výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský pohár sportovních gymnázií

Jablonec nad Nisou (9. 1. 2018)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 SG České BudějoviceSG České Budějovice 07.05
2 Šimon HánaŠimon Hána 99 SG ZlínSG Zlín 07.12
3 Jakub UrbanJakub Urban 00 SG PardubiceSG Pardubice 07.16
4 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 SG České BudějoviceSG České Budějovice 07.21
5 Pavel PetříkPavel Petřík 99 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 07.26
6 David RybaDavid Ryba 99 SG PardubiceSG Pardubice 07.26
7 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 SG KladnoSG Kladno 07.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek NetíkMarek Netík 02 SG PlzeňSG Plzeň 07.33
2 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 SG PlzeňSG Plzeň 07.48
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 SG PlzeňSG Plzeň 07.48
4 Jan KřížJan Kříž 99 SG KladnoSG Kladno 07.53
5 Jakub VítekJakub Vítek 01 SG KladnoSG Kladno 07.56
6 Aleš KučeraAleš Kučera 01 SG KladnoSG Kladno 07.66
7 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 SG KladnoSG Kladno 08.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VolejníkJan Volejník 99 SG PardubiceSG Pardubice 07.26
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 07.55
3 Marek ChlupMarek Chlup 99 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 07.64
4 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 07.67
5 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 SG KladnoSG Kladno 07.97
6 David NěmečekDavid Němeček 01 SG PardubiceSG Pardubice 07.52
Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 SG PardubiceSG Pardubice 07.49
2 Jakub KřížekJakub Křížek 99 SG PlzeňSG Plzeň 07.60
3 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 SG PlzeňSG Plzeň 07.61
4 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 SG PlzeňSG Plzeň 07.62
5 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 SG BrnoSG Brno 07.68
6 Jiří GerhardtJiří Gerhardt 98 SG KladnoSG Kladno 07.73
7 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 07.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 SG JihlavaSG Jihlava 07.65
2 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 SG PlzeňSG Plzeň 07.71
3 Jakub PurknerJakub Purkner 01 SG BrnoSG Brno 07.79
4 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 SG BrnoSG Brno 07.81
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 SG KladnoSG Kladno DNS
Lukáš LauberLukáš Lauber 00 SG PlzeňSG Plzeň DQ
Vojtěch DušekVojtěch Dušek 00 SG BrnoSG Brno DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prokop CoufalProkop Coufal 99 SG JihlavaSG Jihlava 07.29
2 Tomáš StachTomáš Stach 01 SG OstravaSG Ostrava 07.63
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SG OstravaSG Ostrava 07.77
4 Martin DivínMartin Divín 02 SG ZlínSG Zlín 08.07
5 Vieth Thang CuVieth Thang Cu 00 SG JihlavaSG Jihlava 08.21
6 Tomáš RyškaTomáš Ryška 00 SG JihlavaSG Jihlava 08.64
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 SG České BudějoviceSG České Budějovice 06.98
2 Šimon HánaŠimon Hána 99 SG ZlínSG Zlín 07.04
3 David RybaDavid Ryba 99 SG PardubiceSG Pardubice 07.13
4 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 SG České BudějoviceSG České Budějovice 07.16
5 Pavel PetříkPavel Petřík 99 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 07.16
Prokop CoufalProkop Coufal 99 SG JihlavaSG Jihlava DNS
Jan VolejníkJan Volejník 99 SG PardubiceSG Pardubice DNS
Jakub UrbanJakub Urban 00 SG PardubiceSG Pardubice DQ
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek NetíkMarek Netík 02 SG PlzeňSG Plzeň 07.38
2 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 SG KladnoSG Kladno 07.42
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 SG PlzeňSG Plzeň 07.45
4 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 SG PardubiceSG Pardubice 07.54
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 07.57
6 Jan KřížJan Kříž 99 SG KladnoSG Kladno 07.61
Jan ProcházkaJan Procházka 01 SG PlzeňSG Plzeň DNS
Jakub VítekJakub Vítek 01 SG KladnoSG Kladno DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 SG České BudějoviceSG České Budějovice 07.67
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 SG PlzeňSG Plzeň 07.78
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 07.89
4 Sára ČelišováSára Čelišová 00 SG PlzeňSG Plzeň 07.92
5 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 08.01
6 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 SG PlzeňSG Plzeň 08.03
7 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 SG PardubiceSG Pardubice 08.27
Edita SklenskáEdita Sklenská 99 SG BrnoSG Brno DQ
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 SG KladnoSG Kladno 08.17
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 SG PlzeňSG Plzeň 08.19
3 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 SG České BudějoviceSG České Budějovice 08.19
4 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 SG BrnoSG Brno 08.20
5 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 08.22
6 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 08.28
7 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 SG JihlavaSG Jihlava 08.28
8 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 08.42
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 SG České BudějoviceSG České Budějovice 07.70
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 SG PlzeňSG Plzeň 07.79
3 Sára ČelišováSára Čelišová 00 SG PlzeňSG Plzeň 07.96
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 07.98
5 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 SG PlzeňSG Plzeň 08.02
6 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 SG PardubiceSG Pardubice 08.15
7 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 SG KladnoSG Kladno 08.22
8 Lada VondrováLada Vondrová 99 SG PardubiceSG Pardubice 07.84
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 08.02
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 SG BrnoSG Brno 08.07
3 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 SG České BudějoviceSG České Budějovice 08.17
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 08.24
5 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 SG PlzeňSG Plzeň 08.25
6 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 SG PlzeňSG Plzeň 08.33
7 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 SG KladnoSG Kladno 08.36
8 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 SG PardubiceSG Pardubice 08.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MarkováNatálie Marková 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 08.38
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 SG KladnoSG Kladno 08.41
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 SG PardubiceSG Pardubice 08.43
4 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 SG České BudějoviceSG České Budějovice 08.49
5 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 SG KladnoSG Kladno 08.56
6 Anna VýletováAnna Výletová 99 SG BrnoSG Brno 08.61
7 Eva KřekováEva Křeková 01 SG ZlínSG Zlín 08.92
Šimon HánaŠimon Hána 99 SG ZlínSG Zlín DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 08.20
2 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 SG JihlavaSG Jihlava 08.25
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SG OstravaSG Ostrava 08.28
4 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 SG PardubiceSG Pardubice 08.59
5 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SG OstravaSG Ostrava 08.61
6 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě 08.66
7 Nikola NachtigalováNikola Nachtigalová 99 SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě 08.89
8 Kamila KrejčíKamila Krejčí 01 SG ZlínSG Zlín 08.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 08.22
2 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 SG BrnoSG Brno 08.24
3 Lenka BurianováLenka Burianová 00 SG BrnoSG Brno 08.43
4 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 SG PardubiceSG Pardubice 08.55
5 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 SG ZlínSG Zlín 08.62
6 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 SG JihlavaSG Jihlava 08.69
7 Agáta TepláAgáta Teplá 02 SG BrnoSG Brno 08.69
8 Sára PaťhováSára Paťhová 00 SG ZlínSG Zlín 08.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrstaKarolína Ursta 02 SG PardubiceSG Pardubice 08.81
2 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 SG KladnoSG Kladno 08.86
3 Jana BartošováJana Bartošová 00 SG ZlínSG Zlín 08.87
4 Anísa FilaliAnísa Filali 00 SG BrnoSG Brno 08.90
5 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 SG ZlínSG Zlín 08.96
6 Tereza VeseláTereza Veselá 01 SG KladnoSG Kladno 09.05
7 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 02 SG KladnoSG Kladno 09.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VosykováJulie Vosyková 99 SG KladnoSG Kladno 08.70
2 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 01 SG JihlavaSG Jihlava 08.84
3 Tereza ŠírlováTereza Šírlová 00 SG KladnoSG Kladno 08.88
4 Karolína RokosováKarolína Rokosová 99 SG KladnoSG Kladno 09.06
5 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 00 SG KladnoSG Kladno 09.12
6 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 SG KladnoSG Kladno 09.50
Barbora VeseláBarbora Veselá 01 SG KladnoSG Kladno DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 SG PardubiceSG Pardubice 51.41
2 Jakub KarlachJakub Karlach 00 SG PlzeňSG Plzeň 52.12
3 Antonín MatějíčekAntonín Matějíček 00 SG České BudějoviceSG České Budějovice 52.19
Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 SG BrnoSG Brno 51.62
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 51.83
3 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 97 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 52.28
Jan ProcházkaJan Procházka 01 SG PlzeňSG Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 SG PardubiceSG Pardubice 51.88
2 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SG OstravaSG Ostrava 53.08
3 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 SG PlzeňSG Plzeň 53.65
4 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 SG KladnoSG Kladno 54.05
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub StibalJakub Stibal 01 SG BrnoSG Brno 54.09
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SG JilemniceSG Jilemnice 54.42
3 David TermerDavid Termer 02 SG PlzeňSG Plzeň 54.68
Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 SG PlzeňSG Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JanouchDavid Janouch 00 SG JilemniceSG Jilemnice 55.22
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 SG KladnoSG Kladno 55.97
3 David NěmečekDavid Němeček 01 SG PardubiceSG Pardubice 53.20
Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 SG PardubiceSG Pardubice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 00 SG BrnoSG Brno 56.06
2 Jan KřížJan Kříž 99 SG KladnoSG Kladno 56.59
Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 SG BrnoSG Brno DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 SG PardubiceSG Pardubice 57.06
2 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 01 SG PardubiceSG Pardubice 57.06
Martin DivínMartin Divín 02 SG ZlínSG Zlín DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 SG PardubiceSG Pardubice 56.03
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 SG PlzeňSG Plzeň 59.57
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 SG PlzeňSG Plzeň 59.78
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 SG ZlínSG Zlín 61.59
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester MerunkováEster Merunková 00 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 59.77
2 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 SG České BudějoviceSG České Budějovice 61.66
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 SG PlzeňSG Plzeň 62.06
Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 SG BrnoSG Brno 63.15
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SG JilemniceSG Jilemnice 64.01
3 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě 65.88
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 SG PardubiceSG Pardubice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 SG PardubiceSG Pardubice 62.04
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 63.50
3 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 SG PlzeňSG Plzeň 64.38
4 Lenka FialováLenka Fialová 99 SG PlzeňSG Plzeň 65.84
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 SG BrnoSG Brno 66.50
2 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě 67.01
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 SG PardubiceSG Pardubice 67.80
Ester KvirencováEster Kvirencová 01 SG PardubiceSG Pardubice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 SG ZlínSG Zlín 67.36
2 Stefanie GrafStefanie Graf 00 SG České BudějoviceSG České Budějovice 67.41
3 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 SG České BudějoviceSG České Budějovice 68.02
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PaťhováSára Paťhová 00 SG ZlínSG Zlín 67.41
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 SG JihlavaSG Jihlava 68.40
3 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 SG JihlavaSG Jihlava 71.50
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 SG BrnoSG Brno 1:59.82
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 SG BrnoSG Brno 2:01.15
3 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 SG PlzeňSG Plzeň 2:01.60
4 Jakub KarlachJakub Karlach 00 SG PlzeňSG Plzeň 2:01.86
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SG JilemniceSG Jilemnice 2:03.35
6 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě 2:04.08
7 Jan VolejníkJan Volejník 99 SG PardubiceSG Pardubice 2:06.01
8 Ondřej MelčOndřej Melč 02 SG KladnoSG Kladno 2:18.28
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ota ŠkvorOta Škvor 99 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 1:59.38
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 2:02.13
3 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 97 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 2:03.06
4 David JanouchDavid Janouch 00 SG JilemniceSG Jilemnice 2:03.97
5 Adam KolářAdam Kolář 00 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 2:05.47
6 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SG JilemniceSG Jilemnice 2:08.04
7 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 SG BrnoSG Brno 2:09.54
8 Matyáš AmmerMatyáš Ammer 02 SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě 2:17.18
9 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 SG PardubiceSG Pardubice 2:06.59
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 SG PardubiceSG Pardubice 2:16.82
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 2:17.87
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SG OstravaSG Ostrava 2:21.92
4 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě 2:23.59
5 Lucie FilipováLucie Filipová 00 SG BrnoSG Brno 2:25.05
6 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 SG ZlínSG Zlín 2:26.11
7 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 2:26.38
8 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 SG PardubiceSG Pardubice 2:32.31
9 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 SG BrnoSG Brno 2:26.56
Anna KochováAnna Kochová 01 SG JilemniceSG Jilemnice DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 SG České BudějoviceSG České Budějovice 2:29.32
2 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 2:32.17
3 Ludmila RoháčkováLudmila Roháčková 01 SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě 2:36.26
4 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 SG BrnoSG Brno 2:36.52
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 SG PlzeňSG Plzeň 2:37.98
6 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 2:41.27
7 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě 2:45.04
8 Romana PecinováRomana Pecinová 02 SG JihlavaSG Jihlava 2:52.95
9 Tereza ŠírlováTereza Šírlová 00 SG KladnoSG Kladno 3:23.33
Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 SG PlzeňSG Plzeň DNS
Celkem 10 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 SG České BudějoviceSG České Budějovice 09:20.84
2 Jan MálekJan Málek 01 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 09:24.20
3 Michal RůžekMichal Růžek 99 SG PardubiceSG Pardubice 09:28.49
4 Michal StarýMichal Starý 98 SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě 09:32.67
5 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 SG BrnoSG Brno 09:40.70
6 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 SG PlzeňSG Plzeň 09:46.24
7 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 SG PlzeňSG Plzeň 09:48.89
8 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě 10:02.14
9 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SG JilemniceSG Jilemnice 10:06.28
Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 SG ZlínSG Zlín 09:16.14
2 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 SG BrnoSG Brno 09:45.07
3 Ota ŠkvorOta Škvor 99 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 10:02.51
4 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 SG BrnoSG Brno 10:03.75
5 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 SG KladnoSG Kladno 10:07.12
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 10:08.25
7 Jan PlecháčekJan Plecháček 99 SG PardubiceSG Pardubice 10:19.31
8 Jan ZástavaJan Zástava 00 SG JilemniceSG Jilemnice 11:03.13
9 Kryštof SchubertKryštof Schubert 99 SG JilemniceSG Jilemnice 11:33.41
Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 SG PlzeňSG Plzeň DNS
Celkem 10 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 SG BrnoSG Brno 10:18.55
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 10:53.31
3 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě 10:59.89
4 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 SG JilemniceSG Jilemnice 11:08.42
5 Nicole ČadkováNicole Čadková 99 SG KladnoSG Kladno 11:34.27
6 Anna KochováAnna Kochová 01 SG JilemniceSG Jilemnice 11:37.25
7 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 11:40.08
8 Pavlína PokornáPavlína Pokorná 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 11:53.12
9 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 12:12.76
10 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 SG BrnoSG Brno 12:12.85
11 Pavlína VargováPavlína Vargová 99 SG PlzeňSG Plzeň 12:24.34
12 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 SG PardubiceSG Pardubice 12:44.49
13 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 SG České BudějoviceSG České Budějovice 12:50.14
14 Adéla RýdlováAdéla Rýdlová 01 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 12:50.61
15 Adéla JohanováAdéla Johanová 99 SG JilemniceSG Jilemnice 12:52.30
16 Jana ProcházkováJana Procházková 99 SG PlzeňSG Plzeň 13:25.35
17 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 SG PardubiceSG Pardubice 11:55.53
Celkem 17 závodníků

60 m překážek - Junioři

(út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 99 SG PardubiceSG Pardubice 07.97
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 08.45
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 08.45
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 SG KladnoSG Kladno 08.60
5 David HerákDavid Herák 00 SG KladnoSG Kladno 08.82
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 SG České BudějoviceSG České Budějovice 08.19
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 08.56
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 SG JilemniceSG Jilemnice 08.65
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 SG PardubiceSG Pardubice 08.78
5 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 09.17
6 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 09.24
7 Michal MašekMichal Mašek 01 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 09.93
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 08.96
2 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 09.62
3 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 SG JihlavaSG Jihlava 09.69
4 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 10.31
5 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová 99 SG PardubiceSG Pardubice 10.35
6 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 SG ZlínSG Zlín 10.60
7 Lenka FialováLenka Fialová 99 SG PlzeňSG Plzeň 12.04
Lada VondrováLada Vondrová 99 SG PardubiceSG Pardubice DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 09.21
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 SG KladnoSG Kladno 09.39
3 Nikola PlocováNikola Plocová 99 SG BrnoSG Brno 09.64
4 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 SG BrnoSG Brno 10.32
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 SG PlzeňSG Plzeň DNF
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 SG PardubiceSG Pardubice DNF
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě DQ
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 SG PlzeňSG Plzeň 08.69
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SG PardubiceSG Pardubice 09.28
3 Kateřina HolasováKateřina Holasová 01 SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční 09.40
4 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SG JilemniceSG Jilemnice 09.85
5 Nela NikodémováNela Nikodémová 01 SG České BudějoviceSG České Budějovice 09.95
6 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě 11.72
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VolnáDaniela Volná 02 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 09.18
2 Natálie GyömraiováNatálie Gyömraiová 02 SG BrnoSG Brno 09.44
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 SG PlzeňSG Plzeň 09.46
4 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 SG PlzeňSG Plzeň 10.19
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 SG KladnoSG Kladno 11.77
Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 SG PlzeňSG Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adam PekárekAdam Pekárek
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
99 1.97
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
02 1.80
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
SG PlzeňSG Plzeň
00 1.75
4 Šimon DrašarŠimon Drašar
SG PardubiceSG Pardubice
01 1.70
5 Marek ŽemlaMarek Žemla
SG BrnoSG Brno
01 1.70
6 Jan PospíšilJan Pospíšil
SG BrnoSG Brno
01 1.65
7 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě
02 1.65
8 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
02 1.60
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Daniela VolnáDaniela Volná
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
02 1.67
1= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
SG BrnoSG Brno
01 1.67
3 Klára ČervenkováKlára Červenková
SG KladnoSG Kladno
00 1.67
4 Linda SucháLinda Suchá
SG PlzeňSG Plzeň
01 1.64
5 Nikol JankuNikol Janku
SG BrnoSG Brno
00 1.55
6 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
SG JihlavaSG Jihlava
02 1.50
7 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
00 1.50
8= Markéta MalečkováMarkéta Malečková
SG JihlavaSG Jihlava
99 1.50
8= Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
01 1.50
10 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
SG PardubiceSG Pardubice
00 1.50
11 Ivana KoktaváIvana Koktavá
SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě
01 1.50
12 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
SG ZlínSG Zlín
01 1.50
13= Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
SG JihlavaSG Jihlava
00 1.50
13= Lucie HöfrováLucie Höfrová
SG OstravaSG Ostrava
01 1.45
15 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
SG JihlavaSG Jihlava
01 1.45
16 Anna ŠanderováAnna Šanderová
SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě
01 1.45
17 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
SG PlzeňSG Plzeň
00 1.45
18 Kateřina HolasováKateřina Holasová
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
01 1.45
19= Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
99 1.40
19= Adéla WeberováAdéla Weberová
SG JilemniceSG Jilemnice
02 1.40
21 Anita KelemenováAnita Kelemenová
SG PlzeňSG Plzeň
00 1.40
22 Barbora SlivkováBarbora Slivková
SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě
99 1.40
23 Veronika SkalickáVeronika Skalická
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
02 1.40
24 Eva KubešováEva Kubešová
SG KladnoSG Kladno
02 1.35
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
SG PlzeňSG Plzeň
00 DNS
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
SG České BudějoviceSG České Budějovice
02 6.80
2 Adam PekárekAdam Pekárek
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
99 6.68
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák
SG KladnoSG Kladno
99 6.36
4 Jakub VítekJakub Vítek
SG KladnoSG Kladno
01 6.35
5 Ondřej HolubOndřej Holub
SG PardubiceSG Pardubice
99 6.29
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
99 6.29
7 Šimon HánaŠimon Hána
SG ZlínSG Zlín
99 6.12
8 Marek NetíkMarek Netík
SG PlzeňSG Plzeň
02 6.00
9 Jakub KřížekJakub Křížek
SG PlzeňSG Plzeň
99 5.97
10 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
SG PardubiceSG Pardubice
02 5.88
11 Tomáš StachTomáš Stach
SG OstravaSG Ostrava
01 5.87
12 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
SG BrnoSG Brno
99 5.79
13 David HerákDavid Herák
SG KladnoSG Kladno
00 5.75
14 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
SG PlzeňSG Plzeň
99 5.70
15 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SG OstravaSG Ostrava
03 5.65
16 Albert WeberAlbert Weber
SG PlzeňSG Plzeň
00 5.49
17 Lukáš LauberLukáš Lauber
SG PlzeňSG Plzeň
00 5.40
18 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
SG JihlavaSG Jihlava
01 5.39
19 Jan ŠvecJan Švec
SG KladnoSG Kladno
99 5.22
20 Vieth Thang CuVieth Thang Cu
SG JihlavaSG Jihlava
00 5.03
21 Tomáš RyškaTomáš Ryška
SG JihlavaSG Jihlava
00 4.37
22 Ondřej MikešOndřej Mikeš
SG PardubiceSG Pardubice
02 6.28
František DoubekFrantišek Doubek
SG JilemniceSG Jilemnice
02 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
SG České BudějoviceSG České Budějovice
99 6.12
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
SG PlzeňSG Plzeň
02 5.53
3 Linda SucháLinda Suchá
SG PlzeňSG Plzeň
01 5.44
4 Aneta JonášováAneta Jonášová
SG KladnoSG Kladno
02 5.38
5 Kateřina ČernáKateřina Černá
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
99 5.27
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SG PardubiceSG Pardubice
01 5.22
7 Nela NikodémováNela Nikodémová
SG České BudějoviceSG České Budějovice
01 5.20
8 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
SG ZlínSG Zlín
99 5.18
9 Natálie MarkováNatálie Marková
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
00 5.06
10 Lenka TäuberováLenka Täuberová
SG BrnoSG Brno
98 5.05
11 Klára StaňkováKlára Staňková
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
00 5.00
12 Lenka BurianováLenka Burianová
SG BrnoSG Brno
00 4.98
13 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
SG České BudějoviceSG České Budějovice
01 4.98
14 Tereza ČurdováTereza Čurdová
SG KladnoSG Kladno
00 4.87
15 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SG OstravaSG Ostrava
01 4.71
16 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
01 4.70
17 Veronika SkalickáVeronika Skalická
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
02 4.66
18 Barbora SlivkováBarbora Slivková
SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě
99 4.58
19 Eva KřekováEva Křeková
SG ZlínSG Zlín
01 4.56
20 Eliška HezkáEliška Hezká
SG PardubiceSG Pardubice
02 4.54
21 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
SG BrnoSG Brno
99 4.53
22 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SG OstravaSG Ostrava
01 4.52
23 Anna ŠanderováAnna Šanderová
SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě
01 4.51
24 Agáta TepláAgáta Teplá
SG BrnoSG Brno
02 4.48
25 Nikola NachtigalováNikola Nachtigalová
SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě
99 4.43
26 Dominika HorníkováDominika Horníková
SG PardubiceSG Pardubice
01 4.33
27 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SG KladnoSG Kladno
02 4.17
28 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková
SG ZlínSG Zlín
02 4.12
29 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
SG JihlavaSG Jihlava
99 4.02
30 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
SG PardubiceSG Pardubice
99 3.82
Klára SobotkováKlára Sobotková
SG PlzeňSG Plzeň
02 DNS
Celkem 31 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
SG BrnoSG Brno
01 13.63
2 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
SG ZlínSG Zlín
01 12.67
3 Ivana KoktaváIvana Koktavá
SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě
01 12.50
4 Veronika VallováVeronika Vallová
SG BrnoSG Brno
01 12.25
5 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
SG PardubiceSG Pardubice
01 11.82
6 Linda ČechováLinda Čechová
SG PlzeňSG Plzeň
01 11.04
7 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
01 11.03
8 Eliška HezkáEliška Hezká
SG PardubiceSG Pardubice
02 10.37
9 Klára JelínkováKlára Jelínková
SG BrnoSG Brno
01 09.69
10 Barbora DostálováBarbora Dostálová
SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě
02 09.41
11 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
01 08.98
12 Vendula HolečkováVendula Holečková
SG KladnoSG Kladno
03 08.33
13 Romana PecinováRomana Pecinová
SG JihlavaSG Jihlava
02 07.59
Michaela ChládkováMichaela Chládková
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
02 DNS
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SG OstravaSG Ostrava
99 11.85
2 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SG OstravaSG Ostrava
00 11.30
3 Iveta MocharováIveta Mocharová
SG BrnoSG Brno
98 11.15
4 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
SG PlzeňSG Plzeň
99 10.20
5 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě
00 10.00
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
99 09.97
7 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
00 09.93
8 Anna JunováAnna Junová
SG KladnoSG Kladno
99 09.81
9 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
SG PardubiceSG Pardubice
00 09.40
10 Klára BártováKlára Bártová
SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě
00 09.28
11 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
SG PardubiceSG Pardubice
99 08.89
12 Johana PrudkáJohana Prudká
SG OstravaSG Ostrava
00 08.65
13 Andrea BalíkováAndrea Balíková
SG PlzeňSG Plzeň
00 08.40
14 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
99 08.34
15 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
SG KladnoSG Kladno
98 07.13
Eliška KrákorováEliška Krákorová
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
99 DNS
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
SG BrnoSG Brno
01 16.27
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich
SG OstravaSG Ostrava
01 15.76
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
SG PardubiceSG Pardubice
02 12.25
4 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
SG KladnoSG Kladno
02 11.78
5 Jan PospíšilJan Pospíšil
SG BrnoSG Brno
01 11.66
6 Adam HavlíkAdam Havlík
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
01 11.59
7 Jakub PurknerJakub Purkner
SG BrnoSG Brno
01 09.86
Martin FlorianMartin Florian
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
01 DNS
Václav HádekVáclav Hádek
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
02 DNS
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HorákAdam Horák
SG BrnoSG Brno
99 14.95
2 Oto PetrášOto Petráš
SG PardubiceSG Pardubice
00 14.04
3 Lukáš BobákLukáš Bobák
SG OstravaSG Ostrava
99 13.75
4 Matěj VeselýMatěj Veselý
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
99 12.99
5 Jan ŽákJan Žák
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
00 11.85
6 Kryštof HartmanKryštof Hartman
SG KladnoSG Kladno
99 10.70
7 Dominik MachotkaDominik Machotka
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
00 09.94
8 Jakub UrbanJakub Urban
SG PardubiceSG Pardubice
00 09.34
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik SládekDominik Sládek
SG PlzeňSG Plzeň
98 14.34
2 Michal PauzaMichal Pauza
SG KladnoSG Kladno
98 11.43
Celkem 2 závodníků

Hod břemenem 10kg - Ženy (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
SG PlzeňSG Plzeň
99 17.00
2 Eliška KrákorováEliška Krákorová
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
99 12.56
3 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SG OstravaSG Ostrava
99 10.61
4 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
00 10.61
5 Vendula HolečkováVendula Holečková
SG KladnoSG Kladno
03 10.43
6 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
SG BrnoSG Brno
01 09.90
7 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě
00 09.71
8 Iveta MocharováIveta Mocharová
SG BrnoSG Brno
98 09.56
9 Klára JelínkováKlára Jelínková
SG BrnoSG Brno
01 08.79
10 Daniela LorenzováDaniela Lorenzová
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
99 08.45
11 Linda ČechováLinda Čechová
SG PlzeňSG Plzeň
01 08.31
12 Klára BártováKlára Bártová
SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě
00 08.02
13 Johana PrudkáJohana Prudká
SG OstravaSG Ostrava
00 07.65
14 Barbora DostálováBarbora Dostálová
SG Nové Město na MoravěSG Nové Město na Moravě
02 07.61
15 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
SG KladnoSG Kladno
98 06.45
Andrea BalíkováAndrea Balíková
SG PlzeňSG Plzeň
00 DNS
Michaela NeprašováMichaela Neprašová
SG PardubiceSG Pardubice
01 DNS
Veronika VallováVeronika Vallová
SG BrnoSG Brno
01 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod břemenem 12kg - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
SG BrnoSG Brno
01 12.59
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
SG KladnoSG Kladno
02 11.60
3 Adam HavlíkAdam Havlík
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
01 08.25
Václav HádekVáclav Hádek
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
02 DNS
Michal MašekMichal Mašek
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
01 DNS
Celkem 5 závodníků

Hod břemenem 14kg - Junioři (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš BobákLukáš Bobák
SG OstravaSG Ostrava
99 17.45
2 Adam HorákAdam Horák
SG BrnoSG Brno
99 14.61
3 Oto PetrášOto Petráš
SG PardubiceSG Pardubice
00 13.21
4 Jan ŽákJan Žák
SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou
00 12.21
5 Kryštof HartmanKryštof Hartman
SG KladnoSG Kladno
99 11.82
6 Matěj VeselýMatěj Veselý
SG Praha PřípotočníSG Praha Přípotoční
99 10.08
Celkem 6 závodníků

Hod břemenem 16kg - Muži (Finále)

Finále (út, 9.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal PauzaMichal Pauza
SG KladnoSG Kladno
98 12.11
2 Dominik SládekDominik Sládek
SG PlzeňSG Plzeň
98 10.74
Celkem 2 závodníků