Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Ostrava (20. 1. 2018)60 m - Muži (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.69 | q | 0.126 | ||||||||||||
2 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.76 | q | 0.129 | ||||||||||||
3 | Karol KwiatkowskiKarol Kwiatkowski | 96 | Poland | 3 | 06.87 | q | 0.183 | ||||||||||||
4 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 06.94 | q | 0.195 | ||||||||||||
5 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | Poland | 6 | 07.02 | q | 0.179 | ||||||||||||
6 | Damian HalgasDamian Halgas | 93 | Poland | 2 | 07.07 | q | 0.160 | ||||||||||||
7 | Natan FiedeňNatan Fiedeň | 98 | Poland | 1 | 07.14 | q | 0.141 | ||||||||||||
8 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 07.16 | q | 0.182 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.19 | 0.148 | |||||||||||||
2 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovakia | 2 | 07.20 | 0.160 | |||||||||||||
3 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.22 | 0.155 | |||||||||||||
4 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 8 | 07.27 | 0.205 | |||||||||||||
Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.27 | 0.202 | ||||||||||||||
6 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 07.29 | 0.208 | |||||||||||||
7 | Kamil SztanderskiKamil Sztanderski | 98 | Poland | 6 | 07.40 | 0.190 | |||||||||||||
8 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 5 | 07.41 | 0.160 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.27 | 0.149 | |||||||||||||
2 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.32 | 0.160 | |||||||||||||
3 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.43 | 0.196 | |||||||||||||
4 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.54 | 0.167 | |||||||||||||
5 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 07.55 | 0.166 | |||||||||||||
6 | Dawid DybalaDawid Dybala | 98 | Poland | 3 | 07.63 | 0.210 | |||||||||||||
7 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 07.73 | 0.169 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariusz SyzdekMariusz Syzdek | 89 | Poland | 2 | 07.34 | 0.153 | |||||||||||||
2 | Jiří HabichJiří Habich | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.36 | 0.143 | |||||||||||||
3 | Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 07.83 | 0.190 | |||||||||||||
Oldřich CmajdálkaOldřich Cmajdálka | 97 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 07.83 | 0.149 | ||||||||||||||
Ondřej HabrOndřej Habr | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 07.83 | 0.208 | ||||||||||||||
6 | Matouš JemelkaMatouš Jemelka | 96 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 6 | 07.90 | 0.191 | |||||||||||||
7 | Silvestr MatochaSilvestr Matocha | 89 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 08.09 | 0.361 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.69 | q | 0.126 | |
2 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.76 | q | 0.129 | |
3 | Karol KwiatkowskiKarol Kwiatkowski | 96 | Poland | 3 | 06.87 | q | 0.183 | |
4 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 06.94 | q | 0.195 | |
5 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | Poland | 6 | 07.02 | q | 0.179 | |
6 | Damian HalgasDamian Halgas | 93 | Poland | 2 | 07.07 | q | 0.160 | |
7 | Natan FiedeňNatan Fiedeň | 98 | Poland | 1 | 07.14 | q | 0.141 | |
8 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 07.16 | q | 0.182 | |
9 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.19 | 0.148 | ||
10 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovakia | 2 | 07.20 | 0.160 | ||
11 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.22 | 0.155 | ||
12 | Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.27 | 0.202 | ||
12 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 8 | 07.27 | 0.205 | ||
12 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.27 | 0.149 | ||
15 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 07.29 | 0.208 | ||
16 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.32 | 0.160 | ||
17 | Mariusz SyzdekMariusz Syzdek | 89 | Poland | 2 | 07.34 | 0.153 | ||
18 | Jiří HabichJiří Habich | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.36 | 0.143 | ||
19 | Kamil SztanderskiKamil Sztanderski | 98 | Poland | 6 | 07.40 | 0.190 | ||
20 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 5 | 07.41 | 0.160 | ||
21 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.43 | 0.196 | ||
22 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.54 | 0.167 | ||
23 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 07.55 | 0.166 | ||
24 | Dawid DybalaDawid Dybala | 98 | Poland | 3 | 07.63 | 0.210 | ||
25 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 07.73 | 0.169 | ||
26 | Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 07.83 | 0.190 | ||
26 | Oldřich CmajdálkaOldřich Cmajdálka | 97 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 07.83 | 0.149 | ||
26 | Ondřej HabrOndřej Habr | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 07.83 | 0.208 | ||
29 | Matouš JemelkaMatouš Jemelka | 96 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 6 | 07.90 | 0.191 | ||
30 | Silvestr MatochaSilvestr Matocha | 89 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 08.09 | 0.361 |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.66 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.72 | ||||||||||||||
3 | Karol KwiatkowskiKarol Kwiatkowski | 96 | Poland | 3 | 06.84 | ||||||||||||||
4 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | Poland | 2 | 06.93 | ||||||||||||||
5 | Damian HalgasDamian Halgas | 93 | Poland | 7 | 07.04 | ||||||||||||||
6 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 07.18 | ||||||||||||||
7 | Natan FiedeňNatan Fiedeň | 98 | Poland | 1 | 07.20 | ||||||||||||||
Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 11:21) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacek MajewskiJacek Majewski | 00 | Poland | 4 | 06.99 | q | 0.140 | ||||||||||||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.10 | q | 0.144 | ||||||||||||
3 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.15 | q | 0.172 | ||||||||||||
4 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.25 | q | 0.173 | ||||||||||||
5 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.39 | 0.158 | |||||||||||||
6 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 07.43 | 0.327 | |||||||||||||
Filip ZemanFilip Zeman | 99 | JAC Brno | 7 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 11:21) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 07.28 | q | 0.154 | ||||||||||||
2 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.36 | 0.172 | |||||||||||||
Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.36 | 0.146 | ||||||||||||||
4 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.42 | 0.352 | |||||||||||||
Kasper PrzeradzkiKasper Przeradzki | 00 | Poland | 3 | 07.42 | 0.234 | ||||||||||||||
6 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 07.45 | 0.183 | |||||||||||||
7 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 07.49 | 0.145 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 11:21) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KristekLukáš Kristek | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.41 | 0.193 | |||||||||||||
2 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.51 | 0.161 | |||||||||||||
3 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.57 | 0.230 | |||||||||||||
4 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 07.67 | 0.166 | |||||||||||||
5 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 07.77 | 0.192 | |||||||||||||
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Mateusz PazdierzMateusz Pazdierz | 00 | Poland | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 11:21) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 07.57 | 0.199 | |||||||||||||
2 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.64 | 0.193 | |||||||||||||
3 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.65 | 0.194 | |||||||||||||
4 | Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica | 00 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.73 | 0.186 | |||||||||||||
5 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | VSK Univerzita Brno | 1 | 07.77 | 0.181 | |||||||||||||
6 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.81 | 0.191 | |||||||||||||
7 | Jiří ŠůstalJiří Šůstal | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 07.96 | 0.393 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (so, 20.1.2018 - 11:21) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafal PajakRafal Pajak | 99 | Poland | 2 | 07.08 | q | 0.169 | ||||||||||||
2 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | Poland | 7 | 07.09 | q | 0.160 | ||||||||||||
3 | Marcin GibasMarcin Gibas | 99 | Poland | 6 | 07.17 | q | 0.408 | ||||||||||||
4 | Mateusz ZiebaMateusz Zieba | 00 | Poland | 4 | 07.82 | 0.234 | |||||||||||||
5 | Jiří ŠtichaJiří Šticha | 00 | TJ Start Havířov | 3 | 07.86 | 0.173 | |||||||||||||
6 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.56 | 0.414 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacek MajewskiJacek Majewski | 00 | Poland | 4 | 06.99 | q | 0.140 | |
2 | Rafal PajakRafal Pajak | 99 | Poland | 2 | 07.08 | q | 0.169 | |
3 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | Poland | 7 | 07.09 | q | 0.160 | |
4 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.10 | q | 0.144 | |
5 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.15 | q | 0.172 | |
6 | Marcin GibasMarcin Gibas | 99 | Poland | 6 | 07.17 | q | 0.408 | |
7 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.25 | q | 0.173 | |
8 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 07.28 | q | 0.154 | |
9 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.36 | 0.172 | ||
9 | Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.36 | 0.146 | ||
11 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.39 | 0.158 | ||
12 | Lukáš KristekLukáš Kristek | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.41 | 0.193 | ||
13 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.42 | 0.352 | ||
13 | Kasper PrzeradzkiKasper Przeradzki | 00 | Poland | 3 | 07.42 | 0.234 | ||
15 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 07.43 | 0.327 | ||
16 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 07.45 | 0.183 | ||
17 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 07.49 | 0.145 | ||
18 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.51 | 0.161 | ||
19 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.57 | 0.230 | ||
19 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 07.57 | 0.199 | ||
21 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.64 | 0.193 | ||
22 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.65 | 0.194 | ||
23 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 07.67 | 0.166 | ||
24 | Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica | 00 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.73 | 0.186 | ||
25 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | VSK Univerzita Brno | 1 | 07.77 | 0.181 | ||
25 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 07.77 | 0.192 | ||
27 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.81 | 0.191 | ||
28 | Mateusz ZiebaMateusz Zieba | 00 | Poland | 4 | 07.82 | 0.234 | ||
29 | Jiří ŠtichaJiří Šticha | 00 | TJ Start Havířov | 3 | 07.86 | 0.173 | ||
30 | Jiří ŠůstalJiří Šůstal | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 07.96 | 0.393 | ||
31 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.56 | 0.414 | ||
Filip ZemanFilip Zeman | 99 | JAC Brno | 7 | DQ 162.7 | ||||
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DQ 162.7 | ||||
Mateusz PazdierzMateusz Pazdierz | 00 | Poland | 5 | DNS |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 13:41) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafal PajakRafal Pajak | 99 | Poland | 5 | 07.01 | ||||||||||||||
2 | Jacek MajewskiJacek Majewski | 00 | Poland | 4 | 07.02 | ||||||||||||||
3 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | Poland | 3 | 07.04 | ||||||||||||||
4 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.09 | ||||||||||||||
5 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.11 | ||||||||||||||
Marcin GibasMarcin Gibas | 99 | Poland | 7 | 07.11 | |||||||||||||||
7 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 07.23 | ||||||||||||||
8 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 07.36 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 13:42) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.02 | ||||||||||||||
2 | Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | Poland | 5 | 07.10 | ||||||||||||||
3 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | Poland | 3 | 07.23 | ||||||||||||||
4 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.28 | ||||||||||||||
5 | Oktawius KuleszaOktawius Kulesza | 01 | Poland | 2 | 07.33 | ||||||||||||||
6 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | 07.37 | ||||||||||||||
7 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.38 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 8 | 07.45 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 11:22) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 07.05 | q | 0.185 | ||||||||||||
2 | Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | Poland | 4 | 07.14 | q | 0.164 | ||||||||||||
3 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | Poland | 6 | 07.21 | q | 0.199 | ||||||||||||
4 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.32 | q | 0.186 | ||||||||||||
5 | Oktawius KuleszaOktawius Kulesza | 01 | Poland | 1 | 07.33 | q | 0.168 | ||||||||||||
6 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.34 | q | 0.168 | ||||||||||||
7 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 07.51 | 0.194 | |||||||||||||
Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | Poland | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 11:22) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 07.39 | q | 0.158 | ||||||||||||
2 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 7 | 07.49 | q | 0.200 | ||||||||||||
3 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.56 | 0.166 | |||||||||||||
4 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.58 | 0.176 | |||||||||||||
5 | Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa | 01 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.59 | 0.186 | |||||||||||||
6 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 8 | 07.63 | 0.158 | |||||||||||||
7 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.67 | 0.148 | |||||||||||||
8 | Patryk KowaliszynPatryk Kowaliszyn | 01 | Poland | 4 | 07.71 | 0.194 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 11:22) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš StachTomáš Stach | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.54 | 0.165 | |||||||||||||
2 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.56 | 0.164 | |||||||||||||
3 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 07.59 | 0.186 | |||||||||||||
4 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 2 | 07.61 | 0.170 | |||||||||||||
5 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.64 | 0.206 | |||||||||||||
6 | Michal MoroňMichal Moroň | 02 | Poland | 4 | 07.78 | 0.162 | |||||||||||||
Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 11:22) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PruknerJakub Prukner | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.63 | ||||||||||||||
2 | Václav PfefferVáclav Pfeffer | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 07.69 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 07.73 | ||||||||||||||
4 | Tomasz KapsTomasz Kaps | 01 | Poland | 1 | 07.74 | ||||||||||||||
5 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 8 | 07.77 | ||||||||||||||
Michal ChlubaMichal Chluba | 03 | Poland | 7 | 07.77 | |||||||||||||||
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě | 01 | VSK Univerzita Brno | 4 | DNS | |||||||||||||||
Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 20.1.2018 - 11:22) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patryk OrzolPatryk Orzol | 02 | Poland | 1 | 07.77 | ||||||||||||||
2 | Tomáš ChytilTomáš Chytil | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.80 | ||||||||||||||
3 | Filip AdámekFilip Adámek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 07.86 | ||||||||||||||
4 | Milosz CitakMilosz Citak | 03 | Poland | 2 | 07.93 | ||||||||||||||
5 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 07.96 | ||||||||||||||
6 | Igor JaenelIgor Jaenel | 04 | Poland | 8 | 08.86 | ||||||||||||||
Adrian SwietekAdrian Swietek | 01 | Poland | 7 | DNS | |||||||||||||||
Marek MacuraMarek Macura | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 20.1.2018 - 11:22) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik CholewaDominik Cholewa | 01 | Poland | 6 | 07.79 | ||||||||||||||
2 | Lukáš CochlarLukáš Cochlar | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 07.95 | ||||||||||||||
3 | Šimon MorcinekŠimon Morcinek | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 07.99 | ||||||||||||||
4 | Mateusz WojtkowiakMateusz Wojtkowiak | 03 | Poland | 7 | 08.49 | ||||||||||||||
Grzegorz BremoraGrzegorz Bremora | 98 | Poland | 2 | DNS | |||||||||||||||
Tadeáš BöhmTadeáš Böhm | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Michal KaizarMichal Kaizar | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 7 (so, 20.1.2018 - 11:22) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukasz UrbanekLukasz Urbanek | 03 | Poland | 7 | 07.61 | ||||||||||||||
2 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | Poland | 2 | 07.67 | ||||||||||||||
3 | Daniel HieronimDaniel Hieronim | 00 | Poland | 6 | 07.72 | ||||||||||||||
4 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.76 | ||||||||||||||
5 | Tobiasz BarnabasTobiasz Barnabas | 02 | Poland | 3 | 07.93 | ||||||||||||||
6 | Marek ŽemlaMarek Žemla | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.15 | ||||||||||||||
7 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.46 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 07.05 | q | 0.185 | |
2 | Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | Poland | 4 | 07.14 | q | 0.164 | |
3 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | Poland | 6 | 07.21 | q | 0.199 | |
4 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.32 | q | 0.186 | |
5 | Oktawius KuleszaOktawius Kulesza | 01 | Poland | 1 | 07.33 | q | 0.168 | |
6 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.34 | q | 0.168 | |
7 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 07.39 | q | 0.158 | |
8 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 7 | 07.49 | q | 0.200 | |
9 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 07.51 | 0.194 | ||
10 | Tomáš StachTomáš Stach | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.54 | 0.165 | ||
11 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.56 | 0.164 | ||
11 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.56 | 0.166 | ||
13 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.58 | 0.176 | ||
14 | Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa | 01 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.59 | 0.186 | ||
14 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 07.59 | 0.186 | ||
16 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 2 | 07.61 | 0.170 | ||
16 | Lukasz UrbanekLukasz Urbanek | 03 | Poland | 7 | 07.61 | |||
18 | Jakub PruknerJakub Prukner | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.63 | |||
18 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 8 | 07.63 | 0.158 | ||
20 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.64 | 0.206 | ||
21 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.67 | 0.148 | ||
21 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | Poland | 2 | 07.67 | |||
23 | Václav PfefferVáclav Pfeffer | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 07.69 | |||
24 | Patryk KowaliszynPatryk Kowaliszyn | 01 | Poland | 4 | 07.71 | 0.194 | ||
25 | Daniel HieronimDaniel Hieronim | 00 | Poland | 6 | 07.72 | |||
26 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 07.73 | |||
27 | Tomasz KapsTomasz Kaps | 01 | Poland | 1 | 07.74 | |||
28 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.76 | |||
29 | Michal ChlubaMichal Chluba | 03 | Poland | 7 | 07.77 | |||
29 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 8 | 07.77 | |||
29 | Patryk OrzolPatryk Orzol | 02 | Poland | 1 | 07.77 | |||
32 | Michal MoroňMichal Moroň | 02 | Poland | 4 | 07.78 | 0.162 | ||
33 | Dominik CholewaDominik Cholewa | 01 | Poland | 6 | 07.79 | |||
34 | Tomáš ChytilTomáš Chytil | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.80 | |||
35 | Filip AdámekFilip Adámek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 07.86 | |||
36 | Milosz CitakMilosz Citak | 03 | Poland | 2 | 07.93 | |||
36 | Tobiasz BarnabasTobiasz Barnabas | 02 | Poland | 3 | 07.93 | |||
38 | Lukáš CochlarLukáš Cochlar | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 07.95 | |||
39 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 07.96 | |||
40 | Šimon MorcinekŠimon Morcinek | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 07.99 | |||
41 | Marek ŽemlaMarek Žemla | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.15 | |||
42 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.46 | |||
43 | Mateusz WojtkowiakMateusz Wojtkowiak | 03 | Poland | 7 | 08.49 | |||
44 | Igor JaenelIgor Jaenel | 04 | Poland | 8 | 08.86 | |||
Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | Poland | 7 | DNS | ||||
Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | ||||
Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DQ 162.7 | ||||
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě | 01 | VSK Univerzita Brno | 4 | DNS | ||||
Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | ||||
Adrian SwietekAdrian Swietek | 01 | Poland | 7 | DNS | ||||
Marek MacuraMarek Macura | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | ||||
Grzegorz BremoraGrzegorz Bremora | 98 | Poland | 2 | DNS | ||||
Tadeáš BöhmTadeáš Böhm | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | DNS | ||||
Michal KaizarMichal Kaizar | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS |
60 m - Ženy (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 10:52) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.46 | q | 0.158 | ||||||||||||
2 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.57 | q | 0.145 | ||||||||||||
3 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.76 | q | 0.182 | ||||||||||||
4 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.91 | q | 0.236 | ||||||||||||
Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.91 | q | 0.150 | |||||||||||||
6 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 08.29 | 0.220 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 10:52) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena WronkaMagdalena Wronka | 95 | Poland | 7 | 07.91 | q | 0.348 | ||||||||||||
2 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.20 | q | 0.212 | ||||||||||||
3 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 08.55 | 0.155 | |||||||||||||
4 | Markéta StránskáMarkéta Stránská | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 08.77 | 0.190 | |||||||||||||
Larisa CiesielskaLarisa Ciesielska | 98 | Poland | 3 | DNS | |||||||||||||||
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 10:52) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malgorzata SzadeMalgorzata Szade | 00 | Poland | 7 | 08.13 | q | 0.359 | ||||||||||||
2 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.50 | 0.419 | |||||||||||||
3 | Iveta MocharováIveta Mocharová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.68 | 0.199 | |||||||||||||
4 | Barbora OlivkováBarbora Olivková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.78 | 0.436 | |||||||||||||
