výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. testovací závody na 60 m př.

Plzeň (11. 2. 2018)

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.34
2 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.97
3 Jakub KreysaJakub Kreysa 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.25
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.13
2 Daniel DobiášDaniel Dobiáš 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.53
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.62
2 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.87
3 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.63
4 Jáchym NácovskýJáchym Nácovský 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.14
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.28
2 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.13
3 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.50
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.47
2 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.79
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.02
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.71
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.92
3 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.95
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.28
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.62
3 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.90
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.02
2 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.06
3 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.59
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula OchocováVendula Ochocová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.74
2 Andrea HubkováAndrea Hubková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.80
3 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.89
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.42
2 Ema ŠmůlováEma Šmůlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.73
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.08
2 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.71
3 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.83
4 Eliška PočáteckáEliška Počátecká 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.10
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.20
2 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.49
3 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.26
4 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.78
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.43
2 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.90
3 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.34
4 Laura HengstermannLaura Hengstermann 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.31
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HavelVít Havel 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.93
2 Ondřej StarýOndřej Starý 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.29
3 Martin HorkelMartin Horkel 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.42
4 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.59
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrůsVojtěch Krůs 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.45
2 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.62
Martin TenkMartin Tenk 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Tadeáš LávičkaTadeáš Lávička 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.04
2 Jan NemethJan Nemeth 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.05
3 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.17
4 Tobiáš TenkTobiáš Tenk 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.71
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MilotaMartin Milota 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.91
2 Jakub HarazímJakub Harazím 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.48
3 Vít RadaVít Rada 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.64
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.23
2 George OjibeGeorge Ojibe 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.98
3 Lukáš MayrLukáš Mayr 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.27
4 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.42
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠandaMartin Šanda 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.66
2 Šimon MinaříkŠimon Minařík 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.04
3 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.23
4 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.71
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa ČernáVanessa Černá 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.76
2 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.88
3 Gabriela ZáhoříkováGabriela Záhoříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 17.51
Julie KrausováJulie Krausová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.05
2 Elizabeth VirglováElizabeth Virglová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.69
3 Zuzana SlepičkováZuzana Slepičková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.09
4 Eliška ŠkodováEliška Škodová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.16
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.26
2 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.45
3 Klára BatovcováKlára Batovcová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.91
Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.51
2 Julie HájkováJulie Hájková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.48
Hana PorubčanováHana Porubčanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.75
2 Barbora KasalováBarbora Kasalová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.04
3 Eva MužíkováEva Mužíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.68
4 Tereza HoudkováTereza Houdková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.67
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.62
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.31
3 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.60
4 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.79
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.02
2 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.12
3 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.27
4 Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.31
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VelíkováLucie Velíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.03
2 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.47
3 Martina ZíkováMartina Zíková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.42
4 Nicol SoukupováNicol Soukupová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.24
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.75
2 Alena GosťováAlena Gosťová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.32
3 Kateřina SobotováKateřina Sobotová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 13.45
4 Kateřina SvátováKateřina Svátová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.52
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.07
2 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.22
3 Terezie FialováTerezie Fialová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.03
4 Kateřina ŠpalováKateřina Špalová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.14
Celkem 4 závodníků