výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2018

Poděbrady (7. 4. 2018)

5 km chůze - Dorostenci

(so, 7.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik NemčokPatrik Nemčok 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:43
2 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 24:22
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba, z.s.Atletika Poruba, z.s. 24:56
4 Tamás KonczvaldTamás Konczvald 04 25:28
5 Leon BánkLeon Bánk 03 25:53
6 Moritz SchmidtMoritz Schmidt 01 Erfurter LACErfurter LAC 27:18
7 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 27:44
8 Michal DudaMichal Duda 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 28:14
9 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 28:24
10 Filip KryštůfekFilip Kryštůfek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 30:09
Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba, z.s.Atletika Poruba, z.s. DQ
Oisin LaneOisin Lane 02 DQ
Sándor BabusSándor Babus 04 DQ
Maximilian SzalkaMaximilian Szalka 04 DNS
Celkem 14 závodníků

5 km chůze - Veteráni

(so, 7.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Steffen BorschSteffen Borsch 73 SV HalleSV Halle 21:47
2 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 AC PardubiceAC Pardubice 24:03
3 Zdeno MederaZdeno Medera 75 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25:14
4 Uwe SchröterUwe Schröter 59 LG VogtlandLG Vogtland 26:05
5 Bruno GrandjeanBruno Grandjean 83 CM MontheyCM Monthey 26:33
6 Waldemar MaleckiWaldemar Malecki 58 UKS Maraton - BieruńUKS Maraton - Bieruń 27:33
7 Ilmars SaulgriezisIlmars Saulgriezis 56 27:37
8 Zbigniew KwitaZbigniew Kwita 59 UKS Maraton - BieruńUKS Maraton - Bieruń 27:49
9 Georg HaugerGeorg Hauger 57 TV BühlertalTV Bühlertal 27:54
10 Olivier BianchiOlivier Bianchi 73 CM MontheyCM Monthey 28:32
11 Dick GnauckDick Gnauck 63 ASV ErfurtASV Erfurt 28:54
12 Udo SchaefferUdo Schaeffer 50 ASV ErfurtASV Erfurt 29:08
13 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 29:09
14 Han HoltslagHan Holtslag 57 30:13
15 Vladimír KánskýVladimír Kánský 40 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31:49
16 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 72 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 33:28
17 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 34:26
18 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 35:14
19 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 36:20
20 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 36:48
21 Emmanuel TardiEmmanuel Tardi 67 LP JongjumeauLP Jongjumeau 37:06
Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Petr AdamPetr Adam 50 SMOLA CHUZE PrahaSMOLA CHUZE Praha DNS
Graziano MorottiGraziano Morotti 61 U.S. Quercia TrentigranaU.S. Quercia Trentigrana DNS
Adam ŚlezionaAdam Śleziona 73 UKS Maraton - BieruńUKS Maraton - Bieruń DNS
Celkem 25 závodníků

5 km chůze - Dorostenky

(so, 7.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mathilde FrenzlMathilde Frenzl 03 SC PotsdamSC Potsdam 24:11
2 Ana GarciaAna Garcia 01 England AthleticsEngland Athletics 24:20
3 Emily McHughEmily McHugh 01 24:49
4 Adrija MeškauskaitéAdrija Meškauskaité 01 24:53
5 Toma DailidonytéToma Dailidonyté 03 25:09
6 Kristina MorozovaKristina Morozova 01 25:09
7 Jennifer FidgeonJennifer Fidgeon 02 25:14
8 Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25:24
9 Milla MagieraMilla Magiera 02 Erfurter LACErfurter LAC 26:21
10 Sina RiedelSina Riedel 02 ASV ErfurtASV Erfurt 26:21
11 Lena RiedelLena Riedel 02 ASV ErfurtASV Erfurt 26:35
12 Marie MeidelMarie Meidel 03 Erfurter LACErfurter LAC 27:41
13 Kinga SkobelKinga Skobel 02 CMKL CzłuchówCMKL Człuchów 27:50
14 Karin DevaldováKarin Devaldová 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27:58
15 Paula AvenováPaula Avenová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28:15
16 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28:37
17 Lucia RuskováLucia Rusková 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 28:40
18 Klára ZemkováKlára Zemková 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 29:09
19 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 29:50
20 Natalia WestfalNatalia Westfal 01 CMKL CzłuchówCMKL Człuchów 29:57
21 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 30:05
22 Victoria NicolaiVictoria Nicolai 02 Erfurter LACErfurter LAC 30:39
23 Nikoleta ŠevčíkováNikoleta Ševčíková 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 30:51
24 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba, z.s.Atletika Poruba, z.s. 31:01
25 Anežka KrestiankováAnežka Krestianková 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 31:58
26 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 31:59
27 Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 31:59
28 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 02 Orel VyškovOrel Vyškov 32:17
29 Stanislava HakulinováStanislava Hakulinová 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 32:52
30 Michaela BeličkováMichaela Beličková 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 33:18
31 Laura HubcejováLaura Hubcejová 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 33:18
32 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Orel VyškovOrel Vyškov 33:43
Sarah GlennonSarah Glennon 01 DNF
Maria FlynnMaria Flynn 01 DNF
Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 35 závodníků

5 km chůze - Veteránky

(so, 7.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bianca SchenkerBianca Schenker 74 LG VogtlandLG Vogtland 25:13
2 Brit SchröterBrit Schröter 74 LG VogtlandLG Vogtland 27:26
3 Katarzyna ŚlezionaKatarzyna Śleziona 70 UKS Maraton - BieruńUKS Maraton - Bieruń 27:52
4 Jacqueline BonneßJacqueline Bonneß 82 VS BerlinVS Berlin 29:53
5 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 29:59
6 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 30:25
7 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30:37
8 Dana ČernáDana Černá 73 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 30:46
9 Zuzana TišťanováZuzana Tišťanová 70 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 33:14
Celkem 9 závodníků

10 km chůze - Junioři

(so, 7.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Yeóryios TzatzimakisYeóryios Tzatzimakis 99 41:45
2 David KusterDavid Kuster 99 42:07
3 Łukasz NiedziałekŁukasz Niedziałek 00 WLKS Nowe IganieWLKS Nowe Iganie 42:14
4 Davide FinocchiettiDavide Finocchietti 01 43:57
5 Diego ChiriviDiego Chirivi 99 44:14
6 Daniel KováčDaniel Kováč 01 44:44
7 Ľubomír KubišĽubomír Kubiš 01 45:02
8 Matteo GalloMatteo Gallo 99 45:05
9 David KennyDavid Kenny 99 45:23
10 Justin BournierJustin Bournier 99 45:30
11 Jan StramkaJan Stramka 00 Erfurter LACErfurter LAC 45:31
12 Matteo DucMatteo Duc 01 45:31
13 Daniele BredaDaniele Breda 02 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team 45:42
14 Bálint SárossiBálint Sárossi 00 45:48
15 Jakob Johannes SchmidtJakob Johannes Schmidt 01 SC PotsdamSC Potsdam 45:52
16 Joni HavaJoni Hava 99 46:07
17 Gabriele GambaGabriele Gamba 00 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team 46:20
18 Tom PartingtonTom Partington 99 England AthleticsEngland Athletics 46:28
19 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 46:33
20 Johannes FrenzlJohannes Frenzl 01 SC PotsdamSC Potsdam 46:52
21 Mikias MeliMikias Meli 00 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team 47:00
22 Paulius JuozaitisPaulius Juozaitis 00 47:32
23 Jaakko MäättänenJaakko Määttänen 99 47:33
24 Andrew CarrollAndrew Carroll 99 47:41
25 Norbert TóthNorbert Tóth 01 47:43
26 Jerry JokinenJerry Jokinen 02 47:49
27 Gearoid McMahonGearoid McMahon 00 47:50
28 Vencel GálVencel Gál 01 47:57
29 Niklas RichterNiklas Richter 99 SC PotsdamSC Potsdam 48:23
30 Arminas RudenkaArminas Rudenka 01 48:46
31 Arnoldas LiutinskisArnoldas Liutinskis 01 49:57
32 Alan HamzičAlan Hamzič 00 50:10
33 Dávid VargaDávid Varga 01 50:15
34 Nathan BonzonNathan Bonzon 00 CM MontheyCM Monthey 50:56
35 Otto JunghannßOtto Junghannß 00 Erfurter LACErfurter LAC 51:15
36 Kryštof SchubertKryštof Schubert 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52:11
37 Davide BeniniDavide Benini 02 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team 52:56
38 Constantino DarioConstantino Dario 01 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team 54:24
39 Jan ZástavaJan Zástava 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 55:34
Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNF
Christopher SnookChristopher Snook 00 England AthleticsEngland Athletics DNF
Andrea AngiolettiAndrea Angioletti 02 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team DNF
Adam McInerneyAdam McInerney 99 DQ
Christopher KnoblochChristopher Knobloch 99 DNS
Celkem 44 závodníků