5 | Monika NavrátilováMonika Navrátilová | 00 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 09.03 | 0.178 | |||||||||||||
6 | Sabina KramnáSabina Kramná | 98 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.19 | 0.193 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.46 | q | 0.158 | |
2 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.57 | q | 0.145 | |
3 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.76 | q | 0.182 | |
4 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.91 | q | 0.236 | |
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.91 | q | 0.150 | |
4 | Magdalena WronkaMagdalena Wronka | 95 | Poland | 7 | 07.91 | q | 0.348 | |
7 | Malgorzata SzadeMalgorzata Szade | 00 | Poland | 7 | 08.13 | q | 0.359 | |
8 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.20 | q | 0.212 | |
9 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 08.29 | 0.220 | ||
10 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.50 | 0.419 | ||
11 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 08.55 | 0.155 | ||
12 | Iveta MocharováIveta Mocharová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.68 | 0.199 | ||
13 | Markéta StránskáMarkéta Stránská | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 08.77 | 0.190 | ||
14 | Barbora OlivkováBarbora Olivková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.78 | 0.436 | ||
15 | Monika NavrátilováMonika Navrátilová | 00 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 09.03 | 0.178 | ||
16 | Sabina KramnáSabina Kramná | 98 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.19 | 0.193 | ||
Larisa CiesielskaLarisa Ciesielska | 98 | Poland | 3 | DNS | ||||
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | DNS |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 13:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.43 | ||||||||||||||
2 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.69 | ||||||||||||||
3 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.82 | ||||||||||||||
4 | Magdalena WronkaMagdalena Wronka | 95 | Poland | 6 | 07.84 | ||||||||||||||
5 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.88 | ||||||||||||||
6 | Malgorzata SzadeMalgorzata Szade | 00 | Poland | 1 | 08.07 | ||||||||||||||
7 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.27 | ||||||||||||||
Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 13:26) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.80 | ||||||||||||||
2 | Natalia MachNatalia Mach | 99 | Poland | 5 | 07.82 | ||||||||||||||
3 | Magdalena MiekiňskaMagdalena Miekiňska | 99 | Poland | 4 | 07.85 | ||||||||||||||
4 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovakia | 2 | 07.87 | ||||||||||||||
Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 07.87 | |||||||||||||||
6 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.23 | ||||||||||||||
7 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.26 | ||||||||||||||
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 10:51) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena MiekiňskaMagdalena Miekiňska | 99 | Poland | 4 | 07.80 | q | 0.184 | ||||||||||||
2 | Natalia MachNatalia Mach | 99 | Poland | 5 | 07.84 | q | 0.208 | ||||||||||||
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.88 | q | 0.178 | ||||||||||||
4 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 07.97 | q | 0.336 | ||||||||||||
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovakia | 6 | 07.97 | q | 0.187 | |||||||||||||
6 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.30 | 0.197 | |||||||||||||
7 | Alicja SlomkaAlicja Slomka | 99 | Poland | 1 | 08.54 | 0.175 | |||||||||||||
Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 10:51) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.25 | q | 0.200 | ||||||||||||
2 | Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.28 | q | 0.531 | ||||||||||||
3 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 08.34 | 0.277 | |||||||||||||
4 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | Poland | 4 | 08.37 | 0.194 | |||||||||||||
5 | Patrycja HruzikPatrycja Hruzik | 00 | Poland | 3 | 08.47 | 0.205 | |||||||||||||
6 | Klaudia SczepanikKlaudia Sczepanik | 00 | Poland | 6 | 08.54 | 0.166 | |||||||||||||
7 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.60 | 0.179 | |||||||||||||
Johana MičánkováJohana Mičánková | 00 | JAC Brno | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 10:51) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.25 | q | 0.168 | ||||||||||||
2 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.35 | 0.168 | |||||||||||||
3 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.52 | 0.183 | |||||||||||||
4 | Jagoda BialekJagoda Bialek | 00 | Poland | 3 | 08.60 | 0.314 | |||||||||||||
5 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.64 | 0.328 | |||||||||||||
6 | Simona KrampotováSimona Krampotová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 08.66 | 0.162 | |||||||||||||
7 | Karolína RozsypalováKarolína Rozsypalová | 00 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 09.07 | 0.176 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 10:51) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sylwa CiupekSylwa Ciupek | 00 | Poland | 4 | 08.32 | 0.415 | |||||||||||||
2 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 08.45 | 0.233 | |||||||||||||
3 | Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.71 | 0.352 | |||||||||||||
4 | Jana BartošováJana Bartošová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.72 | 0.152 | |||||||||||||
5 | Valerie BínováValerie Bínová | 00 | TJ Oslavany | 6 | 08.87 | 0.175 | |||||||||||||
6 | Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová | 00 | Atletický klub Havířov, z.s. | 1 | 09.20 | 0.171 | |||||||||||||
7 | Petra NovákováPetra Nováková | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 09.60 | 0.342 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena MiekiňskaMagdalena Miekiňska | 99 | Poland | 4 | 07.80 | q | 0.184 | |
2 | Natalia MachNatalia Mach | 99 | Poland | 5 | 07.84 | q | 0.208 | |
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.88 | q | 0.178 | |
4 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovakia | 6 | 07.97 | q | 0.187 | |
4 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 07.97 | q | 0.336 | |
6 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.25 | q | 0.200 | |
6 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.25 | q | 0.168 | |
8 | Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.28 | q | 0.531 | |
9 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.30 | 0.197 | ||
10 | Sylwa CiupekSylwa Ciupek | 00 | Poland | 4 | 08.32 | 0.415 | ||
11 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 08.34 | 0.277 | ||
12 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.35 | 0.168 | ||
13 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | Poland | 4 | 08.37 | 0.194 | ||
14 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 08.45 | 0.233 | ||
15 | Patrycja HruzikPatrycja Hruzik | 00 | Poland | 3 | 08.47 | 0.205 | ||
16 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.52 | 0.183 | ||
17 | Klaudia SczepanikKlaudia Sczepanik | 00 | Poland | 6 | 08.54 | 0.166 | ||
17 | Alicja SlomkaAlicja Slomka | 99 | Poland | 1 | 08.54 | 0.175 | ||
19 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.60 | 0.179 | ||
19 | Jagoda BialekJagoda Bialek | 00 | Poland | 3 | 08.60 | 0.314 | ||
21 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.64 | 0.328 | ||
22 | Simona KrampotováSimona Krampotová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 08.66 | 0.162 | ||
23 | Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.71 | 0.352 | ||
24 | Jana BartošováJana Bartošová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.72 | 0.152 | ||
25 | Valerie BínováValerie Bínová | 00 | TJ Oslavany | 6 | 08.87 | 0.175 | ||
26 | Karolína RozsypalováKarolína Rozsypalová | 00 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 09.07 | 0.176 | ||
27 | Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová | 00 | Atletický klub Havířov, z.s. | 1 | 09.20 | 0.171 | ||
28 | Petra NovákováPetra Nováková | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 09.60 | 0.342 | ||
Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 7 | DNS | ||||
Johana MičánkováJohana Mičánková | 00 | JAC Brno | 1 | DNS |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.77 | q | 0.138 | ||||||||||||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | Poland | 4 | 07.78 | q | 0.202 | ||||||||||||
3 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.84 | q | 0.162 | ||||||||||||
4 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 07.89 | q | 0.150 | ||||||||||||
5 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | 07.97 | q | 0.170 | ||||||||||||
6 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.32 | 0.179 | |||||||||||||
Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska | 01 | Poland | 6 | DNS | |||||||||||||||
Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | Poland | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.16 | 0.151 | |||||||||||||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.18 | 0.216 | |||||||||||||
3 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.21 | 0.180 | |||||||||||||
4 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.22 | 0.185 | |||||||||||||
5 | Julia MucJulia Muc | 01 | Poland | 3 | 08.30 | 0.176 | |||||||||||||
6 | Antonia MichalakAntonia Michalak | 01 | Poland | 5 | 08.31 | 0.194 | |||||||||||||
7 | Markéta BaroňováMarkéta Baroňová | 02 | TJ Sokol Opava | 7 | 08.33 | 0.161 | |||||||||||||
8 | Denisa PláškováDenisa Plášková | 02 | VSK Univerzita Brno | 8 | 08.41 | 0.205 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliwia ZimolagOliwia Zimolag | 05 | Poland | 7 | 08.15 | q | 0.201 | ||||||||||||
2 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.24 | 0.209 | |||||||||||||
3 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 08.31 | 0.190 | |||||||||||||
4 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.33 | 0.178 | |||||||||||||
5 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 08.39 | 0.391 | |||||||||||||
6 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.44 | 0.151 | |||||||||||||
7 | Anna DziadziaAnna Dziadzia | 02 | Poland | 1 | 08.45 | 0.248 | |||||||||||||
8 | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk z.s. | 8 | 08.46 | 0.168 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ValíkováKateřina Valíková | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.34 | 0.342 | |||||||||||||
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.34 | 0.220 | ||||||||||||||
3 | Alicja NaporaAlicja Napora | 03 | Poland | 5 | 08.52 | 0.249 | |||||||||||||
4 | Klaudia LakotaKlaudia Lakota | 01 | Poland | 7 | 08.56 | 0.171 | |||||||||||||
5 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 08.60 | ||||||||||||||
6 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 08.72 | 0.225 | |||||||||||||
Anna DziadziaAnna Dziadzia | 02 | Poland | |||||||||||||||||
Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk | 02 | JAC Brno | 2 | DNS | |||||||||||||||
Beáta KupkováBeáta Kupková | 02 | TJ Sokol Opava | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Rozběh 5 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka MatulováLenka Matulová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.46 | 0.219 | |||||||||||||
2 | Zuzana WawrykaZuzana Wawryka | 04 | Poland | 8 | 08.47 | 0.158 | |||||||||||||
3 | Zuzana RehákováZuzana Reháková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.48 | 0.149 | |||||||||||||
4 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.52 | 0.145 | |||||||||||||
5 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.57 | 0.204 | |||||||||||||
6 | Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | Poland | 7 | 08.62 | 0.202 | |||||||||||||
7 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 08.70 | 0.370 | |||||||||||||
