výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva

Praha - Strahov (10. 2. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BláhaAdam Bláha 030219 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 07.72
2 Stanislav SuchýStanislav Suchý 030923 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 08.12
3 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.20
4 David LangmullerDavid Langmuller 040111 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.62
5 Martin RoučkaMartin Roučka 040513 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 08.74
6 Marek LudvíkMarek Ludvík 041119 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ZrnaMartin Zrna 030123 SK VětřníSK Větřní 4 07.90
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.02
3 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.37
4 Jakub ŠimekJakub Šimek 040311 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.03
MS Matěj NovosadMatěj Novosad 040303 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.19
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PechaJakub Pecha 030403 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 07.89
2 Adam HejnaAdam Hejna 031118 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.05
3 Michal TikalMichal Tikal 040906 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 08.19
4 David JoštDavid Jošt 030827 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.43
5 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský 040621 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JodlDavid Jodl 030220 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.52
2 Michal ProkešMichal Prokeš 030102 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 07.91
3 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.53
4 Matyáš NečasMatyáš Nečas 041211 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.67
5 Pavel TomášekPavel Tomášek 040301 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 11.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 07.68
2 David CzepiecDavid Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 07.99
3 David KubecDavid Kubec 030716 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.36
4 Petr LejtnarPetr Lejtnar 031129 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 08.71
5 Petr MlejnekPetr Mlejnek 040505 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.43
6 Matyáš PelcMatyáš Pelc 041204 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.88
MS Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 07.62
MS Štěpán NeradŠtěpán Nerad 040405 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.37
MS Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov 3 07.85
MS Martin KvapilMartin Kvapil 040803 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.09
Adam HroudaAdam Hrouda 030823 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JodlDavid Jodl 030220 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.55
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 07.68
3 Adam BláhaAdam Bláha 030219 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 07.76
4 Martin ZrnaMartin Zrna 030123 SK VětřníSK Větřní 6 07.84
5 Michal ProkešMichal Prokeš 030102 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 07.85
6 Jakub PechaJakub Pecha 030403 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 08.07
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.50
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 050103 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.69
3 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 060813 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.76
4 Jakub ČuřínJakub Čuřín 051108 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 08.96
5 Jan MikulandaJan Mikulanda 050223 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.04
6 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 060423 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 09.05
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.58
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 050103 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.86
3 Jan MikulandaJan Mikulanda 050223 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.92
4 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 060409 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.40
5 Adam PlánekAdam Plánek 070201 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 10.04
6 Václav TurekVáclav Turek 060121 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 10.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 060813 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.71
2 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 060324 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 09.24
3 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 060208 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.49
4 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 050829 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 09.58
5 Jan HoloubekJan Holoubek 070826 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.58
6 Kryštof TušilKryštof Tušil 051022 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČuřínJakub Čuřín 051108 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.78
2 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 060605 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.12
3 Jakub KršekJakub Kršek 050510 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.35
4 Jan ČermákJan Čermák 070510 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.67
5 Adam PetrákAdam Petrák 051201 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.85
6 Matěj TomášekMatěj Tomášek 070126 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 11.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 060423 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.05
2 Mikuláš PetrMikuláš Petr 060130 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 09.11
3 František NovotnýFrantišek Novotný 060815 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.31
4 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 070202 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.67
5 Marek KantorMarek Kantor 050725 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.94
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 030726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.33
2 Tereza KlementováTereza Klementová 031223 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 08.77
3 Laura ČutkováLaura Čutková 040116 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.78
4 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 040224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 08.90
5 Natálie KahudováNatálie Kahudová 031001 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 09.16
6 Kristýna ZikováKristýna Ziková 040707 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ChalupováPetra Chalupová 040909 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.58
2 Nikola KlimešováNikola Klimešová 040117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.79
3 Valentýna OmastováValentýna Omastová 030402 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 08.84
4 Aneta StropnickáAneta Stropnická 040118 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 08.85
5 Natálie KřemenováNatálie Křemenová 030312 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.64
6 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší 040826 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 030319 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.49
2 Tereza FaktorováTereza Faktorová 030805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.93
3 Barbara KostkováBarbara Kostková 041124 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.36
4 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 030610 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.44
5 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová 041113 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 09.50
6 Amia VostrovskáAmia Vostrovská 030612 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 09.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 040225 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.31
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková 040819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 08.53
3 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 041002 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.81
4 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 030530 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.12
5 Anežka HuškováAnežka Hušková 040909 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.14
6 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 040413 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrálováLucie Králová 040126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.59
2 Jana DřevováJana Dřevová 040122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.57
3 Karolína CvachováKarolína Cvachová 040801 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 10.08
4 Simona KršíkováSimona Kršíková 041022 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 11.33
MS Monika DrobilováMonika Drobilová 021022 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 09.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 040225 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.26
2 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 030319 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 08.33
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 030726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.37
4 Markéta LiškováMarkéta Lišková 040819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 08.57
5 Lucie KrálováLucie Králová 040126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.59
6 Petra ChalupováPetra Chalupová 040909 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.60
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 050918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.55
2 Tereza LorencováTereza Lorencová 060526 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.57
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 050730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.58
4 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 050508 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.63
5 Ema ŠefránkováEma Šefránková 060816 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 08.65
6 Lucie KutováLucie Kutová 050330 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.76
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KollarováLenka Kollarová 050904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.84
2 Klára PrůchováKlára Průchová 050921 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.24
3 Ema MlsováEma Mlsová 050726 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 09.46
4 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 051118 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.74
5 Charlotte PíchováCharlotte Píchová 051207 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.87
6 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 060505 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 050730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.68
2 Petra NedvědováPetra Nedvědová 051104 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 09.23
3 Tereza BoháčováTereza Boháčová 060320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.39
4 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 050122 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.41
5 Martina BöhmováMartina Böhmová 060713 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.64
6 Kristýna MorongováKristýna Morongová 060625 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KutováLucie Kutová 050330 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.77
2 Vanesa KostrounováVanesa Kostrounová 060525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.99
3 Adéla RandákováAdéla Randáková 050802 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 09.43
4 Adéla StruskováAdéla Strusková 061103 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.65
5 Barbora PotockáBarbora Potocká 050620 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.93
6 Evelína MatějovskáEvelína Matějovská 050316 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 09.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 050918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.65
2 Nina RadováNina Radová 070525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.15
3 Linda MarušováLinda Marušová 061025 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.15
4 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 060222 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.45
5 Sára FoučkováSára Foučková 061126 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.80
6 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 070412 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 050620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 08.83
2 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 060322 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.36
3 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 071108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.56
4 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 060814 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 10.04
5 Denisa MikešováDenisa Mikešová 051212 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 10.24
6 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 070717 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 10.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 051222 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 08.98
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 060819 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.99
3 Eliška StolinováEliška Stolinová 061009 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.40
4 Aneta HerdováAneta Herdová 060516 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.49
5 Julie BorůvkováJulie Borůvková 060310 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.60
6 Veronika TošilováVeronika Tošilová 050512 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 09.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 050508 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.70
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 060816 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 08.75
3 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 061008 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 08.98
4 Nela ŠebestováNela Šebestová 071101 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 09.65
5 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 050103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.69
6 Hana VolfováHana Volfová 060909 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LorencováTereza Lorencová 060526 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.62
2 Melanie TurkováMelanie Turková 050903 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.12
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 060303 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.18
4 Veronika DivišováVeronika Divišová 061129 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 09.84
5 Barbora LeváBarbora Levá 060324 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 10.81
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JodlDavid Jodl 030220 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 18.24
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 18.66
3 Matyáš PelcMatyáš Pelc 041204 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 24.20
Adam BláhaAdam Bláha 030219 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HejnaAdam Hejna 031118 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 19.59
2 David KubecDavid Kubec 030716 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 19.98
