výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (17. 2. 2018)

4 x 150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pošusta, Golliney, Vrba, Krubert Pošusta, Golliney, Vrba, Krubert AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 1:24.63
2 Wolf, Svrček, Kadlec, Paulát Wolf, Svrček, Kadlec, Paulát AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 1:26.46
3 Kysela, Richtr, Vaníček, Bříza Kysela, Richtr, Vaníček, Bříza AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 1:26.73
4 Hejna, Horna, Koravský, Malý Hejna, Horna, Koravský, Malý TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:28.45
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kulhavý, Kadavý, Vodička, Dusil Kulhavý, Kadavý, Vodička, Dusil AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 1:25.61
2 Severa, Pícha, Kovařčík, Novák Severa, Pícha, Kovařčík, Novák AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 1:29.83
3 Nezbeda, Velička, Anton, Horák Nezbeda, Velička, Anton, Horák TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:30.95
4 Havel, Löffler, Rajtmajer, Dědek Havel, Löffler, Rajtmajer, Dědek AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 1:37.87
5 Vlk, Procházka, Kocour, Hübner Vlk, Procházka, Kocour, Hübner TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:39.56
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ulrich, Kažmír, Průšek, Zouhar Ulrich, Kažmír, Průšek, Zouhar AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 1:32.56
2 Štancl, Havlík, Novák, Jindra Štancl, Havlík, Novák, Jindra TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:35.70
3 Šteigr, Mareš, Drbola, Marek Šteigr, Mareš, Drbola, Marek AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 1:36.24
4 Martinka, Paroulek, Sůva, Christl Martinka, Paroulek, Sůva, Christl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:36.71
5 Šenk, Putík, Bernat, Kuc Šenk, Putík, Bernat, Kuc AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 1:38.16
Celkem 5 závodníků

4 x 150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horčičková, Koťátková, Hýblová, Šáfrová Horčičková, Koťátková, Hýblová, Šáfrová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 1:26.64
2 Jakouběová, Kumstátová, Plecháčová, Plecháčová Jakouběová, Kumstátová, Plecháčová, Plecháčová AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 1:30.58
3 Kožušková, Petrtýlová, Lindáková, Košková Kožušková, Petrtýlová, Lindáková, Košková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 1:31.25
4 Pospíšilová, Odhánělová, Marková, Pergerová Pospíšilová, Odhánělová, Marková, Pergerová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 1:32.44
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pecková, Zmatlíková, Ditrichová, Landová Pecková, Zmatlíková, Ditrichová, Landová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 1:30.87
2 Černínová, Křenčilová, Solnická, Menšíková Černínová, Křenčilová, Solnická, Menšíková AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 1:34.40
3 Rajmová, Rejlková, Melgrová, Mašková Rajmová, Rejlková, Melgrová, Mašková AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 1:34.58
4 Okénková, Mlčochová, Krobová, Mlčochová Okénková, Mlčochová, Krobová, Mlčochová SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 1:45.41
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šilhánová, Sochorová, Krykorková, Beránková Šilhánová, Sochorová, Krykorková, Beránková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 1:29.95
2 Čížková, Scholzová, Hanžlová, Ambrožová Čížková, Scholzová, Hanžlová, Ambrožová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:33.44
3 Trlidová, Lisková, Drahotová, Podzimková Trlidová, Lisková, Drahotová, Podzimková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 1:35.23
4 Sajdlová, Bobková, Matěchová, Paulová Sajdlová, Bobková, Matěchová, Paulová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 1:35.93
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Christovová, Christova, Plecháčková, Mikulová Christovová, Christova, Plecháčková, Mikulová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 1:36.83
2 Tourková, Andrlová, Šmídová, Sedlická Tourková, Andrlová, Šmídová, Sedlická AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 1:36.86
3 Svatá, Mádlová, Kučerová, Šarközi Svatá, Mádlová, Kučerová, Šarközi TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:38.66
4 Fidrová, Pechatá, Doubková, Flanderková Fidrová, Pechatá, Doubková, Flanderková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:39.77
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drahoňovská, Kirschner, Havelková, Kazdová Drahoňovská, Kirschner, Havelková, Kazdová AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 1:39.54
2 Pitel`ová, Procházková, Hajduková, Beldová Pitel`ová, Procházková, Hajduková, Beldová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:41.84
3 Markalousová, Jindrová, Kočíbová, Hrušková Markalousová, Jindrová, Kočíbová, Hrušková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:43.89
4 Václavíková, Štrymplová, Bekrová, Vacková Václavíková, Štrymplová, Bekrová, Vacková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 1:45.99
5 Krevňáková, Preislerová, Papoušková, Crhová Krevňáková, Preislerová, Papoušková, Crhová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:46.66
Celkem 5 závodníků