výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Athletics Indoor Ostrava I

Ostrava (8. 2. 2018)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.66 qA 0.145
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.84 qA 0.143
3 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka 95 SlovakiaSlovakia 3 06.91 qA 0.169
4 Jan KrálJan Král 980829 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.01 qA 0.165
5 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovakiaSlovakia 1 07.02 qA 0.151
6 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 SlovakiaSlovakia 6 07.03 qA 0.174
7 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.03 qA 0.151
8 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.19 qB 0.192
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.2.2018 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PuchovskýLukáš Puchovský 98 SlovakiaSlovakia 4 06.99 qA 0.149
2 Martin BielopotockýMartin Bielopotocký 92 SlovakiaSlovakia 5 07.13 qB 0.177
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.15 qB 0.164
4 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.22 qB 0.142
5 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.29 qB 0.172
6 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovakiaSlovakia 7 07.33 qB 0.222
7 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.36 0.186
8 Miroslav PalkaMiroslav Palka 00 SlovakiaSlovakia 6 09.85 0.185
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (čt, 8.2.2018 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MegelaPatrik Megela 00 SlovakiaSlovakia 4 07.28 qB 0.168
2 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 07.36 qB 0.173
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.38 0.202
4 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovakiaSlovakia 2 07.39 0.153
5 Jiří HabichJiří Habich 900628 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.41 0.165
6 Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.43 0.118
7 Peter RigoPeter Rigo 99 SlovakiaSlovakia 6 07.48 0.171
8 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 07.50 0.281
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (čt, 8.2.2018 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 07.43 0.154
2 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 07.49 0.150
3 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.57 0.134
4 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.62 0.211
5 Lukáš StraškaLukáš Straška 01 SlovakiaSlovakia 2 07.63 0.195
6 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.81 0.192
Petr MěřínskýPetr Měřínský 990105 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (čt, 8.2.2018 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.67 0.174
2 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.76 0.164
3 Tomáš KutruczTomáš Kutrucz 01 SlovakiaSlovakia 5 07.76 0.219
4 René CankovRené Cankov 001011 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.80 0.193
5 Petr BužgaPetr Bužga 000821 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.84 0.186
6 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.97 0.124
Michael AudaMichael Auda 000111 JAC BrnoJAC Brno 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (čt, 8.2.2018 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.60 0.155
2 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 020901 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.84 0.159
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 030830 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.06 0.165
4 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.01 0.174
5 Michal HrochMichal Hroch 040816 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.05 0.213
6 Adam SmělíkAdam Smělík 040325 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.11 0.378
7 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.18 0.214
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále 1 (čt, 8.2.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.64 0.166
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.83 0.139
3 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 SlovakiaSlovakia 1 06.96 0.146
4 Jan KrálJan Král 980829 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 06.97 0.158
5 Lukáš PuchovskýLukáš Puchovský 98 SlovakiaSlovakia 6 07.03 0.174
6 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovakiaSlovakia 7 07.07 0.251
Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ 0.068
Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka 95 SlovakiaSlovakia 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (čt, 8.2.2018 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.08 0.126
2 Martin BielopotockýMartin Bielopotocký 92 SlovakiaSlovakia 4 07.14 0.197
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.16 0.189
4 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovakiaSlovakia 1 07.30 0.194
5 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 07.35 0.214
Patrik MegelaPatrik Megela 00 SlovakiaSlovakia 2 DQ 162.7
Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.52 qA 0.161
2 Jana VelďákováJana Velďáková 81 SlovakiaSlovakia 4 07.73 qA 0.198
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.79 qA 0.164
4 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.80 qA 0.148
5 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.83 qA 0.189
6 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.89 qA 0.158
7 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovakiaSlovakia 8 07.94 qB 0.378
8 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 3 07.97 qB 0.192
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.2.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 SlovakiaSlovakia 4 07.80 qA 0.177
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 3 07.82 qA 0.166
3 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.93 qB 0.200
4 Dáša TomkováDáša Tomková 00 SlovakiaSlovakia 6 07.98 qB 0.169
5 Viktória ForsterViktória Forster 02 SlovakiaSlovakia 2 08.03 qB 0.160
6 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 1 08.08 qB 0.121
7 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.12 qB 0.198
8 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 8 08.19 0.234
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (čt, 8.2.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.04 qB 0.172
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.14 0.164
3 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 035919 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.24 0.204
4 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.28 0.200
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 035527 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.29 0.182
6 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.33 0.152
7 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.40 0.275
8 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 025204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.42 0.579
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (čt, 8.2.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 045516 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.26 0.136
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.27 0.149
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná 025801 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.32 0.169
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 035101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.45 0.194
5 Lenka JaroškováLenka Jarošková 005106 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 08.48 0.177
6 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 025131 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.52 0.173
7 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.70 0.214
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (čt, 8.2.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 045407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.64 0.252
2 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.64 0.201
3 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.74 0.173
4 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.80 0.188
5 Tereza MartinkováTereza Martinková 025930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.82 0.178
6 Barbora OlivkováBarbora Olivková 975420 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.86 0.208
7 Lucie SlovákováLucie Slováková 026219 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.86 0.197
8 Natalie MarešováNatalie Marešová 026112 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.97 0.413
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (čt, 8.2.2018 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KorusováBarbora Korusová 035302 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.11 0.379
2 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 046023 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.25 0.246
3 Sofie GálováSofie Gálová 015821 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.34 0.344
4 Jana JozkováJana Jozková 035930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.37 0.470
5 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 036218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.43 0.381
6 Vendula PiskořováVendula Piskořová 026209 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.52 0.261
7 Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 036210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.69 0.481
Šárka MičanováŠárka Mičanová 005723 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (čt, 8.2.2018 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.49 0.153
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.70 0.169
3 Jana VelďákováJana Velďáková 81 SlovakiaSlovakia 5 07.72 0.175
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.75 0.167
5 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 SlovakiaSlovakia 6 07.81 0.198
6 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 7 07.91 0.219
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ 162.7
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (čt, 8.2.2018 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovakiaSlovakia 5 07.75 0.292
2 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 3 07.85 0.215
3 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.92 0.142
4 Dáša TomkováDáša Tomková 00 SlovakiaSlovakia 6 07.97 0.180
5 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.04 0.167
6 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.06 0.185
7 Viktória ForsterViktória Forster 02 SlovakiaSlovakia 2 08.10 0.159
8 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 1 08.13 0.259
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrálJan Král 980829 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.85 0.241
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.27 0.269
3 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.37 0.198
4 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.50 0.206
5 Tomáš ChytilTomáš Chytil 021209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 25.38 0.206
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 8.2.2018 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 SlovakiaSlovakia 3 22.06 0.209
2 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.43 0.240
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.60 0.238
4 Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.05 0.233
5 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 24.79 0.234
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 8.2.2018 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.59 0.283
2 David CésarDavid César 941009 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.79 0.284
3 Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 3 23.05 0.172
4 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 25.05 0.190
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 8.2.2018 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.23 0.194
2 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovakiaSlovakia 5 23.44 0.284
3 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.53 0.202
4 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 24.10 0.190
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 010422 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.26 0.283
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 8.2.2018 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.58 0.246
2 Ján DubašákJán Dubašák 95 SlovakiaSlovakia 3 23.90 0.245
3 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.93 0.290
4 Stanislav MrvaStanislav Mrva 95 SlovakiaSlovakia 2 24.27 0.186
5 Lukáš StraškaLukáš Straška 01 SlovakiaSlovakia 4 24.45 0.287
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 8.2.2018 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián ŠimuneKristián Šimune 01 SlovakiaSlovakia 5 24.51 0.260
2 Petr BužgaPetr Bužga 000821 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.73 0.222
3 Tomáš KutruczTomáš Kutrucz 01 SlovakiaSlovakia 2 24.91 0.241
4 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 25.08 0.227
5 René CankovRené Cankov 001011 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 25.44 0.206
Michael AudaMichael Auda 000111 JAC BrnoJAC Brno 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 8.2.2018 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 4 23.89 0.228
2 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.28 0.261
3 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz 980911 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.48 0.472
4 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.45 0.214
Petr MěřínskýPetr Měřínský 990105 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Filip ŠilerFilip Šiler 831104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 0.170
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 8.2.2018 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.30 0.221
2 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 011226 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 24.46 0.205
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.56 0.131
4 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 25.47 0.153
5 Šimon MorcinekŠimon Morcinek 010615 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 25.53 0.169
6 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 021123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.40 0.231
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (čt, 8.2.2018 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.50 0.298
2 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.81 0.190
3 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.06 0.248
4 Norbert MarekNorbert Marek 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 27.34 0.278
5 Petr OmastaPetr Omasta 021118 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 27.60 0.216
6 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DQ 163.3a
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.02 0.232
2 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovakiaSlovakia 3 24.95 0.358
3 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 5 25.80 0.270
4 Hana BorováHana Borová 045516 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.85 0.302
5 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.03 0.267
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 8.2.2018 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.58 0.228
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 25.88 0.447
3 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 3 26.11 0.216
4 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 26.66 0.303
5 Viktória ForsterViktória Forster 02 SlovakiaSlovakia 1 26.86 0.334
Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 8.2.2018 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 5 24.64 0.266
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.11 0.212
3 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 SlovakiaSlovakia 6 25.44 0.259
4 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.49 0.222
5 Kateřina VildováKateřina Vildová 005120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 27.12 0.207
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 8.2.2018 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 4 25.43 0.195
2 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.72 0.213
3 Dáša TomkováDáša Tomková 00 SlovakiaSlovakia 6 25.88 0.250
4 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 SlovakiaSlovakia 5 26.12 0.241
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 0.211
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 8.2.2018 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 26.69 0.195
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 966119 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 26.72 0.241
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 035527 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 27.42 0.290
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 27.48 0.250
5 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.48 0.211
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 8.2.2018 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 27.05 0.213
2 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.45 0.201
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 025424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 27.96 0.377
4 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 025131 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.84 0.264
5 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.10 0.299
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 8.2.2018 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 026005 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 26.92 0.258
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 27.36 0.170
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 27.95 0.474
4 Jana KleibertováJana Kleibertová 046115 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 29.66 0.231
5 Petra PicmausováPetra Picmausová 025217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 30.03 0.238
6 Klára ČermákováKlára Čermáková 036016 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 30.66 0.192
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 8.2.2018 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.29 0.248
2 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 29.63 0.220
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 045407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 30.05 0.316
4 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 30.16 0.346
5 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 045603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 30.97 0.298
6 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 045217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 32.70 0.160
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 50.88 0.219
2 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 51.57 0.234
3 Stanislav MrvaStanislav Mrva 95 SlovakiaSlovakia 3 52.37 0.234
4 Ján DubašákJán Dubašák 95 SlovakiaSlovakia 2 53.00 0.189
Jan PíšekJan Píšek 001104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 8.2.2018 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 5 52.42 0.311
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 52.71 0.194
3 Petr OmastaPetr Omasta 021118 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 60.27 0.231
Michael AudaMichael Auda 000111 JAC BrnoJAC Brno 3 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 5 56.32 0.159
2 Simona MalatincováSimona Malatincová 971002 SlovakiaSlovakia 4 57.69 0.169
3 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 58.97 0.189
4 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 015628 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 67.98 0.213
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 8.2.2018 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.47 0.197
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 57.67 0.269
3 Nina NovakováNina Novaková 96 SlovakiaSlovakia 5 59.37 0.230
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 966119 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.21 0.213
5 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 64.60 0.196
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 8.2.2018 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 60.43 0.215
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 60.79 0.134
3 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 61.30 0.167
4 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 61.81 0.189
5 Justýna DaňkováJustýna Daňková 026009 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 62.02 0.312
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 8.2.2018 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 61.72 0.264
2 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 62.09 0.215
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 005129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 62.33 0.234
4 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 045217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 72.19 0.179
Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:49.11
2 Adam RůžičkaAdam Růžička 970709 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 1:55.17
3 Robert LukasiakRobert Lukasiak 95 PolandPoland 1 1:56.52
4 Martin KováčechMartin Kováčech 010624 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:57.15
5 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:57.99
6 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 1:58.20
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 900909 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 8.2.2018 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 980812 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 1:55.05
2 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:58.05
3 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:59.84
4 Patrik VebrPatrik Vebr 981119 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 2:00.15
5 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:03.08
6 Dominik VebrDominik Vebr 030721 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 2:09.64
7 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 991116 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:13.55
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 8.2.2018 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:05.64
2 Michal DžuberaMichal Džubera 991030 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:08.66
3 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:08.73
4 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:14.44
5 Daniel JuříčekDaniel Juříček 020425 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:15.32
6 Adam FeranecAdam Feranec 020412 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:16.45
7 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:18.96
8 Samuel SmolínSamuel Smolín 041228 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:46.14
Jan Walter WeissJan Walter Weiss 020417 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ 163.3a
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 17:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:16.56
2 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 935429 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:17.09
3 Sára JanuškováSára Janušková 975802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:17.71
4 Adéla SádlováAdéla Sádlová 015504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:18.45
5 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:18.52
6 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:20.39
7 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:21.07
8 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:22.54
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 8.2.2018 - 17:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina BluchováKateřina Bluchová 836223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:25.16
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 025409 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:25.97
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:26.94
4 Vendula StránskáVendula Stránská 035416 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 2:32.52
5 Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:33.56
6 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:36.31
7 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 015601 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:40.29
Adéla PohlováAdéla Pohlová 025521 JAC BrnoJAC Brno 4 DNS
Celkem 8 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 19:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dávid MázuchDávid Mázuch 96 SlovakiaSlovakia 4 08:48.18
2 Miroslav BorovkaMiroslav Borovka 98 SlovakiaSlovakia 6 08:53.36
3 Tomáš KřivdaTomáš Křivda 990915 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 09:00.04
4 Patrik PastorPatrik Pastor 010122 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09:29.57
5 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 010106 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09:34.71
Dawid MalinaDawid Malina 91 PolandPoland 1 DNS
Marcin CieplakMarcin Cieplak 91 PolandPoland 2 DNS
René SasynRené Sasyn 000920 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Michal RůžekMichal Růžek 990529 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 DNS
Jan VítekJan Vítek 010219 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 8.2.2018 - 19:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bonifác BoháčBonifác Boháč 010601 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09:44.57
2 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 09:52.46
3 Ondřej VajdaOndřej Vajda 020422 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10:09.00
4 Jakub KonderlaJakub Konderla 010305 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10:32.27
5 Adam ValíkAdam Valík 030509 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 10:35.27
6 Matyáš DoležalMatyáš Doležal 020914 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 10:36.68
7 František SvětnickýFrantišek Světnický 021118 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 10:38.92
8 Michal BauerMichal Bauer 82 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10:39.88
9 Karel BaštýřKarel Baštýř 011027 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10:41.55
Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 DNS
Karel WankeKarel Wanke 020616 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 18:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 975625 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10:07.76
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10:22.62
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10:30.60
4 Eva GalaczováEva Galaczová 966213 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11:30.70
5 Tereza CharvátováTereza Charvátová 025123 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 11:30.99
6 Ema MarkováEma Marková 025430 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 12:41.08
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 16:01) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.61 0.174
2 Filip ŠilerFilip Šiler 831104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.80 0.181
3 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 09.43 0.168
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:18) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.68 0.156
2 Filip ŠilerFilip Šiler 831104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.80 0.173
3 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 08.82 0.174
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BužgaPetr Bužga 000821 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.70 0.192
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:17) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Petr BužgaPetr Bužga 000821 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 15:58) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KretMarek Kret 010316 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.10 0.168
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.54 0.171
3 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.71 0.146
4 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.13 0.203
5 Kristián ŠimuneKristián Šimune 01 SlovakiaSlovakia 2 09.22 0.169
6 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.71 0.200
7 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 011226 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.10 0.139
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:16) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.41 0.169
2 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.71 0.153
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.89 0.209
4 Kristián ŠimuneKristián Šimune 01 SlovakiaSlovakia 2 09.17 0.167
5 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 011226 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.27 0.144
6 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.94 0.185
Marek KretMarek Kret 010316 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.92 0.169
2 Norbert MarekNorbert Marek 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.73 0.166
3 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.95 0.172
4 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.67 0.201
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.57 0.146
2 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.87 0.169
3 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.11 0.148
4 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.61 0.190
5 Norbert MarekNorbert Marek 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.78 0.342
6 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.80 0.203
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:13) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 4 08.55 0.173
2 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 5 08.80 0.199
3 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 SlovakiaSlovakia 6 08.91 0.171
4 Dana VelďákováDana Velďáková 81 SlovakiaSlovakia 3 08.92 0.189
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 996214 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.65 0.186
6 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.81 0.194
7 Simona LukáčováSimona Lukáčová 99 SlovakiaSlovakia 7 10.24 0.195
Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 4 08.51 q 0.203
2 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 5 08.85 q 0.177
3 Dana VelďákováDana Velďáková 81 SlovakiaSlovakia 3 08.91 q 0.199
4 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 SlovakiaSlovakia 6 08.91 q 0.137
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 996214 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.50 q 0.169
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.2.2018 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona LukáčováSimona Lukáčová 99 SlovakiaSlovakia 4 09.64 q 0.198
2 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.66 q 0.197
3 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.24 q 0.169
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.52 0.368
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.99 q 0.152
2 Lucie HöfrováLucie Höfrová 015111 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.56 q 0.143
3 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 015116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.04 q 0.222
Natália HolešováNatália Holešová 02 SlovakiaSlovakia 3 DNF
Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.2.2018 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LuptákováVeronika Luptáková 02 SlovakiaSlovakia 4 09.64 q 0.194
2 Klára TeofilováKlára Teofilová 016204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.77 q 0.154
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.93 q 0.156
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.70 q 0.284
5 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 015628 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.26 q 0.183
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:11) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.97 0.264
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.05 0.189
3 Natália HolešováNatália Holešová 02 SlovakiaSlovakia 3 09.22 0.168
4 Lucie HöfrováLucie Höfrová 015111 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.46 0.134
5 Veronika LuptákováVeronika Luptáková 02 SlovakiaSlovakia 2 09.61 0.217
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.75 0.221
7 Klára TeofilováKlára Teofilová 016204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.88 0.178
Lucie KunčarováLucie Kunčarová 015116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BrodániováBarbora Brodániová 04 SlovakiaSlovakia 4 09.50 0.316
2 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 035621 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.71 0.358
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.82 0.199
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.82 0.279
5 Klára ČermákováKlára Čermáková 036016 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.28 0.202
6 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 045603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.68 0.185
7 Lucie KláskováLucie Klásková 045727 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.89 0.141
8 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 045217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.21 0.194
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (čt, 8.2.2018 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BrodániováBarbora Brodániová 04 SlovakiaSlovakia 4 09.53 q 0.406
2 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 035621 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.70 q 0.232
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.74 q 0.159
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.89 q 0.160
5 Klára ČermákováKlára Čermáková 036016 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.57 q 0.159
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.2.2018 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 045603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.62 q 0.156
2 Lucie KláskováLucie Klásková 045727 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.63 q 0.167
3 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 045217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.89 q 0.189
4 Lucie TesařováLucie Tesařová 035803 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.37 0.139
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 16:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.651.701.751.801.851.901.931.962.00 Body
1 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000831 4 1.96 --------OOOXOXXOXXOOXXX
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
010924 6 1.93 ----------OXXOOOXXX
3 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
980911 5 1.90 ----------OOXO-XXX
4 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
830708 3 1.75 -------OOOXXX
5 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
040816 2 1.40 --XOOOOXXX
6 Adam SmělíkAdam Smělík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
040325 1 1.35 OOOOOXXX
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.291.341.391.431.461.481.501.521.55 Body
1 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
025613 8 1.52 ---OOO-XOXXX
2 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
016107 7 1.48 --OXOOO-XXX
3 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
035621 3 1.34 OOXXX
4 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
045727 4 1.34 OXXOXXX
5 Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
035803 2 1.29 OXXX
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
005610 6 DNS
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
036006 5 DNS
Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
036210 1 NM
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 17:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.752.953.153.353.553.753.904.054.204.354.454.55 Body
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930906 7 4.35 ---------XO-XXX
2 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
970205 6 4.05 -----OOOXXX
3 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000705 5 4.05 -----OOXOXXX
4 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
011105 4 3.90 -----XXOXOXXX
5 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
040909 3 3.15 OXOOXXX
6 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
011127 2 2.75 OX
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
020114 1 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.922.022.122.222.322.422.522.622.722.822.923.023.123.223.323.423.52 Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
996103 9 3.12 --------O-O-OXXX
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
015630 6 2.72 ----XXOOOXOOXXX
3 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
025217 8 2.62 -------OXXX
4 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025723 7 2.62 ----XOXOXOXXOXXX
5= Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
985101 4 2.52 ---OOOOXXX
5= Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
035617 5 2.52 ---OOOOXXX
7 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
016122 2 2.52 --O-OOXOXXX
8 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
035508 3 2.52 --OOOXOXXOXXX
9 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
075522 1.92 OXXX
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
036024 10 DNS
Lada ReisováLada Reisová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
015510 1 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
SlovakiaSlovakia
95 13 7.20 7.20-X7.206.99X-
2 Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
911214 12 7.16 X7.16X7.16XX6.88
3 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
970419 8 6.77 6.166.404.636.406.306.496.77
4 Patrik MegelaPatrik Megela
SlovakiaSlovakia
00 11 6.69 6.656.69-6.696.676.496.55
5 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
960618 10 6.65 X6.526.466.52X6.65X
6 Lukáš StraškaLukáš Straška
SlovakiaSlovakia
01 15 6.36 5.986.25-6.25-6.186.36
7 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
010608 7 6.04 X6.04X6.04X4.44X
8 Miroslav PalkaMiroslav Palka
SlovakiaSlovakia
00 14 5.77 5.77--5.77---
9 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
030830 5 5.75 5.495.755.655.75
10 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030620 6 5.73 5.73X4.905.73
11 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020901 4 5.60 5.595.215.605.60
12 Dominik LučkaDominik Lučka
SlovakiaSlovakia
95 9 5.58 XX5.585.58
13 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
001207 3 5.28 X5.28X5.28
14 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
021123 1 5.04 5.045.034.985.04
15 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
030830 2 4.77 X4.684.774.77
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále 1 (čt, 8.2.2018 - 16:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana VelďákováJana Velďáková
SlovakiaSlovakia
81 15 5.96 5.964.44-5.96--X
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
946124 14 5.78 X4.845.785.78-X5.72
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
015221 13 5.44 4.985.175.425.425.15X5.44
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
005526 8 5.35 5.31X5.355.35XXX
5 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
996004 9 5.34 5.195.03X5.19XX5.34
6 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025204 6 5.21 5.21X5.195.214.98XX
7 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025701 11 5.21 5.135.115.045.135.135.075.21
8 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
016228 10 5.09 3.11X5.095.09X3.14X
9 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
035919 3 5.07 XX5.075.07
10 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
025801 2 5.06 XX5.065.06
11 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016204 4 5.01 2.57X5.015.01
12 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
025624 5 4.96 4.694.964.514.96
Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
015406 1 NM
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
035101 7 NM
Celkem 14 závodníků
Finále 2 (čt, 8.2.2018 - 17:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
015630 9 5.18 4.084.795.015.014.985.185.07
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
035527 10 5.16 X5.164.755.164.904.95X
3 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
985101 11 4.95 4.694.734.664.73X4.95X
4 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
015430 7 4.94 4.884.944.904.944.334.714.88
5 Klára ČermákováKlára Čermáková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
036016 5 4.86 3.974.734.664.734.714.544.86
6 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
026002 6 4.75 4.684.504.754.754.42XX
7 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
045702 8 4.73 4.734.624.504.734.564.654.61
8 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
025930 4 4.73 XX4.734.73X3.174.45
9 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
035617 12 4.71 X4.714.664.71
10 Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
026219 3 4.58 4.544.58X4.58
11 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
005711 2 4.25 4.25X4.164.25
12 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
026112 1 4.14 3.723.914.144.14
13 Petra JančarováPetra Jančarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
035831 15 4.05 4.053.883.914.05
14 Barbora KorusováBarbora Korusová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
035302 17 4.01 3.854.013.994.01
15 Sofie GálováSofie Gálová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
015821 14 3.93 3.933.833.743.93
Jana JozkováJana Jozková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
035930 16 DNS
Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
985424 13 NM
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 18:05) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
990417 1 15.13 14.3314.3914.7514.7514.6214.9415.13
2 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000414 8 14.12 X13.9414.1214.12XXX
3 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
010924 7 12.97 12.97XX12.9712.9312.9111.78
4 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
981009 6 12.68 12.6212.5312.6812.6812.6412.47X
5 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000831 2 12.58 12.2412.3012.0912.3012.5812.07X
6 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
990401 4 12.40 11.8411.2312.3412.3412.0711.9112.40
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
021019 5 12.38 12.3811.8212.3412.3812.1212.2112.22
8 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020706 9 12.36 11.7212.1712.3612.3611.5711.7912.23
9 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
030830 3 11.78 X11.78X11.78
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
055411 11.03 11.039.959.9711.039.448.77X
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 16:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Matěj BrydniakMatěj Brydniak
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
050304 DNS
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:01) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
026118 3 12.19 X12.10X12.10XX12.19
2 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
015111 2 11.54 X10.54X10.5411.54--
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:02) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
035206 4 NM
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Veteránky (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:02) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
556008 5 09.46 8.979.469.259.469.069.079.14
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 16:21) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
040520 4 09.16 8.118.559.169.168.418.989.01
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
040429 3 08.77 8.518.558.708.708.228.008.77
3 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
040322 5 08.33 X8.328.338.337.938.108.22
4 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
041113 2 07.97 7.817.277.727.81X6.757.97
5 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
040805 6 07.55 7.227.556.767.55X6.496.24
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:04) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
936002 11 14.55 14.4414.55X14.55XXX
2 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
986028 12 12.50 11.81X12.0912.0912.5012.29X
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
975111 13 12.29 11.6211.7411.9611.9611.9212.29X
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 15:03) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
005916 7 13.28 X12.6212.7512.7512.9013.28X
2 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
995410 8 11.39 X11.24X11.24X11.3911.12
3 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
005108 6 09.59 9.59XX9.599.13X-
4 Lucie SulkováLucie Sulková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
995925 9 08.67 8.328.67X8.67XXX
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 16:22) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
011227 8 10.38 XX10.3810.38XXX
2 Adam FeranecAdam Feranec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
020412 7 08.46 8.46X7.448.467.61X7.86
David AdámekDavid Adámek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
071120 9 DNS
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 16:23) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
990929 11 15.57 15.2714.7315.5715.5715.51X15.22
2 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
991202 10 13.18 13.18X13.1313.18XXX
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (čt, 8.2.2018 - 16:24) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mariusz SyzdekMariusz Syzdek
PolandPoland
89 12 13.99 13.9913.4813.6113.99X13.6113.24
Celkem 1 závodníků