3 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 20.17
4 Jakub ŠimekJakub Šimek 040311 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 23.21
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ProkešMichal Prokeš 030102 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 19.40
2 Michal TikalMichal Tikal 040906 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 20.08
3 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 20.55
4 Matyáš NečasMatyáš Nečas 041211 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.35
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LejtnarPetr Lejtnar 031129 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 21.46
MS Štěpán NeradŠtěpán Nerad 040405 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.64
MS Matěj SeveraMatěj Severa 031009 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.71
Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 030827 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 030324 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.07
MS Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.20
Josef SmutnýJosef Smutný 031027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Lukáš TrtíkLukáš Trtík 031026 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 21.36
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 21.53
3 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 060324 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 23.08
4 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 050829 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 24.63
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SkučekJakub Skuček 050107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 21.09
2 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 060813 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 21.97
3 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 060423 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 22.86
4 Jan ČermákJan Čermák 070510 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 24.17
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JandaJakub Janda 060130 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.08
2 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 060605 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.60
3 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 060409 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 24.23
4 Jan HoloubekJan Holoubek 070826 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 25.37
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MikulandaJan Mikulanda 050223 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 23.01
2 Mikuláš PetrMikuláš Petr 060130 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 23.82
3 David KrejčíDavid Krejčí 060606 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.01
4 Adam PlánekAdam Plánek 070201 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 24.99
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František NovotnýFrantišek Novotný 060815 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 23.42
2 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 060208 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.81
3 Ondřej LetochaOndřej Letocha 050321 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.44
4 Adam PetrákAdam Petrák 051201 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 28.22
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 030628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 19.62
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 030726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 19.96
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková 040819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 21.07
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 030609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 20.36
2 Valentýna OmastováValentýna Omastová 030402 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 22.56
3 Natálie KahudováNatálie Kahudová 031001 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 23.21
MS Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 040409 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 21.34
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata TurkováRenata Turková 040110 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 21.28
2 Nikola KlimešováNikola Klimešová 040117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.68
3 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 041002 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 21.97
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 040225 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 21.06
2 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 031204 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 22.01
3 Natálie KřemenováNatálie Křemenová 030312 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 24.61
Michaela SucháMichaela Suchá 030723 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová 030828 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 20.44
2 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 030709 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 20.96
3 Markéta ČechováMarkéta Čechová 030831 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 22.44
4 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 030530 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.56
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ČutkováLaura Čutková 040116 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.53
2 Tereza KlementováTereza Klementová 031223 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 21.67
3 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 030610 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 23.56
4 Karolína CvachováKarolína Cvachová 040801 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.57
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 030319 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 21.79
2 Anežka HuškováAnežka Hušková 040909 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.79
3 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová 041113 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 23.74
Amia VostrovskáAmia Vostrovská 030612 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nika KroupováNika Kroupová 040227 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.17
2 Kristýna ZikováKristýna Ziková 040707 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.05
3 Klára HemberováKlára Hemberová 040901 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 23.19
MS Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 040101 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 20.35
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta StropnickáAneta Stropnická 040118 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 21.54
2 Barbara KostkováBarbara Kostková 041124 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.25
3 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší 040826 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 24.41
MS Barbora HerdováBarbora Herdová 030709 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 21.54
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KutováLucie Kutová 050330 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 22.16
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 050620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 22.48
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 050904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 22.88
4 Adéla StruskováAdéla Strusková 061103 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 23.71
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 050730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 20.71
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 050918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.74
3 Anna BorováAnna Borová 050308 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 21.79
MS Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 060130 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 20.81
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 050820 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 22.65
2 Klára PíchováKlára Píchová 050409 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.57
3 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 050913 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.40
4 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 050103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.54
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HubenkováKlára Hubenková 051208 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 23.45
2 Šárka KrchováŠárka Krchová 050105 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 24.05
3 Tereza NovotnáTereza Novotná 050127 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 24.21
4 Charlotte PíchováCharlotte Píchová 051207 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 25.28
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra NedvědováPetra Nedvědová 051104 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 23.79
2 Hana VolfováHana Volfová 060909 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.90
3 Kristýna MorongováKristýna Morongová 060625 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.78
4 Veronika TošilováVeronika Tošilová 050512 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 25.11
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LorencováTereza Lorencová 060526 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 21.83
2 Vanesa KostrounováVanesa Kostrounová 060525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.87
3 Tereza BoháčováTereza Boháčová 060320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.24
4 Aneta HerdováAneta Herdová 060516 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 23.89
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 060816 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 21.50
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 060819 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 22.29
3 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 060303 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.62
4 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 060814 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.20
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 061008 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 22.67
2 Nina RadováNina Radová 070525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.99
3 Karolína MičkováKarolína Mičková 060920 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 23.86
4 Eliška StolinováEliška Stolinová 061009 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 24.07
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 071108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 24.02
2 Nela ŠebestováNela Šebestová 071101 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 24.19
3 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 070412 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 25.76
4 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 070717 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 26.93
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 051222 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 22.24
2 Anna RůžkováAnna Růžková 050929 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 25.39
3 Lenka ProkešováLenka Prokešová 050614 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 25.67
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CzepiecDavid Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 41.22
2 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 42.31
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 42.62
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 44.30
2 Benedikt PánekBenedikt Pánek 041015 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 48.61
Matěj NovosadMatěj Novosad 040303 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 37.77
MS Martin KvapilMartin Kvapil 040803 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 42.86
Antonín KrejčaAntonín Krejča 030129 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlementováTereza Klementová 031223 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 45.61
2 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 040224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 47.40
3 Kristýna ZikováKristýna Ziková 040707 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 49.76
4 Rozvita JavorskáRozvita Javorská 040531 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 58.02
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 030726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 43.67
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 040814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 45.81
3 Natálie KřemenováNatálie Křemenová 030312 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 54.16
Adéla NovotnáAdéla Novotná 030326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 030304 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 43.52
MS Tereza LamačováTereza Lamačová 040808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 41.79
Anna HobzováAnna Hobzová 030825 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 DNS
Radka HlouchováRadka Hlouchová 040125 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 031210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 45.56
MS Markéta TišerováMarkéta Tišerová 040722 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 46.43
MS Hana VidrichováHana Vidrichová 040523 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 45.68
MS Tereza LacinováTereza Lacinová 040729 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 45.03
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Natálie MachováNatálie Machová 040401 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 DNS
Sára BeranováSára Beranová 040629 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Michaela VaňkováMichaela Vaňková 040205 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 DNS
Anna HavelkováAnna Havelková 040505 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 040504 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 46.90
MS Agáta UrbancováAgáta Urbancová 040419 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 51.67
MS Barbora MoravcováBarbora Moravcová 030814 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 47.67
MS Kristýna HerákováKristýna Heráková 030703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 45.57
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Nicole HůlováNicole Hůlová 041013 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 45.29
MS Daniela FürstováDaniela Fürstová 030720 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 43.77
MS Monika FlorováMonika Florová 040207 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 44.86
Eliška SilnáEliška Silná 040703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:18.40
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:29.83
3 David JoštDavid Jošt 030827 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:33.47
4 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 040606 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 2:39.74
5 Benedikt PánekBenedikt Pánek 041015 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:46.09
6 Matyáš PelcMatyáš Pelc 041204 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 9 3:03.51
MS Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:16.04
MS Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov 3 2:22.65
Filip HaasFilip Haas 040904 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal RadaMichal Rada 070525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:35.78
2 Teodor BrckoTeodor Brcko 060106 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:36.36
3 Prokop VovesnýProkop Vovesný 051009 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 2:42.45
4 Jakub JandaJakub Janda 060130 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:45.21
5 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 070202 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 2:49.89
6 Jakub StrnadJakub Strnad 051023 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 2:56.50
7 Adam ReitingerAdam Reitinger 051014 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 3:00.23
8 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 050925 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 3:03.83
9 Václav TurekVáclav Turek 060121 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 10 3:13.45
MS Michal PerglerMichal Pergler 050420 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 2:28.20
Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 050212 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNF
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HesováBarbora Hesová 030811 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:31.78
2 Amia VostrovskáAmia Vostrovská 030612 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 2:49.26
3 Eliška SrbováEliška Srbová 031109 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 2:50.75
MS Markéta LakomáMarkéta Lakomá 031209 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:37.58
MS Nikola BadinováNikola Badinová 040720 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:43.12
MS Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 040207 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 2:26.76
Barbara KostkováBarbara Kostková 041124 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNS
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 031129 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Ema SvědíkováEma Svědíková 030410 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 DNF
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára HubenkováKlára Hubenková 051208 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:35.70
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 070917 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:39.82
3 Šárka KrchováŠárka Krchová 050105 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 2:41.20
4 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 070513 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:49.40
5 Klára PíchováKlára Píchová 050409 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:57.40
6 Kristýna MorongováKristýna Morongová 060625 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 3:00.13
7 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 050913 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 3:00.25
8 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 061019 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 3:15.57
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára KurzováBára Kurzová 051027 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 2:42.07
2 Karolína MičkováKarolína Mičková 060920 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 2:50.09
3 Denisa NovákováDenisa Nováková 051115 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:51.22
4 Tereza NovotnáTereza Novotná 050127 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 8 2:54.82
5 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 071108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 2:55.73
6 Denisa MikešováDenisa Mikešová 051212 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 3:08.04
7 Julie BorůvkováJulie Borůvková 060310 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 3:08.10
8 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 060902 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 9 3:29.76
Sára HryzákováSára Hryzáková 050923 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip StejskalFilip Stejskal 030416 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 4:50.90
2 David PiklDavid Pikl 040729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 5:00.53
3 Martin RoučkaMartin Roučka 040513 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 5:31.09
4 Adam RatajAdam Rataj 040126 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 6:00.75
MS Maximilian MatolínMaximilian Matolín 030129 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 4:37.20
MS Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 030326 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 4:57.74
MS Jan PerglerJan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 4:34.95
Dan MinolDan Minol 030524 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 040407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 5:38.48
2 Barbora BrckováBarbora Brcková 040220 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 5:40.54
3 Rozvita JavorskáRozvita Javorská 040531 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 5:52.62
4 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 041211 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 6:24.62
MS Natálie KrubováNatálie Krubová 040306 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 5:28.13
MS Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 040508 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 1 5:07.63
MS Nikola SucháNikola Suchá 030723 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 5:49.70
MS Dana PřikrylováDana Přikrylová 030420 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 5:07.99
MS Edita VaculíkováEdita Vaculíková 031228 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 5:21.97
MS Ema ŠimůnkováEma Šimůnková 041005 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 9 5:55.53
MS Anna LangerováAnna Langerová 050709 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12 5:44.98
Silvie ŠaškováSilvie Šašková 030530 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 DNS
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.39
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 10.30
3 Marek SchwarzMarek Schwarz 031205 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 10.73
Lukáš TrtíkLukáš Trtík 031026 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Josef SmutnýJosef Smutný 031027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.71
MS Matěj NovosadMatěj Novosad 040303 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.52
MS Jan BrátJan Brát 030710 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.96
MS Michal SupMichal Sup 040714 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.55
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.72
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda 040116 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.26
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 050212 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.28
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.88
3 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 10.96
4 Viktor DoležálekViktor Doležálek 051206 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11.80
5 Adam ReitingerAdam Reitinger 051014 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 12.74
MS Pavel FroněkPavel Froněk 050118 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.44
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SkučekJakub Skuček 050107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.51
2 Jan MikulandaJan Mikulanda 050223 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.52
3 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 050720 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 11.69
4 David KrejčíDavid Krejčí 060606 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.36
5 Jakub KršekJakub Kršek 050510 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.95
Jakub JandaJakub Janda 060130 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNF
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 030628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.19
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 040814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 10.28
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 030609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.32
4 Barbora BrckováBarbora Brcková 040220 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 10.49
5 Markéta ČechováMarkéta Čechová 030831 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.86
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrálováLucie Králová 040126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.81
2 Julie KovářováJulie Kovářová 040225 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.05
3 Nika KroupováNika Kroupová 040227 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.30
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová 030805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.14
5 Silvie ŠaškováSilvie Šašková 030530 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 12.37
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MáškováKarolína Mášková 030427 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4 09.67
2 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 030709 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.60
3 Renata TurkováRenata Turková 040110 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 11.99
Lenka ProkešováLenka Prokešová 050614 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adéla NovotnáAdéla Novotná 040426 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.59
MS Eliška MasnerováEliška Masnerová 030430 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.53
MS Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 030304 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.66
MS Tereza LacinováTereza Lacinová 040729 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 09.88
Michaela SucháMichaela Suchá 030723 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 050224 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.53
2 Melanie TurkováMelanie Turková 050903 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.64
3 Anna BorováAnna Borová 050308 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.86
4 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 050508 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11.22
5 Bára KurzováBára Kurzová 051027 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 12.49
Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 050620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 050820 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.20
2 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 060322 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.47
3 Denisa NovákováDenisa Nováková 051115 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.33
4 Vanesa KostrounováVanesa Kostrounová 060525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.52
5 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 051118 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 12.95
6 Lenka ProkešováLenka Prokešová 050614 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 14.04
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 061019 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.72
2 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 060505 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.98
MS Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 050324 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.92
Nikola MusilováNikola Musilová 060220 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 DNS
Sára HryzákováSára Hryzáková 050923 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda MarušováLinda Marušová 061025 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.63
2 Tereza NovotnáTereza Novotná 050127 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 12.85
3 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 060813 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.19
4 Sára FoučkováSára Foučková 061126 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 13.69
5 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 060902 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 13.74
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šustr, Drnek, Hlaváč, Krejčí Šustr, Drnek, Hlaváč, Krejčí TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 1:53.92
2 Rodr, Langmuller, Jošt, Rataj Rodr, Langmuller, Jošt, Rataj TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 1:54.24
3 Pánek, Krejčí, Mlejnek, Ludvík Pánek, Krejčí, Mlejnek, Ludvík T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:00.53
MS Šedivý, Brát, Zákora, Severa Šedivý, Brát, Zákora, Severa TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 1:41.08
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Suchý, Pecha, Bláha, Schwarz Suchý, Pecha, Bláha, Schwarz TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 1:48.49
2 Urbánek, Kršek, Strnad, Poslušný Urbánek, Kršek, Strnad, Poslušný TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 2:07.95
3 Kvasnička, Holoubek, Kočvara, Čermák Kvasnička, Holoubek, Kočvara, Čermák TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:15.47
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermáková, Krejčí, Vilhelmová, Šteierová Čermáková, Krejčí, Vilhelmová, Šteierová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 1:53.59
2 Kovářová, Přhodová, Jíšová, Kűmmelová Kovářová, Přhodová, Jíšová, Kűmmelová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 2:03.43
3 Ludvíková, Kostková, Cvachová, Štěrbová Ludvíková, Kostková, Cvachová, Štěrbová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:07.06
4 Ziková, Dvořáková, Přibylová, Leitgebová Ziková, Dvořáková, Přibylová, Leitgebová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 2:07.21
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stropnická, Nikodémová, Srbová, Konfrštová Stropnická, Nikodémová, Srbová, Konfrštová Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 2:04.00
2 Klementová, Turková, Vostrovská, Javorská Klementová, Turková, Vostrovská, Javorská Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 2:10.84
3 Svědíková, Růžková, Hemberová, Dočkalová Svědíková, Růžková, Hemberová, Dočkalová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 2:14.33
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.411.461.511.561.611.651.691.731.77 Body
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
040606 1.65 oo-oooooxxx
2 Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
031205 1.65 --ooooxooxxx
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040221 1.65 o-o-oxoxxoxxoxxx
4 Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
030902 1.56 oooooxxoxxx
5= Jakub PechaJakub Pecha
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
030403 1.51 oooooxxx
5= Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
040621 1.51 --oooxxx
7 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040708 1.41 oooxxx
8 David JoštDavid Jošt
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
030827 1.41 oxooxxx
MS Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
040303 1.46
MS Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
020715 1.73
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.211.261.311.361.411.461.511.56 Body
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050720 1.46 oooooxxoxoxxx
2 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050107 1.41 ooooooxxx
3 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
070525 1.36 oooxooxxx
4 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
061007 1.36 xooxooxxoxxx
5 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
051027 1.31 ooxxoxxoxxx
6 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060606 1.21 xxoxoxxx
7 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060106 1.16 xxoxxx
MS Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
050118 1.51
Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050925 NM xxx
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.311.361.411.461.511.55 Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
040819 1.55 oooooxoxxoxxx
2 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
030424 1.51 -ooxoooxxx
3 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
030427 1.51 -ooooxoxxx
4 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
030319 1.46 o-ooxoxxx
5 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040909 1.41 ooooxxx
6 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040220 1.41 ooxxoxoxxx
7 Laura ČutkováLaura Čutková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040116 1.36 ooxxoxxx
8 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
040901 1.36 oxxoxxoxxx
9 Ema BeranováEma Beranová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030419 1.31 xoxxoxxx
MS Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
021022 1.41
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.111.161.211.261.311.361.411.461.51 Body
1 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060714 1.31 -ooxoxoxxx
2 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060713 1.26 ooooxxx
3 Adéla HolubováAdéla Holubová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
070917 1.21 xoxxooxxx
4= Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
050929 1.21 ooxoxxx
4= Klára PíchováKlára Píchová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050409 1.21 ooxoxxx
6= Evelína MatějovskáEvelína Matějovská
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
050316 1.21 ooxxoxxx
6= Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
060920 1.21 ooxxoxxx
8 Hana VolfováHana Volfová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060909 1.16 xxooxxx
9 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060813 1.11 xoxxx
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030220 6.34 6.34 x6,34x6,346,11--
2 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
030319 5.62 5.62 5,585,625,425,625,555,495,28
3 David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
030627 5.54 5.54 xx5,175,17x5,295,54
4 Adam BláhaAdam Bláha
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
030219 5.41 5.41 5,41xx5,410.00.00.0
5 Jakub PechaJakub Pecha
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
030403 5.23 5.23 4,995,23x5,234,87x-
6 Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
030902 5.22 5.22 5,22x4,955,22x4,135,22
7 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040906 5.12 5.12 5,125,044,915,12---
8 Stanislav SuchýStanislav Suchý
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
030923 5.06 5.06 4,985,06x5,06x4,904,87
9 Michal ProkešMichal Prokeš
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
030102 4.92 4.92 4,674,444,924,920.00.00.0
10 David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040111 4.55 4.55 4,554,49x4,550.00.00.0
11 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040708 4.49 4.49 4,484,49x4,490.00.00.0
12 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
040621 4.09 4.09 3,934,09x4,090.00.00.0
13 Petr MlejnekPetr Mlejnek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040505 3.99 3.99 xx3,993,990.00.00.0
14 Jakub ŠimekJakub Šimek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040311 3.80 3.80 3,803,753,803,800.00.00.0
15 Martin RoučkaMartin Roučka
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
040513 3.79 3.79 xx3,793,790.00.00.0
MS Jan KundrátJan Kundrát
AK SokolovAK Sokolov
030825 5.13 5.13
MS Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
040714 4.65 4.65
Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
030827 DNS 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Filip HaasFilip Haas
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
040904 DNS 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
030129 DNS 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0
František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
040322 DNS 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
030823 DNS 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Marek LudvíkMarek Ludvík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
041119 NM 0.00 xxx0.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050212 4.74 4.74 4,414,544,504,544,604,674,74
2 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050112 4.68 4.68 4,313,564,554,554,094,684,41
3 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
070525 4.49 4.49 4,494,344,484,494,344,134,45
4 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
051108 4.42 4.42 4,00x4,234,233,954,424,42
5 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
061007 4.39 4.39 4,394,13x4,394,274,304,29
6 Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
051009 4.33 4.33 3,904,104,294,294,264,334,20
7 Viktor DoležálekViktor Doležálek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
051206 4.18 4.18 3,844,183,944,184,053,474,09
8 Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
060324 3.99 3.99 x3,633,903,903,97x3,99
9 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060813 3.78 3.78 3,783,693,483,780.00.00.0
10 Jiří BrunclíkJiří Brunclík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050829 3.74 3.74 3,743,68x3,740.00.00.0
11 Adam ReitingerAdam Reitinger
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
051014 3.73 3.73 3,733,333,663,730.00.00.0
12 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
060106 3.71 3.71 3,693,713,553,710.00.00.0
13 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
050827 3.57 3.57 3,503,57x3,570.00.00.0
14 František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
060815 3.56 3.56 3,503,563,423,560.00.00.0
15 Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
060130 3.43 3.43 3,433,43x3,430.00.00.0
MS Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
050118 4.38 4.38
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030628 5.17 5.17 5,175,025,065,175,01x4,98
2 Julie ŽáčkováJulie Žáčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
031204 4.81 4.81 4,484,714,594,714,694,694,81
3 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
030427 4.77 4.77 4,544,464,654,654,474,774,65
4 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040227 4.76 4.76 4,564,764,574,764,63x4,55
5 Kateřina PokornáKateřina Pokorná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
030709 4.75 4.75 x4,404,754,754,65x4,71
6 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
030828 4.75 4.75 4,513,904,754,754,444,62x
7 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040909 4.69 4.69 4,694,504,454,69x4,394,11
8 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
030811 4.68 4.68 4,464,644,364,644,504,684,55
9 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
030609 4.62 4.62 4,604,584,624,620.00.00.0
10 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
040814 4.42 4.42 x4,42x4,420.00.00.0
11 Renata TurkováRenata Turková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
040110 4.39 4.39 4,394,37x4,390.00.00.0
12 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
030424 4.36 4.36 4,364,214,324,360.00.00.0
13 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040822 4.33 4.33 4,214,334,104,330.00.00.0
14 Ema BeranováEma Beranová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030419 4.18 4.18 4,183,864,014,180.00.00.0
15 Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
030831 4.16 4.16 4,16x4,084,160.00.00.0
16 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
030317 3.97 3.97 3,703,773,973,970.00.00.0
17 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
040407 3.94 3.94 3,943,653,813,940.00.00.0
18 Anežka HuškováAnežka Hušková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040909 3.87 3.87 3,87x3,673,870.00.00.0
19 Jana DřevováJana Dřevová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040122 3.49 3.49 3,49x3,083,490.00.00.0
20 Tereza VotíkováTereza Votíková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040716 3.28 3.28 3,283,183,183,280.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050904 4.49 4.49 4,41xx4,414,49xx
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050224 4.36 4.36 4,364,113,794,364,174,294,25
3 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050308 4.34 4.34 3,814,054,344,344,33x4,01
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050918 4.27 4.27 x3,934,234,234,27x3,29
5 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
051027 4.12 4.12 3,914,033,624,034,123,943,96
6 Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
061009 4.08 4.08 x3,733,983,983,834,024,08
7 Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
061025 3.96 3.96 3,78x3,963,963,85x3,81
8 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060307 3.89 3.89 3,623,663,893,893,65x3,84
9 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060714 3.86 3.86 3,863,673,633,860.00.00.0
10 Tereza LorencováTereza Lorencová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060526 3.83 3.83 3,833,703,823,830.00.00.0
11 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060713 3.81 3.81 3,813,463,783,810.00.00.0
12 Klára PrůchováKlára Průchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050921 3.80 3.80 x3,80x3,800.00.00.0
13 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
060222 3.77 3.77 3,613,693,773,770.00.00.0
14 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
051104 3.77 3.77 3,773,663,393,770.00.00.0
15 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060813 3.76 3.76 3,653,76x3,760.00.00.0
16 Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
060816 3.72 3.72 3,36x3,723,720.00.00.0
17 Adéla RandákováAdéla Randáková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
050802 3.71 3.71 3,713,633,673,710.00.00.0
18 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
051222 3.43 3.43 x3,433,393,430.00.00.0
19 Denisa NovákováDenisa Nováková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
051115 3.41 3.41 x3,403,413,410.00.00.0
20 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060505 3.31 3.31 xx3,313,310.00.00.0
Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050903 DNS 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Veronika TošilováVeronika Tošilová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050512 NM 0.00 xxx0.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050224 09.74 09,6408,8709,3609,6408,9509,7409,06
2 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
050726 09.14 09,1408,3709,0209,1408,7607,2008,12
3 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050820 08.90 08,1008,7208,9008,9008,2508,6107,94
4 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
061129 08.51 07,6707,0207,3407,6708,3807,5808,51
5 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060307 08.41 06,4307,3307,6107,6108,2608,4107,21
6 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
060324 08.27 07,6307,7106,4707,7107,9808,2707,79
7 Adéla RandákováAdéla Randáková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
050802 08.17 07,7807,8608,1708,170.00.00.0
8 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060303 07.52 06,9107,3606,4207,36-07,0407,52
9 Barbora PotockáBarbora Potocká
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050620 07.12 07,1206,9506,9407,120.00.00.0
10 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
061103 06.66 06,0506,6606,0206,660.00.00.0
11 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
070525 06.47 05,9006,4705,7306,470.00.00.0
12 Julie BorůvkováJulie Borůvková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060310 05.87 x05,6005,8705,870.00.00.0
13 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060814 05.78 05,6105,7804,6305,780.00.00.0
14 Barbora KnetlováBarbora Knetlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050103 05.45 03,5605,2605,4505,450.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050103 10.90 10,5210,1910,6210,6210,8110,2410,90
2 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050321 08.97 08,9708,5808,7408,9706,9707,6308,92
3 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
050318 08.61 08,4807,9208,6108,6108,5808,4608,40
4 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
051027 08.42 07,6907,8708,3008,3007,9907,6708,42
5 Viktor DoležálekViktor Doležálek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
051206 07.63 07,2307,4006,9507,4007,3007,6007,63
6 Marek KantorMarek Kantor
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050725 07.12 06,97x06,8106,9706,5507,0107,12
7 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
050827 06.35 05,1406,1606,1006,1606,1406,3506,27
8 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
050925 05.81 05,2704,8705,8105,8105,6505,0005,45
9 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060605 05.69 xx05,6905,690.00.00.0
10 Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
070126 05.57 x05,4705,5705,570.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
030410 09.74 08,8409,1709,2709,2709,2209,7409,65
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
041215 09.56 09,4009,5608,9509,56x09,3709,15
3 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
030317 08.52 08,5208,4908,2808,5208,1308,3108,36
4 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
030424 08.47 x08,46x08,4608,3608,4708,08
5 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
040413 08.29 x08,2408,1708,2408,1608,29x
6 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
041022 08.03 07,3707,5307,6107,6108,0307,81x
7 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030805 07.96 06,88x07,9607,9607,8207,6107,39
8 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040822 07.96 07,3707,5207,4207,5207,0807,2907,96
9 Valérie VálkováValérie Válková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
041017 07.41 06,9707,0407,4107,410.00.00.0
10 Valentýna OmastováValentýna Omastová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
030402 07.16 07,1607,1506,9707,160.00.00.0
11 Silvie ŠaškováSilvie Šašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
030530 06.10 04,8206,1005,7606,100.00.00.0
MS Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
031203 07.82
MS Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
040216 09.29
MS Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
021022 08.55
MS Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030328 09.77
MS Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
040718 08.92
MS Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
040319 08.73
MS Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
030322 10.62
Tereza VotíkováTereza Votíková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040716 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
030624 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
030319 10.84 09,7609,7909,3509,7910,1010,310,84
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
031220 10.39 09,2109,5410,0510,0510,3909,6709,62
3 Stanislav SuchýStanislav Suchý
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
030923 09.28 08,4008,3508,1408,4008,7107,8109,28
4 Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
030902 08.93 08,2708,5708,5508,5708,9307,8908,79
5 Martin FerkoMartin Ferko
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040127 08.02 07,3007,9807,8607,9808,0207,7807,44
6 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
040708 08.00 07,8607,3708,0008,0007,6006,8107,84
7 Pavel TomášekPavel Tomášek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
040301 07.76 07,5807,4707,5807,5807,7407,3607,76
8 David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040111 07.51 07,2907,5106,8607,5107,2406,71x
9 Adam RatajAdam Rataj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040126 06.87 06,8705,0406,5706,870.00.00.0
MS Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
030209 12.56
MS Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
040519 11.42
Jan NěmečekJan Němeček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
040426 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
040322 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků