výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Olomouc (12. 6. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 12:30) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Dan KovářDan Kovář 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.23 802.00
2 22 Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 07.26 792.00
3 8 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 6 07.28 785.00
4 43 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 1 07.41 742.00
5 47 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 07.44 732.00
6 203 Martin HlaváčMartin Hlaváč 02 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 8 07.51 710.00
7 20 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 07.66 662.00
8 104 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 07.75 634.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 12:30) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Robert DykastRobert Dykast 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 07.31 775.00
2 131 Libor ŠrajbrLibor Šrajbr 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 5 07.41 742.00
3 57 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 07.42 739.00
4 4 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 07.45 729.00
5 67 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 8 07.45 729.00
6 134 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 7 07.64 668.00
7 141 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 03 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 1 07.66 662.00
8 19 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 07.81 616.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 12.6.2018 - 12:30) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Miloš PallaMiloš Palla 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 07.64 668.00
2 39 David JislDavid Jisl 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 4 07.67 659.00
3 3 Petr HlavenkaPetr Hlavenka 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 6 07.83 610.00
4 102 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 07.87 598.00
5 71 Roman NovákRoman Novák 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 08.02 554.00
6 37 Marek FilikarMarek Filikar 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 2 08.02 554.00
126 Jan FričJan Frič 02 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 7 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 12:45) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Alex IngardiaAlex Ingardia 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 07.66 662.00
2 15 Dominik PolívkaDominik Polívka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 6 07.98 565.00
3 34 Jiří MičkeJiří Mičke 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 5 08.01 557.00
4 120 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.06 542.00
5 76 Jan AuředníkJan Auředník 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.07 540.00
6 123 Šimon RočekŠimon Roček 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 7 08.16 514.00
7 114 Jan VítekJan Vítek 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 08.29 478.00
8 83 Filip StudničnýFilip Studničný 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 08.33 468.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 12:45) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 08.07 540.00
2 49 Patrik LenhartPatrik Lenhart 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 08.22 498.00
3 30 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 6 08.27 484.00
4 151 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 08.31 473.00
5 150 Jakub MatuškaJakub Matuška 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 08.38 454.00
6 112 Jakub NovákJakub Novák 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3 08.42 444.00
7 107 Milan HavelMilan Havel 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 08.76 359.00
8 117 Martin KlocekMartin Klocek 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 1 08.90 327.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 12.6.2018 - 12:45) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Matěj HorákMatěj Horák 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.31 473.00
2 36 Tomáš ŽižkaTomáš Žižka 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 6 08.63 391.00
3 85 Martin HollýMartin Hollý 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 08.77 357.00
4 149 Petr KosíkPetr Kosík 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 08.79 352.00
5 94 Patrik VodákPatrik Vodák 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 7 08.83 343.00
6 87 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 09.05 293.00
7 13 Matěj KučeraMatěj Kučera 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 09.22 257.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 13:00) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 5 07.58 981.00
2 311 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 07.74 930.00
3 220 Františka RappováFrantiška Rappová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 6 07.88 885.00
4 314 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 08.01 845.00
5 196 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 08.09 821.00
6 231 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 08.10 818.00
7 164 Vanda BrunováVanda Brunová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 08.12 812.00
8 272 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 7 08.32 752.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 13:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 291 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.27 767.00
2 240 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.36 741.00
3 255 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 08.37 738.00
4 275 Dominka FialováDominka Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.41 726.00
5 317 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 08.41 726.00
6 252 Jana SombergováJana Sombergová 03 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 5 08.45 715.00
7 178 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 08.54 690.00
226 Jitka HarazímováJitka Harazímová 02 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 12.6.2018 - 13:00) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 260 Claudie ŠtanderováClaudie Štanderová 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 08.37 738.00
2 262 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 08.39 732.00
3 170 Beáta KupkováBeáta Kupková 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 08.56 684.00
4 194 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 08.60 673.00
5 243 Štěpánka HájkováŠtěpánka Hájková 04 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 2 08.78 624.00
6 198 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 7 08.90 592.00
7 244 Lenka ČernáLenka Černá 02 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 8 09.09 543.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 241 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.05 833.00
2 166 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 08.12 812.00
3 289 Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.20 788.00
4 187 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 7 08.39 732.00
5 176 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 08.41 726.00
6 242 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.42 723.00
7 265 Ema JelínkováEma Jelínková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 6 08.43 721.00
8 157 Jana PiškulováJana Piškulová 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1 08.61 670.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Natálie VlachováNatálie Vlachová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 6 08.66 656.00
2 227 Klára HonsůKlára Honsů 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.71 643.00
3 298 Markéta StaňkováMarkéta Staňková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 3 08.74 635.00
4 209 Adriana ŠpitováAdriana Špitová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 08.74 635.00
5 189 Valerie VáclavíkováValerie Václavíková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 4 08.77 626.00
6 273 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.82 613.00
7 303 Kristýna LingrováKristýna Lingrová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1 09.03 558.00
8 158 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 8 09.07 548.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 12.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Karolína SynkováKarolína Synková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.62 667.00
2 211 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 08.71 643.00
3 161 Tereza VrzalováTereza Vrzalová 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 08.84 608.00
4 300 Martina ZemkováMartina Zemková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 6 08.87 600.00
5 292 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 2 08.99 569.00
6 181 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 09.34 482.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 12.6.2018 - 13:15) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 305 Natalie MazuchováNatalie Mazuchová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 4 08.90 592.00
2 206 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 09.13 533.00
3 266 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 09.16 526.00
4 267 Karolína KohoutkováKarolína Kohoutková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 6 09.23 509.00
5 188 Jolana TomanováJolana Tomanová 06 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 2 09.82 374.00
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 241 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 1:41.41 817.00
2 289 Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 1:43.83 773.00
3 185 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 6 1:47.70 705.00
4 167 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 1:48.04 699.00
5 165 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 1:48.30 695.00
6 273 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 1:50.10 664.00
7 265 Ema JelínkováEma Jelínková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4 1:51.98 633.00
8 182 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 11 1:52.16 630.00
9 294 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 10 1:52.53 624.00
10 158 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 8 1:53.77 604.00
11 307 Lucie MerhautováLucie Merhautová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 9 1:55.40 579.00
12 287 Ema VálkováEma Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 13 1:58.83 526.00
308 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 12 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 153 Viktorie ČernáViktorie Černá 06 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 1:54.18 598.00
2 174 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 1:55.62 575.00
3 201 Veronika ČižíkováVeronika Čižíková 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 1:55.93 570.00
4 293 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 2 1:58.06 538.00
5 210 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 1:58.41 532.00
6 242 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 1:59.47 517.00
7 154 Alena GančarčíkováAlena Gančarčíková 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 12 2:01.65 485.00
8 304 Tereza MachováTereza Machová 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 9 2:03.39 460.00
9 223 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 10 2:04.45 445.00
