výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hustopečské skákání - žáci

Hustopeče (25. 1. 2018)

Skok vysoký - Žáci

(čt, 25.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.81
2 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.79
MS Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
02 1.73
4 Filip JahnFilip Jahn
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.68
MS Lukáš HovězákLukáš Hovězák
ZŠ Hustopeče Kom.ZŠ Hustopeče Kom.
02 1.68
6 Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 1.64
7 Daniel FabikovičDaniel Fabikovič
BYAC BrnoBYAC Brno
04 1.64
8 Vít HlavenkaVít Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.60
MS Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 1.60
MS Martin FilipMartin Filip
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
98 1.60
11= Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 1.55
11= Richard StruškaRichard Struška
ZŠ Břeclav-Slovác.ZŠ Břeclav-Slovác.
04 1.55
13 Jan ČertekJan Čertek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.55
14 Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC BrnoBYAC Brno
04 1.50
15 Šimon ChorvátŠimon Chorvát
SK Atletika Hus.SK Atletika Hus.
03 1.50
MS Michael KoutníkMichael Koutník
ZŠ Hustopeče Kom.ZŠ Hustopeče Kom.
02 1.45
17 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 1.35
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 25.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 1.56
2 Antonín KlimešAntonín Klimeš
ZŠ Hustopeče Kom.ZŠ Hustopeče Kom.
05 1.49
3 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 1.40
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1.40
5 Daniel KrajcarDaniel Krajcar
ZŠ Hustopeče Kom.ZŠ Hustopeče Kom.
05 1.35
6 Boleslav KočíBoleslav Kočí
BYAC BrnoBYAC Brno
06 1.30
7 Adam NovákAdam Novák
ZŠ Hustopeče Kom.ZŠ Hustopeče Kom.
05 1.25
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 25.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.60
2 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.60
MS Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.60
4 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.53
MS Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk
JAC BrnoJAC Brno
02 1.49
6 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.45
7 Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 1.40
8= Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.35
8= Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 1.35
8= Monika MatulováMonika Matulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.35
11= Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.35
11= Martina ŠroubkováMartina Šroubková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.35
13 Magdaléna BukovskáMagdaléna Bukovská
ZŠ Břeclav-Slovác.ZŠ Břeclav-Slovác.
03 1.30
14 Aneta HoškováAneta Hošková
ZŠ Hustopeče Kom.ZŠ Hustopeče Kom.
03 1.25
15 Klára BartošováKlára Bartošová
ZŠ Břeclav-Slovác.ZŠ Břeclav-Slovác.
04 1.25
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 25.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 1.55
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.52
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.49
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.49
5 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 1.49
6 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 1.40
7 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 1.40
8 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.35
9 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.35
10 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 1.30
11= Marie BohdálkováMarie Bohdálková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 1.25
11= Štěpánka ValáškováŠtěpánka Valášková
ZŠ Hustopeče Kom.ZŠ Hustopeče Kom.
05 1.25
13 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1.25
14 Simona KnéblováSimona Knéblová
SK Atletika Hus.SK Atletika Hus.
05 1.25
15= Magdaléna MackováMagdaléna Macková
ZŠ Hustopeče Kom.ZŠ Hustopeče Kom.
05 1.20
15= Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.20
15= Eliška NeužilováEliška Neužilová
20062006
06 1.20
18 Tereza PetráskováTereza Petrásková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 1.20
19 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1.15
20 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 1.15
21 Petra BlažkováPetra Blažková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 1.15
22 Nikola SeďováNikola Seďová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
07 1.10
23 Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.05
Celkem 23 závodníků