výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Athletics Indoor Ostrava I

Ostrava (8. 2. 2018)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.66 qA 0.145
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.84 qA 0.143
3 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka 95 SlovakiaSlovakia 3 06.91 qA 0.169
4 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.01 qA 0.165
5 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovakiaSlovakia 1 07.02 qA 0.151
6 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 SlovakiaSlovakia 6 07.03 qA 0.174
7 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.03 qA 0.151
8 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.19 qB 0.192
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.2.2018 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PuchovskýLukáš Puchovský 98 SlovakiaSlovakia 4 06.99 qA 0.149
2 Martin BielopotockýMartin Bielopotocký 92 SlovakiaSlovakia 5 07.13 qB 0.177
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.15 qB 0.164
4 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.22 qB 0.142
5 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.29 qB 0.172
6 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovakiaSlovakia 7 07.33 qB 0.222
7 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.36 0.186
8 Miroslav PalkaMiroslav Palka 00 SlovakiaSlovakia 6 09.85 0.185
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (čt, 8.2.2018 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MegelaPatrik Megela 00 SlovakiaSlovakia 4 07.28 qB 0.168
2 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.36 qB 0.173
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.38 0.202
4 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovakiaSlovakia 2 07.39 0.153
5 Jiří HabichJiří Habich 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.41 0.165
6 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.43 0.118
7 Peter RigoPeter Rigo 99 SlovakiaSlovakia 6 07.48 0.171
8 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 07.50 0.281
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (čt, 8.2.2018 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.43 0.154
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 07.49 0.150
3 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.57 0.134
4 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.62 0.211
5 Lukáš StraškaLukáš Straška 01 SlovakiaSlovakia 2 07.63 0.195
6 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.81 0.192
Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (čt, 8.2.2018 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.67 0.174
2 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.76 0.164
3 Tomáš KutruczTomáš Kutrucz 01 SlovakiaSlovakia 5 07.76 0.219
4 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.80 0.193
5 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.84 0.186
6 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.97 0.124
Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (čt, 8.2.2018 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.60 0.155
2 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.84 0.159
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.06 0.165
4 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.01 0.174
5 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.05 0.213
6 Adam SmělíkAdam Smělík 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.11 0.378
7 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.18 0.214
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.66 qA 0.145
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.84 qA 0.143
3 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka 95 SlovakiaSlovakia 3 06.91 qA 0.169
4 Lukáš PuchovskýLukáš Puchovský 98 SlovakiaSlovakia 4 06.99 qA 0.149
5 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.01 qA 0.165
6 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovakiaSlovakia 1 07.02 qA 0.151
7 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 SlovakiaSlovakia 6 07.03 qA 0.174
8 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.03 qA 0.151
9 Martin BielopotockýMartin Bielopotocký 92 SlovakiaSlovakia 5 07.13 qB 0.177
10 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.15 qB 0.164
11 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.19 qB 0.192
12 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.22 qB 0.142
13 Patrik MegelaPatrik Megela 00 SlovakiaSlovakia 4 07.28 qB 0.168
14 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.29 qB 0.172
15 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovakiaSlovakia 7 07.33 qB 0.222
16 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.36 qB 0.173
17 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.36 0.186
18 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.38 0.202
19 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovakiaSlovakia 2 07.39 0.153
20 Jiří HabichJiří Habich 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.41 0.165
21 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.43 0.118
22 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.43 0.154
23 Peter RigoPeter Rigo 99 SlovakiaSlovakia 6 07.48 0.171
24 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 07.49 0.150
25 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 07.50 0.281
26 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.57 0.134
27 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.60 0.155
28 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.62 0.211
29 Lukáš StraškaLukáš Straška 01 SlovakiaSlovakia 2 07.63 0.195
30 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.67 0.174
31 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.76 0.164
32 Tomáš KutruczTomáš Kutrucz 01 SlovakiaSlovakia 5 07.76 0.219
33 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.80 0.193
34 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.81 0.192
35 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.84 0.159
36 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.84 0.186
37 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.97 0.124
38 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.06 0.165
39 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.01 0.174
40 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.05 0.213
41 Adam SmělíkAdam Smělík 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.11 0.378
42 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.18 0.214
43 Miroslav PalkaMiroslav Palka 00 SlovakiaSlovakia 6 09.85 0.185
Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 6 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále 1 (čt, 8.2.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.64 0.166
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.83 0.139
3 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 SlovakiaSlovakia 1 06.96 0.146
4 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 06.97 0.158
5 Lukáš PuchovskýLukáš Puchovský 98 SlovakiaSlovakia 6 07.03 0.174
6 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovakiaSlovakia 7 07.07 0.251
Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ 0.068
Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka 95 SlovakiaSlovakia 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (čt, 8.2.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.08 0.126
2 Martin BielopotockýMartin Bielopotocký 92 SlovakiaSlovakia 4 07.14 0.197
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.16 0.189
