výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Athletics Indoor Ostrava I

Ostrava (8. 2. 2018)
60 m - Muži (čtvrtek, 8.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 06.64 0.166
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 06.83 0.139
3 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 SlovakiaSlovakia 06.96 0.146
60 m - Muži (čtvrtek, 8.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.08 0.126
2 Martin BielopotockýMartin Bielopotocký 92 SlovakiaSlovakia 07.14 0.197
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.16 0.189
60 m - Ženy (čtvrtek, 8.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.49 0.153
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.70 0.169
3 Jana VelďákováJana Velďáková 81 SlovakiaSlovakia 07.72 0.175
60 m - Ženy (čtvrtek, 8.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovakiaSlovakia 07.75 0.292
2 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 07.85 0.215
3 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.92 0.142
60 m překážek - Muži (čtvrtek, 8.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.68 0.156
2 Filip ŠilerFilip Šiler 831104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.80 0.173
3 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 08.82 0.174
60 m překážek - Junioři (čtvrtek, 8.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
60 m překážek - Dorostenci (čtvrtek, 8.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.41 0.169
2 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.71 0.153
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.89 0.209
60 m překážek - Žáci (čtvrtek, 8.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.57 0.146
2 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.87 0.169
3 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.11 0.148
60 m překážek - Ženy (čtvrtek, 8.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 08.55 0.173
2 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 08.80 0.199
3 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 SlovakiaSlovakia 08.91 0.171
60 m překážek - Dorostenky (čtvrtek, 8.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.97 0.264
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.05 0.189
3 Natália HolešováNatália Holešová 02 SlovakiaSlovakia 09.22 0.168
60 m překážek - Žákyně (čtvrtek, 8.2.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbora BrodániováBarbora Brodániová 04 SlovakiaSlovakia 09.50 0.316
2 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 035621 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.71 0.358
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.82 0.199