10 205 Aneta SadilováAneta Sadilová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 2:04.59 443.00
11 300 Martina ZemkováMartina Zemková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 4 2:05.28 434.00
12 263 Klára ByrtusováKlára Byrtusová 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 11 2:07.43 405.00
13 191 Magdalena ŽežulkováMagdalena Žežulková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 13 2:12.50 340.00
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 314 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 2:27.31 727.00
2 255 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 2:27.38 726.00
3 286 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 2:28.17 716.00
4 237 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 2:29.62 698.00
5 163 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 2:32.21 665.00
6 290 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 2:32.93 657.00
7 162 Simona BartošováSimona Bartošová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 2:34.18 641.00
8 256 Veronika HabováVeronika Habová 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 10 2:35.40 627.00
9 192 Hana BodnárováHana Bodnárová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 11 2:39.37 580.00
10 198 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 8 2:39.41 580.00
11 282 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 9 2:39.86 574.00
12 320 Johana TomečkováJohana Tomečková 18 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 12 2:45.44 512.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 221 Tereza SimonováTereza Simonová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 3 2:32.11 667.00
2 259 Pavla SajdlováPavla Sajdlová 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 2:36.94 608.00
3 172 Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 2:39.35 580.00
4 224 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 2:40.52 567.00
5 315 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 2:41.76 553.00
6 195 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 2:45.55 511.00
7 252 Jana SombergováJana Sombergová 03 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 7 2:47.31 492.00
8 249 Simona PolákováSimona Poláková 04 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 6 2:47.54 489.00
9 217 Zuzana HnykováZuzana Hnyková 04 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 10 2:52.96 433.00
10 248 Veronika PokornáVeronika Pokorná 03 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 11 2:55.33 410.00
11 213 Zuzana AbrahamováZuzana Abrahamová 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 9 2:55.39 409.00
232 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 12 DNS
Celkem 12 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 2 3:01.81 647.00
2 146 Matěj FaltusMatěj Faltus 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 3:04.13 624.00
3 111 Radim LorencRadim Lorenc 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 4 3:05.23 614.00
4 77 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 3:06.11 606.00
5 84 Martin ŠímaMartin Šíma 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 3:11.05 560.00
6 118 Matěj KlocekMatěj Klocek 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 3:14.08 533.00
7 93 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 3:16.07 515.00
8 33 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 06 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 11 3:20.86 474.00
9 56 Vítězslav PavlíčekVítězslav Pavlíček 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 9 3:21.46 469.00
10 65 Martin ZifčákMartin Zifčák 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 12 3:21.69 467.00
11 117 Martin KlocekMartin Klocek 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 7 3:25.48 436.00
89 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 10 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 59 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 3:23.83 450.00
2 110 André LequinAndré Lequin 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1 3:25.69 435.00
3 91 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 3:25.92 433.00
4 18 Jakub SlivkaJakub Slivka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 8 3:34.32 368.00
5 108 Lukáš JakubecLukáš Jakubec 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 9 3:35.89 356.00
6 121 An Khanh NguyenAn Khanh Nguyen 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 6 3:35.91 356.00
7 145 Petr BallákPetr Ballák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 3:37.36 345.00
8 148 Samuel JusufiSamuel Jusufi 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 7 3:41.18 318.00
9 13 Matěj KučeraMatěj Kučera 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 11 3:44.44 296.00
10 14 Ondřej MarekOndřej Marek 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 10 3:56.31 220.00
202 Daniel ŠilhavýDaniel Šilhavý 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 15:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 4:09.72 883.00
2 48 Michal HrochMichal Hroch 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 4:16.48 836.00
3 25 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 4:17.59 828.00
4 103 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 4:27.19 763.00
5 70 Daniel NovákDaniel Novák 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 8 4:31.70 733.00
6 133 Tomáš VašataTomáš Vašata 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 9 4:32.81 726.00
7 27 Karel WankeKarel Wanke 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 4:34.53 715.00
8 37 Marek FilikarMarek Filikar 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 7 4:34.98 712.00
9 135 Petr HákPetr Hák 03 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 10 4:38.78 688.00
10 143 Matyáš ŠtréglMatyáš Štrégl 03 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 5 4:43.49 658.00
11 45 Martin ZenkMartin Zenk 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 12 4:53.36 599.00
12 24 Adam ValíkAdam Valík 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 11 4:56.21 582.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 15:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Michal ZrůnaMichal Zrůna 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1 4:45.46 646.00
2 102 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 4:47.95 631.00
3 95 Jan HrabecJan Hrabec 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 4:52.87 601.00
4 140 Matěj MikšíkMatěj Mikšík 02 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 6 4:55.95 583.00
5 38 Filip GaličFilip Galič 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 4 4:56.88 578.00
6 132 Michal ValentaMichal Valenta 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 7 5:00.83 555.00
7 1 Zdeněk AmbrožZdeněk Ambrož 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 9 5:02.58 545.00
8 66 Michal BroklMichal Brokl 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 10 5:07.78 516.00
9 131 Libor ŠrajbrLibor Šrajbr 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 3 5:14.13 481.00
10 6 Martin MarlékMartin Marlék 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 8 5:17.19 465.00
11 69 Milan HyklMilan Hykl 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 11 5:25.37 422.00
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Palla, Raclavský, Horák, Nevrla Palla, Raclavský, Horák, Nevrla ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 26.98 843.00
2 20 Halátek, Gruň, Záruba, Šenk Halátek, Gruň, Záruba, Šenk ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 28.20 738.00
3 67 Dobrý, Dykast, Novotný, Pavlata Dobrý, Dykast, Novotný, Pavlata ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 28.21 737.00
4 39 Jisl, Surjomartono, Miřejovský, Galič Jisl, Surjomartono, Miřejovský, Galič Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 6 28.26 733.00
5 98 Kovář, Vlček, Němec, Zdražila Kovář, Vlček, Němec, Zdražila ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 28.43 719.00
6 8 Oberndorfer, Hlavenka, Hlavenka, Struška Oberndorfer, Hlavenka, Hlavenka, Struška Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 28.58 707.00
7 134 Dressler, Karavan, Jáchym, Pavelka Dressler, Karavan, Jáchym, Pavelka ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 7 28.90 681.00
125 Dušek, Paulovič, Hlaváč, Šrajbr Dušek, Paulovič, Hlaváč, Šrajbr ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 8 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170/7
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Filikar, Paleta, Seidl, Zenk Filikar, Paleta, Seidl, Zenk Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 5 30.61 550.00
2 66 Brokl, Hykl, Novák, Novák Brokl, Hykl, Novák, Novák ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 30.73 541.00
3 127 Kožant, Ptáček, Prošvic, Frič Kožant, Ptáček, Prošvic, Frič ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 7 30.82 534.00
4 1 Ambrož, Zrůna, Halady, Marlék Ambrož, Zrůna, Halady, Marlék Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 31.26 503.00
5 136 Chlum, Mikšík, Štrégl, Hák Chlum, Mikšík, Štrégl, Hák ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 2 31.87 461.00
25 Vícha, Špilháček, Wanke, Šárka Vícha, Špilháček, Wanke, Šárka ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 DNS
95 Hrabec, Zajíček, Klozík, Hurtík Hrabec, Zajíček, Klozík, Hurtík ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170/7
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Auředník, Blatný, Horák, Studničný Auředník, Blatný, Horák, Studničný ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 31.25 504.00
2 36 Žižka, Koníček, Mičke, Janovský Žižka, Koníček, Mičke, Janovský ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 6 31.31 499.00
3 61 Šubrt, Lenhart, Vachutka, Moravec Šubrt, Lenhart, Vachutka, Moravec ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 31.38 495.00
4 120 Morcinek, Damek, Sikora, Roček Morcinek, Damek, Sikora, Roček ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 31.38 495.00
5 15 Polívka, Slivka, Borosch, Ingardia Polívka, Slivka, Borosch, Ingardia ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 7 31.87 461.00
6 150 Matuška, Faltus, Jusufi, Mikšl Matuška, Faltus, Jusufi, Mikšl ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 32.42 424.00
7 87 Koblížek, Polanský, Slavíček, Miškovský Koblížek, Polanský, Slavíček, Miškovský ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 32.50 419.00
8 114 Vítek, Lequin, Havel, Jedlan Vítek, Lequin, Havel, Jedlan ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 32.75 403.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Borecký, Dlabač, Kára, Šíma Borecký, Dlabač, Kára, Šíma ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 33.53 355.00
2 112 Novák, Felcman, Sidor, Jakubec Novák, Felcman, Sidor, Jakubec ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 7 33.58 352.00
3 117 Klocek, Klocek, Čmiel, Mitrega Klocek, Klocek, Čmiel, Mitrega ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 5 33.58 352.00
4 31 Jecho, Najman, Kotopulos, Babulík Jecho, Najman, Kotopulos, Babulík ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 2 33.94 331.00
5 16 Raiminius, Kučera, Marek, Rous Raiminius, Kučera, Marek, Rous ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 34.53 297.00
6 145 Ballák, Kosík, Vozábal, Jelínek Ballák, Kosík, Vozábal, Jelínek ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 35.18 262.00
7 90 Mlčoch, Vodák, Nekoksa, Hrubý Mlčoch, Vodák, Nekoksa, Hrubý ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 36.50 197.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 221 Simonová, Franců, Rappová, Novotná Simonová, Franců, Rappová, Novotná ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 2 30.07 883.00
2 291 Zdražilová, Toová, Fialová, Bártová Zdražilová, Toová, Fialová, Bártová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 30.24 869.00
3 170 Kupková, Víchová, Bittnerová, Brunová Kupková, Víchová, Bittnerová, Brunová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 30.44 854.00
4 231 Krbcová, Ksandrová, Strnadová, Pardubská Krbcová, Ksandrová, Strnadová, Pardubská ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 30.60 841.00
5 262 Zbíralová, Štanderová, Chaloupková, Čadová Zbíralová, Štanderová, Chaloupková, Čadová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 31.11 802.00
6 317 Ondrigová, Polášková, Mitanová, Fornůsková Ondrigová, Polášková, Mitanová, Fornůsková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 31.17 798.00
7 194 Čermáková, Štemberová, Vlková, Lamačová Čermáková, Štemberová, Vlková, Lamačová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 31.64 762.00
8 252 Sombergová, Rothanzlová, Olivová, Seifertová Sombergová, Rothanzlová, Olivová, Seifertová 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 7 32.75 682.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 284 Smetanová, Petrová, Vantuchová, Válková Smetanová, Petrová, Vantuchová, Válková ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 32.30 714.00
2 224 Durdová, Kolaříková, Longinová, Poborská Durdová, Kolaříková, Longinová, Poborská ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 32.63 691.00
3 259 Sajdlová, Andělová, Vizingrová, Piotuchová Sajdlová, Andělová, Vizingrová, Piotuchová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 32.77 681.00
4 316 Nagyová, Tomečková, Lekešová, Lutonská Nagyová, Tomečková, Lekešová, Lutonská ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 33.68 618.00
5 192 Bodnárová, Bystřičanová, Třísková, Fikesová Bodnárová, Bystřičanová, Třísková, Fikesová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 33.95 600.00
6 243 Hájková, Sršňová, Pernicová, Černá Hájková, Sršňová, Pernicová, Černá 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 6 34.03 594.00
168 Gatnárková, Bartošová, Navrátilová, Schusterová Gatnárková, Bartošová, Navrátilová, Schusterová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 DNS
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 12.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 227 Honsů, Kaucká, Táborská, Zemánková Honsů, Kaucká, Táborská, Zemánková ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 30.88 820.00
2 273 Březná, Synková, Schneeberger, Válková Březná, Synková, Schneeberger, Válková ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 7 31.32 786.00
3 179 Vlčková, Finsterlová, Strnadel, Černíková Vlčková, Finsterlová, Strnadel, Černíková ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 32.06 732.00
4 187 Němečková, Václavíková, Jarošová, Wicková Němečková, Václavíková, Jarošová, Wicková ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 8 32.47 702.00
5 292 Bláhová, Chrastinová, Zemková, Staňková Bláhová, Chrastinová, Zemková, Staňková ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 6 32.67 688.00
6 159 Skalníková, Vrzalová, Sadílková, Piškulová Skalníková, Vrzalová, Sadílková, Piškulová Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 32.96 667.00
7 301 Brdičková, Lingrová, Mazuchová, Vlachová Brdičková, Lingrová, Mazuchová, Vlachová ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 2 33.00 664.00
8 265 Jelínková, Machová, Kocourková, Faltýnková Jelínková, Machová, Kocourková, Faltýnková ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1 33.68 618.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 12.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 211 Zelová, Špitová, Svobodová, Pospíšilová Zelová, Špitová, Svobodová, Pospíšilová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 33.55 627.00
2 225 Durychová, Nguyen, Rousková, Nosková Durychová, Nguyen, Rousková, Nosková ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 33.83 608.00
3 293 Dragounová, Riegelová, Chrastinová, Kuchtová Dragounová, Riegelová, Chrastinová, Kuchtová ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 3 35.25 516.00
4 153 Černá, Mackovčínová, Němečková, Gančarčíková Černá, Mackovčínová, Němečková, Gančarčíková Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 36.05 467.00
175 Stoklásková, Slaninová, Vontrobová, Cetlová Stoklásková, Slaninová, Vontrobová, Cetlová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 12.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 276 Gleňová, Válková, Holšánová, Cihlářová Gleňová, Válková, Holšánová, Cihlářová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 33.89 604.00
2 302 Králová, Machová, Mulačová, Merhautová Králová, Machová, Mulačová, Merhautová ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 6 35.56 497.00
3 267 Kohoutková, Byrtusová, Nichani, Smetanová Kohoutková, Byrtusová, Nichani, Smetanová ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 35.82 481.00
4 210 Voldánová, Šebestová, Žídková, Čižíková Voldánová, Šebestová, Žídková, Čižíková ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 36.47 442.00
5 182 Brejchová, Fulínová, Grygarová, Žežulková Brejchová, Fulínová, Grygarová, Žežulková ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 4 37.72 372.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 12.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.90 Body
1 72 František NovotnýFrantišek Novotný
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
30 1.86 --------oooxoxxoxoxoxxx 679.00
2 22 Richard ŠenkRichard Šenk
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 1.86 -----------oxooxxoxxx 679.00
3 73 Dominik PavlataDominik Pavlata
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 1.82 --------oxooooxxoxxx 644.00
4 53 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 1.78 -------oooxxooxxoxxx 610.00
5 125 Milan DušekMilan Dušek
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
03 1.74 --o-oooooooxoxxx 577.00
6 54 Miloš PallaMiloš Palla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 1.70 ------oooxooxxx 544.00
7 64 Jan WinklerJan Winkler
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 1.70 -----oooooxoxxx 544.00
8 137 Filip JáchymFilip Jáchym
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
02 1.70 ---xooooxoxxoxxoxoxxx 544.00
9 203 Martin HlaváčMartin Hlaváč
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
02 1.70 --o-ooooxooxxoxxx 544.00
10 9 Richard StruškaRichard Struška
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
04 1.66 -----ooooxoxxx 512.00
11 75 Adam VenhartAdam Venhart
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
02 1.66 --ooxoooxoxxoxoxxx 512.00
12 19 Tomáš GruňTomáš Gruň
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 1.66 ----ooooxoxxoxxx 512.00
13 21 David ŠárkaDavid Šárka
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 1.66 ----oxoxooxoxxoxxx 512.00
14 7 Daniel FabikovičDaniel Fabikovič
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
04 1.62 ----o-oooxxx 480.00
15= 2 Martin HaladyMartin Halady
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
02 1.62 ----o-oxoxoxxx 480.00
15= 136 Josef ChlumJosef Chlum
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
03 1.62 ---ooooxoxoxxx 480.00
17 129 Martin ProšvicMartin Prošvic
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
03 1.62 --o-oxoooxxoxxx 480.00
18 99 Michael NěmecMichael Němec
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
02 1.58 -oooxooxoxxoxxx 449.00
19 96 Šimon HurtíkŠimon Hurtík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 1.54 -ooooxoxoxxx 419.00
20 42 David SeidlDavid Seidl
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
02 1.54 oooooxoxxoxxx 419.00
21 40 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
03 1.50 oooxoooxxx 389.00
22 41 Vojtěch PaletaVojtěch Paleta
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
03 1.46 oooooxxx 360.00
23 101 Jiří PražákJiří Pražák
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 1.34 oxoxxx 276.00
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 12.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.80 Body
1 124 Matěj SikoraMatěj Sikora
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 1.52 --oooooxxooxxx 404.00
2 116 Ondřej DamekOndřej Damek
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 1.48 -oooooooxxx 374.00
3 58 Šimon StachŠimon Stach
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 1.44 -oxoxooooxxx 345.00
4 11 Ondřej BoroschOndřej Borosch
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 1.44 oooooxxoxoxxx 345.00
5 30 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 1.44 oooooxoxxoxxx 345.00
6 86 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
06 1.44 oxooooxxoxxoxxx 345.00
7 51 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 1.40 ---oooxxx 317.00
8 83 Filip StudničnýFilip Studničný
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 1.40 ooooxooxxx 317.00
9 79 Václav DlabačVáclav Dlabač
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 1.40 ooxooxoxoxxx 317.00
10 107 Milan HavelMilan Havel
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 1.40 oxxooooxxoxxx 317.00
11= 151 Rostislav MikšlRostislav Mikšl
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 1.36 oooooxxx 290.00
11= 63 Jaroslav VachutkaJaroslav Vachutka
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 1.36 oooooxxx 290.00
11= 202 Daniel ŠilhavýDaniel Šilhavý
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 1.36 oooooxxx 290.00
14 144 Kryštof AltmannKryštof Altmann
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 1.36 ooooxoxxx 290.00
15 90 Martin MlčochMartin Mlčoch
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
06 1.36 ooxooxoxxx 290.00
16= 33 Mikis KotopulosMikis Kotopulos
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
06 1.36 ooooxxoxxx 290.00
16= 114 Jan VítekJan Vítek
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 1.36 ooo-xxoxxx 290.00
18 109 Marek JedlanMarek Jedlan
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 1.36 oxoxooxxoxxx 290.00
19 115 Filip ČmielFilip Čmiel
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
06 1.32 xooxxooxxx 263.00
20 31 Adam JechoAdam Jecho
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
06 1.28 oxxooxxx 237.00
21 18 Jakub SlivkaJakub Slivka
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 1.28 ooxxo--x- 237.00
22 91 Michal NekoksaMichal Nekoksa
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 1.28 xxooxxo--xxx 237.00
23 149 Petr KosíkPetr Kosík
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 1.24 ooxxx 212.00
24 17 Denis RousDenis Rous
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 1.24 oxoxxx 212.00
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 12.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.241.281.321.361.401.441.481.521.56 Body
1 200 Tereza VlkováTereza Vlková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 1.52 ---oooxxooxxx 644.00
2 250 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
03 1.52 -oooxooxoxoxxx 644.00
3 229 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 1.52 -ooooxoxxoxoxxx 644.00
4 163 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 1.52 --oooooxxoxxx 644.00
5 236 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 1.52 --ooooxoxxoxxx 644.00
6= 173 Lucie SchusterováLucie Schusterová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 1.52 --ooooxxoxxoxxx 644.00
6= 261 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 1.52 ---oooxxoxxoxxx 644.00
8 286 Klára ToováKlára Toová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 1.48 oooooooxxx 599.00
9 254 Tereza AndělováTereza Andělová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 1.48 oooxoxoooxxx 599.00
10 312 Adéla LekešováAdéla Lekešová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 1.48 ooooooxxoxxx 599.00
11= 168 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 1.44 -oooooxxx 555.00
11= 218 Pavlína LubasováPavlína Lubasová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 1.44 -oooooxxx 555.00
13 257 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 1.44 ---xoxxooxxx 555.00
14 278 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 1.44 oooooxoxxx 555.00
15 193 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 1.44 ---ooxxoxxx 555.00
16 232 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 1.44 oxoooxxoxxoxxx 555.00
17 246 Lucie OlivováLucie Olivová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
03 1.40 -ooooxxx 512.00
18 318 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.40 xooxxooxxoxxx 512.00
19 216 Kristýna GrusováKristýna Grusová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
02 1.36 ooooxxx 470.00
20 222 Lucie ŠulcováLucie Šulcová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 1.36 ooxoxoxxx 470.00
21 199 Šárka TřískováŠárka Třísková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 1.32 oooxxx 429.00
22 251 Lucie SeifertováLucie Seifertová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
03 1.32 oxooxxx 429.00
23= 313 Sára LutonskáSára Lutonská
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.24 o-------- 350.00
23= 291 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 1.24 oxxx 350.00
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 12.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.54 Body
1 283 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 1.50 ---ooxoxooxxoxxoxxx 621.00
2 264 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 1.46 ---ooxooxxooxxx 577.00
3 239 Karolína RouskováKarolína Rousková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 1.42 --ooooxoxoxxx 534.00
4 301 Adéla BrdičkováAdéla Brdičková
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 1.38 -ooooooxxx 491.00
5 160 Adéla TurečkováAdéla Turečková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
05 1.38 ---ooxooxxx 491.00
6 307 Lucie MerhautováLucie Merhautová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 1.38 ooxoooxooxxx 491.00
7 156 Tereza NěmečkováTereza Němečková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
06 1.38 --ooooxoxxx 491.00
8= 179 Julie VlčkováJulie Vlčková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 1.34 ooooooxxx 449.00
8= 295 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 1.34 ---oooxxx 449.00
10 228 Tereza KauckáTereza Kaucká
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 1.34 -ooooxoxxx 449.00
11 204 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 1.34 ooooxoxoxxx 449.00
12 298 Markéta StaňkováMarkéta Staňková
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 1.34 -ooooxxoxxx 449.00
13 169 Barbora HolasováBarbora Holasová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 1.34 ooooxoxxoxxx 449.00
14 208 Valerie ŠebestováValerie Šebestová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 1.30 oooxooxxx 409.00
15 190 Anna WickováAnna Wicková
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
05 1.30 ooooxoxxx 409.00
16 297 Štěpánka RiegelováŠtěpánka Riegelová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 1.30 -ooxxoxoxxx 409.00
17 207 Simona FilipováSimona Filipová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 1.30 -oooxxoxxx 409.00
18 175 Eliška StokláskováEliška Stoklásková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 1.26 oooxoxxx 369.00
19 238 Anika BurdováAnika Burdová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 1.26 ooxoxxoxxx 369.00
20 276 Vanessa GleňováVanessa Gleňová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 1.22 xxoxoxoxxx 331.00
21 268 Tereza MachováTereza Machová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 1.22 ooxxoxxx 331.00
22 191 Magdalena ŽežulkováMagdalena Žežulková
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
05 1.18 ooxxx 293.00
23 270 Kateřina SmetanováKateřina Smetanová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 1.18 xxooxxx 293.00
24 309 Amálie MulačováAmálie Mulačová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
06 1.18 oxxoxxx 293.00
25 184 Tereza GrygarováTereza Grygarová
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
06 1.14 xoxxx 257.00
159 Petra SkalníkováPetra Skalníková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
05 NM xxx 0.00
277 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 NM --xxx 0.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 12.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 6.48 +0.7 m/s 6.11  +0.26.34  +1.96.48  +0.76.486.46  +0.90.00.0 693.00
2 68 Robert DykastRobert Dykast
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
02 6.05 +0.4 m/s 5.01  +0.06.05  +0.45.97  +0.86.055.97  +0.60.00.0 597.00
3 57 Erik RaclavskýErik Raclavský
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 5.93 +2.3 m/s 5.65 +1.0 m/s 5.46  +2.05.61  +1.05.93  +2.35.935.65  +1.00.00.0 571.00
4 20 Pavel HalátekPavel Halátek
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 5.91 +1.6 m/s 5.91  +1.65.89  +0.7x5.91x0.00.0 567.00
5 8 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
02 5.90 +0.4 m/s 5.90  +0.45.89  +1.55.51  +0.45.905.85  -0.50.00.0 565.00
6 4 Vít HlavenkaVít Hlavenka
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
03 5.85 +1.4 m/s 5.34  +0.35.66  +0.75.85  +1.45.855.16  +1.60.00.0 554.00
7 21 David ŠárkaDavid Šárka
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 5.81 +1.1 m/s 5.81  +1.15.45  +1.75.61  +0.95.815.48  +1.00.00.0 546.00
8 128 Lukáš PaulovičLukáš Paulovič
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
02 5.79 +1.3 m/s 5.57  +2.3x5.56  +1.65.575.79  +1.30.00.0 542.00
9 98 Dan KovářDan Kovář
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
02 5.78 +0.5 m/s 5.78  +0.5x5.76  +1.85.78x0.00.0 540.00
10 38 Filip GaličFilip Galič
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
02 5.72 +2.3 m/s 5.71 +1.2 m/s x5.58  +1.35.71  +1.25.715.72  +2.30.00.0 527.00
11 43 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
03 5.58 +1.8 m/s 5.14  +1.65.51  +0.35.27  +1.95.515.58  +1.80.00.0 498.00
12 125 Milan DušekMilan Dušek
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
03 5.54 +1.4 m/s 5.37  +1.45.16  +2.55.13  +1.45.375.54  +1.40.00.0 490.00
13 104 Filip ZdražilaFilip Zdražila
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
02 5.48 +1.3 m/s 5.48  +1.3x5.44  +1.55.485.06  +0.90.00.0 477.00
14 137 Filip JáchymFilip Jáchym
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
02 5.46 +1.1 m/s 5.46  +1.15.05  +2.65.28  +1.15.465.33  +1.20.00.0 473.00
15 73 Dominik PavlataDominik Pavlata
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 5.46 +1.9 m/s 5.28  +0.6x5.46  +1.95.465.27  +2.30.00.0 473.00
16 129 Martin ProšvicMartin Prošvic
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
03 5.38 +0.5 m/s 5.00  +0.55.28  +3.25.17  +2.35.285.38  +0.50.00.0 457.00
17 141 Matěj PavelkaMatěj Pavelka
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
03 5.34 +1.4 m/s 4.88  +0.94.66  +2.25.34  +1.45.344.96  +0.80.00.0 449.00
18 69 Milan HyklMilan Hykl
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
02 5.32 +0.6 m/s x5.01  +1.24.95  +0.45.015.32  +0.60.00.0 445.00
19 28 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 4.99 +1.0 m/s x4.69  +0.84.99  +1.04.99x0.00.0 380.00
20 138 Matěj KaravanMatěj Karavan
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
03 4.71 +1.1 m/s x4.71  +1.13.52  +1.14.714.69  +0.10.00.0 328.00
21 42 David SeidlDavid Seidl
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
02 4.42 +1.6 m/s 4.42  +1.64.18  +0.64.27  +1.44.424.31  +0.60.00.0 276.00
22 2 Martin HaladyMartin Halady
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
02 4.40 +1.0 m/s 4.28  +1.84.40  +1.0-4.40-0.00.0 273.00
95 Jan HrabecJan Hrabec
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 DNS ---0-0.00.0 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 12.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 76 Jan AuředníkJan Auředník
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 5.12 -0.1 m/s 4.81  -1.34.86  +0.15.02  -1.55.025.12  -0.10.00.0 405.00
2 34 Jiří MičkeJiří Mičke
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 4.97 -0.4 m/s 4.61  -0.24.80  -3.74.79  -1.34.804.97  -0.40.00.0 377.00
3 12 Alex IngardiaAlex Ingardia
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 4.88 -1.5 m/s 4.88  -1.5x4.85  -1.14.884.45  -1.30.00.0 360.00
4 92 Adam PolanskýAdam Polanský
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 4.81 -1.9 m/s 4.56  -1.34.63  -1.34.60  -1.24.634.81  -1.90.00.0 346.00
5 123 Šimon RočekŠimon Roček
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 4.68 -0.5 m/s 4.38  -0.83.86  -1.64.44  -1.14.444.68  -0.50.00.0 323.00
6 32 Ondřej KoníčekOndřej Koníček
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 4.59 -3.8 m/s 4.51  -0.7x4.59  -3.84.594.38  -1.50.00.0 306.00
7 80 Matěj HorákMatěj Horák
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 4.59 -0.9 m/s 4.49  -1.54.59  -0.94.44  -2.04.594.48  -1.70.00.0 306.00
8 15 Dominik PolívkaDominik Polívka
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 4.52 -1.7 m/s 4.26  -2.44.38  -0.74.52  -1.74.524.37  -0.60.00.0 294.00
9 115 Filip ČmielFilip Čmiel
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
06 4.51 -1.0 m/s 4.23  -1.14.51  -1.04.42  -1.34.51x0.00.0 292.00
10 55 Gabriel PaulíkGabriel Paulík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 4.40 -1.5 m/s 4.23  -0.84.14  -1.04.24  -1.24.244.40  -1.50.00.0 273.00
11 124 Matěj SikoraMatěj Sikora
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 4.37 -2.0 m/s 4.30  -0.44.37  -2.04.35  -1.34.374.04  -0.70.00.0 267.00
12 77 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 4.28 -1.5 m/s 4.26  -1.04.18  -2.04.28  -1.54.284.13  +0.10.00.0 252.00
13 51 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 4.25 -1.4 m/s 4.25  -1.43.04  -1.14.25  +0.04.254.21  -1.00.00.0 247.00
14 93 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 4.23 +0.2 m/s 3.80  -2.0x4.06  -0.34.064.23  +0.20.00.0 244.00
15 16 Matěj RaiminiusMatěj Raiminius
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 4.22 -2.1 m/s x4.22  -2.13.89  -0.74.224.02  -1.10.00.0 242.00
16 110 André LequinAndré Lequin
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 4.21 -0.3 m/s 4.07  -2.34.15  -0.64.21  -0.34.213.89  -0.90.00.0 240.00
17 146 Matěj FaltusMatěj Faltus
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 4.18 -0.1 m/s 4.18  -0.13.92  -1.6x4.183.93  -1.50.00.0 235.00
18 36 Tomáš ŽižkaTomáš Žižka
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 4.11 -1.3 m/s 4.11  -1.34.04  -1.13.45  -2.44.11x0.00.0 224.00
19 113 Adam SidorAdam Sidor
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 4.11 -1.4 m/s 3.84  -0.90.04.11  -1.44.110.00.00.0 224.00
20 63 Jaroslav VachutkaJaroslav Vachutka
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 4.09 -0.7 m/s 4.09  -0.74.02  -0.5x4.09x0.00.0 220.00
21 150 Jakub MatuškaJakub Matuška
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 4.01 -1.6 m/s 3.91  -0.73.95  -1.83.62  -0.13.954.01  -1.60.00.0 207.00
22 86 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
06 4.00 -1.9 m/s 4.00  -1.93.82  -0.53.79  -1.64.003.67  -1.20.00.0 206.00
23 109 Marek JedlanMarek Jedlan
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 3.73 -0.4 m/s 3.56  -1.63.46  -0.93.47  -1.23.563.73  -0.40.00.0 164.00
24 148 Samuel JusufiSamuel Jusufi
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 3.68 -0.1 m/s 3.44  -1.73.10  -0.53.24  -2.33.443.68  -0.10.00.0 156.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 12.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 219 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 5.57 5,33  +0.35,57  +2.0-5,57-0.00.0 720.00
2 196 Tereza LamačováTereza Lamačová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 5.40 5,40  +1.35,12  +1.85,17  +0.55,405,08  +0.80.00.0 671.00
3 318 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 5.25 4,98  +1.85,25  +3.4x5,255,18  +0.50.00.0 628.00
4 278 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 5.01 4,94  +1.7x4,82  +0.74,945,01  +1.80.00.0 562.00
5 290 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 5.00 4,78  +0.84,72  +1.35,00  +0.45,004,86  -0.90.00.0 559.00
6 231 Lucie KrbcováLucie Krbcová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 4.99 4,77  +0.64,99  +0.24,73  +0.14,994,67  -1.40.00.0 557.00
7 164 Vanda BrunováVanda Brunová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 4.97 4,50  +0.54,78  +0.14,97  +0.94,97-0.00.0 551.00
8 311 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.95 4,80  +0.4x4,89  +1.24,894,95  +2.50.00.0 546.00
9 262 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 4.92 x4,57  -1.04,70  +1.14,704,92  -1.40.00.0 538.00
10 200 Tereza VlkováTereza Vlková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 4.87 xxx0.04,87  +1.10.00.0 524.00
11 229 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 4.82 x4,82  +0.64,51  +1.04,824,58  +0.60.00.0 511.00
12 170 Beáta KupkováBeáta Kupková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 4.74 4,66  +0.74,44  -0.44,33  +1.74,664,74  +0.30.00.0 490.00
13 250 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
03 4.73 4,73  +0.9x4,71  +0.04,73x0.00.0 487.00
14 194 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 4.72 x4,72  +1.34,43  +1.04,72x0.00.0 485.00
15 236 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 4.67 4,62  +0.74,25  +1.34,55  +0.74,624,67  +1.80.00.0 472.00
16 173 Lucie SchusterováLucie Schusterová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 4.62 4,62  +1.34,39  +1.04,49  +1.04,624,46  +2.00.00.0 459.00
17 257 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 4.60 4,41  +0.74,60  +2.1x4,604,38  +1.10.00.0 454.00
18 254 Tereza AndělováTereza Andělová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 4.48 4,48  +1.7xx4,484,09  +1.20.00.0 423.00
19 246 Lucie OlivováLucie Olivová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
03 4.40 4,35  +1.74,32  +1.14,40  +1.64,404,39  +0.40.00.0 403.00
20 281 Nina PetrováNina Petrová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 4.28 3,91  +1.14,09  +0.64,28  +1.24,282,99  -0.70.00.0 374.00
21 249 Simona PolákováSimona Poláková
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
04 4.04 4,01  +2.04,04  +1.23,80  +0.54,043,99  +0.40.00.0 317.00
220 Františka RappováFrantiška Rappová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 DNS ---0-0.00.0 0.00
317 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 NM xxx0.0x0.00.0 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 12.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 187 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
05 4.66 4.44  -1.54.66  -0.24.51  -2.14.664.30  -0.80.00.0 469.00
2 277 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 4.65 4.59  +0.34.65  -1.04.32  -3.14.654.44  -1.10.00.0 466.00
3 209 Adriana ŠpitováAdriana Špitová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 4.65 4.65  -0.6x4.30  -1.24.65x0.00.0 466.00
4 211 Eliška ZelováEliška Zelová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 4.53 4.29  +0.34.38  -0.1x4.384.53  -0.90.00.0 436.00
5 294 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 4.43 4.43  -1.74.20  -1.02.90  +1.74.434.26  -0.20.00.0 411.00
6 264 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 4.37 xx4.37  -1.04.374.34  -0.50.00.0 396.00
7 283 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 4.28 4.07  -0.44.03  -1.14.26  -2.04.264.28  +0.10.00.0 374.00
8 157 Jana PiškulováJana Piškulová
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
05 4.28 4.10  -0.74.24  -1.03.98  -0.64.244.28  +1.60.00.0 374.00
9 190 Anna WickováAnna Wicková
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
05 4.28 3.74  -1.63.63  -3.13.83  -0.23.834.28  -0.20.00.0 374.00
10 166 Iveta ČerníkováIveta Černíková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 4.26 4.10  -0.84.07  -1.94.12  +1.04.124.26  -1.00.00.0 369.00
11 228 Tereza KauckáTereza Kaucká
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 4.15 4.05  -1.54.14  -2.5x4.144.15  +1.60.00.0 343.00
12 292 Lucie BláhováLucie Bláhová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
06 4.13 xx4.11  -0.64.114.13  +0.70.00.0 338.00
13 161 Tereza VrzalováTereza Vrzalová
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
05 4.13 3.79  -0.34.13  +0.23.93  -1.14.133.93  -0.40.00.0 338.00
14 310 Natálie VlachováNatálie Vlachová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 4.13 3.58  +0.13.80  -0.23.58  -0.53.804.13  +0.90.00.0 338.00
15 227 Klára HonsůKlára Honsů
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 4.13 x4.13  -0.1x4.13x0.00.0 338.00
16 239 Karolína RouskováKarolína Rousková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 4.12 3.72  -1.53.97  -1.94.10  +1.44.104.12  +0.20.00.0 336.00
17 175 Eliška StokláskováEliška Stoklásková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 4.09 x3.86  -1.9x3.864.09  -1.50.00.0 329.00
18 268 Tereza MachováTereza Machová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 4.01 3.52  -1.64.01  -1.23.80  +0.34.013.63  -0.20.00.0 310.00
19 176 Anna StrnadelAnna Strnadel
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 3.94 3.94  -0.33.08  -0.53.32  -0.53.943.76  +0.50.00.0 294.00
20 297 Štěpánka RiegelováŠtěpánka Riegelová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 3.65 3.31  -0.23.41  -1.83.65  +0.13.653.45  -0.90.00.0 231.00
21 159 Petra SkalníkováPetra Skalníková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
05 3.63 3.63  -0.73.39  -2.83.49  +0.03.633.50  -1.10.00.0 227.00
22 267 Karolína KohoutkováKarolína Kohoutková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 3.48 3.25  -0.43.41  -0.43.39  +1.43.413.48  -0.20.00.0 196.00
23 303 Kristýna LingrováKristýna Lingrová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 3.45 3.18  -0.43.10  +0.33.22  +0.33.223.45  +0.90.00.0 190.00
24 274 René CihlářováRené Cihlářová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 3.38 2.85  -1.43.28  +0.92.88  +0.33.283.38  -1.00.00.0 176.00
25 186 Jana CaldrováJana Caldrová
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
06 3.11 3.11  -1.52.86  -0.9x3.11x0.00.0 126.00
308 Veronika MičánkováVeronika Mičánková
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 DNS xxx0.0x0.00.0 0.00
208 Valerie ŠebestováValerie Šebestová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 NM ---0-0.00.0 0.00
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 12.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 230 Daniela KozačováDaniela Kozačová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
02 12.06 10.72x11.8011.8012.060.00.0 665.00
2 226 Jitka HarazímováJitka Harazímová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
02 11.22 10.0311.2210.7711.2211.220.00.0 610.00
3 251 Lucie SeifertováLucie Seifertová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
03 10.70 10.7010.15x10.7010.620.00.0 575.00
4 272 Daniela BártováDaniela Bártová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 10.48 09.9410.48x10.4809.730.00.0 561.00
5 233 Adéla LonginováAdéla Longinová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 10.42 09.7710.0009.5110.0010.420.00.0 557.00
6 171 Valerie LuzarováValerie Luzarová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 10.10 10.1009.0610.0610.10x0.00.0 536.00
7 284 Julie SmetanováJulie Smetanová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 09.86 09.3709.6509.8609.8609.480.00.0 520.00
8 261 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 09.82 -09.8109.1409.8109.820.00.0 518.00
9 216 Kristýna GrusováKristýna Grusová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
02 09.67 07.9909.6708.5809.6709.450.00.0 508.00
10 177 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 09.52 08.95x09.5209.5209.160.00.0 498.00
11 316 Natálie NagyováNatálie Nagyová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 09.50 09.5009.2708.8909.5008.640.00.0 497.00
12 319 Lucie ProuzováLucie Prouzová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 09.47 08.8508.2209.4709.4709.360.00.0 495.00
13 197 Michaela PiálkováMichaela Piálková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 09.27 08.8209.0307.8809.0309.270.00.0 482.00
14 214 Veronika BrožkováVeronika Brožková
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
02 09.17 09.0408.6309.1709.1708.810.00.0 475.00
15 260 Claudie ŠtanderováClaudie Štanderová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 08.99 07.6608.0208.9908.9908.480.00.0 464.00
16 258 Kristýna PiotuchováKristýna Piotuchová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
02 08.81 08.7207.3908.3408.7208.810.00.0 452.00
17 253 Viktorie SršňováViktorie Sršňová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
04 08.74 08.7208.5008.6408.7208.740.00.0 447.00
18 288 Nikola VálkováNikola Válková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 08.22 07.6307.5807.8307.8308.220.00.0 414.00
19 247 Soňa PernicováSoňa Pernicová
7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412
03 08.21 08.2107.68x08.2107.340.00.0 413.00
20 199 Šárka TřískováŠárka Třísková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 07.67 06.3907.6707.1407.6706.900.00.0 378.00
21 195 Aneta FikesováAneta Fikesová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 07.05 06.7106.3507.0507.0506.960.00.0 338.00
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 12.6.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 13.08 12.4612.6413.0813.0811.920.00.0 672.00
2 26 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 12.92 12.55x12.9212.92x0.00.0 662.00
3 128 Lukáš PaulovičLukáš Paulovič
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
02 12.47 11.9312.4712.1312.4712.070.00.0 635.00
4 126 Jan FričJan Frič
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
02 12.31 12.0011.8211.3612.0012.310.00.0 625.00
5 134 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
02 12.31 11.68x11.8311.8312.310.00.0 625.00
6 97 Aleš KlozíkAleš Klozík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 11.91 11.91xx11.91x0.00.0 601.00
7 67 Matěj DobrýMatěj Dobrý
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
02 11.76 11.76-11.4011.76x0.00.0 592.00
8 5 Michal HrabalMichal Hrabal
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
02 11.74 11.7410.7910.6511.7411.540.00.0 591.00
9 9 Richard StruškaRichard Struška
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
04 11.66 10.97x11.2611.2611.660.00.0 586.00
10 62 Tomáš TichýTomáš Tichý
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 11.49 10.0711.4911.2811.4911.320.00.0 575.00
11 130 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček
ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre...
03 11.24 11.2410.8610.4511.24x0.00.0 560.00
12 3 Petr HlavenkaPetr Hlavenka
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
03 11.22 11.1910.9511.2211.2210.820.00.0 559.00
13 72 František NovotnýFrantišek Novotný
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
03 11.02 x11.0209.0911.02x0.00.0 547.00
14 52 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
03 10.83 10.4110.8310.2210.8310.330.00.0 536.00
15 136 Josef ChlumJosef Chlum
ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru
03 10.54 10.5409.51x10.5410.190.00.0 518.00
16 66 Michal BroklMichal Brokl
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
04 10.40 09.6809.6009.5409.6810.400.00.0 510.00
17 39 David JislDavid Jisl
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
03 10.30 09.1609.1510.3010.3009.280.00.0 504.00
18 40 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
03 09.91 09.91x09.7509.9109.500.00.0 480.00
19 99 Michael NěmecMichael Němec
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
02 09.87 09.6309.15x09.6309.870.00.0 478.00
20 96 Šimon HurtíkŠimon Hurtík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 09.38 08.2209.3808.7209.3809.330.00.0 448.00
21 44 Tamás VargaTamás Varga
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
02 08.26 08.2608.0207.8508.2608.120.00.0 382.00
Celkem 21 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dan KovářDan Kovář 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2061
2 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2058
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 2057
4 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 1974
5 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1967
6 David JislDavid Jisl 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 1896
7 Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1471
8 Robert DykastRobert Dykast 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1372
9 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1310
10 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1303
11 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1283
12 Martin HlaváčMartin Hlaváč 02 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 1254
13 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 1240
14 František NovotnýFrantišek Novotný 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1226
15 Lukáš PaulovičLukáš Paulovič 02 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 1177
16 Dominik PavlataDominik Pavlata 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1117
Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1111
17 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 03 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 1111
18 Richard StruškaRichard Struška 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1098
19 Milan DušekMilan Dušek 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 1067
20 Filip JáchymFilip Jáchym 02 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 1017
21 Josef ChlumJosef Chlum 03 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 0998
22 Michael NěmecMichael Němec 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0927
23 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0883
24 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0869
25 Miloš PallaMiloš Palla 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0843
26 Michal HrochMichal Hroch 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0836
27 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0828
28 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0763
29 Libor ŠrajbrLibor Šrajbr 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 0742
30 Daniel NovákDaniel Novák 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0733
31 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0732
32 Tomáš VašataTomáš Vašata 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 0726
33 Karel WankeKarel Wanke 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0715
34 Marek FilikarMarek Filikar 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0712
35 Petr HákPetr Hák 03 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 0688
36 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0672
37 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0662
38 Matyáš ŠtréglMatyáš Štrégl 03 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 0658
39 Michal ZrůnaMichal Zrůna 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0646
40 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0631
41 Jan FričJan Frič 02 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 0625
42 Aleš KlozíkAleš Klozík 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0601
43 Martin ZenkMartin Zenk 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0599
44 Michal HrabalMichal Hrabal 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0591
45 Tomáš TichýTomáš Tichý 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0575
46 Michal ValentaMichal Valenta 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 0555
47 David ŠárkaDavid Šárka 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0546
48 Zdeněk AmbrožZdeněk Ambrož 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0545
49 Jan WinklerJan Winkler 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0544
50 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0536
51 Filip GaličFilip Galič 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0527
52 Michal BroklMichal Brokl 04 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0516
Tomáš GruňTomáš Gruň 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
53 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0512
54 Daniel FabikovičDaniel Fabikovič 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0480
Šimon HurtíkŠimon Hurtík 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0419
55 David SeidlDavid Seidl 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0419
Martin HaladyMartin Halady 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0000
Milan HyklMilan Hykl 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 0000
Petr HlavenkaPetr Hlavenka 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0000
56 Jiří PražákJiří Pražák 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Milan DušekMilan Dušek 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 0000
Tamás VargaTamás Varga 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0000
Vojtěch PaletaVojtěch Paleta 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0000
Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 0534
Petr HlavenkaPetr Hlavenka 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0000
Matěj KaravanMatěj Karavan 03 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 0000
Matěj KaravanMatěj Karavan 03 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 0000
57 Adam ValíkAdam Valík 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
František NovotnýFrantišek Novotný 03 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0000
Martin ProšvicMartin Prošvic 03 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RKZŠ Týniště nad Orlicí, okre... 0000
Jan HrabecJan Hrabec 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Matěj MikšíkMatěj Mikšík 02 ZŠ Vrchlabí nám. MíruZŠ Vrchlabí nám. Míru 0000
Adam VenhartAdam Venhart 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
Roman NovákRoman Novák 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
58 Roman NovákRoman Novák 02 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 0000
Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
59 Martin MarlékMartin Marlék 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0000
Celkem 82 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1449
2 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1387
3 Dominik PolívkaDominik Polívka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1320
4 Jan VítekJan Vítek 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1171
5 Jakub MatuškaJakub Matuška 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1085
6 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 1037
7 Alex IngardiaAlex Ingardia 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1022
8 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0953
9 Jiří MičkeJiří Mičke 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0934
10 Radim LorencRadim Lorenc 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0899
11 Matěj FaltusMatěj Faltus 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0859
12 Šimon RočekŠimon Roček 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0837
13 Patrik LenhartPatrik Lenhart 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0835
14 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0829
15 Matěj HorákMatěj Horák 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0779
16 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 06 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0764
17 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0763
18 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0759
19 Ondřej BoroschOndřej Borosch 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0688
20 André LequinAndré Lequin 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0675
21 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0666
22 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0606
23 Jakub SlivkaJakub Slivka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0605
24 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0564
25 Martin ŠímaMartin Šíma 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0560
26 Adam SidorAdam Sidor 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0548
27 Matěj KlocekMatěj Klocek 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0533
28 Tomáš ŽižkaTomáš Žižka 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0499
29 Vítězslav PavlíčekVítězslav Pavlíček 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0469
30 Martin ZifčákMartin Zifčák 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0467
31 Jakub NovákJakub Novák 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0444
32 Martin KlocekMartin Klocek 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0436
33 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0433
34 Matěj SikoraMatěj Sikora 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0404
35 Ondřej DamekOndřej Damek 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0374
36 Denis RousDenis Rous 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0359
37 Martin HollýMartin Hollý 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0357
38 Adam PolanskýAdam Polanský 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0346
Šimon StachŠimon Stach 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0345
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 06 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0345
39 Petr BallákPetr Ballák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0345
40 Patrik VodákPatrik Vodák 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0343
41 Lukáš JelínekLukáš Jelínek 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0341
Václav DlabačVáclav Dlabač 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0317
Milan HavelMilan Havel 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0317
42 Filip StudničnýFilip Studničný 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0317
43 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0314
44 Adam JechoAdam Jecho 06 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0306
45 Matěj KučeraMatěj Kučera 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0296
46 Filip ČmielFilip Čmiel 06 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0292
Martin MlčochMartin Mlčoch 06 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0290
47 Kryštof AltmannKryštof Altmann 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0290
48 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0280
49 Jakub NajmanJakub Najman 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0277
50 Gabriel PaulíkGabriel Paulík 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0273
51 Jakub MenšíkJakub Menšík 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0272
52 Tobiáš NieslanikTobiáš Nieslanik 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0262
53 Tomáš VozábalTomáš Vozábal 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0250
54 Jakub MitregaJakub Mitrega 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0248
Samuel JusufiSamuel Jusufi 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
Jiří FelcmanJiří Felcman 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0000
An Khanh NguyenAn Khanh Nguyen 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 0000
Daniel ŠilhavýDaniel Šilhavý 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Richard BabulíkRichard Babulík 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0000
55 Jaroslav VachutkaJaroslav Vachutka 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
Adam SidorAdam Sidor 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0000
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Ondřej MarekOndřej Marek 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
Matěj RaiminiusMatěj Raiminius 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
Lukáš JakubecLukáš Jakubec 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0000
Daniel BoreckýDaniel Borecký 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Marek JedlanMarek Jedlan 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0000
Petr KosíkPetr Kosík 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
56 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
Celkem 76 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 12.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 17 Denis RousDenis Rous
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 56.00 56,0053,1953,1156,0051,890.00.0 359.00
2 61 Pavel ŠubrtPavel Šubrt
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 55.21 53,7052,9655,2155,2149,750.00.0 352.00
3 11 Ondřej BoroschOndřej Borosch
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 54.08 54,0851,3344,9854,0845,400.00.0 343.00
4 147 Lukáš JelínekLukáš Jelínek
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 53.86 47,9653,8652,3553,8651,050.00.0 341.00
5 49 Patrik LenhartPatrik Lenhart
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 53.47 50,2747,8653,4753,4752,530.00.0 337.00
6 113 Adam SidorAdam Sidor
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 51.93 -51,5747,7851,5751,930.00.0 324.00
7 16 Matěj RaiminiusMatěj Raiminius
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 51.39 51,3950,8748,7051,3949,190.00.0 320.00
8 82 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 50.76 46,1048,7948,8048,8050,760.00.0 314.00
9 31 Adam JechoAdam Jecho
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
06 49.73 45,4648,2348,8248,8249,730.00.0 306.00
10 111 Radim LorencRadim Lorenc
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 47.28 44,6945,3847,2847,2846,620.00.0 285.00
11 81 Jan HurdálekJan Hurdálek
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 46.68 x46,6843,3746,6841,560.00.0 280.00
12 35 Jakub NajmanJakub Najman
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 46.30 36,4443,8743,0443,8746,300.00.0 277.00
13 88 Jakub MenšíkJakub Menšík
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 45.74 41,1642,3645,7445,7443,970.00.0 272.00
14 106 Jiří FelcmanJiří Felcman
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 45.46 43,2144,1941,1944,1945,460.00.0 270.00
15 122 Tobiáš NieslanikTobiáš Nieslanik
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 44.57 36,6844,5742,0544,5736,450.00.0 262.00
16 29 Richard BabulíkRichard Babulík
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 43.60 43,6039,4437,9243,6039,490.00.0 254.00
17 152 Tomáš VozábalTomáš Vozábal
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 43.17 42,7841,3943,1743,1742,080.00.0 250.00
18 78 Daniel BoreckýDaniel Borecký
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 43.12 40,5343,1242,0343,1242,940.00.0 250.00
19 119 Jakub MitregaJakub Mitrega
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 42.88 40,8642,8738,1842,8742,880.00.0 248.00
20 87 Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 42.76 42,7635,1940,3742,7639,350.00.0 247.00
21 92 Adam PolanskýAdam Polanský
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 42.11 42,1141,9442,1042,1136,140.00.0 242.00
22 144 Kryštof AltmannKryštof Altmann
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 41.71 34,2141,7138,9641,7137,760.00.0 238.00
23 121 An Khanh NguyenAn Khanh Nguyen
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 38.73 38,57x38,7338,73x0.00.0 214.00
Celkem 23 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2216
2 Jana SombergováJana Sombergová 03 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 1889
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 1701
4 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1636
5 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1572
6 Tereza SimonováTereza Simonová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 1550
7 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1492
8 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1476
9 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1464
10 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1435
11 Vanda BrunováVanda Brunová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1363
12 Beáta KupkováBeáta Kupková 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1344
13 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1340
14 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1315
15 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1313
16 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1309
17 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1216
18 Claudie ŠtanderováClaudie Štanderová 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1202
19 Tereza VlkováTereza Vlková 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1168
20 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1162
21 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1155
22 Jana PoláškováJana Polášková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1140
23 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 1131
24 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1117
25 Lucie OlivováLucie Olivová 03 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 0915
26 Františka RappováFrantiška Rappová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0885
27 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0798
28 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0741
29 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0698
30 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0690
31 Daniela KozačováDaniela Kozačová 02 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0665
Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0644
32 Lucie SchusterováLucie Schusterová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0644
33 Simona BartošováSimona Bartošová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0641
34 Veronika HabováVeronika Habová 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0627
35 Štěpánka HájkováŠtěpánka Hájková 04 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 0624
36 Jitka HarazímováJitka Harazímová 02 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0610
Adéla LekešováAdéla Lekešová 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0599
37 Tereza AndělováTereza Andělová 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0599
Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0580
38 Hana BodnárováHana Bodnárová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0580
39 Lucie SeifertováLucie Seifertová 03 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 0575
40 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0567
Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0555
41 Pavlína LubasováPavlína Lubasová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0555
42 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0553
43 Valerie LuzarováValerie Luzarová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0536
44 Julie SmetanováJulie Smetanová 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0520
45 Kristýna GrusováKristýna Grusová 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0508
46 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0498
47 Natálie NagyováNatálie Nagyová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0497
48 Lucie ProuzováLucie Prouzová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0495
49 Simona PolákováSimona Poláková 04 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 0489
50 Michaela PiálkováMichaela Piálková 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0482
51 Veronika BrožkováVeronika Brožková 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0475
52 Lucie ŠulcováLucie Šulcová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0470
53 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0454
54 Viktorie SršňováViktorie Sršňová 04 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 0447
55 Zuzana HnykováZuzana Hnyková 04 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0433
56 Šárka TřískováŠárka Třísková 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0378
Sára LutonskáSára Lutonská 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Pavla SajdlováPavla Sajdlová 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0000
Nikola VálkováNikola Válková 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Kristýna PiotuchováKristýna Piotuchová 02 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0000
Soňa PernicováSoňa Pernicová 03 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 0000
Lenka ČernáLenka Černá 02 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 0000
Pavla SajdlováPavla Sajdlová 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0000
57 Adéla LonginováAdéla Longinová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Hana BodnárováHana Bodnárová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
Adéla LekešováAdéla Lekešová 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
Zuzana AbrahamováZuzana Abrahamová 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0000
Veronika PokornáVeronika Pokorná 03 7ZS kolín, Masarykova 4127ZS kolín, Masarykova 412 0000
Johana TomečkováJohana Tomečková 18 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Nina PetrováNina Petrová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
58 Dominka FialováDominka Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Jana PoláškováJana Polášková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
Aneta FikesováAneta Fikesová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
59 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Celkem 83 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1972
2 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 1903
3 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1706
4 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1650
5 Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1561
6 Adéla BrdičkováAdéla Brdičková 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1520
7 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1450
8 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1437
9 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1240
10 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1181
11 Klára HonsůKlára Honsů 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1158
12 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 1119
13 Adriana ŠpitováAdriana Špitová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1101
14 Markéta StaňkováMarkéta Staňková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1084
15 Lucie MerhautováLucie Merhautová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1070
16 Jana PiškulováJana Piškulová 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1044
17 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1035
18 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1026
19 Valerie VáclavíkováValerie Václavíková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 1015
20 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0995
Natálie VlachováNatálie Vlachová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0994
21 Viktorie ČernáViktorie Černá 06 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0994
22 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0973
23 Tereza VrzalováTereza Vrzalová 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0946
24 Natalie MazuchováNatalie Mazuchová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0918
25 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0871
26 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0835
27 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0833
28 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0792
29 Anna WickováAnna Wicková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0783
30 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0726
31 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0699
32 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0697
33 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0695
Karolína SynkováKarolína Synková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0667
34 Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0667
35 Tereza MachováTereza Machová 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0641
36 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0630
37 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0604
38 Martina ZemkováMartina Zemková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0600
39 Veronika ČižíkováVeronika Čižíková 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0570
40 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0538
41 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0534
Adéla TurečkováAdéla Turečková 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0491
42 Tereza NěmečkováTereza Němečková 06 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0491
43 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0466
44 Julie DurychováJulie Durychová 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0461
45 Tereza MachováTereza Machová 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0460
46 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0449
47 Veronika MackovčínováVeronika Mackovčínová 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0429
48 Valerie ŠebestováValerie Šebestová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0409
49 Klára ByrtusováKlára Byrtusová 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0405
50 Anežka PavelkováAnežka Pavelková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0400
51 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0394
52 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0382
53 Ema VocetkováEma Vocetková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0367
54 Tereza LoveckáTereza Lovecká 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0333
Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
55 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0331
56 Eliška StokláskováEliška Stoklásková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0329
57 Anna VobrubováAnna Vobrubová 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0317
58 Magdalena ŽežulkováMagdalena Žežulková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0293
59 Kristýna LingrováKristýna Lingrová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0190
Tereza KauckáTereza Kaucká 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Julie VlčkováJulie Vlčková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Adéla BrdičkováAdéla Brdičková 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0000
Lucie BláhováLucie Bláhová 06 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0000
Amálie MulačováAmálie Mulačová 06 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0000
Anika BurdováAnika Burdová 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Kateřina SmetanováKateřina Smetanová 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
Lucie KuchtováLucie Kuchtová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0000
Ema Helena NichaniEma Helena Nichani 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
Hoang Bao Ngoc NguyenHoang Bao Ngoc Nguyen 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Michaela KrálováMichaela Králová 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0000
Eva FulínováEva Fulínová 06 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0000
René CihlářováRené Cihlářová 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Štěpánka RiegelováŠtěpánka Riegelová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0000
Ema VálkováEma Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Barbora BenešováBarbora Benešová 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Karolína KohoutkováKarolína Kohoutková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
Ema VontrobováEma Vontrobová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Alena GančarčíkováAlena Gančarčíková 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0000
Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Simona FilipováSimona Filipová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Aneta SadilováAneta Sadilová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
Veronika MičánkováVeronika Mičánková 05 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 0000
Anika BurdováAnika Burdová 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Jana CaldrováJana Caldrová 06 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0000
Jolana TomanováJolana Tomanová 06 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0000
60 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0000
Celkem 91 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 12.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 225 Julie DurychováJulie Durychová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 48.50 47.7548.5047.3648.5045.980.00.0 461.00
2 155 Veronika MackovčínováVeronika Mackovčínová
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
05 45.99 41.7740.6842.1642.1645.990.00.0 429.00
3 295 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 45.40 45.4045.2941.5645.4042.860.00.0 422.00
4 185 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
06 44.74 40.0141.6444.7444.7441.650.00.0 414.00
5 280 Anežka PavelkováAnežka Pavelková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 43.66 41.0543.6640.4543.6641.850.00.0 400.00
6 153 Viktorie ČernáViktorie Černá
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
06 43.33 41.5740.7341.0741.5743.330.00.0 396.00
7 235 Veronika NoskováVeronika Nosková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 43.17 34.6643.1742.2143.1740.700.00.0 394.00
8 189 Valerie VáclavíkováValerie Václavíková
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
05 42.72 39.1537.6942.7242.7240.660.00.0 389.00
9 299 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 42.19 42.1937.0937.9242.1940.700.00.0 382.00
10 180 Ema VocetkováEma Vocetková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 40.96 39.1439.9740.9640.9632.810.00.0 367.00
11 301 Adéla BrdičkováAdéla Brdičková
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 40.76 37.3337.6539.0339.0340.760.00.0 365.00
12 156 Tereza NěmečkováTereza Němečková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
06 40.24 40.2431.7927.6940.2438.510.00.0 358.00
13 279 Tereza LoveckáTereza Lovecká
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 38.14 37.7738.1435.6038.1436.680.00.0 333.00
14 305 Natalie MazuchováNatalie Mazuchová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 37.58 35.7637.5836.8937.5837.110.00.0 326.00
15 234 Hoang Bao Ngoc NguyenHoang Bao Ngoc Nguyen
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 37.04 33.1333.2837.0437.04x0.00.0 319.00
16 271 Anna VobrubováAnna Vobrubová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 36.85 36.8530.1731.0836.8534.050.00.0 317.00
17 296 Lucie KuchtováLucie Kuchtová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 36.66 28.8935.8133.8235.8136.660.00.0 315.00
18 285 Karolína SynkováKarolína Synková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 36.52 36.1336.5229.3136.5230.070.00.0 313.00
19 266 Nikola KocourkováNikola Kocourková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 35.99 35.9932.1733.1035.9935.280.00.0 307.00
20 210 Vendula VoldánováVendula Voldánová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 35.69 32.8735.6933.4935.69-0.00.0 303.00
21 302 Michaela KrálováMichaela Králová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
05 34.37 32.0531.8730.2932.0534.370.00.0 287.00
22 183 Eva FulínováEva Fulínová
ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní
06 33.78 30.0832.6231.8632.6233.780.00.0 280.00
23 179 Julie VlčkováJulie Vlčková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 31.74 28.6231.7428.7731.7430.690.00.0 256.00
24 204 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 31.10 27.3831.1031.0031.10-0.00.0 248.00
25 269 Ema Helena NichaniEma Helena Nichani
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 30.56 28.5030.5629.4130.5626.540.00.0 242.00
26 174 Eliška SlaninováEliška Slaninová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 29.73 27.5829.7327.9029.7327.540.00.0 232.00
Celkem 26 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Porubská 832{8} 2061
2 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 2058
3 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 2057
4 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 1974
5 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1967
6 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 1896
7 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1471
8 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1372
9 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1310
10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1303
11 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 1283
12 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 1254
13 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 1240
14 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1226
15 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 1177
16 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1117
17 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 1111
17 ZŠ Porubská 832{8} 1111
19 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 1098
20 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 1067
21 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 1017
22 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 998
23 ZŠ Porubská 832{8} 927
24 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 883
25 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 869
26 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 843
27 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 836
28 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 828
29 ZŠ Porubská 832{8} 763
30 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 742
31 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 733
32 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 732
33 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 726
34 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 715
35 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 712
36 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 688
37 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 672
38 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 662
39 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 658
40 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 646
41 ZŠ Porubská 832{8} 631
42 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 625
43 ZŠ Porubská 832{8} 601
44 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 599
45 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 591
46 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 575
47 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 555
48 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 546
49 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 545
50 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 544
51 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 536
52 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 534
53 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 527
54 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 516
55 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 512
56 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 480
57 ZŠ Porubská 832{8} 419
57 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 419
59 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 0
59 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0
59 ZŠ Porubská 832{8} 0
59 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0
59 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 0
59 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0
59 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0
59 ZŠ Porubská 832{8} 0
59 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0
59 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0
59 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 0
59 ZŠ Porubská 832{8} 0
59 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
59 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0
59 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
59 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
59 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - Bohnice{8} 0
59 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0
59 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 0
59 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
59 ZŠ Týniště nad Orlicí, okres RK{8} 0
59 ZŠ Vrchlabí nám. Míru{8} 0
59 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0
59 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
Celkem 82 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1449
2 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1387
3 ZŠ Edisonova Teplice{8} 1320
4 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 1171
5 ZŠ Máj I{8} 1085
6 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 1037
7 ZŠ Edisonova Teplice{8} 1022
8 ZŠEZ Zlín{8} 953
9 ZŠEZ Zlín{8} 934
10 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 899
11 ZŠ Máj I{8} 859
12 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 837
13 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 835
14 ZŠEZ Zlín{8} 829
15 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 779
16 ZŠEZ Zlín{8} 764
17 ZŠ Máj I{8} 763
18 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 759
19 ZŠ Edisonova Teplice{8} 688
20 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 675
21 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 666
22 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 606
23 ZŠ Edisonova Teplice{8} 605
24 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 564
25 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 560
26 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 548
27 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 533
28 ZŠEZ Zlín{8} 499
29 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 469
30 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 467
31 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 444
32 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 436
33 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 433
34 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 404
35 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 374
36 ZŠ Edisonova Teplice{8} 359
37 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 357
38 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 346
39 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 345
39 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 345
39 ZŠ Máj I{8} 345
42 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 343
43 ZŠ Máj I{8} 341
44 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 317
44 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 317
44 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 317
47 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 314
48 ZŠEZ Zlín{8} 306
49 ZŠ Edisonova Teplice{8} 296
50 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 292
51 ZŠ Máj I{8} 290
51 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 290
53 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 280
54 ZŠEZ Zlín{8} 277
55 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 273
56 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 272
57 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 262
58 ZŠ Máj I{8} 250
59 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 248
60 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec{8} 0
60 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
60 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
60 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
60 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
60 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
60 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
60 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
60 ZŠ Máj I{8} 0
60 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
60 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
60 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
60 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
60 ZŠEZ Zlín{8} 0
60 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
60 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
60 ZŠ Máj I{8} 0
Celkem 76 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 2216
2 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 1889
3 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 1701
4 ZŠ Porubská 832{8} 1636
5 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1572
6 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 1550
7 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1492
8 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1476
9 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1464
10 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1435
11 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1363
12 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1344
13 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1340
14 ZŠ Porubská 832{8} 1315
15 ZŠ Porubská 832{8} 1313
16 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1309
17 ZŠ Porubská 832{8} 1216
18 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1202
19 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1168
20 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1162
21 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1155
22 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1140
23 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 1131
24 ZŠ Porubská 832{8} 1117
25 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 915
26 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 885
27 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 798
28 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 741
29 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 698
30 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 690
31 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 665
32 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 644
32 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 644
34 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 641
35 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 627
36 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 624
37 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 610
38 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 599
38 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 599
40 Sportovní gymnázium Kladno{8} 580
40 Sportovní gymnázium Kladno{8} 580
42 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 575
43 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 567
44 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 555
44 Sportovní gymnázium Kladno{8} 555
46 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 553
47 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 536
48 ZŠ Porubská 832{8} 520
49 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 508
50 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 498
51 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 497
52 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 495
53 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 489
54 Sportovní gymnázium Kladno{8} 482
55 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 475
56 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 470
57 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 454
58 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 447
59 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 433
60 Sportovní gymnázium Kladno{8} 378
61 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
61 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
61 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 0
61 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
61 ZŠ Porubská 832{8} 0
61 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 0
61 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 0
61 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
61 ZŠ Porubská 832{8} 0
61 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0
61 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
61 ZŠ Porubská 832{8} 0
61 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
61 ZŠ Porubská 832{8} 0
61 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
61 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
61 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0
61 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
61 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
61 7ZS kolín, Masarykova 412{8} 0
61 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
61 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
61 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0
Celkem 83 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1972
2 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 1903
3 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1706
4 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1650
5 ZŠ Porubská 832{8} 1561
6 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 1520
7 ZŠ Porubská 832{8} 1450
8 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1437
9 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1240
10 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 1181
11 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 1158
12 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 1119
13 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1101
14 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 1084
15 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 1070
16 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 1044
17 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 1035
18 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 1026
19 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 1015
20 ZŠ Porubská 832{8} 995
21 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 994
21 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 994
23 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 973
24 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 946
25 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 918
26 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 871
27 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 835
28 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 833
29 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 792
30 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 783
31 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 726
32 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 699
33 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 697
34 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 695
35 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 667
35 ZŠ Porubská 832{8} 667
37 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 641
38 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 630
39 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 604
40 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 600
41 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 570
42 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 538
43 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 534
44 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 491
44 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 491
46 ZŠ Porubská 832{8} 466
47 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 461
48 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 460
49 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 449
50 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 429
51 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 409
52 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 405
53 ZŠ Porubská 832{8} 400
54 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 394
55 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 382
56 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 367
57 ZŠ Porubská 832{8} 333
58 ZŠ Porubská 832{8} 331
59 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 329
60 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 317
61 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 293
62 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 190
63 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
63 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
63 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0
63 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0
63 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
63 Základní škola Břeclav, Slovácká 40{8} 0
63 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
63 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
63 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
63 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
63 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
63 ZŠ Porubská 832{8} 0
63 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 0
63 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 0
63 ZŠ Porubská 832{8} 0
63 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
63 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
63 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 0
63 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
63 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
63 ZŠ Opava, Englišova 82{8} 0
63 ZŠ Štefcova Hradec Králové{8} 0
63 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 0
63 ZŠ Porubská 832{8} 0
63 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 0
63 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
63 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400{8} 0
63 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 0
63 ZŠ Filosofská - objekt Jitřní{8} 0
Celkem 91 závodníků