Mistrzostwa Województwa Šlaskiego
Ostrava - Vítkovice (27. 1. 2018)60 m - Muži (Rozběh)
Postup: 8 časů (q) do finále
Rozběh 1 (so, 27.1.2018 - 12:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kacper WieczorekKacper Wieczorek | 97 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 4 | 06.96 | q | |||||||||||||
2 | Damian HałgasDamian Hałgas | 93 | GKS Piast Gliwice | 5 | 07.11 | q | |||||||||||||
3 | Mateusz PikulMateusz Pikul | 97 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 6 | 07.27 | q | |||||||||||||
4 | Mariusz SyzdekMariusz Syzdek | 89 | UKS Czwórka Żory | 2 | 07.37 | q | |||||||||||||
5 | Dawid DybałaDawid Dybała | 98 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 7 | 07.66 | ||||||||||||||
Hałgas DamianHałgas Damian | 18 | GKS Piast Gliwice | 1 | DNS | |||||||||||||||
Jakub SikorskiJakub Sikorski | 18 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 27.1.2018 - 12:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natan FiedeńNatan Fiedeń | 98 | LKS PSZCZYNA | 5 | 07.14 | q | |||||||||||||
2 | Krzysztof HarędzaKrzysztof Harędza | 93 | AZS-AWF Katowice | 3 | 07.21 | q | |||||||||||||
3 | Damian KalinkiewiczDamian Kalinkiewicz | 97 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 6 | 07.34 | q | |||||||||||||
4 | Jiří HabichJiří Habich | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.40 | ||||||||||||||
5 | Kamil SztanderskiKamil Sztanderski | 98 | MKS-MOSM Bytom | 2 | 07.59 | q | |||||||||||||
MS | Bartosz KomarekBartosz Komarek | 92 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 7 | 07.90 | ||||||||||||||
Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski | 98 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kacper WieczorekKacper Wieczorek | 97 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 4 | 06.96 | q | ||
2 | Damian HałgasDamian Hałgas | 93 | GKS Piast Gliwice | 5 | 07.11 | q | ||
3 | Natan FiedeńNatan Fiedeń | 98 | LKS PSZCZYNA | 5 | 07.14 | q | ||
4 | Krzysztof HarędzaKrzysztof Harędza | 93 | AZS-AWF Katowice | 3 | 07.21 | q | ||
5 | Mateusz PikulMateusz Pikul | 97 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 6 | 07.27 | q | ||
6 | Damian KalinkiewiczDamian Kalinkiewicz | 97 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 6 | 07.34 | q | ||
7 | Mariusz SyzdekMariusz Syzdek | 89 | UKS Czwórka Żory | 2 | 07.37 | q | ||
8 | Jiří HabichJiří Habich | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.40 | |||
9 | Kamil SztanderskiKamil Sztanderski | 98 | MKS-MOSM Bytom | 2 | 07.59 | q | ||
10 | Dawid DybałaDawid Dybała | 98 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 7 | 07.66 | |||
11 | Bartosz KomarekBartosz Komarek | 92 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 7 | 07.90 | |||
Hałgas DamianHałgas Damian | 18 | GKS Piast Gliwice | 1 | DNS | ||||
Jakub SikorskiJakub Sikorski | 18 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 3 | DNS | ||||
Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski | 98 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 4 | DNS |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 13:29) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kacper WieczorekKacper Wieczorek | 97 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 4 | 06.96 | ||||||||||||||
2 | Damian HałgasDamian Hałgas | 93 | GKS Piast Gliwice | 5 | 07.01 | ||||||||||||||
3 | Natan FiedeńNatan Fiedeń | 98 | LKS PSZCZYNA | 3 | 07.12 | ||||||||||||||
4 | Krzysztof HarędzaKrzysztof Harędza | 93 | AZS-AWF Katowice | 6 | 07.20 | ||||||||||||||
5 | Mateusz PikulMateusz Pikul | 97 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2 | 07.26 | ||||||||||||||
6 | Mariusz SyzdekMariusz Syzdek | 89 | UKS Czwórka Żory | 1 | 07.38 | ||||||||||||||
7 | Damian KalinkiewiczDamian Kalinkiewicz | 97 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 7 | 07.42 | ||||||||||||||
Kamil SztanderskiKamil Sztanderski | 98 | MKS-MOSM Bytom | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Postup: 8 časů (q) do finále
Rozběh 1 (so, 27.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacek MajewskiJacek Majewski | 00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 5 | 07.09 | q | |||||||||||||
2 | Rafał PająkRafał Pająk | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 4 | 07.17 | q | |||||||||||||
3 | Sebastian RosółSebastian Rosół | 99 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 3 | 07.22 | q | |||||||||||||
4 | Piotr KruczekPiotr Kruczek | 00 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 6 | 07.34 | ||||||||||||||
5 | Piotr BednarzPiotr Bednarz | 00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2 | 07.71 | ||||||||||||||
6 | Mateusz ZiębaMateusz Zięba | 00 | MKS-MOSM Bytom | 7 | 07.80 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 27.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BurdaAdam Burda | 99 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 4 | 07.16 | q | |||||||||||||
2 | Marcin GibasMarcin Gibas | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 5 | 07.16 | q | |||||||||||||
3 | Bruno WaszkiewiczBruno Waszkiewicz | 00 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | 07.35 | ||||||||||||||
4 | Konrad JochymczykKonrad Jochymczyk | 00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 6 | 07.54 | ||||||||||||||
5 | Jakub BaranJakub Baran | 99 | MKS-MOSM Bytom | 2 | 07.63 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 27.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Krzysztof MichałowiczKrzysztof Michałowicz | 99 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 5 | 06.97 | ||||||||||||||
2 | Paweł DzidaPaweł Dzida | 99 | UKS Czwórka Żory | 1 | 07.03 | q | |||||||||||||
3 | Wojciech WysłuchWojciech Wysłuch | 00 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 6 | 07.20 | q | |||||||||||||
4 | Wojciech KubackiWojciech Kubacki | 99 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 7 | 07.26 | q | |||||||||||||
5 | Dawid JanikDawid Janik | 00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 3 | 07.28 | ||||||||||||||
6 | Grzegorz MirochaGrzegorz Mirocha | 00 | UKS Sprint ZSME Żywiec | 2 | 07.37 | ||||||||||||||
MS | Jirka NováčekJirka Nováček | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krzysztof MichałowiczKrzysztof Michałowicz | 99 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 5 | 06.97 | |||
2 | Paweł DzidaPaweł Dzida | 99 | UKS Czwórka Żory | 1 | 07.03 | q | ||
3 | Jacek MajewskiJacek Majewski | 00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 5 | 07.09 | q | ||
4 | Adam BurdaAdam Burda | 99 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 4 | 07.16 | q | ||
5 | Marcin GibasMarcin Gibas | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 5 | 07.16 | q | ||
6 | Rafał PająkRafał Pająk | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 4 | 07.17 | q | ||
7 | Wojciech WysłuchWojciech Wysłuch | 00 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 6 | 07.20 | q | ||
8 | Sebastian RosółSebastian Rosół | 99 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 3 | 07.22 | q | ||
9 | Wojciech KubackiWojciech Kubacki | 99 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 7 | 07.26 | q | ||
10 | Dawid JanikDawid Janik | 00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 3 | 07.28 | |||
11 | Piotr KruczekPiotr Kruczek | 00 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 6 | 07.34 | |||
12 | Bruno WaszkiewiczBruno Waszkiewicz | 00 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | 07.35 | |||
13 | Grzegorz MirochaGrzegorz Mirocha | 00 | UKS Sprint ZSME Żywiec | 2 | 07.37 | |||
14 | Konrad JochymczykKonrad Jochymczyk | 00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 6 | 07.54 | |||
15 | Jakub BaranJakub Baran | 99 | MKS-MOSM Bytom | 2 | 07.63 | |||
16 | Piotr BednarzPiotr Bednarz | 00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2 | 07.71 | |||
17 | Mateusz ZiębaMateusz Zięba | 00 | MKS-MOSM Bytom | 7 | 07.80 | |||
Jirka NováčekJirka Nováček | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 13:26) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafał PająkRafał Pająk | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 2 | 06.99 | ||||||||||||||
2 | Paweł DzidaPaweł Dzida | 99 | UKS Czwórka Żory | 4 | 07.03 | ||||||||||||||
3 | Jacek MajewskiJacek Majewski | 00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 5 | 07.03 | ||||||||||||||
4 | Adam BurdaAdam Burda | 99 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 6 | 07.07 | ||||||||||||||
5 | Marcin GibasMarcin Gibas | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 07.09 | ||||||||||||||
6 | Wojciech WysłuchWojciech Wysłuch | 00 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 7 | 07.21 | ||||||||||||||
7 | Wojciech KubackiWojciech Kubacki | 99 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 8 | 07.24 | ||||||||||||||
Sebastian RosółSebastian Rosół | 99 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q) do finále
Rozběh 1 (so, 27.1.2018 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 4 | NL 07.09 | q | |||||||||||||
2 | Kulesza OktawiuszKulesza Oktawiusz | 01 | MKS MOS KATOWICE | 5 | 07.28 | q | |||||||||||||
3 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | KS Sprint. Bielsko - Biała | 3 | 07.46 | q | |||||||||||||
4 | Kacper GrzywaczKacper Grzywacz | 02 | CTL Orlęta Częstochowa | 6 | 07.49 | ||||||||||||||
5 | Raczyński RafałRaczyński Rafał | 01 | RMKS RYBNIK | 1 | 07.63 | ||||||||||||||
6 | Daniel ProszowskiDaniel Proszowski | 01 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 7 | 07.80 | ||||||||||||||
7 | Amadeusz MajchrowskiAmadeusz Majchrowski | 01 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2 | 07.86 | ||||||||||||||
Szymon KsiężarczykSzymon Księżarczyk | 01 | MCKiS Jaworzno | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 27.1.2018 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karol SowaKarol Sowa | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 4 | 07.32 | q | |||||||||||||
2 | Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 07.34 | q | |||||||||||||
3 | Kuligowski MichałKuligowski Michał | 02 | RMKS RYBNIK | 1 | 07.47 | q | |||||||||||||
4 | Jakub KitaJakub Kita | 01 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 8 | 07.52 | ||||||||||||||
5 | Patryk ProkopowiczPatryk Prokopowicz | 01 | CTL Orlęta Częstochowa | 2 | 07.93 | ||||||||||||||
Kacper WyrzyszyńskiKacper Wyrzyszyński | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | DNS | |||||||||||||||
MS | Kacper KazimierskiKacper Kazimierski | 01 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 27.1.2018 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil WilczyńskiKamil Wilczyński | 02 | LKS Pogórze | 4 | 07.20 | q | |||||||||||||
2 | Maciej MędralaMaciej Mędrala | 02 | MKS Czechowice-Dziedzice | 8 | 07.72 | ||||||||||||||
3 | Gatnar SławomirGatnar Sławomir | 02 | RMKS RYBNIK | 1 | 07.81 | ||||||||||||||
4 | Kamil BuchaczKamil Buchacz | 01 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2 | 08.03 | ||||||||||||||
Raczyński RafałRaczyński Rafał | 01 | RMKS RYBNIK | 6 | DNS | |||||||||||||||
Patryk OrzołPatryk Orzoł | 01 | MKS-MOSM Bytom | 3 | DNS | |||||||||||||||
Adrian ŚwiętekAdrian Świętek | 01 | MKS-MOSM Bytom | 5 | DNS | |||||||||||||||
MS | Karol KornaśKarol Kornaś | 01 | MMKS KĘDZIERZYN-KOŻLE | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 27.1.2018 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PająkJakub Pająk | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 4 | 07.26 | q | |||||||||||||
2 | Mateusz PutoMateusz Puto | 03 | MKS Czechowice-Dziedzice | 1 | 07.47 | ||||||||||||||
3 | Kuter MiłoszKuter Miłosz | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 2 | 07.48 | ||||||||||||||
4 | Kamil ZienKamil Zien | 01 | MOSM Tychy | 5 | 07.53 | ||||||||||||||
5 | Maciej KrawczykMaciej Krawczyk | 02 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 3 | 07.63 | ||||||||||||||
6 | Grzegorz ZacharkoGrzegorz Zacharko | 02 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 6 | 07.81 | ||||||||||||||
Szymon StryczekSzymon Stryczek | 03 | MKS Czechowice-Dziedzice | 7 | DNS | |||||||||||||||
Jakub OlszyńskiJakub Olszyński | 03 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 4 | NL 07.09 | q | ||
2 | Kamil WilczyńskiKamil Wilczyński | 02 | LKS Pogórze | 4 | 07.20 | q | ||
3 | Jakub PająkJakub Pająk | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 4 | 07.26 | q | ||
4 | Kulesza OktawiuszKulesza Oktawiusz | 01 | MKS MOS KATOWICE | 5 | 07.28 | q | ||
5 | Karol SowaKarol Sowa | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 4 | 07.32 | q | ||
6 | Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 07.34 | q | ||
7 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | KS Sprint. Bielsko - Biała | 3 | 07.46 | q | ||
8 | Kuligowski MichałKuligowski Michał | 02 | RMKS RYBNIK | 1 | 07.47 | q | ||
9 | Mateusz PutoMateusz Puto | 03 | MKS Czechowice-Dziedzice | 1 | 07.47 | |||
10 | Kuter MiłoszKuter Miłosz | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 2 | 07.48 | |||
11 | Kacper GrzywaczKacper Grzywacz | 02 | CTL Orlęta Częstochowa | 6 | 07.49 | |||
12 | Jakub KitaJakub Kita | 01 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 8 | 07.52 | |||
13 | Kamil ZienKamil Zien | 01 | MOSM Tychy | 5 | 07.53 | |||
14 | Maciej KrawczykMaciej Krawczyk | 02 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 3 | 07.63 | |||
15 | Raczyński RafałRaczyński Rafał | 01 | RMKS RYBNIK | 1 | 07.63 | |||
16 | Maciej MędralaMaciej Mędrala | 02 | MKS Czechowice-Dziedzice | 8 | 07.72 | |||
17 | Daniel ProszowskiDaniel Proszowski | 01 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 7 | 07.80 | |||
