výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala staršího žactva

Ostrava - Vítkovice (16. 12. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 16.12.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.53 q
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.54 q
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.63 q
4 Marek CelfrMarek Celfr 020304 JAC BrnoJAC Brno 6 07.63 q
5 Marek ČermákMarek Čermák 030407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.65 q
6 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 020123 JAC BrnoJAC Brno 7 07.78
7 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 JAC BrnoJAC Brno 8 07.78
8 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.12.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.54 q
2 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.59 q
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.67
4 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 030104 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 07.70
5 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.72
6 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 7 07.86
7 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.12.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 020304 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.78
2 Jakub HartmannJakub Hartmann 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.82
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 030902 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 07.96
4 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.00
5 Ondřej TomášOndřej Tomáš 020106 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 08.10
6 Lukáš ZounekLukáš Zounek 020210 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.15
7 Martin DivínMartin Divín 020308 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.12.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.93
2 Martin SkotákMartin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.04
3 Petr BachanPetr Bachan 030401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.11
4 René GolasowskiRené Golasowski 031002 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 08.35
5 Adam ProkopAdam Prokop 020713 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.38
6 Jan StaněkJan Staněk 031027 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.56
7 Matěj SemančíkMatěj Semančík 030817 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.12.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej StaśOndřej Staś 030326 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 07.85
2 Adam DokoupilAdam Dokoupil 030429 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 07.89
3 Šimon HrčkaŠimon Hrčka 021102 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 07.89
4 David CzepiecDavid Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 08.12
5 Jan ČertekJan Čertek 030917 BYAC BrnoBYAC Brno 7 08.44
6 Daniel ŘíhaDaniel Říha 030312 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 08.84
Filip JahnFilip Jahn 030916 BYAC BrnoBYAC Brno 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 16.12.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.11
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 030830 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08.14
3 Ondřej NěmecOndřej Němec 021224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 08.35
4 Zdeněk ČechmanZdeněk Čechman 020516 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.61
5 Jakub JonášJakub Jonáš 030314 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 09.02
6 Matěj SabelaMatěj Sabela 030611 BYAC BrnoBYAC Brno 6 09.37
7 Filip TrávníčekFilip Trávníček 031101 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (so, 16.12.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.90
2 Ladislav FiloLadislav Filo 021010 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.20
3 Ladislav NeradLadislav Nerad 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 08.31
4 Theo BébarTheo Bébar 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5 08.32
5 Michal KaizarMichal Kaizar 020401 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.69
6 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 16.12.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.45 q
2 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 020506 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 07.74
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 07.81
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.83
5 Václav Florián ČechVáclav Florián Čech 020504 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.93
6 František StoklasFrantišek Stoklas 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 07.99
7 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.09
8 Lukáš VlkLukáš Vlk 030514 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 08.40
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.12.2017 - 12:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.39
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.46
3 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.47
4 Marek CelfrMarek Celfr 020304 JAC BrnoJAC Brno 1 07.57
5 František KřivánekFrantišek Křivánek 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.61
6 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.64
7 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 07.67
8 Marek ČermákMarek Čermák 030407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.86
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 16.12.2017 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 036126 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 08.06 q
2 Dominika MikováDominika Miková 025409 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 08.13 q
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.15 q
4 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.18 q
5 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 6 08.21 q
6 Denisa PláškováDenisa Plášková 025907 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 08.29 q
7 Julia ŚliwaJulia Śliwa 03 PolandPoland 1 08.30
8 Lenka MatulováLenka Matulová 025223 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.56
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.12.2017 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 035123 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 08.16 q
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 025624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 08.33
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná 025801 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.36
4 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 035919 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.39
5 Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk 025624 JAC BrnoJAC Brno 2 08.53
6 Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.66
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 1 DNS
Markéta BurešováMarkéta Burešová 045323 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.12.2017 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FurchováNatálie Furchová 035306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 08.33
2 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 035606 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.46
3 Markéta JurákováMarkéta Juráková 025618 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.52
4 Eliška JuránováEliška Juránová 036023 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 8 08.53
5 Veronika SklářováVeronika Sklářová 026004 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.78
6 Tereza LuskováTereza Lusková 035101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.83
7 Hana PetříčkováHana Petříčková 035323 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.09
8 Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová 035926 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.12.2017 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VlkováKarolína Vlková 036026 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.41
2 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.54
3 Tereza SojkováTereza Sojková 035513 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.69
4 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08.71
5 Vendula FrantováVendula Frantová 036103 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 1 08.79
6 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 025512 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.79
7 Beáta RubášováBeáta Rubášová 035318 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 09.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.12.2017 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela GoišováNela Goišová 035911 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.68
2 Agáta SeberováAgáta Seberová 035306 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5 08.72
3 Anna KolegarováAnna Kolegarová 025916 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 08.80
4 Michaela BurianováMichaela Burianová 035220 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 08.83
Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 035917 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.83
6 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 025916 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 08.91
7 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 035902 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 4 09.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 16.12.2017 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 026005 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 3 08.42
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 035814 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 08.61
3 Agáta TepláAgáta Teplá 026230 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.68
4 Andrea LetochováAndrea Letochová 025531 JAC BrnoJAC Brno 6 08.74
5 Nela ČervinkováNela Červinková 035727 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.99
6 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 035514 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.03
7 Barbora DolinováBarbora Dolinová 035922 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (so, 16.12.2017 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marta KlobáskováMarta Klobásková 035417 JAC BrnoJAC Brno 4 08.77
2 Marie VařechováMarie Vařechová 035509 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.00
3 Johana BierskáJohana Bierská 035912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.07
4 Petra ČechováPetra Čechová 036114 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.31
5 Tereza VrátnáTereza Vrátná 035331 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.75
6 Anna ŠuhadováAnna Šuhadová 035225 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 16.12.2017 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SlovákováLucie Slováková 026219 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.08
2 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 035828 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.17
3 Magdaléna LaštovkováMagdaléna Laštovková 036109 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.50
4 Anežka HenzlováAnežka Henzlová 036218 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.63
5 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 036024 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.83
Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 025508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 9 (so, 16.12.2017 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.68
2 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 036218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.10
3 Nikol MusialováNikol Musialová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.15
4 Klára NovákováKlára Nováková 025918 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 09.24
5 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 036009 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.36
6 Lucie TesařováLucie Tesařová 035803 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.46
7 Karolína MičkalováKarolína Mičkalová 035124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (so, 16.12.2017 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.26 q
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.41
3 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 025131 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.74
4 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.13
5 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.22
6 Hana KopelováHana Kopelová 035628 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 09.55
7 Kamila BardoňováKamila Bardoňová 036031 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 11 (so, 16.12.2017 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ČermákováKlára Čermáková 036016 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.80
2 Jasmine Kaila AkaJasmine Kaila Aka 03 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 4 09.09
3 Lucie PopováLucie Popová 026016 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.19
4 Natalie MarešováNatalie Marešová 026112 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.25
5 Jana JozkováJana Jozková 035930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.28
6 Beata MalinkováBeata Malinková 035213 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 10.99
Barbora KorusováBarbora Korusová 035302 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.12.2017 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.09
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 036126 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 08.11
3 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 035123 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 08.13
4 Dominika MikováDominika Miková 025409 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 08.19
5 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.21
6 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 7 08.24
7 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.24
8 Denisa PláškováDenisa Plášková 025907 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 08.36
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.12.2017 - 14:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 17.77
2 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 JAC BrnoJAC Brno 4 17.79
3 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 18.42
4 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 021120 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.15
5 Adam ProkopAdam Prokop 020713 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 19.80
6 René GolasowskiRené Golasowski 031002 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 19.98
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.12.2017 - 14:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KřivánekFrantišek Křivánek 020701 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.39
2 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 020304 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 18.55
3 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 6 18.59
4 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 18.93
5 Ondřej BudíkOndřej Budík 030902 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 19.03
6 Radim MlečkaRadim Mlečka 031008 BYAC BrnoBYAC Brno 1 19.12
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.12.2017 - 14:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 2 17.68
2 Marek CelfrMarek Celfr 020304 JAC BrnoJAC Brno 3 18.19
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 021019 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 18.81
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 19.08
5 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 030104 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 5 19.12
6 Martin DivínMartin Divín 020308 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.21
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 16.12.2017 - 14:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KovářJiří Kovář 030210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 18.51
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 18.75
3 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 18.93
4 Jan StaněkJan Staněk 031027 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 20.44
5 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 20.47
6 Jakub JonášJakub Jonáš 030314 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 1 21.58
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 16.12.2017 - 14:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 19.01
2 Václav Florián ČechVáclav Florián Čech 020504 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 19.13
3 Ladislav NeradLadislav Nerad 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 19.40
4 Theo BébarTheo Bébar 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 19.97
5 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.21
6 František StoklasFrantišek Stoklas 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 21.43
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.12.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 19.44
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 4 19.51
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 035527 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 19.83
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 20.26
5 Denisa PláškováDenisa Plášková 025907 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 20.84
6 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 025920 JAC BrnoJAC Brno 1 21.88
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.12.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FurchováNatálie Furchová 035306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 19.91
2 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 035606 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 19.94
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 036126 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 20.07
4 Dominika MikováDominika Miková 025409 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 20.21
5 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 20.30
6 Karolína VlkováKarolína Vlková 036026 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.84
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.12.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 19.92
2 Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk 025624 JAC BrnoJAC Brno 2 20.74
3 Lenka MatulováLenka Matulová 025223 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 20.75
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 035114 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 20.83
5 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 035917 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.08
Markéta BurešováMarkéta Burešová 045323 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 16.12.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 035123 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 20.22
2 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.61
3 Eliška JuránováEliška Juránová 036023 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 5 21.17
4 Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 21.35
5 Barbora DolinováBarbora Dolinová 035922 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 22.45
6 Karolina SkýpalováKarolina Skýpalová 035926 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 22.83
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 16.12.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 035919 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 20.76
2 Anna GlučováAnna Glučová 035504 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5 21.18
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 035101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 21.27
4 Vendula FrantováVendula Frantová 036103 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2 21.47
5 Helena JuříčkováHelena Juříčková 035522 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 22.21
6 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 035404 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.03
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 16.12.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.97
2 Agáta TepláAgáta Teplá 026230 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 21.17
3 Agáta SeberováAgáta Seberová 035306 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 6 21.79
4 Beáta RubášováBeáta Rubášová 035318 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 22.21
5 Simona SalingerováSimona Salingerová 036120 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.54
Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 16.12.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KolegarováAnna Kolegarová 025916 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 21.31
2 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 035407 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 21.37
3 Natálie Anna FadrnáNatálie Anna Fadrná 036129 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2 21.45
4 Nela ČervinkováNela Červinková 035727 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 21.92
5 Johana BierskáJohana Bierská 035912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 22.84
6 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 23.88
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 16.12.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 025503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 20.98
2 Marie VařechováMarie Vařechová 035509 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.51
3 Jana PolákováJana Poláková 035419 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 21.60
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 036024 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 21.75
5 Tereza LuskováTereza Lusková 035101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 22.32
6 Lucie PopováLucie Popová 026016 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.47
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 16.12.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela GoišováNela Goišová 035911 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 21.51
2 Tereza KuželováTereza Kuželová 025712 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.31
3 Klára NovákováKlára Nováková 025918 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 22.53
4 Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová 035612 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 22.55
5 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková 036117 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.72
6 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 035902 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 23.00
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 16.12.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KalousováAdéla Kalousová 026219 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5 22.35
2 Anna MachačováAnna Machačová 025204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 22.69
3 Magdaléna LaštovkováMagdaléna Laštovková 036109 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 23.10
4 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 026113 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 1 23.20
5 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 035828 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.29
6 Tereza VrátnáTereza Vrátná 035331 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.00
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 16.12.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 035516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 20.69
2 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 025628 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 20.94
3 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 22.80
4 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 036009 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 24.18
5 Natálie SikorováNatálie Sikorová 03 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 6 24.26
6 Nelly MichopuluNelly Michopulu 035104 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 24.45
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 16.12.2017 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 19.94
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.32
3 Tereza SojkováTereza Sojková 035513 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.28
4 Nikol MusialováNikol Musialová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.93
Kamila BardoňováKamila Bardoňová 036031 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Ludmila AntošováLudmila Antošová 565503 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.12.2017 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleksander ŽuchowskiAleksander Žuchowski 03 PolandPoland 3 37.72
2 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 37.77
3 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 39.47
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 41.98
5 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 44.05
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.12.2017 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek CelfrMarek Celfr 020304 JAC BrnoJAC Brno 5 38.72
2 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 020304 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 39.61
3 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 40.01
4 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 40.47
5 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 021120 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 41.11
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.12.2017 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 020123 JAC BrnoJAC Brno 4 39.23
2 Jiří KovářJiří Kovář 030210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 39.25
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 39.88
4 Ondřej BudíkOndřej Budík 030902 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 40.60
5 Marek ČermákMarek Čermák 030407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 40.95
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 16.12.2017 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.02
2 Jan StaněkJan Staněk 031027 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 42.60
3 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 43.39
4 Michal KaizarMichal Kaizar 020401 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 45.41
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.12.2017 - 12:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 42.96
2 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 43.04
3 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 026005 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 43.96
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 44.16
5 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 025916 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 46.41
6 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná 025227 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 49.25
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.12.2017 - 12:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 035114 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 42.91
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 44.86
3 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 035621 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 45.33
4 Helena JuříčkováHelena Juříčková 035522 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 46.17
5 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 46.85
6 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 035407 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 47.53
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.12.2017 - 12:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie MynářováAmálie Mynářová 035814 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 44.91
2 Natálie Anna FadrnáNatálie Anna Fadrná 036129 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3 46.09
3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 036110 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 46.17
4 Vendula FrantováVendula Frantová 036103 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 4 46.86
5 Anna MachačováAnna Machačová 025204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 48.82
Iveta TrojancováIveta Trojancová 035116 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 16.12.2017 - 12:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna GlučováAnna Glučová 035504 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 3 47.80
2 Johana BierskáJohana Bierská 035912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 48.63
3 Simona SalingerováSimona Salingerová 036120 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 49.51
4 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 026113 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 6 51.61
Aneta VeseláAneta Veselá 035703 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 4 DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.12.2017 - 12:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 1:59.52
2 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:08.33
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:12.12
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:13.81
5 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 2:15.14
6 Adam DokoupilAdam Dokoupil 030429 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:15.43
7 Jakub HartmannJakub Hartmann 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:16.39
8 Vojtěch HyánekVojtěch Hyánek 020129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:17.50
9 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:21.19
Jiří ŠotkovskýJiří Šotkovský 020204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS
Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník 020721 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 DNF
Filip SehnalFilip Sehnal 030104 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.12.2017 - 12:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 025409 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:38.21
2 Denisa PánkováDenisa Pánková 025503 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:39.68
3 Petra ČechováPetra Čechová 036114 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:40.83
4 Denisa SpáčilováDenisa Spáčilová 035703 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 2:42.95
5 Tereza KuželováTereza Kuželová 025712 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:45.04
6 Tereza UherkováTereza Uherková 035420 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 9 2:50.92
7 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 035722 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:51.56
8 Hana KopelováHana Kopelová 035628 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:55.57
Iveta TrojancováIveta Trojancová 035116 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 8 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 16.12.2017 - 12:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie FurchováNatálie Furchová 035306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 10 2:23.54
2 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11 2:30.34
3 Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová 035612 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17 2:31.19
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 036024 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 15 2:31.67
5 Jana PolákováJana Poláková 035419 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 13 2:34.72
6 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 2:41.53
7 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková 036117 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 2:41.59
8 Nelly MichopuluNelly Michopulu 035104 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 16 2:52.97
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.12.2017 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 NR 4:03.43
2 Tomáš PřidalTomáš Přidal 030216 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 4:33.62
3 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 4:36.99
4 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:38.28
5 Daniel JuříčekDaniel Juříček 020425 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 4:40.99
6 Zdeněk ČechmanZdeněk Čechman 020516 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 4:43.64
Petr BachanPetr Bachan 030401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 4:46.64
MS Matouš VrzalaMatouš Vrzala 940829 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.12.2017 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej NěmecOndřej Němec 021224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:59.96
2 Lukáš VlkLukáš Vlk 030514 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 5:00.40
3 Jiří PavelekJiří Pavelek 031029 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 5:00.56
4 Jan PorubaJan Poruba 020219 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 5:02.81
5 Petr BůbelaPetr Bůbela 021104 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 1 5:02.89
6 Adam ZončaAdam Zonča 031214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 5:14.83
7 David CzepiecDavid Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 5:37.54
8 Filip TrávníčekFilip Trávníček 031101 BYAC BrnoBYAC Brno 5 5:48.39
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.12.2017 - 13:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 4:46.76
2 Agnieszka LubowskaAgnieszka Lubowska 02 PolandPoland 6 4:51.25
3 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 5:11.48
4 Marta KlobáskováMarta Klobásková 035417 JAC BrnoJAC Brno 3 5:17.39
5 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 035526 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 5:24.95
6 Vendula KamenickáVendula Kamenická 025819 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 5:29.20
7 Tereza MazlováTereza Mazlová 025213 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 5:37.61
8 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 035514 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 5:42.32
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 8 DNS
Celkem 9 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.12.2017 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 09:57.00
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10:06.85
3 Martin PohankaMartin Pohanka 021029 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10:20.75
4 Jaromír MorávekJaromír Morávek 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10:27.35
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10:40.01
6 Radim SpilkaRadim Spilka 020603 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 12:03.34
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 16.12.2017 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.47 q
2 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.52 q
3 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.68 q
4 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.76 q
5 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 020506 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.79 q
6 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 021019 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.86 q
7 Piotr OwczorzPiotr Owczorz 03 PolandPoland 1 09.32
8 Jan ČertekJan Čertek 030917 BYAC BrnoBYAC Brno 8 09.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.12.2017 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav PfefferVáclav Pfeffer 020529 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.92 q
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.94 q
3 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 030104 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 4 09.07
4 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.18
5 Václav Florián ČechVáclav Florián Čech 020504 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.20
6 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.76
7 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.07
8 Marek KrčmářMarek Krčmář 030117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.18
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.12.2017 - 11:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.47
2 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.79
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 8 08.84
4 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 021019 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.87
5 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 020506 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.93
6 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.94
7 Václav PfefferVáclav Pfeffer 020529 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.01
Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.12.2017 - 11:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.05
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 09.12
3 Anna KalincováAnna Kalincová 025719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.58
4 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.75
5 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 025512 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.82
6 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.03
7 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 025508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 10.41
Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 16.12.2017 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.01 q
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.08 q
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 09.11 q
4 Anna KalincováAnna Kalincová 025719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.62 q
5 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.82 q
6 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 025512 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.84 q
7 Barbora MitevováBarbora Mitevová 035101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.95
8 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 035621 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.12.2017 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.72 q
2 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 025508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.93 q
3 Adéla KalousováAdéla Kalousová 026219 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 7 10.53
4 Andrea LetochováAndrea Letochová 025531 JAC BrnoJAC Brno 2 10.67
5 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 035404 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.88
6 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.18
7 Nela MikeskováNela Mikesková 036206 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.78
8 Tereza MazlováTereza Mazlová 025213 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 12.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.12.2017 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 035516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.08
2 Klára ČermákováKlára Čermáková 036016 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.28
3 Hana PetříčkováHana Petříčková 035323 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.52
4 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 036110 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 10.95
5 Lucie TesařováLucie Tesařová 035803 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 11.65
6 Julia JaroszJulia Jarosz 03 PolandPoland 8 12.26
7 Beata MalinkováBeata Malinková 035213 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 13.78
Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.12.2017 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdražila, Kovář, Pastrňák, Vlček Zdražila, Kovář, Pastrňák, Vlček Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 1:39.29
2 Hlavačka, Stankov, Dorotík, Dokoupil Hlavačka, Stankov, Dorotík, Dokoupil TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 1:43.64
3 Čertek, Mlečka, Ondráček, Raus Čertek, Mlečka, Ondráček, Raus BYAC BrnoBYAC Brno 7 1:44.00
4 B Zounek, Fyánek, Pohanka, Hartmann B Zounek, Fyánek, Pohanka, Hartmann AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:44.35
5 A Kadlec, křivánek, Konečný, Čermák A Kadlec, křivánek, Konečný, Čermák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:44.36
6 Kovář, Kozmík, Divín, Čechman Kovář, Kozmík, Divín, Čechman Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 1:45.53
7 Bachan, Pfeffer, Semančík, Říha Bachan, Pfeffer, Semančík, Říha AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 1:50.40
Celkem 7 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.12.2017 - 14:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Navrátilová, Nedopílková, Poláková, Czechová Navrátilová, Nedopílková, Poláková, Czechová TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 1:51.45
2 Sklenářová, Jelínková, Krchňáčková, Mikesková Sklenářová, Jelínková, Krchňáčková, Mikesková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 1:52.80
3 A Suchánková, Machačová, Borová, Šenková A Suchánková, Machačová, Borová, Šenková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:54.54
4 Jurečková, Pánková, Nováková, Mynářová Jurečková, Pánková, Nováková, Mynářová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 1:55.07
5 Skýpalová, Žišková, Paťavová, Sklářová Skýpalová, Žišková, Paťavová, Sklářová SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 1:57.52
6 Havlíčková, Klobásková, Murnyk, Neužilová Havlíčková, Klobásková, Murnyk, Neužilová JAC BrnoJAC Brno 6 1:58.41
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.12.2017 - 14:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Pisková, Oborná, Salamonová, Čermáková B Pisková, Oborná, Salamonová, Čermáková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:54.21
2 Fiantová, Šťastná, Kalincová, Provazníková Fiantová, Šťastná, Kalincová, Provazníková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 1:55.05
3 Hlaváčová, Vyvlečková, Vlková, Vařeková Hlaváčová, Vyvlečková, Vlková, Vařeková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 1:56.60
4 Glučová, Wagnerová, Severová, Kalousová Glučová, Wagnerová, Severová, Kalousová AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 3 2:00.65
5 Štůsková, Pavelcová, Zádrapová, Matulová Štůsková, Pavelcová, Zádrapová, Matulová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:04.27
6 Malinková, Šuhajdová, Michopulu, Bierska Malinková, Šuhajdová, Michopulu, Bierska TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 2:12.78
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.12.2017 - 12:10) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.491.541.591.641.691.721.751.781.811.851.901.952.00 Body
MS Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
010924 18 1.95 --------OXOXOOXXX
2 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
031008 17 1.78 OOOOOOXXOXOXXX
3 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
030104 14 1.75 OOXOXXOOXXOOXXX
4 Libor SkovránekLibor Skovránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
021127 15 1.72 O-OOXXOXXOXXX
5 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
030904 7 1.64 OOOOXXX
6 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020706 16 1.64 OOOXOXXX
7 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
020412 11 1.64 OOXXOXXOXXX
8= Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
020106 8 1.59 OOOXXX
8= Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
030326 12 1.59 OOOXXX
8= Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
020628 10 1.59 OOOXXX
11= Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
020123 9 1.54 OOXXX
11= Jan SmékalJan Smékal
SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s.
