výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Vyškov (25. 8. 2018)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 73 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 1:59.38 11.00
2 305 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:59.46 9.00
3 311 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:01.50 8.00
4 303 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:02.69 7.00
5 33 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 2:03.55 6.00
6 183 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:04.41 5.00
7 261 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 2:05.48 4.00
8 80 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:06.41 3.00
9 282 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 2:06.75 2.00
10 74 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 2:08.98 1.00
11 61 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 2:09.68
12 35 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 2:10.95
13 153 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13 2:11.44
14 77 Michal HozákMichal Hozák 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 2:13.85
Celkem 14 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 278 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 2:20.44 11.00
2 302 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 2:26.74 9.00
3 81 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:32.55 8.00
4 13 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 2:34.34 7.00
5 191 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 4 2:34.65 6.00
6 82 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:40.84 5.00
7 180 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 6 2:42.67 4.00
8 354 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10 2:43.19 3.00
9 29 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:57.99 2.00
10 228 Eliška KleiberováEliška Kleiberová 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11 3:19.98 1.00
MS 7 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 2:25.14
Celkem 11 závodníků