4 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovakiaSlovakia 1 07.30 0.194
5 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 07.35 0.214
Patrik MegelaPatrik Megela 00 SlovakiaSlovakia 2 DQ 162.7
Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.64 0.166
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.83 0.139
3 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 SlovakiaSlovakia 1 06.96 0.146
4 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 06.97 0.158
5 Lukáš PuchovskýLukáš Puchovský 98 SlovakiaSlovakia 6 07.03 0.174
6 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovakiaSlovakia 7 07.07 0.251
7 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.08 0.126
8 Martin BielopotockýMartin Bielopotocký 92 SlovakiaSlovakia 4 07.14 0.197
9 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.16 0.189
10 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovakiaSlovakia 1 07.30 0.194
11 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 07.35 0.214
Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ 0.068
Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka 95 SlovakiaSlovakia 3 DNS
Patrik MegelaPatrik Megela 00 SlovakiaSlovakia 2 DQ 162.7
Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.52 qA 0.161
2 Jana VelďákováJana Velďáková 81 SlovakiaSlovakia 4 07.73 qA 0.198
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.79 qA 0.164
4 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.80 qA 0.148
5 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.83 qA 0.189
6 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.89 qA 0.158
7 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovakiaSlovakia 8 07.94 qB 0.378
8 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 3 07.97 qB 0.192
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.2.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 SlovakiaSlovakia 4 07.80 qA 0.177
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 3 07.82 qA 0.166
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.93 qB 0.200
4 Dáša TomkováDáša Tomková 00 SlovakiaSlovakia 6 07.98 qB 0.169
5 Viktória ForsterViktória Forster 02 SlovakiaSlovakia 2 08.03 qB 0.160
6 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 1 08.08 qB 0.121
7 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.12 qB 0.198
8 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 8 08.19 0.234
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (čt, 8.2.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.04 qB 0.172
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.14 0.164
3 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.24 0.204
4 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.28 0.200
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.29 0.182
6 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.33 0.152
7 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.40 0.275
8 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.42 0.579
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (čt, 8.2.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.26 0.136
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.27 0.149
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.32 0.169
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.45 0.194
5 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 08.48 0.177
6 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.52 0.173
7 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.70 0.214
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (čt, 8.2.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.64 0.252
2 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.64 0.201
3 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.74 0.173
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.80 0.188
5 Tereza MartinkováTereza Martinková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.82 0.178
6 Barbora OlivkováBarbora Olivková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.86 0.208
7 Lucie SlovákováLucie Slováková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.86 0.197
8 Natalie MarešováNatalie Marešová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.97 0.413
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (čt, 8.2.2018 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.11 0.379
2 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.25 0.246
3 Sofie GálováSofie Gálová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.34 0.344
4 Jana JozkováJana Jozková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.37 0.470
5 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.43 0.381
6 Vendula PiskořováVendula Piskořová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.52 0.261
7 Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.69 0.481
Šárka MičanováŠárka Mičanová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.52 qA 0.161
2 Jana VelďákováJana Velďáková 81 SlovakiaSlovakia 4 07.73 qA 0.198
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.79 qA 0.164
4 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 SlovakiaSlovakia 4 07.80 qA 0.177
5 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.80 qA 0.148
6 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 3 07.82 qA 0.166
7 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.83 qA 0.189
8 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.89 qA 0.158
9 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.93 qB 0.200
10 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovakiaSlovakia 8 07.94 qB 0.378
11 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 3 07.97 qB 0.192
12 Dáša TomkováDáša Tomková 00 SlovakiaSlovakia 6 07.98 qB 0.169
13 Viktória ForsterViktória Forster 02 SlovakiaSlovakia 2 08.03 qB 0.160
14 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.04 qB 0.172
15 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 1 08.08 qB 0.121
16 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.12 qB 0.198
17 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.14 0.164
18 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 8 08.19 0.234
19 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.24 0.204
20 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.26 0.136
21 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.27 0.149
22 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.28 0.200
23 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.29 0.182
24 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.32 0.169
25 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.33 0.152
26 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.40 0.275
27 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.42 0.579
28 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.45 0.194
29 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 08.48 0.177
30 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.52 0.173
31 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.64 0.252
32 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.64 0.201
33 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.70 0.214
34 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.74 0.173
35 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.80 0.188
36 Tereza MartinkováTereza Martinková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.82 0.178
37 Barbora OlivkováBarbora Olivková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.86 0.208
38 Lucie SlovákováLucie Slováková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.86 0.197
39 Natalie MarešováNatalie Marešová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.97 0.413
40 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.11 0.379
41 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.25 0.246
42 Sofie GálováSofie Gálová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.34 0.344
43 Jana JozkováJana Jozková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.37 0.470
44 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.43 0.381
45 Vendula PiskořováVendula Piskořová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.52 0.261
46 Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.69 0.481
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Šárka MičanováŠárka Mičanová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (čt, 8.2.2018 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.49 0.153
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.70 0.169
3 Jana VelďákováJana Velďáková 81 SlovakiaSlovakia 5 07.72 0.175
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.75 0.167
5 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 SlovakiaSlovakia 6 07.81 0.198
6 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 7 07.91 0.219
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ 162.7
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (čt, 8.2.2018 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovakiaSlovakia 5 07.75 0.292
2 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 3 07.85 0.215
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.92 0.142
4 Dáša TomkováDáša Tomková 00 SlovakiaSlovakia 6 07.97 0.180
5 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.04 0.167
6 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.06 0.185
7 Viktória ForsterViktória Forster 02 SlovakiaSlovakia 2 08.10 0.159
8 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 1 08.13 0.259
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.49 0.153
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.70 0.169
3 Jana VelďákováJana Velďáková 81 SlovakiaSlovakia 5 07.72 0.175
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.75 0.167
5 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovakiaSlovakia 5 07.75 0.292
6 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 SlovakiaSlovakia 6 07.81 0.198
7 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 3 07.85 0.215
8 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 7 07.91 0.219
9 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.92 0.142
10 Dáša TomkováDáša Tomková 00 SlovakiaSlovakia 6 07.97 0.180
11 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.04 0.167
12 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.06 0.185
13 Viktória ForsterViktória Forster 02 SlovakiaSlovakia 2 08.10 0.159
14 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 1 08.13 0.259
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ 162.7

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.85 0.241
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.27 0.269
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.37 0.198
4 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.50 0.206
5 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 25.38 0.206
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 8.2.2018 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 SlovakiaSlovakia 3 22.06 0.209
2 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.43 0.240
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.60 0.238
4 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.05 0.233
5 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 24.79 0.234
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 8.2.2018 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.59 0.283
2 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.79 0.284
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 3 23.05 0.172
4 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 25.05 0.190
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 8.2.2018 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.23 0.194
2 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovakiaSlovakia 5 23.44 0.284
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.53 0.202
4 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 24.10 0.190
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.26 0.283
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 8.2.2018 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.58 0.246
2 Ján DubašákJán Dubašák 95 SlovakiaSlovakia 3 23.90 0.245
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.93 0.290
4 Stanislav MrvaStanislav Mrva 95 SlovakiaSlovakia 2 24.27 0.186
5 Lukáš StraškaLukáš Straška 01 SlovakiaSlovakia 4 24.45 0.287
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 8.2.2018 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristián ŠimuneKristián Šimune 01 SlovakiaSlovakia 5 24.51 0.260
2 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.73 0.222
3 Tomáš KutruczTomáš Kutrucz 01 SlovakiaSlovakia 2 24.91 0.241
4 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 25.08 0.227
5 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 25.44 0.206
Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 8.2.2018 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 4 23.89 0.228
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.28 0.261
3 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.48 0.472
4 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.45 0.214
Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 0.170
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 8.2.2018 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.30 0.221
2 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 24.46 0.205
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.56 0.131
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 25.47 0.153
5 Šimon MorcinekŠimon Morcinek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 25.53 0.169
6 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.40 0.231
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (čt, 8.2.2018 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.50 0.298
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.81 0.190
3 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.06 0.248
4 Norbert MarekNorbert Marek 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 27.34 0.278
5 Petr OmastaPetr Omasta 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 27.60 0.216
6 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ 163.3a
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.85 0.241
2 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 SlovakiaSlovakia 3 22.06 0.209
3 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.27 0.269
4 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.37 0.198
5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.43 0.240
6 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.59 0.283
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.60 0.238
8 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.79 0.284
9 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 3 23.05 0.172
10 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.23 0.194
11 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovakiaSlovakia 5 23.44 0.284
12 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.50 0.206
13 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.53 0.202
14 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.58 0.246
15 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 4 23.89 0.228
16 Ján DubašákJán Dubašák 95 SlovakiaSlovakia 3 23.90 0.245
17 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.93 0.290
18 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.05 0.233
19 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 24.10 0.190
20 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.26 0.283
21 Stanislav MrvaStanislav Mrva 95 SlovakiaSlovakia 2 24.27 0.186
22 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.28 0.261
23 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.30 0.221
24 Lukáš StraškaLukáš Straška 01 SlovakiaSlovakia 4 24.45 0.287
25 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 24.46 0.205
26 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.48 0.472
27 Kristián ŠimuneKristián Šimune 01 SlovakiaSlovakia 5 24.51 0.260
28 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.56 0.131
29 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.73 0.222
30 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 24.79 0.234
31 Tomáš KutruczTomáš Kutrucz 01 SlovakiaSlovakia 2 24.91 0.241
32 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 25.05 0.190
33 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 25.08 0.227
34 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 25.38 0.206
35 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 25.44 0.206
36 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.45 0.214
37 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 25.47 0.153
38 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.50 0.298
39 Šimon MorcinekŠimon Morcinek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 25.53 0.169
40 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.40 0.231
41 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.81 0.190
42 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.06 0.248
43 Norbert MarekNorbert Marek 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 27.34 0.278
44 Petr OmastaPetr Omasta 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 27.60 0.216
45 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ 163.3a
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 6 DNS
Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 0.170

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.02 0.232
2 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovakiaSlovakia 3 24.95 0.358
3 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 5 25.80 0.270
4 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.85 0.302
5 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.03 0.267
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 8.2.2018 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.58 0.228
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 25.88 0.447
3 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 3 26.11 0.216
4 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.66 0.303
5 Viktória ForsterViktória Forster 02 SlovakiaSlovakia 1 26.86 0.334
Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 8.2.2018 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 5 24.64 0.266
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.11 0.212
3 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 SlovakiaSlovakia 6 25.44 0.259
4 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.49 0.222
5 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 27.12 0.207
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 8.2.2018 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 4 25.43 0.195
2 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.72 0.213
3 Dáša TomkováDáša Tomková 00 SlovakiaSlovakia 6 25.88 0.250
4 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 SlovakiaSlovakia 5 26.12 0.241
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 0.211
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 8.2.2018 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 26.69 0.195
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 26.72 0.241
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 27.42 0.290
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 27.48 0.250
5 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.48 0.211
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 8.2.2018 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 27.05 0.213
2 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.45 0.201
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 27.96 0.377
4 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.84 0.264
5 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.10 0.299
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 8.2.2018 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 26.92 0.258
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 27.36 0.170
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 27.95 0.474
4 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 29.66 0.231
5 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 30.03 0.238
6 Klára ČermákováKlára Čermáková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 30.66 0.192
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 8.2.2018 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.29 0.248
2 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 29.63 0.220
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 30.05 0.316
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 30.16 0.346
5 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 30.97 0.298
6 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 32.70 0.160
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.02 0.232
2 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 5 24.64 0.266
3 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovakiaSlovakia 3 24.95 0.358
4 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.11 0.212
5 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 4 25.43 0.195
6 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 SlovakiaSlovakia 6 25.44 0.259
7 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.49 0.222
8 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.58 0.228
9 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.72 0.213
10 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 5 25.80 0.270
11 Dáša TomkováDáša Tomková 00 SlovakiaSlovakia 6 25.88 0.250
12 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 25.88 0.447
13 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 3 26.11 0.216
14 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 SlovakiaSlovakia 5 26.12 0.241
15 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.66 0.303
16 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 26.69 0.195
17 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 26.72 0.241
18 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.85 0.302
19 Viktória ForsterViktória Forster 02 SlovakiaSlovakia 1 26.86 0.334
20 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 26.92 0.258
21 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 27.05 0.213
22 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 27.12 0.207
23 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 27.36 0.170
24 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 27.42 0.290
25 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.45 0.201
26 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 27.48 0.250
27 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.48 0.211
28 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 27.95 0.474
29 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 27.96 0.377
30 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.03 0.267
31 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.84 0.264
32 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.10 0.299
33 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.29 0.248
34 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 29.63 0.220
35 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 29.66 0.231
36 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 30.03 0.238
37 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 30.05 0.316
38 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 30.16 0.346
39 Klára ČermákováKlára Čermáková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 30.66 0.192
40 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 30.97 0.298
41 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 32.70 0.160
Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 0.211
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 50.88 0.219
2 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 51.57 0.234
3 Stanislav MrvaStanislav Mrva 95 SlovakiaSlovakia 3 52.37 0.234
4 Ján DubašákJán Dubašák 95 SlovakiaSlovakia 2 53.00 0.189
Jan PíšekJan Píšek 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 8.2.2018 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 5 52.42 0.311
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 52.71 0.194
3 Petr OmastaPetr Omasta 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 60.27 0.231
Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 50.88 0.219
2 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 51.57 0.234
3 Stanislav MrvaStanislav Mrva 95 SlovakiaSlovakia 3 52.37 0.234
4 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 5 52.42 0.311
5 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 52.71 0.194
6 Ján DubašákJán Dubašák 95 SlovakiaSlovakia 2 53.00 0.189
7 Petr OmastaPetr Omasta 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 60.27 0.231
Jan PíšekJan Píšek 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 3 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 5 56.32 0.159
2 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 4 57.69 0.169
3 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 58.97 0.189
4 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 67.98 0.213
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 8.2.2018 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.47 0.197
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 57.67 0.269
3 Nina NovakováNina Novaková 96 SlovakiaSlovakia 5 59.37 0.230
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.21 0.213
5 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 64.60 0.196
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 8.2.2018 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 60.43 0.215
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 60.79 0.134
3 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 61.30 0.167
4 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 61.81 0.189
5 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 62.02 0.312
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 8.2.2018 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 61.72 0.264
2 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 62.09 0.215
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 62.33 0.234
4 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 72.19 0.179
Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 5 56.32 0.159
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.47 0.197
3 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 57.67 0.269
4 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 4 57.69 0.169
5 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 58.97 0.189
6 Nina NovakováNina Novaková 96 SlovakiaSlovakia 5 59.37 0.230
7 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 60.43 0.215
8 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 60.79 0.134
9 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.21 0.213
10 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 61.30 0.167
11 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 61.72 0.264
12 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 61.81 0.189
13 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 62.02 0.312
14 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 62.09 0.215
15 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 62.33 0.234
16 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 64.60 0.196
17 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 67.98 0.213
18 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 72.19 0.179
Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:49.11
2 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:55.17
3 Robert LukasiakRobert Lukasiak 95 PolandPoland 1 1:56.52
4 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:57.15
5 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:57.99
6 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 1:58.20
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 8.2.2018 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 1:55.05
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:58.05
3 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:59.84
4 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 2:00.15
5 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:03.08
6 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 2:09.64
7 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:13.55
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 8.2.2018 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:05.64
2 Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:08.66
3 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:08.73
4 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:14.44
5 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:15.32
6 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:16.45
7 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:18.96
8 Samuel SmolínSamuel Smolín 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:46.14
Jan Walter WeissJan Walter Weiss 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ 163.3a
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:49.11
2 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 1:55.05
3 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:55.17
4 Robert LukasiakRobert Lukasiak 95 PolandPoland 1 1:56.52
5 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:57.15
6 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:57.99
7 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:58.05
8 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 1:58.20
9 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:59.84
10 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 2:00.15
11 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:03.08
12 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:05.64
13 Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:08.66
14 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:08.73
15 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 2:09.64
16 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:13.55
17 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:14.44
18 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:15.32
19 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:16.45
20 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:18.96
21 Samuel SmolínSamuel Smolín 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:46.14
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF
Jan Walter WeissJan Walter Weiss 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ 163.3a

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:16.56
2 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:17.09
3 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:17.71
4 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:18.45
5 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:18.52
6 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:20.39
7 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:21.07
8 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:22.54
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 8.2.2018 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina BluchováKateřina Bluchová 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:25.16
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:25.97
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:26.94
4 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 2:32.52
5 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:33.56
6 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:36.31
7 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:40.29
Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:16.56
2 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:17.09
3 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:17.71
4 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:18.45
5 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:18.52
6 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:20.39
7 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:21.07
8 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:22.54
9 Kateřina BluchováKateřina Bluchová 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:25.16
10 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:25.97
11 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:26.94
12 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 2:32.52
13 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:33.56
14 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:36.31
15 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:40.29
Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 4 DNS

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 19:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dávid MázuchDávid Mázuch 96 SlovakiaSlovakia 4 08:48.18
2 Miroslav BorovkaMiroslav Borovka 98 SlovakiaSlovakia 6 08:53.36
3 Tomáš KřivdaTomáš Křivda 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 09:00.04
4 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09:29.57
5 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09:34.71
Dawid MalinaDawid Malina 91 PolandPoland 1 DNS
Marcin CieplakMarcin Cieplak 91 PolandPoland 2 DNS
René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 DNS
Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 8.2.2018 - 19:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09:44.57
2 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09:52.46
3 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10:09.00
4 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10:32.27
5 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 10:35.27
6 Matyáš DoležalMatyáš Doležal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 10:36.68
7 František SvětnickýFrantišek Světnický 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 10:38.92
8 Michal BauerMichal Bauer 82 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10:39.88
9 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10:41.55
Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 DNS
Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dávid MázuchDávid Mázuch 96 SlovakiaSlovakia 4 08:48.18
2 Miroslav BorovkaMiroslav Borovka 98 SlovakiaSlovakia 6 08:53.36
3 Tomáš KřivdaTomáš Křivda 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 09:00.04
4 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09:29.57
5 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09:34.71
6 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09:44.57
7 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09:52.46
8 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10:09.00
9 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10:32.27
10 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 10:35.27
11 Matyáš DoležalMatyáš Doležal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 10:36.68
12 František SvětnickýFrantišek Světnický 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 10:38.92
13 Michal BauerMichal Bauer 82 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10:39.88
14 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10:41.55
Dawid MalinaDawid Malina 91 PolandPoland 1 DNS
Marcin CieplakMarcin Cieplak 91 PolandPoland 2 DNS
René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 DNS
Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 DNS
Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 DNS

3000 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 18:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10:07.76
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10:22.62
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10:30.60
4 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11:30.70
5 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 11:30.99
6 Ema MarkováEma Marková 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 12:41.08
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 16:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.61 0.174
2 Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.80 0.181
3 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 09.43 0.168
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:18) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.68 0.156
2 Filip ŠilerFilip Šiler 83 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.80 0.173
3 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 08.82 0.174
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.70 0.192
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:17) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 15:58) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.10 0.168
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.54 0.171
3 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.71 0.146
4 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.13 0.203
5 Kristián ŠimuneKristián Šimune 01 SlovakiaSlovakia 2 09.22 0.169
6 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.71 0.200
7 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.10 0.139
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:16) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.41 0.169
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.71 0.153
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.89 0.209
4 Kristián ŠimuneKristián Šimune 01 SlovakiaSlovakia 2 09.17 0.167
5 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.27 0.144
6 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.94 0.185
Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 15:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.92 0.169
2 Norbert MarekNorbert Marek 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.73 0.166
3 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.95 0.172
4 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.67 0.201
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.57 0.146
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.87 0.169
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.11 0.148
4 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.61 0.190
5 Norbert MarekNorbert Marek 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.78 0.342
6 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.80 0.203
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:13) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 4 08.55 0.173
2 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 5 08.80 0.199
3 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 SlovakiaSlovakia 6 08.91 0.171
4 Dana VelďákováDana Velďáková 81 SlovakiaSlovakia 3 08.92 0.189
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.65 0.186
6 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.81 0.194
7 Simona LukáčováSimona Lukáčová 99 SlovakiaSlovakia 7 10.24 0.195
Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 4 08.51 q 0.203
2 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 5 08.85 q 0.177
3 Dana VelďákováDana Velďáková 81 SlovakiaSlovakia 3 08.91 q 0.199
4 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 SlovakiaSlovakia 6 08.91 q 0.137
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.50 q 0.169
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.2.2018 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona LukáčováSimona Lukáčová 99 SlovakiaSlovakia 4 09.64 q 0.198
2 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.66 q 0.197
3 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.24 q 0.169
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.52 0.368
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 4 08.51 q 0.203
2 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 5 08.85 q 0.177
3 Dana VelďákováDana Velďáková 81 SlovakiaSlovakia 3 08.91 q 0.199
4 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 SlovakiaSlovakia 6 08.91 q 0.137
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.50 q 0.169
6 Simona LukáčováSimona Lukáčová 99 SlovakiaSlovakia 4 09.64 q 0.198
7 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.66 q 0.197
8 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.24 q 0.169
9 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.52 0.368

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.99 q 0.152
2 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.56 q 0.143
3 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.04 q 0.222
Natália HolešováNatália Holešová 02 SlovakiaSlovakia 3 DNF
Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.2.2018 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika LuptákováVeronika Luptáková 02 SlovakiaSlovakia 4 09.64 q 0.194
2 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.77 q 0.154
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.93 q 0.156
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.70 q 0.284
5 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.26 q 0.183
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.99 q 0.152
2 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.56 q 0.143
3 Veronika LuptákováVeronika Luptáková 02 SlovakiaSlovakia 4 09.64 q 0.194
4 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.77 q 0.154
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.93 q 0.156
6 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.04 q 0.222
7 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.70 q 0.284
8 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.26 q 0.183
Natália HolešováNatália Holešová 02 SlovakiaSlovakia 3 DNF
Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:11) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.97 0.264
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.05 0.189
3 Natália HolešováNatália Holešová 02 SlovakiaSlovakia 3 09.22 0.168
4 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.46 0.134
5 Veronika LuptákováVeronika Luptáková 02 SlovakiaSlovakia 2 09.61 0.217
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.75 0.221
7 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.88 0.178
Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BrodániováBarbora Brodániová 04 SlovakiaSlovakia 4 09.50 0.316
2 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.71 0.358
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.82 0.199
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.82 0.279
5 Klára ČermákováKlára Čermáková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.28 0.202
6 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.68 0.185
7 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.89 0.141
8 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.21 0.194
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BrodániováBarbora Brodániová 04 SlovakiaSlovakia 4 09.53 q 0.406
2 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.70 q 0.232
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.74 q 0.159
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.89 q 0.160
5 Klára ČermákováKlára Čermáková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.57 q 0.159
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.2.2018 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.62 q 0.156
2 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.63 q 0.167
3 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.89 q 0.189
4 Lucie TesařováLucie Tesařová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.37 0.139
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BrodániováBarbora Brodániová 04 SlovakiaSlovakia 4 09.53 q 0.406
2 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.70 q 0.232
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.74 q 0.159
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.89 q 0.160
5 Klára ČermákováKlára Čermáková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.57 q 0.159
6 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.62 q 0.156
7 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.63 q 0.167
8 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.89 q 0.189
9 Lucie TesařováLucie Tesařová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.37 0.139

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 16:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.651.701.751.801.851.901.931.962.00
1 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4 1.96 --------OOOXOXXOXXOOXXX
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6 1.93 ----------OXXOOOXXX
3 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 5 1.90 ----------OOXO-XXX
4 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 3 1.75 -------OOOXXX
5 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2 1.40 --XOOOOXXX
6 Adam SmělíkAdam Smělík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1 1.35 OOOOOXXX
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.291.341.391.431.461.481.501.521.55
1 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 1.52 ---OOO-XOXXX
2 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 7 1.48 --OXOOO-XXX
3 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 3 1.34 OOXXX
4 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 1.34 OXXOXXX
5 Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 1.29 OXXX
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 6 DNS
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 DNS
Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 NM
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.752.953.153.353.553.753.904.054.204.354.454.55
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 7 4.35 ---------XO-XXX
2 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
97 6 4.05 -----OOOXXX
3 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5 4.05 -----OOXOXXX
4 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 4 3.90 -----XXOXOXXX
5 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3 3.15 OXOOXXX
6 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 2 2.75 OX
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.922.022.122.222.322.422.522.622.722.822.923.023.123.223.323.423.52
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 9 3.12 --------O-O-OXXX
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 6 2.72 ----XXOOOXOOXXX
3 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 2.62 -------OXXX
4 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 7 2.62 ----XOXOXOXXOXXX
5= Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 4 2.52 ---OOOOXXX
5= Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 2.52 ---OOOOXXX
7 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 2 2.52 --O-OOXOXXX
8 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 2.52 --OOOXOXXOXXX
9 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 1.92 OXXX
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 DNS
Lada ReisováLada Reisová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 1 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
SlovakiaSlovakia
95 13 7.20 7.20-X7.206.99X-
2 Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 12 7.16 X7.16X7.16XX6.88
3 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 8 6.77 6.166.404.636.406.306.496.77
4 Patrik MegelaPatrik Megela
SlovakiaSlovakia
00 11 6.69 6.656.69-6.696.676.496.55
5 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 10 6.65 X6.526.466.52X6.65X
6 Lukáš StraškaLukáš Straška
SlovakiaSlovakia
01 15 6.36 5.986.25-6.25-6.186.36
7 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 6.04 X6.04X6.04X4.44X
8 Miroslav PalkaMiroslav Palka
SlovakiaSlovakia
00 14 5.77 5.77--5.77---
9 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 5.75 5.495.755.655.75
10 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 5.73 5.73X4.905.73
11 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4 5.60 5.595.215.605.60
12 Dominik LučkaDominik Lučka
SlovakiaSlovakia
95 9 5.58 XX5.585.58
13 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 3 5.28 X5.28X5.28
14 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 5.04 5.045.034.985.04
15 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 4.77 X4.684.774.77
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále 1 (čt, 8.2.2018 - 16:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana VelďákováJana Velďáková
SlovakiaSlovakia
81 15 5.96 5.964.44-5.96--X
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
94 14 5.78 X4.845.785.78-X5.72
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 5.44 4.985.175.425.425.15X5.44
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 8 5.35 5.31X5.355.35XXX
5 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 9 5.34 5.195.03X5.19XX5.34
6 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 6 5.21 5.21X5.195.214.98XX
7 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 11 5.21 5.135.115.045.135.135.075.21
8 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 10 5.09 3.11X5.095.09X3.14X
9 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 5.07 XX5.075.07
10 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 5.06 XX5.065.06
11 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4 5.01 2.57X5.015.01
12 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5 4.96 4.694.964.514.96
Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 NM
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 7 NM
Celkem 14 závodníků
Finále 2 (čt, 8.2.2018 - 17:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 9 5.18 4.084.795.015.014.985.185.07
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 10 5.16 X5.164.755.164.904.95X
3 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 11 4.95 4.694.734.664.73X4.95X
4 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 4.94 4.884.944.904.944.334.714.88
5 Klára ČermákováKlára Čermáková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 4.86 3.974.734.664.734.714.544.86
6 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 4.75 4.684.504.754.754.42XX
7 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 8 4.73 4.734.624.504.734.564.654.61
8 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 4.73 XX4.734.73X3.174.45
9 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 12 4.71 X4.714.664.71
10 Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 4.58 4.544.58X4.58
11 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 4.25 4.25X4.164.25
12 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 4.14 3.723.914.144.14
13 Petra JančarováPetra Jančarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 15 4.05 4.053.883.914.05
14 Barbora KorusováBarbora Korusová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 17 4.01 3.854.013.994.01
15 Sofie GálováSofie Gálová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 14 3.93 3.933.833.743.93
Jana JozkováJana Jozková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 16 DNS
Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 13 NM
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 18:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 1 15.13 14.3314.3914.7514.7514.6214.9415.13
2 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 8 14.12 X13.9414.1214.12XXX
3 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 7 12.97 12.97XX12.9712.9312.9111.78
4 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 6 12.68 12.6212.5312.6812.6812.6412.47X
5 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 2 12.58 12.2412.3012.0912.3012.5812.07X
6 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 4 12.40 11.8411.2312.3412.3412.0711.9112.40
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 12.38 12.3811.8212.3412.3812.1212.2112.22
8 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 9 12.36 11.7212.1712.3612.3611.5711.7912.23
9 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 11.78 X11.78X11.78
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 11.03 11.039.959.9711.039.448.77X
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 16:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Matěj BrydniakMatěj Brydniak
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 DNS
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:01) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 12.19 X12.10X12.10XX12.19
2 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 11.54 X10.54X10.5411.54--
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:02) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 NM
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Veteránky (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:02) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
55 5 09.46 8.979.469.259.469.069.079.14
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 16:21) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1