7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku
České Budějovice (11. 11. 2017)50 m - Dorostenci
(so, 11.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik BouškaPatrik Bouška | 01 | TJ Chyšky,z.s. | 06.84 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
50 m - Žáci
(so, 11.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zbyněk ZemanZbyněk Zeman | 03 | SKOK J. Hradec, z.s. | 06.74 | |||||||||||||||
2 | Martin ZrnaMartin Zrna | 03 | SK Větřní | 06.82 | |||||||||||||||
3 | Matěj PfeferleMatěj Pfeferle | 02 | SK Větřní | 06.93 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BuchalTomáš Buchal | 02 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 07.09 | |||||||||||||||
5 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.17 | |||||||||||||||
6 | Matěj ŘádaMatěj Řáda | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 07.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
50 m - Ml. žáci
(so, 11.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 07.15 | |||||||||||||||
2= | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.44 | |||||||||||||||
2= | Ondřej DrnekOndřej Drnek | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.44 | |||||||||||||||
4 | Tomáš HavelkaTomáš Havelka | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 07.63 | |||||||||||||||
5 | Jan BoháčJan Boháč | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 07.80 | |||||||||||||||
6 | Jan SobotkaJan Sobotka | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.02 | |||||||||||||||
7 | Matěj NejedlýMatěj Nejedlý | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 09.32 | |||||||||||||||
8 | Adam PetrákAdam Petrák | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.33 | |||||||||||||||
9 | Pavel TomášekPavel Tomášek | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.87 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
50 m - Dorostenky
(so, 11.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SedlákováAdéla Sedláková | 01 | TJ BLATNÁ z.s. | 08.35 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
50 m - Žákyně
(so, 11.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.19 | |||||||||||||||
2 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.29 | |||||||||||||||
3 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.45 | |||||||||||||||
4 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.46 | |||||||||||||||
5 | Barbora HlasováBarbora Hlasová | 02 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 07.65 | |||||||||||||||
6 | Anna HyánkováAnna Hyánková | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 07.77 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
50 m - Ml. žákyně
(so, 11.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta LiškováMarkéta Lišková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 07.36 | |||||||||||||||
2 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.48 | |||||||||||||||
3 | Natálie JindrováNatálie Jindrová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.57 | |||||||||||||||
4 | Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 07.63 | |||||||||||||||
5 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.65 | |||||||||||||||
6 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.75 | |||||||||||||||
7 | Jana AdámkováJana Adámková | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 07.76 | |||||||||||||||
8 | Michaela PlešákováMichaela Plešáková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 07.85 | |||||||||||||||
9 | Kamila KlímováKamila Klímová | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.29 | |||||||||||||||
10 | Tereza ŠestákováTereza Šestáková | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.34 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-hoši
(so, 11.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 07.46 | |||||||||||||||
2 | Jakub BouškaJakub Bouška | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.51 | |||||||||||||||
3 | Marek KunaMarek Kuna | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 07.53 | |||||||||||||||
4 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.78 | |||||||||||||||
5 | Radovan KrejčíRadovan Krejčí | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.96 | |||||||||||||||
6 | Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.11 | |||||||||||||||
7 | Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.16 | |||||||||||||||
8 | Karel PincKarel Pinc | 08 | SK Větřní | 08.23 | |||||||||||||||
9 | Jan HoloubekJan Holoubek | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.24 | |||||||||||||||
10 | Filip ŠubarskýFilip Šubarský | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.25 | |||||||||||||||
11 | Martin ObornýMartin Oborný | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.29 | |||||||||||||||
12 | Jan ČermákJan Čermák | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.36 | |||||||||||||||
13 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.37 | |||||||||||||||
14 | Marek ŠuchaňMarek Šuchaň | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.41 | |||||||||||||||
15 | Benjamin JanákBenjamin Janák | 09 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.47 | |||||||||||||||
16 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.48 | |||||||||||||||
17 | Filip VetyškaFilip Vetyška | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.49 | |||||||||||||||
18 | Jan SujaJan Suja | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.50 | |||||||||||||||
19 | Jan KubákJan Kubák | 09 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.59 | |||||||||||||||
20 | Jiří MazalovskýJiří Mazalovský | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.72 | |||||||||||||||
21 | Patrik FoučekPatrik Fouček | 10 | Atletika Písek, z.s. | 09.10 | |||||||||||||||
22 | Tomáš SedlákTomáš Sedlák | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.13 | |||||||||||||||
23 | Daniel ŠuchaňDaniel Šuchaň | 11 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.30 | |||||||||||||||
24 | Václav VondrášekVáclav Vondrášek | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.38 | |||||||||||||||
25 | Daniel ŠirokýDaniel Široký | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 09.41 | |||||||||||||||
26 | Martin ŠímaMartin Šíma | 09 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 09.59 | |||||||||||||||
27 | Pavel DolejšíPavel Dolejší | 09 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.63 | |||||||||||||||
28= | Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský | 08 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 09.73 | |||||||||||||||
28= | Václav ZemanVáclav Zeman | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 09.73 | |||||||||||||||
30 | Matěj TomášekMatěj Tomášek | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.81 | |||||||||||||||
31 | Šimon HřebeckýŠimon Hřebecký | 08 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 09.91 | |||||||||||||||
32 | Robert PlešákRobert Plešák | 09 | Chotoviny | 10.21 | |||||||||||||||
33 | Jan LinduškaJan Linduška | 10 | ZŠ Nerudova České Budějovice | 10.64 | |||||||||||||||
34 | Václav VichraVáclav Vichra | 11 | SKOK J. Hradec, z.s. | 10.85 | |||||||||||||||
35 | Svatopluk KamišSvatopluk Kamiš | 11 | ZŠ Nerudova České Budějovice | 11.23 | |||||||||||||||
36 | Jakub ŠuchaňJakub Šuchaň | 13 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 16.37 | |||||||||||||||
Celkem 36 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-dívky
(so, 11.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.79 | |||||||||||||||
2 | Andrea ŠirokáAndrea Široká | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.01 | |||||||||||||||
3 | Barbora KubákováBarbora Kubáková | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.07 | |||||||||||||||
4 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 08.09 | |||||||||||||||
5 | Karolína MičkováKarolína Mičková | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.11 | |||||||||||||||
6 | Sofia VoldřichováSofia Voldřichová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.13 | |||||||||||||||
7 | Tereza ŘádováTereza Řádová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.17 | |||||||||||||||
8 | Ema AlbrechtováEma Albrechtová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.20 | |||||||||||||||
9 | Sára FoučkováSára Foučková | 06 | Atletika Písek, z.s. | 08.21 | |||||||||||||||
10 | Laura VoldřichováLaura Voldřichová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.27 | |||||||||||||||
11 | Adéla StruskováAdéla Strusková | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.44 | |||||||||||||||
12 | Daša KiselovaDaša Kiselova | 08 | ZŠ Nerudova České Budějovice | 08.52 | |||||||||||||||
13 | Valentýna MachartováValentýna Machartová | 10 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.56 | |||||||||||||||
14= | Jolana JanišováJolana Janišová | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.57 | |||||||||||||||
14= | Veronika TylováVeronika Tylová | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.57 | |||||||||||||||
16 | Veronika ŘepováVeronika Řepová | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.58 | |||||||||||||||
17 | Kristýna KozákováKristýna Kozáková | 10 | Atletika Písek, z.s. | 08.62 | |||||||||||||||
18 | Dominika ChládováDominika Chládová | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.77 | |||||||||||||||
19 | Karolína BouškováKarolína Boušková | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.79 | |||||||||||||||
20 | Sofie JanowiakováSofie Janowiaková | 09 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.81 | |||||||||||||||
21= | Nela MiňhováNela Miňhová | 08 | TJ Chyšky,z.s. | 09.04 | |||||||||||||||
21= | Veronika HejdováVeronika Hejdová | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 09.04 | |||||||||||||||
23 | Nikol RybákováNikol Rybáková | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.13 | |||||||||||||||
24 | Silvie FízikováSilvie Fíziková | 07 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 09.28 | |||||||||||||||
25 | Elena ŠeberováElena Šeberová | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.34 | |||||||||||||||
26 | Simona LomskáSimona Lomská | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.38 | |||||||||||||||
27 | Jindřiška JílkováJindřiška Jílková | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 09.50 | |||||||||||||||
28 | Karolina VoldřichováKarolina Voldřichová | 10 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.53 | |||||||||||||||
29= | Tereza VetyškováTereza Vetyšková | 11 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.64 | |||||||||||||||
29= | Karolína KaiserováKarolína Kaiserová | 08 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 09.64 | |||||||||||||||
31= | Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.66 | |||||||||||||||
31= | Tereza OsuskáTereza Osuská | 08 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 09.66 | |||||||||||||||
33 | Markéta MezerováMarkéta Mezerová | 09 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 09.80 | |||||||||||||||
34 | Nina VilhelmováNina Vilhelmová | 09 | TJ BLATNÁ z.s. | 09.82 | |||||||||||||||
35 | Edita BedliváEdita Bedlivá | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 10.13 | |||||||||||||||
36 | Anna KiselovaAnna Kiselova | 10 | ZŠ Nerudova České Budějovice | 10.44 | |||||||||||||||
37 | Claudia MarkováClaudia Marková | 11 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 10.49 | |||||||||||||||
38 | Karin JanowiakováKarin Janowiaková | 12 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 10.60 | |||||||||||||||
39 | Amálie Anna ZemanováAmálie Anna Zemanová | 11 | SKOK J. Hradec, z.s. | 10.75 | |||||||||||||||
40 | Zuzana PetrákováZuzana Petráková | 12 | Jindřichův Hradec | 11.00 | |||||||||||||||
41 | Ema HejpetrováEma Hejpetrová | 10 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 11.79 | |||||||||||||||
Celkem 41 závodníků |