výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink Zlín 2018

Zlín (18. 8. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.8.2018 - 13:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.35
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.55
3 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.80
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.84
5 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.95
6 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.01
7 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.12
8 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovakiaSlovakia 8 08.35
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.8.2018 - 13:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip FederičFilip Federič 04 SlovakiaSlovakia 6 07.59
2 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.02
3 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.31
4 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 08.35
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.40
6 Oliver ŠtefanOliver Štefan 03 SlovakiaSlovakia 7 08.77
7 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.72
8 Tobiáš TlustákTobiáš Tlusták 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.32
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.35
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.55
3 Filip FederičFilip Federič 04 SlovakiaSlovakia 6 07.59
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.80
5 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.84
6 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.95
7 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.01
8 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.02
9 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.12
10 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.31
11 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovakiaSlovakia 8 08.35
11 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 08.35
13 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.40
14 Oliver ŠtefanOliver Štefan 03 SlovakiaSlovakia 7 08.77
15 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.72
16 Tobiáš TlustákTobiáš Tlusták 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.32

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 13:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.45
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.63
3 Filip FederičFilip Federič 04 SlovakiaSlovakia 3 07.76
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.85
5 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.97
6 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.06
7 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.19
8 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 08.25
Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 DNS
Celkem 9 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 14:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.08
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.34
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.43
4 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.74
5 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 7 08.80
6 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.01
Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 14:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra VeselskáSandra Veselská 04 SlovakiaSlovakia 7 08.43
2 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.54
3 Ela ČederlováEla Čederlová 04 SlovakiaSlovakia 3 08.56
4 Klára VanovčanováKlára Vanovčanová 04 SlovakiaSlovakia 6 08.60
5 Katarina JaníčkovaKatarina Janíčkova 05 SlovakiaSlovakia 2 09.00
6 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.12
7 Zuzanna ZiembaZuzanna Ziemba 03 TS AKS ChorzowTS AKS Chorzow 1 09.23
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 18.8.2018 - 14:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BačováMichaela Bačová 04 SlovakiaSlovakia 3 08.53
2 Ema BendováEma Bendová 07 SlovakiaSlovakia 6 08.70
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 09.21
4 Carolína GallováCarolína Gallová 05 SlovakiaSlovakia 2 09.53
5 Ina MikuličkováIna Mikuličková 05 SlovakiaSlovakia 7 09.59
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 09.87
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 18.8.2018 - 14:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrajčovičováZuzana Krajčovičová 05 SlovakiaSlovakia 7 09.01
2 Jana KolozsvaryováJana Kolozsvaryová 05 SlovakiaSlovakia 6 09.19
3 Nina DolníkováNina Dolníková 05 SlovakiaSlovakia 2 09.38
4 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.72
5 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 10.21
Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.08
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.34
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.43
3 Sandra VeselskáSandra Veselská 04 SlovakiaSlovakia 7 08.43
5 Michaela BačováMichaela Bačová 04 SlovakiaSlovakia 3 08.53
6 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.54
7 Ela ČederlováEla Čederlová 04 SlovakiaSlovakia 3 08.56
8 Klára VanovčanováKlára Vanovčanová 04 SlovakiaSlovakia 6 08.60
9 Ema BendováEma Bendová 07 SlovakiaSlovakia 6 08.70
10 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.74
11 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 7 08.80
12 Katarina JaníčkovaKatarina Janíčkova 05 SlovakiaSlovakia 2 09.00
13 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.01
13 Zuzana KrajčovičováZuzana Krajčovičová 05 SlovakiaSlovakia 7 09.01
15 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.12
16 Jana KolozsvaryováJana Kolozsvaryová 05 SlovakiaSlovakia 6 09.19
17 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 09.21
18 Zuzanna ZiembaZuzanna Ziemba 03 TS AKS ChorzowTS AKS Chorzow 1 09.23
19 Nina DolníkováNina Dolníková 05 SlovakiaSlovakia 2 09.38
20 Carolína GallováCarolína Gallová 05 SlovakiaSlovakia 2 09.53
21 Ina MikuličkováIna Mikuličková 05 SlovakiaSlovakia 7 09.59
22 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.72
23 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 09.87
24 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 10.21
Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 DNS

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 15:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.49
2 Ján VolkoJán Volko 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.50
3 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.60
4 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 10.68
5 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.82
6 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.33
7 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.43
8 Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 11.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 15:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.43
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.76
3 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 4 11.89
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 12.03
5 Maciej WatolaMaciej Watola 91 TS AKS ChorzowTS AKS Chorzow 1 12.06
Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 18.8.2018 - 15:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.88
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.94
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.02
4 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 12.08
5 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 12.21
6 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 12.34
7 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 12.36
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 18.8.2018 - 15:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.87
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.00
3 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 12.40
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 12.61
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 18.8.2018 - 15:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.82
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.33
3 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 13.27
4 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 16.48
Adam HamšíkAdam Hamšík 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.49
2 Ján VolkoJán Volko 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.50
3 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.60
4 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 10.68
5 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.82
6 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.33
7 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.43
7 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.43
9 Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 11.50
10 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.76
11 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.82
12 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.87
13 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.88
14 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 4 11.89
15 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.94
16 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.00
17 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.02
18 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 12.03
19 Maciej WatolaMaciej Watola 91 TS AKS ChorzowTS AKS Chorzow 1 12.06
20 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 12.08
21 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 12.21
22 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.33
23 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 12.34
24 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 12.36
25 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 12.40
26 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 12.61
27 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 13.27
28 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 16.48
Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Adam HamšíkAdam Hamšík 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 14:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.48
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.70
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.19
4 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 12.32
5 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.39
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.40
7 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.68
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 14:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.56
2 Michaela PalováMichaela Palová 90 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.82
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.05
4 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.26
5 Agata BrandykAgata Brandyk 92 TS AKS ChorzowTS AKS Chorzow 7 13.73
Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.8.2018 - 14:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 13.63
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 15.19
3 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 16.06
Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 DNS
Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.48
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.70
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.19
4 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 12.32
5 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.39
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.40
7 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.56
8 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.68
9 Michaela PalováMichaela Palová 90 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.82
10 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.05
11 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.26
12 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 13.63
13 Agata BrandykAgata Brandyk 92 TS AKS ChorzowTS AKS Chorzow 7 13.73
14 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 15.19
15 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 16.06
Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 DNS
Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 17:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.90
2 Ján VolkoJán Volko 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.93
3 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.13
4 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.26
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 21.91
6 Radek JuškaRadek Juška 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 21.92
7 Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.51
8 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.67
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 17:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.39
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.58
3 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.93
4 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 23.24
5 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 23.50
6 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 23.64
7 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.15
8 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 33.25
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 18.8.2018 - 17:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 23.92
2 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 24.09
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 24.16
4 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.73
5 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 25.42
6 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 27.79
Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 4 DNS
Luděk KrálíkLuděk Králík 00 Athletic Runners Club Brno z. s. AAthletic Runners Club Brno ... 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.90
2 Ján VolkoJán Volko 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.93
3 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.13
4 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.26
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 21.91
6 Radek JuškaRadek Juška 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 21.92
7 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.39
8 Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.51
9 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.58
10 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.67
11 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.93
12 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 23.24
13 Jakub BendaJakub Benda 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 23.50
14 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 23.64
15 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 23.92
16 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 24.09
17 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.15
18 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 24.16
19 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.73
20 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 25.42
21 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 27.79
22 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 33.25
Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 4 DNS
Luděk KrálíkLuděk Králík 00 Athletic Runners Club Brno z. s. AAthletic Runners Club Brno ... 1 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 17:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.66
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.92
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.97
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.18
5 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.25
6 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 27.50
7 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 27.60
Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 17:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.12
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 32.43
3 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 33.10
Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 DNS
Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.66
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.92
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.97
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.18
5 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.25
6 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.12
7 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 27.50
8 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 27.60
9 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 32.43
10 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 33.10
Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 DNS
Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 DNS

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 57.73
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 5 58.53
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 59.49
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.10
5 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 63.65
6 Wiktoria SternativoWiktoria Sternativo 97 TS AKS ChorzowTS AKS Chorzow 7 66.49
7 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 66.92
Celkem 7 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:33.43
2 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 3 2:40.80
3 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 2:41.22
4 Luděk KrálíkLuděk Králík 00 Athletic Runners Club Brno z. s. AAthletic Runners Club Brno ... 6 2:52.42
5 Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:54.13
6 Michal PaškoMichal Paško 99 SlovakiaSlovakia 1 3:31.63
David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků

1000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:37.02
2 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 2:39.24
3 Adam JaníčekAdam Janíček 02 SlovakiaSlovakia 13 2:42.12
4 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 11 2:44.91
5 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:46.84
6 Tomáš JaníčekTomáš Janíček 04 SlovakiaSlovakia 12 2:50.49
7 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:52.40
8 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:52.70
9 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:57.78
10 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:00.87
11 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 3:03.11
Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNS
Petr OmastaPetr Omasta 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 DNS
Celkem 13 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:52.40
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:55.79
3 Katarzyna GalaKatarzyna Gala 00 TS AKS ChorzowTS AKS Chorzow 7 2:56.69
4 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:57.83
5 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 3:08.85
6 Natalia StopyraNatalia Stopyra 01 TS AKS ChorzowTS AKS Chorzow 8 3:11.21
7 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:14.44
8 Aleksandra GalaAleksandra Gala 01 TS AKS ChorzowTS AKS Chorzow 1 3:15.45
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 27.32
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 28.33
3 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 29.79
Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 31.76
2 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovakiaSlovakia 2 32.04
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 34.01
4 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 42.03
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 27.32
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 28.33
3 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 29.79
4 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 31.76
5 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovakiaSlovakia 2 32.04
6 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 34.01
7 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 42.03
Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 31.70
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 33.36
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 34.62
4 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 35.45
5 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 35.52
6 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 5 36.65
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna ZiembaZuzanna Ziemba 03 TS AKS ChorzowTS AKS Chorzow 7 33.93
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 39.92
Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Alexandra OlšováAlexandra Olšová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS
Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 31.70
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 33.36
3 Zuzanna ZiembaZuzanna Ziemba 03 TS AKS ChorzowTS AKS Chorzow 7 33.93
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 34.62
5 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 35.45
6 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 35.52
7 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 5 36.65
8 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 39.92
Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Alexandra OlšováAlexandra Olšová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS
Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 DNS

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09:13.37
2 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09:54.89
3 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11:19.18
Josef VeselýJosef Veselý 91 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Volko, Veleba, Jirka, Záleský Volko, Veleba, Jirka, Záleský Czech RepublicCzech Republic 39.05
2 Kozmík, Sedlář, Kovář, Štípek Kozmík, Sedlář, Kovář, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 45.71
3 Sychra, Staněk, Bujdák, Dočkal Sychra, Staněk, Bujdák, Dočkal TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 45.78
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.571.621.671.721.771.821.851.952.002.032.06
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 6 2.03 oo-xo-ooxxooxxx
2 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5 1.82 ooxooxxooxxx
3 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 1.82 ooooxxoxoxxx
4 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 3 1.72 oooxoxxx
5 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 4 1.72 ooxoxxoxxx
6 Dominik LefnerDominik Lefner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
95 1.57 xoxxx
Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0.901.001.051.101.151.201.251.301.351.401.601.651.691.731.77
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 1.73 ----------ooxooxxx
2= Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 2 1.20 -oooooxxx
2= Tobiáš TlustákTobiáš Tlusták
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 1 1.20 ooooooxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.531.561.601.63
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 6 1.60 -------ooo-oxxoxxx
2 Sandra VeselskáSandra Veselská
SlovakiaSlovakia
04 3 1.50 -----oooooxxx
3 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 1.50 -----ooooxoxxx
4 Ema BendováEma Bendová
SlovakiaSlovakia
07 1.40 ---ooooxoxxx
5 Madgaléna HodulákováMadgaléna Hoduláková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4 1.30 o-ooooxxx
6 Ela ČederlováEla Čederlová
SlovakiaSlovakia
04 2 1.25 ---ooxxx
Wiktoria AbramekWiktoria Abramek
TS AKS ChorzowTS AKS Chorzow
01 1 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 14 8.16 +0.4 m/s 5.60  +0.66.94  -0.9x6.948.16  +0.47.89  +0.3x
2 Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 13 7.48 +3.8 m/s 7.12 +1.4 m/s 7.48  +3.8xx7.485.55  +0.3x7.12  +1.4
3 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 11 6.89 +1.4 m/s 6.52  +1.6xx6.526.57  +0.5x6.89  +1.4
4 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 12 6.69 +1.8 m/s x6.61  +1.76.69  +1.86.69x4.54  +0.3x
5 Jakub BendaJakub Benda
SlovakiaSlovakia
00 1 6.57 +1.1 m/s x6.44  -0.5x6.44x6.57  +1.1x
6 Maciej WatolaMaciej Watola
TS AKS ChorzowTS AKS Chorzow
91 2 6.53 +0.1 m/s 4.49  +1.85.96  +0.66.28  +1.16.286.44  +4.06.26  +0.56.53  +0.1
7 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 9 6.51 +2.4 m/s 6.12 +0.8 m/s 6.27  +2.76.51  +2.4x6.51--6.12  +0.8
8 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 8 6.47 +1.5 m/s 6.29  +0.76.21  +1.0x6.29x6.47  +1.5x
9 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 7 6.05 +1.4 m/s x5.54  +1.16.05  +1.46.050.00.00.0
10 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4 5.91 +0.1 m/s 5.66  +1.45.60  -0.65.91  +0.15.910.00.00.0
11 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5 5.71 +2.4 m/s 5.64 +1.1 m/s 5.71  +2.45.63  +0.55.64  +1.15.710.00.00.0
12 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 3 5.39 -0.6 m/s 5.12  +0.75.39  -0.65.31  +0.15.390.00.00.0
13 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 10 4.53 +0.1 m/s 4.53  +0.1--4.530.00.00.0
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina HomolováMartina Homolová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
96 1 5.47 +0.0 m/s 5.37  -2.55.23  -2.05.35  +0.35.375.08  -1.85.47  +0.0x
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 9 5.18 +0.4 m/s 4.74  -1.3xx4.744.90  -1.5x5.18  +0.4
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 11 5.08 -1.9 m/s 5.08  -1.95.01  +0.04.89  -1.35.084.90  -0.24.93  -0.54.83  +0.5
4 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 10 5.07 -0.6 m/s 4.94  -1.94.88  +0.04.77  -1.54.944.90  -1.45.07  -0.65.06  +0.5
5 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6 4.88 -0.7 m/s 4.80  -1.64.63  -1.24.88  -0.74.884.80  -2.14.68  -1.14.81  -0.8
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 7 4.86 -0.6 m/s 4.83  -3.24.84  -1.2x4.84x4.78  -0.54.86  -0.6
7 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 8 4.73 -1.0 m/s 4.32  -2.64.71  -0.64.62  -1.54.714.61  -0.84.64  -0.84.73  -1.0
8 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4 4.28 +0.1 m/s 3.98  -1.24.28  +0.13.88  -1.64.283.57  -1.74.00  -0.43.94  -0.3
9 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 5 3.50 -2.2 m/s 2.82  -0.52.97  -0.63.50  -2.23.500.00.00.0
10 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 3 3.37 -0.1 m/s 3.16  -3.23.20  -1.33.37  -0.13.370.00.00.0
Rosalie KalnáRosalie Kalná
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 8 15.56 +2.7 m/s 15.16 +1.4 m/s 15.24  +3.515.16  +1.415.10  +1.015.2415.30  +2.515.56  +2.715.53  +2.3
2 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 9 14.93 +1.8 m/s 13.90  -0.2xx13.9014.73  +2.914.43  +1.914.93  +1.8
3 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 7 13.84 +3.2 m/s 13.70 +0.2 m/s 13.70  +0.2x11.47  +0.313.7013.84  +3.213.51  +3.1x
4 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 4 13.09 +1.4 m/s 12.76  +2.012.56  +2.313.09  +1.413.0912.88  +1.612.92  +1.712.51  +1.6
5 Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 6 12.88 +1.9 m/s 11.78  +0.312.28  +2.712.26  +0.412.2811.88  +3.311.89  +1.812.88  +1.9
6 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 2 12.17 +0.2 m/s 11.77  -0.311.65  +1.511.99  +2.111.9912.17  +0.212.02  +2.511.85  +1.5
7 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 3 11.83 +2.1 m/s 11.54 +1.0 m/s 11.52  +0.8xx11.5211.54  +1.011.62  +2.811.83  +2.1
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Zdeněk ŘedinaZdeněk Ředina
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1 30.73 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 46.28 0.0
2 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1 40.69 0.0
3 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 25.13 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Alan ZabkowskiiAlan Zabkowskii
TS AKS ChorzowTS AKS Chorzow
99 1 27.80 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(so, 18.8.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 2 21.82 0.0
MS Kateřina GrunikováKateřina Gruniková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1 15.10 0.0
MS Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 2 18.32 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 23.93 0.0
MS Tobiáš TlustákTobiáš Tlusták
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 2 18.13 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 4 36.48 0.0
2 Erika DulíkováErika Dulíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
85 1 34.05 0.0
3 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 3 27.75 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oliver ŠtefanOliver Štefan
SlovakiaSlovakia
03 1 25.06 0.0
3 Adam PaškoAdam Paško
SlovakiaSlovakia
03 18.50 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 18.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 10 71.37 0.0
2 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 9 66.76 0.0
3 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 5 62.37 0.0
4 Jiří MulačJiří Mulač
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 8 62.10 0.0
5 Jan AndělJan Anděl
AC Wozmeni Zlín z.s.AC Wozmeni Zlín z.s.
87 7 61.43 0.0
6 Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 4 57.08 0.0
7 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 6 53.90 0.0
8 Lukáš KrálLukáš Král
AK KroměřížAK Kroměříž
99 3 52.78 0.0
9 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
98 2 51.65 0.0
10 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 1 48.71 0.0
Erik VeselýErik Veselý
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 NM 0.0
Celkem 11 závodníků