výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody PAS staršího žactva

Praha-Strahov (22. 2. 2018)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.62
2 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 17.93
3 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.98
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.89
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 18.08
3 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.21
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 18.37
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.69
3 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.45
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.95
2 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 19.04
3 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19.18
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 19.06
2 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 19.47
3 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.61
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.76
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.14
2 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.24
3 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19.52
4 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.77
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.90
2 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.44
3 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.45
4 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.47
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MatějkaFilip Matějka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.35
2 Daniel ProcházkaDaniel Procházka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.89
3 Vojtěch DejdarVojtěch Dejdar 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.29
4 Vít NovotnýVít Novotný 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 23.22
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin FliegerMartin Flieger 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.19
2 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 20.53
3 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.74
4 Adam PohlAdam Pohl 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.26
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Juraj SlovákJuraj Slovák 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.31
2 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.78
3 Matyáš KůželMatyáš Kůžel 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.90
4 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 22.51
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.81
2 Štefan HošekŠtefan Hošek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.91
3 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.23
4 Matyáš MatoušekMatyáš Matoušek 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.74
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.75
2 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.98
3 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.98
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19.64
2 Samuel CoufalSamuel Coufal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.54
3 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.39
4 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.60
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŘíhaDaniel Říha 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.60
2 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.65
3 Tomáš KroaTomáš Kroa 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 23.31
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.05
2 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.57
Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20.58
2 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.00
3 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.09
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Babeta LoučkováBabeta Loučková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 20.53
2 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.78
3 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.09
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.53
2 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.46
3 Klára ŽeleznáKlára Železná 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 22.77
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SmrčkováAnna Smrčková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.52
2 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.59
3 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.61
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.66
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 20.11
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.15
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 19.72
2 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.04
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.39
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.29
2 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.61
3 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.89
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.65
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.35
Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 20.99
2 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.02
Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 21.05
2 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 21.44
3 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.75
4 Ellen OlšavskáEllen Olšavská 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.27
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.16
2 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.28
3 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 21.54
Babeta LoučkováBabeta Loučková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa PolákováDenisa Poláková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.20
2 Dominika PacholíkováDominika Pacholíková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.28
3 Julie KroupováJulie Kroupová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.66
Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.25
2 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 20.95
3 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.11
4 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.13
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.92
2 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.61
3 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.68
4 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.96
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.83
2 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.84
3 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.56
4 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.07
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anita BejstováAnita Bejstová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 20.96
2 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 21.57
3 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.05
4 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.09
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 20.97
2 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.28
3 Petra JurkováPetra Jurková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.14
4 Elen TesařováElen Tesařová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 22.47
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.06
2 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 21.28
3 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.80
4 Julie MrázováJulie Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.00
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.17
2 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.52
3 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.76
4 Amálie NiklováAmálie Niklová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.87
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.61
2 Anna DavidováAnna Davidová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.69
3 Markéta ProkelováMarkéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.98
4 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.36
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta UrbancováAgáta Urbancová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 22.63
2 Tereza HladíkováTereza Hladíková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 22.88
3 Lucie ŠírováLucie Šírová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.13
4 Anna KymlováAnna Kymlová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.27
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie HurajováMarie Hurajová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.54
2 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.21
3 Karolína KuthanováKarolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.47
4 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 23.77
Celkem 4 závodníků
Běh 24 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MalcováKateřina Malcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.42
2 Nicole DorňákováNicole Dorňáková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.96
3 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 23.34
4 Lucie ŠmolíkováLucie Šmolíková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.39
Celkem 4 závodníků
Běh 25 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta OtcovskáAneta Otcovská 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 23.01
2 Tereza MalcováTereza Malcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.35
3 Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 24.23
4 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.31
Celkem 4 závodníků
Běh 26 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SilnáEliška Silná 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.00
2 Marika MaláMarika Malá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.89
3 Tereza TiptováTereza Tiptová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.99
4 Anna BergerováAnna Bergerová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 24.47
Celkem 4 závodníků
Běh 27 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.34
2 Monika MarianiMonika Mariani 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 22.35
3 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.40
Celkem 3 závodníků
Běh 28 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 20.88
2 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 21.82
3 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.98
Celkem 3 závodníků
Běh 29 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.16
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 21.43
3 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 21.55
Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 30 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.82
2 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 21.30
3 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.23
4 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.57
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 38.40
2 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 38.43
3 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 39.51
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.40
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.63
3 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 40.37
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 40.98
2 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.93
3 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 42.24
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PištěkTomáš Pištěk 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.87
2 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 42.14
3 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.62
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel KollerPavel Koller 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 44.60
2 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 45.45
3 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 46.03
4 Matyáš KůželMatyáš Kůžel 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47.15
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 45.45
2 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.90
3 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.94
4 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.17
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 43.49
2 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.67
3 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.11
4 Daniel ŘíhaDaniel Říha 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.34
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin FliegerMartin Flieger 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 43.85
2 Jan HejslerJan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.65
3 Vojtěch DejdarVojtěch Dejdar 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 47.28
4 Jakub ŘehákJakub Řehák 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 48.41
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.16
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 43.26
Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 43.90
2 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 45.92
3 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 46.26
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.03
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.51
3 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.40
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.09
2 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47.22
3 Hana VidrichováHana Vidrichová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.80
4 Julie KroupováJulie Kroupová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.36
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 46.85
2 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 47.12
3 Tereza SajdlováTereza Sajdlová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 48.34
Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 47.51
2 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.81
3 Amálie NiklováAmálie Niklová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.42
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.90
2 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.87
3 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 50.57
4 Daniela RostykusovaDaniela Rostykusova 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 69.05
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.48
2 Barbora TalpováBarbora Talpová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.69
3 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.54
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:09.07
2 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:14.21
3 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:14.27
4 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:17.07
5 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:18.78
6 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:20.73
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.85
2 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:28.38
3 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:28.67
4 Samuel CoufalSamuel Coufal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:29.13
5 Dominik PrůšaDominik Průša 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:29.92
6 Martin DěvěrMartin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:35.67
Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:28.43
2 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:29.50
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:31.87
4 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:38.14
5 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:40.15
6 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:40.83
7 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:44.06
8 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:55.12
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:46.28
2 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:50.14
3 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:50.15
4 Andrea BulantováAndrea Bulantová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:53.22
5 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:54.74
6 Michaela VětrovskáMichaela Větrovská 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:55.79
7 Anežka NěmcováAnežka Němcová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:10.06
8 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:31.08
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.72
2 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.69
3 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.66
4 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1.66
5 Šimon WeiserŠimon Weiser
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.55
6 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.50
7 Eugen ŠalounEugen Šaloun
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1.50
8 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.50
9 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.50
10 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1.45
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1.53
2 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.53
3 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.53
4 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.50
5 Monika PiskováMonika Pisková
Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s.
03 1.50
6 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.45
7 Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 1.45
8 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.45
9 Jolana AnderlováJolana Anderlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.40
10= Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.40
10= Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1.40
12 Nikola KloudováNikola Kloudová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.40
13 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 1.40
14= Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1.35
14= Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.35
16 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 1.30
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3.20
2 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3.10
3 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 2.90
4 Radomír PlačekRadomír Plaček
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 2.20
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 3.10
2 Natálie JakabováNatálie Jakabová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 2.50
3 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 2.20
4 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 2.10
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.75
2 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5.59
3 David JislDavid Jisl
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
03 5.07
4 Tomáš KnapTomáš Knap
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
03 4.96
5 Matěj ŘeháčekMatěj Řeháček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.93
6 Jan HejslerJan Hejsler
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.72
7 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.43
8 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.33
9 Josef LebedaJosef Lebeda
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.26
10 Jakub ŘehákJakub Řehák
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4.11
11 Jakub MyslivecJakub Myslivec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.09
12 Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3.96
MS David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5.72
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5.23
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5.05
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.96
4 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4.89
5 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.85
6 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.76
7 Petra JurkováPetra Jurková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.62
8 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.62
9 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4.56
10 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.45
11 Michaela RadouškováMichaela Radoušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.52
12 Eliška MasnerováEliška Masnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 4.48
13 Aneta PastuchováAneta Pastuchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.48
14 Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 4.44
15 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.39
16 Adéla DembowskiAdéla Dembowski
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4.33
17 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.29
18 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.22
19 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4.2
20 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4.19
21 Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.15
22 Tereza HladíkováTereza Hladíková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4.12
23 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4.10
24 Zuzana AugustováZuzana Augustová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.05
25 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.04
26 Ellen OlšavskáEllen Olšavská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.00
27 Nikola KloudováNikola Kloudová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3.99
28 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3.94
29 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3.93
30 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 3.92
31 Klára ŽeleznáKlára Železná
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 3.85
32 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.83
33 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 3.74
34 Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3.65
35 Ema ČermákováEma Čermáková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.57
36 Eliška PopelováEliška Popelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3.56
37 Karolína KuthanováKarolína Kuthanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3.55
Celkem 37 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 10.24
2 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 10.06
3 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 09.84
4 Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 09.29
5 Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 08.87
6 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 08.74
7 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 08.57
8 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 08.44
9 Karolína GrofováKarolína Grofová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 08.14
10 Tereza NoskováTereza Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 08.07
11 Karolin Ann NessmithKarolin Ann Nessmith
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 08.05
12 Nikola OtáhalováNikola Otáhalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 07.80
13 Karolína KošařováKarolína Košařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 07.45
14 Anna KymlováAnna Kymlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 07.27
15 Eliška PopelováEliška Popelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 07.20
16 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 06.78
17 Petra VostráPetra Vostrá
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 06.72
18 Klára ŠimanovskáKlára Šimanovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 06.49
19 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 06.48
20 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 06.26
21 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 05.24
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 22.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 12.81
2 Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 12.31
3 Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
03 12.21
4 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 12.16
5 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 11.45
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 11.11
7 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 10.11
8 Filip MatějkaFilip Matějka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 09.86
9 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
03 09.58
10 Marek PirochMarek Piroch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 09.49
11 Vítek VránaVítek Vrána
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 08.53
12 Martin DěvěrMartin Děvěr
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
03 08.45
13 Filip MsallamFilip Msallam
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 08.00
14 Štefan HošekŠtefan Hošek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 07.57
15 Vojtěch FeltVojtěch Felt
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 07.21
Celkem 15 závodníků