výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (20. 1. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.77
MS Jan DobiášJan Dobiáš 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.86
MS Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.11
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.23
MS Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.18
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.13
MS Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.51
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.43
2 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 07.51
MS Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.17
MS Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.65
MS Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.42
MS Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 07.27
MS Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.06
MS Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.76
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.21
2 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.73
MS Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 07.44
MS Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.10
MS Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.00
MS Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 07.79
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.69
2 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.27
MS Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 07.81
MS Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 07.70
MS Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 07.38
MS Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.00
MS Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.68
Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří TřesohlavýJiří Třesohlavý 02 AK SokolovAK Sokolov 08.53
2 Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.62
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 07.65
MS Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.63
MS Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.57
MS Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.00
MS Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.81
Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.57
2 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.13
MS Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.63
MS Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.45
MS Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.77
MS Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.43
MS Jakub KoudelkaJakub Koudelka 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.98
MS Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.34
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 07.43
2 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.08
3 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 07.78
MS Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.64
MS Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.73
MS Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.45
Marek NetíkMarek Netík 02 AK SokolovAK Sokolov DQ
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 07.93
2 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.08
3 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.22
4 Ondřej HartlOndřej Hartl 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.89
5 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.23
6 Patrik BazoniPatrik Bazoni 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.85
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 07.93
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.00
3 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.41
4 David BerkaDavid Berka 04 AK SokolovAK Sokolov 08.84
MS Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.42
MS Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.99
Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.86
2 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.97
3 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.38
4 David HubenýDavid Hubený 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.77
MS Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.50
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 08.42
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.67
3 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.98
4 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 10.38
Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.87
2 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.22
3 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.52
4 Tomáš OravaTomáš Orava 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 10.59
5 Ondřej KalousekOndřej Kalousek 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.80
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.12
MS Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 08.19
Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 08.02
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.30
MS Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.22
MS Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.74
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.43
MS Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.92
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.40
MS Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.52
MS Linda ČechováLinda Čechová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.54
MS Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.70
Jana MalánováJana Malánová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.74
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.82
3 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.10
MS Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.05
MS Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.14
MS Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.33
MS Eliška DamaškováEliška Damašková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.44
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.22
2 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.75
MS Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.14
MS Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.33
MS Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.56
MS Marie LillováMarie Lillová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.99
Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.28
2 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.05
3 Eliška BorsikováEliška Borsiková 02 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 08.85
MS Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.54
MS Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.36
Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.16
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.29
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.74
4 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.90
5 Mona El-KayssiMona El-Kayssi 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.00
6 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.07
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.26
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.66
3 Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.01
4 Nicole HofmannováNicole Hofmannová 04 AK SokolovAK Sokolov 09.23
5 Magdalena LakatošováMagdalena Lakatošová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.47
6 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12.95
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.90
2 Valerie HerzováValerie Herzová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.91
3 Valentýna MaršíkováValentýna Maršíková 04 AK SokolovAK Sokolov 08.92
4 Tereza NovákováTereza Nováková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.86
MS Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.51
Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.84
2 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.88
3 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.97
4 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.34
5 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.34
6 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.39
7 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.06
8 Nela HomolkováNela Homolková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.13
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.71
2 Adriana FinkováAdriana Finková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.03
3 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.11
4 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.16
5 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.19
6 Eva UrbánkováEva Urbánková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.50
7 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 10.68
MS Františka ČernáFrantiška Černá 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.30
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.03
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.08
3 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.25
4 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.40
5 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.51
6 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.77
7 Denisa PeťovskáDenisa Peťovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.81
8 Lucie ŠilingerováLucie Šilingerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.98
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 18.86
2 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 22.28
MS Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.67
MS Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20.85
MS Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.38
Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.09
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 18.39
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 20.48
3 David GogaDavid Goga 04 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 20.81
4 Petr CharvátPetr Charvát 04 AK SokolovAK Sokolov 20.99
MS Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 18.41
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.66
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HartlOndřej Hartl 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 21.02
2 David BerkaDavid Berka 04 AK SokolovAK Sokolov 21.27
MS Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20.07
MS Lukáš LamačLukáš Lamač 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.62
MS Jakub MaršálekJakub Maršálek 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.21
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 21.04
2 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.11
3 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.57
4 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 23.63
Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNS
Miroslav FürbachMiroslav Fürbach 06 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 20.55
2 Filip NovákFilip Novák 05 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 21.79
3 David HubenýDavid Hubený 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 24.88
4 Matyáš BokrMatyáš Bokr 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 25.84
5 Ondřej KalousekOndřej Kalousek 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 27.90
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 21.60
2 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 21.87
3 Filip MedunaFilip Meduna 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25.00
4 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 26.82
Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 22.29
2 Lukáš HamataLukáš Hamata 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 23.58
3 Kryštof NovákKryštof Novák 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.43
4 Tomáš OravaTomáš Orava 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 28.07
Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DQ
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19.73
2 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 19.74
3 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 21.19
4 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.96
5 Magdalena LakatošováMagdalena Lakatošová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 23.47
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 21.87
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 21.88
3 Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 22.13
4 Nicole HofmannováNicole Hofmannová 04 AK SokolovAK Sokolov 22.80
5 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 23.62
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 21.12
2 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 21.53
3 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 22.05
4 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.38
5 Tereza NovákováTereza Nováková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 26.74
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie HerzováValerie Herzová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 21.32
2 Valentýna MaršíkováValentýna Maršíková 04 AK SokolovAK Sokolov 22.29
3 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 22.61
4 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 23.09
5 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25.51
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 21.55
2 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.73
3 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 22.97
4 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.40
5 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 23.91
6 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 26.47
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 22.02
2 Adriana FinkováAdriana Finková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 22.17
3 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.05
4 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 26.07
Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Nela HomolkováNela Homolková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 21.36
2 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 22.12
3 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.69
4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 22.78
5 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 24.75
6 Eva UrbánkováEva Urbánková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 26.57
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20.84
2 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.09
3 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.41
4 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 22.87
5 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 23.52
6 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 23.55
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 22.61
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 23.02
3 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 23.40
4 Denisa PeťovskáDenisa Peťovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 24.26
Lucie ŠilingerováLucie Šilingerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DQ
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.72
MS Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.00
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.18
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 21.73
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 23.82
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 24.10
MS David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 23.71
Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 22.53
MS Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 24.20
MS Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 24.41
MS Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.02
Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNF
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.83
MS Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.20
MS Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.04
Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 25.25
MS Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.46
Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 24.45
MS Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 24.10
Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DQ
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 24.70
MS Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.19
MS Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 25.45
MS Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 24.25
Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 24.40
MS Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.51
MS Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.66
MS Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.13
MS Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 28.16
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik FialaDominik Fiala 01 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 26.24
2 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 26.43
3 Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 28.07
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 24.00
MS Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.35
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.33
MS Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 23.81
MS Jakub KoudelkaJakub Koudelka 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.91
Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. DNF
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 25.40
2 Jiří TřesohlavýJiří Třesohlavý 02 AK SokolovAK Sokolov 27.85
MS František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.24
MS Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.06
Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 24.14
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 24.20
3 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 26.01
MS Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27.42
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan NachmullerJan Nachmuller 01 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 25.80
MS Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 24.66
MS Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 23.57
MS Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 26.87
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.27
MS Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.27
MS Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.89
Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 26.45
MS Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 27.37
MS Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 27.04
MS Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27.07
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 26.67
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 26.89
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 27.07
MS Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 27.16
5 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 27.83
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 28.17
MS Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 25.94
MS Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 25.85
MS Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 28.39
MS Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 27.64
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 26.77
MS Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27.17
MS Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.07
MS Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.30
MS Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 28.78
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.69
MS Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27.43
MS Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 28.26
Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DNS
Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 28.68
MS Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.08
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 28.91
MS Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 26.08
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 28.06
MS Linda ČechováLinda Čechová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 27.95
MS Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 25.54
Jana MalánováJana Malánová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BorsikováEliška Borsiková 02 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 28.40
2 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 28.50
3 Hana HyklováHana Hyklová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 29.91
MS Marie LillováMarie Lillová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 29.95
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 28.06
2 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 28.50
MS Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27.01
MS Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 29.59
Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 40.39
2 Ondřej HartlOndřej Hartl 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 45.42
MS Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 44.15
MS Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 39.98
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 41.32
2 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 48.10
3 René ZoaitterRené Zoaitter 04 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 49.48
4 Patrik BazoniPatrik Bazoni 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 55.63
Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DQ
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 44.61
2 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 46.12
3 Aneta HradskáAneta Hradská 04 AK SokolovAK Sokolov 51.95
MS Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.70
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SrogoňováAlena Srogoňová 03 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 50.29
2 Tereza NovákováTereza Nováková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 57.25
Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DQ
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.77
MS Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 47.82
MS Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.28
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 50.49
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 48.77
MS Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.89
MS Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 50.86
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 52.60
MS Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 51.62
MS Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.18
MS Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 55.60
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 55.50
MS Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.08
MS Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 51.52
MS František KraklFrantišek Krakl 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.52
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 52.87
2 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 53.70
3 Jan HavlíčekJan Havlíček 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 65.04
David TermerDavid Termer 02 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.70
MS Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 55.15
MS Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 54.24
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.33
MS Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.30
MS Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.49
MS Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 57.81
MS Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 56.60
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 67.27
2 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 73.57
MS Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 65.75
MS Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 59.52
MS Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 60.03
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 59.97
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 61.57
MS Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 63.13
MS Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 63.07
MS Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 61.08
MS Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 59.53
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 68.67
MS Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 57.71
MS Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 58.62
MS Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 60.75
MS Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 59.41
MS Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.25
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:08.74
MS Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:57.28
MS Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1:56.89
MS Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:57.01
MS Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:02.29
MS Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.76
MS Ondřej DeimlingOndřej Deimling 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:02.29
MS Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:00.32
MS Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK MostAK Most 2:01.00
MS Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:03.43
Celkem 10 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:03.61
2 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:06.03
3 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:06.09
MS Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:02.40
MS Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:04.61
MS Adam KolářAdam Kolář 00 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:05.45
MS Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:08.22
MS Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:12.41
David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Jan HavlíčekJan Havlíček 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Celkem 10 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David GogaDavid Goga 04 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:17.69
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 2:20.39
3 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:24.89
4 René ZoaitterRené Zoaitter 04 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:42.08
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:31.81
2 Filip NovákFilip Novák 05 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:33.29
3 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:37.64
4 Lukáš HamataLukáš Hamata 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:40.15
5 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:40.68
6 Miroslav FürbachMiroslav Fürbach 06 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:48.95
7 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:51.13
8 Filip MedunaFilip Meduna 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:52.51
Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.45
MS Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:45.28
MS Adéla MikešováAdéla Mikešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:37.20
MS Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:39.17
MS Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:24.57
MS Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:34.14
Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 UkraineUkraine DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:19.55
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:26.31
3 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:35.96
MS Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:41.87
MS Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:12.87
Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:25.17
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:32.11
3 Alena SrogoňováAlena Srogoňová 03 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:37.64
4 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:41.70
5 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:46.75
6 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:01.58
7 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3:13.42
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:32.77
2 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:44.10
3 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:46.20
4 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:50.32
5 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:52.62
6 Denisa PeťovskáDenisa Peťovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:55.67
Celkem 6 závodníků

3000 m - Muži

Muži 1 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10:18.62
2 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 10:35.51
MS Matěj VacekMatěj Vacek 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:51.42
MS Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10:23.65
MS Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:03.51
MS Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10:34.70
MS Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09:53.24
MS Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10:39.40
Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DNS
Celkem 10 závodníků
Muži 2 (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09:01.72
2 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09:43.42
3 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10:13.56
MS Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:47.75
MS Borek PožárBorek Požár 00 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 08:59.22
MS Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08:59.10
David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Tomáš PlojharTomáš Plojhar 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov DNF
Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 12:58.91
MS Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11:01.49
MS Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10:29.70
MS Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12:06.56
MS Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:12.95
MS Aneta PodlahováAneta Podlahová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:49.02
MS Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:55.85
MS Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 10:23.89
Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.38
MS Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.37
MS Jan DobiášJan Dobiáš 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.70
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.47
MS Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.49
MS Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 09.13
MS Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.32
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.69
2 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.13
MS Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.00
MS Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.50
MS Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.80
MS Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.32
MS Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.03
MS Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.04
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.78
2 Petr CharvátPetr Charvát 04 AK SokolovAK Sokolov 11.50
3 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.88
4 Patrik BazoniPatrik Bazoni 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12.84
MS Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.10
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.46
2 Filip NovákFilip Novák 05 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 12.14
3 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12.44
4 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14.21
MS Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.34
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.21
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.87
MS Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.10
MS Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.69
MS Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.02
MS Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.30
MS Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.84
MS Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.65
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 10.14
2 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.59
MS Eliška DamaškováEliška Damašková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.91
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.24
MS Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.49
Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNF
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.33
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.46
3 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.18
4 Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová 03 AK SokolovAK Sokolov 11.43
MS Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.23
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.52
2 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.53
3 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 11.71
4 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 12.39
5 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.50
6 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.69
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Osinek, Richter, Kůtek, Nádhera Osinek, Richter, Kůtek, Nádhera SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:33.75
2 Sztrapek, Had, Petrikovič, Vaidiš Sztrapek, Had, Petrikovič, Vaidiš SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:35.78
3 Pejšman, Vurm, Bureš, Hanák Pejšman, Vurm, Bureš, Hanák SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1:38.70
4 Goga, Nachmuller, Fiala, Zoaitter Goga, Nachmuller, Fiala, Zoaitter PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 1:50.09
5 Kraft, Blažek, Juráš, Škarda Kraft, Blažek, Juráš, Škarda TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:53.85
6 Vojtěch, Slaba, Krbec Vojtěch, Slaba, Krbec TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:03.99
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petrikovičová, Uhlová, Jarošová, Tiralová Petrikovičová, Uhlová, Jarošová, Tiralová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:45.48
2 Štěrbová, Markofová, Korbová, Vébrová Štěrbová, Markofová, Korbová, Vébrová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:47.54
3 Nová, Burešová, Navrátilová, Augustová Nová, Burešová, Navrátilová, Augustová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:53.30
4 Hyklová, Tóthová, Machalcová, Sedlecká Hyklová, Tóthová, Machalcová, Sedlecká SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1:53.46
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hanykýřová, Suková, Šebestová, Bílková Hanykýřová, Suková, Šebestová, Bílková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:55.09
2 Loufková, Kejzarová, Vaňková, Fričová Loufková, Kejzarová, Vaňková, Fričová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1:58.70
3 Šalátová, Schveinerová, Kotroušová, Zrůstová Šalátová, Schveinerová, Kotroušová, Zrůstová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:01.13
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 1.65
MS Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 1.98
MS Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 2.01
MS Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.83
MS Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.98
MS Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 1.92
MS Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.86
MS Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.95
MS Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.86
MS Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.86
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 1.43
2 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 1.40
MS Lukáš LamačLukáš Lamač
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
03 1.55
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Antonín VrbaAntonín Vrba
AK SokolovAK Sokolov
05 1.34
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
02 1.51
2 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 1.30
MS Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 1.48
MS Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 1.60
MS Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1.72
MS Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
94 1.81
MS Anna JaškinaAnna Jaškina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.60
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.60
Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 1.60
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 1.40
2 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 1.35
3 Eliška ČesákováEliška Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 1.30
MS Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1.46
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1.40
2 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1.31
3 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 1.31
4 Dominika HejdováDominika Hejdová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 1.28
5 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 1.15
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Jan AmlerJan Amler
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 6.08
MS Petr OgounPetr Ogoun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
84 6.55
MS Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 5.90
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 6.80
MS Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 6.34
MS Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 5.85
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 6.10
2 Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
02 5.85
3 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 5.65
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 5.61
5 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 4.88
MS Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 4.94
MS Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6.96
MS Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.77
MS Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.90
Jiří TřesohlavýJiří Třesohlavý
AK SokolovAK Sokolov
02 DNS
David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
02 DNS
Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 5.70
2 Jan KundrátJan Kundrát
AK SokolovAK Sokolov
03 5.23
3 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 5.16
4 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 5.10
5 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 4.93
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín VrbaAntonín Vrba
AK SokolovAK Sokolov
05 4.75
2 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.15
3 Jan ŠveňhaJan Šveňha
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 4.14
4 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.01
5 Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4.00
6 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 3.95
7 David HubenýDavid Hubený
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 3.91
8 Matyáš BokrMatyáš Bokr
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 3.50
9 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 3.37
Matěj DenkMatěj Denk
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 NM
Kryštof NovákKryštof Novák
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 5.79
MS Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5.52
MS Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5.70
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
00 5.42
2 Patricie TóthováPatricie Tóthová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
00 4.76
MS Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 5.15
MS Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 4.94
MS Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5.79
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
02 5.00
2 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 4.74
3 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 4.68
4 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 4.54
5 Kristina NováKristina Nová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 4.53
MS Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 5.41
MS Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.40
MS Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 5.40
MS Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 5.17
MS Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 5.10
MS Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 5.09
MS Daniela FürstováDaniela Fürstová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 4.88
MS Marie LillováMarie Lillová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 4.75
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 4.72
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4.63
3 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4.55
4 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 4.35
5 Nicole HofmannováNicole Hofmannová
AK SokolovAK Sokolov
04 4.21
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 4.10
7 Valentýna MaršíkováValentýna Maršíková
AK SokolovAK Sokolov
04 3.92
Tereza KotroušováTereza Kotroušová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 3.85
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.67
2 Markéta FričováMarkéta Fričová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.30
3 Lucie MaškováLucie Mašková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 4.10
4 Tereza KosováTereza Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4.01
5 Viktorie DrobnáViktorie Drobná
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 3.79
6 Tereza SkalováTereza Skalová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 3.73
7 Terezie DrobnáTerezie Drobná
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 3.63
8 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 3.50
9 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 3.30
MS Františka ČernáFrantiška Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.03
Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4.14
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 08.11
2 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 07.49
3 Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 06.96
4 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 05.87
5 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 05.84
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 08.73
2 Matyáš BokrMatyáš Bokr
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 07.17
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 06.30
4 Tomáš OravaTomáš Orava
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 06.02
5 Kryštof NovákKryštof Novák
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 04.86
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana BulkováJana Bulková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 12.80
2 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 09.35
3 Hana ZápotockáHana Zápotocká
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 08.70
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13.01
MS Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 13.00
MS Linda ČechováLinda Čechová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 10.77
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 10.29
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 09.45
3 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 09.14
4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 08.97
5 Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová
AK SokolovAK Sokolov
03 08.96
6 Aneta HradskáAneta Hradská
AK SokolovAK Sokolov
04 08.52
7 Barbora BílkováBarbora Bílková
AK SokolovAK Sokolov
04 07.86
8 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 07.21
9 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 06.89
10 Eliška ČesákováEliška Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 06.44
11 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
03 05.53
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 09.80
2 Jiří HampejsJiří Hampejs
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 08.09
3 David BerkaDavid Berka
AK SokolovAK Sokolov
04 08.03
MS Alexandr ŠimekAlexandr Šimek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 08.98
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
98 10.42
Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
97 DNS
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 10.51
2 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 10.08
MS Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.18
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 11.31
2 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 10.30
MS Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 14.67
David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
02 DNS
Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
02 DNS
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš SzmitekTomáš Szmitek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 11.85
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 14.21
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 20.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 16.16
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 DNS
Celkem 2 závodníků