výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (20. 1. 2018)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.69 q 0.126
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.76 q 0.129
3 Karol KwiatkowskiKarol Kwiatkowski 96 PolandPoland 3 06.87 q 0.183
4 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 920428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 06.94 q 0.195
5 Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski 98 PolandPoland 6 07.02 q 0.179
6 Damian HalgasDamian Halgas 93 PolandPoland 2 07.07 q 0.160
7 Natan FiedeňNatan Fiedeň 98 PolandPoland 1 07.14 q 0.141
8 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 971008 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 07.16 q 0.182
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.19 0.148
2 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovakiaSlovakia 2 07.20 0.160
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.22 0.155
4 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 07.27 0.205
Jakub OndriskaJakub Ondriska 961216 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.27 0.202
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.29 0.208
7 Kamil SztanderskiKamil Sztanderski 98 PolandPoland 6 07.40 0.190
8 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 07.41 0.160
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.27 0.149
2 Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.32 0.160
3 Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.43 0.196
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.54 0.167
5 Ondřej JurákOndřej Jurák 960916 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.55 0.166
6 Dawid DybalaDawid Dybala 98 PolandPoland 3 07.63 0.210
7 Jakub KubičnýJakub Kubičný 950628 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 07.73 0.169
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariusz SyzdekMariusz Syzdek 89 PolandPoland 2 07.34 0.153
2 Jiří HabichJiří Habich 900628 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.36 0.143
3 Ondřej ŠandoOndřej Šando 981009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 07.83 0.190
Oldřich CmajdálkaOldřich Cmajdálka 970102 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.83 0.149
Ondřej HabrOndřej Habr 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 07.83 0.208
6 Matouš JemelkaMatouš Jemelka 960320 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 07.90 0.191
7 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 890430 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.09 0.361
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.66
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.72
3 Karol KwiatkowskiKarol Kwiatkowski 96 PolandPoland 3 06.84
4 Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski 98 PolandPoland 2 06.93
5 Damian HalgasDamian Halgas 93 PolandPoland 7 07.04
6 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 971008 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 07.18
7 Natan FiedeňNatan Fiedeň 98 PolandPoland 1 07.20
Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 920428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 11:21) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jacek MajewskiJacek Majewski 00 PolandPoland 4 06.99 q 0.140
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.10 q 0.144
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.15 q 0.172
4 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 07.25 q 0.173
5 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.39 0.158
6 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 07.43 0.327
Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 7 DQ 162.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 11:21) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 990315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.28 q 0.154
2 David DvořákDavid Dvořák 991106 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.36 0.172
Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.36 0.146
4 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 991014 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.42 0.352
Kasper PrzeradzkiKasper Przeradzki 00 PolandPoland 3 07.42 0.234
6 Jan VařekaJan Vařeka 991001 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 07.45 0.183
7 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 07.49 0.145
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 11:21) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KristekLukáš Kristek 990218 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.41 0.193
2 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 07.51 0.161
3 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.57 0.230
4 Petr LisníkPetr Lisník 000720 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 07.67 0.166
5 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 000810 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 07.77 0.192
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ 162.7
Mateusz PazdierzMateusz Pazdierz 00 PolandPoland 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 11:21) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 991118 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.57 0.199
2 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 000703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.64 0.193
3 Jakub KacerJakub Kacer 001001 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.65 0.194
4 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 000215 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.73 0.186
5 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 001221 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.77 0.181
6 Martin BelfínMartin Belfín 001205 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.81 0.191
7 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 990401 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.96 0.393
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 20.1.2018 - 11:21) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rafal PajakRafal Pajak 99 PolandPoland 2 07.08 q 0.169
2 Pawel DzidaPawel Dzida 99 PolandPoland 7 07.09 q 0.160
3 Marcin GibasMarcin Gibas 99 PolandPoland 6 07.17 q 0.408
4 Mateusz ZiebaMateusz Zieba 00 PolandPoland 4 07.82 0.234
5 Jiří ŠtichaJiří Šticha 000803 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.86 0.173
6 Jakub VrátnýJakub Vrátný 000409 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.56 0.414
Celkem 6 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 13:41) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rafal PajakRafal Pajak 99 PolandPoland 5 07.01
2 Jacek MajewskiJacek Majewski 00 PolandPoland 4 07.02
3 Pawel DzidaPawel Dzida 99 PolandPoland 3 07.04
4 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.09
5 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.11
Marcin GibasMarcin Gibas 99 PolandPoland 7 07.11
7 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.23
8 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 990315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 07.36
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 13:42) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.02
2 Jakub SikorskiJakub Sikorski 01 PolandPoland 5 07.10
3 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 PolandPoland 3 07.23
4 Viktor KocourekViktor Kocourek 011125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.28
5 Oktawius KuleszaOktawius Kulesza 01 PolandPoland 2 07.33
6 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.37
7 Jan MautnerJan Mautner 010515 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.38
8 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 JAC BrnoJAC Brno 8 07.45
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 11:22) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.05 q 0.185
2 Jakub SikorskiJakub Sikorski 01 PolandPoland 4 07.14 q 0.164
3 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 PolandPoland 6 07.21 q 0.199
4 Viktor KocourekViktor Kocourek 011125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.32 q 0.186
5 Oktawius KuleszaOktawius Kulesza 01 PolandPoland 1 07.33 q 0.168
6 Jan MautnerJan Mautner 010515 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.34 q 0.168
7 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.51 0.194
Bartosz PtakBartosz Ptak 01 PolandPoland 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 11:22) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.39 q 0.158
2 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 JAC BrnoJAC Brno 7 07.49 q 0.200
3 Marek KretMarek Kret 010316 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.56 0.166
4 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 07.58 0.176
5 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 011226 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.59 0.186
6 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.63 0.158
7 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.67 0.148
8 Patryk KowaliszynPatryk Kowaliszyn 01 PolandPoland 4 07.71 0.194
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 11:22) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.54 0.165
2 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.56 0.164
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 010728 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.59 0.186
4 Marek CelfrMarek Celfr 020304 JAC BrnoJAC Brno 2 07.61 0.170
5 František KřivánekFrantišek Křivánek 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.64 0.206
6 Michal MoroňMichal Moroň 02 PolandPoland 4 07.78 0.162
Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 11:22) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PruknerJakub Prukner 010828 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.63
2 Václav PfefferVáclav Pfeffer 020529 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.69
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.73
4 Tomasz KapsTomasz Kaps 01 PolandPoland 1 07.74
5 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 020123 JAC BrnoJAC Brno 8 07.77
Michal ChlubaMichal Chluba 03 PolandPoland 7 07.77
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 20.1.2018 - 11:22) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patryk OrzolPatryk Orzol 02 PolandPoland 1 07.77
2 Tomáš ChytilTomáš Chytil 021209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.80
3 Filip AdámekFilip Adámek 010603 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.86
4 Milosz CitakMilosz Citak 03 PolandPoland 2 07.93
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 07.96
6 Igor JaenelIgor Jaenel 04 PolandPoland 8 08.86
Adrian SwietekAdrian Swietek 01 PolandPoland 7 DNS
Marek MacuraMarek Macura 020114 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 20.1.2018 - 11:22) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik CholewaDominik Cholewa 01 PolandPoland 6 07.79
2 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 010809 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 07.95
3 Šimon MorcinekŠimon Morcinek 010615 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.99
4 Mateusz WojtkowiakMateusz Wojtkowiak 03 PolandPoland 7 08.49
Grzegorz BremoraGrzegorz Bremora 98 PolandPoland 2 DNS
Tadeáš BöhmTadeáš Böhm 011018 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Michal KaizarMichal Kaizar 020401 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (so, 20.1.2018 - 11:22) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 PolandPoland 7 07.61
2 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 PolandPoland 2 07.67
3 Daniel HieronimDaniel Hieronim 00 PolandPoland 6 07.72
4 Ivan CharbakaIvan Charbaka 010622 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.76
5 Tobiasz BarnabasTobiasz Barnabas 02 PolandPoland 3 07.93
6 Marek ŽemlaMarek Žemla 010712 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.15
7 Ondřej NěmecOndřej Němec 021224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.46
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 10:52) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 960125 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.46 q 0.158
2 Jana SlaninováJana Slaninová 900716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.57 q 0.145
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 941124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.76 q 0.182
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 970314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.91 q 0.236
Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.91 q 0.150
6 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 950915 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.29 0.220
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 10:52) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena WronkaMagdalena Wronka 95 PolandPoland 7 07.91 q 0.348
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 960729 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.20 q 0.212
3 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 961119 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.55 0.155
4 Markéta StránskáMarkéta Stránská 000906 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 08.77 0.190
Larisa CiesielskaLarisa Ciesielska 98 PolandPoland 3 DNS
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 030305 ASK BlanskoASK Blansko 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 10:52) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Malgorzata SzadeMalgorzata Szade 00 PolandPoland 7 08.13 q 0.359
2 Aneta PalánováAneta Palánová 970116 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.50 0.419
3 Iveta MocharováIveta Mocharová 980524 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.68 0.199
4 Barbora OlivkováBarbora Olivková 970420 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.78 0.436
5 Monika NavrátilováMonika Navrátilová 001209 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 09.03 0.178
6 Sabina KramnáSabina Kramná 980909 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.19 0.193
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 13:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 960125 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.43
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 941124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.69
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 970314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.82
4 Magdalena WronkaMagdalena Wronka 95 PolandPoland 6 07.84
5 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.88
6 Malgorzata SzadeMalgorzata Szade 00 PolandPoland 1 08.07
7 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 960729 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.27
Jana SlaninováJana Slaninová 900716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 13:26) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.80
2 Natalia MachNatalia Mach 99 PolandPoland 5 07.82
3 Magdalena MiekiňskaMagdalena Miekiňska 99 PolandPoland 4 07.85
4 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 2 07.87
Věra HolubářováVěra Holubářová 000604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 07.87
6 Lada ČinčilováLada Činčilová 000510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.23
7 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 000526 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.26
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 000528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 10:51) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena MiekiňskaMagdalena Miekiňska 99 PolandPoland 4 07.80 q 0.184
2 Natalia MachNatalia Mach 99 PolandPoland 5 07.84 q 0.208
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.88 q 0.178
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 000604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 07.97 q 0.336
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 6 07.97 q 0.187
6 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 991004 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.30 0.197
7 Alicja SlomkaAlicja Slomka 99 PolandPoland 1 08.54 0.175
Leona MarečkováLeona Marečková 001029 ASK BlanskoASK Blansko 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 10:51) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 000526 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.25 q 0.200
2 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 000528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.28 q 0.531
3 Hana TrundováHana Trundová 990507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.34 0.277
4 Sabina PohlSabina Pohl 99 PolandPoland 4 08.37 0.194
5 Patrycja HruzikPatrycja Hruzik 00 PolandPoland 3 08.47 0.205
6 Klaudia SczepanikKlaudia Sczepanik 00 PolandPoland 6 08.54 0.166
7 Jana NovákováJana Nováková 000717 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.60 0.179
Johana MičánkováJohana Mičánková 000509 JAC BrnoJAC Brno 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 10:51) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada ČinčilováLada Činčilová 000510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.25 q 0.168
2 Nikola PlocováNikola Plocová 990925 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.35 0.168
3 Lenka JaroškováLenka Jarošková 000106 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 08.52 0.183
4 Jagoda BialekJagoda Bialek 00 PolandPoland 3 08.60 0.314
5 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 000312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.64 0.328
6 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.66 0.162
7 Karolína RozsypalováKarolína Rozsypalová 000728 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.07 0.176
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 10:51) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sylwa CiupekSylwa Ciupek 00 PolandPoland 4 08.32 0.415
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.45 0.233
3 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 990513 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.71 0.352
4 Jana BartošováJana Bartošová 001205 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.72 0.152
5 Valerie BínováValerie Bínová 000919 TJ OslavanyTJ Oslavany 6 08.87 0.175
6 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová 001018 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 09.20 0.171
7 Petra NovákováPetra Nováková 991008 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.60 0.342
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 020409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.77 q 0.138
2 Julia PolakJulia Polak 01 PolandPoland 4 07.78 q 0.202
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 010112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.84 q 0.162
4 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 07.89 q 0.150
5 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 010501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.97 q 0.170
6 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 010627 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.32 0.179
Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 01 PolandPoland 6 DNS
Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 PolandPoland 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HerzováNikola Herzová 010714 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.16 0.151
2 Dominika MikováDominika Miková 020409 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.18 0.216
3 Věra LenskáVěra Lenská 010108 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.21 0.180
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 010404 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.22 0.185
5 Julia MucJulia Muc 01 PolandPoland 3 08.30 0.176
6 Antonia MichalakAntonia Michalak 01 PolandPoland 5 08.31 0.194
7 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 020418 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.33 0.161
8 Denisa PláškováDenisa Plášková 020907 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 08.41 0.205
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliwia ZimolagOliwia Zimolag 05 PolandPoland 7 08.15 q 0.201
2 Marie SchubertováMarie Schubertová 011021 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.24 0.209
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 010207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 08.31 0.190
4 Ludmila HájkováLudmila Hájková 020107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.33 0.178
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.39 0.391
6 Barbora PokornáBarbora Pokorná 020801 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.44 0.151
7 Anna DziadziaAnna Dziadzia 02 PolandPoland 1 08.45 0.248
8 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 021009 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 08.46 0.168
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 020204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.34 0.342
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 021005 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 08.34 0.220
3 Alicja NaporaAlicja Napora 03 PolandPoland 5 08.52 0.249
4 Klaudia LakotaKlaudia Lakota 01 PolandPoland 7 08.56 0.171
5 Justýna DaňkováJustýna Daňková 021009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.60
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 020409 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.72 0.225
Anna DziadziaAnna Dziadzia 02 PolandPoland
Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk 020624 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
Beáta KupkováBeáta Kupková 021110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Celkem 9 závodníků
Rozběh 5 (so, 20.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka MatulováLenka Matulová 020223 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.46 0.219
2 Zuzana WawrykaZuzana Wawryka 04 PolandPoland 8 08.47 0.158
3 Zuzana RehákováZuzana Reháková 010115 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.48 0.149
4 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 020131 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.52 0.145
5 Monica HladíkováMonica Hladíková 011005 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.57 0.204
6 Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba 01 PolandPoland 7 08.62 0.202
7 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 020104 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.70 0.370
8 Simona ŽiškováSimona Žišková 020522 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 08.72 0.181
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 20.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika TuckaDominika Tucka 01 PolandPoland 8 08.57 0.406
Mariana FrankováMariana Franková 020510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.57 0.176
3 Agáta TepláAgáta Teplá 021230 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.60 0.325
4 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 020512 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.84 0.401
5 Adéla HlochováAdéla Hlochová 020317 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.92 0.360
6 Patrycja GajewskaPatrycja Gajewska 04 PolandPoland 1 08.99 0.310
Tereza MartinkováTereza Martinková 020930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DQ 162.7
Hana HájkováHana Hájková 020426 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 20.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalia NykazaNatalia Nykaza 01 PolandPoland 1 08.61 0.193
2 Šárka PallováŠárka Pallová 020315 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.62 0.209
3 Marie SvozilováMarie Svozilová 021206 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.78 0.201
Sára VitovskáSára Vitovská 011004 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.78 0.203
5 Anna KolegarováAnna Kolegarová 020916 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.79 0.400
6 Julia ŠlusarczykJulia Šlusarczyk 05 PolandPoland 8 08.86 0.309
7 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 021002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.93 0.253
8 Julia CzarneckaJulia Czarnecka 05 PolandPoland 7 09.38 0.368
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (so, 20.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martyna ZieburaMartyna Ziebura 01 PolandPoland 7 07.74 q 0.150
2 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 PolandPoland 2 08.59 0.567
3 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 020916 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.85 0.259
4 Petra PicmausováPetra Picmausová 020217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.04 0.180
5 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 021113 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 09.22 0.193
6 Kateřina JurkovičováKateřina Jurkovičová 000522 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.27 0.190
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 20.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 PolandPoland 4 08.33 0.181
2 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 010116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.42 0.159
3 Lucie HöfrováLucie Höfrová 010111 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.56 0.195
4 Darina KřenkováDarina Křenková 010615 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.01 0.223
5 Natalie MarešováNatalie Marešová 021112 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.18 0.163
6 Eliška HubáčkováEliška Hubáčková 021129 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.48 0.192
7 Aneta MacháčkováAneta Macháčková 020531 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 10.17 0.178
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (so, 20.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SlovákováLucie Slováková 021219 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.90 0.198
2 Denisa PánkováDenisa Pánková 020503 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.13 0.171
3 Sofie GálováSofie Gálová 010821 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.27 0.427
4 Aneta PavlisováAneta Pavlisová 010927 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 09.43 0.350
Adriana GrulichováAdriana Grulichová 000526 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Laura TrávníkováLaura Trávníková 020914 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Barbora VoznicováBarbora Voznicová 020611 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 11 (so, 20.1.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alicja GoebelAlicja Goebel 03 PolandPoland 5 08.15 q 0.319
2 Marta GawelekMarta Gawelek 01 PolandPoland 7 08.27 0.198
3 Klára JelínkováKlára Jelínková 010907 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.53 0.170
4 Wiktoria CitakWiktoria Citak 03 PolandPoland 4 08.73 0.383
5 Lenka MatelováLenka Matelová 020926 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.63 0.208
Tereza KutáčováTereza Kutáčová 011230 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 13:27) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 PolandPoland 3 07.67
2 Martyna ZieburaMartyna Ziebura 01 PolandPoland 4 07.73
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 010112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.80
4 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 07.82
5 Lucie MičunkováLucie Mičunková 020409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.97
6 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 010501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.00
7 Oliwia ZimolagOliwia Zimolag 05 PolandPoland 1 08.17
8 Alicja GoebelAlicja Goebel 03 PolandPoland 8 08.18
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natan FiedeňNatan Fiedeň 98 PolandPoland 5 21.90
2 Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski 98 PolandPoland 3 21.91
3 Damian HalgasDamian Halgas 93 PolandPoland 4 22.47
4 Ondřej JurákOndřej Jurák 960916 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.88
5 Jakub KubičnýJakub Kubičný 950628 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 24.76
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.71
2 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovakiaSlovakia 5 22.80
3 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 900824 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.11
4 Matouš JemelkaMatouš Jemelka 960320 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 25.24
5 Ondřej HabrOndřej Habr 990415 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 25.67
David CésarDavid César 941009 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.45
2 Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.58
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.32
4 Milosz CitakMilosz Citak 03 PolandPoland 1 24.76
5 Oldřich CmajdálkaOldřich Cmajdálka 970102 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 25.28
Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.94
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 22.97
3 Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 22.98
4 David DvořákDavid Dvořák 991106 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 23.37
5 Jakub OndriskaJakub Ondriska 961216 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 23.40
6 Dawid DybalaDawid Dybala 98 PolandPoland 2 24.98
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 17:06) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.62
2 Jacek MajewskiJacek Majewski 00 PolandPoland 3 23.03
3 Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.18
Daniel HieronimDaniel Hieronim 00 PolandPoland 6 DNS
David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 17:06) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 3 22.76
2 Kasper PrzeradzkiKasper Przeradzki 00 PolandPoland 5 22.80
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.11
4 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.03
5 Lukáš KristekLukáš Kristek 990218 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.09
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 17:06) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.49
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.61
3 Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 3 22.78
4 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 24.15
5 Petr OpatrnýPetr Opatrný 000106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 26.84
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 17:06) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.17
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.18
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 990315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 23.45
4 Jan PíšekJan Píšek 001104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.72
5 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 990211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.05
6 Aleš KučeraAleš Kučera 000913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 25.53
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 17:06) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KacerJakub Kacer 001001 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 23.75
2 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 23.78
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 991014 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 24.29
4 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 991118 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.85
5 Martin BelfínMartin Belfín 001205 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.39
Mateusz PazdierzMateusz Pazdierz 00 PolandPoland 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 20.1.2018 - 17:06) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PajakJakub Pajak 01 PolandPoland 6 22.47
2 Filip KulpeckiFilip Kulpecki 99 PolandPoland 1 24.44
3 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 000810 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 25.39
4 René CankovRené Cankov 001011 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 25.43
5 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 000215 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 25.48
6 Jakub VrátnýJakub Vrátný 000409 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.32
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 17:07) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 PolandPoland 4 23.07
2 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 JAC BrnoJAC Brno 5 23.26
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 23.60
4 Robin SloukaRobin Slouka 020513 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 24.64
5 Filip AdámekFilip Adámek 010603 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 25.67
6 Michal TešnarMichal Tešnar 010718 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 17:07) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 23.59
2 Viktor KocourekViktor Kocourek 011125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.05
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 24.27
4 Marek CelfrMarek Celfr 020304 JAC BrnoJAC Brno 2 24.59
5 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 020123 JAC BrnoJAC Brno 5 24.78
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 17:07) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kacper MorawskiKacper Morawski 02 PolandPoland 3 23.58
2 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.87
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 24.18
4 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.59
Oktawius KuleszaOktawius Kulesza 01 PolandPoland 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 17:07) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.49
2 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 24.26
3 Pawel WiewiorkaPawel Wiewiorka 02 PolandPoland 3 25.17
Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 17:07) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 010321 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 24.00
2 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 010728 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 24.16
3 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.44
4 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolandPoland 5 24.56
5 Sergej ObradovičSergej Obradovič 01 SerbiaSerbia 4 25.45
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 20.1.2018 - 17:07) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 24.47
2 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.68
3 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 011226 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 25.02
4 Jan PetrášJan Petráš 010810 AK KroměřížAK Kroměříž 2 26.81
Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 20.1.2018 - 17:07) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 23.80
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.40
3 Jakub PruknerJakub Prukner 010828 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 24.80
4 Jan VavříčekJan Vavříček 010914 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 24.99
5 Tomáš ChytilTomáš Chytil 021209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 25.53
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 20.1.2018 - 17:07) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milosz KusMilosz Kus 02 PolandPoland 4 23.99
2 František KřivánekFrantišek Křivánek 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.80
3 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 26.00
4 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 021120 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 26.30
Tadeáš BöhmTadeáš Böhm 011018 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Daniel HieronimDaniel Hieronim 00 PolandPoland 3 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 961101 AK KroměřížAK Kroměříž 3 24.07
2 Jana SlaninováJana Slaninová 900716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.13
3 Pavla FalharováPavla Falharová 971007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.21
4 Dominika TuckaDominika Tucka 01 PolandPoland 2 26.97
5 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 961119 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.15