8 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 08.72 | 0.181 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika TuckaDominika Tucka | 01 | Poland | 8 | 08.57 | 0.406 | |||||||||||||
Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 08.57 | 0.176 | ||||||||||||||
3 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | VSK Univerzita Brno | 4 | 08.60 | 0.325 | |||||||||||||
4 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.84 | 0.401 | |||||||||||||
5 | Adéla HlochováAdéla Hlochová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.92 | 0.360 | |||||||||||||
6 | Patrycja GajewskaPatrycja Gajewska | 04 | Poland | 1 | 08.99 | 0.310 | |||||||||||||
Tereza MartinkováTereza Martinková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Hana HájkováHana Hájková | 02 | AK Slovan Moravská Třebová | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 7 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalia NykazaNatalia Nykaza | 01 | Poland | 1 | 08.61 | 0.193 | |||||||||||||
2 | Šárka PallováŠárka Pallová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.62 | 0.209 | |||||||||||||
3 | Marie SvozilováMarie Svozilová | 02 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 08.78 | 0.201 | |||||||||||||
Sára VitovskáSára Vitovská | 01 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 08.78 | 0.203 | ||||||||||||||
5 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.79 | 0.400 | |||||||||||||
6 | Julia ŠlusarczykJulia Šlusarczyk | 05 | Poland | 8 | 08.86 | 0.309 | |||||||||||||
7 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.93 | 0.253 | |||||||||||||
8 | Julia CzarneckaJulia Czarnecka | 05 | Poland | 7 | 09.38 | 0.368 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 8 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna ZieburaMartyna Ziebura | 01 | Poland | 7 | 07.74 | q | 0.150 | ||||||||||||
2 | Magda CzajkowskaMagda Czajkowska | 03 | Poland | 2 | 08.59 | 0.567 | |||||||||||||
3 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.85 | 0.259 | |||||||||||||
4 | Petra PicmausováPetra Picmausová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.04 | 0.180 | |||||||||||||
5 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 09.22 | 0.193 | |||||||||||||
6 | Kateřina JurkovičováKateřina Jurkovičová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.27 | 0.190 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 9 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | Poland | 4 | 08.33 | 0.181 | |||||||||||||
2 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.42 | 0.159 | |||||||||||||
3 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.56 | 0.195 | |||||||||||||
4 | Darina KřenkováDarina Křenková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 09.01 | 0.223 | |||||||||||||
5 | Natalie MarešováNatalie Marešová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.18 | 0.163 | |||||||||||||
6 | Eliška HubáčkováEliška Hubáčková | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.48 | 0.192 | |||||||||||||
7 | Aneta MacháčkováAneta Macháčková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 10.17 | 0.178 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 10 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie SlovákováLucie Slováková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.90 | 0.198 | |||||||||||||
2 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.13 | 0.171 | |||||||||||||
3 | Sofie GálováSofie Gálová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.27 | 0.427 | |||||||||||||
4 | Aneta PavlisováAneta Pavlisová | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 09.43 | 0.350 | |||||||||||||
Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Barbora VoznicováBarbora Voznicová | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 11 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alicja GoebelAlicja Goebel | 03 | Poland | 5 | 08.15 | q | 0.319 | ||||||||||||
2 | Marta GawelekMarta Gawelek | 01 | Poland | 7 | 08.27 | 0.198 | |||||||||||||
3 | Klára JelínkováKlára Jelínková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.53 | 0.170 | |||||||||||||
4 | Wiktoria CitakWiktoria Citak | 03 | Poland | 4 | 08.73 | 0.383 | |||||||||||||
5 | Lenka MatelováLenka Matelová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 09.63 | 0.208 | |||||||||||||
Tereza KutáčováTereza Kutáčová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna ZieburaMartyna Ziebura | 01 | Poland | 7 | 07.74 | q | 0.150 | |
2 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.77 | q | 0.138 | |
3 | Julia PolakJulia Polak | 01 | Poland | 4 | 07.78 | q | 0.202 | |
4 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.84 | q | 0.162 | |
5 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 07.89 | q | 0.150 | |
6 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | 07.97 | q | 0.170 | |
7 | Oliwia ZimolagOliwia Zimolag | 05 | Poland | 7 | 08.15 | q | 0.201 | |
7 | Alicja GoebelAlicja Goebel | 03 | Poland | 5 | 08.15 | q | 0.319 | |
9 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.16 | 0.151 | ||
10 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.18 | 0.216 | ||
11 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.21 | 0.180 | ||
12 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.22 | 0.185 | ||
13 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.24 | 0.209 | ||
14 | Marta GawelekMarta Gawelek | 01 | Poland | 7 | 08.27 | 0.198 | ||
15 | Julia MucJulia Muc | 01 | Poland | 3 | 08.30 | 0.176 | ||
16 | Antonia MichalakAntonia Michalak | 01 | Poland | 5 | 08.31 | 0.194 | ||
16 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 08.31 | 0.190 | ||
18 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.32 | 0.179 | ||
19 | Markéta BaroňováMarkéta Baroňová | 02 | TJ Sokol Opava | 7 | 08.33 | 0.161 | ||
19 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.33 | 0.178 | ||
19 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | Poland | 4 | 08.33 | 0.181 | ||
22 | Kateřina ValíkováKateřina Valíková | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.34 | 0.342 | ||
22 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.34 | 0.220 | ||
24 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 08.39 | 0.391 | ||
25 | Denisa PláškováDenisa Plášková | 02 | VSK Univerzita Brno | 8 | 08.41 | 0.205 | ||
26 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.42 | 0.159 | ||
27 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.44 | 0.151 | ||
28 | Anna DziadziaAnna Dziadzia | 02 | Poland | 1 | 08.45 | 0.248 | ||
29 | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk z.s. | 8 | 08.46 | 0.168 | ||
29 | Lenka MatulováLenka Matulová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.46 | 0.219 | ||
31 | Zuzana WawrykaZuzana Wawryka | 04 | Poland | 8 | 08.47 | 0.158 | ||
32 | Zuzana RehákováZuzana Reháková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.48 | 0.149 | ||
33 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.52 | 0.145 | ||
33 | Alicja NaporaAlicja Napora | 03 | Poland | 5 | 08.52 | 0.249 | ||
35 | Klára JelínkováKlára Jelínková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.53 | 0.170 | ||
36 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.56 | 0.195 | ||
36 | Klaudia LakotaKlaudia Lakota | 01 | Poland | 7 | 08.56 | 0.171 | ||
38 | Dominika TuckaDominika Tucka | 01 | Poland | 8 | 08.57 | 0.406 | ||
38 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.57 | 0.204 | ||
38 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 08.57 | 0.176 | ||
41 | Magda CzajkowskaMagda Czajkowska | 03 | Poland | 2 | 08.59 | 0.567 | ||
42 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | VSK Univerzita Brno | 4 | 08.60 | 0.325 | ||
42 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 08.60 | |||
44 | Natalia NykazaNatalia Nykaza | 01 | Poland | 1 | 08.61 | 0.193 | ||
45 | Šárka PallováŠárka Pallová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.62 | 0.209 | ||
45 | Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | Poland | 7 | 08.62 | 0.202 | ||
47 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 08.70 | 0.370 | ||
48 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 08.72 | 0.181 | ||
48 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 08.72 | 0.225 | ||
50 | Wiktoria CitakWiktoria Citak | 03 | Poland | 4 | 08.73 | 0.383 | ||
51 | Marie SvozilováMarie Svozilová | 02 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 08.78 | 0.201 | ||
51 | Sára VitovskáSára Vitovská | 01 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 08.78 | 0.203 | ||
53 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.79 | 0.400 | ||
54 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.84 | 0.401 | ||
55 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.85 | 0.259 | ||
56 | Julia ŠlusarczykJulia Šlusarczyk | 05 | Poland | 8 | 08.86 | 0.309 | ||
57 | Lucie SlovákováLucie Slováková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.90 | 0.198 | ||
58 | Adéla HlochováAdéla Hlochová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.92 | 0.360 | ||
59 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.93 | 0.253 | ||
60 | Patrycja GajewskaPatrycja Gajewska | 04 | Poland | 1 | 08.99 | 0.310 | ||
61 | Darina KřenkováDarina Křenková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 09.01 | 0.223 | ||
62 | Petra PicmausováPetra Picmausová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.04 | 0.180 | ||
63 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.13 | 0.171 | ||
64 | Natalie MarešováNatalie Marešová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.18 | 0.163 | ||
65 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 09.22 | 0.193 | ||
66 | Kateřina JurkovičováKateřina Jurkovičová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.27 | 0.190 | ||
66 | Sofie GálováSofie Gálová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.27 | 0.427 | ||
68 | Julia CzarneckaJulia Czarnecka | 05 | Poland | 7 | 09.38 | 0.368 | ||
69 | Aneta PavlisováAneta Pavlisová | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 09.43 | 0.350 | ||
70 | Eliška HubáčkováEliška Hubáčková | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.48 | 0.192 | ||
71 | Lenka MatelováLenka Matelová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 09.63 | 0.208 | ||
72 | Aneta MacháčkováAneta Macháčková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 10.17 | 0.178 | ||
Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska | 01 | Poland | 6 | DNS | ||||
Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | Poland | 7 | DNS | ||||
Anna DziadziaAnna Dziadzia | 02 | Poland | ||||||
Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk | 02 | JAC Brno | 2 | DNS | ||||
Beáta KupkováBeáta Kupková | 02 | TJ Sokol Opava | 8 | DNS | ||||
Tereza MartinkováTereza Martinková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DQ 162.7 | ||||
Hana HájkováHana Hájková | 02 | AK Slovan Moravská Třebová | 3 | DNS | ||||
Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | ||||
Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | DNS | ||||
Barbora VoznicováBarbora Voznicová | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | DNS | ||||
Tereza KutáčováTereza Kutáčová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | DNS |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 13:27) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia PolakJulia Polak | 01 | Poland | 3 | 07.67 | ||||||||||||||
2 | Martyna ZieburaMartyna Ziebura | 01 | Poland | 4 | 07.73 | ||||||||||||||
3 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.80 | ||||||||||||||
4 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 07.82 | ||||||||||||||
5 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.97 | ||||||||||||||
6 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.00 | ||||||||||||||
7 | Oliwia ZimolagOliwia Zimolag | 05 | Poland | 1 | 08.17 | ||||||||||||||
8 | Alicja GoebelAlicja Goebel | 03 | Poland | 8 | 08.18 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |