výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek

Brno-Nový Lískovec (12. 1. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.41
2 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.81
3 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 TJ OslavanyTJ Oslavany 09.23
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.21
5 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.58
6 Adam FrankAdam Frank 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.15
7 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 10.24
8 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.52
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.43
2 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.85
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 TJ OslavanyTJ Oslavany 09.12
2 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.15
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 08.57
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.95
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 09.11
4 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 09.27
5 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 09.28
6 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 09.28
7 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.36
8 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.42
9 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.69
10 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 09.72
11 Julie KuncováJulie Kuncová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.78
12 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 09.97
13 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.00
14 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.02
15 Petra KutějováPetra Kutějová 06 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 10.07
16 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.08
17 Anna KavalcováAnna Kavalcová 06 ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská 10.11
18 Nikol VuováNikol Vuová 06 ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská 10.29
19 Amélie ŠimonováAmélie Šimonová 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.35
20 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 06 ASK BlanskoASK Blansko 10.83
21 Amálie RackováAmálie Racková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.51
Celkem 21 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 08.57
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 08.93
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.99
2 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 09.47
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.00
2 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.63
3 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.86
4 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.04
5 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.18
6 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.23
7 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.27
8 Kristián HonekKristián Honek 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.38
9 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 10.44
10 Martin TomášekMartin Tomášek 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 10.46
11 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.52
12 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.59
13 Štěpán KřehlíkŠtěpán Křehlík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.66
14 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 10.72
15 Matyáš HanusMatyáš Hanus 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.83
16 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 10.95
17 Jan BouzekJan Bouzek 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.13
18 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.13
19 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 11.13
20 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 08 ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská 11.19
21 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 11.23
MS Václav KreidlVáclav Kreidl 09 ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská 10.02
Celkem 22 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.89
2 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.27
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.73
2 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.94
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 09.50
2 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 09.42
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.56
4 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 09.56
5 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.73
6 Hannah ŠocováHannah Šocová 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 09.75
7 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 Orel ŽideniceOrel Židenice 09.80
8 Kateřina JanáčkováKateřina Janáčková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.81
9 Veronika KostihováVeronika Kostihová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 09.84
10 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.91
11 Nikola Seďová Nikola Seďová 07 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.92
12 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 10.18
13 Nikol JadrnáNikol Jadrná 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 10.32
14 Kristýna NěmcováKristýna Němcová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.35
15 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.47
16 Victoria BayerováVictoria Bayerová 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 10.56
17 Žaneta ZádrapováŽaneta Zádrapová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.62
18 Barbora JanovskáBarbora Janovská 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 10.72
19 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 10.73
20 Aneta TaušováAneta Taušová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 10.77
21 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 10.78
22 Ema StögerováEma Stögerová 07 ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská 11.21
23 Adéla PaldusováAdéla Paldusová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 11.23
24 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.29
25 Magdaléna HipšrováMagdaléna Hipšrová 08 Sokol ČebínSokol Čebín 11.29
26 Markéta KučerováMarkéta Kučerová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 11.29
27 Tereza ŠindelkováTereza Šindelková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.29
28 Šárka SkorkovskáŠárka Skorkovská 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.33
29 Laura PelikánováLaura Pelikánová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.44
30 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 08 ASK BlanskoASK Blansko 11.50
31 Karin RampulováKarin Rampulová 07 Sokol ČebínSokol Čebín 11.59
32 Anna SotolářováAnna Sotolářová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.91
Celkem 32 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 09.25
2 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 09.30
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.36
4 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 09.52
Celkem 2 závodníků

600 m - Ml. žáci

(pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:01.7
2 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2:02.3
3 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:08.6
4 Timothy BresserTimothy Bresser 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2:12.1
Celkem 4 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1:56.6
2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:56.9
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2:00.8
4 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:13.1
5 Petra KutějováPetra Kutějová 06 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 2:15.9
6 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:22.0
7 Anna KavalcováAnna Kavalcová 06 ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská 2:24.5
8 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:25.5
9 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2:25.7
10 Julie KuncováJulie Kuncová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:25.8
11 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:26.6
12 Amélie ŠimonováAmélie Šimonová 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:32.8
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

(pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:10.3
2 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:12.5
3 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:12.8
4 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:16.3
5 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:18.0
6 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2:18.7
7 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:19.6
8 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:21.7
9 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:23.3
10 Matyáš HanusMatyáš Hanus 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:23.4
11 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:23.9
12 Kristián HonekKristián Honek 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:25.3
13 Štěpán KřehlíkŠtěpán Křehlík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:27.2
14 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:31.9
15 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2:34.7
16 Gabriel SvobodaGabriel Svoboda 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:37.7
17 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 08 ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská 2:40.0
18 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2:41.9
MS Václav KreidlVáclav Kreidl 09 ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská 2:21.7
Celkem 19 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Žaneta ZádrapováŽaneta Zádrapová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:09.7
2 Kateřina JanáčkováKateřina Janáčková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:10.0
3 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2:12.5
4 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2:14.2
5 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:16.0
6 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 Orel ŽideniceOrel Židenice 2:17.2
7 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:22.7
8 Barbora CoufalováBarbora Coufalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:23.3
9 Nikola Seďová Nikola Seďová 07 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2:23.9
10 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2:25.3
11 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:25.6
12 Kristýna NěmcováKristýna Němcová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:27.3
13 Barbora JanovskáBarbora Janovská 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2:29.1
14 Anna SotolářováAnna Sotolářová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:29.5
15 Nikol JadrnáNikol Jadrná 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:30.5
16 Tereza ŠindelkováTereza Šindelková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:31.3
17 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:32.2
18 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2:32.9
19 Adéla PaldusováAdéla Paldusová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2:34.0
20 Victoria BayerováVictoria Bayerová 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:34.3
21 Ema StögerováEma Stögerová 07 ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská 2:35.0
22 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:35.4
23 Markéta KučerováMarkéta Kučerová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2:40.6
24 Magdaléna HipšrováMagdaléna Hipšrová 08 Sokol ČebínSokol Čebín 2:51.7
25 Karin RampulováKarin Rampulová 07 Sokol ČebínSokol Čebín 3:07.7
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.58
2 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
TJ OslavanyTJ Oslavany
05 4.16
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 4.12
4 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.79
5 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 3.71
6 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.31
7 Matěj KřivánekMatěj Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 3.19
8 Adam FrankAdam Frank
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
05 2.74
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Agáta AndělováAgáta Andělová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 4.34
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 4.26
3 Eliška KonečnáEliška Konečná
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
05 4.24
4 Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
06 3.90
5 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 3.74
6 Lucia JuríkováLucia Juríková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.73
7 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.71
8 Vendula TrojanováVendula Trojanová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 3.60
9 Anna KavalcováAnna Kavalcová
ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská
06 3.49
10 Veronika VackováVeronika Vacková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
06 3.46
11 Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.41
12 Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.35
13 Julie KuncováJulie Kuncová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.31
14 Amálie MáčkováAmálie Máčková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 3.27
15 Petra KutějováPetra Kutějová
TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou
06 3.26
16 Amélie ŠimonováAmélie Šimonová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 3.10
17 Amálie RackováAmálie Racková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.00
18 Martina ŠtefanováMartina Štefanová
ASK BlanskoASK Blansko
06 2.96
19 Nikol VuováNikol Vuová
ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská
06 2.81
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HorákTomáš Horák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 4.34
2 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 3.76
3 Štěpán ProksŠtěpán Proks
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.54
4 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3.43
5 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.33
6 Michal KunovskýMichal Kunovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.30
7 Šimon TajovskýŠimon Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.30
8 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 3.25
9 Filip ZatloukalFilip Zatloukal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3.23
10 Jan BouzekJan Bouzek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.19
11 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 3.19
12 Radek MalitsRadek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
08 3.18
13 Kristián HonekKristián Honek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.13
14 Tomáš AugustinTomáš Augustin
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
07 3.06
15 Matyáš HanusMatyáš Hanus
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.01
16 Kryštof PevnýKryštof Pevný
Orel VyškovOrel Vyškov
07 3.00
17 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská
08 2.94
18 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2.72
19 Matěj DujkaMatěj Dujka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2.71
20 Martin TomášekMartin Tomášek
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 2.55
21 Gabriel SvobodaGabriel Svoboda
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 2.48
22 Štěpán KřehlíkŠtěpán Křehlík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2.37
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(pá, 12.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stela TomanováStela Tomanová
Orel VyškovOrel Vyškov
07 3.90
2 Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.80
3 Hannah ŠocováHannah Šocová
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
08 3.77
4 Nikola Seďová Nikola Seďová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
07 3.60
5 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 3.59
6 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.57
7 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová
Orel ŽideniceOrel Židenice
07 3.49
8 Kristýna NěmcováKristýna Němcová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.29
9 Veronika KostihováVeronika Kostihová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 3.18
10 Aneta TaušováAneta Taušová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 3.18
11 Nikol JadrnáNikol Jadrná
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
08 3.14
12 Žaneta ZádrapováŽaneta Zádrapová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.09
13 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 3.07
14 Victoria BayerováVictoria Bayerová
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
07 3.00
15 Klára UrbánkováKlára Urbánková
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
08 2.94
16 Karolína KopečnáKarolína Kopečná
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 2.84
17 Tereza ŠindelkováTereza Šindelková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2.84
18 Kateřina JanáčkováKateřina Janáčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 2.81
19 Ema StögerováEma Stögerová
ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská
07 2.77
20 Magdaléna HipšrováMagdaléna Hipšrová
Sokol ČebínSokol Čebín
08 2.70
21 Markéta KučerováMarkéta Kučerová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 2.70
22 Monika TrojancováMonika Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 2.70
23 Karin RampulováKarin Rampulová
Sokol ČebínSokol Čebín
07 2.65
24 Petra DobešováPetra Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2.60
25 Laura PelikánováLaura Pelikánová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2.58
26 Adéla PaldusováAdéla Paldusová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 2.42
27 Šárka SkorkovskáŠárka Skorkovská
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2.42
28 Anna SotolářováAnna Sotolářová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 2.41
29 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová
ASK BlanskoASK Blansko
08 2.18
30 Barbora TopinkováBarbora Topinková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 2.02
Celkem 30 závodníků