10 km chůze - Juniorky

(so, 7.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Orla O´ConnorOrla O´Connor 00 49:23
2 Yekaterina ShlykovaYekaterina Shlykova 99 50:15
3 Julia RichterJulia Richter 99 SC PotsdamSC Potsdam 50:35
4 Ema HačundováEma Hačundová 99 51:04
5 Valeria DisabatoValeria Disabato 99 51:09
6 Manon LefresneManon Lefresne 00 51:23
7 Austéja KavaliauskaitéAustéja Kavaliauskaité 00 51:43
8 Zuzanna DrygalskaZuzanna Drygalska 99 CMKL CzłuchówCMKL Człuchów 51:51
9 Julia PerrichonJulia Perrichon 01 51:56
10 Ida MastrangeloIda Mastrangelo 01 52:12
11 Daphne DimanopuloszDaphne Dimanopulosz 99 52:27
12 Niamh O´ConnorNiamh O´Connor 00 52:56
13 Anniina KivimäkiAnniina Kivimäki 99 53:16
14 Hana BurzalováHana Burzalová 00 53:18
15 Abigail JenningsAbigail Jennings 00 England AthleticsEngland Athletics 53:30
16 Sarah AliSarah Ali 01 53:39
17 Martina CasiraghiMartina Casiraghi 02 54:09
18 Dóra CsörgöDóra Csörgö 01 54:11
19 Katalin TóthKatalin Tóth 02 58:32
20 Yasmin UlbrichYasmin Ulbrich 00 SG Motor ThurmSG Motor Thurm 58:47
21 Valentina ZalevskayaValentina Zalevskaya 00 58:57
22 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z.s.AC Turnov, z.s. 61:21
23 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín, z.s.Atletický klub Hodonín, z.s. 64:12
24 Adéla JohanováAdéla Johanová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 64:40
Vittoria GiordaniVittoria Giordani 00 U.S. Quercia TrentigranaU.S. Quercia Trentigrana DNF
Klaudia ŽárskáKlaudia Žárská 99 DNF
Andrada LacatusAndrada Lacatus 00 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team DQ
Celkem 27 závodníků

20 km chůze - Muži

(so, 7.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Christopher LinkeChristopher Linke 88 SC PotsdamSC Potsdam 1:21:55
2 Horacio NavaHoracio Nava 82 1:22:13
3 Ricardo OrtizRicardo Ortiz 95 1:22:28
4 Gabriel BordierGabriel Bordier 97 1:23:02
5 Hagen PohleHagen Pohle 92 SC PotsdamSC Potsdam 1:23:20
6 Artur BrzozowskiArtur Brzozowski 85 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 1:23:22
7 José Alejandro BarrondoJosé Alejandro Barrondo 96 1:23:25
8 Andrés Eduardo OlivasAndrés Eduardo Olivas 98 1:23:45
9 Eder SánchezEder Sánchez 86 1:24:23
10 Omar Daniel SierraOmar Daniel Sierra 88 1:24:29
11 Jakub JelonekJakub Jelonek 85 CKS Budowlani CzestochowaCKS Budowlani Czestochowa 1:24:29
12 Gianluca PiocchittinoGianluca Piocchittino 96 1:24:33
13 José Maria RaymundoJosé Maria Raymundo 93 1:24:35
14 Rafał AugustynRafał Augustyn 84 LKS Stal MielecLKS Stal Mielec 1:24:35
15 Alex WrightAlex Wright 90 1:24:36
16 Karl JunghannßKarl Junghannß 96 LAC ErfurtLAC Erfurt 1:25:59
17 Noel Ali ChamaNoel Ali Chama 97 1:26:02
18 Giacomo BrandiGiacomo Brandi 98 1:26:03
19 Rafał SikoraRafał Sikora 87 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 1:26:25
20 Aurelien QuinionAurelien Quinion 93 1:26:46
21 Ruslans SmolonskisRuslans Smolonskis 96 1:27:45
22 Dominik ČernýDominik Černý 97 1:27:49
23 Artur MastianicaArtur Mastianica 92 1:28:33
24 Luis Manuel CorcheteLuis Manuel Corchete 84 1:28:48
25 Mert AtliMert Atli 93 1:29:43
26 Aleksi OjalaAleksi Ojala 92 1:29:50
27 Anguel ColungaAnguel Colunga 98 1:30:55
28 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:31:04
29 Milan RízekMilan Rízek 78 1:31:21
30 Tomasz BagdányTomasz Bagdány 95 1:32:08
31 Fabien BernabeFabien Bernabe 95 1:32:13
32 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:32:40
33 Cameron CorbishleyCameron Corbishley 97 England AthleticsEngland Athletics 1:32:47
34 Rick LiestingRick Liesting 77 1:32:49
35 Soma KovácsSoma Kovács 97 1:35:50
36 Dávid TokodiDávid Tokodi 91 1:36:12
37 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:36:19
38 Juriy MichelettiJuriy Micheletti 98 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team 1:38:10
39 Jaime CanasJaime Canas 90 Intec ZoidiIntec Zoidi 1:38:12
40 Martin NedvídekMartin Nedvídek 87 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1:39:29
41 Elmo KoivunenElmo Koivunen 94 1:42:51
42 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1:45:59
43 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHUZE PrahaSMOLA CHUZE Praha 1:47:17
44 Rafael SánchezRafael Sánchez 88 Universidad de OviedoUniversidad de Oviedo 1:48:06
45 Anže TesovnikAnže Tesovnik 98 1:51:39
Dawid TomalaDawid Tomala 89 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice DNF
Carlos SánchezCarlos Sánchez 85 DNF
Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Miloš DušekMiloš Dušek 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNF
Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Tos Leonardo DeiTos Leonardo Dei 92 DNF
Miroslav ÚradníkMiroslav Úradník 96 DNF
Raivo SaulgriezisRaivo Saulgriezis 94 DNF
Keny GuinaudeauKeny Guinaudeau 93 AC Roche-sur-YonAC Roche-sur-Yon DNF
Stefano CicaloStefano Cicalo 98 Atletica ValeriaAtletica Valeria DNF
Rafał FedaczyńskiRafał Fedaczyński 80 AZS UMCS LublinAZS UMCS Lublin DNF
Jonathan HilbertJonathan Hilbert 95 LG Ohra EnergieLG Ohra Energie DNF
Arkadiusz DrozdowiczArkadiusz Drozdowicz 98 OŚ AZS PoznańOŚ AZS Poznań DNF
Bernardo BarrondoBernardo Barrondo 93 DQ
Jesús Tadeo VegaJesús Tadeo Vega 94 DQ
Guy ThomasGuy Thomas 97 Walsh AthleticsWalsh Athletics DQ
Vitaliy TerekhinVitaliy Terekhin 96 DQ
Pietro ZabbeniPietro Zabbeni 98 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team DQ
Brendan BoyceBrendan Boyce 86 DNS
Adrian KlonowskiAdrian Klonowski 97 LKS Vectra WłocławekLKS Vectra Włocławek DNS
Krzysztof RzeźnikKrzysztof Rzeźnik 93 UKS Maraton - BieruńUKS Maraton - Bieruń DNS
Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Kyrylo AndrushchenkoKyrylo Andrushchenko 93 DNS
Behi Raouf BenBehi Raouf Ben 95 DNS
Lukáš PazderaLukáš Pazdera 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
José Leonidas RomeroJosé Leonidas Romero 83 DNS
Francesco-Marco TommasinoFrancesco-Marco Tommasino 93 LG Nord BerlinLG Nord Berlin DNS
Nils BrembachNils Brembach 93 SC PotsdamSC Potsdam DNS
Leo KöppLeo Köpp 98 LG Nord BerlinLG Nord Berlin DNS
Martin SchwingMartin Schwing 89 DNS
Meftah SwaiehMeftah Swaieh 72 EA Mondeville HerouvilleEA Mondeville Herouville DNS
Celkem 76 závodníků

20 km chůze - Ženy

(so, 7.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eleonora Anna GiorgiEleonora Anna Giorgi 89 1:28:49
2 Brigita Virbalyté-DimšienéBrigita Virbalyté-Dimšiené 85 1:31:05
3 Valentina TraplettiValentina Trapletti 85 1:31:36
4 Živilé VaiciukevičiutéŽivilé Vaiciukevičiuté 96 1:31:53
5 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:32:22
6 Valeria OrtunoValeria Ortuno 98 1:32:29
7 Alegna GonzálezAlegna González 99 1:33:43
8 Yeseida CarrilloYeseida Carrillo 93 1:33:46
9 Mayra Carolina HerreraMayra Carolina Herrera 88 1:34:40
10 Saskia FeigeSaskia Feige 97 SC PotsdamSC Potsdam 1:35:25
11 Teresa ZurekTeresa Zurek 98 SC PotsdamSC Potsdam 1:35:58
12 Emilie MenuetEmilie Menuet 91 1:36:16
13 Ilse Adriana GuerreroIlse Adriana Guerrero 93 1:36:25
14 Paulina BuziakPaulina Buziak 86 LKS Stal MielecLKS Stal Mielec 1:36:32
15 Violaine AverousViolaine Averous 88 1:37:16
16 Amandine MarcouAmandine Marcou 92 1:37:20
17 Barbara KovácsBarbara Kovács 93 1:37:22
18 Maritza Rafaela PoncioMaritza Rafaela Poncio 94 1:37:43
19 Monika VaiciukevičiutéMonika Vaiciukevičiuté 96 1:37:54
20 Rebeca Pamela EnriquezRebeca Pamela Enriquez 97 1:38:06
21 Tiia KuikkaTiia Kuikka 94 1:39:12
22 Lidia BarcellaLidia Barcella 97 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team 1:39:36
23 Anett TormaAnett Torma 84 1:40:47
24 Andrea MartínezAndrea Martínez 88 1:41:43
25 Monika HornákováMonika Hornáková 95 1:41:53
26 Rita RécseiRita Récsei 96 1:41:58
27 Laury CérantolaLaury Cérantola 92 1:43:57
28 Lucie AuffretLucie Auffret 88 EFC Val D'OiseEFC Val D'Oise 1:44:44
29 Kate VealeKate Veale 94 1:46:17
30 Martina AnsaldiMartina Ansaldi 96 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team 1:46:18
31 Lizbeth SilvaLizbeth Silva 89 1:47:31
32 Zayra JáureguiZayra Jáuregui 87 1:47:49
33 Beatrice ForestiBeatrice Foresti 98 FIDAL Lombardia Regional TeamFIDAL Lombardia Regional Team 1:52:58
34 Aušriné KuzmickaitéAušriné Kuzmickaité 98 1:59:29
35 Rachel GlennonRachel Glennon 98 1:59:40
36 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHUZE PrahaSMOLA CHUZE Praha 1:59:57
37 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:03:26
38 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:07:55
Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek DNF
Małgorzata CetnarskaMałgorzata Cetnarska 98 KKS Victoria Stalowa WolaKKS Victoria Stalowa Wola DNF
Hele HaapaniemiHele Haapaniemi 93 DNF
Bianca Maria DittrichBianca Maria Dittrich 93 SC Impuls ErfurtSC Impuls Erfurt DNF
Katarzyna KrupkaKatarzyna Krupka 98 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice DNF
Marine QuennehenMarine Quennehen 91 DQ
Olga NiedziałekOlga Niedziałek 97 WLKS Nowe IganieWLKS Nowe Iganie DQ
Gabriela GonzálezGabriela González 91 DQ
Emilia LehmeyerEmilia Lehmeyer 97 Polizei-SV BerlinPolizei-SV Berlin DNS
Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Chahineze NasriChahineze Nasri 96 DNS
Venla LaihoVenla Laiho 95 DNS
Veronica BurkeVeronica Burke 96 DNS
Celkem 51 závodníků