03 3 1.54 OOXXX
13 Jan ČertekJan Čertek
BYAC BrnoBYAC Brno
030917 4 1.54 XXOOXXX
14 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1 1.54 OXOXXX
15 Lukáš ZounekLukáš Zounek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
020210 13 1.54 XOXXOXXX
16 Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
021102 6 1.49 OXXX
Filip JahnFilip Jahn
BYAC BrnoBYAC Brno
030916 5 DNS
Ondřej RichtárOndřej Richtár
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 2 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.12.2017 - 10:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.291.341.391.441.491.521.551.581.611.641.671.691.711.73 Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
025422 23 1.71 ---OOOOOOOOOXXOXXX
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
035103 21 1.67 ---OOOOXOOOXOXXX
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025701 22 1.58 --OOOOXOXXO--XXX
4= Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
025909 16 1.52 OOOOXOOXXX
4= Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025719 17 1.52 OOOOXOOXXX
6 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
035419 8 1.52 OOOOXOXOXXX
7 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025613 20 1.52 -OOOXOXXOXXX
8 Wiktoria LaburdaWiktoria Laburda
PolandPoland
02 14 1.52 -OOXXOOXXOXXX
9 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
035921 15 1.49 OOOOOXXX
10= Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025503 18 1.44 -OOOXXX
10= Veronika SklářováVeronika Sklářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
026004 19 1.44 -OOOXXX
12 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
025628 1 1.44 OOOXOXXX
13 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
036110 12 1.44 OOOXXOXXX
14 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025508 10 1.39 OOXOXXX
15 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035617 4 1.39 OXOXOXXX
16= Anna ŠuhadováAnna Šuhadová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
035225 3 1.39 OOXXOXXX
16= Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
025920 5 1.39 OOXXOXXX
18 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
026113 6 1.39 XXOXOXXOXXX
19 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
035323 7 1.34 OOXXX
20= Barbora KrólováBarbora Królová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
025321 9 1.34 OXXOXXX
20= Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 13 1.34 OXXOXXX
22= Eliška PavelcováEliška Pavelcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 11 1.29 XOXXX
22= Natálie SikorováNatálie Sikorová
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
03 2 1.29 XOXXX
Celkem 23 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.12.2017 - 10:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.053.103.153.203.253.303.41 Body
1 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020506 4 3.30 ------OOXXOXO-XXOXXO-XXOXXX
2 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
021120 3 3.05 --OOOOOOOXOXXX
3 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020114 2 2.80 --XOOXXOOOXXX
4 Theo BébarTheo Bébar
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
02 1 2.30 OOXXX
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.12.2017 - 12:10) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.932.032.132.232.332.432.532.632.732.832.933.033.133.233.33 Body
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
035103 11 3.23 --------OOOOOXOXXX
2 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025217 9 3.03 -----XOOXO-OOOXXX
3= Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025723 7 2.53 ----O-O-XXX
3= Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025227 6 2.53 ----O-O-XXX
5 Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
035404 5 2.33 XOOOXXOOXXX
6 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035617 3 2.13 OOOXXX
Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
026227 8 DNS
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
035828 10 DNS
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035508 1 DNS
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
036024 2 NM
Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
075522 4 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.12.2017 - 10:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
021019 21 6.00
2 Krystian DidykKrystian Didyk
PolandPoland
03 27 5.93
3 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
030326 18 5.70
4 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
021025 4 5.66
5 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
020106 20 5.54
6 Michal KadlecMichal Kadlec
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
020920 19 5.48
7 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020526 24 5.40
8 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
030121 25 5.39
9 David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
030627 23 5.30
10 Sebastian RausSebastian Raus
BYAC BrnoBYAC Brno
030716 15 5.26
11 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
020123 12 5.12
12 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
030817 7 5.11
13 Lukáš ZounekLukáš Zounek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
020210 22 5.10
14 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
020701 17 5.09
15 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
030904 13 4.97
16 Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
021102 14 4.95
17 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 2 4.94
18 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030830 9 4.93
19 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
031025 16 4.91
20 Michal KaizarMichal Kaizar
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020401 3 4.80
21 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030907 1 4.70
22 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
020706 26 4.69
23 René GolasowskiRené Golasowski
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
031002 11 4.65
24 Daniel ŘíhaDaniel Říha
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
030312 8 4.61
25 Ondřej RichtárOndřej Richtár
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 5 4.25
26 Jakub JonášJakub Jonáš
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
030314 10 4.06
Jiří ŠotkovskýJiří Šotkovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020204 6 DNS
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.12.2017 - 12:10) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035207 42 5.34
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025801 41 5.20
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025701 38 5.12
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
035516 2 5.09
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
035919 15 5.08
6 Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk
JAC BrnoJAC Brno
025624 33 5.06
7 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
035101 40 5.03
8 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025508 29 5.00
9 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
035527 35 4.76
10 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
025512 24 4.75
11 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
035125 19 4.75
12 Julia ŚliwaJulia Śliwa
PolandPoland
03 43 4.74
13 Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
025909 31 4.72
14 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035908 32 4.72
15 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035821 37 4.68
16 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
025624 39 4.67
17 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
025628 4 4.62
18 Klára ČermákováKlára Čermáková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
036016 17 4.59
19 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
035123 28 4.58
20 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
035419 25 4.57
21 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025503 22 4.49
22 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 30 4.47
23 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
026002 27 4.46
24 Agáta TepláAgáta Teplá
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
026230 23 4.38
25 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
035220 34 4.34
26 Lenka MatulováLenka Matulová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
025223 21 4.34
27 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
035911 26 4.14
28 Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC BrnoJAC Brno
035417 18 4.13
29 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
036206 8 4.09
30 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
026112 1 4.05
31 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
025920 20 3.99
32 Lucie PopováLucie Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
026016 14 3.90
33 Tereza UherkováTereza Uherková
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
035420 9 3.89
34 Eliška LudmilováEliška Ludmilová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036009 10 3.88
35 Petra ČechováPetra Čechová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
036114 7 3.86
36 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035828 6 3.84
37 Eliška PavelcováEliška Pavelcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 11 3.83
38 Adéla DostálováAdéla Dostálová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
035213 12 3.74
39 Anežka HenzlováAnežka Henzlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
036218 13 3.74
40 Magdaléna LaštovkováMagdaléna Laštovková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
036109 16 3.34
Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
036212 3 DNS
Aneta VeseláAneta Veselá
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
035703 5 DNS
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
045323 36 DNS
Celkem 43 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.12.2017 - 11:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035206 16 13.69
2 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
026118 15 12.53
3 Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
035722 13 10.30
4 Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk
JAC BrnoJAC Brno
025624 14 10.17
5 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
036015 11 09.79
6 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
025720 10 09.64
7 Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC BrnoJAC Brno
025531 8 08.42
8 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
035924 9 08.27
9 Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
035101 1 08.16
10 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
025503 6 08.10
11 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
035213 7 07.69
12 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
036023 5 07.68
13 Karolína MičkalováKarolína Mičkalová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035124 2 07.33
14 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
036206 12 07.00
15 Tereza SojkováTereza Sojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
035513 3 06.75
16 Kamila BardoňováKamila Bardoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
036031 4 05.80
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.12.2017 - 10:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020219 16 13.87
2 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020114 15 13.01
3 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030527 10 12.48
4 Ladislav FiloLadislav Filo
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
021010 1 12.16
5 Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
021129 4 12.10
6= Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
031025 13 11.83
6= Aleš VotavaAleš Votava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030124 7 11.83
8 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
JAC BrnoJAC Brno
020807 14 11.20
9 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020717 9 11.12
10 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
030817 5 10.97
11 Adam ProkopAdam Prokop
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
020713 12 10.28
12 Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
030902 8 10.22
13 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
031008 11 09.92
14 Matěj SabelaMatěj Sabela
BYAC BrnoBYAC Brno
030611 6 09.84
15 Filip TrávníčekFilip Trávníček
BYAC BrnoBYAC Brno
031101 3 07.88
Pavel KřížekPavel Křížek
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
020606 2 DNS
Celkem 16 závodníků