výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila

Praha (4. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (po, 4.6.2018 - 18:02) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thando RotoThando Roto 95 South AfricaSouth Africa 2 SB 10.24 Q 0.159
2 Henricho BruintjiesHenricho Bruintjies 93 South AfricaSouth Africa 4 10.24 Q 0.165
3 Harry Aikines-AryeeteyHarry Aikines-Aryeetey 88 United KingdomUnited Kingdom 7 SB 10.24 Q 0.173
4 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 6 10.32 q 0.159
5 Mouhamadou FallMouhamadou Fall 92 FranceFrance 5 10.38 0.170
6 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 3 10.49 0.202
7 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 Czech RepublicCzech Republic 8 10.67 0.128
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 4.6.2018 - 18:02) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mike RodgersMike Rodgers 85 United StatesUnited States 4 10.05 Q 0.165
2 Ojie EdoburunOjie Edoburun 96 United KingdomUnited Kingdom 7 SB 10.16 Q 0.140
3 Emre BarnesEmre Barnes 88 TurkeyTurkey 6 10.23 Q 0.156
4 Bismark BoatengBismark Boateng 92 CanadaCanada 5 10.35 q 0.177
5 Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 10.40 0.144
6 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Czech RepublicCzech Republic 8 SB 10.48 0.166
Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Czech RepublicCzech Republic 3 DNF 0.158
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (po, 4.6.2018 - 19:50) Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mike RodgersMike Rodgers 85 United StatesUnited States 4 WL 09.92 0.178
2 Ojie EdoburunOjie Edoburun 96 United KingdomUnited Kingdom 6 PB 10.04 0.152
3 Emre BarnesEmre Barnes 88 TurkeyTurkey 7 PB 10.08 0.152
4 Henricho BruintjiesHenricho Bruintjies 93 South AfricaSouth Africa 3 10.11 0.167
5 Thando RotoThando Roto 95 South AfricaSouth Africa 5 SB 10.17 0.178
6 Harry Aikines-AryeeteyHarry Aikines-Aryeetey 88 United KingdomUnited Kingdom 8 SB 10.18 0.170
7 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 1 SB 10.20 0.170
8 Bismark BoatengBismark Boateng 92 CanadaCanada 2 10.21 0.157
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 4.6.2018 - 15:15) Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 21.01 0.175
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 21.19 0.176
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.55 0.171
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 21.56 0.122
5 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 21.67 0.136
6 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 21.73 0.206
7 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 22.00 0.150
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 4.6.2018 - 15:15) Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.68 0.188
2 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 6 SB 21.85 0.139
3 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 21.98 0.242
4 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 SB 22.12 0.153
5 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 22.27 0.171
6 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 22.30 0.195
7 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 22.52 0.193
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 4.6.2018 - 15:25) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 23.74 0.214
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 24.19 0.147
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 24.29 0.162
4 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 24.36 0.160
5 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 24.80 0.358
Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 4.6.2018 - 15:25) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 24.39 0.194
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 25.10 0.191
3 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 25.33 0.220
4 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 25.39 0.238
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 25.76 0.208
6 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 25.82 0.268
Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNF 0.172
Celkem 7 závodníků

400 m - Muži

(po, 4.6.2018 - 19:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 45.73 0.211
2 Dwayne CowanDwayne Cowan 85 United KingdomUnited Kingdom 3 46.18 0.161
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 Czech RepublicCzech Republic 7 SB 46.23 0.169
4 Santos Ricardo DosSantos Ricardo Dos 94 PortugalPortugal 8 46.79 0.350
5 Zakithi NeneZakithi Nene 98 South AfricaSouth Africa 4 46.82 0.180
6 Mateo RužićMateo Ružić 94 CroatiaCroatia 2 47.41 0.159
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 4.6.2018 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 46.56 0.348
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 46.69 0.177
3 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 46.70 0.211
4 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 47.11 0.254
5 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 7 SB 47.96 0.200
6 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 48.65 0.221
7 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 50.19 0.223
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 4.6.2018 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 48.29 0.173
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 48.62 0.149
3 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 SB 48.88 0.398
4 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 49.64 0.212
5 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 51.95 0.198
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Žáci

(po, 4.6.2018 - 17:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Whelchair
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Saša BorskáSaša Borská 08 Czech RepublicCzech Republic 2 1:49.52
2 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 06 Czech RepublicCzech Republic 4 2:07.03
3 Michal TereskaMichal Tereska 06 Czech RepublicCzech Republic 6 2:25.28
4 Anička HrdinováAnička Hrdinová 08 Czech RepublicCzech Republic 3 3:35.53
5 Monika SojkováMonika Sojková 07 Czech RepublicCzech Republic 5 3:45.70
Vojta MěskaVojta Měska 14 Czech RepublicCzech Republic 1
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 4.6.2018 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 56.24 0.587
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 PB 56.48 0.579
3 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 56.53 0.508
4 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 56.64 0.187
5 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 56.94 0.195
6 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 57.02 0.578
7 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 57.96 0.384
Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 4.6.2018 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 SlovakiaSlovakia 6 PB 55.30 0.423
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 56.65 0.397
3 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 56.88 0.380
4 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 58.09 0.242
5 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 58.57 0.341
6 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 59.34 0.380
7 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 59.83 0.194
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 4.6.2018 - 16:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 SB 1:52.86
2 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 1:53.72
3 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 1:53.80
4 Petr VitnerPetr Vitner 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 1:54.51
5 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:54.56
6 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 1:54.64
7 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:55.38
8 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 1:55.65
9 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 1:59.37
Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 92 SlovakiaSlovakia 4 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (po, 4.6.2018 - 16:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 1:55.22
2 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 1:55.48
3 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 1:56.24
4 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 1:56.29
5 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:56.52
6 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 1:56.53
7 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 1:57.40
8 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 1:57.42
9 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 1:58.26
10 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:58.75
Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNF
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy

(po, 4.6.2018 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 2:08.40
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 PB 2:09.27
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:10.94
4 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:11.72
5 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 2:14.36
6 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 2:15.72
7 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 2:15.87
8 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 2:16.56
9 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:17.63
10 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:18.37
Celkem 10 závodníků
(po, 4.6.2018 - 19:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Chaltu ShumeChaltu Shume 96 EthiopiaEthiopia 5 2:02.77
2 Mahelet MulugetaMahelet Mulugeta 95 EthiopiaEthiopia 6 2:02.78
3 Alexandra BellAlexandra Bell 92 United KingdomUnited Kingdom 4 2:02.98
4 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 Czech RepublicCzech Republic 8 SB 2:03.08
5 Olha LyakhovaOlha Lyakhova 92 UkraineUkraine 3 SB 2:03.24
6 Adelle TraceyAdelle Tracey 93 United KingdomUnited Kingdom 7 2:03.68
7 Hanna HermanssonHanna Hermansson 89 SwedenSweden 6 SB 2:04.06
8 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 2:04.45
9 Bianka KériBianka Kéri 94 HungaryHungary 3 2:04.65
10 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 SlovakiaSlovakia 1 PB 2:04.77
11 Lenka MasnáLenka Masná 85 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 2:05.14
12 Gena LofstrandGena Lofstrand 95 South AfricaSouth Africa 7 2:06.62
Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 SlovakiaSlovakia 1 DNF
Tereza PetržilkováTereza PetržilkováPC 93 Czech RepublicCzech Republic 8 DNF
Celkem 14 závodníků

1500 m - Muži

(po, 4.6.2018 - 18:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Memoriál Josefa Odložila
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Brahim KaazouziBrahim Kaazouzi 90 MoroccoMorocco 11 SB 3:35.58
2 Charles Da´Valle GriceCharles Da´Valle Grice 93 United KingdomUnited Kingdom 13 3:35.88
3 Jakub HolušaJakub Holuša 88 Czech RepublicCzech Republic 12 SB 3:36.98
4 Charles Philibert-ThiboutotCharles Philibert-Thiboutot 90 CanadaCanada 8 SB 3:37.73
5 Charles GrethenCharles Grethen 92 LuxembourgLuxembourg 7 SB 3:39.51
6 Weretew EsheteWeretew Eshete 91 EthiopiaEthiopia 9 SB 3:40.83
7 Jan FrišJan Friš 95 Czech RepublicCzech Republic 2 PB 3:41.37
8 Andy BayerAndy Bayer 90 United StatesUnited States 4 SB 3:41.57
9 Mohamed MoustaouiMohamed Moustaoui 85 MoroccoMorocco 6 3:41.71
10 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 Czech RepublicCzech Republic 3 PB 3:47.81
11 Marc AlcaláMarc Alcalá 94 SpainSpain 10 SB 3:49.57
12 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 Czech RepublicCzech Republic 1 PB 3:51.25
Matěj PavlíčekMatěj PavlíčekPC 92 Czech RepublicCzech Republic 14 DNF
Tamás KaziTamás KaziPC 85 HungaryHungary 15 DNF
Simon DenisselSimon Denissel 90 FranceFrance 5 DNF
Celkem 15 závodníků
(po, 4.6.2018 - 17:38) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Whelchair
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav ŠulcMiroslav Šulc 73 Czech RepublicCzech Republic 3 2:42.61
2 Tomáš MošničkaTomáš Mošnička 65 Czech RepublicCzech Republic 1 2:42.70
3 Kateřina AntošováKateřina Antošová 65 Czech RepublicCzech Republic 2 3:08.62
Jiří BajerJiří Bajer 79 Czech RepublicCzech Republic 4 DNS
Zdeněk ZvolskýZdeněk Zvolský 74 Czech RepublicCzech Republic 5 DNS
Celkem 5 závodníků

1500 m - Veteráni

(po, 4.6.2018 - 16:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 4:08.35
2 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 4:09.34
3 Metoděj FikesMetoděj Fikes 67 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:40.90
4 Radomír BřezinaRadomír Březina 67 Běžecký klub LudgeřoviceBěžecký klub Ludgeřovice 1 4:42.45
5 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 4:42.81
6 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10 4:46.96
7 Luboš KrátkýLuboš Krátký 62 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 4:53.56
8 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 4:57.73
9 Eduard KučkovskýEduard Kučkovský 61 Družba PiešťanyDružba Piešťany 5 5:07.22
10 Petr MotálekPetr Motálek 61 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 5:19.00
11 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 5:20.69
12 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 12 5:24.33
13 Stanislav SlamiakStanislav Slamiak 62 Bonbon PrahaBonbon Praha 11 6:02.81
14 Adrian SehnalAdrian Sehnal 53 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 6:09.79
Celkem 14 závodníků

100 m překážek - Ženy

(po, 4.6.2018 - 16:30) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.37 0.139
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 13.47 0.152
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.91 0.175
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 13.93 0.378
5 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.00 0.160
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 14.17 0.195
7 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 SB 14.24 0.246
8 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 14.31 0.236
Celkem 8 závodníků
(po, 4.6.2018 - 18:10) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elvira HermanElvira Herman 97 BelarusBelarus 4 MR 12.69 0.163
2 Rikenette SteenkampRikenette Steenkamp 92 South AfricaSouth Africa 3 NR 12.91 0.192
3 Luca KozákLuca Kozák 96 HungaryHungary 5 13.04 0.180
4 Elisávet PesirídouElisávet Pesirídou 92 GreeceGreece 6 SB 13.08 0.187
5 Gréta KerekesGréta Kerekes 92 HungaryHungary 1 SB 13.17 0.167
6 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 13.30 0.145
7 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Czech RepublicCzech Republic 7 13.43 0.201
8 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 8 13.52 0.159
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži

(po, 4.6.2018 - 16:48) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 14.26 0.191
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 PB 14.74 0.191
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 14.78 0.161
4 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 SB 15.08 0.170
5 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 15.27 0.175
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 15.48 0.185
7 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 7 SB 15.79 0.210
8 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 16.13 0.194
Celkem 8 závodníků
(po, 4.6.2018 - 18:25) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ahmad Khader AlmouwaledAhmad Khader Almouwaled 88 Saudi ArabiaSaudi Arabia 6 NR 13.36 0.157
2 Antonio AlkanaAntonio Alkana 90 South AfricaSouth Africa 5 13.42 0.145
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 Czech RepublicCzech Republic 4 SB 13.54 0.150
4 Erik BalnuweitErik Balnuweit 88 GermanyGermany 7 SB 13.54 0.143
5 Damian CzykierDamian Czykier 92 PolandPoland 2 SB 13.55 0.177
6 Devon HillDevon Hill 89 United StatesUnited States 3 SB 13.68 0.155
7 Artur NogaArtur Noga 88 PolandPoland 1 SB 13.95 0.159
8 David SklenářDavid Sklenář 96 Czech RepublicCzech Republic 8 SB 14.27 0.186
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři

(po, 4.6.2018 - 16:42) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 14.11 0.193
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 14.59 0.142
3 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 =PB 14.69 0.154
4 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 14.83 0.178
5 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 SB 15.20 0.196
6 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 15.25 0.169
Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF 0.179
David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(po, 4.6.2018 - 16:36) Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 13.83 0.148
2 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 14.07 0.177
3 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.48 0.169
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 14.89 0.179
5 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 14.99 0.189
6 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 15.01 0.173
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Muži

(po, 4.6.2018 - 15:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 50.23 0.171
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 50.42 0.343
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 SB 51.33 0.202
4 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 51.54 0.344
5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.91 0.189
6 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 52.76 0.226
7 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 52.91 0.165
8 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 52.96 0.223
Celkem 8 závodníků
(po, 4.6.2018 - 18:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Quincy DowningQuincy Downing 93 United StatesUnited States 3 SB 49.31 0.159
2 Haron KoechHaron Koech 90 KenyaKenya 4 49.41 0.200
3 Cornel FredericksCornel Fredericks 90 South AfricaSouth Africa 6 SB 49.42 0.186
4 Zazini SokwakhanaZazini Sokwakhana 00 South AfricaSouth Africa 7 49.56 0.551
5 Dai GreeneDai Greene 86 United KingdomUnited Kingdom 5 50.12 0.158
6 Niall FlanneryNiall Flannery 91 United KingdomUnited Kingdom 2 SB 50.14 0.187
7 Patryk DobekPatryk Dobek 94 PolandPoland 8 SB 50.30 0.198
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Ženy

(po, 4.6.2018 - 19:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Georganne MolineGeorganne Moline 90 United StatesUnited States 6 MR 54.04 0.410
2 Cassandra TateCassandra Tate 90 United StatesUnited States 4 SB 54.94 0.245
3 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 Czech RepublicCzech Republic 5 55.40 0.179
4 Viktoriya TkachukViktoriya Tkachuk 94 UkraineUkraine 3 SB 55.46 0.590
5 Agata ZupinAgata Zupin 98 SloveniaSlovenia 7 SB 56.86 0.195
6 Jessica TurnerJessica Turner 95 United KingdomUnited Kingdom 8 57.26 0.198
7 Lamilae LhabzeLamilae Lhabze 84 MoroccoMorocco 2 SB 57.70 0.378
8 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 1 59.50 0.393
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Muži

(po, 4.6.2018 - 16:56) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Stromšík, Veleba, Jirka, Záleský A Stromšík, Veleba, Jirka, Záleský Czech RepublicCzech Republic 5 MR 38.99
2= JUN Jíra, Hampl, Vácha, Vejražka JUN Jíra, Hampl, Vácha, Vejražka Czech RepublicCzech Republic 4 40.30
2= B Svoboda, Kubeš, Polák, Kolarčík B Svoboda, Kubeš, Polák, Kolarčík Czech RepublicCzech Republic 6 40.30
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(po, 4.6.2018 - 16:52) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Domská, Pírková, Slaninová, Seidlová K. A Domská, Pírková, Slaninová, Seidlová K. Czech RepublicCzech Republic 5 44.22 0.167
2 JUN Hettlerová, Kolářová, Kolingerová, Kaiserová JUN Hettlerová, Kolářová, Kolingerová, Kaiserová Czech RepublicCzech Republic 4 45.75 0.192
3 B Dvořáková B., Procházková, Seidlová Z., Homolová B Dvořáková B., Procházková, Seidlová Z., Homolová Czech RepublicCzech Republic 6 45.94 0.177
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Muži

(po, 4.6.2018 - 17:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.805.005.155.305.455.555.605.655.70
1 Vladyslav MalykhinVladyslav Malykhin
UkraineUkraine
98 9 =SB 5.55 --XXOOXXOXO-XXX
2 Adfam HagueAdfam Hague
United KingdomUnited Kingdom
97 5 SB 5.55 --OOXXOXXOXXX
3= Nikita FilippovNikita Filippov
KazakhstanKazakhstan
91 6 5.45 --XOOOXXX
3= Michal BalnerMichal Balner
Czech RepublicCzech Republic
82 7 SB 5.45 --XOOOXXX
5 Ilya MudrovIlya Mudrov
Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete
91 8 SB 5.45 ---OXOXXX
6 Jan KudličkaJan Kudlička
Czech RepublicCzech Republic
88 10 SB 5.45 ---OXXOXXX
7 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
Czech RepublicCzech Republic
92 4 SB 5.15 OOOXXX
8 Dan BártaDan Bárta
Czech RepublicCzech Republic
98 2 SB 5.15 XOXOXOXXX
9 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Czech RepublicCzech Republic
98 1 SB 5.15 OOXXOXXX
David HolýDavid Holý
Czech RepublicCzech Republic
98 3 NM
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(po, 4.6.2018 - 14:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.603.803.954.054.154.254.324.374.424.45
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 7 4.32 ----XOOXO--XXX
2 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5 PB 4.25 -OOOOOXXX
3 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 3 SB 4.05 -O-XXOXXX
4 Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 4 SB 4.05 --XOXXOXXX
5 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6 3.80 -O-XXX
6 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 PB 3.80 XOXOXXX
7 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1 3.60 OXXX
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži

(po, 4.6.2018 - 18:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vladyslav MazurVladyslav Mazur
UkraineUkraine
96 4 SB 8.03 +1.0 m/s 7.76+0.68.03+1.07.84+0.18.037.61+0.2XX
2 Zarck VisserZarck Visser
South AfricaSouth Africa
89 7 8.00 +0.1 m/s X7.84+2.3X7.847.97+0.58.00+0.17.89+0.3
3 Yahya BerrabahYahya Berrabah
MoroccoMorocco
81 8 8.00 +0.6 m/s XX8.00+0.68.00XXX
4 Tomasz JaszczukTomasz Jaszczuk
PolandPoland
92 6 SB 7.95 +0.2 m/s 7.75+0.0X7.95+0.27.95XXX
5 Kristian PulliKristian Pulli
FinlandFinland
94 5 7.84 +0.4 m/s X7.50+1.17.70-0.57.70X7.84+0.47.78+0.7
6 Radek JuškaRadek Juška
Czech RepublicCzech Republic
93 10 7.79 -0.2 m/s 7.68+0.07.69+1.5X7.697.77+0.87.79-0.27.18-0.2
7 Kristian BäckKristian Bäck
FinlandFinland
96 3 7.68 +0.2 m/s 7.68-0.57.62+0.97.68+0.27.687.62+0.1X7.53-0.3
8 Adam McMullenAdam McMullen
IrelandIreland
90 2 7.50 +0.8 m/s 7.22+1.17.39+0.87.50+0.87.507.34+0.37.35+1.07.27-0.7
9 Adam ZelinkaAdam Zelinka
Czech RepublicCzech Republic
91 1 =SB 7.39 +1.0 m/s 7.31+0.57.39+1.07.32+0.27.39
Stephan HartmannStephan Hartmann
GermanyGermany
94 9 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy

(po, 4.6.2018 - 17:10) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tianna BartolettaTianna Bartoletta
United StatesUnited States
85 8 SB 6.53 -0.2 m/s X6.22+0.16.18+0.96.226.10-0.26.53-0.26.28+0.4
2 Nektaria PanagiNektaria Panagi
CyprusCyprus
90 7 6.41 +1.1 m/s XXX0XX6.41+1.1
3 Krystyna HryshutynaKrystyna Hryshutyna
UkraineUkraine
92 5 6.36 +0.8 m/s 6.33+0.0X6.36+0.86.366.34+0.16.13+0.6X
4 Diána LestiDiána Lesti
HungaryHungary
98 3 SB 6.34 +1.3 m/s 6.34+1.3X6.09-0.16.34X6.33+0.2X
5 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
Czech RepublicCzech Republic
96 6 6.15 +0.5 m/s 4.81+0.04.42-1.2X4.816.15+0.56.02+0.45.84+0.4
6 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 4 6.06 -0.3 m/s 6.02+1.25.94+0.76.06-0.36.065.98+0.65.86+0.15.90-0.1
7 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
Czech RepublicCzech Republic
99 2 5.91 +0.9 m/s X4.73-0.4X4.73X5.72-0.55.91+0.9
8 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Czech RepublicCzech Republic
92 1 5.78 -0.3 m/s XXX0X5.78-0.3X
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Muži

(po, 4.6.2018 - 15:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 6 15.54 +2.5 m/s 15.34 +0.5 m/s 14.58+2.3X13.75-0.414.5814.61+1.515.34+0.515.54+2.5
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 8 15.31 +0.4 m/s 15.28+1.315.11+1.1X15.28X15.31+0.414.97+1.7
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 7 PB 15.24 +1.0 m/s 14.20+1.714.47+0.314.52-1.214.5215.00+0.115.24+1.015.22+0.9
4 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 4 15.10 +3.1 m/s 14.74 +0.4 m/s XX14.67+0.414.6714.74+0.4X15.10+3.1
5 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 5 SB 14.82 +0.9 m/s XX14.19-0.314.19X14.82+0.9X
6 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 3 SB 14.17 -0.3 m/s 14.17-0.3X14.11+0.414.17-X-
7 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 2 PB 13.94 +1.4 m/s X13.78-0.313.93+1.313.9313.71+0.613.94+1.413.46-1.1
8 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1 SB 13.44 +0.1 m/s X13.07+1.113.20+2.013.20XX13.44+0.1
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(po, 4.6.2018 - 18:40) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ryan CrouserRyan Crouser
United StatesUnited States
92 10 MR 22.31 X21.28X21.2822.3122.2822.09
2 Aleksandr LesnoyAleksandr Lesnoy
Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete
88 8 20.77 20.2520.2520.0120.2520.7720.3420.47
3 Tomáš StaněkTomáš Staněk
Czech RepublicCzech Republic
91 9 SB 20.71 20.2120.5520.7120.7120.46-X
4 Jakub SzyszkowskiJakub Szyszkowski
PolandPoland
91 2 SB 20.68 20.6820.4320.5320.6820.0220.4920.59
5 Joe KovacsJoe Kovacs
United StatesUnited States
89 7 20.48 20.4820.1020.1820.4820.17X20.25
6 Orazio CremonaOrazio Cremona
South AfricaSouth Africa
89 6 20.45 19.9819.84X19.98X20.2520.45
7 Maksim AfoninMaksim Afonin
Authorised Neutral AthleteAuthorised Neutral Athlete
92 5 SB 20.34 19.1519.7720.1720.1719.3020.34X
8 Bob BertemesBob Bertemes
LuxembourgLuxembourg
93 4 20.10 19.0719.8320.1020.1019.61XX
9 Ladislav PrášilLadislav Prášil
Czech RepublicCzech Republic
90 3 19.14 18.9119.0419.1419.14
10 Martin NovákMartin Novák
Czech RepublicCzech Republic
92 1 18.79 XX18.7918.79
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(po, 4.6.2018 - 17:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 7 SB 53.15 51.0553.1545.2753.15--X
2 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 5 46.37 X45.08X45.08XX46.37
3 Martina PíšováMartina Píšová
SK JeseniovaSK Jeseniova
94 6 46.15 46.1543.6642.6746.15X44.1242.14
4 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 3 40.49 39.8440.4938.6140.49X38.59X
5 Andrea BalíkováAndrea Balíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4 38.82 36.8838.8232.9338.8237.1038.5036.43
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2 SB 34.79 34.1433.6633.3134.1434.7933.8733.03
7 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 1 34.61 32.9834.1634.6134.6132.7732.6033.08
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(po, 4.6.2018 - 18:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
Czech RepublicCzech Republic
90 8 SB 89.02 85.2089.02X89.0286.0684.58X
2 Andrian MardareAndrian Mardare
MoldovaMoldova
95 6 NR 84.43 81.8783.95X83.9584.43X-
3 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Czech RepublicCzech Republic
89 1 SB 81.44 XX77.5777.57XX81.44
4 Norbert Rivasz-TóthNorbert Rivasz-Tóth
HungaryHungary
96 4 79.53 79.5374.6375.6179.53X74.5777.27
5 Petr FrydrychPetr Frydrych
Czech RepublicCzech Republic
88 5 77.04 77.04XX77.0475.14XX
6 Edis MatusevičiusEdis Matusevičius
LithuaniaLithuania
96 2 SB 76.62 XX76.6276.6276.19X74.51
7 Łukasz GrzeszczukŁukasz Grzeszczuk
PolandPoland
90 3 75.27 X73.8375.2775.2774.73X74.38
Vítězslav VeselýVítězslav Veselý
Czech RepublicCzech Republic
83 7 DNS
Celkem 8 závodníků