výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2018)

Skok vysoký - Žáci

(pá, 2.2.2018 - 15:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.291.341.391.441.491.541.591.621.651.681.711.741.771.791.811.831.851.87
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 22 1.85 ---------OOOOXX-OXOXOXXX
2 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 23 1.79 ----OOOOXXOXOOOOXOXXX
3 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 21 1.71 ----O-XOOOOXXOXXX
4 Michal MachalaMichal Machala
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 20 1.68 ---OOOOOOOXXX
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 15 1.68 ----OOXOOOXXOXXX
6 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 13 1.65 ---XOOOXXOXXOXOXXX
7 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 17 1.65 --OOXOXOOXXOXXOXXX
8= Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 19 1.62 ---OOOXOXOXXX
8= Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 16 1.62 ---OOOXOXOXXX
10 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 18 1.59 ---OOOOXXX
11 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 11 1.54 ---OOOXXX
12 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 7 1.54 --OOOXXOXXX
13 Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 5 1.49 OOXOXXOOXXX
14 Jakub SovadinaJakub Sovadina
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 6 1.49 OOOXOXOXXX
15= Matěj HoppMatěj Hopp
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 1 1.49 OOOOXXOXXX
15= Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 8 1.49 OOOOXXOXXX
17= Josef RacekJosef Racek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 9 1.44 --XOOXXX
17= Jan ČertekJan Čertek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 10 1.44 --XOOXXX
19 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4 1.44 OXOOXXOXXX
20 Matyáš FriedelMatyáš Friedel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2 1.39 OXXOOXXX
21 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 1.39 XXOXXOXOXXX
David ŠárkaDavid Šárka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 14 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 2.2.2018 - 11:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.171.221.271.321.371.421.451.481.511.531.55
1 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 19 1.51 -OOXOXXOOXXOOO-XXX
2 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 16 1.48 ---OOXOXOXOXXX
3 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 14 1.45 -O-OOOOXXX
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 1.45 -XOOXOOOOXXX
5 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 15 1.45 -OOXOOXXOOXXX
6 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 18 1.45 ---OXOOXOXXX
7 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 17 1.45 OOOOOOXXOXXX
8 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3 1.37 OOOOOXXX
9 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 9 1.37 -OXOXXOOXXX
10 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 11 1.37 OOOOXXOXXX
11 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 13 1.32 OOOXOXXX
12 Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 1.32 XOOXOXXOXXX
13 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 7 1.27 OOOXXX
14 Boleslav KočíBoleslav Kočí
BYAC BrnoBYAC Brno
06 10 1.27 OOXOXXX
15 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 8 1.27 OXOXXOXXX
16= Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 4 1.22 OOXXX
16= Sam NavrátilSam Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 1.22 OOXXX
18 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba
BYAC BrnoBYAC Brno
05 2 1.22 OXOXXX
Jan BílekJan Bílek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 6 NM
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 2.2.2018 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.261.311.361.411.461.511.541.571.601.621.65
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 18 1.62 ---OOOOOOXOXXX
2 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 21 1.60 ---OOOOOXXOXXX
3 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 17 1.57 ---OOOOOXXX
4 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 19 1.57 -O-OOOXXOXXOXXX
5 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 15 1.51 --OOOOXXX
6 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 20 1.51 --OOOXOXXX
7 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 7 1.46 OOOOXOXXX
8 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 14 1.46 OOOXOXXOXXX
9= Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 13 1.41 -OOOXXX
9= Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 11 1.41 -OOOXXX
11= Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 16 1.41 OOXOOXXX
11= Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3 1.41 OOXOOXXX
13 Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 9 1.41 XOXOXOOXXX
14 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 12 1.41 -OXOXOXXX
15 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová
JAC BrnoJAC Brno
04 8 1.41 -OOXXOXXX
16 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 10 1.36 OOXOXXX
17 Martina ŠroubkováMartina Šroubková
JAC BrnoJAC Brno
04 5 1.36 OXXOXOXXX
18 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 1.36 OOXXOXXX
19= Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4 1.31 OOXXX
19= Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC BrnoJAC Brno
04 6 1.31 OOXXX
21 Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 1.31 OXOXXX
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 2.2.2018 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.161.211.261.311.361.411.441.471.491.511.531.551.571.60
1 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 24 1.57 ----XOOOOOXOXXOXXOXXOXXX
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 22 1.53 ---OOOOOOXOXOXXX
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 23 1.49 ---OXOOXXOXXOOXXX
4 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 19 1.47 -OXOXOOXXOXXOXXOXXX
5 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 11 1.44 OOOOXOOXOXXX
6 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 17 1.44 --OOOOXXOXXX
7 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 16 1.41 -OOXOOXXOXXX
8= Adéla ČervinkováAdéla Červinková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 14 1.36 -OOOOXXX
8= Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 21 1.36 -OOOOXXX
10 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 15 1.36 -OOOXOXXX
11 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 20 1.36 -XOOOXOXXX
12 Ema RosenbachováEma Rosenbachová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 13 1.36 -OOXXOXOXXX
13 Kateřina SolichováKateřina Solichová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 12 1.31 -OOOXXX
14 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 9 1.31 OOXOOXXX
15 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 8 1.31 OOOXXOXXX
16 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 7 1.26 OOOXXX
17 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3 1.26 OXXOOXXX
18 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 6 1.26 XXOXOXXOXXX
19= Alena KubíčkováAlena Kubíčková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 10 1.21 OOXXX
19= Lucie KremlingováLucie Kremlingová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 1.21 OOXXX
21 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4 1.16 OXXX
Eliška VavrečkováEliška Vavrečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 1 NM
Anna KavalcováAnna Kavalcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 2 NM
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 18 NM
Celkem 24 závodníků