Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva
Praha - Strahov (10. 2. 2018)skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 10.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 6.34 | 6.34 | x | 6,34 | x | 6,34 | 6,11 | - | - | ||||||||
2 |
Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s. |
03 | 5.62 | 5.62 | 5,58 | 5,62 | 5,42 | 5,62 | 5,55 | 5,49 | 5,28 | ||||||||
3 |
David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 5.54 | 5.54 | x | x | 5,17 | 5,17 | x | 5,29 | 5,54 | ||||||||
4 |
Adam BláhaAdam Bláha
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
03 | 5.41 | 5.41 | 5,41 | x | x | 5,41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Jakub PechaJakub Pecha
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
03 | 5.23 | 5.23 | 4,99 | 5,23 | x | 5,23 | 4,87 | x | - | ||||||||
6 |
Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 5.22 | 5.22 | 5,22 | x | 4,95 | 5,22 | x | 4,13 | 5,22 | ||||||||
7 |
Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ Strakonice |
04 | 5.12 | 5.12 | 5,12 | 5,04 | 4,91 | 5,12 | - | - | - | ||||||||
8 |
Stanislav SuchýStanislav Suchý
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
03 | 5.06 | 5.06 | 4,98 | 5,06 | x | 5,06 | x | 4,90 | 4,87 | ||||||||
9 |
Michal ProkešMichal Prokeš
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 4.92 | 4.92 | 4,67 | 4,44 | 4,92 | 4,92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 4.55 | 4.55 | 4,55 | 4,49 | x | 4,55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
04 | 4.49 | 4.49 | 4,48 | 4,49 | x | 4,49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 4.09 | 4.09 | 3,93 | 4,09 | x | 4,09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Petr MlejnekPetr Mlejnek
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 3.99 | 3.99 | x | x | 3,99 | 3,99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Jakub ŠimekJakub Šimek
TJ ČZ Strakonice |
04 | 3.80 | 3.80 | 3,80 | 3,75 | 3,80 | 3,80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Martin RoučkaMartin Roučka
Atletika Prachatice |
04 | 3.79 | 3.79 | x | x | 3,79 | 3,79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Jan KundrátJan Kundrát
AK Sokolov |
03 | 5.13 | 5.13 | |||||||||||||||
MS |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 4.65 | 4.65 | |||||||||||||||
Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec
AC Čáslav z.s. |
03 | DNS | 0.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Filip HaasFilip Haas
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | DNS | 0.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s. |
03 | DNS | 0.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
František SlabaFrantišek Slaba
TJ Neratovice |
04 | DNS | 0.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Adam HroudaAdam Hrouda
TJ Neratovice |
03 | DNS | 0.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Marek LudvíkMarek Ludvík
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | NM | 0.00 | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 10.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 4.74 | 4.74 | 4,41 | 4,54 | 4,50 | 4,54 | 4,60 | 4,67 | 4,74 | ||||||||
2 |
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
05 | 4.68 | 4.68 | 4,31 | 3,56 | 4,55 | 4,55 | 4,09 | 4,68 | 4,41 | ||||||||
3 |
Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 4.49 | 4.49 | 4,49 | 4,34 | 4,48 | 4,49 | 4,34 | 4,13 | 4,45 | ||||||||
4 |
Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s. |
05 | 4.42 | 4.42 | 4,00 | x | 4,23 | 4,23 | 3,95 | 4,42 | 4,42 | ||||||||
5 |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 4.39 | 4.39 | 4,39 | 4,13 | x | 4,39 | 4,27 | 4,30 | 4,29 | ||||||||
6 |
Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, z.s. |
05 | 4.33 | 4.33 | 3,90 | 4,10 | 4,29 | 4,29 | 4,26 | 4,33 | 4,20 | ||||||||
7 |
Viktor DoležálekViktor Doležálek
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 4.18 | 4.18 | 3,84 | 4,18 | 3,94 | 4,18 | 4,05 | 3,47 | 4,09 | ||||||||
8 |
Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ Strakonice |
06 | 3.99 | 3.99 | x | 3,63 | 3,90 | 3,90 | 3,97 | x | 3,99 | ||||||||
9 |
Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 3.78 | 3.78 | 3,78 | 3,69 | 3,48 | 3,78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Jiří BrunclíkJiří Brunclík
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
05 | 3.74 | 3.74 | 3,74 | 3,68 | x | 3,74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Adam ReitingerAdam Reitinger
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 3.73 | 3.73 | 3,73 | 3,33 | 3,66 | 3,73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 3.71 | 3.71 | 3,69 | 3,71 | 3,55 | 3,71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s. |
05 | 3.57 | 3.57 | 3,50 | 3,57 | x | 3,57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
06 | 3.56 | 3.56 | 3,50 | 3,56 | 3,42 | 3,56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
06 | 3.43 | 3.43 | 3,43 | 3,43 | x | 3,43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s. |
05 | 4.38 | 4.38 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 10.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 5.17 | 5.17 | 5,17 | 5,02 | 5,06 | 5,17 | 5,01 | x | 4,98 | ||||||||
2 |
Julie ŽáčkováJulie Žáčková
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 4.81 | 4.81 | 4,48 | 4,71 | 4,59 | 4,71 | 4,69 | 4,69 | 4,81 | ||||||||
3 |
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
03 | 4.77 | 4.77 | 4,54 | 4,46 | 4,65 | 4,65 | 4,47 | 4,77 | 4,65 | ||||||||
4 |
Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 4.76 | 4.76 | 4,56 | 4,76 | 4,57 | 4,76 | 4,63 | x | 4,55 | ||||||||
5 |
Kateřina PokornáKateřina Pokorná
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 4.75 | 4.75 | x | 4,40 | 4,75 | 4,75 | 4,65 | x | 4,71 | ||||||||
6 |
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 4.75 | 4.75 | 4,51 | 3,90 | 4,75 | 4,75 | 4,44 | 4,62 | x | ||||||||
7 |
Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 4.69 | 4.69 | 4,69 | 4,50 | 4,45 | 4,69 | x | 4,39 | 4,11 | ||||||||
8 |
Barbora HesováBarbora Hesová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 4.68 | 4.68 | 4,46 | 4,64 | 4,36 | 4,64 | 4,50 | 4,68 | 4,55 | ||||||||
9 |
Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 4.62 | 4.62 | 4,60 | 4,58 | 4,62 | 4,62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
04 | 4.42 | 4.42 | x | 4,42 | x | 4,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Renata TurkováRenata Turková
Atletika Prachatice |
04 | 4.39 | 4.39 | 4,39 | 4,37 | x | 4,39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 4.36 | 4.36 | 4,36 | 4,21 | 4,32 | 4,36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 4.33 | 4.33 | 4,21 | 4,33 | 4,10 | 4,33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Ema BeranováEma Beranová
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 4.18 | 4.18 | 4,18 | 3,86 | 4,01 | 4,18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 4.16 | 4.16 | 4,16 | x | 4,08 | 4,16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 3.97 | 3.97 | 3,70 | 3,77 | 3,97 | 3,97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 3.94 | 3.94 | 3,94 | 3,65 | 3,81 | 3,94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Anežka HuškováAnežka Hušková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 3.87 | 3.87 | 3,87 | x | 3,67 | 3,87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Jana DřevováJana Dřevová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 3.49 | 3.49 | 3,49 | x | 3,08 | 3,49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Tereza VotíkováTereza Votíková
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
04 | 3.28 | 3.28 | 3,28 | 3,18 | 3,18 | 3,28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 10.2.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 4.49 | 4.49 | 4,41 | x | x | 4,41 | 4,49 | x | x | ||||||||
2 |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 4.36 | 4.36 | 4,36 | 4,11 | 3,79 | 4,36 | 4,17 | 4,29 | 4,25 | ||||||||
3 |
Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 4.34 | 4.34 | 3,81 | 4,05 | 4,34 | 4,34 | 4,33 | x | 4,01 | ||||||||
4 |
Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 4.27 | 4.27 | x | 3,93 | 4,23 | 4,23 | 4,27 | x | 3,29 | ||||||||
5 |
Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 4.12 | 4.12 | 3,91 | 4,03 | 3,62 | 4,03 | 4,12 | 3,94 | 3,96 | ||||||||
6 |
Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 4.08 | 4.08 | x | 3,73 | 3,98 | 3,98 | 3,83 | 4,02 | 4,08 | ||||||||
7 |
Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 3.96 | 3.96 | 3,78 | x | 3,96 | 3,96 | 3,85 | x | 3,81 | ||||||||
8 |
Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 3.89 | 3.89 | 3,62 | 3,66 | 3,89 | 3,89 | 3,65 | x | 3,84 | ||||||||
9 |
Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s. |
06 | 3.86 | 3.86 | 3,86 | 3,67 | 3,63 | 3,86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Tereza LorencováTereza Lorencová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 3.83 | 3.83 | 3,83 | 3,70 | 3,82 | 3,83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 3.81 | 3.81 | 3,81 | 3,46 | 3,78 | 3,81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Klára PrůchováKlára Průchová
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 3.80 | 3.80 | x | 3,80 | x | 3,80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
06 | 3.77 | 3.77 | 3,61 | 3,69 | 3,77 | 3,77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s. |
05 | 3.77 | 3.77 | 3,77 | 3,66 | 3,39 | 3,77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 3.76 | 3.76 | 3,65 | 3,76 | x | 3,76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ Strakonice |
06 | 3.72 | 3.72 | 3,36 | x | 3,72 | 3,72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Adéla RandákováAdéla Randáková
Atletika Prachatice |
05 | 3.71 | 3.71 | 3,71 | 3,63 | 3,67 | 3,71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika Prachatice |
05 | 3.43 | 3.43 | x | 3,43 | 3,39 | 3,43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Denisa NovákováDenisa Nováková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 3.41 | 3.41 | x | 3,40 | 3,41 | 3,41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 3.31 | 3.31 | x | x | 3,31 | 3,31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | DNS | 0.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Veronika TošilováVeronika Tošilová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
05 | NM | 0.00 | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 22 závodníků |