Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha - Stromovka (27. 1. 2018)3000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman BudilRoman Budil | 97 | Atletika Písek, z.s. A | 2 | 08:49.29 | ||||||||||||||
2 | Tomáš JašaTomáš Jaša | 92 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 08:55.70 | ||||||||||||||
3 | Šimon BurešŠimon Bureš | 92 | Atletika Klatovy | 7 | 09:30.75 | ||||||||||||||
4 | Matěj VacekMatěj Vacek | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09:49.68 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch VacekVojtěch Vacek | 95 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 10 | 10:17.07 | ||||||||||||||
6 | Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 10:53.76 | ||||||||||||||
MS | Radek SedněvRadek Sedněv | 92 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 08:56.11 | ||||||||||||||
MS | Vítek FialaVítek Fiala | 00 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 09:30.78 | ||||||||||||||
MS | Jakub PatúcJakub Patúc | 86 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 8 | 09:59.94 | ||||||||||||||
Radek VeselýRadek Veselý | 92 | MÍLAŘI Domažlice | 11 | DNS | |||||||||||||||
Antonín SemerádAntonín Semerád | 98 | SC Radotín Praha | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KohoutOndřej Kohout | 01 | TJ Chyšky,z.s. | 4 | 09:42.28 | ||||||||||||||
2 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 09:57.14 | ||||||||||||||
3 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 7 | 09:59.92 | ||||||||||||||
4 | Robert KostlánRobert Kostlán | 03 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 5 | 10:02.63 | ||||||||||||||
5 | Martin KozojedMartin Kozojed | 04 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 6 | 10:16.83 | ||||||||||||||
6 | Jakub HrdličkaJakub Hrdlička | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 10:24.29 | ||||||||||||||
Philippe CarpentierPhilippe Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DavidováLucie Davidová | 94 | TJ Baník Stříbro, spolek | 12 | 11:52.97 | ||||||||||||||
2 | Denisa ŠantínováDenisa Šantínová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 11 | 12:57.48 | ||||||||||||||
MS | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | TJ Dukla Praha | 13 | 10:40.41 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
3000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 27.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HrdličkováAnna Hrdličková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 11:10.78 | ||||||||||||||
2 | Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 12:07.42 | ||||||||||||||
3 | Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 12:22.81 | ||||||||||||||
4 | Melanie CarpentierMelanie Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 12:31.22 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |