Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Jablonec nad Nisou (4. 2. 2018)skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (ne, 4.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.60 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan FlídrJan Flídr
TJ Jiskra Litomyšl |
94 | 1.89 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 1.75 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš ŘádekTomáš Řádek
AC Pardubice |
70 | 1.70 | ||||||||||||||||
4 |
Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
02 | 1.70 | ||||||||||||||||
5 |
David RybaDavid Ryba
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 1.60 | ||||||||||||||||
MS |
Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ Jičín |
98 | 1.89 | ||||||||||||||||
David LabíkDavid Labík
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | NM | |||||||||||||||||
Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 4.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.40 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 1.65 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 1.65 | ||||||||||||||||
3 |
Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 1.60 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 1.60 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 4.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.201.251.301.351.40 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zbyněk VašekZbyněk Vašek
AC Pardubice |
05 | 1.45 | ||||||||||||||||
2 |
Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 1.40 | ||||||||||||||||
3 |
Michal HolýMichal Holý
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 1.40 | ||||||||||||||||
4 |
Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 1.35 | ||||||||||||||||
5 |
Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s. |
06 | 1.30 | ||||||||||||||||
6 |
Aleš KristlAleš Kristl
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 1.30 | ||||||||||||||||
7= |
Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 1.25 | ||||||||||||||||
7= |
Adam KubíčekAdam Kubíček
TJ Jiskra Litomyšl |
05 | 1.25 | ||||||||||||||||
9 |
Václav NěmečekVáclav Němeček
AC Pardubice |
06 | 1.25 | ||||||||||||||||
10 |
Dominik ZdražilDominik Zdražil
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 1.20 | ||||||||||||||||
11 |
Pavel BělovskýPavel Bělovský
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 1.20 | ||||||||||||||||
Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | NM | |||||||||||||||||
Dominik KučeraDominik Kučera
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
06 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 4.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC Pardubice |
01 | 1.60 | ||||||||||||||||
2 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 1.55 | ||||||||||||||||
3 |
Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 1.45 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s. |
01 | 1.40 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.20 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 1.47 | ||||||||||||||||
2 |
Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 1.44 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 1.41 | ||||||||||||||||
4 |
Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 1.38 | ||||||||||||||||
5 |
Monika ZyklováMonika Zyklová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 1.35 | ||||||||||||||||
6 |
Eliška MusílkováEliška Musílková
AC Pardubice |
03 | 1.35 | ||||||||||||||||
7 |
Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 1.30 | ||||||||||||||||
8 |
Elen TesařováElen Tesařová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 1.20 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 4.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.101.151.20 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna VrbováAnna Vrbová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 1.35 | ||||||||||||||||
2= |
Nicole ČížkováNicole Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 1.30 | ||||||||||||||||
2= |
Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 1.30 | ||||||||||||||||
4 |
Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC Pardubice |
05 | 1.30 | ||||||||||||||||
5= |
Pavla TicháPavla Tichá
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 1.25 | ||||||||||||||||
5= |
Michaela NechvílováMichaela Nechvílová
AC Pardubice |
05 | 1.25 | ||||||||||||||||
7 |
Apolena LipavskáApolena Lipavská
TJ Jiskra Litomyšl |
06 | 1.20 | ||||||||||||||||
8= |
Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 1.20 | ||||||||||||||||
8= |
Andrea SemonskáAndrea Semonská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 1.20 | ||||||||||||||||
10 |
Veronika VebrováVeronika Vebrová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
06 | 1.10 | ||||||||||||||||
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno |
06 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |