výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (4. 2. 2018)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HolýDavid Holý 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.28
2 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.35
3 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 07.50
4 David RybaDavid Ryba 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.89
5 David FajmanDavid Fajman 00 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 07.99
6 Marián KlemanMarián Kleman 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 08.02
7 Jan DolečekJan Doleček 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 08.31
Robert DykastRobert Dykast 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.41
2 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.43
3 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 07.53
4 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.55
5 Jakub VondraJakub Vondra 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 07.85
6 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 07.86
7 Šimon HrčkaŠimon Hrčka 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 07.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.46
2 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.54
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.70
4 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 07.89
5 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.01
6 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.13
7 Miroslav VilčekMiroslav Vilček 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.31
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HolýDavid Holý 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 07.27
2 Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.33
3 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 07.35
4 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.37
5 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.43
6 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 07.44
7 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 07.51
8 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 07.61
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.59
2 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 08.00
3 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 08.22
4 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.28
5 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.38
6 Jakub JonášJakub Jonáš 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ValášekJan Valášek 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.05
2 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.43
3 František SteklýFrantišek Steklý 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.50
4 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.52
5 Adam MilerAdam Miler 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.98
6 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.42
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.54
2 Jan ValášekJan Valášek 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.97
3 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 08.02
4 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 6 08.07
5 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.20
6 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.34
7 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.63
8 František SteklýFrantišek Steklý 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.67
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.15
2 Jiří MatyášJiří Matyáš 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 5 08.33
3 Ondřej BartoňOndřej Bartoň 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.78
4 Antonín KönigAntonín König 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 08.79
5 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.80
6 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.83
7 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 08.83
Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MatyášJiří Matyáš 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 08.29
2 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.91
3 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 09.07
4 Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 7 09.22
5 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09.73
6 Lukáš PailLukáš Pail 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.15
7 Dominik ZdražilDominik Zdražil 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 10.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.78
2 Ondřej BartoňOndřej Bartoň 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.93
3 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.08
4 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 10.12
5 Jakub HovorkaJakub Hovorka 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 10.35
6 Nikola PětiokýNikola Pětioký 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 10.41
Dominik KučeraDominik Kučera 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 08.25
2 Adam FlídrAdam Flídr 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.96
3 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 7 09.10
4 Jáchym BrýdlJáchym Brýdl 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.23
5 Vojtěch PavlíkVojtěch Pavlík 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 09.68
6 Daniel KarpelesDaniel Karpeles 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 09.95
7 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 10.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.75
2 Antonín KönigAntonín König 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 5 08.88
3 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.40
4 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.85
5 Šimon ZapletalŠimon Zapletal 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 09.87
6 Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marian MedveďMarian Medveď 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.03
2 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09.33
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 05 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.53
4 Josef BurešJosef Bureš 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 5 09.74
5 Filip KošnarFilip Košnar 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.93
6 Patrik ČermákPatrik Čermák 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.01
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.32
2 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.33
3 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 08.53
4 Michaela NeprašováMichaela Neprašová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 08.57
5 Hana HájkováHana Hájková 02 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 08.64
6 Karolína UrstaKarolína Ursta 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.76
7 Barbora KarlíkováBarbora Karlíková 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.77
8 Lenka KaralováLenka Karalová 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 09.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.10
2 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.29
3 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.35
4 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 08.59
5 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 08.78
6 Simona MílováSimona Mílová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 09.54
7 Kateřina FišerováKateřina Fišerová 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.67
Eliška DrdlováEliška Drdlová 02 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.04
2 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.20
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.25
4 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.31
5 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 08.34
6 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 08.54
7 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 8 08.62
Michaela NeprašováMichaela Neprašová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.42
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 08.61
3 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.91
4 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.00
5 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 09.07
6 Sára KotyzováSára Kotyzová 03 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 09.20
7 Veronika ZerzánováVeronika Zerzánová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 09.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.55
2 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.71
3 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.77
4 Lucie KlímováLucie Klímová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.86
5 Barbora KofferováBarbora Kofferová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.07
6 Tereza ZlesákováTereza Zlesáková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.36
Barbora HebkáBarbora Hebká 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.44
2 Veronika RoubalováVeronika Roubalová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.75
3 Agáta UrbancováAgáta Urbancová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.02
4 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.11
5 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 09.67
6 Vanda ČapkováVanda Čapková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.34
Kristýna DemlováKristýna Demlová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.49
2 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.57
3 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.82
4 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.09
5 Karolína HovorkováKarolína Hovorková 03 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 09.13
6 Marie MourováMarie Mourová 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 09.13
7 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 09.40
8 Veronika PetránkováVeronika Petránková 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 10.63
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.25
2 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.42
3 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.47
4 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.50
5 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.59
6 Veronika RoubalováVeronika Roubalová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 08.68
7 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 08.74
8 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.76
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.55
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.86
3 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.99
4 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.00
5 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.03
6 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.18
7 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.30
Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.17
2 Anna VrbováAnna Vrbová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.22
3 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY Lanškroun AACTIVITY Lanškroun A 4 09.33
4 Kateřina MotlováKateřina Motlová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.06
5 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 10.33
6 Sára GrbavčicováSára Grbavčicová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 10.43
Linda ZítkováLinda Zítková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.96
2 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.09
3 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.17
4 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.39
5 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.42
6 Karolína KanovníkováKarolína Kanovníková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 09.48
7 Veronika VebrováVeronika Vebrová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.25
2 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.27
3 Amálie BednářováAmálie Bednářová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 09.37
4 Nicole ČížkováNicole Čížková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.41
5 Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.49
6 Andrea SemonskáAndrea Semonská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.60
7 Eliška HorákováEliška Horáková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.61
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 08.89
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.03
4 Bára UrbánkováBára Urbánková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 09.35
5 Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.81
6 Nikol HavířováNikol Havířová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.14
7 Veronika VorlíčkováVeronika Vorlíčková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 10.21
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 18.84
2 Jan ValášekJan Valášek 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 19.85
3 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 20.94
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 20.45
2 Jakub JonášJakub Jonáš 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 21.95
3 Adam MilerAdam Miler 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 23.56
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 19.22
2 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 19.82
3 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 4 20.32
4 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 20.37
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 20.51
2 Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 21.17
3 František SteklýFrantišek Steklý 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 21.38
Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 21.44
2 Radek MajeraRadek Majera 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 23.66
3 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 23.79
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BartoňOndřej Bartoň 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 23.02
2 Jáchym BrýdlJáchym Brýdl 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 23.38
3 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 24.09
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FlídrAdam Flídr 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 22.39
2 Patrik ČermákPatrik Čermák 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 24.93
3 Lukáš DvořákLukáš Dvořák 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 28.23
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 22.32
2 Bedřich ChasákBedřich Chasák 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 23.79
3 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 24.89
4 Jakub HovorkaJakub Hovorka 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 3 25.46
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MatyášJiří Matyáš 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 1 21.68
2 Antonín KönigAntonín König 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 4 21.77
3 Daniel KarpelesDaniel Karpeles 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 24.61
MS Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 21.23
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 22.17
2 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 22.84
3 Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 1 22.87
4 Ondřej RýdloOndřej Rýdlo 06 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 4 26.38
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 21.18
2 Dominik VýšekDominik Výšek 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 21.68
3 Zbyněk VašekZbyněk Vašek 05 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.41
4 Šimon ZapletalŠimon Zapletal 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 24.76
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 20.19
2 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 21.04
3 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 21.61
Natálie Anna FadrnáNatálie Anna Fadrná 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 21.03
2 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 21.32
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 21.49
4 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 22.15
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 21.45
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 21.58
3 Veronika RoubalováVeronika Roubalová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 21.90
4 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 22.68
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.06
2 Agáta UrbancováAgáta Urbancová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 22.69
3 Tereza ZlesákováTereza Zlesáková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 24.41
Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.35
2 Štěpánka FiedlerováŠtěpánka Fiedlerová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 23.92
Barbora HebkáBarbora Hebká 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS
Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.26
2 Barbora KofferováBarbora Kofferová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 22.92
3 Sára KotyzováSára Kotyzová 03 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 23.18
4 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 23.80
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 21.92
2 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 22.53
3 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 22.65
4 Eliška KubešováEliška Kubešová 03 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 3 25.70
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 3 21.04
2 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 22.59
3 Veronika ZerzánováVeronika Zerzánová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 25.58
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 21.34
2 Kristýna DemlováKristýna Demlová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 23.22
3 Vanda ČapkováVanda Čapková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 25.91
Nikola BlehováNikola Blehová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 22.21
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY Lanškroun AACTIVITY Lanškroun A 4 22.74
3 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 23.28
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 22.27
2 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 23.22
3 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 23.41
4 Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 23.99
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 22.65
2 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 23.47
3 Sára GrbavčicováSára Grbavčicová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 25.40
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 22.85
2 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 25.01
3 Nikol HavířováNikol Havířová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 25.04
4 Eliška HorákováEliška Horáková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 25.62
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 22.54
2 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 22.87
3 Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 23.65
4 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 24.33
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 22.72
2 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.87
3 Kateřina PráškováKateřina Prášková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 24.17
4 Adéla ŠplíchalováAdéla Šplíchalová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 24.56
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 22.02
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 22.19
3 Bára UrbánkováBára Urbánková 06 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 23.00
4 Veronika VorlíčkováVeronika Vorlíčková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 25.46
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 23.95
2 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 24.41
3 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 24.62
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon MoravecŠimon Moravec 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 24.41
2 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 25.03
3 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 26.82
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FajmanDavid Fajman 00 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 26.94
2 Jan DolečekJan Doleček 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 27.44
3 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 28.85
MS David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 27.34
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 24.44
2 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 24.58
3 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 1 25.02
4 Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 25.44
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.19
2 Jakub VondraJakub Vondra 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 25.74
3 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 26.20
4 Matouš ŠťastnýMatouš Šťastný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 26.21
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 26.67
2 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 27.44
3 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 27.96
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 28.24
2 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 29.88
3 Lenka KaralováLenka Karalová 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 31.05
MS Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 28.46
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 27.79
2 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 28.45
Simona MílováSimona Mílová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SmejkalDavid Smejkal 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 42.46
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 43.24
3 Šimon KlimešŠimon Klimeš 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 43.55
4 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 46.28
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 40.87
2 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 42.75
3 Radim JanůRadim Janů 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 43.74
4 Jan KapounJan Kapoun 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 45.68
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 45.69
2 František SteklýFrantišek Steklý 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 46.12
3 Václav LockerVáclav Locker 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 50.52
Adam MilerAdam Miler 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ: Přeběh z dráhy do jiné dráhy
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 45.66
2 Filip NespěšnýFilip Nespěšný 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 52.56
3 Radek MajeraRadek Majera 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 53.08
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 49.59
2 Josef BurešJosef Bureš 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 3 49.82
3 Lukáš DvořákLukáš Dvořák 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 58.05
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 49.87
2 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 51.08
3 Bedřich ChasákBedřich Chasák 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 51.88
4 Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 56.44
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 4 49.09
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 51.45
3 Vojtěch PavlíkVojtěch Pavlík 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 53.02
4 Nikola PětiokýNikola Pětioký 05 AC PardubiceAC Pardubice 3 56.03
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 45.08
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 45.22
3 Natálie Anna FadrnáNatálie Anna Fadrná 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 48.13
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika RoubalováVeronika Roubalová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 46.64
2 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 47.87
3 Štěpánka FiedlerováŠtěpánka Fiedlerová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 53.75
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 49.98
2 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 50.55
3 Eliška KubešováEliška Kubešová 03 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2 57.38
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 47.42
2 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 48.17
3 Agáta UrbancováAgáta Urbancová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 51.96
4 Veronika ZerzánováVeronika Zerzánová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 56.47
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 54.20
2 Adéla ŠplíchalováAdéla Šplíchalová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 56.13
3 Adéla ŠvecováAdéla Švecová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 62.08
Julie PeřinováJulie Peřinová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DQ
Poznámky:
DQ: Přeběh ze 4. dráhy do 1. dráhy
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 53.28
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 54.78
3 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 55.52
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 52.68
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 53.46
3 Šimon MoravecŠimon Moravec 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 54.18
4 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 1 54.74
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 54.69
2 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 56.45
3 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 57.26
Michael ČermákMichael Čermák 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 56.12
2 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 59.62
3 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 65.01
Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 61.03
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 61.97
3 Elena HaleckáElena Halecká 90 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 68.88
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 62.38
2 Ester KvirencováEster Kvirencová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 65.12
3 Simona MílováSimona Mílová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 77.88
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:58.21
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:59.66
3 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:01.14
4 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:05.91
MS Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:09.15
Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 2:02.75
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:06.94
3 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:21.26
4 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:25.31
David SmejkalDavid Smejkal 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David SmejkalDavid Smejkal 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:15.53
2 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:17.82
3 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:20.68
4 Jan KapounJan Kapoun 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 2:25.16
5 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:37.72
6 Tomáš BačinaTomáš Bačina 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:42.46
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aleš KristlAleš Kristl 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 2:26.52
2 Michal HolýMichal Holý 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 2:27.90
3 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:30.51
4 Josef BurešJosef Bureš 06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 2:34.78
5 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:37.21
6 Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 11 2:38.53
7 Adam KubíčekAdam Kubíček 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 9 2:43.39
8 Štěpán TobiškaŠtěpán Tobiška 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 12 2:45.05
9 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 2:45.83
10 Ondřej AkakOndřej Akak 05 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 5 2:50.29
MS Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:32.38
Lukáš PailLukáš Pail 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:28.55
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 2:28.62
3 Elena HaleckáElena Halecká 90 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:34.37
4 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:36.94
5 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:40.61
6 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:42.08
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 3 2:31.75
2 Karolína HovorkováKarolína Hovorková 03 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 2:48.95
3 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:55.87
Anna NěmcováAnna Němcová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:38.72
2 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 1 2:44.68
3 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 2:44.89
4 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 2:47.55
5 Veronika StodolováVeronika Stodolová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 2:50.59
6 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 2:51.80
7 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:53.64
8 Amálie BednářováAmálie Bednářová 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 2:53.66
9 Kateřina PráškováKateřina Prášková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:54.08
10 Karolína KanovníkováKarolína Kanovníková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 3:04.92
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 4:16.04
2 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 95 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 4:20.54
3 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 9 4:25.20
4 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 4:30.67
5 Jan PlecháčekJan Plecháček 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 4:36.01
6 Filip GregoraFilip Gregora 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 6 5:01.39
7 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 5:21.89
MS Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 4:14.45
MS Filip KašparFilip Kašpar 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 4:32.35
Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 DNF
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 4:37.96
2 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 4:55.71
3 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 4:59.95
4 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 5:09.98
5 Šimon KlimešŠimon Klimeš 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 5:09.99
6 Václav LockerVáclav Locker 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 5:33.27
Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 6 4:45.71
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 5:11.75
3 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 5:14.89
4 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 5:25.97
5 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 8 5:38.41
6 Adéla BartoňováAdéla Bartoňová 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 5:41.03
7 Michaela PoslušnáMichaela Poslušná 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 6:14.68
MS Hana BuřičováHana Buřičová 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 5:26.65
Celkem 8 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09:17.42
2 David NovákDavid Novák 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09:23.37
3 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09:57.14
4 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10:16.20
5 Matěj ŘemínekMatěj Řemínek 86 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 10:19.17
MS Filip KašparFilip Kašpar 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 09:26.03
Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.51
David HolýDavid Holý 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 DNS
Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNF
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.86
2 Matouš ŠťastnýMatouš Šťastný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.46
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.83
2 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.20
3 David RybaDavid Ryba 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.70
4 Marián KlemanMarián Kleman 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.56
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.71
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.77
3 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.47
4 Tomáš BačinaTomáš Bačina 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 11.33
5 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 11.88
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.50
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.51
3 František NovotnýFrantišek Novotný 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.57
4 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 10.27
5 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 12.46
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KristlAleš Kristl 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.68
2 Michal HolýMichal Holý 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 11.06
3 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.83
4 Adam KubíčekAdam Kubíček 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 12.42
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.91
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.25
3 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.85
4 Nikol PánkováNikol Pánková 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 10.76
5 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.25
Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.80
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.95
3 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 09.94
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 DQ
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.21
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.02
3 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.22
4 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.24
5 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 10.34
6 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 11.02
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 10.63
2 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.73
3 Marie MourováMarie Mourová 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 11.38
4 Adéla JaneckáAdéla Janecká 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 11.85
5 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.08
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.57
2 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 12.00
3 Pavla TicháPavla Tichá 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 12.30
4 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 12.94
5 Veronika StodolováVeronika Stodolová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 13.27
6 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 14.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 11.34
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 12.05
3 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 12.28
4 Eliška LednováEliška Lednová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 12.74
5 Apolena LipavskáApolena Lipavská 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 12.94
6 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 13.68
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.60
1 Jan FlídrJan Flídr
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 1.89
2 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.75
3 Tomáš ŘádekTomáš Řádek
AC PardubiceAC Pardubice
70 1.70
4 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 1.70
5 David RybaDavid Ryba
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 1.60
MS Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 1.89
David LabíkDavid Labík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 NM
Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.40
1 František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.65
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 1.65
3 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1.60
4 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1.60
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.40
1 Zbyněk VašekZbyněk Vašek
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.45
2 Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.40
3 Michal HolýMichal Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.40
4 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.35
5 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1.30
6 Aleš KristlAleš Kristl
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.30
7= Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.25
7= Adam KubíčekAdam Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 1.25
9 Václav NěmečekVáclav Němeček
AC PardubiceAC Pardubice
06 1.25
10 Dominik ZdražilDominik Zdražil
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.20
11 Pavel BělovskýPavel Bělovský
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 1.20
Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 NM
Dominik KučeraDominik Kučera
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.60
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.55
3 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1.45
4 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
01 1.40
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.20
1 Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1.47
2 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.44
3 Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.41
4 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.38
5 Monika ZyklováMonika Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1.35
6 Eliška MusílkováEliška Musílková
AC PardubiceAC Pardubice
03 1.35
7 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.30
8 Elen TesařováElen Tesařová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.20
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.20
1 Anna VrbováAnna Vrbová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.35
2= Nicole ČížkováNicole Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.30
2= Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.30
4 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.30
5= Pavla TicháPavla Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.25
5= Michaela NechvílováMichaela Nechvílová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.25
7 Apolena LipavskáApolena Lipavská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 1.20
8= Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 1.20
8= Andrea SemonskáAndrea Semonská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.20
10 Veronika VebrováVeronika Vebrová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 1.10
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.10
2 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 3.10
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.00
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 2.80
MS David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3.10
MS Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3.60
MS Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 3.50
Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 DNS
Karel FiedlerKarel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
49 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
AC PardubiceAC Pardubice
00 3.70
2 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.20
3 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 3.10
4 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 3.00
5 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3.00
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 2.80
7 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 2.40
8 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2.40
MS Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 3.40
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 7.10 7.10 0.0
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 6.22 6.22 0.0
3 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5.98 5.98 0.0
4 Michal PazderaMichal Pazdera
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.85 5.85 0.0
5 Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.53 5.53 0.0
6 Marián KlemanMarián Kleman
AC PardubiceAC Pardubice
02 5.46 5.46 0.0
7 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.19 5.19 0.0
8 Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.00 5.00 0.0
Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
97 DNS 0.00 0.0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 6.13 6.13 0.0
2 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5.54 5.54 0.0
3 Jiří BruhaJiří Bruha
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5.37 5.37 0.0
4 Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 5.17 5.17 0.0
5 Jan ValášekJan Valášek
AC PardubiceAC Pardubice
03 5.13 5.13 0.0
6 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
04 4.95 4.95 0.0
7 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.94 4.94 0.0
8 Jakub ŘehounekJakub Řehounek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 4.88 4.88 0.0
9 Jakub JonášJakub Jonáš
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4.18 4.18 0.0
10 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 3.72 3.72 0.0
Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 DNS 0.00 0.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub DudychaJakub Dudycha
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 4.86 4.86 0.0
2 Petr UherPetr Uher
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 4.65 4.65 0.0
3 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 4.45 4.45 0.0
4 Jiří MatyášJiří Matyáš
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
05 4.39 4.39 0.0
5 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 4.35 4.35 0.0
6 Ondřej BartoňOndřej Bartoň
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 4.32 4.32 0.0
7 Adam FlídrAdam Flídr
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 4.25 4.25 0.0
8 Dominik VýšekDominik Výšek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4.16 4.16 0.0
9 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 4.00 4.00 0.0
10 Václav NěmečekVáclav Němeček
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.99 3.99 0.0
11 Richard FreudlRichard Freudl
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 3.96 3.96 0.0
12 Antonín KönigAntonín König
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
05 3.95 3.95 0.0
13 Jáchym BrýdlJáchym Brýdl
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 3.95 3.95 0.0
14 Jakub NovotnýJakub Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
05 3.89 3.89 0.0
15 Zbyněk VašekZbyněk Vašek
AC PardubiceAC Pardubice
05 3.85 3.85 0.0
16 Štěpán TobiškaŠtěpán Tobiška
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
05 3.85 3.85 0.0
17 Ondřej AkakOndřej Akak
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
05 3.66 3.66 0.0
18 Bedřich ChasákBedřich Chasák
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
06 3.59 3.59 0.0
19 Marian MedveďMarian Medveď
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.59 3.59 0.0
20 Pavel BělovskýPavel Bělovský
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 3.58 3.58 0.0
21 Lukáš DvořákLukáš Dvořák
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 3.49 3.49 0.0
22 Jakub HovorkaJakub Hovorka
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 3.38 3.38 0.0
23 Jakub KřivdaJakub Křivda
AC PardubiceAC Pardubice
06 3.38 3.38 0.0
24 Šimon ZapletalŠimon Zapletal
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 3.33 3.33 0.0
25 Dominik KučeraDominik Kučera
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.27 3.27 0.0
26 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 2.96 2.96 0.0
Nikola PětiokýNikola Pětioký
AC PardubiceAC Pardubice
05 NM 0.00 0.0
Ondřej RýdloOndřej Rýdlo
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 NM 0.00 0.0
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.67 5.67 0.0
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.48 5.48 0.0
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.38 5.38 0.0
4 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
AC PardubiceAC Pardubice
00 5.18 5.18 0.0
5 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5.13 5.13 0.0
6 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.10 5.10 0.0
7 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 5.03 5.03 0.0
8 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 4.97 4.97 0.0
9 Petra MlejnkováPetra Mlejnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 4.93 4.93 0.0
10 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4.87 4.87 0.0
11 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
01 4.80 4.80 0.0
12 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 4.75 4.75 0.0
13 Karolína UrstaKarolína Ursta
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 4.72 4.72 0.0
14 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4.66 4.66 0.0
15 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 4.65 4.65 0.0
16 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4.47 4.47 0.0
17 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 4.42 4.42 0.0
18 Barbora KarlíkováBarbora Karlíková
AC PardubiceAC Pardubice
02 4.07 4.07 0.0
19 Kateřina FišerováKateřina Fišerová
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.72 3.72 0.0
MS Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 4.77 4.77
MS Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 5.20 5.20
Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 DNS 0.00 0.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 5.21 5.21 0.0
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 5.19 5.19 0.0
3 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4.94 4.94 0.0
4 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.51 4.51 0.0
5= Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4.29 4.29 0.0
5= Anna ČeřovskáAnna Čeřovská
AC PardubiceAC Pardubice
03 4.29 4.29 0.0
7 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4.26 4.26 0.0
8 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4.16 4.16 0.0
9 Monika ZyklováMonika Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4.14 4.14 0.0
10 Marie MourováMarie Mourová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
03 4.12 4.12 0.0
11 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.08 4.08 0.0
12= Natálie MachováNatálie Machová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 3.99 3.99 0.0
12= Karolína HovorkováKarolína Hovorková
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
03 3.99 3.99 0.0
14 Elen TesařováElen Tesařová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 3.91 3.91 0.0
15 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
AC PardubiceAC Pardubice
03 3.87 3.87 0.0
16 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3.84 3.84 0.0
17 Štěpánka FiedlerováŠtěpánka Fiedlerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3.83 3.83 0.0
18 Barbora KofferováBarbora Kofferová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 3.77 3.77 0.0
19= Adéla JaneckáAdéla Janecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 3.76 3.76 0.0
19= Klára LiškováKlára Lišková
AC PardubiceAC Pardubice
04 3.76 3.76 0.0
21 Nikola HorákováNikola Horáková
AC PardubiceAC Pardubice
04 3.74 3.74 0.0
22 Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 3.58 3.58 0.0
23 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 3.49 3.49 0.0
Nikola BlehováNikola Blehová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 DNS 0.00 0.0
Tereza ZlesákováTereza Zlesáková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 DNS 0.00 0.0
Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 DNS 0.00 0.0
Anna NěmcováAnna Němcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 DNS 0.00 0.0
Kristýna DemlováKristýna Demlová
AC PardubiceAC Pardubice
03 DNS 0.00 0.0
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4.35 4.35 0.0
2 Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY Lanškroun AACTIVITY Lanškroun A
06 4.33 4.33 0.0
3 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
05 4.25 4.25 0.0
4 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4.13 4.13 0.0
5 Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 3.99 3.99 0.0
6 Michaela GregorováMichaela Gregorová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 3.92 3.92 0.0
7 Karolína UrbanováKarolína Urbanová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.91 3.91 0.0
8 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 3.86 3.86 0.0
9= Pavla TicháPavla Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3.82 3.82 0.0
9= Veronika ČervenáVeronika Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 3.82 3.82 0.0
11 Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 3.73 3.73 0.0
12 Amélie KubíkováAmélie Kubíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.72 3.72 0.0
13 Anna BendováAnna Bendová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.59 3.59 0.0
14 Nicole ČížkováNicole Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 3.57 3.57 0.0
15 Adéla ŠplíchalováAdéla Šplíchalová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 3.54 3.54 0.0
16 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.34 3.34 0.0
17 Adéla ŠvecováAdéla Švecová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 3.27 3.27 0.0
18 Veronika VorlíčkováVeronika Vorlíčková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.18 3.18 0.0
19 Veronika VebrováVeronika Vebrová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 3.00 3.00 0.0
Nikol HavířováNikol Havířová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 DNS 0.00 0.0
Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 DNS 0.00 0.0
Linda ZítkováLinda Zítková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 DNS 0.00 0.0
Karolína MenšíkováKarolína Menšíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 NM 0.00 0.0
Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 NM 0.00 0.0
Celkem 24 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan FlídrJan Flídr
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 12.52 12.52 0.0
2 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 11.87 11.87 0.0
MS Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 14.26 14.26
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 10.13 10.13
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 09.12 0.0
2 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 08.90 0.0
3 Eliška HorákováEliška Horáková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 08.75 0.0
4 Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 08.70 0.0
5 Lucie DolečkováLucie Dolečková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
05 08.53 0.0
6 Anna VrbováAnna Vrbová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 08.44 0.0
7 Adéla ŠvecováAdéla Švecová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 07.86 0.0
8 Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 07.85 0.0
9 Jana MačekováJana Mačeková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 07.65 0.0
10 Šárka SmékalováŠárka Smékalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 06.12 0.0
11 Andrea SemonskáAndrea Semonská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 05.90 0.0
12 Nikol HavířováNikol Havířová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 05.25 0.0
Celkem 12 závodníků