6 Sabina KramnáSabina Kramná 980909 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 31.56
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Malgorzata SzadeMalgorzata Szade 00 PolandPoland 4 26.02
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 981001 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 27.26
3 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 950915 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 27.88
4 Wiktoria CitakWiktoria Citak 03 PolandPoland 1 28.84
5 Barbora OlivkováBarbora Olivková 970420 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 29.81
Monika NavrátilováMonika Navrátilová 001209 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 16:26) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 990122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.28
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 000604 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.48
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 001223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 26.75
4 Jana NovákováJana Nováková 000717 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 28.35
Natalia ZawronekNatalia Zawronek 99 PolandPoland 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 16:26) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalia MachNatalia Mach 99 PolandPoland 4 25.75
2 Malgorzata ZamoraMalgorzata Zamora 99 PolandPoland 3 26.56
3 Katarzyna CieslarKatarzyna Cieslar 99 PolandPoland 5 27.20
4 Sabina PohlSabina Pohl 99 PolandPoland 6 27.52
5 Klaudia SczepanikKlaudia Sczepanik 00 PolandPoland 2 28.44
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 16:26) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sylwa CiupekSylwa Ciupek 00 PolandPoland 5 26.86
2 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 991004 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 27.01
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 000312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.81
4 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 990822 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.03
Leona MarečkováLeona Marečková 001029 ASK BlanskoASK Blansko 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 16:26) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada ČinčilováLada Činčilová 000510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 27.03
2 Barbora BegováBarbora Begová 000324 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 27.38
3 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 990504 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 27.40
4 Hana TrundováHana Trundová 990507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 27.64
5 Justyna ZwiasJustyna Zwias 99 PolandPoland 6 28.10
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 16:26) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 000129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 27.96
2 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 00 PolandPoland 2 28.29
3 Jagoda BialekJagoda Bialek 00 PolandPoland 6 28.86
4 Karolína RozsypalováKarolína Rozsypalová 000728 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 31.67
Barbora HadašováBarbora Hadašová 991214 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DQ 162.7
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 20.1.2018 - 16:26) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 28.96
2 Valerie BínováValerie Bínová 000919 TJ OslavanyTJ Oslavany 5 30.15
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 30.45
4 Eva TešnarováEva Tešnarová 991024 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 31.16
5 Alice ProcházkováAlice Procházková 001123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 31.45
6 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 000619 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 31.76
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 16:27) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 010627 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 26.19
2 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 010501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 26.60
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 020920 JAC BrnoJAC Brno 4 26.80
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 010207 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 26.90
5 Simona ŽiškováSimona Žišková 020522 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 29.44
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 16:27) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 25.82
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 010112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.88
3 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolandPoland 5 27.52
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 021011 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.97
5 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 010804 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 28.47
6 Natalia SobikNatalia Sobik 02 PolandPoland 1 28.89
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 16:27) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 01 PolandPoland 3 27.56
2 Weronika NagiecWeronika Nagiec 02 PolandPoland 2 27.80
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 020321 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 27.99
4 Justýna DaňkováJustýna Daňková 021009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 28.24
5 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 020616 MC atletika BrnoMC atletika Brno 4 28.57
6 Anna DziadziaAnna Dziadzia 02 PolandPoland 1 28.90
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 16:27) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára KučerováBára Kučerová 010526 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 27.05
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 020204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 27.28
3 Marie SchubertováMarie Schubertová 011021 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 28.06
4 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 011107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 28.30
5 Laura TrávníkováLaura Trávníková 020914 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.80
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 16:27) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika MikováDominika Miková 020409 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.94
2 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 PolandPoland 5 27.27
3 Tereza SmolkováTereza Smolková 010426 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 27.59
4 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 021009 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 27.89
5 Monica HladíkováMonica Hladíková 011005 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.10
6 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 020516 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 28.96
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 20.1.2018 - 16:27) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 011109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 27.61
2 Věra LenskáVěra Lenská 010108 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.66
3 Natalia NykazaNatalia Nykaza 01 PolandPoland 5 27.84
4 Julia HajdukJulia Hajduk 01 PolandPoland 4 27.91
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 020421 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 28.54
6 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 010320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 29.05
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 20.1.2018 - 16:27) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 020104 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 28.33
2 Agáta TepláAgáta Teplá 021230 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 28.60
3 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 020628 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 28.98
4 Natálie HlušíNatálie Hluší 021209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 29.08
5 Mariana FrankováMariana Franková 020510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 29.31
6 Lenka MatelováLenka Matelová 020926 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 31.86
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 20.1.2018 - 16:27) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka MatulováLenka Matulová 020223 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 28.27
2 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 020916 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 29.13
3 Anna KolegarováAnna Kolegarová 020916 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 29.24
4 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 021002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 29.41
5 Monika BartošováMonika Bartošová 020909 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 30.66
6 Aneta MacháčkováAneta Macháčková 020531 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 35.94
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 20.1.2018 - 16:27) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MagerováKarolína Magerová 020424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 28.39
2 Beáta KupkováBeáta Kupková 021110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 28.54
3 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 020131 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 29.03
4 Sára VitovskáSára Vitovská 011004 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 30.47
5 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 010102 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 30.86
6 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 010628 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 31.38
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 49.60
2 David CésarDavid César 941009 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.65
3 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.66
4 Jan SadilJan Sadil 960310 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 51.19
5 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 51.39
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovakiaSlovakia 2 49.56
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 900824 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 50.43
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 50.69
4 Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 50.70
5 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.11
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 52.05
2 Jakub KubičnýJakub Kubičný 950628 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 53.26
3 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 54.22
4 Dawid BubalaDawid Bubala 97 PolandPoland 3 58.32
Jakub OndriskaJakub Ondriska 961216 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 15:16) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 49.47
2 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.86
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.52
4 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 51.93
Jakub KwašniakJakub Kwašniak 99 PolandPoland 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 15:16) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 49.33
2 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 51.45
3 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.99
4 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 52.85
5 Dominik CzerniecDominik Czerniec 00 PolandPoland 2 55.53
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 15:16) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 000703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 55.22
2 Aleš KučeraAleš Kučera 000913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 55.48
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík 001008 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 56.99
4 Petr FrancPetr Franc 980826 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 59.01
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 15:16) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil GlabekKamil Glabek 00 PolandPoland 2 53.47
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 53.78
3 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 990211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 53.91
4 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 001221 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 55.67
5 Petr OpatrnýPetr Opatrný 000106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 59.70
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 15:17) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 50.68
2 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 51.25
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 51.98
4 Kamil SwalskiKamil Swalski 01 PolandPoland 2 53.51
5 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 57.81
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 15:17) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 52.22
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 52.91
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 53.11
4 Jakub KitaJakub Kita 01 PolandPoland 5 53.25
5 Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 2 54.27
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 15:17) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 52.47
2 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 52.48
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 52.94
4 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 53.16
5 Bartolomiej RóžanskiBartolomiej Róžanski 02 PolandPoland 5 53.33
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 15:17) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 55.27
2 Sergej ObradovičSergej Obradovič 01 SerbiaSerbia 4 57.11
3 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.17
4 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 021120 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 58.81
Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 15:17) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal LadakMichal Ladak 01 PolandPoland 3 55.53
2 Jan VavříčekJan Vavříček 010914 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.71
3 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 57.05
4 David PetrDavid Petr 020521 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 59.30
5 Michal TešnarMichal Tešnar 010718 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.44
6 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 61.52
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HálováKateřina Hálová 810625 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 56.52
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 981001 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 60.63
3 Tereza ČaladiTereza Čaladi 960813 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 61.71
4 Julia ZagajskaJulia Zagajska 03 PolandPoland 2 63.10
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 960729 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 62.23
2 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 980520 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 64.99
3 Julia LiberkowskaJulia Liberkowska 03 PolandPoland 2 68.35
Daniela JanatováDaniela Janatová 970308 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 14:46) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 4 60.06
2 Wiktoria SynowiecWiktoria Synowiec 00 PolandPoland 5 60.28
3 Malgorzata ZamoraMalgorzata Zamora 99 PolandPoland 3 60.52
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 991026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 71.15
5 Alice ProcházkováAlice Procházková 001123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 74.97
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 14:46) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 990504 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 59.05
2 Lada ČinčilováLada Činčilová 000510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 61.39
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 990723 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.66
4 Katarzyna CieslarKatarzyna Cieslar 99 PolandPoland 4 62.23
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 001003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 63.40
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 14:46) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 001223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 59.79
2 Libuše ŠantováLibuše Šantová 990802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.62
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 000129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 61.50
4 Justyna ZwiasJustyna Zwias 99 PolandPoland 4 62.43
5 Ilona PorebskaIlona Porebska 99 PolandPoland 2 65.66
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 14:47) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 010627 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 58.50
2 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 01 PolandPoland 3 60.83
3 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 020628 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 63.87
4 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 020616 MC atletika BrnoMC atletika Brno 2 64.83
5 Bára KučerováBára Kučerová 010526 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 65.68
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 14:47) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra SobstelSandra Sobstel 01 PolandPoland 4 58.68
2 Marta KalmukMarta Kalmuk 01 PolandPoland 5 60.50
3 Tereza SmolkováTereza Smolková 010426 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 60.60
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 011109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 62.94
5 Sabina FiantováSabina Fiantová 020409 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 64.92
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 14:47) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 021005 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 61.86
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 021011 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 62.13
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 020321 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 62.86
4 Karolína MagerováKarolína Magerová 020424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 63.65
5 Monica HladíkováMonica Hladíková 011005 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 63.86
6 Marta KuboszekMarta Kuboszek 01 PolandPoland 1 64.80
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 14:47) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 011122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 61.35
2 Mariana FrankováMariana Franková 020510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 66.77
3 Petra TáborskáPetra Táborská 010130 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 67.20
4 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 010628 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 69.12
5 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 010102 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 69.34
6 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 020927 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 69.95
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 13:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:51.01
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:54.98
3 Grzegorz KaczanGrzegorz Kaczan 93 PolandPoland 1 1:55.22
4 Jakub OstropolskiJakub Ostropolski 00 PolandPoland 3 1:55.75
5 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 1:55.97
6 Grzegorz BremoraGrzegorz Bremora 98 PolandPoland 2 1:56.08
7 Jan KunčickýJan Kunčický 990111 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 1:57.41
8 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 1:58.12
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 900909 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 13:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Robert LukasiakRobert Lukasiak 95 PolandPoland 2 1:56.01
2 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 7 1:56.63
3 Jan SadilJan Sadil 960310 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 1:57.72
4 Adrian ZieležnikAdrian Zieležnik 00 PolandPoland 5 1:58.90
5 Kamil KubickiKamil Kubicki 98 PolandPoland 4 2:00.21
6 Piotr SlonkaPiotr Slonka 99 PolandPoland 3 2:06.70
7 Olaf GluszekOlaf Gluszek 01 PolandPoland 1 2:08.97
Remigiusz CzerneckiRemigiusz Czernecki 00 PolandPoland 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 13:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠkojecJakub Škojec 000813 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:58.45
2 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.26
3 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:59.55
4 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:01.46
5 Radim BočekRadim Boček 991211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:01.66
6 Pawel HajdukPawel Hajduk 99 PolandPoland 2:04.32
7 Michael AudaMichael Auda 000111 JAC BrnoJAC Brno 2:04.82
8 Filip ZátopekFilip Zátopek 970831 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:14.10
9 Maciej HarezaMaciej Hareza 01 PolandPoland 2:17.55
10 Arkadiusz SolgaArkadiusz Solga 02 PolandPoland 2:21.01
Celkem 10 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 13:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HurtaAdam Hurta 890616 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:03.41
2 Jan BergerJan Berger 000329 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:04.09
3 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 991130 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:05.17
4 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:06.46
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:08.76
6 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 030616 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:10.89
7 Milan SerafinMilan Serafin 650320 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:13.51
8 Petr JežekPetr Ježek 011025 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2:14.23
9 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:20.96
10 Igor JaenelIgor Jaenel 04 PolandPoland 2:40.80
Celkem 10 závodníků
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 13:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:07.78
2 Lukáš KvakLukáš Kvak 010111 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:08.56
3 Martin BláhaMartin Bláha 020902 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:14.93
4 Libor VysloužilLibor Vysloužil 890102 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:16.49
5 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:16.59
6 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 000518 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:18.62
7 Matěj SmělíkMatěj Smělík 010108 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:19.91
8 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 020802 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:24.86
Vít UlehlaVít Ulehla 011107 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Adam FeranecAdam Feranec 020412 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrycja SuchowieckaPatrycja Suchowiecka 97 PolandPoland 3 2:11.84
2 Nicola SzeligaNicola Szeliga 00 PolandPoland 5 2:17.76
3 Julia HanJulia Han 99 PolandPoland 1 2:19.36
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 990507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 2:20.18
5 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 010604 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:20.68
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 990822 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:22.17
7 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 020218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:25.75
8 Klaudia WarmińskaKlaudia Warmińska 03 PolandPoland 6 2:27.97
9 Ewa PalaEwa Pala 03 PolandPoland 2 2:35.56
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 030305 ASK BlanskoASK Blansko 4 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 001003 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:19.72
2 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 990723 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:21.27
3 Julia BartzakJulia Bartzak 01 PolandPoland 3 2:23.03
4 Natalia OchnickaNatalia Ochnicka 03 PolandPoland 7 2:24.26
5 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 011109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:25.49
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 021209 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:26.81
7 Tereza MikolajczakováTereza Mikolajczaková 000124 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 2:35.48
8 Monika BartošováMonika Bartošová 020909 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 2:40.74
9 Sandra KuriataSandra Kuriata 00 PolandPoland 2 2:41.06
Kinga MrowiecKinga Mrowiec 01 PolandPoland 8 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona VydržalováSimona Vydržalová 000716 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 2:25.09
2 Klára VildomcováKlára Vildomcová 000519 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:38.18
3 Inga HoldysInga Holdys 02 PolandPoland 6 2:38.80
4 Martyna SzyszkaMartyna Szyszka 02 PolandPoland 9 2:40.01
5 Vendula KamenickáVendula Kamenická 020819 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:40.53
6 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 010601 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:41.98
7 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 011113 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:42.02
8 Denisa PánkováDenisa Pánková 020503 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:42.67
9 Anna BelaníkováAnna Belaníková 020106 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:42.69
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 020927 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:36.08
2 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 001204 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:37.17
3 Nicol GruberováNicol Gruberová 040429 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:40.18
4 Kateřina HolonováKateřina Holonová 010731 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:42.74
5 Natalia BartoňNatalia Bartoň 02 PolandPoland 9 2:44.03
6 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 020220 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:44.60
7 Petra TáborskáPetra Táborská 010130 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:45.11
8 Anežka JežováAnežka Ježová 040603 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 2:46.98
9 Lenka MatelováLenka Matelová 020926 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 2:58.56
10 Aneta MacháčkováAneta Macháčková 020531 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 3:20.89
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dawid MalinaDawid Malina 91 PolandPoland 5 4:01.49
2 Damian PolečDamian Poleč 97 PolandPoland 6 4:03.73
3 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 4:05.41
4 Dawid MysiukDawid Mysiuk 01 PolandPoland 7 4:07.23
5 Tomáš BátrlaTomáš Bátrla 991212 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 4:12.57
6 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 980601 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 4:13.34
7 Patrik PastorPatrik Pastor 010122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:20.28
8 David WittekDavid Wittek 981026 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:21.89
9 Martin GogelaMartin Gogela 010620 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 4:22.47
10 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 010414 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 4:24.19
11 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 960527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:25.91
12 Petr ŽďáraPetr Žďára 020729 AK KroměřížAK Kroměříž 4 4:30.36
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HurtaAdam Hurta 890616 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 4:29.19
2 Petr PazourekPetr Pazourek 000506 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:32.94
3 Marek GilíkMarek Gilík 990804 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:37.71
4 Michael BauchnerMichael Bauchner 020228 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:40.39
5 Ondřej VajdaOndřej Vajda 020422 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 4:42.31
6 Daniel JuříčekDaniel Juříček 020425 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 4:43.49
7 Kazimierz KudrysKazimierz Kudrys 02 PolandPoland 8 4:44.19
8 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 021123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 4:50.50
9 Jan PorubaJan Poruba 020219 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 4:51.75
10 Karel BaštýřKarel Baštýř 011027 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:53.83
11 Libor VysloužilLibor Vysloužil 890102 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 4:54.36
12 Oskar SliwkaOskar Sliwka 01 PolandPoland 9 4:55.94
13 Ondřej NěmecOndřej Němec 021224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 5:00.10
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona VrzalováSimona Vrzalová 880407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 4:16.50
2 Karolina GizaKarolina Giza 89 PolandPoland 5 4:24.15
3 Eliška SurmováEliška Surmová 000711 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 4:36.74
4 Karolína SasynováKarolína Sasynová 020704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:36.92
5 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 020809 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 4:38.78
6 Angelika StepienAngelika Stepien 00 PolandPoland 7 4:41.24
7 Eliška KalousováEliška Kalousová 980217 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 4:41.63
8 Lucie FilipováLucie Filipová 000229 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 4:56.65
Magdalena KrawczykMagdalena Krawczyk 92 PolandPoland 3 DNS
Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 970703 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 011208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 5:01.52
2 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 981120 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 5:12.06
3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 980520 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 5:24.22
4 Veronika PopelkováVeronika Popelková 010624 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 5:26.05
5 Hana HudcováHana Hudcová 991029 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 5:37.59
6 Lucie MatějováLucie Matějová 011124 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 5:45.90
7 Petra NovákováPetra Nováková 991008 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 6:19.39
Michaela BaklikováMichaela Bakliková 011012 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Simona VydržalováSimona Vydržalová 000716 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS
Celkem 9 závodníků

3000 m - Muži

(so, 20.1.2018 - 10:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08:37.16
2 Jiří NěmečekJiří Němeček 820408 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08:46.11
3 Jan KosteckýJan Kostecký 911118 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09:02.88
4 Grzegorz SzulikGrzegorz Szulik 81 PolandPoland 2 09:38.27
Celkem 4 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 20.1.2018 - 10:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štefan PrášekŠtefan Prášek 000401 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09:29.35
2 Michal DžuberaMichal Džubera 991030 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 09:40.90
3 Jan RistovskýJan Ristovský 000303 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09:43.39
4 Lukáš SpevákLukáš Spevák 000106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10:33.18
Pavel KrausPavel Kraus 000418 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNF
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 20.1.2018 - 10:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 010228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 09:12.53
2 Pavel StaníčekPavel Staníček 011002 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 09:18.90
3 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 09:41.07
4 David ŠpokDavid Špok 030303 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 10:13.07
5 Marek KrišicaMarek Krišica 020708 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 10:41.84
Celkem 5 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 20.1.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 981120 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11:14.62
Celkem 1 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 20.1.2018 - 10:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 990331 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10:38.57
2 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 990617 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 11:41.22
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 20.1.2018 - 10:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 011206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11:01.06
2 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 011023 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 11:07.23
3 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 021012 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11:33.67
4 Tereza MazlováTereza Mazlová 020213 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12:18.08
5 Vendula KolářováVendula Kolářová 020505 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 13:50.79
6 Zoe ZdražilováZoe Zdražilová 020111 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13:53.29
Michaela BaklikováMichaela Bakliková 011012 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.97 q
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 961014 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.27 q
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.68 q
4 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.82 q
5 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.03 q
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 08.81 q
2 Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.90 q
3 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 09.55 q
4 Ondřej ŠandoOndřej Šando 981009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.60
5 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.57
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 880922 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.93
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 961014 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.20
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.81
4 Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.86
5 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 8 08.88
6 Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 08.92
7 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 08.93
Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.1.2018 - 14:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.26
2 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.82
3 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.09
4 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 991014 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 09.10
5 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 990401 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.67
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh (so, 20.1.2018 - 12:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.23 q
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.83