výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vyškovská míle, Běh naděje, Velká cena města Vyškova ve skoku vysokém a vložené disciplíny

Vyškov (8. 9. 2018)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 11:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 126 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 4 15.71
2 106 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 16.98
3 135 Adam UlrichAdam Ulrich 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 17.80
4 129 Max NovotnýMax Novotný 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 18.02
5 118 Jan JašíčekJan Jašíček 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 18.37
6 119 David PruknerDavid Prukner 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 21.66
7 120 Adam DoležalAdam Doležal 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 22.93
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 11:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor VinteraViktor Vintera 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 16.77
2 134 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 16.95
3 130 Karel PechmannKarel Pechmann 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 19.62
4 127 Matěj KrajčíkMatěj Krajčík 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 21.40
5 133 Kristián HonKristián Hon 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 23.30
6 105 Štěpán DerkaŠtěpán Derka 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 28.89
7 132 Adam KováčikAdam Kováčik 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 31.52
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 126 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 4 15.71
2 Viktor VinteraViktor Vintera 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 16.77
3 134 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 16.95
4 106 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 16.98
5 135 Adam UlrichAdam Ulrich 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 17.80
6 129 Max NovotnýMax Novotný 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 18.02
7 118 Jan JašíčekJan Jašíček 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 18.37
8 130 Karel PechmannKarel Pechmann 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 19.62
9 127 Matěj KrajčíkMatěj Krajčík 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 21.40
10 119 David PruknerDavid Prukner 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 21.66
11 120 Adam DoležalAdam Doležal 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 22.93
12 133 Kristián HonKristián Hon 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 23.30
13 105 Štěpán DerkaŠtěpán Derka 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 28.89
14 132 Adam KováčikAdam Kováčik 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 31.52

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 11:40) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Nikol SmejkalováNikol Smejkalová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 18.09
2 2 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 20.45
3 22 Lucie DoležalováLucie Doležalová 13 Orel VyškovOrel Vyškov 5 21.66
4 35 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 22.00
5 28 Adéla KrajčíkováAdéla Krajčíková 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 23.55
6 27 Adéla BosákováAdéla Bosáková 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 25.90
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 11:40) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 17.33
2 32 Ema SmejkalováEma Smejkalová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 17.88
3 21 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 2 17.93
4 1 Monika MrázováMonika Mrázová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 18.70
5 30 Katarína KováčikováKatarína Kováčiková 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 23.75
6 16 Linda JašíčkováLinda Jašíčková 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 24.62
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 17.33
2 32 Ema SmejkalováEma Smejkalová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 17.88
3 21 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 2 17.93
4 11 Nikol SmejkalováNikol Smejkalová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 18.09
5 1 Monika MrázováMonika Mrázová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 18.70
6 2 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 20.45
7 22 Lucie DoležalováLucie Doležalová 13 Orel VyškovOrel Vyškov 5 21.66
8 35 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 22.00
9 28 Adéla KrajčíkováAdéla Krajčíková 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 23.55
10 30 Katarína KováčikováKatarína Kováčiková 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 23.75
11 16 Linda JašíčkováLinda Jašíčková 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 24.62
12 27 Adéla BosákováAdéla Bosáková 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 25.90

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 10:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 17.63
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 7 17.84
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.03
4 Tomáš FišerTomáš Fišer 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 18.57
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 18.67
6 Jan KaňaJan Kaňa 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 18.83
7 Libor PliešovskýLibor Pliešovský 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 19.48
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 109 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 18.40
2 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 18.44
3 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 18.63
4 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.77
5 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.22
6 111 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 21.56
7 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 21.57
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 8.9.2018 - 10:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 8 18.73
2 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.72
3 114 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 21.17
4 123 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 21.65
5 100 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 23.70
6 125 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.74
7 117 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 23.92
8 Aleš KřížAleš Kříž 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 23.96
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 17.63
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 7 17.84
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.03
4 109 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 18.40
5 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 18.44
6 Tomáš FišerTomáš Fišer 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 18.57
7 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 18.63
8 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 18.67
9 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 8 18.73
10 Jan KaňaJan Kaňa 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 18.83
11 Libor PliešovskýLibor Pliešovský 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 19.48
12 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.72
13 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.77
14 114 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 21.17
15 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.22
16 111 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 21.56
17 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 21.57
18 123 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 21.65
19 100 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 23.70
20 125 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.74
21 117 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 23.92
22 Aleš KřížAleš Kříž 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 23.96

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LuskováTereza Lusková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.60
2 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5 21.79
3 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 22.04
4 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 22.24
5 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 23.40
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 21.75
2 20 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 22.53
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.86
4 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 23.36
5 Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.56
6 10 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 25.36
7 Veronika PlevováVeronika Plevová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 27.13
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LuskováTereza Lusková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.60
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 21.75
3 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5 21.79
4 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 22.04
5 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 22.24
6 20 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 22.53
7 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.86
8 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 23.36
9 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 23.40
10 Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.56
11 10 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 25.36
12 Veronika PlevováVeronika Plevová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 27.13

1 anglická míle - Muži (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 124 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 4:28.81
2 150 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 4:32.25
3 115 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 4:36.89
4 122 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 4:38.55
5 104 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 4:40.13
6 109 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 14 4:41.15
7 102 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 4:45.39
8 101 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 4:45.44
9 114 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 5:53.38
10 111 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13 6:07.48
11 116 Leo BerkaLeo Berka 07 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 6:07.84
12 131 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12 6:10.13
13 100 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 15 6:33.70
14 125 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 6:37.78
15 117 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 6:46.62
Celkem 15 závodníků

1 anglická míle - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 25 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 5:28.12
2 9 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 6:05.45
3 20 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 6:09.69
4 4 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 6:17.80
5 28 Denisa MachalováDenisa Machalová 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 6:23.87
6 10 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 6:43.79
7 26 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 7:12.14
Celkem 7 závodníků

200 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:25) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 27.05
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 7 28.22
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 28.31
4 115 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 31.24
5 102 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 40.32
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 33.04
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 33.83
3 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 35.50
4 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 36.10
5 26 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 40.51
6 4 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 43.13
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.131.181.231.281.331.381.431.481.531.581.631.681.731.781.831.881.92
1 Tomáš FišerTomáš Fišer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
96 1.88 ----------ooooooxxx
2 Václav SchýbalVáclav Schýbal
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 1.63 ----o-oooxxoxxoxxx
3= Josef GondaJosef Gonda
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 1.58 -----o-oxxooxxx
3= Robert GondaRobert Gonda
NeregistrovaníNeregistrovaní
03 1.58 -----o-xoxooxxx
5 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 1.53 ----o-xoooxxx
6= 115 Jan OsolsoběJan Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
98 1.53 ------ooxoxxx
6= Libor PliešovskýLibor Pliešovský
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 1.53 ----o-o-xoxxx
8 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 1.53 --o-ooooxxoxxx
9 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 1.48 -----xoxooxxx
10 131 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 1.48 ooooxooxxooxxx
11= Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 1.38 ----ooxxx
11= Miroslav RaškaMiroslav Raška
NeregistrovaníNeregistrovaní
83 1.38 ----ooxxx
13 111 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 1.28 oooxoxxx
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.131.181.231.281.331.381.431.481.531.581.631.681.711.741.771.801.83
1 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
04 1.48 ---oooooxxx
2 Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 1.28 --xxoxxoxxx
3 Linda MenšíkováLinda Menšíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 1.23 -xoxoxxx
Karolína PopelkováKarolína Popelková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
08 DNS
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 30.75 30.750.00.030.750.00.00.0
2 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 25.18 25.180.00.025.180.00.00.0
3 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 23.34 23.340.00.023.340.00.00.0
4 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 17.55 17.550.00.017.550.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 32.73 32.730.00.032.730.00.00.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristina OsolsoběKristina Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
96 24.75 24.750.00.024.750.00.00.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav RaškaMiroslav Raška
NeregistrovaníNeregistrovaní
83 18.42 18.420.00.018.420.00.00.0
2 Václav SchýbalVáclav Schýbal
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 18.04 18.040.00.018.040.00.00.0
Celkem 2 závodníků