výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Lounská vánoční laťka

Louny (17. 12. 2017)

Skok vysoký - Muži

(ne, 17.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lukáš HorákLukáš Horák
ASK LovosiceASK Lovosice
89 1.86
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(ne, 17.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 1.86
1 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 1.45
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 17.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.80
2 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 1.70
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 17.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1.70
2 Jan HrebíkJan Hrebík
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 1.60
3 Lukáš AulickýLukáš Aulický
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 1.55
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 17.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 1.40
2 Patrik HausnerPatrik Hausner
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 1.35
3 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 1.30
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 17.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 1.35
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová
ASK Elna PočeradyASK Elna Počerady
02 1.30
3 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1.30
4 Tereza TomanováTereza Tomanová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 1.30
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 17.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 1.50
2 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 1.47
3 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
05 1.41
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 1.30
5 Daniela HausnerováDaniela Hausnerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 1.10
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 17.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Josef NovákJosef Novák
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 1.25
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 1.15
3 Alexandr Sébast AntošAlexandr Sébast Antoš
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 1.00
4 Samuel KoubovskýSamuel Koubovský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 1.00
Štěpán HubkaŠtěpán Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 NM
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 17.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Marie NovákováMarie Nováková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 1.05
2 Natálie DundrováNatálie Dundrová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 1.00
Klára DundrováKlára Dundrová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 NM
Celkem 3 závodníků