 Sabina BartošováSabina Bartošová 031022 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.16
4 Terezie ZemanováTerezie Zemanová 030325 ŠSK SlanýŠSK Slaný 54.72
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie NeradováViktorie Neradová 040914 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.55
2 Nicol HolečkováNicol Holečková 040325 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 50.13
3 Veronika PohlováVeronika Pohlová 041116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.29
4 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 031117 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 55.75
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LinhartováVeronika Linhartová 031222 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 50.11
2 Vendula HajnáVendula Hajná 030315 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 51.04
3 Aneta FikesováAneta Fikesová 040503 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.23
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Pavla KrejčíPavla Krejčí 030726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 43.56
MS Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 040228 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 46.50
MS Karolína SukováKarolína Suková 030814 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 47.10
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 031212 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 47.45
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina StrachováSabina Strachová 030121 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 51.41
2 Jana ZrzaváJana Zrzavá 040510 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 54.66
MS Anna HobzováAnna Hobzová 030825 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 44.96
MS Eliška MasnerováEliška Masnerová 030430 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 46.82
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová 040814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.85
MS Anna SkálováAnna Skálová 040418 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 47.23
MS Lucie ČermákováLucie Čermáková 030609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 48.64
MS Hana PavlováHana Pavlová 041003 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 49.36
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marián DražanMarián Dražan 040409 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:17.27
2 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 030430 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:24.78
4 Jan PechJan Pech 031220 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:31.69
5 Daniel MezeraDaniel Mezera 030902 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:36.47
6 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 040621 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:44.98
7 Viktor NěmecViktor Němec 041118 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:54.01
MS Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:30.23
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch PacholíkVojtěch Pacholík 030616 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:31.17
2 Martin BohmMartin Bohm 040203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:34.44
3 Jan KřivskýJan Křivský 040910 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:41.99
MS Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:20.98
MS Jiří MatoušekJiří Matoušek 030303 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:22.25
MS Filip ŠtětkaFilip Štětka 040127 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:38.68
Matouš BuriánekMatouš Buriánek 040211 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 040313 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:29.18
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 031129 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:34.79
3 Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková 031216 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:38.30
4 Theodora OudováTheodora Oudová 041117 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:38.89
5 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková 041209 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:40.79
6 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 031209 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:40.92
7 Adéla AlexováAdéla Alexová 041017 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:44.65
8 Lucie MüllerováLucie Müllerová 030629 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:44.81
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 030829 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 040902 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:39.48
2 Nicol HolečkováNicol Holečková 040325 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:43.03
3 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 041009 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:46.60
MS Barbora LoufkováBarbora Loufková 030429 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:28.96
MS Barbora HejnováBarbora Hejnová 040729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:36.31
MS Lucie VorlíčkováLucie Vorlíčková 030712 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:45.84
MS Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 031201 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:45.94
MS Zuzana MallátováZuzana Mallátová 040226 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:46.17
MS Zuzana VastlováZuzana Vastlová 030417 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:49.24
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 040924 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:38.41
2 Ondřej DubjákOndřej Dubják 030204 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4:59.07
3 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 040805 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5:01.68
4 Radek HušekRadek Hušek 030812 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5:10.21
5 Stanislav BurdaStanislav Burda 040311 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5:18.55
6 Radek PetržálekRadek Petržálek 040215 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:20.02
7 Ondřej ChudýOndřej Chudý 040630 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:24.73
8 Jan KlírJan Klír 040702 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:27.11
9 Jan BürgerJan Bürger 030825 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:28.80
10 Daniel ZborníkDaniel Zborník 031112 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:40.73
11 Erik ZárubaErik Záruba 031112 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5:54.72
MS Jan KotrabaJan Kotraba 030422 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:48.28
MS Matěj BednářMatěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:56.65
MS Albert SlabaAlbert Slaba 040417 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:16.24
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 040805 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5:00.23
2 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 031222 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:00.70
3 Nikol VeseckáNikol Vesecká 040316 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5:36.57
4 Natálie KrubováNatálie Krubová 040306 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:39.98
5 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková 041209 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5:41.13
6 Iveta FilounováIveta Filounová 030103 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:45.48
7 Nikola BadinováNikola Badinová 040720 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:59.57
8 Petra MikováPetra Miková 041225 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6:26.37
9 Ema BradáčováEma Bradáčová 030923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:43.11
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie JonákováLucie Jonáková 040701 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5:16.59
2 Veronika PetříkováVeronika Petříková 040229 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5:46.25
3 Veronika LevákováVeronika Leváková 041217 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:06.28
MS Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 030522 AK MostAK Most 5:08.42
MS Natálie MillerováNatálie Millerová 040705 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5:16.04
MS Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 041105 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5:24.31
MS Barbora BrckováBarbora Brcková 040220 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5:47.68
Terezie ZemanováTerezie Zemanová 030325 ŠSK SlanýŠSK Slaný DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.72
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.82
3 Jan BrátJan Brát 030710 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.07
4 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 040704 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.46
5 Marián DražanMarián Dražan 040409 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.11
Jakub HolecJakub Holec 030412 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DQ
Poznámky:
DQ Holec Jakub - pravidlo 168/7 (3)
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš TureckýLukáš Turecký 030306 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.68
2 Michael ŠteflMichael Štefl 040425 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.75
3 Matěj FořtMatěj Fořt 030104 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.65
4 Lukáš TrtíkLukáš Trtík 031026 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.53
MS Jan KrálJan Král 040514 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.04
Matyáš MoggMatyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MüllerMatyáš Müller 040420 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.10
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 040116 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.22
3 Josef SmutnýJosef Smutný 031027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.43
MS Marek SečkařMarek Sečkař 040706 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.53
MS Karel MesárošKarel Mesároš 030505 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.15
Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HradskýJakub Hradský 031219 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.75
4 Ondřej MlchOndřej Mlch 040309 ŠSK SlanýŠSK Slaný 11.74
5 Jan HospodárJan Hospodár 041111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.12
2= Matyáš BraunMatyáš Braun 030703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.78
2= Jakub StehlíkJakub Stehlík 030826 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.78
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 040226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.35
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 030415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.71
3= Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 031013 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.76
3= Ema ŠkochováEma Škochová 030110 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.76
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 030730 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.20
5 Kristýna HerákováKristýna Heráková 030703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.48
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HroudováVendula Hroudová 040719 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.58
2 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 040424 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.79
MS Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 040706 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.50
MS Eliška VébrováEliška Vébrová 030424 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.69
MS Natálie JakabováNatálie Jakabová 030426 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.00
MS Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 040123 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.40
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 030424 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.35
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 030609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.49
3 Eva ZichováEva Zichová 030129 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.50
4 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 040805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.83
5 Tereza BartíkováTereza Bartíková 040923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.16
6 Veronika LevákováVeronika Leváková 041217 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.20
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Sofie JakabováSofie Jakabová 040708 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.68
MS Johana RejholcováJohana Rejholcová 031231 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.82
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová 040814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.70
MS Simona PlosováSimona Plosová 040514 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.00
MS Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 040626 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.94
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína KrálováPavlína Králová 041227 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.18
2 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 040401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.09
MS Lucie ČermákováLucie Čermáková 030609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.60
MS Barbora BrckováBarbora Brcková 040220 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.87
MS Renata DoušováRenata Doušová 030306 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.00
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brát, Kratochvíl, Šedivý, Zákora Brát, Kratochvíl, Šedivý, Zákora 030710 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:40.46
2 Cook, Rejzl, Štefl, Todt Cook, Rejzl, Štefl, Todt 040214 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:48.61
3 Jarušek, Sivák, Šolc, Zatloukal Jarušek, Sivák, Šolc, Zatloukal 040625 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:49.98
4 Braun, Mezera, Nerad, Reichl Braun, Mezera, Nerad, Reichl 030703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:52.66
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krejča, Moravec, Němeček, Zdichynec Krejča, Moravec, Němeček, Zdichynec 030129 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:45.60
2 Bürger, Müller, Pácal, Stehlík Bürger, Müller, Pácal, Stehlík 030825 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:50.87
3 Hanousek, Píka, Saint-Bonnet, Smékal Hanousek, Píka, Saint-Bonnet, Smékal 040704 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1:51.84
4 Jarý, Kalaš, Severa, Svoboda Jarý, Kalaš, Severa, Svoboda 040504 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:52.97
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burda, Dražan, Placatka, Vašek Burda, Dražan, Placatka, Vašek 040311 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:56.39
2 Douděra, Petržálek, Poštolka, Trnka Douděra, Petržálek, Poštolka, Trnka 040122 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:01.58
Bohm, Hospodár, Mikeš, Němec Bohm, Hospodár, Mikeš, Němec 040203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Poznámky:
DQ A.C.TEPO Kladno B(Bohm, Hospodár, Mikeš, Němec) - pravidlo 170/13
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adamcová, Pavlíková, Šlehubrová, Znamínková Adamcová, Pavlíková, Šlehubrová, Znamínková 031222 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:50.73
2 Havlová, Lamačová, Štemberová, Vidrichová Havlová, Lamačová, Štemberová, Vidrichová 030925 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:55.35
3 Krubová, Lukešová, Merhautová, Pavlová Krubová, Lukešová, Merhautová, Pavlová 040306 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:59.98
Landová, Levá, Ruttová, Zalabáková Landová, Levá, Ruttová, Zalabáková 040117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DQ
Poznámky:
DQ Atletika Stará Boleslav A(Landová, Levá, Ruttová, Zalabáková - pravidlo 170/13
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chrastinová, Oudová, Placatková, Steinsová Chrastinová, Oudová, Placatková, Steinsová 040216 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:53.28
2 Heráková, Hůlová, Řepová, Vlková Heráková, Hůlová, Řepová, Vlková 030703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:55.89
3 Bechyňová, Ehrmanová, Novotná, Vlková Bechyňová, Ehrmanová, Novotná, Vlková 040419 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:58.85
Anýžová, Fryaufová, Menclová, Švarcová Anýžová, Fryaufová, Menclová, Švarcová 040326 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... DQ
Poznámky:
DQ AO Střela Žebrák(Anýžová, Fryaufová, Menclová, Švarcová) - pravidlo 1635/3A
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Harlasová, Havlátová, Mašková, Škochová Harlasová, Havlátová, Mašková, Škochová 030711 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:57.29
2 Chalupová, Kučerová, Pšeničková, Srnová Chalupová, Kučerová, Pšeničková, Srnová 040220 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1:58.40
3 Bartošová, Baštová, Hrnčířová, Pohlová Bartošová, Baštová, Hrnčířová, Pohlová 031022 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:06.32
Králová, Stejskalová, Strachová, Šichová Králová, Stejskalová, Strachová, Šichová 041227 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DQ
Poznámky:
DQ Atletika Stará Boleslav(Králová, Stejskalová, Strachová, Šichová) - pravidlo 170/13
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kukalová, Müllerová, Radikovská, Rothanzlová Kukalová, Müllerová, Radikovská, Rothanzlová 040328 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:57.01
2 Prchalová, Selementová, Sýkorová, Vesecká Prchalová, Selementová, Sýkorová, Vesecká 031127 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:01.52
3 Křivonosková, Leváková, Neradová, Vlasatá Křivonosková, Leváková, Neradová, Vlasatá 040325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:08.05
Havlíčková, Podaná, Vejrostová, Vyskočilová Havlíčková, Podaná, Vejrostová, Vyskočilová 031129 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DQ
Poznámky:
DQ AC Čáslav(Havlíčková, Podaná, Vejrostová, Vyskočilová) - pravidlo 163/3A
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horáčková, Kulhavá, Vejborná, Vejdělková Horáčková, Kulhavá, Vejborná, Vejdělková 030325 TJ SOKOL KOLÍN - atletikaBTJ SOKOL KOLÍN - atletikaB 1:59.12
2 Dandová, Pavlišenová, Petříková, Veselá Dandová, Pavlišenová, Petříková, Veselá 041111 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:03.54
Badinová, Bradáčová, Lakomá, Tlacháčová Badinová, Bradáčová, Lakomá, Tlacháčová 040720 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blechová, Fridrichová, Hroudová, Hroudová Blechová, Fridrichová, Hroudová, Hroudová 030228 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:00.19
2 Dubová, Hovorková, Skoukupová, Větrovská Dubová, Hovorková, Skoukupová, Větrovská 040531 TJ SOKOL KOLÍN - atletikaBTJ SOKOL KOLÍN - atletikaB 2:05.68
MS Babyncová, Herzová, Suková, Šebestová Babyncová, Herzová, Suková, Šebestová 040228 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:57.04
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
030412 1.68
2 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
040704 1.62
3 Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030703 1.59
4 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
030131 1.59
5 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
040425 1.56
6 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
031003 1.53
7 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
040504 1.53
8 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
040122 1.50
9 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
041229 1.50
10 Matěj SivákMatěj Sivák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
040406 1.50
11 Daniel MikešDaniel Mikeš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040826 1.35
12 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
041109 1.35
MS Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
030104 1.74
MS Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
030505 1.65
MS Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
030303 1.56
MS Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040708 1.50
MS Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
040714 1.45
MS Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
041218 1.40
Vojtěch FišerVojtěch Fišer
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
041010 NM
Jakub HradskýJakub Hradský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
031219 DNS
Vít VinduškaVít Vinduška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
041214 DNS
Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
040502 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030415 1.59
2 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
030624 1.53
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
030329 1.47
4 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
031013 1.47
5= Ema BradáčováEma Bradáčová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030923 1.44
5= Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
040314 1.44
5= Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
030426 1.44
8 Andrea ŠtefkováAndrea Štefková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
030613 1.44
9 Karolína CvakováKarolína Cvaková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
030414 1.41
10 Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
041013 1.41
11 Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
040701 1.38
12 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040513 1.38
13 Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
030120 1.38
MS Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
040514 1.56
MS Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
030319 1.47
MS Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
030425 1.47
MS Tereza TomanováTereza Tomanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
031222 1.44
MS Tereza DvořákováTereza Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
030524 1.44
MS Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040220 1.41
MS Renata DoušováRenata Doušová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
030306 1.35
MS Klára JungwirthováKlára Jungwirthová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
040409 1.35
Celkem 21 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
030302 2.80
2 Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030224 2.80
3 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
031118 2.20
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
040306 2.80
2 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030609 2.60
3 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
040424 2.20
MS Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
010619 2.50
Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030904 NM
Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
030329 NM
Adéla PísačkováAdéla Písačková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
040310 NM
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
030117 5.90
2 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
031008 5.78
3 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
030129 5.56
4 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
030827 5.49
5 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
030618 5.34
6 David MoravecDavid Moravec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
031028 5.29
7 Jan UllmanJan Ullman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040220 5.15
8 Tomáš KrbaťaTomáš Krbaťa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
031007 5.14
9 Filip KolářFilip Kolář
TJ NeratoviceTJ Neratovice
030918 4.95
10 Matěj FořtMatěj Fořt
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
030104 4.92
11 Adam PeštálAdam Peštál
ŠSK SlanýŠSK Slaný
031129 4.88
12 David ŠípDavid Šíp
TJ NeratoviceTJ Neratovice
030618 4.86
13 Daniel ČervášekDaniel Červášek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
030220 4.84
14 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
030618 4.78
15 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
041229 4.70
16 Miroslav TodtMiroslav Todt
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
040220 4.62
17 Matěj SivákMatěj Sivák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
040406 4.61
18 Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
030823 4.61
19 Václav BrůžekVáclav Brůžek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
030225 4.55
20 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
041109 4.48
21 František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
040322 4.39
22 Samuel GolombekSamuel Golombek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
040723 4.19
23 Matěj TyleMatěj Tyle
ŠSK SlanýŠSK Slaný
040206 4.18
24 Ondřej MlchOndřej Mlch
ŠSK SlanýŠSK Slaný
040309 3.88
25 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
041004 3.70
26 Erik ZárubaErik Záruba
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
031112 3.57
27 Vojtěch FišerVojtěch Fišer
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
041010 3.54
Daniel ZborníkDaniel Zborník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
031112 NM
Šimon LacinaŠimon Lacina
TJ NeratoviceTJ Neratovice
040807 DNS
Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030224 DNS
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030415 5.07
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
040216 5.03
3 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
030711 4.94
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030328 4.84
5 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
031210 4.83
6 Tereza StudničkováTereza Studničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030328 4.79
7 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
040709 4.77
8 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
040824 4.61
9 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030703 4.60
10 Denisa BurianováDenisa Burianová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030418 4.49
11 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
041227 4.46
12 Ema TvrdáEma Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
040707 4.43
13 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030725 4.42
14 Karla CvrčkováKarla Cvrčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
040510 4.41
15 Kamila ToumiKamila Toumi
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
030702 4.41
16 Theodora OudováTheodora Oudová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
041117 4.40
17 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040513 4.39
18 Andrea VlkováAndrea Vlková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
040229 4.37
19 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
030426 4.31
20 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
030406 4.30
21 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
031203 4.29
22 Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
030120 4.27
23 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030325 4.25
24 Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
031113 4.24
25 Sabina LukešováSabina Lukešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
040126 4.19
26 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
040412 4.16
27 Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030905 4.15
28 Adéla VyskočilováAdéla Vyskočilová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
040323 4.13
29 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
031029 4.09
30 Blanka HavlátováBlanka Havlátová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
030313 4.07
31 Eva TuháčkováEva Tuháčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030121 4.06
32 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040503 4.03
33 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
040220 3.94
34 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
040719 3.87
35 Natálie HriškováNatálie Hrišková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
030326 3.77
36 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
040217 3.71
37 Lucie NedomováLucie Nedomová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
041117 3.62
Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
040322 DNS
Celkem 38 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
030530 11.85
10 Barbora HezinováBarbora Hezinová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
030526 08.21
11 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030422 07.90
12 Bára DubováBára Dubová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
040531 07.87
13 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
040217 07.79
14 Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
040326 07.73
15 Eliška ČernáEliška Černá
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
031027 07.62
16 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
040726 07.61
17 Miriam SeidlováMiriam Seidlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030221 07.60
18 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040503 07.53
19 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
040504 07.43
2 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
040127 10.01
20 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040127 07.41
21 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040325 07.33
22 Eliška KrajčiováEliška Krajčiová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
030512 07.13
23 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040311 06.66
24 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
041227 06.59
25 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
031208 06.53
26 Štěpánka VětrovskáŠtěpánka Větrovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
031111 06.24
3 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030902 09.98
4 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
030919 09.10
5 Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
030909 09.10
6 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
040408 08.96
7 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
030601 08.90
8 Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
040913 08.37
9 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
030417 08.23
MS Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
031111 09.67
MS Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
040915 08.82
MS Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
041022 08.26
MS Anna KymlováAnna Kymlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
040112 07.09
Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
030624 DNS
Tereza PříhodováTereza Příhodová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
040831 DNS
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KutílekTomáš Kutílek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
030306 11.93
2 Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
030130 11.79
3 Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
030123 11.07
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
030302 11.03
5 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030618 10.71
6 Tomáš BayerTomáš Bayer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030830 10.48
7 Jalil CookJalil Cook
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
040214 09.93
8 Daniel ČervášekDaniel Červášek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
030220 09.67
9 Pavel WenigPavel Wenig
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
030605 09.32
10 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030705 09.09
11 Filip BartákFilip Barták
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030606 08.95
12 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
040206 08.60
13 František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
040322 08.53
14 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
040403 08.13
15 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
041021 07.70
16 Matěj TyleMatěj Tyle
ŠSK SlanýŠSK Slaný
040206 07.33
17 Tomáš SitekTomáš Sitek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
040320 07.22
18 Samuel GolombekSamuel Golombek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
040723 05.97
19 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040421 05.84
20 Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
041128 05.55
MS Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
040317 10.90
MS Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
041218 05.75
MS Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040708 07.35
MS Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
040508 08.62
Filip TelenskýFilip Telenský
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
040424 DNS
Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
030825 DNS
Celkem 26 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Rostislav KolářRostislav Kolář 870715 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 14:13.52
MS Josef KalátJosef Kalát 551206 AK BílinaAK Bílina 16:49.65
MS Petr AdamPetr Adam 500508 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 17:47.53
MS Vladimír KánskýVladimír Kánský 400118 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:55.01
Jiří KovandaJiří Kovanda 461120 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20:56.82
Celkem 5 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Jan ČervenkaJan Červenka 000830 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 19:04.87
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 030325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19:46.63
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Lenka BorovičkováLenka Borovičková 730104 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 16:03.96
MS Petra JeníkováPetra Jeníková 960123 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:54.84
MS Karolína JeníkováKarolína Jeníková 681026 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:35.59
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Martina TypltováMartina Typltová 011115 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Kateřina HoškováKateřina Hošková 020608 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominika VaňkováDominika Vaňková 030710 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20:23.87
MS Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 030412 SK JeseniovaSK Jeseniova 19:46.73
MS Theresa BiskupováTheresa Biskupová 040102 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 21:20.35
Celkem 3 závodníků