výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (pá, 2.2.2018 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.40 q
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.41 q
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.58 q
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.59 q
5 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.61 q
6 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.72
7 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.76
8 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 07.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 2.2.2018 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.63 q
2 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.66 q
3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.66 q
4 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.70
5 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.72
6 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.81
7 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 07.93
8 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 07.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 2.2.2018 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.80
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 07.82
3 Boris KácalBoris Kácal 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 07.90
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.97
5 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.04
6 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.28
Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 2.2.2018 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.77
2 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.11
3 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.13
4 Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.19
5 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.24
6 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.39
Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Michal HalamaMichal Halama 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (pá, 2.2.2018 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.10
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.34
3 Matyáš MachMatyáš Mach 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 08.36
4 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.38
5 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.42
6 Jakub KopečekJakub Kopeček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 7 08.56
Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.40 q
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.41 q
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.58 q
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.59 q
5 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.61 q
6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.63 q
7 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.66 q
8 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.66 q
9 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.70
10 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.72
11 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.72
12 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.76
13 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.77
14 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.80
15 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.81
16 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 07.82
17 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 07.89
18 Boris KácalBoris Kácal 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 07.90
19 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 07.93
20 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.97
21 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 07.98
22 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.04
23 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.10
24 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.11
25 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.13
26 Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.19
27 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.24
28 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.28
29 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.34
30 Matyáš MachMatyáš Mach 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 08.36
31 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.38
32 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.39
33 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.42
34 Jakub KopečekJakub Kopeček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 7 08.56
Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 DNS
Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Michal HalamaMichal Halama 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 3 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 2.2.2018 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.37
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.42
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.58
4 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.61
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.64
6 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.66
7 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.71
8 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.75
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (pá, 2.2.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.21 q
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.47 q
3 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.52 q
4 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.56 q
5 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.60 q
6 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.68 q
7 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.71
8 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 2.2.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.58 q
2 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.61 q
3 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.68
4 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.80
5 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.85
6 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.86
7 Michael RamseyMichael Ramsey 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 2.2.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.78
2 David NevařilDavid Nevařil 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.87
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.94
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 08.98
5 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 09.08
6 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.09
Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 2.2.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VitásekJan Vitásek 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.92
2 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.93
3 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.12
4 Jáchym HenzlJáchym Henzl 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.17
5 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.20
Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Prokop ŠvancerProkop Švancer 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 2.2.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.18
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.33
3 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 09.44
4 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.52
5 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.62
6 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.63
7 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.64
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.21 q
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.47 q
3 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.52 q
4 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.56 q
5 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.58 q
6 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.60 q
7 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.61 q
8 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.68 q
9 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.68
10 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.71
11 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.78
12 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.80
13 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.85
14 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.86
15 David NevařilDavid Nevařil 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.87
16 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.89
17 Jan VitásekJan Vitásek 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.92
18 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.93
19 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.94
20 Michael RamseyMichael Ramsey 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.95
21 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 08.98
22 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 09.08
23 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.09
24 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.12
25 Jáchym HenzlJáchym Henzl 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.17
26 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.18
27 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.20
28 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.33
29 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 09.44
30 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.52
31 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.62
32 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.63
33 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.64
Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Prokop ŠvancerProkop Švancer 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 2.2.2018 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.25
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.39
3 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.51
4 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.52
5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.55
6 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.59
7 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 8 08.73
8 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.77
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (pá, 2.2.2018 - 11:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.96 q
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.11 q
3 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.13 q
4 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 08.19 q
5 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 08.20 q
6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.20 q
7 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.22 q
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 2.2.2018 - 11:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 08.09 q
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.28
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.29
4 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.32
5 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.36
6 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 08.38
7 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08.38
8 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 2.2.2018 - 11:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.36
2 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 08.37
3 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.39
4 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.51
5 Agáta SeberováAgáta Seberová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.54
6 Sabina VáclavíkováSabina Václavíková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.69
7 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 2.2.2018 - 11:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.35
2 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.49
3 Daniela DutkováDaniela Dutková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.57
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.59
5 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.65
6 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.71
7 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 6 08.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 2.2.2018 - 11:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.52
2 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 08.55
3 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.64
4 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 08.65
5 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.67
6 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.69
7 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 08.76
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.96 q
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 08.09 q
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.11 q
4 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.13 q
5 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 08.19 q
6 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 08.20 q
7 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.20 q
8 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.22 q
9 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.28
10 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.29
11 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.32
12 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.35
13 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.36
14 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.36
15 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 08.37
16 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 08.38
17 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08.38
18 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.39
19 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.49
20 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.51
21 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.52
22 Agáta SeberováAgáta Seberová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.54
23 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 08.55
24 Daniela DutkováDaniela Dutková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.57
25 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.59
26 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.64
27 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.65
28 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 08.65
29 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.67
30 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.67
31 Sabina VáclavíkováSabina Václavíková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.69
32 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.69
33 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.71
34 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.75
35 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 08.76
36 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 6 08.76
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 8 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 2.2.2018 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.83
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 08.00
3 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.01
4 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.04
5 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.14
6 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.16
7 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 08.22
8 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 08.23
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (pá, 2.2.2018 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.21 q
2 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.32 q
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.38 q
4 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.40 q
5 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.46 q
6 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.57 q
7 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.58 q
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 2.2.2018 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.59 q
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 08.71
3 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.83
4 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.83
5 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.99
6 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.00
7 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2 09.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 2.2.2018 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.71
2 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 5 08.90
3 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.98
4 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.98
5 Klára ZalkováKlára Zalková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.04
6 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.13
7 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 2.2.2018 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.97
2 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.02
3 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 09.10
4 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.14
5 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 7 09.15
6 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.17
Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 05 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 2.2.2018 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.13
2 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.40
3 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.45
4 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.48
5 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.57
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 09.75
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.21 q
2 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.32 q
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.38 q
4 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.40 q
5 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.46 q
6 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.57 q
7 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.58 q
8 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.59 q
9 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 08.71
10 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.71
11 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.83
12 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.83
13 Helena BryšováHelena Bryšová 05 JAC BrnoJAC Brno 5 08.90
14 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.97
15 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.98
16 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.98
17 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.99
18 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.00
19 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.02
20 Klára ZalkováKlára Zalková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.04
21 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2 09.06
22 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 09.10
23 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.13
24 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.13
25 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.14
26 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 7 09.15
27 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.17
28 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.20
29 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.40
30 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.45
31 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.48
32 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.57
33 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 09.75
Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 05 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 2.2.2018 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.19
2 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.36
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.41
4 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.41
5 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.43
6 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.53
7 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.56
8 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.57
Celkem 8 závodníků