výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody staršího žactva + vložený závod dospělých, juniorů a dorostu v chůzi na 3000m

Praha-Vinohrady (18. 5. 2018)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 18.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 1 Matyáš MottelMatyáš Mottel
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.62
2 3 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1.44
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 18.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 1 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.52
2 7 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.38
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 18.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1 Matyáš MottelMatyáš Mottel
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5.25 0.0
2 3 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 5.10 0.0
3 3 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 4.54 0.0
4 3 Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 3.94 0.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 18.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4.62 0.0
2 7 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4.44 0.0
3 4 Hana SojkováHana Sojková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3.99 0.0
4 2 Stella KollárováStella Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 3.57 0.0
5 3 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 3.43 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 18.5.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 5 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 24.04 0.0
2 4 Tereza NoskováTereza Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 23.50 0.0
3 7 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 19.95 0.0
4 1 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 19.36 0.0
5 3 Klára FialkováKlára Fialková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 18.73 0.0
6 2 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 17.06 0.0
7 6 Tereza HladíkováTereza Hladíková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 14.28 0.0
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (pá, 18.5.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 5 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 38.02 0.0
2 2 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
03 37.35 0.0
3 1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 33.58 0.0
4 4 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 30.19 0.0
5 3 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 28.86 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 18.5.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 8 Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 34.17 0.0
2 5 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 32.68 0.0
3 7 Filip ŠmidaFilip Šmida
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 29.77 0.0
4 6 Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 25.28 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 18.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 42.49 0.0
2 6 Petra CerhováPetra Cerhová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 29.17 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 18.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 49.83 0.0
2 1 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 22.00 0.0
3 4 Hana SojkováHana Sojková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 21.44 0.0
3 Adéla BlahováAdéla Blahová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 DNS 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (pá, 18.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 46.78 0.0
2 4 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 24.02 0.0
3 3 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 23.82 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 18.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 5 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 39.49 0.0
Celkem 1 závodníků