výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KIDS ATHLETICS PORUBA 2018

Ostrava - Vítkovice (10. 2. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 10.2.2018 - 12:05) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.55 q
2 Cyprian BrillaCyprian Brilla 030108 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 4 07.66 q
3 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.70 q
4 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.80 q
5 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 07.82 q
6 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.98 q
7 Lukáš VajdaLukáš Vajda 040829 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 08.35
David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.2.2018 - 12:05) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.80 q
2 Alex KunstAlex Kunst 041005 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 08.36
3 Jan StaněkJan Staněk 031027 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.36
4 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 040618 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.45
5 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 030104 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.46
6 Martin ViznerMartin Vizner 040612 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 08.48
7 František SzkatulaFrantišek Szkatula 040224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.64
8 Jakub JonášJakub Jonáš 030314 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.2.2018 - 12:05) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 040618 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.22 q
2 Matěj HoppMatěj Hopp 040515 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 08.34
3 Jiří PavelekJiří Pavelek 031029 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.66
4 Michal NovákMichal Novák 041110 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 08.82
5 Adam KubálekAdam Kubálek 040828 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.91
6 Ondřej RichtarOndřej Richtar 030924 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.94
7 Kamil BreksaKamil Breksa 040702 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 12.06
Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.55 q
2 Cyprian BrillaCyprian Brilla 030108 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 4 07.66 q
3 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.70 q
4 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.80 q
5 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.80 q
6 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 07.82 q
7 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.98 q
8 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 040618 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.22 q
9 Matěj HoppMatěj Hopp 040515 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 08.34
10 Lukáš VajdaLukáš Vajda 040829 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 08.35
11 Alex KunstAlex Kunst 041005 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 08.36
12 Jan StaněkJan Staněk 031027 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.36
13 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 040618 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.45
14 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 030104 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.46
15 Martin ViznerMartin Vizner 040612 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 08.48
16 František SzkatulaFrantišek Szkatula 040224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.64
17 Jiří PavelekJiří Pavelek 031029 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.66
18 Michal NovákMichal Novák 041110 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 08.82
19 Jakub JonášJakub Jonáš 030314 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.85
20 Adam KubálekAdam Kubálek 040828 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.91
21 Ondřej RichtarOndřej Richtar 030924 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.94
22 Kamil BreksaKamil Breksa 040702 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 12.06
David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Jan SvozilJan Svozil 041231 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018 - 13:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.54
2 Cyprian BrillaCyprian Brilla 030108 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 5 07.62
3 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.69
4 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 07.71
5 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.77
6 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.82
7 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.85
8 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 040618 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.29
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 10.2.2018 - 11:35) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.64 q
2 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.67 q
3 Dominik KwiatkowskiDominik Kwiatkowski 050316 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 2 08.79 q
4 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.80 q
5 Jan KlimasJan Klimas 061105 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.87
6 Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz 060113 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 6 08.99
7 Jan VitásekJan Vitásek 061010 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 08.99
8 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 09.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.2.2018 - 11:35) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.69 q
2 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 050324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.83 q
3 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.87
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 050820 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 09.10
5 Adam HoněkAdam Honěk 051106 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.26
Martin LangerMartin Langer 050718 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.26
7 Matyáš LojekMatyáš Lojek 061120 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.38
8 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 061013 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.2.2018 - 11:35) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.03
2 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.24
3 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.25
4 Filip KlimentFilip Kliment 051005 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09.36
5 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 060113 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 4 09.42
6 Josef HájovskýJosef Hájovský 050409 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.48
7 Pavel EbrPavel Ebr 060715 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.70
8 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 10.2.2018 - 11:35) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GajdušekAdam Gajdušek 060316 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.37
2 Filip KřížekFilip Křížek 060108 Orel VyškovOrel Vyškov 3 09.44
3 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 061108 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.57
4 David ŘímanDavid Říman 061003 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.77
5 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 051205 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.85
6 Václav PořízkaVáclav Pořízka 060609 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.85
7 Daniel ReisDaniel Reis 050404 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.12
8 Šimon VeselýŠimon Veselý 060410 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 10.2.2018 - 11:35) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomasz DusikTomasz Dusik 060328 LKS Brzezina Osiek (POL)LKS Brzezina Osiek (POL) 4 08.82 q
2 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.70
3 Jáchym KrajníkJáchym Krajník 050227 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.76
4 Matěj BokMatěj Bok 060108 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 10.03
5 Jakub MachetanzJakub Machetanz 061124 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.05
6 Jakub ŠimčíkJakub Šimčík 060819 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 10.57
7 Jakub TobolaJakub Tobola 050303 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 10.2.2018 - 11:35) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 060714 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 09.20
2 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 050811 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.70
3 Denis NykšDenis Nykš 050611 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.75
4 Patrik GančarčíkPatrik Gančarčík 050509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.21
5 Dušan ŽiakDušan Žiak 060723 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.69
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 060608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Dominik ZátopekDominik Zátopek 060305 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (so, 10.2.2018 - 11:35) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 051014 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.71 q
2 Filip BöhmFilip Böhm 060830 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.94
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 051226 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 09.51
4 Adam ChovanecAdam Chovanec 060509 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.55
5 Filip ŽurekFilip Žurek 060206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.70
6 Roman KozielRoman Koziel 061119 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.35
7 Kryštof SmékalKryštof Smékal 060212 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 10.50
8 Jiří KusJiří Kus 061208 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.89
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.64 q
2 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.67 q
3 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.69 q
4 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 051014 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.71 q
5 Dominik KwiatkowskiDominik Kwiatkowski 050316 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 2 08.79 q
6 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.80 q
7 Tomasz DusikTomasz Dusik 060328 LKS Brzezina Osiek (POL)LKS Brzezina Osiek (POL) 4 08.82 q
8 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 050324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.83 q
9 Jan KlimasJan Klimas 061105 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.87
10 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.87
11 Filip BöhmFilip Böhm 060830 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.94
12 Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz 060113 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 6 08.99
13 Jan VitásekJan Vitásek 061010 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 08.99
14 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 09.02
15 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.03
16 Václav HamšíkVáclav Hamšík 050820 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 09.10
17 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 060714 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 09.20
18 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.24
19 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.25
20 Adam HoněkAdam Honěk 051106 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.26
20 Martin LangerMartin Langer 050718 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.26
22 Filip KlimentFilip Kliment 051005 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09.36
23 Adam GajdušekAdam Gajdušek 060316 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.37
24 Matyáš LojekMatyáš Lojek 061120 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.38
25 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 061013 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.39
26 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 060113 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 4 09.42
27 Filip KřížekFilip Křížek 060108 Orel VyškovOrel Vyškov 3 09.44
28 Josef HájovskýJosef Hájovský 050409 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.48
29 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 051226 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 09.51
30 Adam ChovanecAdam Chovanec 060509 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.55
31 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 061108 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.57
32 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.70
32 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 050811 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.70
34 Pavel EbrPavel Ebr 060715 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.70
35 Filip ŽurekFilip Žurek 060206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.70
36 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.75
37 Denis NykšDenis Nykš 050611 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.75
38 Jáchym KrajníkJáchym Krajník 050227 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.76
39 David ŘímanDavid Říman 061003 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.77
40 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 051205 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.85
41 Václav PořízkaVáclav Pořízka 060609 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.85
42 Matěj BokMatěj Bok 060108 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 10.03
43 Jakub MachetanzJakub Machetanz 061124 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.05
44 Daniel ReisDaniel Reis 050404 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.12
45 Patrik GančarčíkPatrik Gančarčík 050509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.21
46 Šimon VeselýŠimon Veselý 060410 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.31
47 Roman KozielRoman Koziel 061119 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.35
48 Kryštof SmékalKryštof Smékal 060212 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 10.50
49 Jakub ŠimčíkJakub Šimčík 060819 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 10.57
50 Dušan ŽiakDušan Žiak 060723 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.69
51 Jiří KusJiří Kus 061208 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.89
52 Jakub TobolaJakub Tobola 050303 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.03
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 060608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Dominik ZátopekDominik Zátopek 060305 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018 - 13:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 051014 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.56
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.60
3 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.64
4 Dominik KwiatkowskiDominik Kwiatkowski 050316 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 2 08.66
5 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.72
6 Tomasz DusikTomasz Dusik 060328 LKS Brzezina Osiek (POL)LKS Brzezina Osiek (POL) 1 08.72
7 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 050324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.75
8 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.77
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018 - 13:40) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 036126 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 07.93
2 Alicja GoebelAlicja Goebel 030330 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 3 08.11
3 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 035123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.16
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.19
5 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 08.27
6 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 08.28
7 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 035526 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 08.36
8 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.36
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 10.2.2018 - 11:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 036126 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 07.94 q
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 035123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.08 q
3 Alicja GoebelAlicja Goebel 030330 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 3 08.18 q
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.26 q
5 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 08.27 q
6 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 08.35 q
7 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 035526 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.36 q
8 Eliška JuránováEliška Juránová 036023 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.2.2018 - 11:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 036121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 08.57
2 Paulina KubisPaulina Kubis 040324 WLKS Wroclaw (POL)WLKS Wroclaw (POL) 4 08.58
3 Anna RugowskaAnna Rugowska 040526 WLKS Wroclaw (POL)WLKS Wroclaw (POL) 1 08.64
4 Tereza SojkováTereza Sojková 035513 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.69
5 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 046009 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.69
6 Adriana DurajováAdriana Durajová 045819 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 08.72
7 Hana SoukalováHana Soukalová 045726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.77
8 Julia WójcikJulia Wójcik 041008 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 8 09.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.2.2018 - 11:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen KaspříkováElen Kaspříková 046201 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 08.44
2 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.61
3 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.75
4 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 045820 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.82
5 Jana PolákováJana Poláková 035419 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 08.84
6 Martina GalburováMartina Galburová 036202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.96
Nina PetrováNina Petrová 046209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 10.2.2018 - 11:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.37 q
2 Johana ČmielováJohana Čmielová 046125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.60
3 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 045415 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 08.71
4 Iveta TrojancováIveta Trojancová 035116 Orel VyškovOrel Vyškov 3 08.99
5 Vendula MatějkováVendula Matějková 045521 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.02
6 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 035514 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.10
Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 10.2.2018 - 11:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 045620 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.88
2 Michaela DostálováMichaela Dostálová 035220 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.91
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 035412 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.00
4 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 045419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.06
5 Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková 045526 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 09.12
6 Ema FridrichováEma Fridrichová 045514 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.28
7 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 045824 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 10.2.2018 - 11:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.84
2 Nikol MusialováNikol Musialová 030906 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.93
3 Ema JanůEma Janů 046031 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.33
4 Karolína OczkováKarolína Oczková 035930 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.35
5 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 045820 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 09.44
6 Lucie KrejčíLucie Krejčí 045930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.66
7 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 041102 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.86
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 036126 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 07.94 q
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 035123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.08 q
3 Alicja GoebelAlicja Goebel 030330 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 3 08.18 q
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.26 q
5 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 08.27 q
6 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 08.35 q
7 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 035526 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.36 q
8 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.37 q
9 Elen KaspříkováElen Kaspříková 046201 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 08.44
10 Eliška JuránováEliška Juránová 036023 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.55
11 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 036121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 08.57
12 Paulina KubisPaulina Kubis 040324 WLKS Wroclaw (POL)WLKS Wroclaw (POL) 4 08.58
13 Johana ČmielováJohana Čmielová 046125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.60
14 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.61
15 Anna RugowskaAnna Rugowska 040526 WLKS Wroclaw (POL)WLKS Wroclaw (POL) 1 08.64
16 Tereza SojkováTereza Sojková 035513 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.69
17 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 046009 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.69
18 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 045415 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 08.71
19 Adriana DurajováAdriana Durajová 045819 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 08.72
20 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.75
21 Hana SoukalováHana Soukalová 045726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.77
22 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 045820 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.82
23 Jana PolákováJana Poláková 035419 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 08.84
23 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.84
25 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 045620 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.88
26 Michaela DostálováMichaela Dostálová 035220 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.91
27 Nikol MusialováNikol Musialová 030906 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.93
28 Martina GalburováMartina Galburová 036202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.96
29 Iveta TrojancováIveta Trojancová 035116 Orel VyškovOrel Vyškov 3 08.99
30 Markéta LacikováMarkéta Laciková 035412 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.00
31 Julia WójcikJulia Wójcik 041008 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 8 09.00
32 Vendula MatějkováVendula Matějková 045521 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.02
33 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 045419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.06
34 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 035514 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.10
35 Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková 045526 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 09.12
36 Ema FridrichováEma Fridrichová 045514 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.28
37 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 045824 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.33
37 Ema JanůEma Janů 046031 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.33
39 Karolína OczkováKarolína Oczková 035930 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.35
40 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 045820 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 09.44
41 Lucie KrejčíLucie Krejčí 045930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.66
42 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 041102 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.86
Nina PetrováNina Petrová 046209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 10.2.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 055410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.23 q
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.35 q
3 Gabriela BřeznáGabriela Březná 056220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.81
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 065523 ASK BlanskoASK Blansko 8 08.87
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.88
6 Tereza KovalskáTereza Kovalská 065510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.89
7 Oliwia GabinskaOliwia Gabinska 051109 WLKS Wroclaw (POL)WLKS Wroclaw (POL) 2 08.94
8 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 055202 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 7 08.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.2.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina VálkováNina Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.57 q
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 055603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.58 q
3 Julia ŚlusarczykJulia Ślusarczyk 050126 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 7 08.70 q
4 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 055923 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.75 q
5 Amálie NávratováAmálie Návratová 055718 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.76 q
6 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.80 q
7 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 056102 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 09.31
8 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 065713 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.2.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena SłomskaMagdalena Słomska 060303 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 5 08.92
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 065116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.96
3 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 055303 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.98
4 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 055224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.00
5 Hana SvetlicicHana Svetlicic 050218 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 4 09.08
6 Natálie ZychováNatálie Zychová 055324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.14
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 055812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.41
Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 050422 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 10.2.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 055928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.53
2 Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová 055627 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.83
3 Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková 065127 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.97
4 Barbora OndováBarbora Ondová 055918 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.98
5 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 056013 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.12
6 Tereza StrykováTereza Stryková 060606 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.59
7 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 055106 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.02
Marcela ŽebráčkováMarcela Žebráčková 065224 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 10.2.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 055613 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.83
2 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 065713 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.25
3 Erika PráškováErika Prášková 055517 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.43
4 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 065731 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.51
5 Iva RigouletováIva Rigouletová 056223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.52
6 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 066029 ASK BlanskoASK Blansko 5 10.09
7 Kateřina SkýpalováKateřina Skýpalová 065427 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 10.10
8 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 055710 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 10.2.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea ErmisováLea Ermisová 065513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.08
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 066105 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.18
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 066202 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.25
4 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 065530 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.26
5 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 055518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.29
6 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 065209 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.36
7 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 065930 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.87
Luisa KlementováLuisa Klementová 065106 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 10.2.2018 - 11:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 065913 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.37
2 Nela TeslováNela Teslová 065317 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.51
3 Barbora SasínováBarbora Sasínová 055412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.89
4 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 055515 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.02
5 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 055117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.04
6 Magdalena ValováMagdalena Valová 056010 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.06
7 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 066101 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.20
8 Kristýna PetruškováKristýna Petrušková 066030 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (so, 10.2.2018 - 11:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 055424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.88
2 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 065228 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.36
3 Sofie KrestováSofie Krestová 055117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.41
4 Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska 050825 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 4 09.46
5 Karolína KřížováKarolína Křížová 065829 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.48
6 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 055106 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.50
7 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 065518 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.87
8 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 060620 ASK BlanskoASK Blansko 3 10.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (so, 10.2.2018 - 11:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BobokováNikola Boboková 056125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.63
2 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 055729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.76
3 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 066111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.97
4 Petra BlažkováPetra Blažková 056030 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 5 10.08
5 Aneta KoniarováAneta Koniarová 065522 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.09
6 Nela KožuchováNela Kožuchová 065731 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.16
7 Tereza BurováTereza Burová 065817 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.56
8 Nikol KotlářováNikol Kotlářová 065925 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 10.2.2018 - 11:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 055607 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.81
2 Jůlie JežováJůlie Ježová 065203 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.91
3 Leona JandákováLeona Jandáková 066128 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.93
4 Daniela BláhováDaniela Bláhová 050712 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.36
5 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 065227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.84
6 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková 065616 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 11.03
7 Kristýna JurajdováKristýna Jurajdová 065216 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 11.04
Veronika BelásováVeronika Belásová 065204 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (so, 10.2.2018 - 11:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová 065201 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.15
2 Adéla KotrysováAdéla Kotrysová 060510 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 09.50
3 Klára RitnošíkováKlára Ritnošíková 065828 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.62
4 René CihlářováRené Cihlářová 060411 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.64
5 Eva GruberováEva Gruberová 061026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.73
6 Gabriela SolařováGabriela Solařová 055725 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.80
7 Dora DaňkováDora Daňková 060902 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 10.13
8 Anna LipinováAnna Lipinová 060122 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (so, 10.2.2018 - 11:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea MartinkováAndrea Martinková 056109 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.29
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 065202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.42
3 Nelly HerdegenováNelly Herdegenová 056018 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.48
4 Kamila BrlicováKamila Brlicová 060526 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.77
5 Karolína HorákováKarolína Horáková 056223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.17
6 Michaela KřenováMichaela Křenová 055525 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.09
Daniela BazsováDaniela Bazsová 055905 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 13 (so, 10.2.2018 - 11:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 056202 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.25
2 Barbora GonováBarbora Gonová 065105 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.35
3 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 056116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.39
4 Marie LörinczováMarie Lörinczová 055508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.92
5 Klára MičaníkováKlára Mičaníková 055804 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.97
6 Sofie KrchováSofie Krchová 065530 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.13
Kristýna KlímkováKristýna Klímková 066207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 055410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.23 q
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.35 q
3 Nina VálkováNina Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.57 q
4 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 055603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.58 q
5 Julia ŚlusarczykJulia Ślusarczyk 050126 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 7 08.70 q
6 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 055923 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.75 q
7 Amálie NávratováAmálie Návratová 055718 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.76 q
8 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.80 q
9 Gabriela BřeznáGabriela Březná 056220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.81
10 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 055613 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.83
11 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 065523 ASK BlanskoASK Blansko 8 08.87
12 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 055424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.88
13 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.88
14 Tereza KovalskáTereza Kovalská 065510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.89
15 Magdalena SłomskaMagdalena Słomska 060303 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 5 08.92
16 Oliwia GabinskaOliwia Gabinska 051109 WLKS Wroclaw (POL)WLKS Wroclaw (POL) 2 08.94
17 Patricie PešlováPatricie Pešlová 065116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.96
18 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 055202 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 7 08.98
19 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 055303 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.98
20 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 055224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.00
21 Hana SvetlicicHana Svetlicic 050218 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 4 09.08
22 Lea ErmisováLea Ermisová 065513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.08
23 Natálie ZychováNatálie Zychová 055324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.14
24 Sabina SvobodováSabina Svobodová 065201 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.15
25 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 066105 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.18
26 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 056202 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.25
27 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 066202 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.25
27 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 065713 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.25
29 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 065530 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.26
30 Andrea MartinkováAndrea Martinková 056109 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.29
31 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 055518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.29
32 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 056102 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 09.31
33 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 065713 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.31
34 Barbora GonováBarbora Gonová 065105 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.35
35 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 065209 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.36
36 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 065228 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.36
37 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 065913 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.37
38 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 056116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.39
39 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 055812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.41
40 Sofie KrestováSofie Krestová 055117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.41
41 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 065202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.42
42 Erika PráškováErika Prášková 055517 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.43
43 Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska 050825 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 4 09.46
44 Karolína KřížováKarolína Křížová 065829 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.48
45 Nelly HerdegenováNelly Herdegenová 056018 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.48
46 Adéla KotrysováAdéla Kotrysová 060510 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 09.50
47 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 055106 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.50
48 Nela TeslováNela Teslová 065317 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.51
49 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 065731 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 09.51
50 Iva RigouletováIva Rigouletová 056223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.52
51 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 055928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.53
52 Klára RitnošíkováKlára Ritnošíková 065828 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.62
53 Nikola BobokováNikola Boboková 056125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.63
54 René CihlářováRené Cihlářová 060411 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.64
55 Eva GruberováEva Gruberová 061026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.73
56 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 055729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.76
57 Kamila BrlicováKamila Brlicová 060526 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.77
58 Gabriela SolařováGabriela Solařová 055725 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.80
59 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 055607 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.81
60 Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová 055627 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.83
61 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 065930 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.87
62 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 065518 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.87
63 Barbora SasínováBarbora Sasínová 055412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.89
64 Jůlie JežováJůlie Ježová 065203 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.91
65 Marie LörinczováMarie Lörinczová 055508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.92
66 Leona JandákováLeona Jandáková 066128 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.93
67 Klára MičaníkováKlára Mičaníková 055804 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.97
68 Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková 065127 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.97
69 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 066111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.97
70 Barbora OndováBarbora Ondová 055918 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.98
71 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 055515 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.02
72 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 055117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.04
73 Magdalena ValováMagdalena Valová 056010 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.06
74 Petra BlažkováPetra Blažková 056030 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 5 10.08
75 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 066029 ASK BlanskoASK Blansko 5 10.09
76 Aneta KoniarováAneta Koniarová 065522 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.09
77 Kateřina SkýpalováKateřina Skýpalová 065427 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 10.10
78 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 055710 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.12
79 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 056013 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.12
80 Sofie KrchováSofie Krchová 065530 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.13
81 Dora DaňkováDora Daňková 060902 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 10.13
82 Nela KožuchováNela Kožuchová 065731 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.16
83 Karolína HorákováKarolína Horáková 056223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.17
84 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 066101 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.20
85 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 060620 ASK BlanskoASK Blansko 3 10.34
86 Daniela BláhováDaniela Bláhová 050712 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.36
87 Tereza BurováTereza Burová 065817 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.56
88 Tereza StrykováTereza Stryková 060606 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.59
89 Nikol KotlářováNikol Kotlářová 065925 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.60
90 Anna LipinováAnna Lipinová 060122 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.77
91 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 065227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.84
92 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 055106 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.02
93 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková 065616 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 11.03
94 Kristýna JurajdováKristýna Jurajdová 065216 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 11.04
95 Michaela KřenováMichaela Křenová 055525 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.09
96 Kristýna PetruškováKristýna Petrušková 066030 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.22
Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 050422 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 DNS
Marcela ŽebráčkováMarcela Žebráčková 065224 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Luisa KlementováLuisa Klementová 065106 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2 DNS
Veronika BelásováVeronika Belásová 065204 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 DNS
Daniela BazsováDaniela Bazsová 055905 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Kristýna KlímkováKristýna Klímková 066207 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018 - 13:20) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 055410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.23
2 Nina VálkováNina Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.25
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.47
4 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 055603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.59
5 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 055923 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.73
6 Amálie NávratováAmálie Návratová 055718 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.75
7 Julia ŚlusarczykJulia Ślusarczyk 050126 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 2 08.75
8 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.87
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 10.2.2018 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 070726 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 08.79 q
2 Jonáš SamekJonáš Samek 070208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 09.16 q
3 Dalibor DrdaDalibor Drda 080511 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.19 q
4 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 070317 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.29 q
5 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.40 q
6 Filip JarolímFilip Jarolím 070129 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.51
7 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 071019 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.60
8 Jan MusálekJan Musálek 071109 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 09.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.2.2018 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 071112 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.28 q
2 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 071025 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.64
3 Oliver VoglOliver Vogl 070130 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.67
4 Filip HradilFilip Hradil 070704 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 09.74
5 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 080629 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.00
6 Jan ŠtafaJan Štafa 080520 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.01
7 Matěj NesrstaMatěj Nesrsta 080519 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 10.17
Adam ToAdam To 070609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.2.2018 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PopelářFilip Popelář 080605 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.71
2 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 081126 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.87
3 Jakub HolubJakub Holub 070221 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.99
4 Matouš GiergielMatouš Giergiel 080718 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.02
5 Michał KruczałaMichał Kruczała 070228 LKS Brzezina Osiek (POL)LKS Brzezina Osiek (POL) 2 10.07
6 Vilém SkalkaVilém Skalka 070725 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 10.09
7 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 070330 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.18
8 Viktor IvánekViktor Ivánek 070223 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 10.2.2018 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 070831 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.81
2 Lukáš KrpelánLukáš Krpelán 081230 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.35
3 Jonáš NovákJonáš Novák 080228 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.38
4 Antoni WiśniowskiAntoni Wiśniowski 090905 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 3 10.54
5 Vít KrůzaVít Krůza 081012 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 4 10.84
6 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 080911 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.05
7 Martin HavranMartin Havran 070802 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 11.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 10.2.2018 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 070522 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.45
2 Tomáš HraškoTomáš Hraško 080126 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.95
3 Sebastian BajerSebastian Bajer 071106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 10.11
4 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 081027 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.21
5 Adam HolendaAdam Holenda 070320 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.81
6 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 070628 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.95
7 Moritz FoxMoritz Fox 080603 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 11.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 10.2.2018 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KaczmarzykFilip Kaczmarzyk 070415 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.37 q
2 David LaníkDavid Laník 070101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.66
3 Lukáš VápeníkLukáš Vápeník 070912 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.88
4 Michal KubošekMichal Kubošek 070104 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.12
5 Daniel DoležalDaniel Doležal 081002 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.66
6 Filip KrausFilip Kraus 071201 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.10
Alexandr JavorskýAlexandr Javorský 080512 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (so, 10.2.2018 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard NovákRichard Novák 080101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.33 q
2 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 080430 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.64
3 Oliver SysloOliver Syslo 070724 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.68
4 Václav SvozilVáclav Svozil 080918 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 10.19
5 Tobiáš MelešTobiáš Meleš 080813 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.90
6 Tomáš GoronTomáš Goron 080909 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.22
Patrik GardoňPatrik Gardoň 070423 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (so, 10.2.2018 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 080521 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 09.70
2 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 081207 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.84
3 Tomáš VolnýTomáš Volný 070717 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 10.21
4 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.35
5 Tomáš KawulokTomáš Kawulok 080618 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 10.65
6 Vojtěch KucharčíkVojtěch Kucharčík 080507 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 12.26
7 Miroslav TyrlíkMiroslav Tyrlík 080308 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 12.28
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 070726 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 08.79 q
2 Jonáš SamekJonáš Samek 070208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 09.16 q
3 Dalibor DrdaDalibor Drda 080511 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.19 q
4 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 071112 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.28 q
5 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 070317 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.29 q
6 Richard NovákRichard Novák 080101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.33 q
7 Filip KaczmarzykFilip Kaczmarzyk 070415 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.37 q
8 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.40 q
9 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 070522 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.45
10 Filip JarolímFilip Jarolím 070129 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.51
11 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 071019 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.60
12 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 071025 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.64
13 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 080430 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.64
14 David LaníkDavid Laník 070101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.66
15 Oliver VoglOliver Vogl 070130 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.67
16 Jan MusálekJan Musálek 071109 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 09.68
17 Oliver SysloOliver Syslo 070724 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.68
18 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 080521 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 09.70
19 Filip PopelářFilip Popelář 080605 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.71
20 Filip HradilFilip Hradil 070704 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 09.74
21 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 070831 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.81
22 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 081207 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.84
23 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 081126 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.87
24 Lukáš VápeníkLukáš Vápeník 070912 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.88
25 Tomáš HraškoTomáš Hraško 080126 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.95
26 Jakub HolubJakub Holub 070221 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.99
27 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 080629 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.00
28 Jan ŠtafaJan Štafa 080520 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.01
29 Matouš GiergielMatouš Giergiel 080718 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.02
30 Michał KruczałaMichał Kruczała 070228 LKS Brzezina Osiek (POL)LKS Brzezina Osiek (POL) 2 10.07
31 Vilém SkalkaVilém Skalka 070725 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 10.09
32 Sebastian BajerSebastian Bajer 071106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 10.11
33 Michal KubošekMichal Kubošek 070104 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.12
34 Matěj NesrstaMatěj Nesrsta 080519 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 10.17
35 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 070330 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.18
36 Václav SvozilVáclav Svozil 080918 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 10.19
37 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 081027 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.21
38 Tomáš VolnýTomáš Volný 070717 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 10.21
39 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.35
39 Lukáš KrpelánLukáš Krpelán 081230 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.35
41 Jonáš NovákJonáš Novák 080228 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.38
42 Antoni WiśniowskiAntoni Wiśniowski 090905 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 3 10.54
43 Tomáš KawulokTomáš Kawulok 080618 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 10.65
44 Daniel DoležalDaniel Doležal 081002 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.66
45 Viktor IvánekViktor Ivánek 070223 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.78
46 Adam HolendaAdam Holenda 070320 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.81
47 Vít KrůzaVít Krůza 081012 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 4 10.84
48 Tobiáš MelešTobiáš Meleš 080813 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.90
49 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 070628 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.95
50 Moritz FoxMoritz Fox 080603 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 11.02
51 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 080911 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.05
52 Martin HavranMartin Havran 070802 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 11.06
53 Filip KrausFilip Kraus 071201 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.10
54 Tomáš GoronTomáš Goron 080909 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.22
55 Vojtěch KucharčíkVojtěch Kucharčík 080507 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 12.26
56 Miroslav TyrlíkMiroslav Tyrlík 080308 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 12.28
Adam ToAdam To 070609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Alexandr JavorskýAlexandr Javorský 080512 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 DNS
Patrik GardoňPatrik Gardoň 070423 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 10.2.2018 - 13:10) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 070726 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.66
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 071112 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.09
3 Jonáš SamekJonáš Samek 070208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.13
4 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 070317 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.14
5 Dalibor DrdaDalibor Drda 080511 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.20
6 Richard NovákRichard Novák 080101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.33
7 Filip KaczmarzykFilip Kaczmarzyk 070415 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.34
8 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.44
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 10.2.2018 - 13:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 075205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 NL 08.50
2 Ema ProcházkováEma Procházková 070608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.94
3 Lena PajeckaLena Pajecka 071025 WLKS Wroclaw (POL)WLKS Wroclaw (POL) 5 09.03
4 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 09.12
5 Stela TomanováStela Tomanová 075504 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.32
6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 075114 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.38
7 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 075127 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.39
8 Kristýna KáňováKristýna Káňová 075925 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.43
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 10.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HrčkováBára Hrčková 075613 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.59
2 Tereza KubalováTereza Kubalová 086126 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.72
3 Anežka JurákováAnežka Juráková 075518 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.73
4 Viktorie HruškováViktorie Hrušková 075917 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 09.94
5 Hana MošťkováHana Mošťková 075822 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.97
6 Zuzana KrestováZuzana Krestová 075616 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.98
7 Vanesa LaskováVanesa Lasková 085608 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.18
8 Kateřina MošťkováKateřina Mošťková 075822 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lena PajeckaLena Pajecka 071025 WLKS Wroclaw (POL)WLKS Wroclaw (POL) 4 09.04 q
2 Stela TomanováStela Tomanová 075504 Orel VyškovOrel Vyškov 5 09.16 q
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 080108 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.40
4 Magdalena WójcikMagdalena Wójcik 070417 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 3 09.45
5 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 070319 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.51
6 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 080119 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.58
7 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 080813 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.61
Petra PoštulkováPetra Poštulková 070929 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 075205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.55 q
2 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 09.19 q
3 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 080327 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 09.61
4 Vendula MikováVendula Miková 070907 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.73
5 Šárka LieblováŠárka Lieblová 085905 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.06
6 Tereza KucharskáTereza Kucharská 070124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.09
7 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 085803 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 10.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanna MichalskaHanna Michalska 070305 WLKS Wroclaw (POL)WLKS Wroclaw (POL) 2 09.65
2 Marie MatejovaMarie Matejova 080226 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 09.72
3 Wiktoria AbsylWiktoria Absyl 070612 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 4 09.73
4 Ellen MikulováEllen Mikulová 081018 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.09
5 Petra MazzolinyPetra Mazzoliny 080819 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.32
6 Liliana MachánkováLiliana Machánková 071023 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 10.66
7 Lucie KlímováLucie Klímová 081005 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.74
8 Eliška KřiváEliška Křivá 070916 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 10.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna GlosováAnna Glosová 070906 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.98
2 Tereza MaňkováTereza Maňková 081010 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.02
3 Julie BartkováJulie Bartková 080809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.20
4 Marie KoelblováMarie Koelblová 080101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.24
5 Tereza CiorováTereza Ciorová 070802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.38
6 Alena KrčkováAlena Krčková 070328 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.67
7 Viktorie JavorskáViktorie Javorská 080512 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 10.86
Natálie HubertováNatálie Hubertová 070403 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 10.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 076123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.98
2 Michaela DroppováMichaela Droppová 071019 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 4 10.12
3 Karolína BednářováKarolína Bednářová 080126 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 10.52
4 Michaela BobokováMichaela Boboková 076004 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.53
5 Yveta DroppováYveta Droppová 071019 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 5 10.66
6 Elen JanišováElen Janišová 070521 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 10.90
7 Kateřina BlažkováKateřina Blažková 071229 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 11.53
8 Vendula MachalcováVendula Machalcová 070910 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 11.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 10.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 075114 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.15 q
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 075925 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.20 q
3 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 075127 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.32 q
4 Emma KronEmma Kron 075223 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.84
5 Lucie RuferováLucie Ruferová 075402 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.90
6 Sofie MaierováSofie Maierová 075407 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.92
7 Julie ČajánkováJulie Čajánková 075612 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.15
8 Valentýna KulováValentýna Kulová 075707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (so, 10.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ŠulákováViktorie Šuláková 070626 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 09.64
2 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 070523 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.87
3 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 075107 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.88
4 Dominika NávratováDominika Návratová 070420 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.59
5 Natálie KupkováNatálie Kupková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 10.61
6 Radka FoltýnováRadka Foltýnová 080123 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 11.22
7 Eliška NevludováEliška Nevludová 081013 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 9 (so, 10.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hannah ŠocováHannah Šocová 085708 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 09.62
2 Barbora ŠímováBarbora Šímová 071014 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.77
3 Victorie ŠteflováVictorie Šteflová 080518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.96
4 Veronika PlevováVeronika Plevová 080626 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.39
5 Soňa WeislechnerováSoňa Weislechnerová 080520 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.65
6 Lucie ViznerováLucie Viznerová 080618 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.74
7 Gabriela SolařováGabriela Solařová 070830 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 11.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (so, 10.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková 080312 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.62
2 Monika TrojancováMonika Trojancová 085424 Orel VyškovOrel Vyškov 3 10.15
3 Michaela TakáčováMichaela Takáčová 080920 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.74
4 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 076206 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.76
5 Klára UrbánkováKlára Urbánková 080409 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 10.78
6 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 080915 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 4 10.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 10.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ProcházkováEma Procházková 070608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.06 q
2 Alžběta OravováAlžběta Oravová 070710 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.84
3 Xénie SuchánkováXénie Suchánková 071222 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.10
4 Bára SpálováBára Spálová 070401 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.32
5 Simona WaloszkováSimona Waloszková 070101 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 10.36
6 Eliška ŘíhováEliška Říhová 085407 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.55
7 Tereza SadílkováTereza Sadílková 080218 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 15.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 12 (so, 10.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StekláBarbora Steklá 085915 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.42
2 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 075128 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.54
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 086002 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.80
4 Julie ParmováJulie Parmová 075418 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 10.12
5 Veronika PřečkováVeronika Přečková 075522 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 10.18
6 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 095510 ASK BlanskoASK Blansko 8 10.41
7 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 076206 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 11.31
Lucie RuferováLucie Ruferová 075402 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 075205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.55 q
2 Lena PajeckaLena Pajecka 071025 WLKS Wroclaw (POL)WLKS Wroclaw (POL) 4 09.04 q
3 Ema ProcházkováEma Procházková 070608 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.06 q
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 075114 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.15 q
5 Stela TomanováStela Tomanová 075504 Orel VyškovOrel Vyškov 5 09.16 q
6 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 09.19 q
7 Kristýna KáňováKristýna Káňová 075925 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.20 q
8 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 075127 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.32 q
9 Nela ŠtefkováNela Štefková 080108 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.40
10 Barbora StekláBarbora Steklá 085915 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.42
11 Magdalena WójcikMagdalena Wójcik 070417 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 3 09.45
12 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 070319 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.51
13 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 075128 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.54
14 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 080119 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.58
15 Bára HrčkováBára Hrčková 075613 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.59
16 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 080813 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.61
17 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 080327 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 09.61
18 Hannah ŠocováHannah Šocová 085708 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 09.62
19 Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková 080312 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.62
20 Viktorie ŠulákováViktorie Šuláková 070626 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 09.64
21 Hanna MichalskaHanna Michalska 070305 WLKS Wroclaw (POL)WLKS Wroclaw (POL) 2 09.65
22 Tereza KubalováTereza Kubalová 086126 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.72
23 Marie MatejovaMarie Matejova 080226 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 09.72
24 Wiktoria AbsylWiktoria Absyl 070612 UKS Trójka Mikołów (POL)UKS Trójka Mikołów (POL) 4 09.73
25 Vendula MikováVendula Miková 070907 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.73
26 Anežka JurákováAnežka Juráková 075518 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.73
27 Barbora ŠímováBarbora Šímová 071014 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.77
28 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 086002 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.80
29 Alžběta OravováAlžběta Oravová 070710 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.84
30 Emma KronEmma Kron 075223 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.84
31 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 070523 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.87
32 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 075107 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.88
33 Lucie RuferováLucie Ruferová 075402 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.90
34 Sofie MaierováSofie Maierová 075407 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.92
35 Viktorie HruškováViktorie Hrušková 075917 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 09.94
36 Victorie ŠteflováVictorie Šteflová 080518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.96
37 Hana MošťkováHana Mošťková 075822 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.97
38 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 076123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.98
39 Anna GlosováAnna Glosová 070906 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.98
40 Zuzana KrestováZuzana Krestová 075616 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.98
41 Tereza MaňkováTereza Maňková 081010 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.02
42 Šárka LieblováŠárka Lieblová 085905 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.06
43 Ellen MikulováEllen Mikulová 081018 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.09
44 Tereza KucharskáTereza Kucharská 070124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.09
45 Xénie SuchánkováXénie Suchánková 071222 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.10
46 Michaela DroppováMichaela Droppová 071019 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 4 10.12
47 Julie ParmováJulie Parmová 075418 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 10.12
48 Julie ČajánkováJulie Čajánková 075612 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.15
49 Valentýna KulováValentýna Kulová 075707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.15
50 Monika TrojancováMonika Trojancová 085424 Orel VyškovOrel Vyškov 3 10.15
51 Veronika PřečkováVeronika Přečková 075522 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 10.18
52 Vanesa LaskováVanesa Lasková 085608 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.18
53 Julie BartkováJulie Bartková 080809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.20
54 Marie KoelblováMarie Koelblová 080101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.24
55 Bára SpálováBára Spálová 070401 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.32
56 Petra MazzolinyPetra Mazzoliny 080819 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.32
57 Simona WaloszkováSimona Waloszková 070101 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 10.36
58 Tereza CiorováTereza Ciorová 070802 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.38
59 Veronika PlevováVeronika Plevová 080626 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 10.39
60 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 095510 ASK BlanskoASK Blansko 8 10.41
61 Kateřina MošťkováKateřina Mošťková 075822 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.49
62 Karolína BednářováKarolína Bednářová 080126 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 10.52
63 Michaela BobokováMichaela Boboková 076004 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.53
64 Eliška ŘíhováEliška Říhová 085407 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.55
65 Dominika NávratováDominika Návratová 070420 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.59
66 Natálie KupkováNatálie Kupková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 10.61
67 Soňa WeislechnerováSoňa Weislechnerová 080520 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.65
68 Yveta DroppováYveta Droppová 071019 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 5 10.66
68 Liliana MachánkováLiliana Machánková 071023 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 10.66
70 Alena KrčkováAlena Krčková 070328 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.67
71 Lucie ViznerováLucie Viznerová 080618 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.74
72 Lucie KlímováLucie Klímová 081005 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.74
73 Michaela TakáčováMichaela Takáčová 080920 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.74
74 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 076206 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.76
75 Klára UrbánkováKlára Urbánková 080409 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 10.78
76 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 080915 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 4 10.82
77 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 085803 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.83
78 Viktorie JavorskáViktorie Javorská 080512 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 10.86
79 Elen JanišováElen Janišová 070521 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 10.90
80 Gabriela SolařováGabriela Solařová 070830 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 11.03
81 Radka FoltýnováRadka Foltýnová 080123 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 11.22
82 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 076206 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 11.31
83 Eliška KřiváEliška Křivá 070916 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.43
84 Kateřina BlažkováKateřina Blažková 071229 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 11.53
85 Eliška NevludováEliška Nevludová 081013 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.58
86 Vendula MachalcováVendula Machalcová 070910 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 11.93
87 Tereza SadílkováTereza Sadílková 080218 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 15.76
Petra PoštulkováPetra Poštulková 070929 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Natálie HubertováNatálie Hubertová 070403 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 DNS
Lucie RuferováLucie Ruferová 075402 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2018 - 15:55) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 39.57
2 Cyprian BrillaCyprian Brilla 030108 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 4 39.61
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 39.92
4 Jakub KněžíkJakub Kněžík 040507 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 45.62
Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 15:55) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 42.94
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 040829 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 44.81
3 Adam KubálekAdam Kubálek 040828 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 50.89
4 Martin ViznerMartin Vizner 040612 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 51.34
Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 031210 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 39.57
2 Cyprian BrillaCyprian Brilla 030108 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 4 39.61
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 39.92
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 42.94
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 040829 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 44.81
6 Jakub KněžíkJakub Kněžík 040507 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 45.62
7 Adam KubálekAdam Kubálek 040828 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 50.89
8 Martin ViznerMartin Vizner 040612 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 51.34
Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 031210 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2018 - 15:40) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 030924 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 4 41.80
2 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 43.37
3 Agáta SeberováAgáta Seberová 035306 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 45.18
4 Anna GlučováAnna Glučová 035504 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 47.16
5 Nikola VálkováNikola Válková 046103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 49.16
Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 15:40) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 42.71
2 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 43.12
3 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 030926 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 5 43.45
4 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 43.88
5 Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 48.78
Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 035526 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.2.2018 - 15:40) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.70
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 44.38
3 Jana PolákováJana Poláková 035419 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 44.61
4 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 036121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 44.71
5 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 045415 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 47.32
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 10.2.2018 - 15:40) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková 045526 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 47.75
2 Martina GalburováMartina Galburová 036202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 47.82
3 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 035514 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 48.76
4 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 045620 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 49.14
5 Johana BierskáJohana Bierská 035912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 50.98
6 Ema FridrichováEma Fridrichová 045514 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 51.38
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 10.2.2018 - 15:40) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LacikováMarkéta Laciková 035412 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 49.08
2 Monika MužnáMonika Mužná 045325 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 49.43
3 Michaela BláhováMichaela Bláhová 046102 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 49.66
4 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 045820 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 50.52
5 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 045217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.90
6 Adéla MorskáAdéla Morská 035810 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 53.77
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 10.2.2018 - 15:40) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 045820 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 47.06
2 Weronika WoźniakWeronika Woźniak 040218 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 5 53.64
3 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 041102 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 54.15
4 Karolína OczkováKarolína Oczková 035930 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 55.16
5 Lucie KrejčíLucie Krejčí 045930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 55.64
6 Patrycja KurkowskaPatrycja Kurkowska 040602 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 2 57.96
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 030924 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 4 41.80
2 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 42.71
3 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 43.12
4 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 43.37
5 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 030926 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 5 43.45
6 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.70
7 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 43.88
8 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 44.38
9 Jana PolákováJana Poláková 035419 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 44.61
10 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 036121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 44.71
11 Agáta SeberováAgáta Seberová 035306 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 45.18
12 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 045820 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 47.06
13 Anna GlučováAnna Glučová 035504 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 47.16
14 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 045415 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 47.32
15 Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková 045526 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 47.75
16 Martina GalburováMartina Galburová 036202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 47.82
17 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 035514 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 48.76
18 Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 48.78
19 Markéta LacikováMarkéta Laciková 035412 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 49.08
20 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 045620 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 49.14
21 Nikola VálkováNikola Válková 046103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 49.16
22 Monika MužnáMonika Mužná 045325 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 49.43
23 Michaela BláhováMichaela Bláhová 046102 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 49.66
24 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 045820 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 50.52
25 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 045217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.90
26 Johana BierskáJohana Bierská 035912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 50.98
27 Ema FridrichováEma Fridrichová 045514 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 51.38
28 Weronika WoźniakWeronika Woźniak 040218 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 5 53.64
29 Adéla MorskáAdéla Morská 035810 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 53.77
30 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 041102 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 54.15
31 Karolína OczkováKarolína Oczková 035930 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 55.16
32 Lucie KrejčíLucie Krejčí 045930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 55.64
33 Patrycja KurkowskaPatrycja Kurkowska 040602 UKS Czwórka Żory (POL)UKS Czwórka Żory (POL) 2 57.96
Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 035526 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 10.2.2018 - 14:25) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 080511 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 1:54.58
2 Filip JarolímFilip Jarolím 070129 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 1:56.88
3 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 071025 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 1:59.61
4 Jakub HolubJakub Holub 070221 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:02.08
5 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 071019 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:04.41
6 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 070317 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:05.35
7 Petr StanovskýPetr Stanovský 070408 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:11.19
8 Richard BenešRichard Beneš 070525 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:11.85
9 Jan ŠtafaJan Štafa 080520 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:13.85
10 Matouš GiergielMatouš Giergiel 080718 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:18.30
11 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 070330 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 2:21.92
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 10.2.2018 - 14:25) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš SamekJonáš Samek 070208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 1:58.85
2 Jan MusálekJan Musálek 071109 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 9 2:07.15
3 Tomáš VolnýTomáš Volný 070717 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 2:09.46
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák 070726 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 2:09.86
5 Filip PopelářFilip Popelář 080605 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:11.13
6 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 070526 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 2:12.41
7 Lukáš KrpelánLukáš Krpelán 081230 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:15.93
8 Jonáš NovákJonáš Novák 080228 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:16.65
9 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 080911 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:16.96
10 Jan TančinecJan Tančinec 080515 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 6 2:19.76
Sebastian BajerSebastian Bajer 071106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (so, 10.2.2018 - 14:25) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Richard NovákRichard Novák 080101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 1:53.52
2 David PavlišinecDavid Pavlišinec 070101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:06.21
3 Michal KubošekMichal Kubošek 070104 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:10.95
4 Filip KrausFilip Kraus 071201 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:11.56
5 Šimon KristlŠimon Kristl 071023 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:12.93
6 Filip KaczmarzykFilip Kaczmarzyk 070415 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:17.11
7 Šimon ŠnapkaŠimon Šnapka 070914 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:19.01
8 Vilém SkalkaVilém Skalka 070725 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 12 2:19.89
9 Vít KrůzaVít Krůza 081012 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 6 2:21.81
10 Tomáš KawulokTomáš Kawulok 080618 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 2:32.18
Alexandr JavorskýAlexandr Javorský 080512 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 DNS
Patrik GardoňPatrik Gardoň 070423 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Richard NovákRichard Novák 080101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 1:53.52
2 Dalibor DrdaDalibor Drda 080511 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 1:54.58
3 Filip JarolímFilip Jarolím 070129 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 1:56.88
4 Jonáš SamekJonáš Samek 070208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 1:58.85
5 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 071025 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 1:59.61
6 Jakub HolubJakub Holub 070221 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:02.08
7 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 071019 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:04.41
8 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 070317 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:05.35
9 David PavlišinecDavid Pavlišinec 070101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:06.21
10 Jan MusálekJan Musálek 071109 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 9 2:07.15
11 Tomáš VolnýTomáš Volný 070717 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 2:09.46
12 Vojtěch NovákVojtěch Novák 070726 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 2:09.86
13 Michal KubošekMichal Kubošek 070104 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:10.95
14 Filip PopelářFilip Popelář 080605 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:11.13
15 Petr StanovskýPetr Stanovský 070408 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:11.19
16 Filip KrausFilip Kraus 071201 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:11.56
17 Richard BenešRichard Beneš 070525 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:11.85
18 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 070526 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 2:12.41
19 Šimon KristlŠimon Kristl 071023 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:12.93
20 Jan ŠtafaJan Štafa 080520 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:13.85
21 Lukáš KrpelánLukáš Krpelán 081230 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:15.93
22 Jonáš NovákJonáš Novák 080228 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:16.65
23 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 080911 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:16.96
24 Filip KaczmarzykFilip Kaczmarzyk 070415 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:17.11
25 Matouš GiergielMatouš Giergiel 080718 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:18.30
26 Šimon ŠnapkaŠimon Šnapka 070914 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:19.01
27 Jan TančinecJan Tančinec 080515 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 6 2:19.76
28 Vilém SkalkaVilém Skalka 070725 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 12 2:19.89
29 Vít KrůzaVít Krůza 081012 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 6 2:21.81
30 Vojtěch GrygeraVojtěch Grygera 070330 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 2:21.92
31 Tomáš KawulokTomáš Kawulok 080618 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 2:32.18
Sebastian BajerSebastian Bajer 071106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí