výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Praha - Strahov (17. 2. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 08.48 428.00
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.55 411.00
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.69 376.00
4 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.76 359.00
5 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.06 291.00
6 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.19 264.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.20 261.00
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.34 233.00
3 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.48 207.00
4 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 09.59 187.00
5 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.91 134.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NováčekJakub Nováček 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.06 291.00
2 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.26 249.00
3 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.38 226.00
4 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 09.38 226.00
5 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.88 138.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 08.93 320.00
2 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.07 289.00
3 Viktor DoležálekViktor Doležálek 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.56 192.00
4 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.69 169.00
5 Ondřej LetochaOndřej Letocha 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.97 125.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.28 245.00
2 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.63 180.00
3 Miroslav SekotMiroslav Sekot 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.70 168.00
4 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.91 134.00
5 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.92 21.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.67 654.00
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.69 648.00
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 08.84 608.00
4 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.85 605.00
5 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.04 556.00
6 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.07 548.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.06 551.00
2 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.13 533.00
3 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.34 482.00
4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.38 472.00
5 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.45 456.00
6 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.48 449.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.66 656.00
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.17 523.00
3 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.37 475.00
4 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.39 470.00
5 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.91 355.00
6 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 10.28 281.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 08.87 600.00
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.94 582.00
3 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.95 579.00
4 Vanesa KostrounováVanesa Kostrounová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.00 566.00
5 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.83 371.00
6 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 10.42 256.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.23 509.00
2 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.52 440.00
3 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.57 428.00
4 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.83 371.00
5 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.85 367.00
MS Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 08.29
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.39 470.00
2 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.48 449.00
3 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 10.23 291.00
4 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 10.25 287.00
5 Alena VětrovskáAlena Větrovská 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 11.26 125.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.18 266.00
2 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.80 151.00
3 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.98 123.00
4 Rostislav MašekRostislav Mašek 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 10.40 68.00
5 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 10.40 68.00
6 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 10.64 44.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.25 251.00
2 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.62 181.00
3 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 09.73 163.00
4 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.74 161.00
5 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.00 120.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.49 205.00
2 Jan LemberkaJan Lemberka 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.87 140.00
3 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.93 131.00
4 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 10.56 51.00
5 Jakub KorešJakub Koreš 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.61 46.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.13 276.00
2 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.71 166.00
3 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.34 75.00
4 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.84 27.00
Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 DQ
Poznámky:
Havel Matyáš - DQ - pravidlo 200/8c
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.56 192.00
2 Kryštof PlánekKryštof Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 09.62 181.00
3 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.66 174.00
4 David KalabDavid Kalab 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.08 109.00
5 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.31 79.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.86 336.00
2 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.39 224.00
3 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.83 146.00
4 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.97 125.00
5 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 10.59 48.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.62 417.00
2 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.78 382.00
3 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.22 293.00
4 Tina TrnkováTina Trnková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 10.24 289.00
5 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.57 229.00
6 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 11.17 137.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.19 518.00
2 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 09.97 342.00
3 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 09.98 340.00
4 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.52 238.00
5 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 10.89 178.00
Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.00 566.00
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.19 518.00
3 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.78 382.00
4 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.15 306.00
5 Ema ChramostováEma Chramostová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.24 289.00
6 Ella JedlinskáElla Jedlinská 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 10.29 280.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.65 411.00
2 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.23 291.00
3 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 10.23 291.00
4 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.26 285.00
5 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.86 182.00
6 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 11.43 104.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.26 501.00
2 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 09.48 449.00
3 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.54 435.00
4 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.61 419.00
5 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.09 318.00
6 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 10.45 250.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.62 417.00
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.68 404.00
3 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.69 402.00
4 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.90 357.00
5 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.91 174.00
6 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 11.02 158.00
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 2:00.46 502.00
2 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:10.65 363.00
3 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 2:10.87 360.00
4 Rostislav MašekRostislav Mašek 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:10.88 360.00
5 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 2:14.17 320.00
6 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:14.93 311.00
7 Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 2:16.51 293.00
8 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 2:17.73 279.00
9 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 9 2:22.92 224.00
10 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10 2:24.36 210.00
11 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 2:42.91 66.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 2:00.39 503.00
2 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 9 2:03.39 460.00
3 Jan LemberkaJan Lemberka 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:09.99 372.00
4 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 2:15.71 302.00
5 Kryštof PlánekKryštof Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10 2:18.14 275.00
6 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:21.19 242.00
7 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:23.56 218.00
8 David KalabDavid Kalab 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:27.76 178.00
9 Jakub KorešJakub Koreš 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:28.53 171.00
10 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 2:36.32 109.00
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 1:59.60 515.00
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:03.20 463.00
3 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10 2:03.65 456.00
4 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 2:08.47 391.00
5 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 2:10.24 368.00
6 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:15.04 310.00
7 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:17.29 284.00
8 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:24.68 207.00
9 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 2:26.46 190.00
10 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:29.74 161.00
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:17.15 286.00
2 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 2:20.63 248.00
3 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 2:25.62 198.00
4 Tina TrnkováTina Trnková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 2:28.15 175.00
5 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:29.41 164.00
6 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 2:32.79 136.00
7 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:33.45 130.00
8 Ella JedlinskáElla Jedlinská 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 2:39.66 86.00
9 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:40.23 83.00
10 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 2:41.98 72.00
11 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 2:44.95 55.00
Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 1:55.92 570.00
2 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10 2:08.32 393.00
3 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 2:19.60 259.00
4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 9 2:23.96 214.00
5 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:24.32 210.00
6 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:24.39 210.00
7 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:25.24 202.00
8 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 2:25.45 200.00
9 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:27.14 184.00
10 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 2:31.24 148.00
11 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:32.55 137.00
Ema ChramostováEma Chramostová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:04.63 443.00
2 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:06.80 413.00
3 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10 2:09.18 382.00
4 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 2:09.41 379.00
5 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:10.13 370.00
6 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:12.70 338.00
7 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11 2:14.31 319.00
8 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:15.10 309.00
9 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:20.18 253.00
10 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:24.68 207.00
11 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:24.69 207.00
12 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:25.27 201.00
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:57.10 242.00
2 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 2:57.53 238.00
3 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 3:02.87 199.00
4 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 3:08.90 158.00
5 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 3:19.43 98.00
Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 DNS
Miroslav SekotMiroslav Sekot 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:35.74 432.00
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 2:52.17 281.00
3 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:55.60 253.00
4 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 3:01.15 211.00
5 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 3:05.88 178.00
6 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 3:08.20 163.00
7 Ondřej LetochaOndřej Letocha 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 3:13.47 130.00
8 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 3:19.63 97.00
9 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 3:25.39 70.00
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 2:43.13 361.00
2 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 2:45.96 335.00
3 Jakub NováčekJakub Nováček 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:47.13 324.00
4 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:49.71 302.00
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 2:50.52 295.00
6 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:50.96 291.00
7 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 2:51.67 285.00
8 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 2:56.48 246.00
9 Viktor DoležálekViktor Doležálek 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 3:08.91 158.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vanesa KostrounováVanesa Kostrounová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:57.58 388.00
2 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 3:05.91 312.00
3 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 3:08.72 288.00
4 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 3:09.43 283.00
5 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 3:13.68 249.00
6 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 3:20.83 196.00
7 Alena VětrovskáAlena Větrovská 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11 3:20.93 195.00
8 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 9 3:21.37 192.00
9 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10 3:25.90 162.00
10 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 3:26.51 158.00
11 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 3:28.33 147.00
12 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 3:29.23 142.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 2:50.12 462.00
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 2:51.30 450.00
3 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:51.89 444.00
4 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 2:57.24 391.00
5 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 2:59.27 372.00
6 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 9 2:59.34 371.00
7 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11 2:59.40 371.00
8 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 3:00.09 364.00
9 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 3:02.78 340.00
10 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 3:13.80 248.00
11 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 3:14.01 246.00
Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:37.55 601.00
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:40.14 571.00
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 2:42.17 548.00
4 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 2:43.48 534.00
5 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 2:48.33 481.00
6 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:49.06 473.00
7 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 2:56.97 394.00
8 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 3:05.60 315.00
9 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 3:14.63 241.00
10 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 3:28.09 149.00
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 12.20 203.00
2 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.28 193.00
3 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 12.46 173.00
4 Ondřej LetochaOndřej Letocha 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 14.28 30.00
5 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.86 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.80 252.00
2 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.59 159.00
3 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.92 126.00
4 Jakub NováčekJakub Nováček 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.94 124.00
5 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 13.03 116.00
6 Miroslav SekotMiroslav Sekot 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 14.86 8.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 10.97 373.00
2 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.56 285.00
3 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 12.35 185.00
4 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 12.64 154.00
5 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 14.67 14.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.39 470.00
2 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 10.64 427.00
3 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 11.44 302.00
4 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 13.89 51.00
5 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 14.04 42.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 11.38 310.00
2 Viktor DoležálekViktor Doležálek 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.93 236.00
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 12.35 185.00
4 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.34 90.00
5 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 14.24 31.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.74 580.00
2 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.93 548.00
3 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.01 382.00
4 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.04 378.00
5 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.53 312.00
6 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.94 156.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.43 468.00
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 12.02 381.00
3 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 12.06 375.00
4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.74 286.00
5 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 13.10 243.00
6 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.25 226.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.48 460.00
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 12.18 359.00
3 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 12.47 320.00
4 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.51 315.00
5 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 12.56 309.00
6 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 13.94 156.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.53 616.00
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.66 433.00
3 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 12.17 360.00
4 Vanesa KostrounováVanesa Kostrounová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.45 323.00
5 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 13.61 188.00
6 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 13.71 178.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.08 373.00
2 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 12.64 298.00
3 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 12.67 295.00
4 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 13.01 254.00
5 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 14.09 142.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 11.74 421.00
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 11.93 394.00
3 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.34 337.00
4 Alena VětrovskáAlena Větrovská 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 14.52 106.00
5 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 14.61 99.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 4.83 4.83 4,444,614,834,830.00.00.0 350.00
2 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 4.80 4.80 4,554,804,274,800.00.00.0 345.00
3 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 4.46 4.46 x4,114,464,460.00.00.0 283.00
4 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.33 4.33 4,334,214,144,330.00.00.0 261.00
5 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.31 4.31 4,244,114,314,310.00.00.0 257.00
6 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 4.25 4.25 4,054,254,094,250.00.00.0 247.00
7 Jakub NováčekJakub Nováček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.20 4.20 x3,964,204,200.00.00.0 239.00
8 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 4.00 4.00 3,833,514,004,000.00.00.0 206.00
9 Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 3.99 3.99 3,823,933,993,990.00.00.0 204.00
10 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.91 3.91 3,873,713,913,910.00.00.0 191.00
11 Adam ReitingerAdam Reitinger
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.86 3.86 3,533,573,863,860.00.00.0 184.00
12 Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 3.80 3.80 3,783,603,803,800.00.00.0 174.00
13 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.74 3.74 3,21x3,743,740.00.00.0 165.00
14 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 3.71 3.71 3,593,713,653,710.00.00.0 161.00
15 Viktor DoležálekViktor Doležálek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.68 3.68 3,683,663,433,680.00.00.0 156.00
16 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 3.65 3.65 3,313,483,653,650.00.00.0 152.00
17 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 3.64 3.64 3,563,643,483,640.00.00.0 150.00
18 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.59 3.59 xx3,593,590.00.00.0 143.00
19 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.56 3.56 3,563,303,303,560.00.00.0 139.00
20 Jan MikulandaJan Mikulanda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.54 3.54 3,543,533,213,540.00.00.0 136.00
21 František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 3.50 3.50 3,423,353,503,500.00.00.0 130.00
22 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 3.34 3.34 3,343,183,183,340.00.00.0 108.00
23 Jakub ŠilhanJakub Šilhan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 3.28 3.28 3,27x3,283,280.00.00.0 100.00
24 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 3.25 3.25 3,25xx3,250.00.00.0 96.00
25 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 3.06 3.06 3,033,033,063,060.00.00.0 73.00
26 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 0.00 0.00 xx-0.00.00.00.0 0.00
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 4.36 4.36 4,334,364,204,360.00.00.0 393.00
2 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.21 4.21 4,074,21x4,210.00.00.0 357.00
3 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 4.16 4.16 4,164,143,904,160.00.00.0 345.00
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.16 4.16 4,164,124,104,160.00.00.0 345.00
5 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.14 4.14 4,064,144,124,140.00.00.0 340.00
6 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.14 4.14 3,774,14x4,140.00.00.0 340.00
7 Tereza KofroňováTereza Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.12 4.12 3,893,664,124,120.00.00.0 336.00
8 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.04 4.04 4,043,903,864,040.00.00.0 317.00
9 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 4.03 4.03 3,703,664,034,030.00.00.0 315.00
10 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 4.02 4.02 3,313,854,024,020.00.00.0 312.00
11 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 3.96 3.96 x3,893,963,960.00.00.0 299.00
12 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.93 3.93 3,93x3,813,930.00.00.0 292.00
13 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.90 3.90 3,90xx3,900.00.00.0 285.00
14 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 3.89 3.89 3,703,89x3,890.00.00.0 283.00
15 Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 3.86 3.86 3,693,863,763,860.00.00.0 276.00
16 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 3.69 3.69 3,523,693,633,690.00.00.0 239.00
17 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.62 3.62 xx3,623,620.00.00.0 225.00
18 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 3.58 3.58 3,58x3,513,580.00.00.0 216.00
19 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 3.58 3.58 xx3,583,580.00.00.0 216.00
20 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.53 3.53 3,413,53x3,530.00.00.0 206.00
21 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.50 3.50 3,413,463,503,500.00.00.0 200.00
22 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 3.50 3.50 3,373,253,503,500.00.00.0 200.00
23 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 3.49 3.49 3,493,363,413,490.00.00.0 198.00
24 Denisa NovákováDenisa Nováková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.48 3.48 3,313,373,483,480.00.00.0 196.00
25 Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 3.48 3.48 x3,48x3,480.00.00.0 196.00
26 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.34 3.34 3,34x3,253,340.00.00.0 168.00
27 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 3.34 3.34 3,34x-3,340.00.00.0 168.00
28 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.30 3.30 3,30xx3,300.00.00.0 161.00
29= Lucie ŠvíkováLucie Švíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 3.20 3.20 xx3,203,200.00.00.0 142.00
29= Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 3.20 3.20 3,20x-3,200.00.00.0 142.00
31 Barbora KačerováBarbora Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 3.16 3.16 x3,163,073,160.00.00.0 135.00
32= Vanesa KostrounováVanesa Kostrounová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 0.00 0.00 xxx0.00.00.00.0 0.00
32= Julie BorůvkováJulie Borůvková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 0.00 0.00 xxx0.00.00.00.0 0.00
32= Alena VětrovskáAlena Větrovská
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 0.00 0.00 xxx0.00.00.00.0 0.00
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4.05 4.05 3,594,053,834,050.00.00.0 214.00
2 Filip KortanFilip Kortan
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 3.71 3.71 3,443,383,713,710.00.00.0 161.00
3 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.70 3.70 x3,703,703,700.00.00.0 159.00
4 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 3.69 3.69 3,283,443,693,690.00.00.0 158.00
5 Matěj ŠívrMatěj Šívr
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3.64 3.64 3,553,473,643,640.00.00.0 150.00
6 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3.53 3.53 3,53xx3,530.00.00.0 135.00
7 Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 3.49 3.49 3,303,493,313,490.00.00.0 129.00
8 Jan ČokaJan Čoka
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.38 3.38 3,233,273,383,380.00.00.0 114.00
9 Kryštof PlánekKryštof Plánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 3.35 3.35 3,26x3,353,350.00.00.0 110.00
10 Matěj NovotnýMatěj Novotný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3.30 3.30 3,273,303,143,300.00.00.0 103.00
11 Karel HemberaKarel Hembera
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3.30 3.30 3,00x3,303,300.00.00.0 103.00
12 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.28 3.28 3,283,103,183,280.00.00.0 100.00
13 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.20 3.20 3,202,972,733,200.00.00.0 90.00
14 Lukáš MalinskýLukáš Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.20 3.20 2,633,202,903,200.00.00.0 90.00
15 Jan LemberkaJan Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
08 3.19 3.19 3,193,143,183,190.00.00.0 89.00
16= Tomáš ČokaTomáš Čoka
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
08 3.18 3.18 3,182,81x3,180.00.00.0 88.00
16= Filip KomárekFilip Komárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3.18 3.18 3,18x2,813,180.00.00.0 88.00
18 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 3.15 3.15 3,152,503,113,150.00.00.0 84.00
19 Martin DušekMartin Dušek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3.15 3.15 3,103,152,993,150.00.00.0 84.00
20 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 3.12 3.12 2,733,122,953,120.00.00.0 80.00
21 David KalabDavid Kalab
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
08 3.01 3.01 3,012,972,733,010.00.00.0 67.00
22 Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 2.99 2.99 2,832,99x2,990.00.00.0 65.00
23 Matěj DušákMatěj Dušák
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
08 2.84 2.84 xx2,842,840.00.00.0 48.00
24 Matěj ŠímaMatěj Šíma
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 2.83 2.83 2,492,672,832,830.00.00.0 47.00
25 Matěj KurzMatěj Kurz
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 2.82 2.82 2,822,542,782,820.00.00.0 46.00
26 Matyáš HavelMatyáš Havel
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 2.75 2.75 2,542,752,712,750.00.00.0 39.00
27 Štěpán FohlŠtěpán Fohl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 2.71 2.71 2,592,712,532,710.00.00.0 35.00
28 Matěj FučíkMatěj Fučík
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 2.65 2.65 2,652,61x2,650.00.00.0 29.00
29 Rostislav MašekRostislav Mašek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2.64 2.64 2,302,202,642,640.00.00.0 28.00
30 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
08 2.60 2.60 2,272,602,602,600.00.00.0 25.00
31 Vojtěch PetrVojtěch Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
08 2.55 2.55 2,552,422,292,550.00.00.0 20.00
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.92 3.92 3,923,713,633,920.00.00.0 290.00
2 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3.82 3.82 3,773,593,823,820.00.00.0 267.00
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.75 3.75 3,75x3,633,750.00.00.0 252.00
4 Nela ŠebestováNela Šebestová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 3.63 3.63 3,513,633,573,630.00.00.0 227.00
5 Adéla HolubováAdéla Holubová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.57 3.57 3,573,312,663,570.00.00.0 214.00
6 Sofie BorůvkováSofie Borůvková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3.56 3.56 3,323,483,563,560.00.00.0 212.00
7 Michaela BěhounováMichaela Běhounová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3.51 3.51 3,512,143,133,510.00.00.0 202.00
8 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.49 3.49 3,423,233,493,490.00.00.0 198.00
9 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3.49 3.49 3,493,393,323,490.00.00.0 198.00
10 Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 3.49 3.49 3,493,30x3,490.00.00.0 198.00
11 Ema AlbrechtováEma Albrechtová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.49 3.49 x3,493,213,490.00.00.0 198.00
12 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3.31 3.31 2,963,313,103,310.00.00.0 163.00
13 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3.30 3.30 3,302,64x3,300.00.00.0 161.00
14 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3.28 3.28 3,283,183,183,280.00.00.0 157.00
15 Eliška SlivkováEliška Slivková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 3.27 3.27 2,863,273,193,270.00.00.0 155.00
16 Veronika KutováVeronika Kutová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3.25 3.25 3,243,253,223,250.00.00.0 151.00
17 Daniela KrálováDaniela Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.22 3.22 x3,22x3,220.00.00.0 146.00
18 Tina TrnkováTina Trnková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.21 3.21 3,123,213,013,210.00.00.0 144.00
19 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 3.20 3.20 3,203,122,853,200.00.00.0 142.00
20 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3.18 3.18 3,163,183,173,180.00.00.0 139.00
21 Ema ChramostováEma Chramostová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3.16 3.16 3,163,113,013,160.00.00.0 135.00
22 Valerie NečasováValerie Nečasová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 3.06 3.06 3,062,612,893,060.00.00.0 117.00
23 Zuzana AdámkováZuzana Adámková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3.04 3.04 3,042,612,603,040.00.00.0 114.00
24 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 2.98 2.98 2,982,502,812,980.00.00.0 104.00
25 Dita ForstováDita Forstová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2.97 2.97 x2,292,972,970.00.00.0 102.00
26 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 2.87 2.87 x2,802,872,870.00.00.0 86.00
27 Ella JedlinskáElla Jedlinská
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 2.82 2.82 2,822,492,232,820.00.00.0 78.00
28 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 2.80 2.80 2,802,432,512,800.00.00.0 75.00
29 Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 2.72 2.72 2,722,592,142,720.00.00.0 63.00
30 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 2.70 2.70 2,512,702,632,700.00.00.0 60.00
31 Nikola JinochováNikola Jinochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 2.69 2.69 2,692,56x2,690.00.00.0 59.00
32 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2.66 2.66 2,572,552,662,660.00.00.0 55.00
33 Veronika NováVeronika Nová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 2.62 2.62 2,622,482,532,620.00.00.0 49.00
34 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 2.52 2.52 x2,522,402,520.00.00.0 36.00
35 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 2.42 2.42 x2,312,422,420.00.00.0 25.00
Natálie VoráčkováNatálie Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 DNS 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 36 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 07.92 06,2407,8507,9207,920.00.00.0 394.00
2 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 07.39 07,3406,8007,3907,390.00.00.0 360.00
3 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 07.19 07,1906,9006,8407,190.00.00.0 347.00
4 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 06.88 06,1906,6106,8806,880.00.00.0 327.00
5 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 06.86 06,76x06,8606,860.00.00.0 326.00
6 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 06.86 x06,8606,5906,860.00.00.0 326.00
7 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 06.78 06,2506,1006,7806,780.00.00.0 321.00
8 Julie BorůvkováJulie Borůvková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 06.61 x06,3706,6106,610.00.00.0 310.00
9 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 06.58 06,5806,4606,3206,580.00.00.0 308.00
10 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 06.58 06,0606,58x06,580.00.00.0 308.00
11 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 06.54 05,9006,5406,3806,540.00.00.0 306.00
12 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 06.50 05,3806,2806,5006,500.00.00.0 303.00
13 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 06.49 06,49xx06,490.00.00.0 302.00
14 Denisa NovákováDenisa Nováková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 06.44 05,4306,4406,4406,440.00.00.0 299.00
15 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 06.41 06,4106,3606,0706,410.00.00.0 297.00
16 Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 06.39 04,7905,1806,3906,390.00.00.0 296.00
17 Tereza KofroňováTereza Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 06.13 06,1305,8805,7706,130.00.00.0 280.00
18 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 06.10 05,7606,1005,5906,100.00.00.0 278.00
19 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 06.07 05,8606,0706,0406,070.00.00.0 276.00
20 Barbora KačerováBarbora Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 06.03 x06,0305,4906,030.00.00.0 273.00
21 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 06.03 06,0304,7705,2906,030.00.00.0 273.00
22 Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 05.97 05,5004,5705,9705,970.00.00.0 269.00
23 Lucie ŠvíkováLucie Švíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 05.83 05,6405,6005,8305,830.00.00.0 261.00
24 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 05.80 05,1505,4305,8005,800.00.00.0 259.00
25 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 05.79 04,7905,7905,3405,790.00.00.0 258.00
26 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 05.75 05,1905,7505,5505,750.00.00.0 255.00
27 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 05.71 xx05,7105,710.00.00.0 253.00
28 Alena VětrovskáAlena Větrovská
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 05.69 05,6205,6905,4205,690.00.00.0 252.00
29 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 05.52 x05,3005,5205,520.00.00.0 241.00
30 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 05.27 x05,27x05,270.00.00.0 225.00
31 Vanesa KostrounováVanesa Kostrounová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 05.14 05,1404,5905,0905,140.00.00.0 217.00
32 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 04.93 04,9304,8904,8404,930.00.00.0 204.00
33 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 04.89 x04,8904,7904,890.00.00.0 201.00
Žaneta ŽákováŽaneta Žáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 NM xxx0.00.00.00.0 0.00
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 10.90 10,8810,9010,6710,900.00.00.0 540.00
2 Ondřej LetochaOndřej Letocha
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 09.08 09,0808,6108,5309,080.00.00.0 431.00
3 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 08.56 08,2708,5608,2208,560.00.00.0 400.00
4 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 08.03 07,4907,6208,0308,030.00.00.0 368.00
5 Viktor DoležálekViktor Doležálek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 07.75 x07,7507,5207,750.00.00.0 352.00
6 Jakub NováčekJakub Nováček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 07.72 07,7207,4007,5407,720.00.00.0 350.00
7 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 07.31 07,0006,4807,3107,310.00.00.0 326.00
8 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 07.22 07,2206,4406,2507,220.00.00.0 320.00
9 Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 06.30 05,7605,8406,3006,300.00.00.0 266.00
10 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 06.12 06,0304,8406,1206,120.00.00.0 256.00
11 Jakub ŠilhanJakub Šilhan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 06.09 x04,0406,0906,090.00.00.0 254.00
12 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 06.08 05,7805,9506,0806,080.00.00.0 253.00
13 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 05.96 05,7105,9605,6905,960.00.00.0 246.00
14 Adam ReitingerAdam Reitinger
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 05.57 x05,5705,5705,570.00.00.0 224.00
15 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 05.52 05,5005,5205,3705,520.00.00.0 221.00
16 Jan MikulandaJan Mikulanda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 05.51 05,5105,2505,3705,510.00.00.0 220.00
17 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 05.50 03,8605,5005,1105,500.00.00.0 220.00
18 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 05.46 04,5304,9605,4605,460.00.00.0 218.00
19 Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 05.42 05,42x05,3205,420.00.00.0 215.00
20 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 05.34 05,34x05,1305,340.00.00.0 211.00
21 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 05.30 05,3005,2604,8905,300.00.00.0 208.00
22 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 05.28 05,2804,7204,9005,280.00.00.0 207.00
23 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 05.07 04,7804,3805,0705,070.00.00.0 195.00
24 František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 04.98 04,09x04,9804,980.00.00.0 190.00
25 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 04.33 xx04,3304,330.00.00.0 153.00
26 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 03.89 x03,89x03,890.00.00.0 128.00
Celkem 26 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 09.05 0.00.00.00.00.00.00.0 429.00
2 Lukáš MalinskýLukáš Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 08.05 0.00.00.00.00.00.00.0 369.00
3 Štěpán FohlŠtěpán Fohl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 07.98 0.00.00.00.00.00.00.0 365.00
4= Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 07.95 0.00.00.00.00.00.00.0 363.00
4= Matěj DušákMatěj Dušák
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
08 07.95 0.00.00.00.00.00.00.0 363.00
6 Karel HemberaKarel Hembera
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 07.87 0.00.00.00.00.00.00.0 359.00
7 Martin DušekMartin Dušek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 07.42 0.00.00.00.00.00.00.0 332.00
8= René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 07.39 0.00.00.00.00.00.00.0 330.00
8= Matyáš HavelMatyáš Havel
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 07.39 0.00.00.00.00.00.00.0 330.00
8= Filip KortanFilip Kortan
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 07.39 0.00.00.00.00.00.00.0 330.00
11= Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 07.04 0.00.00.00.00.00.00.0 310.00
11= Matěj NovotnýMatěj Novotný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 07.04 0.00.00.00.00.00.00.0 310.00
13 Jan ČokaJan Čoka
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 06.69 0.00.00.00.00.00.00.0 289.00
14 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 06.64 0.00.00.00.00.00.00.0 286.00
15 David KalabDavid Kalab
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
08 06.47 0.00.00.00.00.00.00.0 276.00
16 Matěj ŠívrMatěj Šívr
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 06.37 0.00.00.00.00.00.00.0 270.00
17 Filip KomárekFilip Komárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 06.25 0.00.00.00.00.00.00.0 263.00
18 Kryštof PlánekKryštof Plánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 06.24 0.00.00.00.00.00.00.0 263.00
19 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 05.95 0.00.00.00.00.00.00.0 246.00
20 Jan LemberkaJan Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
08 05.87 0.00.00.00.00.00.00.0 241.00
21= Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 05.86 0.00.00.00.00.00.00.0 241.00
21= Rostislav MašekRostislav Mašek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 05.86 0.00.00.00.00.00.00.0 241.00
23 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
08 05.71 0.00.00.00.00.00.00.0 232.00
24 Matěj KurzMatěj Kurz
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 05.70 0.00.00.00.00.00.00.0 231.00
25 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 05.59 0.00.00.00.00.00.00.0 225.00
26 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 05.41 0.00.00.00.00.00.00.0 215.00
27 Matěj ŠímaMatěj Šíma
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 05.30 0.00.00.00.00.00.00.0 208.00
28 Tomáš ČokaTomáš Čoka
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
08 05.07 0.00.00.00.00.00.00.0 195.00
29 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 04.81 0.00.00.00.00.00.00.0 180.00
30 Matěj FučíkMatěj Fučík
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 04.77 0.00.00.00.00.00.00.0 178.00
31 Vojtěch PetrVojtěch Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
08 04.55 0.00.00.00.00.00.00.0 165.00
Celkem 31 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 09.95 0.0 526.00
2 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 09.60 0.0 503.00
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 09.10 0.0 471.00
4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 08.82 0.0 452.00
5 Ema ChramostováEma Chramostová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 08.81 0.0 452.00
6 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 08.24 0.0 415.00
7 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 08.10 0.0 406.00
8 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 07.63 0.0 375.00
9 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 07.60 0.0 374.00
10 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 07.44 0.0 363.00
11 Sofie BorůvkováSofie Borůvková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 07.43 0.0 363.00
12 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 07.31 0.0 355.00
13 Dita ForstováDita Forstová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 07.20 0.0 348.00
14 Daniela KrálováDaniela Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 07.18 0.0 347.00
15 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 06.96 0.0 332.00
16 Nela ŠebestováNela Šebestová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 06.93 0.0 331.00
17 Ema AlbrechtováEma Albrechtová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 06.71 0.0 316.00
18 Veronika KutováVeronika Kutová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 06.70 0.0 316.00
19 Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 06.69 0.0 315.00
20 Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 06.66 0.0 313.00
21 Ella JedlinskáElla Jedlinská
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 06.57 0.0 308.00
22 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 06.37 0.0 295.00
23 Michaela BěhounováMichaela Běhounová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 06.35 0.0 294.00
24 Nikola JinochováNikola Jinochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 06.27 0.0 288.00
25 Valerie NečasováValerie Nečasová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 06.18 0.0 283.00
26 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 05.91 0.0 266.00
27 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 05.69 0.0 252.00
28 Eliška SlivkováEliška Slivková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 05.68 0.0 251.00
29 Tina TrnkováTina Trnková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 05.40 0.0 233.00
30 Adéla HolubováAdéla Holubová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 05.35 0.0 230.00
31 Zuzana AdámkováZuzana Adámková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 04.97 0.0 206.00
32 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 04.58 0.0 182.00
33 Veronika NováVeronika Nová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 04.55 0.0 180.00
34 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 04.41 0.0 171.00
35 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 04.05 0.0 149.00
Natálie VoráčkováNatálie Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 DNS 0.0 0.00
Celkem 36 závodníků
Pětiboj hala - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1905
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1655
3 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1629
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1547
5 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1495
6 Jakub NováčekJakub Nováček 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1328
7 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1297
8 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1265
9 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1158
10 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1110
11 Viktor DoležálekViktor Doležálek 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1094
12 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1093
13 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1049
14 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0982
15 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0974
16 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0958
17 Ondřej LetochaOndřej Letocha 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0824
18 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0810
19 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0798
20 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0783
21 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0771
22 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0736
23 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0476
Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNF
Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Miroslav SekotMiroslav Sekot 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNF
Celkem 26 závodníků
Pětiboj hala - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2473
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2287
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2201
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2193
5 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2079
6 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2007
7 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2002
8 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2000
9 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1943
10 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1920
11 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1850
12 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1817
13 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1812
14 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1808
15 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1789
16 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1739
17 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1720
18 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1668
19 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1630
20 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1589
21 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1512
22 Vanesa KostrounováVanesa Kostrounová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1494
23 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1483
24 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1358
25 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1265
26 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1257
27 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1198
28 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1146
29 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1063
30 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1018
31 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1010
32 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0975
33 Alena VětrovskáAlena Větrovská 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0678
Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNF
Celkem 34 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1428
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1142
3 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1125
4 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1100
5 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1065
6 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1030
7 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 0996
8 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0977
9 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0916
10 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0904
11 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0848
12 Jan LemberkaJan Lemberka 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0842
13 Kryštof PlánekKryštof Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0829
14 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0823
15 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0784
16 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0777
17 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0775
18 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0764
19 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0755
20 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0713
21 Jakub KorešJakub Koreš 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0711
22 Rostislav MašekRostislav Mašek 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0697
23 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0695
24 Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0662
25 David KalabDavid Kalab 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0630
26 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0627
27 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0613
28 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0577
29 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0575
30 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0453
31 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0370
Celkem 31 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1714
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1611
3 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1604
4 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1418
5 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1405
6 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1357
7 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1344
8 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1332
9 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1279
10 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1255
11 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1211
12 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1139
13 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1136
14 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1088
15 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1085
16 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1009
17 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1008
18 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0978
19 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0968
20 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0963
21 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0942
22 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0916
23 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0897
24 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0845
25 Tina TrnkováTina Trnková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0841
26 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0832
27 Ella JedlinskáElla Jedlinská 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 0752
28= Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0722
28= Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0722
30 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0703
31 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0635
32 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0586
33 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 0405
34 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0388
Ema ChramostováEma Chramostová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNF
Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNF
Celkem 36 závodníků