výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje

Jablonec nad Nisou (11. 2. 2018)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 000507 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 07.45
2 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 07.75
3 Václav ČečrleVáclav Čečrle 021129 AK BílinaAK Bílina 7 08.08
MS Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.90
MS David ŘíhaDavid Říha 880816 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 07.58
MS Radek StehnoRadek Stehno 990221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.61
Jan GročekJan Groček 000712 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 DNS
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 030725 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 07.85
2 Daniel CífkaDaniel Cífka 990622 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 07.91
3 Vojtěch PetrVojtěch Petr 011005 AK MostAK Most 7 08.36
MS Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.05
MS Radek HykešRadek Hykeš 900903 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 07.30
MS Hynek ŠloufHynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 07.74
Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 900909 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 DNS
Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 010911 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HerlesDominik Herles 010423 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.48
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 07.77
3 Martin ŠtěchMartin Štěch 020626 AK BílinaAK Bílina 2 07.81
4 Tomáš LaubeTomáš Laube 011108 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 1 08.11
5 Šimon StudihradŠimon Studihrad 020624 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 08.38
MS Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.08
Lukáš PodolskýLukáš Podolský 950312 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LachmanLukáš Lachman 010422 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.63
2 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 020131 AK BílinaAK Bílina 6 07.69
3 Radek PokornýRadek Pokorný 960116 ASK DěčínASK Děčín 2 07.92
4 Jakub UmlaufJakub Umlauf 031209 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.05
5 Martin KytkaMartin Kytka 030504 AK BílinaAK Bílina 7 08.47
MS Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.26
MS Adam RoztočilAdam Roztočil 990528 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 000210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.56
2 Robert HájekRobert Hájek 010116 ASK DěčínASK Děčín 1 07.78
3 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 010212 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 08.30
MS Josef HavrdaJosef Havrda 971025 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.33
MS Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 010327 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.05
Tomáš KořínekTomáš Kořínek 010926 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS
Vojtěch TonarVojtěch Tonar 000103 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.14
2 Martin VeselýMartin Veselý 020215 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.65
3 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 020418 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 07.76
4 Jakub SemelkaJakub Semelka 000925 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 07.76
5 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 860618 ASK DěčínASK Děčín 2 08.00
6 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 030419 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 08.26
Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BeckJakub Beck 981112 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.43
2 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 010729 AK MostAK Most 3 07.58
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 020925 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 07.76
4 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 021202 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 07.78
5 Pavel JindraPavel Jindra 020827 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 07.92
6 Jan RůžičkaJan Růžička 020101 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 08.57
MS Martin MacháčekMartin Macháček 901215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK MostAK Most 4 07.16
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 040614 AK MostAK Most 6 07.70
3 Kryštof KačírekKryštof Kačírek 011211 AK ŽatecAK Žatec 1 08.13
4 Jakub SeifertJakub Seifert 031125 AK BílinaAK Bílina 7 08.97
MS Lukáš PošíkLukáš Pošík 020730 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.10
MS Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 021020 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.42
Vladimír ŠaurVladimír Šaur 021121 AK BílinaAK Bílina 3 DQ
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.01
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK MostAK Most 5 07.15
3 Jakub BeckJakub Beck 981112 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.30
4 Dominik HerlesDominik Herles 010423 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 07.37
5 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 000210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 07.49
6 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 000507 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 07.52
7 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 010729 AK MostAK Most 1 07.55
8 Lukáš LachmanLukáš Lachman 010422 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 07.61
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 4 07.89
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 08.12
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 970511 AK MostAK Most 5 08.19
4 Tereza ČihařováTereza Čihařová 020819 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.22
5 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 020102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.45
6 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 010516 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.45
7 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 030725 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 08.48
8 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 040912 AK BílinaAK Bílina 8 08.62
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 970511 AK MostAK Most 5 08.22
2 Aneta ŠvátorováAneta Švátorová 020906 AK ŽatecAK Žatec 8 08.77
3 Karolína TauškováKarolína Taušková 010213 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.86
4 Lenka BilejováLenka Bilejová 031001 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 08.98
5 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 041206 ASK DěčínASK Děčín 1 09.07
MS Jana ŠafránkováJana Šafránková 020715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.01
MS Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 010303 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.50
Monika VobořilováMonika Vobořilová 980324 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 4 07.91
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 08.22
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 980707 AK BílinaAK Bílina 8 08.51
4 Michaela HaluzováMichaela Haluzová 020531 ASK DěčínASK Děčín 1 08.63
5 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 030502 AK MostAK Most 2 08.77
6 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 030913 ASK LovosiceASK Lovosice 6 08.82
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 001102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 DNS
Klára ProcházkováKlára Procházková 030918 AK BílinaAK Bílina 7 DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 030725 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.43
2 Tereza ŠiklováTereza Šiklová 040912 AK BílinaAK Bílina 3 08.48
3 Nikola KolínskáNikola Kolínská 030206 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.62
4 Lucie DomalípováLucie Domalípová 010609 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 08.98
5 Alena WittmannováAlena Wittmannová 760203 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 8 09.08
6 Andrea SlabáAndrea Slabá 040701 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.32
MS Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 000719 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.27
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 011030 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 020102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.37
2 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 010516 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 08.45
3 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 040824 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.54
4 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 020313 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.87
5 Thao Linh DangThao Linh Dang 040523 AK BílinaAK Bílina 6 08.89
6 Adéla ChmelováAdéla Chmelová 020312 SK Junior Teplice z.s.SK Junior Teplice z.s. 7 09.07
7 Štěpánka PatíkováŠtěpánka Patíková 020223 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.54
MS Ema KaletováEma Kaletová 020424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 020819 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.25
2 Veronika VašinováVeronika Vašinová 030814 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.70
3 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 020327 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.75
4 Julie ProkešováJulie Prokešová 020828 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.88
5 Anna SolnickáAnna Solnická 020801 AK ŽatecAK Žatec 1 09.83
6 Adéla MyslíkováAdéla Myslíková 031108 AK BílinaAK Bílina 7 10.02
MS Tereza ČermochováTereza Čermochová 010925 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.06
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK MostAK Most 3 23.58
2 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 24.11
3 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 000103 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 24.78
4 Martin KytkaMartin Kytka 030504 AK BílinaAK Bílina 1 27.13
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BeckJakub Beck 981112 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 24.10
2 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 24.76
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 000210 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 25.08
4 Radek PokornýRadek Pokorný 960116 ASK DěčínASK Děčín 1 26.92
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HerlesDominik Herles 010423 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 24.13
2 Jakub SemelkaJakub Semelka 000925 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 24.74
3 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 010729 AK MostAK Most 2 24.92
4 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 020418 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 24.97
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LachmanLukáš Lachman 010422 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 24.87
2 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 020131 AK BílinaAK Bílina 2 25.09
3 Martin ŠtěchMartin Štěch 020626 AK BílinaAK Bílina 1 25.86
Jan DvořákJan Dvořák 820820 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel CífkaDaniel Cífka 990622 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 25.53
2 Milan MálekMilan Málek 020630 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 27.32
MS Jonáš KořenekJonáš Kořenek 010221 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.05
Kamil ŽigmundKamil Žigmund 000610 AK ŽatecAK Žatec 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 021202 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 25.06
2 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 021121 AK BílinaAK Bílina 4 25.35
3 Jiří RadaJiří Rada 040102 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 26.52
4 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 860618 ASK DěčínASK Děčín 2 26.63
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HrbekMatěj Hrbek 020925 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.81
2 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 010212 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 27.68
Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 030725 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 25.67
2 Robert HájekRobert Hájek 010116 ASK DěčínASK Děčín 4 26.11
3 Václav ČečrleVáclav Čečrle 021129 AK BílinaAK Bílina 3 27.11
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KačírekKryštof Kačírek 011211 AK ŽatecAK Žatec 4 26.39
2 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 030419 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 26.48
3 Jakub UmlaufJakub Umlauf 031209 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 26.86
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 970511 AK MostAK Most 4 27.51
2 Štěpánka ŠediváŠtěpánka Šedivá 031024 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 30.60
MS Jana ŠafránkováJana Šafránková 020715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 27.08
MS Lenka KáclováLenka Káclová 951126 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 28.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 4 26.61
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 27.83
3 Sára MaláSára Malá 990901 AK MostAK Most 1 29.18
MS Tereza ČermochováTereza Čermochová 010925 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.51
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 020819 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 28.04
2 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 020327 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 29.52
3 Aneta ŠvátorováAneta Švátorová 020906 AK ŽatecAK Žatec 1 30.10
MS Anita KelemenováAnita Kelemenová 001118 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 28.70
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 030725 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 28.71
2 Veronika VašinováVeronika Vašinová 030814 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 29.26
3 Karolína TauškováKarolína Taušková 010213 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 29.67
4 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 010203 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 1 30.43
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 030502 AK MostAK Most 3 29.79
2 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 010604 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 30.33
3 Julie ProkešováJulie Prokešová 020828 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.42
4 Hana PavelkováHana Pavelková 001028 AK MostAK Most 1 31.51
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 020823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.53
2 Karin TokarováKarin Tokarová 000321 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 29.03
3 Alena WittmannováAlena Wittmannová 760203 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 31.54
MS Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 020123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 27.13
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomalípováLucie Domalípová 010609 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 29.97
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 030221 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 30.44
3 Natálie ŽejdlíkováNatálie Žejdlíková 040627 AK BílinaAK Bílina 1 30.72
4 Lenka BilejováLenka Bilejová 031001 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 31.18
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 040824 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 28.89
2 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 020313 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.45
3 Adéla ChmelováAdéla Chmelová 020312 SK Junior Teplice z.s.SK Junior Teplice z.s. 4 31.08
4 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 041206 ASK DěčínASK Děčín 1 31.62
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 010516 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 28.59
2 Karla MráčkováKarla Mráčková 040720 AK MostAK Most 3 30.74
3 Veronika PeškováVeronika Pešková 040407 AK BílinaAK Bílina 2 31.77
4 Štěpánka PatíkováŠtěpánka Patíková 020223 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 32.74
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 031226 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 29.11
2 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 020223 AK MostAK Most 2 32.03
3 Anna SolnickáAnna Solnická 020801 AK ŽatecAK Žatec 4 33.43
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 3 50.47
2 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 53.63
3 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 860618 ASK DěčínASK Děčín 2 58.18
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Hynek ŠloufHynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 54.51
MS David ŠtefekDavid Štefek 990324 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 53.66
Jan DvořákJan Dvořák 820820 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 020823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 61.03
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 020929 AK BílinaAK Bílina 2 61.33
3 Karin TokarováKarin Tokarová 000321 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 66.79
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára MaláSára Malá 990901 AK MostAK Most 2 64.27
2 Nikola KolínskáNikola Kolínská 030206 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 67.50
3 Klára ProcházkováKlára Procházková 030918 AK BílinaAK Bílina 3 70.69
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 010212 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 64.89
2 Michaela ČípováMichaela Čípová 980503 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 67.60
3 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 010203 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 68.37
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 021105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 64.40
MS Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 010422 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 3 60.01
MS Klára BursováKlára Bursová 010812 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 66.04
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anežka JurečkováAnežka Jurečková 001113 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 72.53
MS Marie KonopováMarie Konopová 961114 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 61.07
MS Ester MerunkováEster Merunková 000414 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 58.59
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:01.77
2 Martin FišerMartin Fišer 000217 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9 2:08.93
3 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 000610 AK ŽatecAK Žatec 6 2:13.53
4 František LáchaFrantišek Lácha 020821 AK BílinaAK Bílina 8 2:22.90
MS Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:06.06
MS Adam KolářAdam Kolář 000801 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 4 2:03.73
MS Ondřej DeimlingOndřej Deimling 970601 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:00.73
MS Roman PazderaRoman Pazdera 011209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:02.54
Jáchym OulickýJáchym Oulický 020302 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 020509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 2:14.12
2 Thao Linh DangThao Linh Dang 040523 AK BílinaAK Bílina 6 2:31.71
3 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 041013 AK MostAK Most 2 2:32.13
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 010212 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 2:32.64
5 Agáta MacasováAgáta Macasová 000911 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 2:42.30
6 Eva JurincováEva Jurincová 030709 AK MostAK Most 4 2:54.47
MS Bára StýblováBára Stýblová 990302 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:15.23
Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 970516 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 031226 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 2:32.13
2 Michaela ČípováMichaela Čípová 980503 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 2:41.04
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová 971025 AK MostAK Most 3 2:44.53
4 Štěpánka ŠediváŠtěpánka Šedivá 031024 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:51.65
5 Tereza UngerováTereza Ungerová 040921 ASK LovosiceASK Lovosice 7 2:52.54
6 Adéla MyslíkováAdéla Myslíková 031108 AK BílinaAK Bílina 4 3:41.71
MS Lucie AdlerováLucie Adlerová 010425 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:29.13
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 4:29.86
2 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13 4:32.69
3 Daniel HýnaDaniel Hýna 950820 AK MostAK Most 12 4:34.48
4 Jakub PatúcJakub Patúc 860219 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 4:35.59
5 Radek VostřelRadek Vostřel 020309 AK ŽatecAK Žatec 9 4:38.09
6 Tomáš ReichlTomáš Reichl 020819 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15 4:43.86
7 Jiří PatíkJiří Patík 760530 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14 4:46.54
8 Petr KadrabaPetr Kadraba 020624 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10 4:56.06
9 Frank HorabinFrank Horabin 010730 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 5:02.92
MS Filip KašparFilip Kašpar 980722 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 4:26.78
MS Damián VíchDamián Vích 980814 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 4:04.24
MS Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 891114 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 4:19.82
MS Ondřej VáchalOndřej Váchal 940424 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 4:28.39
Radek VeselýRadek Veselý 920603 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 16 DNS
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 TJ SušiceTJ Sušice 3 DNF
Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela KurkováGabriela Kurková 950829 AK MostAK Most 2 4:49.06
2 Adéla CivínováAdéla Civínová 980905 AK BílinaAK Bílina 4 4:49.63
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 961102 AK MostAK Most 3 4:54.79
4 Hana PavelkováHana Pavelková 001028 AK MostAK Most 6 5:01.20
5 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 030522 AK MostAK Most 7 5:02.15
6 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 041010 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13 5:12.52
7 Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová 980929 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 5:30.12
8 Tereza MachátováTereza Machátová 021011 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14 5:41.49
MS Nicole ČadkováNicole Čadková 991019 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 5:13.93
MS Bára PlacatkováBára Placatková 001227 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 4:49.97
MS Veronika NovotnáVeronika Novotná 001111 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:55.48
MS Hana BuřičováHana Buřičová 850804 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12 5:23.91
MS Kateřina KřenkováKateřina Křenková 010215 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 5:13.66
Blanka VajrychováBlanka Vajrychová 920507 AK BílinaAK Bílina 8 DNS
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.33
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.49
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.01
3 Radek StehnoRadek Stehno 990221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.21
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon DutýŠimon Dutý 010808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.73
2 Kryštof BesserKryštof Besser 010107 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.81
3 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 020131 AK BílinaAK Bílina 7 09.69
4 Václav ČečrleVáclav Čečrle 021129 AK BílinaAK Bílina 6 10.04
5 František LáchaFrantišek Lácha 020821 AK BílinaAK Bílina 2 10.68
6 Martin ŠtěchMartin Štěch 020626 AK BílinaAK Bílina 1 10.70
Jan VondraJan Vondra 020923 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 3 09.09
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 980707 AK BílinaAK Bílina 4 09.50
3 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 020929 AK BílinaAK Bílina 6 09.55
4 Klára FrancouzováKlára Francouzová 010518 AK BílinaAK Bílina 5 09.76
MS Aneta VrabcováAneta Vrabcová 001225 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.40
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Aneta BaštářováAneta Baštářová 980611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.63
MS Anna ZekuciováAnna Zekuciová 951021 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.73
MS Anita KelemenováAnita Kelemenová 001118 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.81
MS Tereza ČurdováTereza Čurdová 001120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.46
Denisa ZárubováDenisa Zárubová 990527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 000530 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 020316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.92
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 010306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.94
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 010629 ASK DěčínASK Děčín 6 10.43
4 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 020102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 10.79
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 011030 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.00
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 020123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.801.831.861.891.921.951.982.01 Body
1 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
890307 1.92
2 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
010119 1.83
3 Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
011108 1.75
4 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
000507 1.75
5 Robert HájekRobert Hájek
ASK DěčínASK Děčín
010116 1.75
6 Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
990330 1.70
7 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
031127 1.65
8 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
040102 1.65
9 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
020131 1.65
10 František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
020821 1.55
11 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
020827 1.50
MS Josef AdámekJosef Adámek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
970707 2.04
MS Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
001027 1.83
MS Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990319 1.95
MS Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
900903 1.65
MS Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
980830 1.83
MS Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020730 1.50
Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
980801 NM
Jakub ŽákJakub Žák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
010810 NM
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.63 Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
990215 1.65
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
030609 1.55
3= Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
010119 1.55
3= Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
990901 1.55
5 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
030323 1.55
6 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
010518 1.50
7 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
020223 1.40
8 Michaela HaluzováMichaela Haluzová
ASK DěčínASK Děčín
020531 1.40
9 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
040407 1.35
10 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
020607 1.30
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
961221 1.45
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
021205 DNS
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
010504 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.602.803.00 Body
1 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 2.60
2 Jakub SeifertJakub Seifert
AK BílinaAK Bílina
031125 2.20
MS Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
991118 4.76
MS Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
020313 3.60
MS Urs GyselUrs Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
690430 3.40
MS David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
021219 3.40
MS Martin ŠtěchMartin Štěch
AK BílinaAK Bílina
020626 2.20
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.00 Body
1 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
010518 2.50
2 Tereza ŠiklováTereza Šiklová
AK BílinaAK Bílina
040912 2.10
3 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
AK BílinaAK Bílina
000507 2.00
MS Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
010623 2.40
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
000507 6.25 6.25 0.0
2 Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
990330 5.99 5.99 0.0
3 Jakub BeckJakub Beck
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
981112 5.98 5.98 0.0
4 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
020827 5.32 5.32 0.0
5 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
020418 5.27 5.27 0.0
6 Milan MálekMilan Málek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
020630 5.19 5.19 0.0
7 Vojtěch PetrVojtěch Petr
AK MostAK Most
011005 5.11 5.11 0.0
8 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
990622 5.09 5.09 0.0
9 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
750707 4.69 4.69 0.0
MS Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 6.22 6.22
MS Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 6.22 6.22
MS Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
980513 5.51 5.51
MS Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
011007 5.89 5.89
MS Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980903 6.93 6.93
MS Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
900903 5.59 5.59
MS Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
000927 6.55 6.55
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
011109 5.32 5.32 0.0
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
030727 4.96 4.96 0.0
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
971006 4.85 4.85 0.0
4 Michaela HaluzováMichaela Haluzová
ASK DěčínASK Děčín
020531 4.77 4.77 0.0
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
020929 4.73 4.73 0.0
6 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
010629 4.67 4.67 0.0
7 Petra VondráčkováPetra Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
030217 4.65 4.65 0.0
8 Adéla FučíkováAdéla Fučíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
040824 4.62 4.62 0.0
9 Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
940509 4.61 4.61 0.0
10 Tereza ČihařováTereza Čihařová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
020819 4.35 4.35 0.0
11 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
030221 4.22 4.22 0.0
12 Tereza DörflerováTereza Dörflerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
010604 4.21 4.21 0.0
13 Aneta ŠvátorováAneta Švátorová
AK ŽatecAK Žatec
020906 4.20 4.20 0.0
14 Trache ClaudiaTrache Claudia
GermanyGermany
850101 4.16 4.16 0.0
15 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
030725 4.04 4.04 0.0
16 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
020607 4.00 4.00 0.0
17 Tereza ŠiklováTereza Šiklová
AK BílinaAK Bílina
040912 3.94 3.94 0.0
18 Natálie ŽejdlíkováNatálie Žejdlíková
AK BílinaAK Bílina
040627 3.74 3.74 0.0
19 Adéla ChmelováAdéla Chmelová
SK Junior Teplice z.s.SK Junior Teplice z.s.
020312 3.73 3.73 0.0
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
961221 5.13 5.13
MS Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
951021 5.27 5.27
MS Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
971114 5.67 5.67
MS Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
001120 4.93 4.93
MS Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020316 5.43 5.43
MS Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
020123 5.07 5.07
MS Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020424 5.35 5.35
MS Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
010303 4.75 4.75
MS Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
011001 5.45 5.45
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
021205 DNS 0.00 0.0
Celkem 29 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
020215 12.64 12.64 12,6412,25-12,64---
2 Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010107 12.36 12.36 12,1212,1312,3612,3612,2312,1811,99
MS Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980903 13.94 13.94
MS Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
980513 12.34 12.34
MS Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010327 11.85 11.85
MS Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 13.61 13.61
MS Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 12.81 12.81
MS Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990201 13.70 13.70
MS Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000907 12.58 12.58
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
990215 11.56 11.56 x11,5610,9011,5611,28-10,93
2 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
971006 11.28 11.28 x11,2811,1711,2810,80x10,74
MS Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
980611 10.90 10.90
MS Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
010707 10.08 10.08
MS Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
000719 10.06 10.06
MS Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990429 10.81 10.81
MS Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
991205 11.56 11.56
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
010119 13.38 0.0
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
010303 12.00 0.0
3 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
020909 11.00 0.0
4 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
010222 10.89 0.0
5 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
010923 10.22 0.0
6 Karla MráčkováKarla Mráčková
AK MostAK Most
040720 10.20 0.0
7 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
030215 10.01 0.0
8 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
030221 09.92 0.0
9 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
040907 09.01 0.0
10 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
020223 08.50 0.0
Poznámky/pokusy:
" Vložený závod
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910820 15.66
MS Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
910305 13.02
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
980707 11.70 11,5211,28-11,5211,6611,7011,35
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
010119 11.36 11,1809,8511,3611,3611,3511,0311,08
5 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
020909 09.98 09,3009,0708,9309,3009,9809,3208,95
6 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
760130 09.42 08,7008,1509,1009,1009,0709,4209,17
7 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
010222 09.36 09,3108,6807,4009,3108,8509,3608,98
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Moritz MlenskýMoritz Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
020217 13.83 13,3812,4512,7513,3812,9012,0613,83
2 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
010119 13.06 -12,8512,0412,8513,06x12,92
3 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
020624 12.42 11,8611,7311,1111,8611,2510,9412,42
4 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
020801 12.35 12,3511,6811,1012,3511,6811,28x
5 Jan RůžičkaJan Růžička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
020101 10.95 10,4009,4210,4210,4210,5410,9510,67
6 Matěj KnoblochMatěj Knobloch
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
021202 09.67 09,1709,2709,6709,6709,5609,0608,43
7 Kryštof KačírekKryštof Kačírek
AK ŽatecAK Žatec
011211 08.64 xx08,3408,3408,6407,9408,47
8 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010530 08.33 07,9508,3308,0008,3307,8206,77x
9 Antonín KrátkýAntonín Krátký
AK MostAK Most
460620 07.43 07,1107,1207,2507,2507,3507,4307,37
Poznámky/pokusy:
" Vložený závod
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
000928 14.22 13,2013,6013,3013,6014,2213,8713,36
2 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
990824 13.16 12,7013,1613,0413,16x13,10x
Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
000712 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Vložený závod
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 14.03 x13,1914,0314,0313,85xx
2 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
781030 13.40 13,38x13,4013,40xx13,22
3 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
000928 12.40 11,8711,6612,0412,0411,7812,2512,40
4 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
890307 12.23 12,0811,70x12,08xx12,23
5 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
800414 11.14 10,1511,1410,9611,1410,1710,3610,94
6 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
690525 10.62 10,0510,1510,2310,2310,1010,6209,92
7 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
980310 10.22 09,3409,8310,2210,2210,0409,8009,81
8 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
020801 09.80 09,5409,0309,8009,8009,75xx
9 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 09.60 xx09,6009,600.00.00.0
10 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
970524 09.52 09,5209,4709,4809,520.00.00.0
11 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
750707 09.05 08,6308,6009,0509,050.00.00.0
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
941231 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Antonín KrátkýAntonín Krátký
AK MostAK Most
460620 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
000712 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků