výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava (21. 1. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 07.42
2 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 030502 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.51
3 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.52
4 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.58
Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.58
6 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.79
7 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.00
Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.72
2 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.73
3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.75
4 Ondřej StaśOndřej Staś 030326 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.78
5 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 07.82
6 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.97
7 Jakub KopečekJakub Kopeček 031105 BYAC BrnoBYAC Brno 08.46
8 Matyáš MachMatyáš Mach 030530 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČermákMarek Čermák 030407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.77
2 Jakub HartmannJakub Hartmann 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.79
3 Viliam HromekViliam Hromek 030522 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 07.85
4 Pavel PeksaPavel Peksa 040901 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 07.95
5 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.96
6 Petr BachanPetr Bachan 030401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.97
Alexandr DutkaAlexandr Dutka 040316 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Martin SkotákMartin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš LisákTomáš Lisák 030830 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.06
2 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 040410 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.12
Jiří ZedníkJiří Zedník 031222 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.12
4 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 040515 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.19
5 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.21
6 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.33
7 Lukáš VajdaLukáš Vajda 040829 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.41
Filip MaňásekFilip Maňásek 040123 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SkalskiLukáš Skalski 030718 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.25
2 Adam HoušťavaAdam Houšťava 030606 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.29
3 Vít ZdražilVít Zdražil 030417 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.35
4 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 040723 Orel VyškovOrel Vyškov 08.45
5 Max BeranMax Beran 041030 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.51
6 Tomáš KlementTomáš Klement 030108 BYAC BrnoBYAC Brno 08.57
7 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.72
Petr BártekPetr Bártek 040423 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 040809 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.24
2 Václav DanišVáclav Daniš 040727 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 08.38
3 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.51
4 František SzkatulaFrantišek Szkatula 040224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.51
5 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 08.52
6 Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.86
7 Adam HustýAdam Hustý 040526 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.99
8 Adam KubálekAdam Kubálek 040828 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ViznerMartin Vizner 040612 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.51
2 Adam HrčekAdam Hrček 041005 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.79
3 Ladislav DrongLadislav Drong 040420 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.87
4 Daniel VranaDaniel Vrana 040304 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09.04
5 Matěj SabelaMatěj Sabela 030611 BYAC BrnoBYAC Brno 09.14
6 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.14
7 Ondřej BudařOndřej Budař 041018 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.42
8 Vít ChovanecVít Chovanec 041123 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.13
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boris KácalBoris Kácal 030314 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.98
2 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 030307 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.27
3 Tomáš NázlerTomáš Názler 040715 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.55
4 Petr LiškaPetr Liška 040629 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.29
5 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.57
6 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták 040825 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.62
7 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 040504 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 9 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KlozíkAleš Klozík 030527 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.49
2 Matěj RuferMatěj Rufer 040924 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.53
3 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.89
4 Alexandr LiškaAlexandr Liška 040405 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.43
5 Aleš VotavaAleš Votava 030124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.56
6 Jakub KludkaJakub Kludka 040913 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.03
Jan KadalaJan Kadala 040404 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.47
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 07.47
3 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 030502 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.54
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.62
5 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.66
6 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.73
7 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.83
8 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.84
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MatyskaMarek Matyska 050210 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.04
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.63
3 Aleš KarolAleš Karol 050417 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.64
4 Vít HolíkVít Holík 060505 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.65
5 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.78
6 Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.93
7 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 061023 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.96
8 Jan PobořilJan Pobořil 050524 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.72
2 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.81
3 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 050324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.95
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 050820 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 08.97
Boleslav KočíBoleslav Kočí 060105 BYAC BrnoBYAC Brno 08.97
6 Jiří SedláčekJiří Sedláček 060815 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.01
7 Filip KlimentFilip Kliment 051005 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.59
8 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 061108 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.63
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael RamseyMichael Ramsey 050530 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.71
2 Dominik HeczkoDominik Heczko 050901 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.99
David HastíkDavid Hastík 060904 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.99
4 Matouš AdámekMatouš Adámek 050413 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.14
5 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.22
6 Tomáš DavidTomáš David 060919 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.31
7 Ondřej BeránekOndřej Beránek 060218 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.39
8 Jindřich PolákJindřich Polák 060307 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 050523 TJ OslavanyTJ Oslavany 09.00
2 Matyáš LojekMatyáš Lojek 061120 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.19
3 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.28
4 Filip KozubíkFilip Kozubík 061001 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.57
5 Václav PořízkaVáclav Pořízka 060609 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.76
6 Michal TrobmikMichal Trobmik 051022 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.80
7 Jakub ŠimčíkJakub Šimčík 060819 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10.65
Jindřich BardoňJindřich Bardoň 060530 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel PungeSamuel Punge 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.02
2 Prokop ŠvancerProkop Švancer 050429 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.04
3 Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.10
4 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 060510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.23
5 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.45
6 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.61
7 Štěpán MarekŠtěpán Marek 061116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.83
8 Jakub FojtíkJakub Fojtík 060324 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.34
2 Jakub SadílekJakub Sadílek 050320 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.42
3 Matěj PěčekMatěj Pěček 060507 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.65
4 Adam ČurajAdam Čuraj 050916 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.75
5 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 050414 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.90
Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.90
7 Hynek JankůHynek Janků 061014 Orel VyškovOrel Vyškov 09.97
8 Šimon VeselýŠimon Veselý 060410 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LangerMartin Langer 050718 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.20
2 David FolwarcznyDavid Folwarczny 061026 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.40
3 Ondřej DrongOndřej Drong 050927 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.61
4 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 051205 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.81
5 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 051109 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.32
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák 060619 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.35
7 Jan ŽurovecJan Žurovec 060728 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.37
Jakub BitterJakub Bitter 051105 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis PyšDenis Pyš 050809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.22
2 Marek BieligMarek Bielig 050509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.46
3 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 060511 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.70
4 Tadeáš TomekTadeáš Tomek 061021 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.72
5 Jakub TobolaJakub Tobola 050303 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.49
6 Matěj KvasňákMatěj Kvasňák 060505 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.53
Filip ŽurekFilip Žurek 060206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 060608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.92
2 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 050527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.97
3 Jan VitásekJan Vitásek 061010 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 09.22
4 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 060904 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.46
5 Matěj MooreMatěj Moore 050308 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.53
6 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.69
7 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 060322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.95
8 Petr KadlecPetr Kadlec 060422 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 060110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.71
2 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 060113 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.22
3 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 060729 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.31
4 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 051004 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.33
5 Pavel EbrPavel Ebr 060715 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.43
6 Prokop ŘíhaProkop Říha 060101 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.94
7 Martin KubátMartin Kubát 050629 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.55
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MatyskaMarek Matyska 050210 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 07.96
2 Vít HolíkVít Holík 060505 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.51
3 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.57
4 Aleš KarolAleš Karol 050417 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.63
5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 060110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.63
6 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.65
7 Michael RamseyMichael Ramsey 050530 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.66
8 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.88
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 030603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.90
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 030123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.17
Anna CagašováAnna Cagašová 040505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.17
4 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 040127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.18
5 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 041011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.20
6 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 030527 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.22
7 Karolína MitanováKarolína Mitanová 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.25
8 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 030821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.29
Poznámky:
Postup u závodnic se shodným časem určen losem.
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 030523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08.12
2 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.22
3 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 PolandPoland 08.27
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 040901 JAC BrnoJAC Brno 08.36
5 Adéla TepláAdéla Teplá 041119 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.37
6 Anna KolářováAnna Kolářová 030124 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.43
7 Dominika SalčákováDominika Salčáková 040630 JAC BrnoJAC Brno 08.61
8 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 040428 JAC BrnoJAC Brno 08.62
Poznámky:
Postup u závodnic se shodným časem určen losem.
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 030919 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.43
2 Lucie PiskováLucie Pisková 030617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.46
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 040702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.48
4 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 030606 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.48
5 Elen VlčkováElen Vlčková 040102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.50
6 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 040623 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.52
7 Tereza ŠiškováTereza Šišková 030819 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.77
8 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 030622 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PoláškováJana Polášková 040126 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.20
2 Zina PindorováZina Pindorová 040223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.43
3 Karolína VlkováKarolína Vlková 031026 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.44
4 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 041104 JAC BrnoJAC Brno 08.60
5 Agáta SeberováAgáta Seberová 030306 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 08.61
6 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.69
7 Amálie MynářováAmálie Mynářová 030814 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.74
8 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 031121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 08.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 040623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.29
2 Sabina JeličováSabina Jeličová 030605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.33
3 Anna GlučováAnna Glučová 030504 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 08.56
4 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 041125 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.61
5 Daniela DutkováDaniela Dutková 040124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.64
6 Veronika JavorkováVeronika Javorková 030615 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.68
7 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 040820 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela GoišováNela Goišová 030911 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.65
2 Anežka BojkováAnežka Bojková 040204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.70
3 Sára FojtíkováSára Fojtíková 040324 JAC BrnoJAC Brno 08.75
4 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 040419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.90
5 Ema FridrichováEma Fridrichová 040514 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.03
6 Tereza HanákováTereza Hanáková 040123 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.35
7 Petra VaverkováPetra Vaverková 040306 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 030917 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.61
2 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 031031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.67
3 Linda ČernoškováLinda Černošková 040229 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.77
4 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.81
5 Stela HolasováStela Holasová 040728 JAC BrnoJAC Brno 08.83
6 Marta KlobáskováMarta Klobásková 030417 JAC BrnoJAC Brno 08.85
7 Michaela BurianováMichaela Burianová 030220 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.87
8 Ema JanůEma Janů 041031 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 040226 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.67
2 Nina PetrováNina Petrová 041209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.81
3 Vendula MatějkováVendula Matějková 040521 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.89
4 Julie HendrychováJulie Hendrychová 040820 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.99
5 Nela ČervinkováNela Červinková 030727 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.17
6 Veronika RusínováVeronika Rusínová 040509 JAC BrnoJAC Brno 09.65
7 Aneta MotykováAneta Motyková 051205 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 9 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KleiblováHana Kleiblová 031023 AK KroměřížAK Kroměříž 08.93
2 Jolana HašováJolana Hašová 041115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.97
3 Johana BierskáJohana Bierská 030912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09.03
4 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 030514 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.07
5 Nikola VálkováNikola Válková 041103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.08
6 Natálie NovákováNatálie Nováková 040914 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.10
7 Nela SovováNela Sovová 040925 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára RusmanováKlára Rusmanová 040810 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.89
2 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 041231 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.00
3 Ivana MáchováIvana Máchová 030913 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.13
4 Viktorie BlažkováViktorie Blažková 040104 JAC BrnoJAC Brno 09.15
5 Kristýna JežkováKristýna Ježková 041125 JAC BrnoJAC Brno 09.22
6 Michaela BláhováMichaela Bláhová 041102 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 09.29
7 Anna ŠuhadováAnna Šuhadová 030225 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 11 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 040824 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.25
2 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 040115 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.32
3 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 040426 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.46
4 Sabina VolkováSabina Volková 041022 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.49
5 Lucie KrejčíLucie Krejčí 040930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.50
6 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 040907 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.67
7 Michaela LhotskáMichaela Lhotská 031029 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.03
Kamila BardoňováKamila Bardoňová 031031 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela DostálováMichaela Dostálová 030220 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.98
2 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová 040823 JAC BrnoJAC Brno 09.15
3 Martina ŠroubkováMartina Šroubková 040911 JAC BrnoJAC Brno 09.17
4 Nikol KarasováNikol Karasová 041007 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.24
5 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 041216 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.32
6 Aneta BřezíkováAneta Březíková 040428 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.37
7 Magdaléna LaštovkováMagdaléna Laštovková 031109 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 13 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra JančarováPetra Jančarová 030831 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.81
2 Hana PetříčkováHana Petříčková 030323 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.08
3 Klára TurkováKlára Turková 030601 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.43
4 Anežka HenzlováAnežka Henzlová 031218 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.59
5 Tereza VrátnáTereza Vrátná 030331 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.60
6 Tereza RačanskáTereza Račanská 040320 Orel VyškovOrel Vyškov 09.77
7 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 040915 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.80
8 Eliška BuroňováEliška Buroňová 040922 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 14 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela VíchováMichaela Víchová 031118 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.67
2 Ema LangerováEma Langerová 030703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.72
3 Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 040823 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.20
4 Simona PindurováSimona Pindurová 030520 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.21
5 Lucie TesařováLucie Tesařová 030803 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.30
6 Karolína JuřákováKarolína Juřáková 030203 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.43
7 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 041102 AK KroměřížAK Kroměříž 10.23
Amálie BartákováAmálie Bartáková 041206 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 030603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.85
2 Anna CagašováAnna Cagašová 040505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.07
3 Eliška CzeschováEliška Czeschová 030523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08.08
4 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 040127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.13
5 Jana PoláškováJana Polášková 040126 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.20
6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 030123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.20
7 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.23
Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 041011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 050124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.22
2 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.34
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 08.45
4 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 050510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.51
5 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 051029 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.54
6 Luisa KlementováLuisa Klementová 060106 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 09.14
7 Tereza KovalskáTereza Kovalská 060510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.15
Elena LaitochováElena Laitochová 050819 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 050731 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.92
2 Michaela SochováMichaela Sochová 050419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.94
3 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 050303 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.04
4 Eliška NeužilováEliška Neužilová 060603 JAC BrnoJAC Brno 09.18
5 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 060704 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.22
6 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 050825 JAC BrnoJAC Brno 09.26
7 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 061023 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.85
Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 050923 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 050410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.32
2 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 060906 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.12
3 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.43
Gabriela TobolováGabriela Tobolová 060713 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.43
5 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 050518 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.48
6 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 050923 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.51
7 Kateřina SkýpalováKateřina Skýpalová 060427 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.82
8 Klára MičaníkováKlára Mičaníková 050804 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.99
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 050603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.52
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 050917 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.74
3 Anna StrnadelAnna Strnadel 050223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.90
4 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.97
5 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 050613 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.13
6 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 09.28
7 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 060930 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09.36
Amálie RománkováAmálie Románková 050916 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 061029 ASK BlanskoASK Blansko 09.12
2 Veronika VackováVeronika Vacková 060721 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 09.16
3 Iva RigouletováIva Rigouletová 051223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.42
4 Kristýna MagerováKristýna Magerová 060419 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.77
5 Anna ŽižkováAnna Žižková 060325 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.93
6 Nikol VuováNikol Vuová 060420 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.49
7 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 060608 ASK BlanskoASK Blansko 10.91
Veronika VaškováVeronika Vašková 050602 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Crystal Serafim SallCrystal Serafim Sall 050809 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.35
2 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 050607 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.85
3 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 050317 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.90
4 Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková 060127 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.02
5 Franziska SchmidFranziska Schmid 051001 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.03
6 Kristýna VeseláKristýna Veselá 061221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.15
7 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 061014 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 11.10
8 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 050106 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 050701 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.84
2 Natálie ZychováNatálie Zychová 050324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.03
3 Bára TicháBára Tichá 050124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.75
4 Nela TeslováNela Teslová 060317 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.90
5 Marie ŠuškováMarie Šušková 050416 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.11
6 Sára VavrušováSára Vavrušová 060322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.95
7 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.98
Nikol ZagyiNikol Zagyi 051004 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena BryšováHelena Bryšová 050612 JAC BrnoJAC Brno 09.02
2 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 050518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.16
3 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 060209 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.18
4 Lucia JuríkováLucia Juríková 060915 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.20
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 060120 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.23
6 Kristýna GracováKristýna Gracová 060124 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.79
7 Lucie FolknerováLucie Folknerová 050807 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.94
8 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková 060616 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 10.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 050702 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.00
2 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 060210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.13
3 Nelly HerdegenováNelly Herdegenová 051018 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.73
4 Leona JandákováLeona Jandáková 061128 ASK BlanskoASK Blansko 09.95
5 Anna KavalcováAnna Kavalcová 060523 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.06
6 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 060614 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.47
Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 060518 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Natálie JedličkováNatálie Jedličková 060815 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 050202 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.91
2 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 050601 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.17
3 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 050130 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.51
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 060829 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09.53
5 Aneta PátkováAneta Pátková 051101 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.71
6 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 050610 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.72
7 Marie LörinczováMarie Lörinczová 050508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.99
8 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 050826 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie KrestováSofie Krestová 050117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.50
2 Natálie PutováNatálie Putová 050225 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.52
3 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 060731 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.67
4 Sofie KrchováSofie Krchová 060530 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.90
Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 061023 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 09.90
6 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 060511 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.97
7 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 061101 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.02
8 Adéla PopováAdéla Popová 060813 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KočvarováTereza Kočvarová 051221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.13
2 Hana KlanicováHana Klanicová 050711 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.23
3 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 050106 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.34
4 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 050729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.93
5 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.48
6 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 040529 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.49
7 Tereza BromováTereza Bromová 061020 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.89
8 Nikol KotlářováNikol Kotlářová 060925 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.41
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 051220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.73
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 08.99
4 Michaela KluzováMichaela Kluzová 050228 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.21
5 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 061121 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.72
6 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 060924 ASK BlanskoASK Blansko 10.12
7 Veronika BelásováVeronika Belásová 060204 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.63
8 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 051209 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh 14 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea ErmisováLea Ermisová 060513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.18
2 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 060228 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.35
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 061105 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.38
4 Ema FinsterlováEma Finsterlová 051204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.50
5 Agáta HomolkováAgáta Homolková 061204 ASK BlanskoASK Blansko 09.67
6 Nikola BobokováNikola Boboková 051125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.71
7 Eliška AdámkováEliška Adámková 051127 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.93
8 Karolína HorákováKarolína Horáková 051223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 15 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 060530 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.01
2 Kristýna MatějováKristýna Matějová 050510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.37
3 Eliška MučkováEliška Mučková 050313 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.49
4 Michaela MolkováMichaela Molková 060714 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.68
5 Vanda KřížkováVanda Křížková 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.70
6 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 050903 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.83
7 Andrea MalinkováAndrea Malinková 060610 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.32
8 Natálie MóryováNatálie Móryová 061229 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 16 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika PráškováErika Prášková 050517 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.34
2 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 060108 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.48
3 Barbora OndováBarbora Ondová 050918 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.76
4 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 050710 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.24
5 Nela KožuchováNela Kožuchová 060731 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.32
6 Adéla PupákováAdéla Pupáková 060823 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.61
7 Michaela KřenováMichaela Křenová 050525 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.82
Pavlína FrankováPavlína Franková 050917 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 050124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.18
2 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.26
3 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 050410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.28
4 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.39
5 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 050205 ASK BlanskoASK Blansko 08.43
6 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 051029 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.44
7 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 050510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.59
8 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 050603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.62
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 030301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17.71
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 17.72
3 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.03
4 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 18.93
5 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 18.98
6 Pavel PeksaPavel Peksa 040901 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 19.10
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 18.35
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.68
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18.80
4 Radim MlečkaRadim Mlečka 031008 BYAC BrnoBYAC Brno 18.95
Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.91
2 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 18.24
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18.25
4 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 18.57
5 Jakub HartmannJakub Hartmann 030322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.72
6 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 19.12
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 030502 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.44
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.53
3 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 18.72
4 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18.75
5 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.82
6 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18.88
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matias ŠpičákMatias Špičák 031221 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 19.29
2 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.83
3 Jan ČertekJan Čertek 030917 BYAC BrnoBYAC Brno 20.48
Ladislav DrongLadislav Drong 040420 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Lukáš SkalskiLukáš Skalski 030718 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Viliam HromekViliam Hromek 030522 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 19.54
2 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 20.01
3 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 20.41
4 Tomáš KlementTomáš Klement 030108 BYAC BrnoBYAC Brno 20.43
5 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 040723 Orel VyškovOrel Vyškov 21.28
6 Matěj SchneiderMatěj Schneider 040810 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 22.50
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 040410 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 19.37
2 Jiří ZedníkJiří Zedník 031222 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.52
3 Max BeranMax Beran 041030 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.20
4 Vít ZdražilVít Zdražil 030417 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 20.50
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 040829 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 20.50
6 Matyáš MachMatyáš Mach 030530 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 20.77
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 040515 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 20.12
2 Filip MaňásekFilip Maňásek 040123 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 20.19
3 Jakub MaršálekJakub Maršálek 040116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 21.21
4 Tomáš BundilTomáš Bundil 040105 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 22.65
5 Daniel VranaDaniel Vrana 040304 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 22.74
6 Adam KubálekAdam Kubálek 040828 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 22.90
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HoušťavaAdam Houšťava 030606 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 20.40
2 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.31
3 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.27
4 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 23.07
5 Ondřej BudařOndřej Budař 041018 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 23.87
6 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták 040825 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.88
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DokoupilAdam Dokoupil 030429 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18.78
2 Marek ČermákMarek Čermák 030407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 19.22
3 Martin SolnýMartin Solný 031004 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.37
4 Vít ChovanecVít Chovanec 041123 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 24.93
Filip MarkovičFilip Markovič 030815 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boris KácalBoris Kácal 030314 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 19.04
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 040809 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 19.76
3 František SzkatulaFrantišek Szkatula 040224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.77
4 Tomáš NázlerTomáš Názler 040715 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20.94
5 Jakub KošťálJakub Košťál 030704 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 21.71
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 20.39
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 21.35
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 060303 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 21.37
4 Tadeáš KristinTadeáš Kristin 060614 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 21.63
5 David NevařilDavid Nevařil 050830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 21.63
6 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.57
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KarolAleš Karol 050417 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 21.68
2 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 050816 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 21.83
3 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 050324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.33
4 Daniel ChytilDaniel Chytil 050623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.41
5 Filip KlimentFilip Kliment 051005 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 23.65
6 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 061108 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 24.23
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MatyskaMarek Matyska 050210 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 19.54
2 Matyáš LojekMatyáš Lojek 061120 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 23.84
3 Václav PořízkaVáclav Pořízka 060609 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 24.10
4 Hynek JankůHynek Janků 061014 Orel VyškovOrel Vyškov 25.03
5 Jindřich PolákJindřich Polák 060307 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 25.42
Tomáš DavidTomáš David 060919 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 21.59
2 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 23.10
3 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 060714 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 23.49
4 Ondřej BeránekOndřej Beránek 060218 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 24.35
5 Ondřej DrongOndřej Drong 050927 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24.53
6 Jan ŽurovecJan Žurovec 060728 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 29.90
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 061023 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.03
2 Šimon LánskýŠimon Lánský 060204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.58
3 Dominik VereskovDominik Vereskov 060528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 23.37
4 Denis PyšDenis Pyš 050809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 23.40
5 Denis NykšDenis Nykš 050611 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24.22
6 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 050414 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 25.04
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VíchaOndřej Vícha 050331 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.03
2 Matyáš FilipMatyáš Filip 060103 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 25.39
Matěj KvasňákMatěj Kvasňák 060505 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Filip ŽurekFilip Žurek 060206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.67
2 Filip KozubíkFilip Kozubík 061001 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.84
3 Martin KubátMartin Kubát 050629 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 26.24
4 Jan KhýrJan Khýr 050330 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 27.17
Oliver GrzychOliver Grzych 050727 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 050815 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 22.75
2 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 051008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 24.05
3 Pavel EbrPavel Ebr 060715 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25.24
4 Štěpán SmetanaŠtěpán Smetana 060615 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 25.84
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 060619 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 29.49
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22.53
2 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 061211 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24.17
3 Šimon SpurnýŠimon Spurný 060123 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 24.80
4 Petr KadlecPetr Kadlec 060422 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 26.34
5 Dušan ŽiakDušan Žiak 060723 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 30.10
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 041011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 19.29
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 030603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.45
3 Eliška CzeschováEliška Czeschová 030523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 19.78
4 Adéla TepláAdéla Teplá 041119 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 19.86
5 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 PolandPoland 20.00
6 Tereza ŠiškováTereza Šišková 030819 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.81
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 040505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19.22
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 031008 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 19.24
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 030527 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 19.65
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 040901 JAC BrnoJAC Brno 20.07
5 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 030606 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 20.22
6 Sára NavrátilováSára Navrátilová 040716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 20.23
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena UrbáškováElena Urbášková 031107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 19.67
2 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19.84
3 Dominika FialováDominika Fialová 041220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19.89
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 030821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.00
5 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 030123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20.10
6 Veronika ŠímováVeronika Šímová 041202 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21.10
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KolářováAnna Kolářová 030124 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.06
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 040127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.10
3 Hana BorováHana Borová 040516 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 20.38
4 Vanda BrunováVanda Brunová 030626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.43
5 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 040623 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 21.21
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 040623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 030919 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 20.57
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 030516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 20.68
3 Klára DobešováKlára Dobešová 040524 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 20.73
4 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 040702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 20.78
5 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 030622 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 22.61
Karolína VlkováKarolína Vlková 031026 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna GlučováAnna Glučová 030504 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 20.82
2 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 030917 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 20.84
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 030213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 20.85
4 Daniela DutkováDaniela Dutková 040124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.95
5 Kateřina SolichováKateřina Solichová 050131 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 20.96
6 Vendula KociánováVendula Kociánová 040728 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 21.76
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina JeličováSabina Jeličová 030605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 20.49
2 Martina DvořákováMartina Dvořáková 030511 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 20.81
3 Elen VlčkováElen Vlčková 040102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.11
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 030101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 21.38
5 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 030407 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 21.61
6 Eva KovaříkováEva Kovaříková 040621 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.75
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 031031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.91
2 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 041104 JAC BrnoJAC Brno 21.22
3 Jana PolákováJana Poláková 030419 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 21.34
4 Nela GoišováNela Goišová 030911 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 21.38
5 Linda ČernoškováLinda Černošková 040229 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.75
6 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 040419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.00
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta SeberováAgáta Seberová 030306 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 21.20
2 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 041009 ASK BlanskoASK Blansko 21.69
3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 031024 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 21.88
4 Nela ČervinkováNela Červinková 030727 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 21.97
5 Michaela BláhováMichaela Bláhová 041102 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 22.62
6 Tereza HanákováTereza Hanáková 040123 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 22.90
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČervenáMichaela Červená 030825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21.02
2 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 040421 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.17
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.23
4 Johana BierskáJohana Bierská 030912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 22.36
5 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 040603 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.43
6 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 040918 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.77
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 040226 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 21.48
2 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 040415 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 21.66
3 Sára FojtíkováSára Fojtíková 040324 JAC BrnoJAC Brno 22.21
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 040914 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 22.46
5 Michaela DostálováMichaela Dostálová 030220 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 22.57
6 Ema JanůEma Janů 041031 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 23.44
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára RusmanováKlára Rusmanová 040810 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 22.08
2 Nikola VálkováNikola Válková 041103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.12
3 Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková 040526 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 22.73
4 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 040824 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.98
5 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 040720 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 23.19
6 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 041018 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.12
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ToováKlára Toová 041118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19.94
2 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 041104 JAC BrnoJAC Brno 21.42
3 Iveta TrojancováIveta Trojancová 030116 Orel VyškovOrel Vyškov 21.55
4 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 031218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.07
5 Nela SovováNela Sovová 040925 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.44
6 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 040820 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 23.79
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ČmielováJohana Čmielová 041125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.31
2 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková 031124 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 22.12
3 Zuzana FrancováZuzana Francová 040716 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 22.67
4 Vendula MatějkováVendula Matějková 040521 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.72
5 Nikol KarasováNikol Karasová 041007 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 23.61
Kamila BardoňováKamila Bardoňová 031031 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KláskováLucie Klásková 040727 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.71
2 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová 040823 JAC BrnoJAC Brno 23.53
3 Lucie KrejčíLucie Krejčí 040930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.77
4 Martina ŠroubkováMartina Šroubková 040911 JAC BrnoJAC Brno 23.84
5 Tereza RačanskáTereza Račanská 040320 Orel VyškovOrel Vyškov 24.95
Michaela LhotskáMichaela Lhotská 031029 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema LangerováEma Langerová 030703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.45
2 Tereza VálkováTereza Válková 040709 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 22.39
3 Zuzana PazourkováZuzana Pazourková 030317 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 22.84
4 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 030722 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 23.33
5 Sabina VolkováSabina Volková 041022 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.81
6 Tereza VrátnáTereza Vrátná 030331 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 24.64
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 040820 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 21.76
2 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 040424 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.34
3 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 040217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.70
4 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 041007 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 22.85
5 Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 040823 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 23.31
6 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 040915 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 23.84
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 030728 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20.48
2 Martina GalburováMartina Galburová 031202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.06
3 Klára KazimírskáKlára Kazimírská 030512 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.51
Elena PiprekováElena Pipreková 030808 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... DNS
Karolína JuřákováKarolína Juřáková 030203 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.05
2 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 051029 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 20.67
3 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 050510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 21.01
4 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 050313 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 21.44
5 Silvie BeňováSilvie Beňová 050401 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 22.53
6 Amálie RománkováAmálie Románková 050916 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 23.59
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 050124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.15
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 050603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.82
3 Tereza MyškováTereza Myšková 050125 JAC BrnoJAC Brno 21.55
4 Alice DrozdováAlice Drozdová 050203 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 21.69
5 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 061006 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 22.46
6 Luisa KlementováLuisa Klementová 060106 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 23.28
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 050919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 21.52
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 051005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 21.68
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.88
4 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 060704 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 23.17
5 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 050826 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.62
Gabriela BegováGabriela Begová 050419 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 051211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21.99
2 Karolína SynkováKarolína Synková 050328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.15
3 Julie VálkováJulie Válková 050425 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.29
4 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 050601 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.32
5 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 051102 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 23.52
Anna StrnadelAnna Strnadel 050223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 050202 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 21.72
2 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 050923 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 21.81
3 Michaela DrábkováMichaela Drábková 050124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 22.70
4 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 060210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 22.86
5 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 061226 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 24.11
Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 051209 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KovalskáTereza Kovalská 060510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.64
2 Veronika VaškováVeronika Vašková 050602 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 22.92
3 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 23.22
4 Anna VýmolováAnna Výmolová 051028 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23.38
5 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 050825 JAC BrnoJAC Brno 23.68
6 Lucie FolknerováLucie Folknerová 050807 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 25.03
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NeužilováEliška Neužilová 060603 JAC BrnoJAC Brno 22.80
2 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 050106 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.84
3 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 060209 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.92
4 Barbora KáňováBarbora Káňová 060120 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.94
5 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 061023 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 25.11
6 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 061023 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 25.30
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nelly HerdegenováNelly Herdegenová 051018 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24.09
2 Michaela MolkováMichaela Molková 060714 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.23
3 Lilla LojkováLilla Lojková 050313 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 25.08
4 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 060614 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 26.74
5 Veronika BelásováVeronika Belásová 060204 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 27.13
6 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková 060616 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 29.35
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 050518 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 23.32
2 Magdaléna MichálkováMagdaléna Michálková 050811 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 23.53
3 Sofie KrestováSofie Krestová 050117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.62
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 060713 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24.69
5 Aneta PátkováAneta Pátková 051101 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 25.41
Klára ChmelařováKlára Chmelařová 050731 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 24.08
2 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 050607 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 24.32
3 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 050117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 24.89
4 Barbora SasínováBarbora Sasínová 050412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 25.14
5 Kateřina SkýpalováKateřina Skýpalová 060427 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 25.32
6 Julie TylováJulie Tylová 061031 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 25.73
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 050731 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 22.32
2 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 050317 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 24.61
3 Kristýna VeseláKristýna Veselá 061221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 25.53
4 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 061029 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 25.71
5 Adéla PopováAdéla Popová 060813 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 26.48
6 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 061014 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 29.59
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 060530 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.07
2 Lea ErmisováLea Ermisová 060513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.67
3 Kristýna MagerováKristýna Magerová 060419 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.15
4 Nikola BobokováNikola Boboková 051125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24.64
5 Klára MičaníkováKlára Mičaníková 050804 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 25.15
6 Andrea MalinkováAndrea Malinková 060610 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 26.93
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 060511 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24.20
2 Iva RigouletováIva Rigouletová 051223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24.71
3 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 050330 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.99
4 Sára VavrušováSára Vavrušová 060322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 26.71
Sára FilípkováSára Filípková 060107 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNS
Adéla PupákováAdéla Pupáková 060823 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 050410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 20.55
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 061105 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.93
3 Kristýna KlímkováKristýna Klímková 061207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 25.67
4 Nela KožuchováNela Kožuchová 060731 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 27.01
5 Michaela KřenováMichaela Křenová 050525 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 28.50
6 Nikol ZagyiNikol Zagyi 051004 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 28.86
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 051121 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 21.95
2 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 051202 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.62
3 Erika PráškováErika Prášková 050517 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 23.73
4 Michaela VávrováMichaela Vávrová 060106 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24.11
5 Eliška MučkováEliška Mučková 050313 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24.12
6 Bára TicháBára Tichá 050124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 25.41
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena LaitochováElena Laitochová 050819 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 22.04
2 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 051011 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 22.46
3 Ema FinsterlováEma Finsterlová 051204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.56
4 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 060108 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.88
5 Kristýna GracováKristýna Gracová 060124 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 24.99
6 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 060923 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 25.46
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.02
2 Lucia JuríkováLucia Juríková 060915 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 23.12
3 Barbora KuncováBarbora Kuncová 060225 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 23.14
4 Agáta HomolkováAgáta Homolková 061204 ASK BlanskoASK Blansko 24.21
5 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová 060924 ASK BlanskoASK Blansko 25.16
6 Martina ŠtefanováMartina Štefanová 060608 ASK BlanskoASK Blansko 28.36
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 050702 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.75
2 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 050915 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 24.25
3 Marie LörinczováMarie Lörinczová 050508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24.62
4 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 050710 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 25.92
5 Tereza BromováTereza Bromová 061020 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 26.85
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 37.36
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 37.59
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 38.18
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 38.67
5 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 39.60
6 Jiří KovářJiří Kovář 030210 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 39.75
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 40.65
2 Casey LongCasey Long 040803 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 41.21
3 Pavel NovosadPavel Novosad 040723 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 41.33
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 42.42
5 Matěj SchneiderMatěj Schneider 040810 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 48.65
Ondřej BudíkOndřej Budík 030902 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 41.64
2 Filip MaňásekFilip Maňásek 040123 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 43.47
3 Adam KroupaAdam Kroupa 030529 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 43.54
Matěj HápMatěj Háp 041021 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za 040511 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Matěj VojáčekMatěj Vojáček 040515 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VranaDaniel Vrana 040304 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 47.81
2 Jáchym KoubaJáchym Kouba 040901 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 47.92
3 Tomáš BundilTomáš Bundil 040105 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 47.99
4 Adam KubálekAdam Kubálek 040828 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 50.53
Adam HoušťavaAdam Houšťava 030606 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boris KácalBoris Kácal 030314 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 42.47
2 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 44.62
3 Jakub KludkaJakub Kludka 040913 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 52.38
4 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 55.53
5 Jan KadalaJan Kadala 040404 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 57.88
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DokoupilAdam Dokoupil 030429 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 39.90
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 40.74
3 Martin SolnýMartin Solný 031004 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.49
4 Aleš KlozíkAleš Klozík 030527 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 43.71
Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 45.10
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 45.33
3 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 050923 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.36
4 Tadeáš KristinTadeáš Kristin 060614 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 48.84
Adam NeugebauerAdam Neugebauer 050523 TJ OslavanyTJ Oslavany DNS
Jindřich BardoňJindřich Bardoň 060530 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KupkaDaniel Kupka 051225 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 44.45
2 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 46.02
3 Vít HolíkVít Holík 060505 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 47.95
4 Ondřej VíchaOndřej Vícha 050331 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.10
5 Václav HamšíkVáclav Hamšík 050820 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 48.68
6 Štěpán MarekŠtěpán Marek 061116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 54.39
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alan NiemczykAlan Niemczyk 050424 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.35
2 David NevařilDavid Nevařil 050830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 50.62
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 53.35
4 Šimon VeselýŠimon Veselý 060410 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 54.35
5 Jan HarhajJan Harhaj 050512 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 57.11
Tomáš UherTomáš Uher 061012 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr TobolaAlexandr Tobola 050510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 48.98
2 Dominik VereskovDominik Vereskov 060528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 50.32
3 Šimon LánskýŠimon Lánský 060204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 51.41
4 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 050811 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 53.41
5 Daniel BulkaDaniel Bulka 060615 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 58.34
6 Matěj KvasňákMatěj Kvasňák 060505 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 58.55
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 060303 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 46.60
2 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 47.75
3 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 060113 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 51.82
4 Prokop ŘíhaProkop Říha 060101 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 52.99
5 Šimon SpurnýŠimon Spurný 060123 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 53.18
6 Matěj PěčekMatěj Pěček 060507 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 53.36
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 040516 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 41.69
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 041115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 41.70
3 Elena UrbáškováElena Urbášková 031107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 43.13
4 Eliška CzeschováEliška Czeschová 030523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 43.38
5 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 040623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 43.59
6 Zina PindorováZina Pindorová 040223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 44.15
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda BrunováVanda Brunová 030626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.62
2 Sabina Vantuchová