výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běžecký pohár OK 10. závod

Frýdek Místek (4. - 4. 11. 2017)

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít CharvátVít Charvát 011114 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:17 17
2 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:20 15
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:14 17
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:18 15
3 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:26 13
4 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:29 12
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 031210 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:53 17
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš BundilTomáš Bundil 040000 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:04 17
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej GletOndřej Glet 050000 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:53 17
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:57 17
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:46 17
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:53 17
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:57 15
3 Karolína JuřákováKarolína Juřáková 035203 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:07 13
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Elen MelcrováElen Melcrová 045401 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:45 17
2 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 046221 TJ UničovTJ Uničov 2:49 15
3 Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:57 13
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema KlimentováEma Klimentová 055106 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:52 17
2 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 055427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:03 15
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 056211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:13 13
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav ŠímaVáclav Šíma 080000 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:05 17
2 Jakub LangerJakub Langer 080000 TJ UničovTJ Uničov 3:12 15
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 080000 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:13 13
4 Daniel DolníkDaniel Dolník 080000 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:14 12
5 Jiří ObšilJiří Obšil 080000 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:18 11
6 Martin RychteckýMartin Rychtecký 080128 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:58 10
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 090503 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:59 17
2 Šimon OnderkaŠimon Onderka 090000 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:02 15
3 Josef ČernockýJosef Černocký 090105 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:09 13
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik VereskovDominik Vereskov 060000 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:51 17
2 David KrovDavid Krov 060000 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:58 15
3 David KarolaDavid Karola 060000 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3:11 13
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal MotáňMichal Motáň 070000 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:54 17
2 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 070000 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:04 15
3 Dan NesvadbaDan Nesvadba 070000 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:07 13
4 Jiří RobenekJiří Robenek 070000 OlomoucOlomouc 3:50 12
5 Matouš DrahotuskýMatouš Drahotuský 070000 OlomoucOlomouc 4:00 11
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie MachalováJulie Machalová 080000 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:16 17
2 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 080000 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:24 15
3 Anežka KubalíkováAnežka Kubalíková 080000 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:40 13
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza JuráskováTereza Jurásková 090000 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:56 17
2 Anna OmachelováAnna Omachelová 090418 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:01 15
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 060000 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:57 17
2 Tereza JankůTereza Janků 060000 LitovelLitovel 3:15 15
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (so, 4.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora JanulíkováBarbora Janulíková 070000 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:06 17
2 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 075628 TJ UničovTJ Uničov 3:14 15
3 Natálie JuráskováNatálie Jurásková 070000 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4:02 13
Celkem 3 závodníků