výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Slezská laťka

Opava (6. - 7. 1. 2018)

Skok o tyči - Muži

(so, 6.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adrian KupczakAdrian Kupczak
Olimp MazancowiceOlimp Mazancowice
020127 4.42
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950320 4.27
3 Jakub GawlowskiJakub Gawlowski
Olimp MazancowiceOlimp Mazancowice
000720 4.27
4 Arkadiusz CiesielskiArkadiusz Ciesielski
Olimp MazancowiceOlimp Mazancowice
990203 3.97
5 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
931213 3.97
6 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
011105 3.82
7 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050331 2.92
8 Dawid BuckiDawid Bucki
Olimp MazancowiceOlimp Mazancowice
030402 2.92
9 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
040908 2.77
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 6.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Theo BébarTheo Bébar
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
020412 2.62
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 6.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040414 3.07
2 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
030704 2.17
3 Jakub StoklasaJakub Stoklasa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
031209 2.02
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 6.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020402 3.52
2 Agata PuchalkaAgata Puchalka
Olimp MazancowiceOlimp Mazancowice
970402 3.37
3 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000527 3.37
4 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
990603 3.22
5 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010106 2.92
6 Maja JurzakMaja Jurzak
Olimp MazancowiceOlimp Mazancowice
010815 2.77
7 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020722 2.62
8 Natalia SwiatlochNatalia Swiatloch
Olimp MazancowiceOlimp Mazancowice
030914 2.47
9 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050916 2.02
10 Lada ReisováLada Reisová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
010509 1.72
11 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
061012 1.57
12 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
090709 1.42
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
990317 NM
Celkem 13 závodníků