výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Třinecké podzimní víceboje

Třinec (7. 10. 2017)

60 m - Muži

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 08.18
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.99
1 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.49
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.74
2 Filip MorcinakFilip Morcinak 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.00
3 Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.45
4 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.45
5 Petr KotalaPetr Kotala 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.51
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.90
2 Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.16
3 Mariola LysekMariola Lysek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.45
4 Tereza LukoszováTereza Lukoszová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.47
5 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.43
6 Sára KušnírákováSára Kušníráková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.60
7 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.67
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.05
Celkem 1 závodníků

150 m - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára NierostkováKlára Nierostková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.14
2 Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.79
Celkem 2 závodníků

800 m - Muži

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:22.50
Celkem 1 závodníků

800 m - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:04.37
2 Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:32.62
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:48.75
2 Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:55.84
3 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:57.70
4 Filip MorcinakFilip Morcinak 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:04.44
5 Petr KotalaPetr Kotala 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:27.67
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:52.29
2 Klára NierostkováKlára Nierostková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:53.77
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:40.83
2 Mariola LysekMariola Lysek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:00.72
3 Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:09.74
4 Tereza LukoszováTereza Lukoszová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:26.24
5 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:28.23
6 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:34.26
7 Sára KušnírákováSára Kušníráková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:34.57
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.35
2 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.99
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:45
2 Filip MorcinakFilip Morcinak 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.50
3 Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.24
4 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.53
5 Petr KotalaPetr Kotala 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.04
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.99
2 Tereza LukoszováTereza Lukoszová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.10
3 Mariola LysekMariola Lysek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.17
4 Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.52
5 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.87
6 Sára KušnírákováSára Kušníráková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.64
7 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.41
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.69
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.60
2 Klára NierostkováKlára Nierostková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.58
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.65
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.28
2 Klára NierostkováKlára Nierostková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.22
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 5.22
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.84
2 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 4.15
3 Lukáš SkalskiLukáš Skalski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.17
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.59
2 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.96
3 Filip MorcinakFilip Morcinak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.75
4 Jakub WojnarJakub Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.71
5 Petr KotalaPetr Kotala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 3.04
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára NierostkováKlára Nierostková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 4.35
2 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 4.17
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.31
2 Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.67
3 Eva KovaříkováEva Kovaříková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.63
4 Mariola LysekMariola Lysek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.59
5 Sára KušnírákováSára Kušníráková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.33
6 Rozálie DatkováRozálie Datková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.21
7 Zuzana DatkováZuzana Datková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.13
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 08.25
2 Klára NierostkováKlára Nierostková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 07.61
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 10.53
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 19.09
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára NierostkováKlára Nierostková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 17.95
2 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 17.16
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 33.23
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 38.02
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 40.08
2 Lukáš SkalskiLukáš Skalski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 24.54
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub WojnarJakub Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 36.86
2 Filip MorcinakFilip Morcinak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 32.30
3 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 32.25
4 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 31.54
5 Petr KotalaPetr Kotala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 25.70
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 7.10.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 38.25
2 Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 37.93
3 Sára KušnírákováSára Kušníráková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 27.98
4 Zuzana DatkováZuzana Datková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 26.67
5 Eva KovaříkováEva Kovaříková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 26.42
6 Rozálie DatkováRozálie Datková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 24.14
7 Mariola LysekMariola Lysek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 14.96
Celkem 7 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 04 TJ TŽ Třinec{8} 1522
2 Filip MorcinakFilip Morcinak 05 TJ TŽ Třinec{8} 1114
3 Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ Třinec{8} 1021
4 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ Třinec{8} 0901
5 Petr KotalaPetr Kotala 07 TJ TŽ Třinec{8} 0300
Celkem 5 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ Třinec{8} 2255
2 Tereza LukoszováTereza Lukoszová 04 TJ TŽ Třinec{8} 1547
3 Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 TJ TŽ Třinec{8} 1424
4 Mariola LysekMariola Lysek 05 TJ TŽ Třinec{8} 1334
5 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ Třinec{8} 0850
6 Sára KušnírákováSára Kušníráková 05 TJ TŽ Třinec{8} 0810
7 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ Třinec{8} 0686
Celkem 7 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ Třinec{8} 2645
2 Klára NierostkováKlára Nierostková 03 TJ TŽ Třinec{8} 2390
Celkem 2 závodníků