18 | Grzegorz ZacharkoGrzegorz Zacharko | 02 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 6 | 07.81 | |||
19 | Gatnar SławomirGatnar Sławomir | 02 | RMKS RYBNIK | 1 | 07.81 | |||
20 | Amadeusz MajchrowskiAmadeusz Majchrowski | 01 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2 | 07.86 | |||
21 | Patryk ProkopowiczPatryk Prokopowicz | 01 | CTL Orlęta Częstochowa | 2 | 07.93 | |||
22 | Kamil BuchaczKamil Buchacz | 01 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2 | 08.03 | |||
Szymon KsiężarczykSzymon Księżarczyk | 01 | MCKiS Jaworzno | 8 | DNS | ||||
Kacper WyrzyszyńskiKacper Wyrzyszyński | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | DNS | ||||
Kacper KazimierskiKacper Kazimierski | 01 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 7 | DNS | ||||
Raczyński RafałRaczyński Rafał | 01 | RMKS RYBNIK | 6 | DNS | ||||
Patryk OrzołPatryk Orzoł | 01 | MKS-MOSM Bytom | 3 | DNS | ||||
Adrian ŚwiętekAdrian Świętek | 01 | MKS-MOSM Bytom | 5 | DNS | ||||
Karol KornaśKarol Kornaś | 01 | MMKS KĘDZIERZYN-KOŻLE | 7 | DNS | ||||
Szymon StryczekSzymon Stryczek | 03 | MKS Czechowice-Dziedzice | 7 | DNS | ||||
Jakub OlszyńskiJakub Olszyński | 03 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 8 | DNS |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 13:21) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 4 | 07.04 | ||||||||||||||
2 | Jakub PająkJakub Pająk | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 07.15 | ||||||||||||||
3 | Karol SowaKarol Sowa | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 2 | 07.25 | ||||||||||||||
4 | Kulesza OktawiuszKulesza Oktawiusz | 01 | MKS MOS KATOWICE | 6 | 07.29 | ||||||||||||||
5 | Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | MKS-MOSM Bytom | 7 | 07.32 | ||||||||||||||
6 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | KS Sprint. Bielsko - Biała | 1 | 07.49 | ||||||||||||||
7 | Kuligowski MichałKuligowski Michał | 02 | RMKS RYBNIK | 8 | 07.55 | ||||||||||||||
Kamil WilczyńskiKamil Wilczyński | 02 | LKS Pogórze | 5 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 12:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ewelina PierzynaEwelina Pierzyna | 96 | CTL Orlęta Częstochowa | 5 | 08.14 | ||||||||||||||
2 | Ciesielska LarysaCiesielska Larysa | 98 | MKS MOS KATOWICE | 3 | 08.24 | ||||||||||||||
3 | Brandyk AgataBrandyk Agata | 92 | TS AKS Chorzów | 4 | 08.52 | ||||||||||||||
4 | Hyra GabrielaHyra Gabriela | 98 | CKS Budowlani Częstochowa | 6 | 08.52 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q) do finále
Rozběh 1 (so, 27.1.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brendel MagdalenaBrendel Magdalena | 00 | CKS Budowlani Częstochowa | 2 | 07.86 | q | |||||||||||||
2 | Justyna SitekJustyna Sitek | 00 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 4 | 08.08 | q | |||||||||||||
3 | Oliwia KwaśniakOliwia Kwaśniak | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 08.11 | q | |||||||||||||
4 | Jauernig KarolinaJauernig Karolina | 99 | TS AKS Chorzów | 5 | 08.28 | q | |||||||||||||
5 | Jagoda BialekJagoda Bialek | 00 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 1 | 08.41 | q | |||||||||||||
6 | Agata BatkoAgata Batko | 00 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 6 | 08.66 | ||||||||||||||
Magdalena BrendelMagdalena Brendel | 00 | CKS Budowlani Częstochowa | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 27.1.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika KiepuraMonika Kiepura | 00 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 4 | 07.96 | q | |||||||||||||
2 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 1 | 08.31 | q | |||||||||||||
3 | Magdalena WrzeszczMagdalena Wrzeszcz | 00 | LKS Pogórze | 3 | 08.55 | q | |||||||||||||
4 | van Vanessa Tavan Vanessa Ta | 00 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 6 | 08.76 | ||||||||||||||
Hyra GabrielaHyra Gabriela | 98 | CKS Budowlani Częstochowa | 2 | DNS | |||||||||||||||
Marta KaczmarekMarta Kaczmarek | 99 | CKS Budowlani Częstochowa | 5 | DNS | |||||||||||||||
Magdalena MiękińskaMagdalena Miękińska | 99 | MKS ŻYWIEC | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brendel MagdalenaBrendel Magdalena | 00 | CKS Budowlani Częstochowa | 2 | 07.86 | q | ||
2 | Monika KiepuraMonika Kiepura | 00 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 4 | 07.96 | q | ||
3 | Justyna SitekJustyna Sitek | 00 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 4 | 08.08 | q | ||
4 | Oliwia KwaśniakOliwia Kwaśniak | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 08.11 | q | ||
5 | Jauernig KarolinaJauernig Karolina | 99 | TS AKS Chorzów | 5 | 08.28 | q | ||
6 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 1 | 08.31 | q | ||
7 | Jagoda BialekJagoda Bialek | 00 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 1 | 08.41 | q | ||
8 | Magdalena WrzeszczMagdalena Wrzeszcz | 00 | LKS Pogórze | 3 | 08.55 | q | ||
9 | Agata BatkoAgata Batko | 00 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 6 | 08.66 | |||
10 | van Vanessa Tavan Vanessa Ta | 00 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 6 | 08.76 | |||
Magdalena BrendelMagdalena Brendel | 00 | CKS Budowlani Częstochowa | 7 | DNS | ||||
Hyra GabrielaHyra Gabriela | 98 | CKS Budowlani Częstochowa | 2 | DNS | ||||
Marta KaczmarekMarta Kaczmarek | 99 | CKS Budowlani Częstochowa | 5 | DNS | ||||
Magdalena MiękińskaMagdalena Miękińska | 99 | MKS ŻYWIEC | 7 | DNS |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 13:11) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brendel MagdalenaBrendel Magdalena | 00 | CKS Budowlani Częstochowa | 4 | 07.77 | ||||||||||||||
2 | Monika KiepuraMonika Kiepura | 00 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 5 | 07.91 | ||||||||||||||
3 | Justyna SitekJustyna Sitek | 00 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 3 | 07.98 | ||||||||||||||
4 | Oliwia KwaśniakOliwia Kwaśniak | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 6 | 08.20 | ||||||||||||||
5 | Jauernig KarolinaJauernig Karolina | 99 | TS AKS Chorzów | 2 | 08.27 | ||||||||||||||
6 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 7 | 08.28 | ||||||||||||||
7 | Jagoda BialekJagoda Bialek | 00 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 1 | 08.40 | ||||||||||||||
8 | Magdalena WrzeszczMagdalena Wrzeszcz | 00 | LKS Pogórze | 8 | 08.74 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q) do finále
Rozběh 1 (so, 27.1.2018 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TLROWRybnik | 4 | 07.70 | q | |||||||||||||
2 | Ewa MarczewskaEwa Marczewska | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 5 | 08.17 | q | |||||||||||||
3 | Aleksandra WośAleksandra Woś | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | 08.28 | q | |||||||||||||
4 | Tucka DominikaTucka Dominika | 01 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2 | 08.36 | q | |||||||||||||
5 | Adrianna PrzeniosłoAdrianna Przeniosło | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 6 | 08.63 | ||||||||||||||
6 | Gabriela LigęzaGabriela Ligęza | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 1 | 08.91 | ||||||||||||||
7 | Tatara AngelikaTatara Angelika | 02 | MKS MOS KATOWICE | 7 | 09.13 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 27.1.2018 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia KiełkowskaEmilia Kiełkowska | 01 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 4 | 08.00 | q | |||||||||||||
MS | Bramberger PaulinaBramberger Paulina | 02 | Niestowarzyszona | 7 | 08.34 | ||||||||||||||
3 | Oliwia ŻygadłoOliwia Żygadło | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 5 | 08.37 | q | |||||||||||||
4 | Oliwia SzarekOliwia Szarek | 02 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 3 | 08.41 | q | |||||||||||||
5 | Agata GrelaAgata Grela | 02 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 6 | 08.55 | ||||||||||||||
6 | Anna KubanAnna Kuban | 02 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2 | 08.60 | ||||||||||||||
7 | Patrycja SzewczykPatrycja Szewczyk | 02 | MKS MOS KATOWICE | 1 | 08.99 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 27.1.2018 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliwia ZimolągOliwia Zimoląg | 05 | MKS-MOSM Bytom | 7 | 08.20 | ||||||||||||||
2 | Emilia ŻwakEmilia Żwak | 01 | LKS Pogórze | 5 | 08.47 | q | |||||||||||||
3 | Karolina PtakKarolina Ptak | 01 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 3 | 08.64 | ||||||||||||||
MS | Justyna GajewskaJustyna Gajewska | 03 | UKS MOS OPOLE | 8 | 08.66 | ||||||||||||||
5 | Kamila BiedaKamila Bieda | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 2 | 08.67 | ||||||||||||||
MS | Aleksandra DanekAleksandra Danek | 03 | UKS-MOS OPOLE | 1 | 08.71 | ||||||||||||||
7 | Oliwia GrędaOliwia Gręda | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 6 | 08.99 | ||||||||||||||
Julia BartolewskaJulia Bartolewska | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TLROWRybnik | 4 | 07.70 | q | ||
2 | Emilia KiełkowskaEmilia Kiełkowska | 01 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 4 | 08.00 | q | ||
3 | Ewa MarczewskaEwa Marczewska | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 5 | 08.17 | q | ||
4 | Oliwia ZimolągOliwia Zimoląg | 05 | MKS-MOSM Bytom | 7 | 08.20 | |||
5 | Aleksandra WośAleksandra Woś | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | 08.28 | q | ||
6 | Bramberger PaulinaBramberger Paulina | 02 | Niestowarzyszona | 7 | 08.34 | |||
7 | Tucka DominikaTucka Dominika | 01 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2 | 08.36 | q | ||
8 | Oliwia ŻygadłoOliwia Żygadło | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 5 | 08.37 | q | ||
9 | Oliwia SzarekOliwia Szarek | 02 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 3 | 08.41 | q | ||
10 | Emilia ŻwakEmilia Żwak | 01 | LKS Pogórze | 5 | 08.47 | q | ||
11 | Agata GrelaAgata Grela | 02 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 6 | 08.55 | |||
12 | Anna KubanAnna Kuban | 02 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2 | 08.60 | |||
13 | Adrianna PrzeniosłoAdrianna Przeniosło | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 6 | 08.63 | |||
14 | Karolina PtakKarolina Ptak | 01 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 3 | 08.64 | |||
15 | Justyna GajewskaJustyna Gajewska | 03 | UKS MOS OPOLE | 8 | 08.66 | |||
16 | Kamila BiedaKamila Bieda | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 2 | 08.67 | |||
17 | Aleksandra DanekAleksandra Danek | 03 | UKS-MOS OPOLE | 1 | 08.71 | |||
18 | Gabriela LigęzaGabriela Ligęza | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 1 | 08.91 | |||
19 | Patrycja SzewczykPatrycja Szewczyk | 02 | MKS MOS KATOWICE | 1 | 08.99 | |||
20 | Oliwia GrędaOliwia Gręda | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 6 | 08.99 | |||
21 | Tatara AngelikaTatara Angelika | 02 | MKS MOS KATOWICE | 7 | 09.13 | |||
Julia BartolewskaJulia Bartolewska | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 4 | DNS |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 13:06) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TLROWRybnik | 4 | 07.67 | ||||||||||||||
2 | Emilia KiełkowskaEmilia Kiełkowska | 01 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 5 | 07.98 | ||||||||||||||
3 | Ewa MarczewskaEwa Marczewska | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | 08.08 | ||||||||||||||
4 | Aleksandra WośAleksandra Woś | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 6 | 08.28 | ||||||||||||||
5 | Oliwia ŻygadłoOliwia Żygadło | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 7 | 08.38 | ||||||||||||||
6 | Oliwia SzarekOliwia Szarek | 02 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 8 | 08.47 | ||||||||||||||
7 | Emilia ŻwakEmilia Żwak | 01 | LKS Pogórze | 1 | 08.74 | ||||||||||||||
Tucka DominikaTucka Dominika | 01 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 17:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natan FiedeńNatan Fiedeń | 98 | LKS PSZCZYNA | 5 | 21.79 | ||||||||||||||
2 | Kacper WieczorekKacper Wieczorek | 97 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 4 | 21.81 | ||||||||||||||
3 | Damian HałgasDamian Hałgas | 93 | GKS Piast Gliwice | 3 | 22.38 | ||||||||||||||
4 | Mateusz PikulMateusz Pikul | 97 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2 | 23.45 | ||||||||||||||
5 | Adam BłasikAdam Błasik | 95 | CTL Orlęta Częstochowa | 6 | 23.58 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 27.1.2018 - 17:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Damian KalinkiewiczDamian Kalinkiewicz | 97 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 5 | 22.82 | ||||||||||||||
2 | Krzysztof HarędzaKrzysztof Harędza | 93 | AZS-AWF Katowice | 3 | 23.28 | ||||||||||||||
3 | Dawid DybałaDawid Dybała | 98 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 2 | 24.21 | ||||||||||||||
Grzegorz BiernatGrzegorz Biernat | 97 | AZS-AWF Katowice | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 27.1.2018 - 17:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Hubert OlczykHubert Olczyk | 95 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 3 | 22.45 | ||||||||||||||
MS | Aleksander KupczakAleksander Kupczak | 97 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 5 | 22.82 | ||||||||||||||
MS | Filip BuchertFilip Buchert | 98 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 6 | 23.41 | ||||||||||||||
MS | Błażej SobczakBłażej Sobczak | 96 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 2 | 23.46 | ||||||||||||||
5 | Patryk SzymczykPatryk Szymczyk | 97 | MCKiS Jaworzno | 4 | 26.46 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natan FiedeńNatan Fiedeń | 98 | LKS PSZCZYNA | 5 | 21.79 | |||
2 | Kacper WieczorekKacper Wieczorek | 97 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 4 | 21.81 | |||
3 | Damian HałgasDamian Hałgas | 93 | GKS Piast Gliwice | 3 | 22.38 | |||
4 | Hubert OlczykHubert Olczyk | 95 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 3 | 22.45 | |||
5 | Aleksander KupczakAleksander Kupczak | 97 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 5 | 22.82 | |||
6 | Damian KalinkiewiczDamian Kalinkiewicz | 97 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 5 | 22.82 | |||
7 | Krzysztof HarędzaKrzysztof Harędza | 93 | AZS-AWF Katowice | 3 | 23.28 | |||
8 | Filip BuchertFilip Buchert | 98 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 6 | 23.41 | |||
9 | Mateusz PikulMateusz Pikul | 97 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2 | 23.45 | |||
10 | Błażej SobczakBłażej Sobczak | 96 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 2 | 23.46 | |||
11 | Adam BłasikAdam Błasik | 95 | CTL Orlęta Częstochowa | 6 | 23.58 | |||
12 | Dawid DybałaDawid Dybała | 98 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 2 | 24.21 | |||
13 | Patryk SzymczykPatryk Szymczyk | 97 | MCKiS Jaworzno | 4 | 26.46 | |||
Grzegorz BiernatGrzegorz Biernat | 97 | AZS-AWF Katowice | 4 | DNS |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafał PająkRafał Pająk | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 4 | 22.41 | ||||||||||||||
2 | Marcin GibasMarcin Gibas | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 5 | 22.74 | ||||||||||||||
3 | Piotr KruczekPiotr Kruczek | 00 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 6 | 23.77 | ||||||||||||||
4 | Filip KulpeckiFilip Kulpecki | 99 | AZS-AWF Katowice | 2 | 24.21 | ||||||||||||||
5 | Patryk PiekarczykPatryk Piekarczyk | 00 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 3 | 24.47 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 27.1.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dawid JanikDawid Janik | 00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 4 | 23.01 | ||||||||||||||
2 | Konrad JochymczykKonrad Jochymczyk | 00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 3 | 24.33 | ||||||||||||||
MS | Hieronim DanielHieronim Daniel | 00 | Uks Komar Strzelce Opolskie | 2 | 25.46 | ||||||||||||||
Jagoda BiałekJagoda Białek | 00 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 6 | DNS | |||||||||||||||
Piotr BednarzPiotr Bednarz | 00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafał PająkRafał Pająk | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 4 | 22.41 | |||
2 | Marcin GibasMarcin Gibas | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 5 | 22.74 | |||
3 | Dawid JanikDawid Janik | 00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 4 | 23.01 | |||
4 | Piotr KruczekPiotr Kruczek | 00 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 6 | 23.77 | |||
5 | Filip KulpeckiFilip Kulpecki | 99 | AZS-AWF Katowice | 2 | 24.21 | |||
6 | Konrad JochymczykKonrad Jochymczyk | 00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 3 | 24.33 | |||
7 | Patryk PiekarczykPatryk Piekarczyk | 00 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 3 | 24.47 | |||
8 | Hieronim DanielHieronim Daniel | 00 | Uks Komar Strzelce Opolskie | 2 | 25.46 | |||
Jagoda BiałekJagoda Białek | 00 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 6 | DNS | ||||
Piotr BednarzPiotr Bednarz | 00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 5 | DNS |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PająkJakub Pająk | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 22.40 | ||||||||||||||
2 | Karol SowaKarol Sowa | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 4 | 22.74 | ||||||||||||||
3 | Taradaj BartoszTaradaj Bartosz | 01 | MKS MOS KATOWICE | 6 | 22.76 | ||||||||||||||
4 | Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 5 | 22.86 | ||||||||||||||
5 | Kacper GrzywaczKacper Grzywacz | 02 | CTL Orlęta Częstochowa | 1 | 24.21 | ||||||||||||||
Kacper WyrzyszyńskiKacper Wyrzyszyński | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 27.1.2018 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maciej MędralaMaciej Mędrala | 02 | MKS Czechowice-Dziedzice | 1 | 25.18 | ||||||||||||||
2 | Gatnar SławomirGatnar Sławomir | 02 | RMKS RYBNIK | 3 | 25.67 | ||||||||||||||
3 | Patryk ProkopowiczPatryk Prokopowicz | 01 | CTL Orlęta Częstochowa | 2 | 26.34 | ||||||||||||||
4 | Tebel PawełTebel Paweł | 02 | RMKS RYBNIK | 5 | 26.63 | ||||||||||||||
Kamil ZienKamil Zien | 01 | MOSM Tychy | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 27.1.2018 - 16:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 23.22 | ||||||||||||||
2 | Mateusz PutoMateusz Puto | 03 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 24.18 | ||||||||||||||
3 | Tomasz WesterTomasz Wester | 02 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 4 | 24.26 | ||||||||||||||
4 | Paweł ŚciraPaweł Ścira | 02 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 2 | 24.42 | ||||||||||||||
Szymon StryczekSzymon Stryczek | 03 | MKS Czechowice-Dziedzice | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PająkJakub Pająk | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 22.40 | |||
2 | Karol SowaKarol Sowa | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 4 | 22.74 | |||
3 | Taradaj BartoszTaradaj Bartosz | 01 | MKS MOS KATOWICE | 6 | 22.76 | |||
4 | Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 5 | 22.86 | |||
5 | Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 23.22 | |||
6 | Mateusz PutoMateusz Puto | 03 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 24.18 | |||
7 | Kacper GrzywaczKacper Grzywacz | 02 | CTL Orlęta Częstochowa | 1 | 24.21 | |||
8 | Tomasz WesterTomasz Wester | 02 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 4 | 24.26 | |||
9 | Paweł ŚciraPaweł Ścira | 02 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 2 | 24.42 | |||
10 | Maciej MędralaMaciej Mędrala | 02 | MKS Czechowice-Dziedzice | 1 | 25.18 | |||
11 | Gatnar SławomirGatnar Sławomir | 02 | RMKS RYBNIK | 3 | 25.67 | |||
12 | Patryk ProkopowiczPatryk Prokopowicz | 01 | CTL Orlęta Częstochowa | 2 | 26.34 | |||
13 | Tebel PawełTebel Paweł | 02 | RMKS RYBNIK | 5 | 26.63 | |||
Kacper WyrzyszyńskiKacper Wyrzyszyński | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 2 | DNS | ||||
Kamil ZienKamil Zien | 01 | MOSM Tychy | 4 | DNS | ||||
Szymon StryczekSzymon Stryczek | 03 | MKS Czechowice-Dziedzice | 6 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justyna świety-erseticJustyna świety-ersetic | 92 | AZS-AWF Katowice | 4 | 24.46 | ||||||||||||||
2 | Nikoletta MisterkaNikoletta Misterka | 97 | AZS-AWF Katowice | 6 | 25.09 | ||||||||||||||
3 | Ewelina PierzynaEwelina Pierzyna | 96 | CTL Orlęta Częstochowa | 3 | 26.41 | ||||||||||||||
4 | Noemi CieślarNoemi Cieślar | 98 | MUKS SZS Cieszyn | 5 | 28.38 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 27.1.2018 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agata StawińskaAgata Stawińska | 91 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 3 | 26.64 | ||||||||||||||
2 | Alksandra JažwinskaAlksandra Jažwinska | 98 | AZS-AWF Katowice | 5 | 26.81 | ||||||||||||||
Brandyk AgataBrandyk Agata | 92 | TS AKS Chorzów | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justyna świety-erseticJustyna świety-ersetic | 92 | AZS-AWF Katowice | 4 | 24.46 | |||
2 | Nikoletta MisterkaNikoletta Misterka | 97 | AZS-AWF Katowice | 6 | 25.09 | |||
3 | Ewelina PierzynaEwelina Pierzyna | 96 | CTL Orlęta Częstochowa | 3 | 26.41 | |||
4 | Agata StawińskaAgata Stawińska | 91 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 3 | 26.64 | |||
5 | Alksandra JažwinskaAlksandra Jažwinska | 98 | AZS-AWF Katowice | 5 | 26.81 | |||
6 | Noemi CieślarNoemi Cieślar | 98 | MUKS SZS Cieszyn | 5 | 28.38 | |||
Brandyk AgataBrandyk Agata | 92 | TS AKS Chorzów | 4 | DNS |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena StefanowiczMagdalena Stefanowicz | 00 | MKS-MOSM Bytom | 4 | 24.40 | ||||||||||||||
2 | Magdalena BrendelMagdalena Brendel | 00 | CKS Budowlani Częstochowa | 5 | 25.31 | ||||||||||||||
3 | Szade MałgorzataSzade Małgorzata | 00 | MKS MOS KATOWICE | 2 | 25.98 | ||||||||||||||
4 | Oliwia KwaśniakOliwia Kwaśniak | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 26.32 | ||||||||||||||
5 | Jauernig KarolinaJauernig Karolina | 99 | TS AKS Chorzów | 6 | 26.56 | ||||||||||||||
6 | Małgorzata ZamoraMałgorzata Zamora | 99 | MUKS SZS Cieszyn | 1 | 28.59 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 27.1.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 6 | 26.84 | ||||||||||||||
2 | Agata BatkoAgata Batko | 00 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2 | 27.98 | ||||||||||||||
3 | Magdalena WrzeszczMagdalena Wrzeszcz | 00 | LKS Pogórze | 5 | 28.36 | ||||||||||||||
Marta KaczmarekMarta Kaczmarek | 99 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | DNS | |||||||||||||||
Magdalena MiękińskaMagdalena Miękińska | 99 | MKS ŻYWIEC | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena StefanowiczMagdalena Stefanowicz | 00 | MKS-MOSM Bytom | 4 | 24.40 | |||
2 | Magdalena BrendelMagdalena Brendel | 00 | CKS Budowlani Częstochowa | 5 | 25.31 | |||
3 | Szade MałgorzataSzade Małgorzata | 00 | MKS MOS KATOWICE | 2 | 25.98 | |||
4 | Oliwia KwaśniakOliwia Kwaśniak | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 26.32 | |||
5 | Jauernig KarolinaJauernig Karolina | 99 | TS AKS Chorzów | 6 | 26.56 | |||
6 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 6 | 26.84 | |||
7 | Agata BatkoAgata Batko | 00 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2 | 27.98 | |||
8 | Magdalena WrzeszczMagdalena Wrzeszcz | 00 | LKS Pogórze | 5 | 28.36 | |||
9 | Małgorzata ZamoraMałgorzata Zamora | 99 | MUKS SZS Cieszyn | 1 | 28.59 | |||
Marta KaczmarekMarta Kaczmarek | 99 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | DNS | ||||
Magdalena MiękińskaMagdalena Miękińska | 99 | MKS ŻYWIEC | 4 | DNS |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna ZieburaMartyna Ziebura | 01 | UKS Czwórka Żory | 4 | 25.29 | ||||||||||||||
2 | Julia ZiembickaJulia Ziembicka | 01 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 5 | 26.32 | ||||||||||||||
3 | Antonia MichalakAntonia Michalak | 01 | KB MOSiR Jastrzębie | 2 | 26.76 | ||||||||||||||
4 | Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | MKS-MOSM Bytom | 3 | 27.99 | ||||||||||||||
5 | Weronika PrzewodowskaWeronika Przewodowska | 02 | MKS MOS KATOWICE | 6 | 29.77 | ||||||||||||||
Gabriela LigęzaGabriela Ligęza | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 27.1.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | UKS Czwórka Żory | 1 | 26.65 | ||||||||||||||
2 | Ewa MarczewskaEwa Marczewska | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 4 | 26.96 | ||||||||||||||
3 | Marta GawełekMarta Gawełek | 01 | UKS Czwórka Żory | 2 | 27.12 | ||||||||||||||
4 | Wiktoria GawryśWiktoria Gawryś | 03 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 27.79 | ||||||||||||||
5 | Karolina PtakKarolina Ptak | 01 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 3 | 28.68 | ||||||||||||||
Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | MKS-MOSM Bytom | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 27.1.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alicja GoebelAlicja Goebel | 03 | UKS Czwórka Żory | 5 | 27.37 | ||||||||||||||
2 | Emilia ŻwakEmilia Żwak | 01 | LKS Pogórze | 3 | 28.87 | ||||||||||||||
MS | Julia GrubiakJulia Grubiak | 02 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 4 | 29.29 | ||||||||||||||
MS | Anna KoprekAnna Koprek | 02 | Uks Komar Strzelce Opolskie | 2 | 29.77 | ||||||||||||||
5 | Patrycja SzewczykPatrycja Szewczyk | 02 | MKS MOS KATOWICE | 6 | 31.11 | ||||||||||||||
Oliwia GrędaOliwia Gręda | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna ZieburaMartyna Ziebura | 01 | UKS Czwórka Żory | 4 | 25.29 | |||
2 | Julia ZiembickaJulia Ziembicka | 01 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 5 | 26.32 | |||
3 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | UKS Czwórka Żory | 1 | 26.65 | |||
4 | Antonia MichalakAntonia Michalak | 01 | KB MOSiR Jastrzębie | 2 | 26.76 | |||
5 | Ewa MarczewskaEwa Marczewska | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 4 | 26.96 | |||
6 | Marta GawełekMarta Gawełek | 01 | UKS Czwórka Żory | 2 | 27.12 | |||
7 | Alicja GoebelAlicja Goebel | 03 | UKS Czwórka Żory | 5 | 27.37 | |||
8 | Wiktoria GawryśWiktoria Gawryś | 03 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 27.79 | |||
9 | Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | MKS-MOSM Bytom | 3 | 27.99 | |||
10 | Karolina PtakKarolina Ptak | 01 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 3 | 28.68 | |||
11 | Emilia ŻwakEmilia Żwak | 01 | LKS Pogórze | 3 | 28.87 | |||
12 | Julia GrubiakJulia Grubiak | 02 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 4 | 29.29 | |||
13 | Anna KoprekAnna Koprek | 02 | Uks Komar Strzelce Opolskie | 2 | 29.77 | |||
14 | Weronika PrzewodowskaWeronika Przewodowska | 02 | MKS MOS KATOWICE | 6 | 29.77 | |||
15 | Patrycja SzewczykPatrycja Szewczyk | 02 | MKS MOS KATOWICE | 6 | 31.11 | |||
Gabriela LigęzaGabriela Ligęza | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 1 | DNS | ||||
Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | MKS-MOSM Bytom | 6 | DNS | ||||
Oliwia GrędaOliwia Gręda | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 1 | DNS |
300 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 16:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patryk WalczakPatryk Walczak | 98 | MOSM Tychy | 3 | 36.25 | ||||||||||||||
2 | Kamil SztanderskiKamil Sztanderski | 98 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 36.54 | ||||||||||||||
3 | Grzegorz BiernatGrzegorz Biernat | 97 | AZS-AWF Katowice | 6 | 36.98 | ||||||||||||||
4 | Adam BłasikAdam Błasik | 95 | CTL Orlęta Częstochowa | 4 | 37.07 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 27.1.2018 - 16:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Paweł SawułaPaweł Sawuła | 98 | Cracovia 1906 Kraków | 4 | 37.24 | ||||||||||||||
2 | Roger KlosRoger Klos | 93 | UKS OLIMPIA ZABRZE | 5 | 38.08 | ||||||||||||||
3 | Dawid BubałaDawid Bubała | 97 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 6 | 41.00 | ||||||||||||||
4 | Patrik MoskalaPatrik Moskala | 98 | Poland | 2 | 42.25 | ||||||||||||||
Ziemba MaciejZiemba Maciej | 96 | TS AKS Chorzów | 3 | DQ 163.3 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 27.1.2018 - 16:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Rafał JurczyńskiRafał Jurczyński | 97 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 3 | 36.10 | ||||||||||||||
MS | Błażej SobczakBłażej Sobczak | 96 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 2 | 36.18 | ||||||||||||||
MS | Filip BuchertFilip Buchert | 98 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 5 | 36.19 | ||||||||||||||
MS | Aleksander KupczakAleksander Kupczak | 97 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 6 | 36.24 | ||||||||||||||
MS | Jakub KrzewinaJakub Krzewina | 89 | WKS Śląsk Wrocław | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafał JurczyńskiRafał Jurczyński | 97 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 3 | 36.10 | |||
2 | Błażej SobczakBłażej Sobczak | 96 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 2 | 36.18 | |||
3 | Filip BuchertFilip Buchert | 98 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 5 | 36.19 | |||
4 | Aleksander KupczakAleksander Kupczak | 97 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 6 | 36.24 | |||
5 | Patryk WalczakPatryk Walczak | 98 | MOSM Tychy | 3 | 36.25 | |||
6 | Kamil SztanderskiKamil Sztanderski | 98 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 36.54 | |||
7 | Grzegorz BiernatGrzegorz Biernat | 97 | AZS-AWF Katowice | 6 | 36.98 | |||
8 | Adam BłasikAdam Błasik | 95 | CTL Orlęta Częstochowa | 4 | 37.07 | |||
9 | Paweł SawułaPaweł Sawuła | 98 | Cracovia 1906 Kraków | 4 | 37.24 | |||
10 | Roger KlosRoger Klos | 93 | UKS OLIMPIA ZABRZE | 5 | 38.08 | |||
11 | Dawid BubałaDawid Bubała | 97 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 6 | 41.00 | |||
12 | Patrik MoskalaPatrik Moskala | 98 | Poland | 2 | 42.25 | |||
Ziemba MaciejZiemba Maciej | 96 | TS AKS Chorzów | 3 | DQ 163.3 | ||||
Jakub KrzewinaJakub Krzewina | 89 | WKS Śląsk Wrocław | 4 | DNS |
300 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 15:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam JakubowskiAdam Jakubowski | 00 | CTL Orlęta Częstochowa | 4 | 35.31 | ||||||||||||||
2 | Kacper PrzeradzkiKacper Przeradzki | 00 | GKS Piast Gliwice | 3 | 35.60 | ||||||||||||||
3 | Bruno WaszkiewiczBruno Waszkiewicz | 00 | CKS Budowlani Częstochowa | 5 | 36.30 | ||||||||||||||
4 | Oskar StobienieckiOskar Stobieniecki | 00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 6 | 36.34 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 27.1.2018 - 15:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PaździerzAdam Paździerz | 00 | MKS MOS KATOWICE | 5 | 36.04 | ||||||||||||||
2 | Mateusz BajorMateusz Bajor | 00 | CTL Orlęta Częstochowa | 6 | 37.43 | ||||||||||||||
3 | Hubert CzaderHubert Czader | 00 | KS Sprint. Bielsko - Biała | 4 | 37.61 | ||||||||||||||
4 | Nikodem PolakNikodem Polak | 00 | MOSiR Łaziska Górne | 3 | 38.87 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 27.1.2018 - 15:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Dominik CzerniecDominik Czerniec | 00 | Uks Komar Strzelce Opolskie | 3 | 37.65 | ||||||||||||||
MS | Krzysztof KapustaKrzysztof Kapusta | 99 | Cracovia 1906 Kraków | 6 | 38.70 | ||||||||||||||
MS | Tomasz CieślaTomasz Cieśla | 99 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 4 | 39.15 | ||||||||||||||
MS | Jakub KwaśniakJakub Kwaśniak | 99 | Uks Komar Strzelce Opolskie | 5 | 39.53 | ||||||||||||||
MS | Łukasz ZaraskaŁukasz Zaraska | 00 | Cracovia 1906 Kraków | 2 | 40.13 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam JakubowskiAdam Jakubowski | 00 | CTL Orlęta Częstochowa | 4 | 35.31 | |||
2 | Kacper PrzeradzkiKacper Przeradzki | 00 | GKS Piast Gliwice | 3 | 35.60 | |||
3 | Adam PaździerzAdam Paździerz | 00 | MKS MOS KATOWICE | 5 | 36.04 | |||
4 | Bruno WaszkiewiczBruno Waszkiewicz | 00 | CKS Budowlani Częstochowa | 5 | 36.30 | |||
5 | Oskar StobienieckiOskar Stobieniecki | 00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 6 | 36.34 | |||
6 | Mateusz BajorMateusz Bajor | 00 | CTL Orlęta Częstochowa | 6 | 37.43 | |||
7 | Hubert CzaderHubert Czader | 00 | KS Sprint. Bielsko - Biała | 4 | 37.61 | |||
8 | Dominik CzerniecDominik Czerniec | 00 | Uks Komar Strzelce Opolskie | 3 | 37.65 | |||
9 | Krzysztof KapustaKrzysztof Kapusta | 99 | Cracovia 1906 Kraków | 6 | 38.70 | |||
10 | Nikodem PolakNikodem Polak | 00 | MOSiR Łaziska Górne | 3 | 38.87 | |||
11 | Tomasz CieślaTomasz Cieśla | 99 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 4 | 39.15 | |||
12 | Jakub KwaśniakJakub Kwaśniak | 99 | Uks Komar Strzelce Opolskie | 5 | 39.53 | |||
13 | Łukasz ZaraskaŁukasz Zaraska | 00 | Cracovia 1906 Kraków | 2 | 40.13 |
300 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 15:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patryk GrzegorzewiczPatryk Grzegorzewicz | 02 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 2 | 36.11 | ||||||||||||||
2 | Jakub KitaJakub Kita | 01 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 4 | 37.39 | ||||||||||||||
3 | Jakub KozłowskiJakub Kozłowski | 02 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 3 | 37.67 | ||||||||||||||
4 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | KS Sprint. Bielsko - Biała | 6 | 38.35 | ||||||||||||||
5 | Paweł SiwekPaweł Siwek | 02 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 5 | 39.80 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 27.1.2018 - 15:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miłosz KuśMiłosz Kuś | 02 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 38.38 | ||||||||||||||
2 | Kamil SztukKamil Sztuk | 02 | MOSiR Łaziska Górne | 5 | 38.91 | ||||||||||||||
3 | Patryk HećkoPatryk Hećko | 02 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 6 | 39.78 | ||||||||||||||
Jakub PalaJakub Pala | 01 | Sprint Bielsko-Biała | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 27.1.2018 - 15:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomasz KapsTomasz Kaps | 01 | MKS-MOSM Bytom | 2 | 39.11 | ||||||||||||||
2 | Oliwier Robakowski-gąbkaOliwier Robakowski-gąbka | 01 | CTL Orlęta Częstochowa | 5 | 40.17 | ||||||||||||||
3 | Wiktor PoniszowskiWiktor Poniszowski | 02 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 4 | 40.68 | ||||||||||||||
4 | Barnabas TobiaszBarnabas Tobiasz | 02 | UKS Piątka Plus Rydułtowy | 3 | 40.94 | ||||||||||||||
5 | Szymon GizickiSzymon Gizicki | 02 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 6 | 42.22 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 27.1.2018 - 15:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymon ZającSzymon Zając | 02 | UKS Trójka Mikołów | 3 | 38.60 | ||||||||||||||
2 | Mateusz KacperakMateusz Kacperak | 01 | CTL Orlęta Częstochowa | 2 | 39.35 | ||||||||||||||
3 | Konrad WojciukKonrad Wojciuk | 02 | MKS Czechowice-Dziedzice | 5 | 40.16 | ||||||||||||||
4 | Artur JanewiczArtur Janewicz | 02 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 4 | 42.98 | ||||||||||||||
5 | Krystian MuszakKrystian Muszak | 01 | MKS-MOSM Bytom | 6 | 43.21 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 27.1.2018 - 15:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janusz AugustyniakJanusz Augustyniak | 03 | UKS-MOS OPOLE | 4 | 38.68 | ||||||||||||||
2 | Maksymilian PalarczykMaksymilian Palarczyk | 03 | Cracovia 1906 Kraków | 1 | 38.73 | ||||||||||||||
3 | Dominik SłaboszDominik Słabosz | 02 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 3 | 38.82 | ||||||||||||||
4 | Wiśniewski DawidWiśniewski Dawid | 03 | KB MOSiR Jastrzębie | 6 | 39.38 | ||||||||||||||
5 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | UKS Czwórka Żory | 5 | 39.71 | ||||||||||||||
Jarosław SadowskiJarosław Sadowski | 02 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patryk GrzegorzewiczPatryk Grzegorzewicz | 02 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 2 | 36.11 | |||
2 | Jakub KitaJakub Kita | 01 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 4 | 37.39 | |||
3 | Jakub KozłowskiJakub Kozłowski | 02 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 3 | 37.67 | |||
4 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | KS Sprint. Bielsko - Biała | 6 | 38.35 | |||
5 | Miłosz KuśMiłosz Kuś | 02 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 38.38 | |||
6 | Szymon ZającSzymon Zając | 02 | UKS Trójka Mikołów | 3 | 38.60 | |||
7 | Janusz AugustyniakJanusz Augustyniak | 03 | UKS-MOS OPOLE | 4 | 38.68 | |||
8 | Maksymilian PalarczykMaksymilian Palarczyk | 03 | Cracovia 1906 Kraków | 1 | 38.73 | |||
9 | Dominik SłaboszDominik Słabosz | 02 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 3 | 38.82 | |||
10 | Kamil SztukKamil Sztuk | 02 | MOSiR Łaziska Górne | 5 | 38.91 | |||
11 | Tomasz KapsTomasz Kaps | 01 | MKS-MOSM Bytom | 2 | 39.11 | |||
12 | Mateusz KacperakMateusz Kacperak | 01 | CTL Orlęta Częstochowa | 2 | 39.35 | |||
13 | Wiśniewski DawidWiśniewski Dawid | 03 | KB MOSiR Jastrzębie | 6 | 39.38 | |||
14 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | UKS Czwórka Żory | 5 | 39.71 | |||
15 | Patryk HećkoPatryk Hećko | 02 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 6 | 39.78 | |||
16 | Paweł SiwekPaweł Siwek | 02 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 5 | 39.80 | |||
17 | Konrad WojciukKonrad Wojciuk | 02 | MKS Czechowice-Dziedzice | 5 | 40.16 | |||
18 | Oliwier Robakowski-gąbkaOliwier Robakowski-gąbka | 01 | CTL Orlęta Częstochowa | 5 | 40.17 | |||
19 | Wiktor PoniszowskiWiktor Poniszowski | 02 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 4 | 40.68 | |||
20 | Barnabas TobiaszBarnabas Tobiasz | 02 | UKS Piątka Plus Rydułtowy | 3 | 40.94 | |||
21 | Szymon GizickiSzymon Gizicki | 02 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 6 | 42.22 | |||
22 | Artur JanewiczArtur Janewicz | 02 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 4 | 42.98 | |||
23 | Krystian MuszakKrystian Muszak | 01 | MKS-MOSM Bytom | 6 | 43.21 | |||
Jakub PalaJakub Pala | 01 | Sprint Bielsko-Biała | 4 | DNS | ||||
Jarosław SadowskiJarosław Sadowski | 02 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2 | DNS |
300 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 15:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justyna świety-erseticJustyna świety-ersetic | 92 | AZS-AWF Katowice | 5 | 37.85 | ||||||||||||||
2 | Nikoletta MisterkaNikoletta Misterka | 97 | AZS-AWF Katowice | 3 | 39.97 | ||||||||||||||
3 | Agata StawińskaAgata Stawińska | 91 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 4 | 41.54 | ||||||||||||||
4 | Alksandra JažwinskaAlksandra Jažwinska | 98 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 6 | 42.58 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 15:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalia ZawronekNatalia Zawronek | 99 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 4 | 40.63 | ||||||||||||||
2 | Małgorzata ZamoraMałgorzata Zamora | 99 | MUKS SZS Cieszyn | 3 | 42.06 | ||||||||||||||
3 | Sylwia CiupekSylwia Ciupek | 00 | MKS MOS KATOWICE | 5 | 42.58 | ||||||||||||||
4 | Justyna ZwiasJustyna Zwias | 99 | MUKS SZS Cieszyn | 2 | 44.72 | ||||||||||||||
Karolina JagielskaKarolina Jagielska | 00 | CKS Budowlani Częstochowa | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 27.1.2018 - 15:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paulina RoikPaulina Roik | 00 | AZS-AWF Katowice | 4 | 41.42 | ||||||||||||||
2 | Aleksandra KrauzeAleksandra Krauze | 00 | AZS-AWF Katowice | 5 | 43.14 | ||||||||||||||
3 | Justyna OstyńskaJustyna Ostyńska | 00 | MKS Czechowice-Dziedzice | 6 | 44.78 | ||||||||||||||
MS | Patrycja PruśPatrycja Pruś | 99 | Cracovia 1906 Kraków | 3 | 45.37 | ||||||||||||||
MS | Julia WołekJulia Wołek | 00 | Cracovia 1906 Kraków | 2 | 47.03 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalia ZawronekNatalia Zawronek | 99 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 4 | 40.63 | |||
2 | Paulina RoikPaulina Roik | 00 | AZS-AWF Katowice | 4 | 41.42 | |||
3 | Małgorzata ZamoraMałgorzata Zamora | 99 | MUKS SZS Cieszyn | 3 | 42.06 | |||
4 | Sylwia CiupekSylwia Ciupek | 00 | MKS MOS KATOWICE | 5 | 42.58 | |||
5 | Aleksandra KrauzeAleksandra Krauze | 00 | AZS-AWF Katowice | 5 | 43.14 | |||
6 | Justyna ZwiasJustyna Zwias | 99 | MUKS SZS Cieszyn | 2 | 44.72 | |||
7 | Justyna OstyńskaJustyna Ostyńska | 00 | MKS Czechowice-Dziedzice | 6 | 44.78 | |||
8 | Patrycja PruśPatrycja Pruś | 99 | Cracovia 1906 Kraków | 3 | 45.37 | |||
9 | Julia WołekJulia Wołek | 00 | Cracovia 1906 Kraków | 2 | 47.03 | |||
Karolina JagielskaKarolina Jagielska | 00 | CKS Budowlani Częstochowa | 6 | DNS |
300 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 14:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | MUKS SZS Cieszyn | 3 | 42.43 | ||||||||||||||
2 | Tucka DominikaTucka Dominika | 01 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 4 | 42.63 | ||||||||||||||
3 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | RMKS RYBNIK | 5 | 43.18 | ||||||||||||||
4 | Oliwia ŻygadłoOliwia Żygadło | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 2 | 44.54 | ||||||||||||||
5 | Julia ZającJulia Zając | 02 | UKS Trójka Mikołów | 6 | 47.15 | ||||||||||||||
6 | Klaudia WróbelKlaudia Wróbel | 02 | UKS Trójka Mikołów | 1 | 48.40 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 27.1.2018 - 14:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Weronika RodekWeronika Rodek | 04 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 5 | 42.64 | ||||||||||||||
2 | Alicja WąsowiczAlicja Wąsowicz | 02 | MCKiS Jaworzno | 4 | 44.90 | ||||||||||||||
3 | Adrianna PrzeniosłoAdrianna Przeniosło | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | 45.50 | ||||||||||||||
4 | Ewelina PancylejkoEwelina Pancylejko | 02 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 2 | 45.54 | ||||||||||||||
5 | Marta KuboszekMarta Kuboszek | 01 | Sprint Bielsko-Biała | 1 | 45.68 | ||||||||||||||
6 | Justyna HabiciakJustyna Habiciak | 02 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 6 | 46.16 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 27.1.2018 - 14:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Aleksandra JaszczakAleksandra Jaszczak | 04 | UKS MOS OPOLE | 4 | 46.66 | ||||||||||||||
2 | Wiktoria ChabuzWiktoria Chabuz | 02 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 3 | 47.55 | ||||||||||||||
MS | Dominika BucznaDominika Buczna | 07 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 2 | 47.70 | ||||||||||||||
MS | Dominika SobolewskaDominika Sobolewska | 05 | UKS MOS OPOLE | 5 | 48.34 | ||||||||||||||
5 | Agnieszka JańdziakAgnieszka Jańdziak | 02 | UKS MOS OPOLE | 6 | 51.27 | ||||||||||||||
6 | Łubkowska KarolinaŁubkowska Karolina | 02 | MKS MOS KATOWICE | 1 | 52.14 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 27.1.2018 - 14:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna MyrcikMartyna Myrcik | 01 | AZS-AWF Katowice | 2 | 45.41 | ||||||||||||||
MS | Julija DudaJulija Duda | 04 | AZS-AWF Katowice | 5 | 45.53 | ||||||||||||||
3 | Natalija SobikNatalija Sobik | 02 | TLROWRybnik | 6 | 46.30 | ||||||||||||||
4 | Zuzanna KustraZuzanna Kustra | 02 | Cracovia 1906 Kraków | 4 | 46.59 | ||||||||||||||
5 | Virginija MrózVirginija Mróz | 01 | AZS-AWF Katowice | 3 | 49.20 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | MUKS SZS Cieszyn | 3 | 42.43 | |||
2 | Tucka DominikaTucka Dominika | 01 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 4 | 42.63 | |||
3 | Weronika RodekWeronika Rodek | 04 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 5 | 42.64 | |||
4 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | RMKS RYBNIK | 5 | 43.18 | |||
5 | Oliwia ŻygadłoOliwia Żygadło | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 2 | 44.54 | |||
6 | Alicja WąsowiczAlicja Wąsowicz | 02 | MCKiS Jaworzno | 4 | 44.90 | |||
7 | Martyna MyrcikMartyna Myrcik | 01 | AZS-AWF Katowice | 2 | 45.41 | |||
8 | Adrianna PrzeniosłoAdrianna Przeniosło | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | 45.50 | |||
9 | Julija DudaJulija Duda | 04 | AZS-AWF Katowice | 5 | 45.53 | |||
10 | Ewelina PancylejkoEwelina Pancylejko | 02 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 2 | 45.54 | |||
11 | Marta KuboszekMarta Kuboszek | 01 | Sprint Bielsko-Biała | 1 | 45.68 | |||
12 | Justyna HabiciakJustyna Habiciak | 02 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 6 | 46.16 | |||
13 | Natalija SobikNatalija Sobik | 02 | TLROWRybnik | 6 | 46.30 | |||
14 | Zuzanna KustraZuzanna Kustra | 02 | Cracovia 1906 Kraków | 4 | 46.59 | |||
15 | Aleksandra JaszczakAleksandra Jaszczak | 04 | UKS MOS OPOLE | 4 | 46.66 | |||
16 | Julia ZającJulia Zając | 02 | UKS Trójka Mikołów | 6 | 47.15 | |||
17 | Wiktoria ChabuzWiktoria Chabuz | 02 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 3 | 47.55 | |||
18 | Dominika BucznaDominika Buczna | 07 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 2 | 47.70 | |||
19 | Dominika SobolewskaDominika Sobolewska | 05 | UKS MOS OPOLE | 5 | 48.34 | |||
20 | Klaudia WróbelKlaudia Wróbel | 02 | UKS Trójka Mikołów | 1 | 48.40 | |||
21 | Virginija MrózVirginija Mróz | 01 | AZS-AWF Katowice | 3 | 49.20 | |||
22 | Agnieszka JańdziakAgnieszka Jańdziak | 02 | UKS MOS OPOLE | 6 | 51.27 | |||
23 | Łubkowska KarolinaŁubkowska Karolina | 02 | MKS MOS KATOWICE | 1 | 52.14 |
600 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 14:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafał JurczyńskiRafał Jurczyński | 97 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 1:22.62 | |||||||||||||||
2 | Jakub OstropolskiJakub Ostropolski | 00 | GKS Piast Gliwice | 1 | 1:23.16 | ||||||||||||||
3 | Remigiusz CzerneckiRemigiusz Czernecki | 00 | AZS-AWF Katowice | 2 | 1:24.25 | ||||||||||||||
4 | Adrian ZieleźnikAdrian Zieleźnik | 00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 4 | 1:24.35 | ||||||||||||||
5 | Dawid BuckDawid Buck | 99 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 6 | 1:25.72 | ||||||||||||||
6 | Kamil GłąbekKamil Głąbek | 00 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 5 | 1:26.74 | ||||||||||||||
7 | Karol PlataKarol Plata | 00 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 3 | 1:27.54 | ||||||||||||||
8 | Wojciech CieślikWojciech Cieślik | 98 | AZS-AWF Katowice | 1:28.34 | |||||||||||||||
9 | Mateusz SzastakMateusz Szastak | 00 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 8 | 1:29.91 | ||||||||||||||
10 | Jakub OsosińskiJakub Ososiński | 00 | UKS Orzeł Dobryszyce | 9 | 1:31.92 | ||||||||||||||
11 | Fuchs MaksymilianFuchs Maksymilian | 99 | MKS MOS KATOWICE | 7 | 1:34.55 | ||||||||||||||
12 | Dawid PlutaDawid Pluta | 98 | Cracovia 1906 Kraków | 1:35.32 | |||||||||||||||
13 | Lukasz MandokLukasz Mandok | 00 | Poland | 1:47.89 | |||||||||||||||
Szymon BatorSzymon Bator | 00 | CKS Budowlani Częstochowa | 10 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
600 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 13:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil SwalskiKamil Swalski | 01 | KB MOSiR Jastrzębie | 3 | 1:24.77 | ||||||||||||||
2 | Lipiński SzymonLipiński Szymon | 02 | UKS Piątka Plus Rydułtowy | 2 | 1:27.30 | ||||||||||||||
3 | Bartłomiej RóżańskiBartłomiej Różański | 02 | GKS Piast Gliwice | 1 | 1:27.34 | ||||||||||||||
4 | Michał ŁadakMichał Ładak | 01 | UKS OLIMPIA ZABRZE | 6 | 1:28.05 | ||||||||||||||
5 | Jan SitkowskiJan Sitkowski | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 4 | 1:28.88 | ||||||||||||||
6 | Sebastian MrozowskiSebastian Mrozowski | 02 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 1:29.69 | ||||||||||||||
Mateusz RozwadowskiMateusz Rozwadowski | 01 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 27.1.2018 - 13:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Surma DawidSurma Dawid | 01 | MKS MOS KATOWICE | 4 | 1:29.38 | ||||||||||||||
2 | Samuel KudykSamuel Kudyk | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 1:30.50 | ||||||||||||||
3 | Piotr RutkowskiPiotr Rutkowski | 02 | MKS Czechowice-Dziedzice | 1 | 1:32.33 | ||||||||||||||
4 | Tatarczyk BrunonTatarczyk Brunon | 02 | MKS MOS KATOWICE | 6 | 1:33.50 | ||||||||||||||
5 | Rajca PiotrRajca Piotr | 02 | RMKS RYBNIK | 5 | 1:41.06 | ||||||||||||||
6 | Piekorz PawełPiekorz Paweł | 01 | TLROWRybnik | 2 | 1:44.48 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 27.1.2018 - 13:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KrawczykJakub Krawczyk | 02 | LKS PSZCZYNA | 5 | 1:35.72 | ||||||||||||||
2 | Kamil SkokKamil Skok | 02 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 6 | 1:39.74 | ||||||||||||||
MS | Szymon MikołajczakSzymon Mikołajczak | 04 | MKS Czechowice-Dziedzice | 2 | 1:39.88 | ||||||||||||||
4 | Wierusz PiotrWierusz Piotr | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 4 | 1:40.80 | ||||||||||||||
5 | Rydz JakubRydz Jakub | 02 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | 1:46.43 | ||||||||||||||
MS | Bartolomej CialonBartolomej Cialon | 04 | MOSiR Łaziska Górne | 1 | 2:06.24 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil SwalskiKamil Swalski | 01 | KB MOSiR Jastrzębie | 3 | 1:24.77 | |||
2 | Lipiński SzymonLipiński Szymon | 02 | UKS Piątka Plus Rydułtowy | 2 | 1:27.30 | |||
3 | Bartłomiej RóżańskiBartłomiej Różański | 02 | GKS Piast Gliwice | 1 | 1:27.34 | |||
4 | Michał ŁadakMichał Ładak | 01 | UKS OLIMPIA ZABRZE | 6 | 1:28.05 | |||
5 | Jan SitkowskiJan Sitkowski | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 4 | 1:28.88 | |||
6 | Surma DawidSurma Dawid | 01 | MKS MOS KATOWICE | 4 | 1:29.38 | |||
7 | Sebastian MrozowskiSebastian Mrozowski | 02 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 1:29.69 | |||
8 | Samuel KudykSamuel Kudyk | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 1:30.50 | |||
9 | Piotr RutkowskiPiotr Rutkowski | 02 | MKS Czechowice-Dziedzice | 1 | 1:32.33 | |||
10 | Tatarczyk BrunonTatarczyk Brunon | 02 | MKS MOS KATOWICE | 6 | 1:33.50 | |||
11 | Jakub KrawczykJakub Krawczyk | 02 | LKS PSZCZYNA | 5 | 1:35.72 | |||
12 | Kamil SkokKamil Skok | 02 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 6 | 1:39.74 | |||
13 | Szymon MikołajczakSzymon Mikołajczak | 04 | MKS Czechowice-Dziedzice | 2 | 1:39.88 | |||
14 | Wierusz PiotrWierusz Piotr | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 4 | 1:40.80 | |||
15 | Rajca PiotrRajca Piotr | 02 | RMKS RYBNIK | 5 | 1:41.06 | |||
16 | Piekorz PawełPiekorz Paweł | 01 | TLROWRybnik | 2 | 1:44.48 | |||
17 | Rydz JakubRydz Jakub | 02 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | 1:46.43 | |||
18 | Bartolomej CialonBartolomej Cialon | 04 | MOSiR Łaziska Górne | 1 | 2:06.24 | |||
Mateusz RozwadowskiMateusz Rozwadowski | 01 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 7 | DNS |
600 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milena KorbutMilena Korbut | 00 | AZS-AWF Katowice | 7 | 1:34.21 | ||||||||||||||
2 | Wiktoria SynowiecWiktoria Synowiec | 00 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 4 | 1:37.35 | ||||||||||||||
3 | Anna SłomińskaAnna Słomińska | 00 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 2 | 1:41.05 | ||||||||||||||
4 | Wiktoria PiątekWiktoria Piątek | 00 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 5 | 1:41.09 | ||||||||||||||
5 | Kamila SzumałaKamila Szumała | 00 | TS AKS Chorzów | 3 | 1:41.81 | ||||||||||||||
6 | Elżbieta DyllaElżbieta Dylla | 99 | UKS Trójka Mikołów | 6 | 2:07.82 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
600 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 13:25) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalia ŁachowskaNatalia Łachowska | 01 | MKS-MOSM Bytom | 1 | 1:35.08 | ||||||||||||||
2 | Sandra SobstelSandra Sobstel | 01 | UKS OLIMPIA ZABRZE | 2 | 1:35.65 | ||||||||||||||
3 | Marta KałmukMarta Kałmuk | 01 | UKS Czwórka Żory | 4 | 1:37.00 | ||||||||||||||
4 | Martyna ŁukasikMartyna Łukasik | 02 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 1:43.32 | ||||||||||||||
5 | Wiktoria JeziakWiktoria Jeziak | 02 | CKS Budowlani Częstochowa | 6 | 1:45.32 | ||||||||||||||
6 | Martyna DutkaMartyna Dutka | 01 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 7 | 1:45.59 | ||||||||||||||
7 | Goik KingaGoik Kinga | 01 | KB MOSiR Jastrzębie | 8 | 1:47.71 | ||||||||||||||
Kamila SzumałaKamila Szumała | 01 | TS AKS Chorzów | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 27.1.2018 - 13:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klaudia WarminskaKlaudia Warminska | 01 | TLROWRybnik | 8 | 1:39.82 | ||||||||||||||
2 | Julia ZagajskaJulia Zagajska | 02 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 9 | 1:44.17 | ||||||||||||||
MS | Emilia GłowackaEmilia Głowacka | 03 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1 | 1:44.42 | ||||||||||||||
4 | Anna SydorchukAnna Sydorchuk | 02 | Cracovia 1906 Kraków | 7 | 1:47.58 | ||||||||||||||
MS | Katarzyna KrawczykKatarzyna Krawczyk | 04 | UKS MOS OPOLE | 4 | 1:48.68 | ||||||||||||||
MS | Natalia ArikNatalia Arik | 03 | MKS-MOSM Bytom | 2 | 1:49.96 | ||||||||||||||
7 | Małgorzata ŁabuśMałgorzata Łabuś | 02 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 3 | 1:52.96 | ||||||||||||||
MS | Daria NajbergDaria Najberg | 03 | UKS Czwórka Żory | 6 | 2:02.80 | ||||||||||||||
9 | Katarzyna NawratKatarzyna Nawrat | 01 | MUKS SZS Cieszyn | 5 | 2:02.94 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalia ŁachowskaNatalia Łachowska | 01 | MKS-MOSM Bytom | 1 | 1:35.08 | |||
2 | Sandra SobstelSandra Sobstel | 01 | UKS OLIMPIA ZABRZE | 2 | 1:35.65 | |||
3 | Marta KałmukMarta Kałmuk | 01 | UKS Czwórka Żory | 4 | 1:37.00 | |||
4 | Klaudia WarminskaKlaudia Warminska | 01 | TLROWRybnik | 8 | 1:39.82 | |||
5 | Martyna ŁukasikMartyna Łukasik | 02 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 1:43.32 | |||
6 | Julia ZagajskaJulia Zagajska | 02 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 9 | 1:44.17 | |||
7 | Emilia GłowackaEmilia Głowacka | 03 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1 | 1:44.42 | |||
8 | Wiktoria JeziakWiktoria Jeziak | 02 | CKS Budowlani Częstochowa | 6 | 1:45.32 | |||
9 | Martyna DutkaMartyna Dutka | 01 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 7 | 1:45.59 | |||
10 | Anna SydorchukAnna Sydorchuk | 02 | Cracovia 1906 Kraków | 7 | 1:47.58 | |||
11 | Goik KingaGoik Kinga | 01 | KB MOSiR Jastrzębie | 8 | 1:47.71 | |||
12 | Katarzyna KrawczykKatarzyna Krawczyk | 04 | UKS MOS OPOLE | 4 | 1:48.68 | |||
13 | Natalia ArikNatalia Arik | 03 | MKS-MOSM Bytom | 2 | 1:49.96 | |||
14 | Małgorzata ŁabuśMałgorzata Łabuś | 02 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 3 | 1:52.96 | |||
15 | Daria NajbergDaria Najberg | 03 | UKS Czwórka Żory | 6 | 2:02.80 | |||
16 | Katarzyna NawratKatarzyna Nawrat | 01 | MUKS SZS Cieszyn | 5 | 2:02.94 | |||
Kamila SzumałaKamila Szumała | 01 | TS AKS Chorzów | 3 | DNS |
1000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grzegorz KaczanGrzegorz Kaczan | 93 | AZS-AWF Katowice | 4 | 2:29.23 | ||||||||||||||
2 | Dawid WaloskiDawid Waloski | 92 | MCKiS Jaworzno | 11 | 2:29.31 | ||||||||||||||
3 | Rafał KampaRafał Kampa | 91 | Niestowarzyszona | 5 | 2:30.18 | ||||||||||||||
4 | Robert ŁukasiakRobert Łukasiak | 95 | AZS-AWF Katowice | 8 | 2:30.64 | ||||||||||||||
5 | Grzegorz BremoraGrzegorz Bremora | 98 | GKS Piast Gliwice | 1 | 2:31.49 | ||||||||||||||
6 | Marcin SzafarczykMarcin Szafarczyk | 90 | LKS Pogórze | 10 | 2:34.33 | ||||||||||||||
7 | Damian BrzoskaDamian Brzoska | 93 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 2 | 2:35.48 | ||||||||||||||
8 | Artur WalotekArtur Walotek | 99 | AZS-AWF Katowice | 12 | 2:36.33 | ||||||||||||||
9 | Marcin KubicaMarcin Kubica | 99 | KS Sprint. Bielsko - Biała | 6 | 2:41.11 | ||||||||||||||
10 | Kamil KubickiKamil Kubicki | 98 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 7 | 2:41.14 | ||||||||||||||
11 | Marek MatuszczykMarek Matuszczyk | 00 | UKSChromik Mysłowice | 9 | 2:43.09 | ||||||||||||||
Mateusz JarominMateusz Jaromin | 00 | KS Sprint. Bielsko - Biała | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 17:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maciej WyderkaMaciej Wyderka | 02 | MKS-MOSM Bytom | 11 | 2:32.55 | ||||||||||||||
2 | Filip BuchFilip Buch | 02 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 2 | 2:42.47 | ||||||||||||||
3 | Głuszek OlafGłuszek Olaf | 01 | MKS MOS KATOWICE | 6 | 2:48.12 | ||||||||||||||
4 | Stanisław WitkowskiStanisław Witkowski | 02 | MKS-MOSM Bytom | 10 | 2:56.02 | ||||||||||||||
5 | Witold TerleckiWitold Terlecki | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 9 | 2:58.79 | ||||||||||||||
6 | Haręża MaciejHaręża Maciej | 01 | MKS MOS KATOWICE | 5 | 2:59.73 | ||||||||||||||
7 | Arkadiusz SolgaArkadiusz Solga | 02 | UKS OLIMPIA ZABRZE | 8 | 2:59.75 | ||||||||||||||
8 | Jacek BłotkoJacek Błotko | 02 | UKSChromik Mysłowice | 1 | 3:09.00 | ||||||||||||||
Daria FussekDaria Fussek | 01 | UKS OLIMPIA ZABRZE | 3 | DNS | |||||||||||||||
MS | Adrian RombergAdrian Romberg | 03 | MKS-MOSM Bytom | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 17:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrycja SuchowieckaPatrycja Suchowiecka | 97 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 6 | 2:51.69 | ||||||||||||||
2 | Nicola SzeligaNicola Szeliga | 00 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 7 | 2:58.05 | ||||||||||||||
3 | Julia HanJulia Han | 99 | UKS Czwórka Żory | 2 | 3:02.38 | ||||||||||||||
4 | Monika SitekMonika Sitek | 97 | CKS Budowlani Częstochowa | 5 | 3:04.43 | ||||||||||||||
5 | Wiktoria MołdrzykWiktoria Mołdrzyk | 99 | MUKS SZS Cieszyn | 4 | 3:06.59 | ||||||||||||||
6 | Paulina GajPaulina Gaj | 93 | MCKiS Jaworzno | 1 | 3:11.14 | ||||||||||||||
Magdalena KrawczykMagdalena Krawczyk | 92 | GKS Piast Gliwice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 17:21) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolina PorębskaKarolina Porębska | 02 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 7 | 3:01.50 | ||||||||||||||
2 | Michalina TyperMichalina Typer | 01 | MKS-MOSM Bytom | 9 | 3:06.14 | ||||||||||||||
3 | Ochnicka NataliaOchnicka Natalia | 02 | MKS MOS KATOWICE | 5 | 3:08.42 | ||||||||||||||
4 | Justyna ChromikJustyna Chromik | 02 | LKS Pogórze | 2 | 3:10.23 | ||||||||||||||
5 | Patrycja KlęskPatrycja Klęsk | 02 | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 3 | 3:13.28 | ||||||||||||||
MS | Zofia KokoszkaZofia Kokoszka | 04 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 4 | 3:16.29 | ||||||||||||||
7 | Ewa PalaEwa Pala | 02 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 6 | 3:18.61 | ||||||||||||||
8 | Daria FussekDaria Fussek | 02 | Poland | 143 | 3:23.83 | ||||||||||||||
MS | Vanessa GaluchVanessa Galuch | 03 | MKS-MOSM Bytom | 1 | DNS | ||||||||||||||
MS | Alicja WójcikAlicja Wójcik | 03 | MKS-MOSM Bytom | 10 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
2000 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 14:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dawid MalinaDawid Malina | 91 | TLROWRybnik | 1 | 5:20.66 | ||||||||||||||
2 | Łukasz OślizłoŁukasz Oślizło | 89 | AZS-AWF Katowice | 3 | 5:21.25 | ||||||||||||||
3 | Bartosz JarczokBartosz Jarczok | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 4 | 5:21.26 | ||||||||||||||
4 | Szymon TopolnickiSzymon Topolnicki | 94 | AZS-AWF Katowice | 2 | 5:23.62 | ||||||||||||||
5 | Szymon WaskinSzymon Waskin | 96 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 6 | 5:32.74 | ||||||||||||||
6 | Damian PołećDamian Połeć | 97 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 7 | 5:35.38 | ||||||||||||||
7 | Mutwil OliwierMutwil Oliwier | 99 | TLROWRybnik | 9 | 5:39.87 | ||||||||||||||
8 | Paweł SzreniawaPaweł Szreniawa | 99 | UKS Chromik Mysłowice27.02 | 16 | 5:46.44 | ||||||||||||||
9 | Rafał FormickiRafał Formicki | 95 | CKS Budowlani Częstochowa | 10 | 5:47.96 | ||||||||||||||
10 | Jarosław KożdońJarosław Kożdoń | 84 | TLROWRybnik | 8 | 5:51.87 | ||||||||||||||
11 | Piotr RaczekPiotr Raczek | 00 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 11 | 5:59.52 | ||||||||||||||
12 | Tomasz JanuszTomasz Janusz | 93 | AZS-AWF Katowice | 12 | 6:03.42 | ||||||||||||||
13 | Hajduk PawełHajduk Paweł | 99 | TLROWRybnik | 13 | 6:08.27 | ||||||||||||||
14 | Oskar WoźniakOskar Woźniak | 99 | CKS Budowlani Częstochowa | 15 | 6:20.40 | ||||||||||||||
Marcin CiepłakMarcin Ciepłak | 91 | TLROWRybnik | 5 | DNS | |||||||||||||||
Dominik KlimekDominik Klimek | 95 | CKS Budowlani Częstochowa | 14 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
2000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 14:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mateusz KuchmanMateusz Kuchman | 01 | MKS-MOSM Bytom | 9 | 5:41.95 | ||||||||||||||
2 | Dawid MysiukDawid Mysiuk | 01 | GKS Piast Gliwice | 2 | 5:44.31 | ||||||||||||||
3 | Jakub MrożekJakub Mrożek | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 1 | 5:47.77 | ||||||||||||||
4 | Jakub NalepaJakub Nalepa | 02 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 3 | 5:52.04 | ||||||||||||||
5 | Ariel SzymczakAriel Szymczak | 01 | UKS Czwórka Żory | 4 | 6:27.35 | ||||||||||||||
6 | Kazimierz KudrysKazimierz Kudrys | 02 | Sprint Bielsko-Biała | 5 | 6:32.17 | ||||||||||||||
7 | Nikodem BierońskiNikodem Bieroński | 01 | KS Sprint. Bielsko - Biała | 8 | 6:40.42 | ||||||||||||||
8 | Michał ZarębskiMichał Zarębski | 02 | MKS Czechowice-Dziedzice | 6 | 6:47.26 | ||||||||||||||
9 | Oskar ŚliwkaOskar Śliwka | 01 | Sprint Bielsko-Biała | 7 | 7:13.06 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
2000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 14:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena KrawczykMagdalena Krawczyk | 92 | GKS Piast Gliwice | 1 | 6:14.21 | ||||||||||||||
2 | Patrycja KapalaPatrycja Kapala | 00 | AZS-AWF Katowice | 6:14.55 | |||||||||||||||
3 | Sylwia IndekaSylwia Indeka | 97 | LKS PSZCZYNA | 2 | 6:18.88 | ||||||||||||||
4 | Anna SzyjkaAnna Szyjka | 98 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 3 | 6:19.72 | ||||||||||||||
5 | Milena PykaMilena Pyka | 00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 4 | 6:27.21 | ||||||||||||||
6 | Gała KatarzynaGała Katarzyna | 00 | TS AKS Chorzów | 6:27.32 | |||||||||||||||
7 | Patrycja MichalikPatrycja Michalik | 00 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 6:42.68 | ||||||||||||||
8 | Agnieszka ŁachowskaAgnieszka Łachowska | 99 | MKS-MOSM Bytom | 6 | 6:54.51 | ||||||||||||||
9 | Michalina MalinaMichalina Malina | 00 | GTS Bojszowy | 8 | 7:07.07 | ||||||||||||||
10 | Joanna SikoraJoanna Sikora | 00 | LKS Pogórze | 9 | 7:20.21 | ||||||||||||||
11 | Kinga SzafarczykKinga Szafarczyk | 92 | LKS Pogórze | 10 | 7:55.56 | ||||||||||||||
Dominika KowalskaDominika Kowalska | 99 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 7 | DQ | |||||||||||||||
Monika PieczkaMonika Pieczka | 00 | TLROWRybnik | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
2000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 14:21) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika EngelmannVeronika Engelmann | 01 | MKS-MOSM Bytom | 10 | 6:37.94 | ||||||||||||||
2 | Agnieszka LubowskaAgnieszka Lubowska | 02 | Sprint Bielsko-Biała | 2 | 6:38.03 | ||||||||||||||
3 | Kamila KrasowskaKamila Krasowska | 01 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1 | 6:52.46 | ||||||||||||||
4 | Karolina ŁozińskaKarolina Łozińska | 02 | MKS-MOSM Bytom | 4 | 6:56.10 | ||||||||||||||
5 | Stopyra NataliaStopyra Natalia | 01 | TS AKS Chorzów | 6 | 7:01.78 | ||||||||||||||
6 | Julia BartczakJulia Bartczak | 01 | UKS OLIMPIA ZABRZE | 5 | 7:05.49 | ||||||||||||||
7 | Kinga MrowiecKinga Mrowiec | 01 | TL Pogoń Ruda Ślaska | 7 | 7:06.03 | ||||||||||||||
8 | Gała AleksandraGała Aleksandra | 01 | TS AKS Chorzów | 9 | 7:06.58 | ||||||||||||||
9 | Weronika WalęciakWeronika Walęciak | 02 | UKS Orzeł Dobryszyce | 8 | 7:14.03 | ||||||||||||||
10 | Martyna ZientekMartyna Zientek | 02 | LKS PSZCZYNA | 3 | 7:17.04 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam JakubowskiAdam Jakubowski | 00 | CTL Orlęta Częstochowa | 6 | 08.31 | ||||||||||||||
2 | Wojciech KubackiWojciech Kubacki | 99 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 4 | 08.48 | ||||||||||||||
3 | Świąć PawełŚwiąć Paweł | 99 | CKS Budowlani Częstochowa | 7 | 09.40 | ||||||||||||||
Paweł ŚwiąćPaweł Świąć | 99 | CKS Budowlani Częstochowa | 2 | DNS | |||||||||||||||
Patrycja HruzikPatrycja Hruzik | 00 | GKS Piast Gliwice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Karolina StettnerKarolina Stettner | 00 | KS Sprint. Bielsko - Biała | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q) do finále
Rozběh 1 (so, 27.1.2018 - 11:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafał ŻyłaRafał Żyła | 02 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 6 | 08.45 | q | |||||||||||||
2 | Wiewiórka PawełWiewiórka Paweł | 02 | MKS MOS KATOWICE | 3 | 08.74 | q | |||||||||||||
3 | Kowaliszyn PatrykKowaliszyn Patryk | 01 | GKS Piast Gliwice | 1 | 08.94 | q | |||||||||||||
4 | Jakub DominasJakub Dominas | 01 | KS Sprint. Bielsko - Biała | 2 | 08.99 | q | |||||||||||||
5 | Oliwier Robakowski-gąbkaOliwier Robakowski-gąbka | 01 | CTL Orlęta Częstochowa | 7 | 09.05 | q | |||||||||||||
6 | Czekaliński KrystianCzekaliński Krystian | 02 | CKS Budowlani Częstochowa | 5 | 09.29 | q | |||||||||||||
7 | Bartosz KoziarBartosz Koziar | 02 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 4 | 09.30 | ||||||||||||||
Klasik JoannaKlasik Joanna | 02 | TLROWRybnik | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 27.1.2018 - 11:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Maciej SkomskiMaciej Skomski | 02 | MMKS KĘDZIERZYN-KOŻLE | 4 | 08.73 | q | |||||||||||||
MS | Tomasz WesterTomasz Wester | 02 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 2 | 09.05 | q | |||||||||||||
MS | Łukasz BarańskiŁukasz Barański | 02 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 7 | 09.96 | ||||||||||||||
4 | Bartłomiej KołodziejczykBartłomiej Kołodziejczyk | 02 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 5 | 12.14 | ||||||||||||||
Krystian CzekalińskiKrystian Czekaliński | 02 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | DNS | |||||||||||||||
MS | Kacper KazimierskiKacper Kazimierski | 01 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafał ŻyłaRafał Żyła | 02 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 6 | 08.45 | q | ||
2 | Maciej SkomskiMaciej Skomski | 02 | MMKS KĘDZIERZYN-KOŻLE | 4 | 08.73 | q | ||
3 | Wiewiórka PawełWiewiórka Paweł | 02 | MKS MOS KATOWICE | 3 | 08.74 | q | ||
4 | Kowaliszyn PatrykKowaliszyn Patryk | 01 | GKS Piast Gliwice | 1 | 08.94 | q | ||
5 | Jakub DominasJakub Dominas | 01 | KS Sprint. Bielsko - Biała | 2 | 08.99 | q | ||
6 | Tomasz WesterTomasz Wester | 02 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 2 | 09.05 | q | ||
7 | Oliwier Robakowski-gąbkaOliwier Robakowski-gąbka | 01 | CTL Orlęta Częstochowa | 7 | 09.05 | q | ||
8 | Czekaliński KrystianCzekaliński Krystian | 02 | CKS Budowlani Częstochowa | 5 | 09.29 | q | ||
9 | Bartosz KoziarBartosz Koziar | 02 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 4 | 09.30 | |||
10 | Łukasz BarańskiŁukasz Barański | 02 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 7 | 09.96 | |||
11 | Bartłomiej KołodziejczykBartłomiej Kołodziejczyk | 02 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 5 | 12.14 | |||
Klasik JoannaKlasik Joanna | 02 | TLROWRybnik | 8 | DNS | ||||
Krystian CzekalińskiKrystian Czekaliński | 02 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | DNS | ||||
Kacper KazimierskiKacper Kazimierski | 01 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 6 | DNS |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 12:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafał ŻyłaRafał Żyła | 02 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 4 | 08.45 | ||||||||||||||
2 | Wiewiórka PawełWiewiórka Paweł | 02 | MKS MOS KATOWICE | 5 | 08.94 | ||||||||||||||
3 | Kowaliszyn PatrykKowaliszyn Patryk | 01 | GKS Piast Gliwice | 3 | 08.96 | ||||||||||||||
4 | Jakub DominasJakub Dominas | 01 | KS Sprint. Bielsko - Biała | 6 | 09.07 | ||||||||||||||
5 | Oliwier Robakowski-gąbkaOliwier Robakowski-gąbka | 01 | CTL Orlęta Częstochowa | 2 | 09.23 | ||||||||||||||
6 | Bartosz KoziarBartosz Koziar | 02 | SLiS JUST TEAM Bielsko-B... | 1 | 09.27 | ||||||||||||||
7 | Czekaliński KrystianCzekaliński Krystian | 02 | CKS Budowlani Częstochowa | 7 | 10.03 | ||||||||||||||
8 | Bartłomiej KołodziejczykBartłomiej Kołodziejczyk | 02 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 8 | 11.49 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 11:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika KiepuraMonika Kiepura | 00 | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 5 | 09.26 | ||||||||||||||
2 | Wlochowic Wlochowic | 00 | Poland | 7 | 09.29 | ||||||||||||||
3 | Alicja DolińskaAlicja Dolińska | 00 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 6 | 09.42 | ||||||||||||||
4 | Karolina StettnerKarolina Stettner | 00 | Sprint Bielsko-Biała | 4 | 09.60 | ||||||||||||||
5 | Patrycja HruzikPatrycja Hruzik | 00 | GKS Piast Gliwice | 3 | 09.80 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Postup: 8 časů (q)
Běh 1 (so, 27.1.2018 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia ZiembickaJulia Ziembicka | 01 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 4 | 09.13 | q | |||||||||||||
2 | Julia MarekJulia Marek | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 09.40 | q | |||||||||||||
3 | Klaudia ŁakotaKlaudia Łakota | 01 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 6 | 09.63 | q | |||||||||||||
4 | Agnieszka RakAgnieszka Rak | 02 | MKS Czechowice-Dziedzice | 2 | 09.85 | q | |||||||||||||
5 | Patrycja NaporaPatrycja Napora | 02 | MKS-MOSM Bytom | 7 | 10.10 | ||||||||||||||
6 | Agata GrelaAgata Grela | 02 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 5 | 10.18 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 27.1.2018 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Klaudia KronburgKlaudia Kronburg (E) | 02 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 4 | 09.45 | q | |||||||||||||
2 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | MKS-MOSM Bytom | 8 | 09.54 | q | |||||||||||||
3 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | TLROWRybnik | 6 | 09.59 | q | |||||||||||||
MS | Zofia MehlichZofia Mehlich (E) | 01 | Uks Komar Strzelce Opolskie | 5 | 09.68 | q | |||||||||||||
MS | Joanna DulasJoanna Dulas (E) | 02 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 3 | 09.85 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia ZiembickaJulia Ziembicka | 01 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 4 | 09.13 | q | ||
2 | Julia MarekJulia Marek | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 09.40 | q | ||
3 | Klaudia KronburgKlaudia Kronburg (E) | 02 | MULKS Juvenia Głuchołazy | 4 | 09.45 | q | ||
4 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | MKS-MOSM Bytom | 8 | 09.54 | q | ||
5 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | TLROWRybnik | 6 | 09.59 | q | ||
6 | Klaudia ŁakotaKlaudia Łakota | 01 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 6 | 09.63 | q | ||
7 | Zofia MehlichZofia Mehlich (E) | 01 | Uks Komar Strzelce Opolskie | 5 | 09.68 | q | ||
8 | Agnieszka RakAgnieszka Rak | 02 | MKS Czechowice-Dziedzice | 2 | 09.85 | q | ||
9 | Joanna DulasJoanna Dulas (E) | 02 | AZS KU Politechniki Opolskiej | 3 | 09.85 | |||
10 | Patrycja NaporaPatrycja Napora | 02 | MKS-MOSM Bytom | 7 | 10.10 | |||
11 | Agata GrelaAgata Grela | 02 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 5 | 10.18 |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 11:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia ZiembickaJulia Ziembicka | 01 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 4 | 09.05 | ||||||||||||||
2 | Julia MarekJulia Marek | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 5 | 09.33 | ||||||||||||||
3 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | TLROWRybnik | 6 | 09.50 | ||||||||||||||
4 | Klaudia ŁakotaKlaudia Łakota | 01 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 2 | 09.57 | ||||||||||||||
5 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | MKS-MOSM Bytom | 8 | 09.57 | ||||||||||||||
6 | Agnieszka RakAgnieszka Rak | 02 | MKS Czechowice-Dziedzice | 7 | 09.79 | ||||||||||||||
7 | Patrycja NaporaPatrycja Napora | 02 | MKS-MOSM Bytom | 1 | 10.31 | ||||||||||||||
8 | Agata GrelaAgata Grela | 02 | MKS-SMS VICTORIA Racibórz | 3 | 10.72 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále 1 (so, 27.1.2018 - 11:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.751.801.851.901.952.002.052.08 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub BujakJakub Bujak
MMKS KĘDZIERZYN-KOŻLE |
00 | 3 | 2.05 | --OXXOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Kacper HarezgaKacper Harezga
MKS-SMS VICTORIA Racibórz |
99 | 4 | 1.95 | --OXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Paweł ŚwiąćPaweł Świąć
CKS Budowlani Częstochowa |
99 | 1 | 1.90 | OOOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Dawid ChlebiszDawid Chlebisz
TL Pogoń Ruda Ślaska |
00 | 2 | 1.85 | -XOOXXX | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále 2 (so, 27.1.2018 - 11:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.952.00 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Emanuel WąsekEmanuel Wąsek
MKS ŻYWIEC |
01 | 7 | 1.95 | --------OOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Felski FilipFelski Filip
Poland |
01 | 12 | 1.90 | -------OOXXOXXX | ||||||||||||||
MS |
Mateusz KocotMateusz Kocot
MMKS KĘDZIERZYN-KOŻLE |
01 | 3 | 1.80 | ----O-OOXXX | ||||||||||||||
MS |
Kevin GołombekKevin Gołombek
MMKS KĘDZIERZYN-KOŻLE |
01 | 11 | 1.80 | ----XOOOXOXXX | ||||||||||||||
4= |
Michał MorońMichał Moroń
MKS ISKRA PSZCZYNA |
02 | 10 | 1.80 | ----XOOOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Marcin ParuzelMarcin Paruzel
TL Pogoń Ruda Ślaska |
01 | 8 | 1.75 | ---OOXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Michał FilarMichał Filar
SLiS JUST TEAM Bielsko-B... |
02 | 2 | 1.75 | -OOOOXOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Kacper OlejnikKacper Olejnik
CKS Budowlani Częstochowa |
02 | 6 | 1.65 | -OOXXOOXXX | ||||||||||||||
MS |
Bartłomiej GrygielBartłomiej Grygiel
AZS KU Politechniki Opolskiej |
02 | 9 | 1.65 | ---OXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Konrad KrupaKonrad Krupa
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza |
02 | 5 | 1.65 | --OXOXXOXXX | ||||||||||||||
Bartosz KoziarBartosz Koziar
SLiS JUST TEAM Bielsko-B... |
02 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Krystian CzekalińskiKrystian Czekaliński
CKS Budowlani Częstochowa |
02 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 14:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.681.71 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Agnieszka OkseniukAgnieszka Okseniuk
GKS Piast Gliwice |
96 | 4 | 1.68 | ------OOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
MS |
Alicja DolińskaAlicja Dolińska
AZS KU Politechniki Opolskiej |
00 | 1 | 1.55 | ----OOOOXXX | ||||||||||||||
2= |
Martyna WoznicaMartyna Woznica
UKS Piątka Plus Rydułtowy |
02 | 15 | 1.55 | ----OOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Wiktoria LaburdaWiktoria Laburda
KS Sprint. Bielsko - Biała |
02 | 11 | 1.55 | ---OOXXOOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Żurczak MariaŻurczak Maria
UKS Piątka Plus Rydułtowy |
04 | 12 | 1.50 | --OOOXOOXXX | ||||||||||||||
MS |
Klaudia KronburgKlaudia Kronburg
MULKS Juvenia Głuchołazy |
02 | 2 | 1.45 | ---OOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Justyna DraganJustyna Dragan
TL Pogoń Ruda Ślaska |
00 | 14 | 1.45 | ---OOXXOXXX | ||||||||||||||
8= |
Elżbieta CembalaElżbieta Cembala
KS Sprint. Bielsko - Biała |
02 | 13 | 1.45 | -OXOOOXXOXXX | ||||||||||||||
8= |
Karolina StettnerKarolina Stettner
KS Sprint. Bielsko - Biała |
00 | 10 | 1.45 | -OXOOOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Agnieszka RakAgnieszka Rak
MKS Czechowice-Dziedzice |
02 | 5 | 1.40 | --OOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Ewa GrochalskaEwa Grochalska
AZS KU Politechniki Opolskiej |
02 | 9 | 1.40 | OOOXOOXXX | ||||||||||||||
12 |
Julia MarekJulia Marek
MKS Czechowice-Dziedzice |
01 | 3 | 1.40 | --OXOXXOXXX | ||||||||||||||
13= |
Jagoda WarzechaJagoda Warzecha
MKS MOS KATOWICE |
02 | 8 | 1.35 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
13= |
Grześkowiak EmiliaGrześkowiak Emilia
MKS MOS KATOWICE |
02 | 6 | 1.35 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Natalia SzudyNatalia Szudy
TL Pogoń Ruda Ślaska |
02 | 7 | 1.30 | --OXXX | ||||||||||||||
Martyna WoźnicaMartyna Woźnica
UKS Piątka Plus Rydułtowy |
02 | 16 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 12:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.102.302.402.502.803.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.204.40 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adrian KupczakAdrian Kupczak
UKS 0LIMP MAZAŃCOWICE |
02 | 8 | 4.40 | ---------------OOO | ||||||||||||||
2 |
Jakub GawłowskiJakub Gawłowski
UKS 0LIMP MAZAŃCOWICE |
00 | 7 | 4.40 | ---------------XOOXO | ||||||||||||||
3 |
Maciej KrzempekMaciej Krzempek
UKS 0LIMP MAZAŃCOWICE |
01 | 5 | 4.00 | -------------O-OXXX | ||||||||||||||
4 |
Rafał ŻyłaRafał Żyła
MKS-SMS VICTORIA Racibórz |
02 | 3 | 3.70 | -------OXOOXOXOXOXXX | ||||||||||||||
MS |
Kacper KazimierskiKacper Kazimierski
AZS KU Politechniki Opolskiej |
01 | 4 | 3.50 | ---OOXOOXOOOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Tobiasz BrożekTobiasz Brożek
MKS-SMS VICTORIA Racibórz |
03 | 1 | 2.40 | OOOXXX | ||||||||||||||
Dawid BuckiDawid Bucki
UKS 0LIMP MAZAŃCOWICE |
03 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Arkadiusz CiesielskiArkadiusz Ciesielski
UKS 0LIMP MAZAŃCOWICE |
99 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Juniorky (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 11:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.002.102.202.302.402.502.602.702.803.003.103.203.303.40 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Świerkot DominikaŚwierkot Dominika
UKS 0LIMP MAZAŃCOWICE |
99 | 2 | 3.30 | ---------O-XOOXXX | ||||||||||||||
MS |
Aleksandra LachAleksandra Lach
AZS KU Politechniki Opolskiej |
00 | 1 | 2.70 | OOOXOOXXOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
Jagoda BialekJagoda Bialek
Poland |
00 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 11:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.802.903.003.103.203.303.40 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kinga GórnyKinga Górny
MKS Ustroń |
02 | 2 | 3.20 | O-OOOXXX | ||||||||||||||
Maja JurzakMaja Jurzak
UKS 0LIMP MAZAŃCOWICE |
01 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 11:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.40 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Maja ChamotMaja Chamot
MKS Ustroń |
03 | 10 | 3.30 | ---------O-OOXXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Kamila ChrapekKamila Chrapek
MKS Ustroń |
03 | 8 | 2.70 | ---O-OOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Martyna BalcarMartyna Balcar
MKS Ustroń |
04 | 7 | 2.60 | -OOO-OOOXXX | ||||||||||||||
4= |
Aleksandra CholewaAleksandra Cholewa
MKS Ustroń |
03 | 4 | 2.60 | -OOO-OXOXXOXXX | ||||||||||||||
4= |
Natalia ŚwiatłochNatalia Światłoch
UKS 0LIMP MAZAŃCOWICE |
03 | 9 | 2.60 | -OOO-OXOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Natalia JaneczekNatalia Janeczek
UKS 0LIMP MAZAŃCOWICE |
03 | 5 | 2.20 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Karolina MolaKarolina Mola
UKS 0LIMP MAZAŃCOWICE |
03 | 1 | 2.10 | OOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Zuzanna MacuraZuzanna Macura
MKS Ustroń |
04 | 3 | 2.10 | -XXOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Dominika ŁatanikDominika Łatanik
UKS 0LIMP MAZAŃCOWICE |
03 | 6 | 2.10 | OOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Zofia WysoczańskaZofia Wysoczańska
MKS-SMS VICTORIA Racibórz |
03 | 2 | 1.90 | XOXXX | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 11:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Artur LachArtur Lach
Uczniowski Klub Sportowy Gm... |
00 | 8 | 6.63 | 6.49 | 6.52 | 6.63 | 6.63 | X | 6.56 | X | ||||||||
2 |
Patryk PiekarczykPatryk Piekarczyk
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza |
00 | 7 | 6.23 | X | X | 6.23 | 6.23 | X | X | X | ||||||||
3 |
Kamil AntoniewiczKamil Antoniewicz
GKS Piast Gliwice |
00 | 6 | 5.89 | X | 5.46 | 5.89 | 5.89 | 5.78 | 5.48 | 5.77 | ||||||||
4 |
Patryk SwobodaPatryk Swoboda
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
00 | 1 | 5.85 | 5.81 | 5.85 | 4.44 | 5.85 | |||||||||||
5 |
Mateusz LatosMateusz Latos
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza |
00 | 4 | 5.65 | 5.64 | 5.65 | X | 5.65 | 5.25 | X | X | ||||||||
6 |
Jan FrymusJan Frymus
CTL Orlęta Częstochowa |
00 | 3 | 5.54 | X | 5.17 | X | 5.17 | 5.54 | X | 4.68 | ||||||||
7 |
Marcin SokółMarcin Sokół
MKS-MOSM Bytom |
00 | 2 | 5.30 | 5.19 | 5.30 | 4.77 | 5.30 | - | - | - | ||||||||
Jan KiełpińskiJan Kiełpiński
MKS-MOSM Bytom |
00 | 5 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 11:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub DominasJakub Dominas
KS Sprint. Bielsko - Biała |
01 | 10 | 6.12 | 6.03 | 6.03 | - | 6.03 | 6.11 | 6.12 | 6.02 | ||||||||
2 |
Marcin DróżdżMarcin Dróżdż
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza |
02 | 9 | 6.12 | X | X | 5.75 | 5.75 | 6.12 | X | X | ||||||||
3 |
Jacek WojciechowskiJacek Wojciechowski
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza |
02 | 11 | 6.04 | 5.97 | X | 6.04 | 6.04 | X | X | 5.58 | ||||||||
4 |
Cholewa DominikCholewa Dominik
MKS MOS KATOWICE |
01 | 7 | 5.85 | 5.71 | 5.57 | 5.55 | 5.71 | 5.37 | 5.85 | 5.70 | ||||||||
5 |
Raczyński RafałRaczyński Rafał
RMKS RYBNIK |
01 | 4 | 5.79 | 5.79 | 5.68 | 5.36 | 5.79 | 5.65 | 5.09 | X | ||||||||
6 |
Kosowski KamilKosowski Kamil
RMKS RYBNIK |
01 | 1 | 5.74 | 4.89 | 5.37 | 5.30 | 5.37 | 5.55 | 5.52 | 5.74 | ||||||||
7 |
Kuligowski MichałKuligowski Michał
RMKS RYBNIK |
02 | 2 | 5.66 | 5.36 | 5.35 | 5.22 | 5.36 | 5.53 | 5.66 | 5.06 | ||||||||
8 |
Marcel CieńMarcel Cień
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza |
02 | 8 | 5.46 | 5.20 | 5.20 | 5.46 | 5.46 | 5.25 | 5.34 | 5.33 | ||||||||
9 |
Michał MadejaMichał Madeja
MKS-MOSM Bytom |
02 | 5 | 4.63 | 4.63 | 4.41 | 4.35 | 4.63 | |||||||||||
Kuter MiłoszKuter Miłosz
CKS Budowlani Częstochowa |
01 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Kamil WilczyńskiKamil Wilczyński
LKS Pogórze |
02 | 6 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 11:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Krzysztof DudekKrzysztof Dudek
TL Pogoń Ruda Ślaska |
95 | 22 | 6.86 | X | X | X | 0 | 6.66 | - | 6.86 | ||||||||
2 |
Bartosz ŚwierczynaBartosz Świerczyna
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
98 | 5 | 6.72 | 6.36 | X | 6.18 | 6.36 | 6.72 | 6.57 | 6.72 | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
Finále (so, 27.1.2018 - 12:55) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominika WłochowiczDominika Włochowicz
AZS KU Politechniki Opolskiej |
98 | 4 | 5.36 | 5.36 | 5.32 | 5.26 | 5.36 | 5.08 | 5.10 | 4.92 | ||||||||
2 |
Magdalena PeciakMagdalena Peciak
GKS Piast Gliwice |
95 | 3 | 5.20 | 4.72 | X | 5.15 | 5.15 | 5.00 | X | 5.20 | ||||||||
3 |
Hyra GabrielaHyra Gabriela
CKS Budowlani Częstochowa |
98 | 1 | 4.87 | 4.70 | 4.77 | 4.43 | 4.77 | 4.50 | 4.68 | 4.87 | ||||||||
4 |
Agnieszka PastorAgnieszka Pastor
SLiS JUST TEAM Bielsko-B... |
98 | 2 | 4.61 | X | X | 4.18 | 4.18 | 3.94 | 4.19 | 4.61 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále 1 (so, 27.1.2018 - 12:55) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natalia MachNatalia Mach
AZS-AWF Katowice |
99 | 3 | 5.60 | X | X | 5.22 | 5.22 | 5.23 | X | 5.60 | ||||||||
2 |
Karina SofińskaKarina Sofińska
MOSM Tychy |
00 | 5 | 5.35 | 5.15 | 5.03 | 5.31 | 5.31 | - | - | 5.35 | ||||||||
3 |
Weronika BaranekWeronika Baranek
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza |
99 | 1 | 5.15 | X | 4.97 | X | 4.97 | 5.15 | X | 4.65 | ||||||||
4 |
Magdalena SzczypkaMagdalena Szczypka
MUKS SZS Cieszyn |
99 | 6 | 4.90 | X | 4.83 | 4.70 | 4.83 | 4.64 | 4.90 | 4.78 | ||||||||
5 |
Alicja SlomkaAlicja Slomka
TLROWRybnik |
99 | 4 | 4.80 | X | X | X | 0 | X | 4.80 | X | ||||||||
6 |
Anna KrakowskaAnna Krakowska
CKS Budowlani Częstochowa |
00 | 2 | 4.30 | 4.30 | 4.28 | 4.24 | 4.30 | 4.13 | X | 4.19 | ||||||||
7 |
Wiktoria WięcławWiktoria Więcław
CTL Orlęta Częstochowa |
99 | 7 | 4.25 | 3.95 | 4.10 | 4.04 | 4.10 | 4.15 | 4.25 | 4.20 | ||||||||
8 |
Weronika ZiółkowskaWeronika Ziółkowska
MOSM Tychy |
00 | 8 | 0 | X | X | - | 0 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále 2 (so, 27.1.2018 - 12:55) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kordek SaraKordek Sara
MKS MOS KATOWICE |
01 | 6 | 5.46 | 5.46 | 5.46 | 5.22 | 5.46 | 5.36 | 5.31 | 5.25 | ||||||||
2 |
Wioletta SzkopWioletta Szkop
CKS Budowlani Częstochowa |
01 | 8 | 5.13 | 4.90 | 4.94 | 4.99 | 4.99 | 5.13 | 5.03 | 5.08 | ||||||||
3 |
Klaudia KronburgKlaudia Kronburg
MULKS Juvenia Głuchołazy |
02 | 4 | 5.08 | 4.91 | 5.08 | 4.86 | 5.08 | - | - | - | ||||||||
4 |
Joanna GajJoanna Gaj
AZS-AWF Katowice |
01 | 2 | 5.00 | 4.95 | X | 4.91 | 4.95 | 5.00 | X | X | ||||||||
5 |
Paulina BrambergerPaulina Bramberger
Niestowarzyszona |
02 | 1 | 4.74 | X | 4.37 | 4.74 | 4.74 | X | 4.30 | 4.40 | ||||||||
6 |
Oliwia SzarekOliwia Szarek
SLiS JUST TEAM Bielsko-B... |
02 | 7 | 4.67 | 4.65 | 4.67 | 4.67 | 4.67 | 4.33 | 4.29 | 4.36 | ||||||||
7 |
Malgorzata MisMalgorzata Mis
AZS-AWF Katowice |
01 | 5 | 4.54 | 4.42 | 4.54 | 4.38 | 4.54 | - | - | - | ||||||||
8 |
Daria WoitallaDaria Woitalla
MKS-MOSM Bytom |
02 | 9 | 3.99 | 3.78 | 3.97 | 3.85 | 3.97 | 3.76 | 3.67 | 3.99 | ||||||||
9 |
Gloria KlekotkoGloria Klekotko
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
01 | 3 | 0 | X | X | X | 0 | - | - | - | ||||||||
Izabela WyderkaIzabela Wyderka
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
02 | 10 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 13:55) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s. |
90 | 14.91 | 14.66 | 14.81 | 14.91 | 14.91 | 14.42 | - | 14.72 | |||||||||
2 |
Krzysztof DudekKrzysztof Dudek
TL Pogoń Ruda Ślaska |
95 | 8 | 14.60 | X | X | 14.49 | 14.49 | 14.41 | 14.60 | X | ||||||||
3 |
Patryk SwobodaPatryk Swoboda
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
00 | 4 | 12.62 | 12.62 | 11.40 | X | 12.62 | - | 11.95 | - | ||||||||
MS |
Paweł ŚciraPaweł Ścira
AZS KU Politechniki Opolskiej |
13 | 6 | 11.87 | 11.61 | 11.85 | 11.74 | 11.85 | 11.32 | 11.67 | 11.87 | ||||||||
5 |
Marcin ParuzelMarcin Paruzel
TL Pogoń Ruda Ślaska |
01 | 7 | 11.50 | 10.70 | 11.18 | 11.50 | 11.50 | X | 11.37 | 11.33 | ||||||||
6 |
Kososwski KamilKososwski Kamil
RMKS RYBNIK |
01 | 1 | 11.47 | 10.77 | 09.91 | 11.47 | 11.47 | X | X | - | ||||||||
7 |
Kacper OlejnikKacper Olejnik
Poland |
02 | 2 | 11.06 | 10.97 | 10.03 | 10.75 | 10.97 | 11.06 | 10.70 | 09.99 | ||||||||
8 |
Tebel PawełTebel Paweł
RMKS RYBNIK |
02 | 3 | 11.03 | 11.03 | 10.56 | 10.89 | 11.03 | 10.13 | X | 10.86 | ||||||||
9 |
Artur OgiermanArtur Ogierman
TL Pogoń Ruda Ślaska |
02 | 5 | 10.56 | 10.15 | 09.20 | 09.78 | 10.15 | 10.05 | 10.43 | 10.56 | ||||||||
Celkem 9 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 15:25) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natalia MachNatalia Mach
AZS-AWF Katowice |
99 | 7 | 12.11 | X | 12.11 | 11.97 | 12.11 | X | 11.41 | - | ||||||||
2 |
Karina SofińskaKarina Sofińska
MOSM Tychy |
00 | 6 | 11.82 | 11.51 | 11.68 | 11.66 | 11.68 | 11.70 | 11.74 | 11.82 | ||||||||
3 |
Magdalena PeciakMagdalena Peciak
GKS Piast Gliwice |
95 | 5 | 10.89 | 10.72 | 10.89 | X | 10.89 | 10.32 | 10.74 | X | ||||||||
4 |
Joanna GajJoanna Gaj
AZS-AWF Katowice |
01 | 4 | 10.41 | 09.98 | 10.40 | 10.34 | 10.40 | 10.14 | 09.43 | 10.41 | ||||||||
5 |
Malgorzata MisMalgorzata Mis
AZS-AWF Katowice |
01 | 1 | 10.09 | 10.09 | 10.03 | 10.01 | 10.09 | 09.73 | 09.71 | 09.75 | ||||||||
6 |
Aleksandra KrauzeAleksandra Krauze
AZS-AWF Katowice |
00 | 3 | 09.77 | - | - | X | 0 | X | 09.77 | 09.31 | ||||||||
Weronika ZiółkowskaWeronika Ziółkowska
MOSM Tychy |
00 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 14:55) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aleksandra MazurekAleksandra Mazurek
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
01 | 10 | 11.88 | 11.39 | X | X | 11.39 | 11.88 | X | 11.85 | ||||||||
2 |
Szkop WiolettaSzkop Wioletta
CKS Budowlani Częstochowa |
01 | 12 | 11.61 | 11.43 | X | 11.06 | 11.43 | 11.61 | X | 10.88 | ||||||||
3 |
Sobik KlaudiaSobik Klaudia
RMKS RYBNIK |
01 | 8 | 10.63 | 10.63 | 09.77 | 09.95 | 10.63 | 09.55 | 10.16 | 10.28 | ||||||||
4 |
Klaudia MojżyszekKlaudia Mojżyszek
SLiS JUST TEAM Bielsko-B... |
01 | 10.51 | X | 09.81 | 10.08 | 10.08 | 10.05 | 10.02 | 10.51 | |||||||||
5 |
Kinga KielarKinga Kielar
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
02 | 7 | 10.49 | 09.35 | 10.27 | 10.42 | 10.42 | X | 10.26 | 10.49 | ||||||||
6 |
Powcioł AgataPowcioł Agata
RMKS RYBNIK |
02 | 3 | 10.19 | 09.15 | 10.19 | 09.75 | 10.19 | 09.49 | X | 10.08 | ||||||||
MS |
Karolina PietraszKarolina Pietrasz
MKS-MOSM Bytom |
03 | 1 | 09.88 | 09.32 | 08.96 | 09.88 | 09.88 | |||||||||||
8 |
Anna JustyniakAnna Justyniak
SLiS JUST TEAM Bielsko-B... |
02 | 6 | 09.35 | 06.68 | 09.35 | 08.41 | 09.35 | 08.61 | 08.33 | 08.25 | ||||||||
9 |
Aleksandra NosalAleksandra Nosal
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
02 | 11 | 09.28 | 09.25 | X | 08.95 | 09.25 | X | 09.09 | 09.28 | ||||||||
MS |
Ranecka KamilaRanecka Kamila
AZS KU Politechniki Opolskiej |
02 | 2 | 09.28 | 09.28 | X | 08.98 | 09.28 | |||||||||||
11 |
Sabina WypichSabina Wypich
TL Pogoń Ruda Ślaska |
02 | 14 | 09.18 | 09.18 | X | 08.88 | 09.18 | |||||||||||
12 |
Bednarek AleksandraBednarek Aleksandra
RMKS RYBNIK |
01 | 4 | 09.11 | 09.07 | 09.02 | 09.11 | 09.11 | |||||||||||
13 |
Dorota BabkiewiczDorota Babkiewicz
MKS-MOSM Bytom |
02 | 5 | 07.81 | X | X | 07.81 | 07.81 | |||||||||||
Izabela WyderkaIzabela Wyderka
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
02 | 13 | 0 | ||||||||||||||||
MS |
Klaudia KronbergKlaudia Kronberg
MCKiS Jaworzno |
02 | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 13:55) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natalia CisickaNatalia Cisicka
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
98 | 1 | 12.22 | 11.36 | 11.56 | X | 11.56 | 11.19 | 12.22 | X | ||||||||
2 |
Martyna TyminskaMartyna Tyminska
MKS-MOSM Bytom |
98 | 2 | 10.76 | X | X | 09.65 | 09.65 | 10.12 | 10.76 | 10.67 | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 13:55) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbara NowakBarbara Nowak
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
00 | 3 | 11.78 | 11.42 | X | 11.72 | 11.72 | 11.44 | X | 11.78 | ||||||||
2 |
Marta StryczekMarta Stryczek
MKS Czechowice-Dziedzice |
99 | 4 | 08.65 | 08.44 | X | 08.65 | 08.65 | X | 08.35 | 08.19 | ||||||||
Wiktoria KuraWiktoria Kura
MKS-MOSM Bytom |
00 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Weronika KuraWeronika Kura
MKS-MOSM Bytom |
00 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 13:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Węgrzyk MichałWęgrzyk Michał
RMKS RYBNIK |
01 | 13 | 14.86 | 13.78 | 13.83 | 14.41 | 14.41 | 14.41 | X | 14.86 | ||||||||
2 |
Emanuel WąsekEmanuel Wąsek
MKS ŻYWIEC |
01 | 5 | 14.17 | 12.41 | 13.52 | 13.19 | 13.52 | 12.87 | 14.17 | 12.28 | ||||||||
MS |
Jakub OlszyńskiJakub Olszyński
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
03 | 3 | 12.34 | 12.34 | X | X | 12.34 | - | - | - | ||||||||
4 |
Kisielowski KarolKisielowski Karol
MKS MOS KATOWICE |
02 | 9 | 12.05 | 11.77 | 11.94 | 11.96 | 11.96 | X | X | 12.05 | ||||||||
5 |
Krzysztof PlewniaKrzysztof Plewnia
Sprint Bielsko-Biała |
01 | 8 | 12.03 | 11.51 | 11.87 | 12.03 | 12.03 | 10.77 | 12.02 | 11.79 | ||||||||
6 |
Kacper ZawojskiKacper Zawojski
MKS-SMS VICTORIA Racibórz |
01 | 12 | 11.94 | X | X | 11.61 | 11.61 | 11.93 | X | 11.94 | ||||||||
7 |
Marcin DróżdżMarcin Dróżdż
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza |
02 | 7 | 11.39 | 11.01 | 10.39 | 10.39 | 11.01 | 11.39 | X | 10.49 | ||||||||
8 |
Dominik ŚwierczyńskiDominik Świerczyński
TL Pogoń Ruda Ślaska |
02 | 10 | 11.22 | 10.48 | 10.72 | 11.22 | 11.22 | 11.08 | 10.70 | 11.12 | ||||||||
9 |
Kasjan KaliszewskiKasjan Kaliszewski
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza |
02 | 1 | 10.93 | 10.93 | 10.71 | X | 10.93 | X | 10.83 | 10.66 | ||||||||
10 |
Dominik TymoszukDominik Tymoszuk
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
02 | 4 | 10.78 | 10.78 | X | X | 10.78 | |||||||||||
11 |
Kamil KuliszKamil Kulisz
MKS-MOSM Bytom |
02 | 6 | 10.07 | 09.75 | 09.65 | 10.07 | 10.07 | |||||||||||
Jacek PolakJacek Polak
MKS-SMS VICTORIA Racibórz |
02 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Kaliszewski KasjanKaliszewski Kasjan
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza |
02 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 12:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub DzikJakub Dzik
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
99 | 1 | 15.95 | 15.16 | X | 15.63 | 15.63 | 15.95 | X | X | ||||||||
2 |
Michał KwiecieńMichał Kwiecień
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza |
99 | 2 | 15.65 | 14.86 | 15.65 | X | 15.65 | X | X | X | ||||||||
3 |
Michał CzyżMichał Czyż
UKS WISŁA |
00 | 4 | 15.35 | 15.17 | 14.52 | 15.35 | 15.35 | 14.81 | 14.88 | X | ||||||||
4 |
Mateusz KinMateusz Kin
MKS MOS KATOWICE |
30 | 1 | 14.63 | 13.95 | 14.21 | X | 14.21 | 13.66 | 14.63 | X | ||||||||
5 |
Patryk SrskiPatryk Srski
Poland |
00 | 10.21 | 10.01 | 10.21 | 09.78 | 10.21 | 09.84 | 10.15 | 10.21 | |||||||||
6 |
Bartosz ZemkaBartosz Zemka
Poland |
00 | 09.52 | 08.97 | 09.45 | X | 09.45 | 09.41 | 09.52 | 09.52 | |||||||||
7 |
Konrad DziuroszKonrad Dziurosz
MKS-SMS VICTORIA Racibórz |
00 | 3 | 09.16 | X | X | 08.39 | 08.39 | 09.16 | 08.71 | 08.69 | ||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 12:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kwiecień MichałKwiecień Michał
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza |
18 | 3 | 13.51 | 13.37 | X | 13.51 | 13.51 | 13.35 | X | X | ||||||||
2 |
Mariusz SyzdekMariusz Syzdek
UKS Czwórka Żory |
89 | 4 | 13.22 | 12.81 | 12.94 | X | 12.94 | X | 13.21 | 13.22 | ||||||||
3 |
Mateusz PawelecMateusz Pawelec
MKS-MOSM Bytom |
98 | 2 | 10.91 | 10.03 | X | X | 10.03 | 10.91 | 10.68 | 10.91 | ||||||||
Celkem 3 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 11:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katarzyna KrupkaKatarzyna Krupka | 98 | AZS-AWF Katowice | 4 | 09:48.87 | ||||||||||||||
2 | Maja GrabaraMaja Grabara | 01 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | 11:26.18 | ||||||||||||||
3 | Gabriela RatajGabriela Rataj | 02 | CKS Budowlani Częstochowa | 5 | 13:14.92 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 27.1.2018 - 10:59) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafal SíkoraRafal Síkora | 87 | AZS-AWF Katowice | 4 | 12:01.41 | ||||||||||||||
2 | Grzegorz KarasGrzegorz Karas | 99 | CKS Budowlani Częstochowa | 5 | 16:33.71 | ||||||||||||||
3 | Mateusz KlimekMateusz Klimek | 99 | CKS Budowlani Częstochowa | 2 | 16:51.23 | ||||||||||||||
MS | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 17:09.80 | ||||||||||||||
5 | Szymon BatorSzymon Bator | 99 | CKS Budowlani Częstochowa | 3 | 19:16.99 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |