výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (11. 2. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.48
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.48
3 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.13
4 Jakub StrakaJakub Straka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.35
5 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.96
6 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.22
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.27
3 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 08.77
4 Jakub SekyraJakub Sekyra 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.86
5 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.07
6 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.93
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.96
3 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.00
4 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.09
5 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.31
6 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.78
2 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.33
3 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.38
4 Martin KramolišMartin Kramoliš 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.49
5 Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.63
6 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.84
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.89
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.37
4 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.52
5 Tomáš PytelkaTomáš Pytelka 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 09.75
6 Vojtěch HendrychVojtěch Hendrych 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.79
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.12
3 Roman RychlíkRoman Rychlík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.48
4 Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.53
5 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.70
6 Adam HrubýAdam Hrubý 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.30
2 Filip FundaFilip Funda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.58
3 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 09.50
4 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.62
5 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.81
6 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.18
2 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.19
3 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.22
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1 09.30
5 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.61
6 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.01
2 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.02
3 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.25
4 Jan ŠvachJan Švach 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.39
5 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.52
6 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.80
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.94
3 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.24
4 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.71
5 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.92
6 František LaštovičkaFrantišek Laštovička 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.58
2 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.94
3 Jakub FantaJakub Fanta 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.58
4 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.71
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.09
2 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.18
3 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.29
4 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.43
5 Filip FundaFilip Funda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.55
6 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.57
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.42
2 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.68
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.71
4 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.72
5 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 08.74
6 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.86
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.37
2 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.66
3 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.70
4 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.76
5 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.77
6 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.79
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 2 08.86
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.96
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.96
4 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.98
5 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.99
6 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.02
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.37
2 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.90
3 Elonor MakrisElonor Makris 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 09.40
4 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.45
5 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.52
6 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.77
2 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 4 09.03
3 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.62
4 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.88
5 Sofie SchovancováSofie Schovancová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.90
6 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.03
2 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.08
3 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.17
4 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.31
5 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.82
6 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.84
2 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.11
3 Adéla VeseláAdéla Veselá 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.72
4 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 10.18
Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 DNS
Vanesa HrubáVanesa Hrubá 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.14
2 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.24
3 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.66
4 Kateřina BečkováKateřina Bečková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.81
Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 DNS
Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.88
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.03
3 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.11
4 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.30
5 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.32
6 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.91
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.97
3 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.54
4 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.71
5 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.87
6 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 10.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.22
2 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 09.43
3 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.48
4 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.58
5 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.05
6 Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 10.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.10
2 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.28
3 Kristýna StránskáKristýna Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.82
4 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 10.21
5 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.56
6 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.12
2 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.36
3 Eva SmolíkováEva Smolíková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.56
4 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 09.73
5 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.90
6 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.89
2 Maya FarkašováMaya Farkašová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.60
3 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.61
4 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 10.02
5 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.25
6 Karolína BidmonováKarolína Bidmonová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 10.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.19
2 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.58
3 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.66
4 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.29
5 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.47
6 Karolína KuncováKarolína Kuncová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.40
2 Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.49
3 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.51
4 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.82
5 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.97
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rebeka NečasováRebeka Nečasová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.90
2 Margarita AgapovaMargarita Agapova 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.00
3 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.16
4 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.21
5 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.87
Celkem 5 závodníků
Rozběh 15 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.49
2 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.49
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.54
4 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.25
5 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 16 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.29
2 Elen PelikánováElen Pelikánová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.87
3 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.89
4 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.99
5 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.36
Celkem 5 závodníků
Rozběh 17 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 09.31
2 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.39
3 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.52
4 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.70
5 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.82
6 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 10.30
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 20.01
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 20.38
3 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.75
4 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.93
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.37
2 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 21.68
3 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.95
4 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.46
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.53
2 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.02
3 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 22.84
4 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 23.66
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 22.69
2 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.05
3 Rudolf BloudekRudolf Bloudek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.30
Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.87
2 Jakub SekyraJakub Sekyra 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.45
3 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 23.55
4 Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.05
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 22.83
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 23.14
3 Roman RychlíkRoman Rychlík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.26
Tobiáš KalinaTobiáš Kalina 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.79
2 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.21
3 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.87
4 Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 27.46
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.15
2 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 24.11
3 Ondřej HenrichOndřej Henrich 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 25.91
4 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.87
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.80
2 Filip FundaFilip Funda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.54
3 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 22.97
4 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.17
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.68
2 František LaštovičkaFrantišek Laštovička 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 26.28
3 Vojtěch HendrychVojtěch Hendrych 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.41
Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 23.28
2 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.40
3 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.58
4 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.87
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.33
2 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.51
3 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 25.63
Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.52
2 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.82
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.04
4 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.60
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 23.35
2 Tomáš PytelkaTomáš Pytelka 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 23.83
Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.64
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 23.10
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.12
4 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.38
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.92
2 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.55
3 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.63
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.82
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.50
2 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.14
3 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.27
4 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.91
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.42
2 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.45
3 Klára SlunéčkováKlára Slunéčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 24.01
4 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 25.57
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 20.73
2 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 21.80
3 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 22.55
Eliška DundychováEliška Dundychová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 3 21.72
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.66
3 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.79
4 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.17
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.75
2 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 24.85
3 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.86
4 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 25.93
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BečkováKateřina Bečková 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 23.99
2 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.54
3 Margarita AgapovaMargarita Agapova 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 25.12
4 Karolína BidmonováKarolína Bidmonová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 25.73
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 21.93
2 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.28
3 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.40
Lucie BláhováLucie Bláhová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.72
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 23.30
3 Barbora ČernáBarbora Černá 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 25.23
4 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.22
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 22.61
2 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.90
3 Barbora ČamkováBarbora Čamková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.84
4 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 24.90
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.99
2 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.65
3 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.66
4 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.94
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.06
2 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.90
3 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.94
Vanesa HrubáVanesa Hrubá 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.60
2 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.72
3 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.76
4 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 24.53
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 24.57
2 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.66
3 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.79
4 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 27.14
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.64
2 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.42
3 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.89
4 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 24.67
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.59
2 Rozálie PačesováRozálie Pačesová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 23.89
3 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 25.30
Elonor MakrisElonor Makris 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 24.15
2 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 24.48
3 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.11
Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen PelikánováElen Pelikánová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 24.46
2 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 24.79
3 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 25.19
Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.22
2 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.28
3 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.74
4 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.76
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 23.97
2 Ema SvobodováEma Svobodová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 25.92
3 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 26.11
4 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.37
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 24.33
2 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.95
3 Renáta ŠandováRenáta Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 25.12
Gábina ŠtefanováGábina Štefanová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.71
2 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.44
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 23.66
4 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 24.90
Celkem 4 závodníků
Běh 24 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 21.90
2 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.34
3 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 22.92
4 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.71
Celkem 4 závodníků
Běh 25 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 22.64
2 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.32
3 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.84
4 Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 24.88
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.25
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.17
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.70
4 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.19
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.04
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.25
3 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.13
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.67
2 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.74
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.16
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.97
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.38
3 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 28.10
4 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.22
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.68
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 28.82
3 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.22
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:29.02
2 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 2:37.33
3 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:37.45
4 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:38.22
5 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:39.43
6 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:39.46
7 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:39.72
8 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:41.97
9 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 3:18.35
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:37.63
2 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:41.15
3 Lukáš MartinLukáš Martin 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 2:47.30
4 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:48.93
5 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:49.53
6 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:51.10
7 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:55.26
Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub FantaJakub Fanta 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:41.96
2 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:43.99
3 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 2:47.99
4 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:52.82
5 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:53.90
6 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:56.36
7 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 3:02.46
8 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 3:05.76
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:35.18
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:41.66
3 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:44.42
4 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:47.08
5 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:48.85
6 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:52.17
7 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:52.39
8 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:52.73
9 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:59.26
10 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 3:27.06
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 2:50.11
2 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:53.24
3 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 10 2:53.49
4 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 2:53.52
5 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:56.63
6 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:57.44
7 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:59.32
8 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:59.96
9 Teréza TomaňováTeréza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 3:01.76
10 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 3:10.91
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 2:50.28
2 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:56.74
3 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:58.09
4 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 3:02.30
5 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 3:02.41
6 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:03.41
7 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:13.15
8 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:19.22
9 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:29.62
Celkem 9 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marika PulkrabováMarika Pulkrabová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:49.19
2 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:53.58
3 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:57.03
4 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 3:04.18
5 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:06.47
6 Renáta ŠandováRenáta Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:08.44
7 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:34.80
8 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:37.34
Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 DNF
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.95
2 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.58
3 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.59
4 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.98
5 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.49
6 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.94
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.89
2 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.71
3 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.88
4 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 12.19
5 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 12.30
6 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1 13.35
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.37
2 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.67
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 12.79
4 Matěj HavránekMatěj Havránek 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 13.02
5 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.33
6 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.68
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.18
2 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.28
3 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.82
4 Ondřej HenrichOndřej Henrich 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 14.02
5 Lukáš RozenkranzLukáš Rozenkranz 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.46
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.19
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.62
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 10.65
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 11.09
5 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.62
6 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 12.35
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.93
2 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.01
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.61
4 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.45
5 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.93
Jana KerhartováJana Kerhartová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.37
2 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 13.68
3 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 14.11
4 Tereza BoučkováTereza Boučková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 14.29
Gábina ŠtefanováGábina Štefanová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 DNS
Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 12.41
2 Rozálie PačesováRozálie Pačesová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 12.84
3 Eliška KrejčíkováEliška Krejčíková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.52
4 Barbora ČamkováBarbora Čamková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.79
5 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.92
6 Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 14.54
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.63
2 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.86
3 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11.94
4 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.03
5 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 13.22
6 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 16.09
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.27
2 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.29
3 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.42
4 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.87
5 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 14.35
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rychlík, Maršík, Černý, Mach Rychlík, Maršík, Černý, Mach SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 1:59.61
2 Málek, Škop, Mrkvička, Pernica Málek, Škop, Mrkvička, Pernica TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:03.91
3 Dostal, Funda, Míka, Štěpán Dostal, Funda, Míka, Štěpán A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:05.12
Palásek, Šimurda, Huml, Holina Palásek, Šimurda, Huml, Holina Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Apltauer, Vejrosta, Havelka, Boháč Apltauer, Vejrosta, Havelka, Boháč AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:00.67
2 Obst, Kramoliš, Klusoň, Bloudek Obst, Kramoliš, Klusoň, Bloudek Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 2:08.13
3 Rybář, Klain, Straka, Šmejkal Rybář, Klain, Straka, Šmejkal A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:17.92
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hercik, Šátek, Boháč, Kovář Hercik, Šátek, Boháč, Kovář T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 2:02.63
2 Rozenkranz, Zemek, Cardoso, Velíšek Rozenkranz, Zemek, Cardoso, Velíšek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:14.04
Chytil, Šarvaš, Pytelka, Somsedík Chytil, Šarvaš, Pytelka, Somsedík Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Huml, Hudec, Mozga, Hrabě Huml, Hudec, Mozga, Hrabě TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 2:04.84
2 Vyleťal, Sekyra, Kmiť, Fanta Vyleťal, Sekyra, Kmiť, Fanta TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:05.35
3 Havránek, Martin, Henrich, Pektor Havránek, Martin, Henrich, Pektor SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:12.21
4 Polák, Vydra, Horáček, Rájek Polák, Vydra, Horáček, Rájek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:15.44
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jelínková, Faltýnková, Hušková, Vilímová Jelínková, Faltýnková, Hušková, Vilímová TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 1:58.34
2 Sátrová, Čechová, Kucharčíková, Horálková Sátrová, Čechová, Kucharčíková, Horálková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 2:05.55
3 Procházková, Formánková, Káňová, Lukavská Procházková, Formánková, Káňová, Lukavská A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:09.04
4 Bramborová, Konečná, Marešová, Lednická Bramborová, Konečná, Marešová, Lednická TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:11.11
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stehnová, Dočekalová, Kovačičová, Apltauerová Stehnová, Dočekalová, Kovačičová, Apltauerová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:01.10
2 Kondrátová, Pokorná, Cardová, Marvánková Kondrátová, Pokorná, Cardová, Marvánková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:03.48
3 Švihnosová, Menclová, Švarcová, Schönová Švihnosová, Menclová, Švarcová, Schönová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:09.88
4 Kloučková, Krejčíková, Vokurková, Šímová Kloučková, Krejčíková, Vokurková, Šímová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:25.44
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dolanová, Vrbová, Lacková, Bradová Dolanová, Vrbová, Lacková, Bradová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:00.93
2 Chrastinová, Bláhová, Pulkrabová, Dragounová Chrastinová, Bláhová, Pulkrabová, Dragounová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:08.24
3 Makris, Nečasová, Zumrová, Brodská Makris, Nečasová, Zumrová, Brodská Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 2:09.96
4 Berková, Lebdušková, Vavříková, Hovorková Berková, Lebdušková, Vavříková, Hovorková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:14.31
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ježková, Černá, Klabzubová, Plíšková Ježková, Černá, Klabzubová, Plíšková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:05.65
2 Sedláčková, Bělíčková, Černá, Šlosarová Sedláčková, Bělíčková, Černá, Šlosarová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:10.18
3 Boučková, Šedivá, Zimová, Svobodová Boučková, Šedivá, Zimová, Svobodová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:22.60
4 Hubnerová, Dubská, Součková, Hrušková Hubnerová, Dubská, Součková, Hrušková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:25.76
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Doubková, Jarošová, Kohoutová, Zídková Doubková, Jarošová, Kohoutová, Zídková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 2:09.57
2 Kopecká, Snizek, Vaňková, Nováková Kopecká, Snizek, Vaňková, Nováková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:14.34
3 Píchová, Štruplová, Kmeťová, Brodská Píchová, Štruplová, Kmeťová, Brodská Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 2:15.71
Hassmannová, Pavelková, Macáková, Brichtová Hassmannová, Pavelková, Macáková, Brichtová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olivová, Jelínková, Fajčíková, Koděrová Olivová, Jelínková, Fajčíková, Koděrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:07.59
2 Kocourková, Machová, Zelinková, Kučerová Kocourková, Machová, Zelinková, Kučerová TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 2:13.78
3 Dvořáková, Farkašová, Agapova, Dvořáková Dvořáková, Farkašová, Agapova, Dvořáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:20.24
4 Peterková, Rajdlová, Bodnarová, Netolická Peterková, Rajdlová, Bodnarová, Netolická A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:24.09
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šťastná, Tůmová, Zaťková, Badinová Šťastná, Tůmová, Zaťková, Badinová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:15.25
2 Pazderová, Šubrtová, Lodrová, Nováková Pazderová, Šubrtová, Lodrová, Nováková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:19.90
3 Pospíšilová, Nyžnyková, Bidmonová, Šprinclová Pospíšilová, Nyžnyková, Bidmonová, Šprinclová TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 2:29.71
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.611.64
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.49
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 1.46
3 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1.43
4 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.40
5 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.35
6 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.30
7= Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.30
7= Lukáš RozenkranzLukáš Rozenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.30
7= Lukáš MartinLukáš Martin
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 1.30
10 Filip DostalFilip Dostal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1.30
11 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.30
12 Jakub StrakaJakub Straka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1.25
13 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.25
14 Pavel UrbanPavel Urban
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 1.25
15= Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 1.20
15= Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1.20
17 Albert HořejšAlbert Hořejš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.15
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.301.331.361.391.421.451.481.51
1 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.48
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.45
3 Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1.45
4 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 1.45
5 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1.42
6 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.42
7 Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.36
8 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1.33
9 Adéla VeseláAdéla Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.33
10 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.30
11= Eva SmolíkováEva Smolíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1.30
11= Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 1.30
13 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.30 oooooxxoxxx
14 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.30
15= Tereza HassmannováTereza Hassmannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.25
15= Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.25
15= Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.25
18 Nela ProcházkováNela Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1.25
19 Barbora KloučkováBarbora Kloučková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1.25
20 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1.25
21 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.25
22 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 1.25
23= Nela SedláčkováNela Sedláčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.15
23= Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.15
23= Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1.15
26 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.15
27 Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 1.15
28 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1.15
29 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1.15
30 Barbora ČamkováBarbora Čamková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.10
31 Tereza BoučkováTereza Boučková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1.10 oxxoxxx
32= Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 1.05
32= Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.05
Žaneta VařekováŽaneta Vařeková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 DNS
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 5.42 5.42 0.0
2 Jan MozgaJan Mozga
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.72 4.72 0.0
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.55 4.55 0.0
4 Petr HudečekPetr Hudeček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.49 4.49 0.0
5 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.42 4.42 0.0
6 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.42 4.42 0.0
7 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 4.34 4.34 0.0
8 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.32 4.32 0.0
9 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.28 4.28 0.0
10 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.25 4.25 0.0
11 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.25 4.25 0.0
12 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.12 4.12 0.0
13= Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.09 4.09 0.0
13= Michal MaršíkMichal Maršík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 4.09 4.09 0.0
15 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 4.03 4.03 0.0
16 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.03 4.03 0.0
17 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.03 4.03 0.0
18 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 4.01 4.01 0.0
19 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.98 3.98 0.0
20 Martin KramolišMartin Kramoliš
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 3.97 3.97 0.0
21 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 3.96 3.96 0.0
22 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.94 3.94 0.0
23 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.92 3.92 0.0
24 Matyáš HavelMatyáš Havel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.91 3.91 0.0
25 Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.90 3.90 0.0
26 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.89 3.89 0.0
27 David VýbornýDavid Výborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.89 3.89 0.0
28 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.89 3.89 0.0
29 Matěj HavránekMatěj Havránek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3.87 3.87 0.0
30 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.86 3.86 0.0
31 Filip ŠkardaFilip Škarda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.82 3.82 0.0
32 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3.79 3.79 0.0
33 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.78 3.78 0.0
34 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.74 3.74 0.0
35 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.72 3.72 0.0
36 Marek NedvědMarek Nedvěd
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.66 3.66 0.0
37 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.64 3.64 0.0
38 Jindřich ŠedivýJindřich Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.63 3.63 0.0
39 Matěj LipertMatěj Lipert
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.63 3.63 0.0
40 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.61 3.61 0.0
41 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.50 3.50 0.0
42 Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.48 3.48 0.0
43 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.45 3.45 0.0
Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 DNS 0.00 0.0
Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 NM 0.00 0.0
Vojtěch RybářVojtěch Rybář
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 NM 0.00 0.0
Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 NM 0.00 0.0
Celkem 47 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.56 4.56 0.0
2 Lucie LasíkováLucie Lasíková
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
05 4.44 4.44 0.0
3 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.37 4.37 0.0
4 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 4.37 4.37 0.0
5 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.34 4.34 0.0
6 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.34 4.34 0.0
7 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.32 4.32 0.0
8 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.23 4.23 0.0
9 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.23 4.23 0.0
10 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.21 4.21 0.0
11 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.21 4.21 0.0
12 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.14 4.14 0.0
13 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.14 4.14 0.0
14 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.12 4.12 0.0
15 Tereza PavelkováTereza Pavelková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.12 4.12 0.0
16 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 4.10 4.10 0.0
17 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4.09 4.09 0.0
18 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 4.00 4.00 0.0
19 Agáta PrůšováAgáta Průšová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 3.96 3.96 0.0
20 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 3.93 3.93 0.0
21 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.92 3.92 0.0
22 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.92 3.92 0.0
23 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.91 3.91 0.0
24 Adéla VeseláAdéla Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.91 3.91 0.0
25 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.89 3.89 0.0
26 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.86 3.86 0.0
27 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.85 3.85 0.0
28 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.84 3.84 0.0
29 Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.82 3.82 0.0
30 Rozálie PačesováRozálie Pačesová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.78 3.78 0.0
31 Romana ŠandováRomana Šandová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.72 3.72 0.0
32 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.69 3.69 0.0
33 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.67 3.67 0.0
34 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.65 3.65 0.0
35 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 3.60 3.60 0.0
36 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.60 3.60 0.0
37 Barbora ČernáBarbora Černá
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.58 3.58 0.0
38 Sofie SchovancováSofie Schovancová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.57 3.57 0.0
39 Viktorie PretiViktorie Preti
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.54 3.54 0.0
40 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 3.42 3.42 0.0
41 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.42 3.42 0.0
42 Renáta ŠandováRenáta Šandová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.36 3.36 0.0
43 Nicole SnizekNicole Snizek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 3.30 3.30 0.0
Jana KerhartováJana Kerhartová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 DNS 0.00 0.0
Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 DNS 0.00 0.0
Emma PohlováEmma Pohlová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 NM 0.00 0.0
Celkem 46 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 12.01 0.0
2 Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 10.59 0.0
3 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 10.31 0.0
4 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 10.03 0.0
5 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 09.73 0.0
6 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 09.64 0.0
7 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 09.59 0.0
8 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 08.66 0.0
9 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 08.25 0.0
10 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 08.16 0.0
11 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 07.91 0.0
12 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 07.46 0.0
13 Eliška KrejčíkováEliška Krejčíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 07.43 0.0
14 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 07.41 0.0
15 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 07.38 0.0
16 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 07.18 0.0
17 Rebeka NečasováRebeka Nečasová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 07.07 0.0
18 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 07.06 0.0
19 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 06.79 0.0
20 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 06.69 0.0
21 Maya FarkašováMaya Farkašová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 06.56 0.0
22 Elonor MakrisElonor Makris
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 06.45 0.0
Klára SlunéčkováKlára Slunéčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 06.32 0.0
23 Emma PohlováEmma Pohlová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 06.32 0.0
24 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 06.12 0.0
25 Andrea ČernáAndrea Černá
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 05.94 0.0
26 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 05.78 0.0
27 Tereza SátrováTereza Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 05.19 0.0
28 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 05.14 0.0
Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 DNS 0.0
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 09.81 0.0
2 David KlusoňDavid Klusoň
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 09.17 0.0
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 08.57 0.0
4 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 08.36 0.0
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 08.04 0.0
6 Jindřich ŠedivýJindřich Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 07.77 0.0
7 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 07.69 0.0
8 Roman KalašRoman Kalaš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 07.54 0.0
9 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 06.99 0.0
10 Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 06.50 0.0
11 Pavel UrbanPavel Urban
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 06.29 0.0
12 Jan ŠmejkalJan Šmejkal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 06.28 0.0
13 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 06.19 0.0
14 Lukáš KučeraLukáš Kučera
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 05.92 0.0
15 František LaštovičkaFrantišek Laštovička
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 05.90 0.0
16 Rudolf BloudekRudolf Bloudek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 05.89 0.0
17 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 05.82 0.0
18 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 05.80 0.0
19 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 05.36 0.0
Celkem 19 závodníků