výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halové závody přípravek ročník 2007 a 2008

Veletov (4. 2. 2018)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KutilFilip Kutil 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.38
2 Josef HůlaJosef Hůla 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.99
3 Daniel NešporDaniel Nešpor 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.36
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.42
2 Jakub CoubalJakub Coubal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.98
Štěpán HronŠtěpán Hron 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.70
2 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.72
3 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.14
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 JIři HavlůjJIři Havlůj 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.51
2 Patrik StehlíkPatrik Stehlík 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.04
3 Jakub ŽeníšekJakub Ženíšek 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.36
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.87
2 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.95
3 Tomáš HřebejkTomáš Hřebejk 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.38
Celkem 3 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VašataVít Vašata 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.38
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.39
3 Marek BezkočkaMarek Bezkočka 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.67
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.14
2 Dominik HřebejkDominik Hřebejk 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.39
3 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.89
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.04
2 MIchal VitochMIchal Vitoch 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.16
3 Michael ŠebestaMichael Šebesta 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.36
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.23
2 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.30
3 Vlastimil PrechtlVlastimil Prechtl 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.96
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.20
2 Jakub SolomJakub Solom 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.44
Celkem 2 závodníků
Běh 6 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.15
2 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.21
Celkem 2 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.36
2 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.68
3 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.04
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŠrámkováAndrea Šrámková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.77
2 Zuzana BrátováZuzana Brátová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.24
3 Klára VeverkováKlára Veverková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.57
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.13
2 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.39
Adéla BoubínováAdéla Boubínová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.93
2 Vanesa ŠpinkováVanesa Špinková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.94
3 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.21
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.51
2 Veronika LinhartováVeronika Linhartová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.91
Celkem 2 závodníků
Běh 6 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.81
2 Agáta MálkováAgáta Málková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.31
Celkem 2 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.91
2 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.20
3 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.33
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.01
2 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.42
3 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.72
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.12
2 Michaela KroupováMichaela Kroupová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.86
3 Sofie PešavováSofie Pešavová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.89
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna SpoustováValentýna Spoustová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.80
2 Lucie KovandováLucie Kovandová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.99
Celkem 2 závodníků
Běh 5 (ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albína TvrzníkováAlbína Tvrzníková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.28
2 Lucie MálkováLucie Málková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.69
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip KutilFilip Kutil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.57
2 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3.42
3 Josef HůlaJosef Hůla
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3.33
4 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3.31
5 JIři HavlůjJIři Havlůj
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3.31
6 Patrik StehlíkPatrik Stehlík
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.30
7 Lukáš ErbanLukáš Erban
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3.20
8 Martin HovorkaMartin Hovorka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3.14
9 Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3.05
10 Oliver MarákOliver Marák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 2.92
11 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 2.85
12 Jakub ŽeníšekJakub Ženíšek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 2.79
13 Daniel NešporDaniel Nešpor
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 2.78
14 Tomáš HřebejkTomáš Hřebejk
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 2.63
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.97
2 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.85
3 Dominik HřebejkDominik Hřebejk
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.77
4 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3.71
5 Michael UdovenkoMichael Udovenko
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3.70
6 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.69
7 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.55
8 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3.46
9 Vít VašataVít Vašata
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.46
10 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.39
11 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.38
12 Marek BezkočkaMarek Bezkočka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.31
13 Adam KondrátAdam Kondrát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.21
14 Michael ŠebestaMichael Šebesta
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 2.71
15 Vlastimil PrechtlVlastimil Prechtl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 2.69
16 MIchal VitochMIchal Vitoch
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 2.57
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.66
2 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.64
3 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.52
4 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 3.44
5 Andrea ŠrámkováAndrea Šrámková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3.33
6 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3.26
7 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.17
8 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3.17
9 Veronika LinhartováVeronika Linhartová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3.16
10 Agáta MálkováAgáta Málková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3.11
11 Adéla BoubínováAdéla Boubínová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.08
12 Vanesa ŠpinkováVanesa Špinková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3.08
13 Tereza JelínkováTereza Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3.06
14 Klára VeverkováKlára Veverková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 2.97
15 Adéla KrouželováAdéla Krouželová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 2.97
16 Zuzana BrátováZuzana Brátová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 2.67
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta BenešováAneta Benešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.88
2 Sofie PešavováSofie Pešavová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.80
3 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.77
4 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.71
5 Albína TvrzníkováAlbína Tvrzníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.67
6 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3.63
7 Michaela KroupováMichaela Kroupová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.45
8 Viktorie FrankováViktorie Franková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.44
9 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.34
10 Lucie KovandováLucie Kovandová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3.14
11 Valentýna SpoustováValentýna Spoustová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.07
12 Lucie MálkováLucie Málková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3.04
13 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 2.91
Celkem 13 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip KutilFilip Kutil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 06.65
2 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 06.30
3 JIři HavlůjJIři Havlůj
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 05.90
4 Tomáš HřebejkTomáš Hřebejk
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 05.50
5 Martin HovorkaMartin Hovorka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 05.40
6 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 05.40
7 Josef HůlaJosef Hůla
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 05.30
8 Lukáš ErbanLukáš Erban
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 05.25
9 Oliver MarákOliver Marák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 05.20
10 Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 05.00
11 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 04.90
12 Patrik StehlíkPatrik Stehlík
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 04.80
13 Daniel NešporDaniel Nešpor
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 04.65
14 Jakub ŽeníšekJakub Ženíšek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 04.30
15 Štěpán HronŠtěpán Hron
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 00.00
Celkem 15 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 07.40
2 Michael UdovenkoMichael Udovenko
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 07.35
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 07.35
4 Vít VašataVít Vašata
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 07.30
5 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 07.25
6 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 07.00
7 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 06.70
8 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 06.60
9 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 06.50
10 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 06.45
11 Adam KondrátAdam Kondrát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 06.35
12 Dominik HřebejkDominik Hřebejk
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 06.15
13 Marek BezkočkaMarek Bezkočka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 06.00
14 Michael ŠebestaMichael Šebesta
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 05.75
15 MIchal VitochMIchal Vitoch
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 05.70
16 Vlastimil PrechtlVlastimil Prechtl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 05.65
Celkem 16 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 08.10
2 Adéla KrouželováAdéla Krouželová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 07.50
3 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 07.25
4 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 06.85
5 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 06.80
6 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 06.70
7 Klára VeverkováKlára Veverková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 06.40
8 Agáta MálkováAgáta Málková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 06.35
9 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 06.35
10 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 05.80
11 Zuzana BrátováZuzana Brátová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 05.80
12 Adéla BoubínováAdéla Boubínová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 05.40
13 Andrea ŠrámkováAndrea Šrámková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 05.30
14 Vanesa ŠpinkováVanesa Špinková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 05.15
15 Veronika LinhartováVeronika Linhartová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 04.90
16 Tereza JelínkováTereza Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 04.10
Celkem 16 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(ne, 4.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 07.40
2 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 07.35
3 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 07.25
4 Sofie PešavováSofie Pešavová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 06.70
5 Aneta BenešováAneta Benešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 06.40
6 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 06.35
7 Viktorie FrankováViktorie Franková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 06.35
8 Albína TvrzníkováAlbína Tvrzníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 06.25
9 Lucie MálkováLucie Málková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 05.80
10 Michaela KroupováMichaela Kroupová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 05.50
11 Valentýna SpoustováValentýna Spoustová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 05.45
12 Lucie KovandováLucie Kovandová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 05.45
13 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 04.70
Celkem 13 závodníků